یکشنبه ۰۳ تیرساعت ۱۱:۴۹Jun 2018 24
 

جدیدترین خبرهای «وزیر راه و شهرسازی»

دولت   ۴۹ دقیقه پیش    
دومین نشست مشترک همکاری های اقتصادی راهبردی میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، هیئت بلند پایه سوری به ریاست سامر محمد الخلیل وزیر اقتصاد در ادامه سفر ماه گذشته عباس آخوندی ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: با ارائه پازل های تشکیل دهنده TODبه وزیر راه و شهرسازی با دستور ایشان قرار شد همکاری های لازم در این خصوص به عمل آید.
ایبنا   ۲ ساعت پیش    
معاون پولی و بانکی وزیر راه و شهرسازی دو راهکار کاهش تاثیر خروج آمریکا از برجام بر سیستم بانکی و اقتصاد کشور را مطرح کرد.
ایبنا   ۲ ساعت پیش    
مشاور وزیر راه و شهرسازی معتقد است بخش قابل ملاحظه ای از عوامل موثر بر رشد نرخ ارز در هفته های اخیر تصمیم سیاسی بعضی کشورها در محدود کردن حواله های ارزی ایران بوده است.
تهران پرس   ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی از عملیات اجرایی برای ساخت بیش از سه هزار و 410 کیلومتر طرح ریلی در سراسر کشور خبر داد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی از عملیات اجرایی برای ساخت بیش از سه هزار و 410 کیلومتر طرح ریلی در سراسر کشور خبر داد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
مشاور وزیر راه و شهرسازی معتقد است با توجه به شرایطی که در بسیاری از بزرگراه های ایران وجود دارد، کاهش سرعت مجاز در این راه ها می تواند به بالا رفتن ایمنی و کاهش تصادفات کمک کند.
عیار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۸    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این نکته که در دولت یازدهم اتفاق مثبتی رخ داد نرخ سود مثبت شد یعنی تورم کمتر از نرخ سود بانکی است، گفت: ما به سمت افزایش قدرت خرید مردم در بازار مسکن و سیاست تکمیل واحد ها رفته ایم.
عیار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۸    
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی می گوید: بازارهای رقیب بخش مسکن مانند بازار ارز، سکه و بورس متاثر از آثار روانی خروج آمریکا از برجام شوک های هیجانی را تجربه کرده اند.
عیار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۲۰:۲۸    
وزیر راه و شهرسازی حضور شرکت هایی از کشورهای چین، روسیه، ترکیه، آلمان، اسپانیا و ایتالیا را در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی، تجهیزات، خدمات و صنایع وابسته نشانگر تداوم همکاری ایران با شرکای اقتصادی در قالب برجام دانست.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۱    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، از برگزاری نشستی در کمیسیون متبوعش با حضور آخوندی برای تعیین تکلیف وضعیت بازار مسکن خبر داد. محمدرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با انتقاد از نابه سامانی نرخ ها در بازار مسکن ...
دنیای بانک   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۳    
مشاور وزیر راه و شهرسازی معتقد است: قیمت ها در بازار زمین بادکنکی است و قیمت در این بخش به مرور زمان خالی می شود.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۶    
پیام تسلیت عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی برای درگذشت قانعی راد جامعه شناس: - افسوس که دانشی مردی را از کف دادیم که درد ایران داشت و برای سرافرازی آن آرزوها و رؤیاهای خوب در سر می پروراند. جامعه شناسی که هیچ گاه حوزه ی عمومی را از یاد نبرد و برای گسترش صلح اجتماعی و امید به بهبود تلاش کرد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۵    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه خروج امریکا از برجام می تواند در سطح جهان تلاطم ایجاد کند و این اقدام نمی تواند مورد چشم پوشی قرار بگیرد، تصریح کرد: با وجود تمام فشارها، کشورها می توانند به رفتار ایران اعتماد داشته باشند و در مقابل نیز برای ما داشتن رفتار متعهدانه بسیار مهم است. ...
نافع   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان شرکت عمران و بهسازی شهری کشور به همراه معاون عمرانی استاندار، شهردار همدان، مدیرکل راه و شهرسازی استان و تنی چند از مسؤولان استان از پروژه ساماندهی بلوار ارم و پیاده راه های بوعلی، میدان امام (ره) و اکباتان بازدید کرد.
ایران اکونا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران به طول 158 کیلومتر برای اولین بار از نظر فنی به گونه ای ساخته شده که امکان تعیین سقف سرعت 130 کیلومتر برای خودروها فراهم شده است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۵    
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 60 کیلومتر از 158 کیلومتر طول آزادراه کنارگذر جنوبی تهران آسفالت شده است، گفت: نحوه دسترسی این پروژه به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قابل توجه است زیرا 14 هکتار اراضی در شهر فرودگاهی امام خمینی داریم و قرار است بارانداز تهران به منتهی الیه جنوب شرق شهر فرودگاهی امام ...
تبریز بیدار   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۹    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور از تکمیل آزاده راه تبریز - سهند تا پایان امسال خبر داد.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۹    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: کاهش قیمت مسکن با سیاست های دستوری اتفاق نخواهد افتاد.
ایران اکونا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۷    
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه آزادراه کنارگذر جنوبی تهران با پیشرفت 45 درصدی طبق برنامه زمان بندی در حال اجراست، گفت: بر اساس قرارداد این پروژه سال 98 به بهره برداری خواهد رسید.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۲    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان از کلنگ زنی پروژه حرم تا حرم در محدوده گرمسار- سمنان با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۴    
معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از افتتاح حساب 440 هزار نفر در صندوق مسکن یکم خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۲    
چند ماه پس از گمانه زنی هایی که در رابطه با احتمال کاهش سرعت مجاز در آزادراه های ایران مطرح شده بود، صحبت های جدید معاون وزیر راه و شهرسازی نشان می دهد که در برخی از آزادراه ها امکان افزایش سرعت مجاز نیز وجود دارد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۰    
ایستانیوز:معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: کاهش قیمت مسکن با سیاست های دستوری اتفاق نخواهد افتاد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۵۱    
زنجان - ایرنا - برگزاری دومین جلسه ستادبازآفرینی شهری پایدار زنجان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی مهمترین رویداد هفته گذشته استان زنجان به شمار می رود.
اسپاش   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۹    
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان روز چهارشنبه مورخ 14 مرداد سال جاری از پژوهشگاه فضایی ایران دیدار نموده و با مسئولان این پژوهشگاه به گفت وگو نشستند ...
دنیای بانک   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۴    
در حالی که مسکن اجتماعی به اذعان مسئولان ذیربط هنوز به نقطه اجرا نرسیده ، اما هفته گذشته وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران مجلس از ایجاد 118 هزار واحد مسکن اجتماعی خبر داد.
عیار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۱۷    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بررسی نوسانات قیمتی در بخش مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۹    
علت جهش قیمت ملک در جلسه وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان مجلس بررسی شد.
عیار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به موضوع فنی ناوگان در بخش های واگن و لکوموتیو گفت: در این خصوص برنامه های متعددی در دست اقدام قرار دارد که مهم ترین آن استفاده از بازار سرمایه و مدل های تامین مالی در داخل و خارج از کشور است.