چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۰۲:۲۲Dec 2018 12

جدیدترین‌های «وزیر راه و شهرسازی»

همسو نیوز   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت ، امیر امینی ، امروز (سه شنبه، 20 آذر ) در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید راه و شهرسازی گیلان اظهار کرد: گیلان در تقسیم کار سطح ملی جایگاه عظیمی دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی از تسهیل روند ورود هواپیما به کشور خبر داد و گفت: بازار حمل ونقل هوایی ایران به دلیل گستردگی هم اکنون نیازمند 500 فروند هواپیماست.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 20 میلیون از جمعیت ایران در شرایط بد مسکنی به سر می برند گفت: دولت در تلاش است تا با بازآفرینی شهری، احداث مسکن در روستاها و تحویل مسکن مهر نیاز متقاضیان این بخش را تأمین کند.
اکو فارس   ۳ ساعت پیش    
اکوفارس: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: چهارصد هزار واحد مسکونی تا 1400 در بافت های هدفِ بازآفرینی شهری ساخته می شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
رشت - ایرنا - معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حمل و نقل عمومی سالانه در حال از دست دادن 10 میلیون مسافر است، گفت که لازم است مزایایی برای حمل و نقل عمومی ایجاد کنیم تا با حمل و نقل از طریق وسایل شخصی، قابل رقابت باشد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
رشت- معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه توسعه حمل و نقل عمومی اولویت این وزارتخانه است، گفت: از سال 90 تاکنون با کاهش 29درصدی متقاضی در این حوزه مواجه هستیم.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر تعداد واحدهایی که ساخت آن ها به اتمام رسیده را یک میلیون و 983 هزار واحد، تعداد واحدهای تحویل داده شده به متقاضیان را یک میلیون و 717 هزار واحد و واحدهای تحویل داده نشده را 266 هزار واحد اعلام کرد و گفت: علی رغم اتمام کار ساخت 266 هزار واحد ...
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان 260 میلیارد تومان در حوزه راهسازی به پیمانکاران و مشاوران بدهکار است.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تسریع در روند اجرای طرح های مسکن مهر، گفت: تمامی واحدهای مسکن مهر متقاضیان مازندران در سال 98 تحویل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن کشور گفت: با الحاق خطوط ریلی غرب کشور به یکدیگر امکان ارایه خدمات شاتلی درون و برون استانی برای استان همدان مهیاست.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
در مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی آیین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در ساری برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی از تلاش دولت و وزارت راه و شهرسازی برای افتتاح طرح آزاد راه شیراز - اصفهان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
ایمن ساختن راه ها، پرداخت مطالبات پیمانکاران حوزه راه سازی و کاهش متقاضیان استفاده از حمل ونقل عمومی مهم ترین مباحثی بود که معاون وزیر راه و شهرسازی به آن تأکید کرد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: انتقال ایستگاه راه آهن مسافری همدان به داخل شهر نیاز به بررسی کارشناسان دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
با حضور معاونان راه و شهر سازی و راه آهن، وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان مردم شهرستان همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی نخستین مدیرکل راه آهن همدان و غرب کشور به مرکزیت همدان امروز معرفی شد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
شیراز-ایرنا- در سفر وزیر راه و شهرسازی به شیراز در حالی که از خبرنگاران و عکاسان برای پوشش خبری این سفر دعوت شده بود اما تنها جلسه ای که به آنها اجازه حضور داده شد، نشست هیات امنای آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) بود و از همراهی وزیر برای بازدید از طرح توسعه این آستان منع شدند.
وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان فارس از پروژه های فرودگاه شیراز، از جمله ترمینال در دست احداث این فرودگاه بازدید کرد.
وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان فارس، ضمن حضور در مراسم سالگرد آیت الله دستغیب و بازدید از حرم شاه چراغ(ع) گفت: خوشبختانه منابع خوبی پیش بینی شده است و امیدواریم بهسازی و نوسازی به صورت ترکیبی کمک کند تا هم افزایی مناسبی را در شیراز و بافت پیرامون حرم داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی صبح امروز طی سفری چندساعته به منظور بازدید از طرح توسعه آستان مقدس شاهچراغ (ع) به شیراز سفر کرد. محمد اسلامی همچنین در آیین گلباران مقبره شهید آیت الله دستغیب که به مناسبت سالگرد این شهید محراب انجام شد، حضور یافت. عکس: امین فائضی 15:36 - 1397/09/20
توریسم آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که خرید هواپیمای نو دستاورد بزرگی نبود، گفت: وضعیت شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها مطلوب نیست، ما نیاز به زیرساخت اقتصادی صحیح داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
توجه رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی به تکمیل هر چه سریعتر پروژه های مسکن مهر باعث شد تا پیمانکاران مسکن مهر پردیس در دیدار با مدیر عامل شهر پردیس مشکلات را بررسی و بر اتمام این پروژه ها تاکید کنند.
سازمان هواشناسی   ۱۰ ساعت پیش    
تجلیل از اداره هواشناسی دریایی استان مازندران در ICOPMAS 2018 اداره هواشناسی دریایی استان مازندران در سیزدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازمان های دریایی ( ICOPMAS 2018 ) مورد تقدیر معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۱    
شیراز-ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: اهتمام و اراده دولت و وزارت راه و شهرسازی بر این است که پروژه آزاد راه شیراز - اصفهان هر چه زودتر به بهره برداری برسد.
سازه نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۷    
طی روزهای اخیر عبده تبریزی، اقتصاددان و مشاورسابق وزیرراه وشهرسازی درگفت وگویی با رسانه ها اعلام کرده است که با جهش قیمت ها درحوزه مسکن 95 درصد از مردم ایران که دهک های میانی وپایینی درآمدی را تشکیل می دهند، فرصت خانه دارشدن را ازدست می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۱    
وزیر راه و شهرسازی از تلاش دولت و وزارت راه و شهرسازی برای افتتاح طرح آزاد راه شیراز - اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۷    
وزیر راه و شهرسازی گفت: باید یک تفکر مشخص و هماهنگ در طرح توسعه حرم احمد بن موسی(ع) و بازآفرینی بافت مرکزی شیراز دنبال شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۶    
همدان- ایرنا- اداره کل راه آهن غرب کشور با حضور محمدسعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری و دکتر سعید محمدزاده مدیرعامل شرکت راه آهن امروز /سه شنبه/ در همدان راه اندازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۵    
وزیر راه و شهرسازی از ترمینال بین المللی در حال ساخت فرودگاه شهید دستغیب شیراز بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۴    
وزیر راه و شهرسازی گفت: در طرح توسعه حرم مطهر شاهچراغ(ع) آنچه نیاز واقعی این حرم مطهر بوده تاکنون اتفاق نیفتاده و کاستی هایی در این زمینه وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۱    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به تغییر رویکردی که وزیر جدید در حوزه مسکن داشتند، بیشترین توجه در این زمینه است و طرح 400 هزار واحد مسکونی نیز توسط وزیر تقدیم رئیس جمهور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۸    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی گفت : از ابتدای فعالیت دولت تدبیر تاکنون از پنج طرح بزرگ ریلی در حال اجرا در کشور 2 طرح تکمیل شده است.
پدال نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۰    
پدال نیوز: معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تصویب نحوه اجرای تن کیلومتر گفت: استان ها زمان اجرا را مشخص می کنند.
موج   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۹    
وزیر راه و شهرسازی در دیدار با تولیت حرم شاهچراغ (ع) گفت: نگاه ما این است که بناهای واجد ارزش بازآفرینی شود و مکان های فرسوده، بازسازی شوند. به گزارش خبرگزاری موج از فارس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۱    
ماکان پدرام با حکم وزیر راه و شهرسازی به عنوان مدیر کل جدید راه و شهرسازی گیلان منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۰    
وزیر راه و شهرسازی گفت: باید کاری کرد که زندگی با کیفیت در بافت قدیم برقرار باشد.
