جمعه ۰۲ اسفندساعت ۱۶:۲۵Feb 2020 21

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 خرداد 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 تیر 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 مرداد 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 شهریور 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 مهر 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 آبان 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 آذر 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 دی 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 بهمن 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 اسفند 1398 
  ۴۰ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت راه آهن از پیگیری و رایزنی با مجلس شورای اسلامی برای قرار گرفتن احکام محاسبه نرخ صفر مالیات بر ارزش افزوده برای حمل ونقل ریلی در برنامه هفتم توسعه و قانون دائمی شد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با بیان اینکه از 12800 سرویس روزانه 7000 سرویس در مسافت های بالای 350 کیلومتر انجام می شود گفت ...
  ۲ ساعت پیش    
محمدرضا قربانی، کارشناس حمل ونقل ریلی
  ۲ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته و اعلام دفتر رئیس جمهوری تا این لحظه روز ششم اسفندماه برای افتتاح رسمی منطقه یک آزادراه تهران-شمال مشخص شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در جریان انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در پای صندوق رای با اشاره به حضور مردم ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت راه های فرعی و روستایی گفت: به رغم بارش برف فراگیر در 15 استان، تمام راه های شریانی اصلی و فرعی کشور باز است و در روستاها نیز تا پایان وقت امروز برای انتقال صندوق های آرای انتخابات ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: نظارت بر اتوبوس های بین شهری به منظور افزایش ایمنی سفرهای این دسته از ناوگان حمل و نقل عمومی با همکاری مشترک این ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۱    
محمدمهدی عزیزی، استاد دانشکده شهرسازی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۱    
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای از وزش باد، تلاطم دریا و افزایش ارتفاع امواج در نواحی شمالی و مرکزی خلیج فارس، ظرف امروز و فردا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: عامل انسانی همچنان عمده ترین دلیل وقوع سوانح رانندگی در جاده های این استان به شمار می رود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان خراسان رضوی از رفع تصرف 24 هزار و 200 مترمربع از اراضی ملی در شهر های مشهد مقدس، طرقبه و شاندیز طی ماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
با انجام نخستین پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما در روز 29 بهمن ماه سال جاری، ارتباط هوایی جزیره کیش به آبادان برقرار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۹   + ۵۳ سایت دیگر  
معاونت مسکن و ساختمان در اطلاعیه ای اعلام کرد: متقاضیانی که به نتیجه پالایش ثبت نام خود اعتراض دارند، از اول اسفندماه 98 با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی از عدم تائید شرایط خود مطلع شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن گفت: از تعداد 4 هزار متقاضی، 2 هزار و 155 نفر در طرح اقدام ملی مسکن در شهر قم پذیرفته شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون اموربندی و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه اولین همایش اتصال کارآمد ریل – بندر در روز چهارم اسفند ماه جاری، تاکید کرد: هدف این همایش ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به اتمام و بهره برداری ترمینال جدید خارجی در ایام حج تمتع 99 تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در جلسه تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید فرودگاه های استان هرمزگان گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۰    
وزارت راه و شهرسازی دستورالعمل جذب و پذیرش مشمولین (کارکنان) وظیفه را در این وزارتخانه اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با احداث جاده دسترسی بندر چابهار، شرایط اتصال استاندارد ترمینال های طرح توسعه بندر شهید بهشتی به محورهای مواصلاتی مهیا شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن جنوب گفت: راه آهن جنوب با انجام اقدامات لازم در زمینه فراهم آوردن سفر ایمن و آرام برای مسافران به استقبال نوروز می رود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان ملی زمین و مسکن از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با دولت الکترونیکی توسط این دفتر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان، از نجات جان هزاران فعال دریایی به واسطه پایش و پیش بینی های