چهارشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۵:۴۱Oct 2018 17

جدیدترین خبرهای «وزیر راه و شهرسازی»

ایفنا   ۴ ساعت پیش    
پایگاه خبری فولاد ایران - وزیر راه و شهرسازی طی یادداشتی با انتقاد از روند تصویب FATF ، اقدام تشخیص هیات نظارت بر اجرای سیاست های کلی وابسته به مجمع تشخیص مصلحت نظام را یک گام منفی اعلام کرد. به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم متن یادداشت تلگرانی عباس آخوندی به شرح ذیل است؛ ...
شعار سال   ۵ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به موقعیت جغرافیایی شهرستان گرمسار گفت: باتوجه به موقعیت استراتژیک این منطقه و نزدیکی آن به پایتخت یکی از مکان هایی است که می تواند به توسعه و ساماندهی پایتخت کمک کند.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه وزیر راه و شهرسازی و مدیران این وزارتخانه باید به درک درستی از جایگاه گردشگری برسند، گفت: استفاده از افراد باسابقه در حوزه گردشگری برای وزارتخانه های بدون وزیر ضروری است.
بازتاب   ۶ ساعت پیش    
سازمان بنادرودریانوردی زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی، مستندی را با عنوان “فانوس” به مدت 300دقیقه تهیه و پخش کرده است که اگر آمار آقای آخوندی مبنی بر “هزینه 10 میلیون تومانی ساخت 1دقیقه ویدئو” را بپذیریم، برای ساخت این مستند 3 میلیارد تومان هزینه شد. ...
شعار سال   ۶ ساعت پیش    
سیاست های دولت در بخش مسکن کارساز نبوده است. قیمت مسکن به حدی بالا رفته است که جوانان قادر به خرید مسکن نیستند و اجاره بها هم به میل صاحب خانه ها روندی صعودی به خود گرفته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی طی یادداشتی با انتقاد از روند تصویب FATF، اقدام تشخیص هیات نظارت بر اجرای سیاست های کلی وابسته به مجمع تشخیص مصلحت نظام را یک گام منفی اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۲:۲۷    
سیدکمالدین میرجعفریان با حکم وزیر راه و شهرسازی به عنوان مدیرکل جدید راه و ترابری استان سمنان منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز فعالیت اجرایی شرکت عمران شهرهای جدید تیس و ایوانکی تا پایان سال خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که جزو مدیران بازنشسته نیستم و قوانین را رعایت می کنم از کُند بودن روند تامین ارز نیمایی شرکت های هواپیمایی خبر داد.
پارس نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۱    
10 پروژه فرودگاهی فرودگاه مهرآباد روز سه شنبه با حضور علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این فرودگاه افتتاح شد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۶    
گروه زیر بنایی: 10 پروژه زیربنایی، استانداردسازی و ارتقای سطح ایمنی و کیفیت خدمات رسانی در فرودگاه مهرآباد به ارزش 2700 میلیارد ریال با حضور وزیر راه و شهرسازی ، رئیس مجلس شورای اسلامی و مدیران شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افتتاح شد.
پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۷    
مقیم/بیش از 10 پروژه عمرانی و فرودگاهی که با 270 میلیارد تومان اعتبار به انجام رسیده است، با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۰    
محمدسعید ایزدی، معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری درخصوص تلاش بنیاد مستضعفان برای احداث ساختمان 15 طبقه به عنوان ساختمان جدید پلاسکو اظهار داشت ...
موج   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۰    
تعداد 10 پروژه زیربنایی، استانداردسازی و ارتقای سطح ایمنی و کیفیت خدمات رسانی در فرودگاه مهرآباد به ارزش دو هزارو 700 میلیارد ریال امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و رئیس مجلس شورای اسلامی به افتتاح رسید. ...
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۶    
وزیر راه و شهرسازی اعتبار پروژه باند 29 راست مهرآباد را 135 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: با افتتاج این باند شاهد کاهش تاخیرهای پروازی خواهیم بود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۷    
اقتصادنیوز: وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: در برنامه ششم توسعه صدها پروژه تصویب شده است اما باید دید این پروژه ها در نهایت منجر به رفاه مردم می شود یا خیر.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۶    
10 پروژه زیربنایی با هدف استانداردسازی و ارتقای سطح ایمنی و کیفیت خدمت رسانی با حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی و رحمت اله مه آبادی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران مورد بهره برداری رسمی قرار گرفتند. ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۱    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که در کشور خیلی پروژه زده هستیم، گفت: اولین تیر تحریم ها معمولا به صنعت هوانوردی اصابت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۰    
تهران- ایرنا - وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه افتتاح پروژه ها و طرح های عمرانی بدون توجه به نتیجه و اثر بخشی آن سرانجامی ندارد ، گفت: با وجود هزینه های میلیاردی برای اجرای پروژه های عمرانی اما به کارایی و نتیجه آن کمتر توجه می شود.
افق تازه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه با اقدامات پیشگیرانه توانستیم روند حاشیه نشینی را در برخی از شهرها کنترل کنیم، گفت: با افزایش قیمت مسکن و اجاره بها شاهد ایجاد و توسعه منطقه هلال فقر در تهران هستیم
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۶    
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه افتتاح باند بتنی 29 راست فرودگاه مهرآباد مزیت اصلی این باند را کاهش تاخیرها با انجام برخاست هواپیماها از این باند عنوان کرد. ...
صما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۵    
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه فعالیت و مدیریت در صنعت هوایی ایران یکی از دشوارترین حوزه های اقتصادی ایران به شمار می رود، اعلام کرد: این صنعت همواره اصلی ترین و ابتدایی ترین هدفی بوده که از تحریم های خارجی آسیب دیده است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر راه و شهرسازی بیش از 10 پروژه ارتقاء خدمات فرودگاهی و استاندارد سازی در فرودگاه مهرآباد را افتتاح کردند.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان آذربایجان شرقی پیشرفت فیزیکی بزرگراه تبریز- اهر را بیش از 65 درصد اعلام کرد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۱    
صبح امروز سه شنبه با حضور رئیس شورای اسلامی و وزیر راه و شهرسازی تعدادی از پروژه های زیربنایی فرودگاه مهرآباد و به طور خاص باند 29 راست به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۳    
وزیر راه و شهرسازی: در دوره مدیریت کنونی وزارت راه بویژه در صنعت هوایی، نگاه پروژه محوری به برنامه محوری تغییر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۷    
ایرنا - تهران - 10 پروژه فرودگاهی فرودگاه مهرآباد روز سه شنبه با حضور علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این فرودگاه افتتاح شد. *8*
بورس نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۶    
وزیر راه و شهرسازی گفت: صنعت هوانوردی صنعت سختی است؛ از یک طرف به فناوری وابسته است و از طرف دیگر اولین تیر تحریم ها به آن اصابت کرده و اداره این صنعت را بسیار سخت کرده است.
وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۴    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح باند 29 راست فرودگاه مهرآباد گفت: باند بتنی که امروز افتتاح شد عمری بالغ بر نیم قرن خواهد داشت.