سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۶:۲۲Mar 2020 31

جدیدترین‌های «وزیر راه و شهرسازی»

 
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون وزیر راه و شهرسازی از راه اندازی نظام اجاره داری در آینده نزدیک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی از راه اندازی نظام اجاره داری در آینده نزدیک خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی گفت: تمامی بخش های حمل و نقلی طبق دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیتشان محدود خواهد شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی می گوید: بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی به دلیل کرونا متوقف شد و پس از عادی شدن شرایط دوباره این مسئله دنبال می شود. ...
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از فعال بودن پروژه های مشارکتی به ارزش 7000میلیارد تومان در شهرهای جدید خبر داد و گفت: سال 1398با وجود تحریم ها، شرایط رکودی در شهرهای جدید وجود نداشت و درآمد مجموعه شرکت عمران نسبت به سال 1397، دو برابر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی در صفحه اینیستاگرام خود از ساخت و تحویل فوری بیمارستان های نیمه تمام در سراسر کشور خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، عباس شرفی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص و حساس کنونی کشور در رابطه با شیوع ویروس کرونا و ضرورت تأمین مایحتاج ضروری مردم و بنا به تاکید وزیر راه و شهرسازی و دستورالعمل های ابلاغی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مبنی بر تخلیه بنادر خصوصاً بندر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۳   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از توقف کار بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی به دلیل بروز پدیده کرونا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از رشد 20 درصدی بارش ها از ابتدای سال آبی تاکنون در مقایسه با میانگین بلندمدت خبر داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ایلنا: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در اسفندماه با شیوع ویروس کرونا و کاهش معاملات شاهد ثبات قیمتی در بازار مسکن بودیم و بازار پایداری داشتیم. محمود محمودزاده درباره وضعیت بازار مسکن در اسفندماه سال گذشته اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به استفاده حداکثری راه آهن از چهار ظرفیت قانونی برای استفاده حداکثری از تولید داخل و سرمایه گذاری در حوزه ریلی گفت: امسال موتور ملی در لکوموتیوهای مانوری نصب می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
محمد حیدری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اعلام وضعیت قرمز در خرمشهر به دلیل شیوع ویروس کرونا بیان کرد:هم اکنون شهرستان خرمشهر نسبت به دیگر شهرهای خوزستان بالاترین آمار بیماران کرونایی را دارد. ...
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: ارسلان زارع سه شنبه در حاشیه جلسه ستاد مبارزه با کرونا با اشاره به آمار اعلام شده از آخرین وضعیت ترافیکی، اظهار کرد: در سه روز نخست سال جدید شاهد کاهش 84 درصدی تردد و ورود مسافر به استان گیلان در مقایسه با سال گذشته بوده ایم. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پیش از این شرایط، روزانه 120 قطار بین شهری فعال بود اما در حال حاضر به کمتر از 15 قطار رسیده است و به برخی از شهرها هر سه روز یک بار تردد انجام می شود و سعی شده سفرها تجمیع و با رعایت اصول بهداشتی با یک قطار انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۵:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: با تمهیدات به کار گرفته شده، بازار مسکن امسال روی آرامش و ثبات قیمت را خواهد دید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۱۲    
باتوجه به اینکه وزیر راه و شهرسازی که بالاترین مقام مسئول نسبت به این موضوع است و نتوانست کمربندی فریدونکنار را به سرانجام برساند، نیاز است در سال جدید مسئولان شهرستانی و استانی برای برطرف کردن مشکلات این پروژه به رئیس جمهور متوسل شوند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در پی وقوع سیل سوم فروردین، جاده ها و پل های استان های بوشهر، کرمانشاه، کرمان و سیستان و بلوچستان خسارت دیده و اکنون در حال بازگشایی است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۶    
16 آذر سال گذشته بود که وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد عملیات جابه جایی مسافر در مسیر دریایی چابهار - مسقط از پایان آذر ماه 98 مجدداً آغاز می شود اما پیش بینی ها در این مورد درست پیش نرفت و این مسیر دریایی نتوانست رونق بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که بارش های فروردین خشکسالی استان های غربی را جبران می کند، گفت: میزان متوسط بارش ها در کشور حدود 20 درصد بالاتر از میانگین بلند مدت است.
وزیر راه و شهرسازی گفت: در پی وقوع سیل شب گذشته به راه و پل های استان های بوشهر، کرمانشاه، جنوب کرمان، سیستان و بلوچستان به ویژه در جنوب کرمان و خواسته در شهرستان کهنوج خساراتی وارد شد که راه ها با همکاری راهداران در حال بازگشایی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه سال 98 سخت ترین سالی بود که کشور و مردم تاکنون تجربه کرده اند، گفت: با این حال، در سال سخت توانستیم به وعده هایی که به مردم داده بودیم عمل کنیم.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اقداماتی که در سال 1398 در حوزه های راه، حمل و نقل، هواشناسی، ایجاد زیرساخت ها، برنامه های عمرانی و توسعه ای کشور و مسکن انجام شد، گفت: ما در این سال سخت به لطف الهی وعده هایی که به مردم داده بودیم محقق کردیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۵    
حیدری از وزیر راه و شهرسازی خواستار صدور دستور لغو سفرهای ریلی و هوایی به شهرهای آبادان و خرمشهر شد و گفت: با هر پرواز و هر سفر قطار به این منطقه تا 10 برابر اتوبوس، مسافر جابجا می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۴:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی یکی از مهمترین برنامه های این وزارتخانه در سال 1398 را کنترل بازار مسکن از طریق ساخت و ساز دانست. محمودزاده گفت که اولین مسکن ملی اوایل سال جاری تحویل داده می شود. او همچنین از آمادگی برای وارد طرح اقدام ملی کردن 200 هزار واحد نیمه تمام بخش خصوصی خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
درحالی معاون وزیر راه اسفند 98 از افتتاح اولین واحدهای طرح ملی مسکن در اردیبهشت یا خرداد 99 خبر داد که وزیر راه و شهرسازی از احتمال تحویل این واحدها در تابستان خبر داده است.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
پیام وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی هواشناسی وزیر راه و شهرسازی در پیامی فرارسیدن روز جهانی هواشناسی را به کارکنان پرتلاش سازمان هواشناسی کشور تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، در پیام مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز جهانی هواشناسی آمده است: ...
