جمعه ۱۵ آذرساعت ۱۶:۳۷Dec 2019 6

جدیدترین‌های «وزیر راه و شهرسازی»

قدس آنلاین   ۱۵ دقیقه پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی از حمایت 100 درصدی خود جهت راه اندازی سازمان بازآفرینی و تشکیل دفاتر تسهیل گری در شهر مشهد توسط شهرداری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۲۵ دقیقه پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: بندر چابهار به عنوان یک بندر اقیانوسی با برخورداری از آبخور با درافت 16.5- متر، جزو بنادر دارای تراز برتر قلمداد می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی می گوید: مسکن ملی برای تهران ابلاغ شده است و تهران هم در پروژه مسکن ملی وجود دارد. سهمیه تهرانی ها از 400 هزار واحد مسکونی حدود 67 تا 70 هزار واحد مسکونی است. ...
وزیر راه و شهرسازی از امضای قرارداد اتصال بیرجند به شبکه سراسری راه آهن خبر داد. گسترش نیوز: محمد اسلامی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام از انعقاد قرارداد اتصال بیرجند به راه آهن سراسری خبر داد. ...
عصر خودرو   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز طرح زمستانی راهداری امسال از 20 آذرماه خبر داد و گفت: این طرح به صورت رسمی تا 20 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.
قدس آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از حمایت 100 درصدی خود جهت راه اندازی سازمان باز آفرینی و تشکیل دفاتر تسهیل گری در شهر مشهد توسط شهرداری خبر داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز طرح زمستانی راهداری امسال از 20 آذرماه خبر داد و گفت: این طرح به صورت رسمی تا 20 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد. گسترش نیوز - عبدالهاشم حسن نیا اظهار کرد ...
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز طرح زمستانی راهداری امسال از 20 آذرماه خبر داد و گفت: این طرح به صورت رسمی تا 20 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که دستور رهبر معظم انقلاب برای انتقال نیروی دریایی ارتش از بوشهر به سواحل مکران موتورپیشران توسعه این منطقه بود، گفت: شرق مکران روی خط توسعه افتاده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژه بزرگ راهی کریدور شمال_جنوب تکمیل می شود گفت: زیرساخت های اولیه شهر جدید تیس، اولین شهر جدید کاملا متفاوت در طراحی ایران با 70 میلیارد تومان اعتبار یک ساله تمام می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
احمدعلی موهبتی روزپنجشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت شهر جدید تیس در کنارک که با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد اظهار داشت: توسعه سواحل مکران در همه ابعاد در حال انجام است و برنامه های خوبی برای عمران و آبادانی آن پیش بینی شده است. ...
در جریان سفر به استان سیستان و بلوچستان، عملیات اجرایی فرودگاه بین المللی چابهار با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد تا در کنار افتتاح دیگر پروژه ها، پازل حمل و نقل ترکیبی این منطقه تکمیل شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در آیین آغاز عملیات اجرایی فرودگاه بین المللی چابهار اظهار داشت: در سند توسعه سواحل مکران همه موارد توسعه در نظر گرفته شده و سند جامعی تنظیم شده است. ...