جوی در این استان، خبر داد و گفت: این پیش بینی ها ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل قطارهای پنج ستاره نور از ورود به بازار سرمایه و عرضه اولیه سهام در آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون مسافری راه آهن از پیش فروش بیش از 611 هزار نفرصندلی بلیت قطارهای نوروزی خبر داد و گفت: با ورود ناوگان جدید به شبکه ریلی در اسفندماه، ظرفیت جدیدی برای قطارهای عید ایجاد می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: یکی از برنامه های میان مدت، طرح رتبه بندی رانندگان اتوبوس از کاپیتان یکم تا کاپیتان چهارم است که با تعیین محدوده فعالیت رانندگان در هر درجه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه آبادان از پیشرفت 74 درصدی ساخت ترمینال جدید فرودگاه آبادان خبر داد و گفت: کار ساخت ترمینال جدید فرودگاه تا خرداد سال آینده تمام می شود و پیش بینی کرده ایم تا 3 خرداد به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی توسط ناوگان حمل ونقل جاده ایی مسافری استان درقالب کاروان دیدار با مقام معظم رهبری به تهران اعزام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
جلسه کمیته آمارهای بخشی وزارت راه و شهرسازی با حضور امیرمحمود غفاری، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۶    
در جلسه ارائه گزارش مدیرکل هواشناسی گیلان به رئیس سازمان برنامه و بودجه استان ضمن درخواست تامین اعتبار برای تکمیل شبکه ایستگاههای هواشناسی استان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در همایش طرح اقدام ملی مسکن خبر داد: از کل برنامه اجرایی طرح اقدام ملی در شهرهای جدید 60 درصد واحدها (بالغ بر 96 هزار واحد) در قالب فروش اقساطی و ثبت نام اعلام و 33 هزار واحد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با پیگیری های صورت گرفته موانع حقوقی،خرید و تملک اراضی به منظور رفع موانع پروازی باند جدید فرودگاه که از سال 1393 شروع شده بود، رفع شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
یکی از اهداف سند پنج ساله نیروی انسانی سازمان اختصاص هشت درصد از پست های مدیریتی به بانوان است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل مرکز علوم جوی و اقیانوسی سازمان هواشناسی، گفت: با توجه به تولید رادار موج، توسط متخصصان داخلی و نیاز سواحل کشور به آن، مقرر شد تا استان های ساحلی به این رادار، مجهز شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه تکمیل خدمات روبنایی و زیربنایی برخی سایت های مسکن مهر توسط وزارت راه و شهرسازی انجام شده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کابینه دولت دوازدهم خواستار همکاری بیشتر استان ها برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن شد و بر نقش روابط عمومی ها و تقویت بنیه آنها تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۶    
وزیر راه و شهرسازی در حکمی سیدعیسی حسینی را به سمت معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در حکمی محمدمهدی فاطمی پور را به عنوان رییس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۱    
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای به پیش بینی هوای استان های کشور همزمان با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق برآورد معاونت مسکن، امضا سه تفاهم نامه با نظام مهندسی، وزارت کشور و طرح تهاتر مصالح تا 25 درصد بر قیمت پروژه های طرح اقدام ملی مسکن تاثیر می گذارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و باران از روز چهارشنبه در مناطقی از کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۲    
رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیر عامل راه و شهرسازی از برگزاری کارگروه راه و شهرسازی ذیل شورای پدافند غیرعامل استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: اولین کشتی یخچال دار پشتیبانی ماهیگیری به دست متخصصان داخلی در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) در بندرعباس ساخته و با موفقیت به آب اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۷    
رئیس واحد خدمات، رفاه و تشریفات اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از اهدای خون توسط تعدادی از کارکنان این اداره کل با هدف ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از استقرار 12 گشت دروازه ای در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برای توسعه سهم ایران در صنعت سوخت رسانی و ارائه خدمات به خطوط کشتیرانی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس امور راه و ترابری سازمان برنامه و بودجه اظهار امیدواری کرد: مرحله دوم تخصیص منابع مالی شرکت راه آهن از محل تبصره 18 قانون بودجه را تا پایان سال جاری عملیاتی کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با بیان اینکه تلاش می کنیم جاده ها را برای حضور 100 درصدی مردم در انتخابات باز نگه داریم، گفت: با ورود سامانه بارشی جدید ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت راه های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: تمامی ادارات کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ها موظف هستند با همت و تلاش مظاعف راه های روستایی استان های تحت تاثیر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن توسعه کمّی و اصلاح ساختار و فرآیندها در جهت افزایش کیفیت پروژه ها را دو اولویت این شرکت عنوان کرد و از جهش پنج برابری تولید پروژه های مسکن از سال مالی 95 تا 97 در گروه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