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
پیام رئیس سازمان هواشناسی کشور به مناسب روز جهانی هواشناسی رئیس سازمان هواشناسی کشور، شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2020 را " اقلیم و آب " اعلام کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از اختصاص بیمارستان 235 تختخوابی شفا در شهرستان سقز استان کردستان به بیماران کرونایی خبر داد..
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تحویل اولین واحدهای طرح ملی مسکن در تابستان 99 خبر داد و گفت: در جریان صحبت عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند درباره قیمت مسکن ملی نیستم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی درباره اقدامات این وزارتخانه برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، عملکرد این بخش در حوزه ریلی و جاده ای، برنامه ریزی برای انعقاد قرارداد 6آزادراه در سال 1399 ...
وزیر راه و شهرسازی گفت: این وزارتخانه در سال 98 توانست در مهمترین و اولویت دار ترین پروژه های خود راندمان حداکثری داشته باشد و در اجرای طرح های متعهد شده موفق عمل کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی توضیح داد: وزارت راه و شهرسازی در سال رونق تولید وابستگی در تمامی حوزه ها به ویژه زیرساخت های حمل و نقل را به کشور های خارجی کاهش داد و در نتیجه یک خودکفایی ویژه در سال 98 اتفاق افتاد و ما در این سال موفقیت های خوبی را در حوزه رونق تولید به دست آوردیم.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در برنامه تیتر امشب با بیان اینکه قیمت هر متر مربع مسکن ملی 2.5 تا 3 میلیون تومان است، گفت: قیمت مسکن ملی در تمامی شهر ها و مناطق یکسان است و ممکن است تنها در برخی از مناطق قیمت های واحد های مشارکتی تغییر کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از تامین منابع مالی 36 هزار میلیارد ریالی صنایع دریایی کشور در سال جهش تولید برای ناوگان دریایی موردنیاز سازمان بنادر خبر داد.
وزیر راه و شهرسازی گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با تمام تجهیزات و در قرارگاه های ثابت و سیار آماده ایفای نقش در خصوص سیل احتمالی پیش بینی شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در سال جدید با توجه به شرایط موجود در کشور برنامه های ویژه ای در حوزه حمل و نقل انجام گرفت که از جمله آن بسیج در تخلیه هرچه سریع تر بار و کالاهای اساسی از بنادر کشور است.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۸:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی، از کاهش 51درصدی ترددهای برون شهری حدفاصل 25اسفند 98تا اول فروردین 99نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: همچنین مردم 200هزار بلیت هواپیما و 300هزار بلیت قطار را پس گرفتند.
وزیر راه و شهرسازی گفت: سال 98 سال بسیار سخت و پرکاری بود که به لطف خداوند شاهد تردد و فعالیت بی وقفه در حوزه راهداری و حمل و نقل بودیم که راهداران ما همه مواردی که در وظایف خودشان دارند، در سال گذشته تجربه کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
راستاد گفت: 3600 میلیارد تومان به صنایع دریایی کشور برای تامین ناوگان عملیاتی مورد نیاز خود در سال "جهش تولید" تزریق خواهد شد.
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: هیچ مقام استانی و محلی نمی تواند برای حمل و نقل عمومی تصمیم گیری کند و همه باید تابع مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا باشند.
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۶    
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در خصوص اهمیت راه اظهار داشت: راه شریان حیاتی کشور است و اینکه بخواهیم به دلیل شیوع ویروس کرونا اتصال راه ها را به صورت کامل قطع کنیم، کشور با مشکلات زیادی از جمله کمبود آب و مواد سوختی وربه رو خواهد شد. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در سال 1398 با حداقل شش چالش در بخش مسکن مواجه بود که البته تقریباً همه چالش ها به سال 1399 منتقل شده است؛ در این بین مسکن مهر سیزدهمین سال آغاز اجرای خود را هم گذراند و تکمیل نشد؛ البته اسلامی از ابتدا زمان بستن پرونده مسکن مهر را پایان سال 1399 عنوان کرده بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۷    
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: تقاضا برای استفاده از خدمات حمل و نقل ریلی در آستانه ایام عید نوروز با کاهش 90 درصدی مواجه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بیش از 70 هزار واحد مسکن مهر را در راستای جهش تولید در نیمه اول سال 99 بهره برداری می کنیم.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اکوفارس: معاون وزیر راه و شهرسازی از تکمیل سامانه ملی املاک و اسکان پس از رفع بحران کروناویروس خبر داد. این سامانه 29 بهمن امسال رونمایی شده بود.