شمال نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۰    
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حکمی مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران منصوب کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۸    
وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان فارس، ضمن حضور در مراسم سالگرد آیت الله دستغیب و بازدید از حرم شاه چراغ(ع) گفت: خوشبختانه منابع خوبی پیش بینی شده است و امیدواریم بهسازی و نوسازی به صورت ترکیبی کمک کند تا هم افزایی مناسبی را در شیراز و بافت پیرامون حرم داشته باشیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۸    
وزیر راه و شهرسازی در زمینه مبحث بازآفرینی بناهای تاریخی و واجد ارزش بیان کرد: ما در این مسیر باید به حفظ بناهای واجد ارزش و احیای مناطق فرسوده بپردازیم و نکته ای که در این مرحله حایز اهمیت است این است که با تکیه بر یک منطق باززنده سازی به تمامی خدماتی که می توانند مکمل فضاهای فرهنگی، علمی ...
وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز برنامه تولید 200 هزار واحد مسکونی تا پایان برنامه ششم توسعه کشور در شهرهای جدید خبر داد و گفت: طبق این برنامه قرار است به ترتیب در سال 97، 60 هزار واحد، سال 98، 62 هزار واحد، سال 99، 47 هزار واحد و در سال 1400، 31 هزار واحد در سطح شهرهای جدید کشور ساخته شود.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی از ساخت 400 هزار واحد مسکن تا پایان کار دولت تدبیر و امید در کشور خبر داد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۰    
مدیرکل فرودگاه های استان فارس گفت: وزیر راه و شهرسازی طی حضور خود در فرودگاه شیراز بر تسریع اجرای پروژه های این فرودگاه بویژه ترمینال خارجی آن تاکید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۷    
بافت فرسوده اطراف حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) باید متناسب با شأن فرهنگی شیراز احیا شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۳    
به گزارش ایکنا از فارس، یدالله رحمانی، سرپرست استانداری فارس امروز، 20 آذر در جلسه هیئت امنای آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) که با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: فارس در دولت تدبیر و امید در شاخص های اقتصادی از جمله نرخ بیکاری روند رو به بهبودی را طی کرده است. ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۲    
رحمانی در دیدار با وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 680 هکتار از یک هزار و 800 هکتار بافت فرسوده شیراز در جوار حرم شاهچراغ (ع) قرار دارد، گفت: در راستای این بازآفرینی از آقای وزیر تقاضای تسریع روند اجرای طرح محدوده آرامگاه های سعدی و حافظ را داریم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۰    
معاون توسعه و مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: وزیر راه و شهرسازی در دیدار رییس جمهوری با ارائه جزئیات برنامه برای ساخت 400 هزار واحد مسکونی تا سال 1400، متن مجلد این برنامه را با جزئیات تقدیم رییس جمهوری کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۶    
شیراز- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: باید کاری کنیم که زندگی با کیفیت و مطلوب در بافت های قدیم شهرها برقرار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۷    
مرقد مطهر شهید آیت الله دستغیب با حضور وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مردم شهید پرور شیراز گلباران شد.
اقتصاد ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۵    
دومین حضور رئیس جمهوری در وزارت راه و شهرسازی روز گذشته به تشریح اولویت های بخش مسکن از سوی حسن روحانی و همچنین ارائه برنامه وزیر راه و شهرسازی برای عرضه واحدهای جدید مسکونی در سه فاز مختلف اختصاص یافت؛ این در حالی بود که جلسه مذکور با مسوولان ارشد بخش مسکن در غیاب یک عنصر مهم برگزار شد ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۵    
به مناسبت 20 آذر ماه سالروز شهادت شهید دستغیب با حضور وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسؤولان استانی مرقد این شهید بزرگوار گلباران شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۹    
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این مراسم که با حضور سید علایی ، معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، از زحمات حدود یک ساله عبدالله بهادری به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی مازندران قدردانی شد. ...