در همایش ملی طرح اقدام ملی مسکن، تفاهم نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی با وزارت کشور، سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت تهاتر ایرانیان به امضا رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در همایش طرح اقدام ملی مسکن سامانه جامع املاک و اسکان را رونمایی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه اجرای طرح اقدام ملی مسکن بر اساس زمان بندی و با کیفیت در سراسر کشور اجرا می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
حسن کحال زاده، رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی اصفهان
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از طرف مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی، رئیس اداره راه و شهرسازی گناباد و بجستان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان ضمن اعلام رونمایی از سامانه املاک و اسکان از امضای سه تفاهم نامه با وزارت کشور، سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت تهاتر ایرانیان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان از افزایش سقف تسهیلات مشارکت مدنی (دوران ساخت ) در بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری از محل قراداد عاملیت فی مابین شرکت باز آفرینی شهری ایران و بانک مسکن برای اشخاص ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان از تامین ریل مورد نیاز پروژه متروی بهارستان به اصفهان ظرف 6 ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۳    
بشنوید | گزارش آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اولین جلسه همفکری دولت با انجمن های خصوصی ساختمان ضمن اعلام این مطلب که طرح جامع صنعت ساختمان به منظور ساماندهی تولیدکننده مصالح ساختمانی و سایر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: باید تلاش ها در مسیر توسعه صنعت دریایی به نحوی باشد که بتوانیم از بازار دیگر کشورها صاحب سهم شویم نه اینکه بازار خودمان را در اختیار آنها قرار دهیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: در بحث تامین سوخت کم سولفور نیاز ما به این سوخت، 40 هزار تن در ماه است که هم زمان اجرای با قانون از سوی IMO تا کنون 30 هزار تن را از طریق تولید داخل تامین ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه فرآیند بررسی سانحه سرنگونی هواپیمای اوکراینی در حال انجام است، گفت: بازخوانی جعبه سیاه این هواپیما با هماهنگی ایران و اوکراین انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز سازمان بنادر و دریانوردی می تواند اعلام کند که طرح تحول صنایع دریایی برای تحول ناوگان عملیاتی سازمان بنادر و دریانوردی آغاز شده و جمعا 3600 میلیارد تومان از منابع ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت حمل و نقل دریامحور گفت: باید شرایط را برای استفاده از شناورهای پیشرفته فراهم کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه ظرفیت حمل ونقل دریایی 250 میلیون تن در سال است، گفت: سالانه 16 میلیون مسافر دریایی در کشور جابجا می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از ورود سامانه جدید بارشی به کشور از روز چهارشنبه خبر داد و گفت: برف و باران 25 استان کشور را در بر خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از تایید صلاحیت سه هزار و 600 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در این شهر جدید خبر داد و گفت: عملیات اجرایی ساخت دو هزار و 300 واحد در این شهر جدید آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن ضمن اعلام این مطلب که تسهیلات 170، 140 و 130 میلیون تومانی از سوی بانک مسکن به سازندگانی که فناوری های نوین ساخت را در بافت های فرسوده رعایت کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر در اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی با حضور مدیرکل راه و شهرسازی و مشاورین بانوان دستگاه های اجرایی استان و کلیه بانوان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۰    
در صورت تامین اعتبار 8 پروژه معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در هفته دولت سال 99 افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