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
علی نیکزاد، استاندار سابق اردبیل و وزیر راه و شهرسازی دولت دهم در اردبیل ثبت نام کرد و گفت: همواره تابع ولایت بوده ام و با حضور در انتخابات امیدوارم سرباز ولایت و خادم ملت باشم و تابع قانون خواهم بود.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۵۱    
با انتشار برخی شایعات مبنی خبر حذف تهران از طرح ملی مسکن، وزیر راه و شهرسازی آن را تکذیب کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۶    
وزیر راه و شهرسازی گفت: این اولین شهر جدیدی است که با رویکرد کاملا متفاوت طراحی شده است و در نظر داریم با جذب سرمایه گذاران این منطقه شاهد روشن شدن موتور محرک دیگری در سواحل مکران به ویژه در شهرستان کنارک و چابهار باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۵۲    
عملیات اجرایی فرودگاه بین المللی چابهار با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار و جمعی از مدیران محلی در زمینی به مساحت 2 هزار و 815 هکتار و اعتبار اولیه 550 میلیارد تومان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۶    
بیرجند - ایرنا - همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان جنوبی 20 پروژه با اعتبار 670 میلیارد تومان در این استان بهره برداری یا کلنگ زنی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۶    
بیرجند - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی روز دوشنبه در سفر یکروزه به خراسان جنوبی از روند دو بانده سازی جاده بیرجند - قاین بازدید کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم کلنگ زنی عملیات اجرایی ساخت شهر جدید تیس در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: فاز نخست آماده سازی زیرساخت ها و توسعه این شهر با بیش از 70 میلیارد تومان اعتبار آغاز شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: با مجموع پروژه هایی که در منطقه آزاد چابهار درحال اجراست، پیوستگی در راه آهن، بندر، جاده و خطوط انرژی ایجاد می شود که به ایجاد شرایط مناسب برای زندگی و جذب گردشگر در این منطقه منتهی خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی دولت دهم در پنجمین روز جهت ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.
اسلامی گفت: تلاش می شود خط ریلی راه آهن چابهار-زاهدان تا پایان دولت دوازدهم تکمیل و آماده بهره برداری شود. گسترش نیوز: محمد اسلامی در جریان بازدید از کارگاه اجرایی راه آهن چابهار-زاهدان بیان کرد: در جریان بازدید امروز تدابیر جدید برای تسریع عملیات اجرایی راه آهن چابهار-زاهدان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی شهرجدید تیس با حضور وزیر راه وشهرسازی، استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل منطقه آزادچابهار، فرمانداران کنارک و چابهار و مسئولان محلی در شهرستان چابهار واقع در سواحل مکران آغاز شد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
شفقنا- با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در روسیه پروتکل افزایش تجارت دریایی ایران و روسیه به امضاء رسید. محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی سه شنبه 12 آذر ماه با یوری توتسکوف ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: معاون وزیر راه و شهرسازیخوشبختانه در حوزه افزایش ایمنی در برابر آتش سوزی در مشهد اقدامات ستودنی انجام شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: با مجموع پروژه هایی که در منطقه آزاد چابهار درحال اجراست، پیوستگی در راه آهن، بندر، جاده و خطوط انرژی ایجاد می شود که به ایجاد شرایط مناسب برای زندگی و جذب گردشگر در این منطقه منتهی خواهد شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد سالاری روز پنجشنبه در نشست با محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی در استانداری کرمانشاه افزود: روند ساخت و ساز در مناطق زلزله زده اعم از پروژه های مسکن مهر و ساخت مناطق مسکونی از روند خوبی برخوردار بوده اما ساخت بیمارستان اسلام آبادغرب به هیچ عنوان مناسب نیست و از روند ساخت آن گله مند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به منظور کلنگ زنی فرودگاه بین المللی چابهار، بازدید از زیرساخت های حمل و نقل و طرح های در دست اجرا در سیستان و بلوچستان امروز/ پنجشنبه/ وارد فرودگاه کنارک شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه زمینه برای سرعت بخشیدن به طرح راه آهن چابهار - زاهدان فراهم شده است گفت: از رهبر معظم انقلاب و دولت تشکر می کنیم که دستور دادند بودجه موردنیاز برای این طرح از صندوق توسعه ملی تامین شود و هم اینک با پشتوانه قوی مالی این پروژه را شتاب خواهیم داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که 7 ماه از وعده 40 ماهه وزیر راه و شهرسازی برای بهر ه برداری این پروژه می گذرد، آیا شنیدن سوت قطار در خراسان جنوبی بیش از هر زمان دیگری به واقعیت نزدیک تر شده و یا باز هم در پیچ و خم وعده ها خواهد ماند؟!