برای دومین سال متوالی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان واحد برتر صنعتی و خدماتی سبز کشور شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن با تشریح گام های پیش روی بانک در راستای تحول دیجیتال، گفت: درصدد هستیم امکان درخواست انواع تسهیلات مسکن را به شکل مجازی فراهم کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس اداره کل اعتبارات و تأمین مالی بانک مسکن از بازسازی و تعمیر 28 هزار و 847 واحدمسکونی آسیب دیده در جریان وقوع حوادث غیرمترقبه از طریق این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از احداث 6 پست برق جدید در اراضی بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران اعلام کرد: از اول اردیبهشت سال آینده، پروانه های اشتغال به حرفه مهندسان صرفا به صورت الکترونیکی تمدید می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان مازندران گفت: علی رغم بارش شدید برف طی هفته گذشته، تمام پروازها به جز دو مورد انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
با تکمیل عملیات اجرایی قطعه یک آزاد راه تهران شمال پیشرفته ترین آزادراه کشور با بالاترین سطوح استاندارد جهانی زیر بار ترافیک آزمایشی رفت و به زودی بهره برداری رسمی آن آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: راه های اصلی و فرعی و آزادراه تبریز - زنجان باز بوده ولی با توجه به بارش برف و کولاک لغزنده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۱    
به مناسبت میلاد با سعادت فاطمه زهرا(س) و روز زن و گرامیداشت مقام مادر طی مراسمی از بانوان همکاردر راه و شهرسازی استان تجلیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راه های استان اصفهان از پیشرفت 70 درصدی عملیات رفع مقطع پرتصادف قلعه حکیم شهرستان مبارکه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در راستای توسعه و تکمیل شبکه ایستگاه های هواشناسی استان گیلان ایستگاه خودکار اقلیم شناسی صومعه سرا با با اعتباری بالغ بر 4هزار میلیون ریال افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: همزمان با اتمام پروژه های مسکن مهر و بر اساس مصوبات شورای مسکن استان و در راستای خدمات مناسب تر به شهروندان از مجموع 8 سایت مسکن مهر تاکنون 6 سایت تحویل شهرداری ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: دیواره ساحلی شهر سیل زده پلدختر پروژه بسیار بزرگی است که توسط یک شرکت وابسته به بنیاد مسکن با 85 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است و تا پایان سال جاری تکمیل می ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اعلام اینکه احتمالا گسل مسبب زلزله 5.8 هرمزگان گسل پیشانی کوهستان و گسل فروافتاده زاگرس است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باشت گفت: از ابتدای سال 1392 تاکنون طرح هادی در 51 روستای بالای 20 خانوار این شهرستان اجرا شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان فارس از اعطای بسته تشویقی به افرادی که دارای مسکن فرسوده هستند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان اقدامات پنچ گانه صورت گرفته در راستای اجرای طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز 99 را در بخش های ایمنی مسیرهای دریایی، ایمنی شناورهای مسافری، بنادر مسافری ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس گفت: امروز هشت پروژه با اعتبار 706 میلیارد و 202 میلیون ریال افتتاح و یک پروژه با اعتبار پنج میلیارد و 960 میلیون ریال در حوزه بنیاد مسکن کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه مهرآباد گفت: از جمله مهمترین برنامه های مهرآباد در آستانه نوروز می توان به راه اندازی ایربریج ها، زیباسازی ترمینال ها و فضای فرودگاه، بهبود تهویه هوای ترمینالی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سبحان اله علیپور به عنوان سرپرست جدید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان معرفی و از خدمات محمد رضا نازک کار مدیر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت با حضور 150 شرکت فعال کشور، یکشنبه چهارم اسفند در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سومین پنل تخصصی بیست و هفتمین همایش هماهنگی ارگان های دریایی با عنوان نقش بنادر و لجستیک بندری در توسعه حمل و نقل دریایی به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره ماشین آلات اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از تعمیر و بازسازی 177 دستگاه ماشین آلات راهداری با هزینه اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس امور راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه در بازدید از مرکز تعمیرات اساسی واگن و لکوموتیو راه آهن گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طرح مقاوم سازی نقاط آسیب پذیر شبکه ریلی کشور از ابتدای سال جاری در دستور کار راه آهن قرار گرفت گفت: در حال حاضر شبکه ریلی کشور با مشکل خاصی مواجه نیست.
مشاهده نتایج بیشتر...