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه استان سیستان و بلوچستان به یک کارگاه بزرگ ساختمانی تبدیل شده است به تشریح فعالیت ها و اهداف توسعه ای وزارت راه و شهرسازی در این استان پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه چهارشنبه شب وارد فرودگاه بین المللی زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صدا و سیما، محمود محمودزاده، با اشاره به اینکه برای کلان شهرها ، زمین برای اجرای طرح اقدام ملی در شهرهای جدید پیش بینی کرده ایم، گفت: زمان ثبت نام همه استان ها مشخص شده است و 30 آذر زمان ثبت نام طرح ملی مسکن در استان تهران است. ...
شرکت بازآفرینی شهری ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۸:۴۷    
چهارمین جلسه کمیته پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت بازآفرینی شهری ایران با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و سایر اعضا تشکیل گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، در ابتدای این نشست سید مجتبی علوی مقدم معاون فنی و نظارت شرکت در خصوص آخرین اقدامات ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و قرقیزستان عصر چهارشنبه با امضای تفاهم نامه همکاری بین جانان بیش اف وزیرحمل ونقل وراه قرقیزستان و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، جانات بیشن اوف وزیر حمل و نقل قرقیزستان در نشست خبری با همتای ایرانی خود در پایان دوازدهمین اجلاس کمیسیون های مشترک اقتصادی دو کشور ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که در حوزه مبادلات مالی و بانکی با کشور قرقیرستان مذاکرات خوبی انجام داده ایم و این مذاکرات همچنان در تهران با حضور وزیر اقتصاد این کشور ادامه دارد و پس از رسیدن به سازوکاری مناسب از طریق یکی از الگوهایی که در اختیار داریم همکاری های مالی و بانکی ما شروع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راه اندازی پرواز تهران -بیشکک - دوشنبه از 12 روز آینده گفت: وزیر اقتصاد قرقیزستان در تهران است و مذاکرات امروز درباره ایجاد کانال مالی بین دو طرف انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از برقراری پرواز مستقیم ایران – قرقیزستان با سرمایه گذاری ایرلاین ایرانی از 12 روز آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: پرواز های بین ایران و قرقیزستان توسط یک ایرلاین ایرانی از 12 روز آینده آغاز می شود.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه اصلی کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست که به ریاست وزیر راه و شهرسازی برگزار شد ضمن برگزاری مراسم تودیع و معارفه دبیران پیشین و فعلی کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست، بررسی و تصمیم گیری درخصوص پیشنهادات دستگاه های اجرایی در دستورکار قرار گرفت.
وزیر راه و شهرسازی گفت: تا 12 روز آینده یک شرکت هواپیمایی ایرانی پرواز خود را از ایران به قرقیزستان انجام می دهد. گسترش نیوز : محمد اسلامی بعدازظهر امروز در مراسم اختتامیه دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی، بازرگانی، عملی ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازیبا بیان اینکه دوازدهمین اجلاس کمیسیون های ایران و قرقیزستان با حضور وزیر راه و شهرسازی و وزیر حمل و نقل قرقیزستان برگزار شد ...
ارانیکو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه خطوط ریلی دو کشور ایران و قرقیزستان متصل است، گفت: احداث خطوط جدید به دلیل استفاده از ظرفیت بندر اقیانوسی کشور یعنی چابهار برای تبادلات تجاری و ترانزیت است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۲    
وزیر راه و شهرسازی گفت: من خوشبین هستم که روابط ما با قرقیزستان که متکی بر یک سند راهبردی همکاری ده ساله است که روسای جمهور دو کشور امضاء کرده اند کمک کند که ما استفاده بیشتر و بهینه تری از آن ببریم.
برترین ها / عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۴۲ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد که تهران از طرح ملی مسکن حذف نشده است. محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، گفت: کمیسیون مشترک ایران و قرقیزستان در حال برگزاری است و امروز نشست اختتامیه را خواهیم داشت و اسناد امضا و مبادله می شود ...
صما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۶    
صدور دستور توقف ابلاغیه و دستورالعمل اجرائی تبصره 2 ماده 24 آئین نامه اجرائی ماده 33 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان از سوی وزیر راه و شهرسازی در تاریخ 21 آبان ماه جاری، انتقاد انبوه سازان را درپی داشته است.