شنبه ۲۱ تیرساعت ۰۹:۵۰Jul 2020 11

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (news.mrud.ir)

 
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1394 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 30 اسفند 1395 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1396 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1397 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 29 اسفند 1398 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 فروردین 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 اردیبهشت 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 31 خرداد 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 1 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 2 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 3 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 4 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 5 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 6 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 7 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 8 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 9 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 10 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 11 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 12 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 13 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 14 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 15 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 16 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 17 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 18 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 19 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 20 تیر 1399 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی 21 تیر 1399 
  ۲۸ دقیقه پیش    
امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: فروش بلیت تحت عنوان تور خارج از کشور منوط به نظریه عمومی کشورهای مختلف دارد. در حال حاضر کشورهایی که همواره مقصد توریستی بوده اند، پذیرای مسافران نیستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۳۷    
جلسه بررسی ابلاغ سیاست رویش توسط مرکز توسعه و سیاست های راهبردی و با حضور نمایندگان معاونت های ستادی و برخی از سازمان های تابعه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۷    
اولین جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری در سال جاری با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی و مدیران کل سازمان های عضو شورا برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: پیشنهاد می شود کمیته 3 نفره متشکل از راه و شهرسازی و ثبت اسناد و دارایی برای شناسایی اراضی دولتی که در ید دولت هستند تشکیل و از زمین های دولتی برای اقدام ملی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار همدان با اشاره به اینکه این استان در طرح اقدام ملی مسکن بسیار خوب عمل کرده، گفت: با توجه به زیر ساخت هایی که فراهم نمودیم انتظار میرود رتبه اول را در کشور در موضوع طرح اقدام ملی مسکن به دست ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۲:۴۸   + ۱۶۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بانک مرکزی در حال تجزیه و تحلیل نحوه پرداخت تسهیلات کمک هزینه ودیعه مسکن است، به تشریح برخی از شرایط مورد نیاز برای دریافت این تسهیلات پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۱:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به کاهش 70 درصدی معاملات مسکن نسبت به مدت مشابه سال گذشته، گفت: 60 درصد معاملات انجام شده مربوط به واحدهای لوکس و لاکچری بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: شهر الکترونیک در شرایطی محقق خواهد شد که اجزاء فعال در شهر هر یک به شکل مجزا الکترونیک و هوشمند شوند و این اجزا به شکل سیستماتیک و معنی دار اینتگریت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی خط آهن زاهدان-چابهار را نخستین پروژه ریلی کشور خواند که تمام مراحل طراحی، اجرا و تامین اقلام مورد نیاز آن با تکیه بر توان و تولید داخل انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره فنی و نظارت طرح های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از نصب 5 پل عابر پیاده در محورهای پر تردد استان تا پایان مردادماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۳۷    
در 12 جلسه ملاقات عمومی مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام به 72 مورد درخواست از طرف ارباب رجوع رسیدگی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر ساخت راههای فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از پایان عملیات اجرایی آسفالت راه روستایی داشلی سفلی –حالی آخوند در حوزه شهرستان گنبدکاووس با صرف اعتباری ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۲۲    
جلسات مستمر جهت بررسی و رفع مشکلات اجرایی پروژه های احداث باند دوم در محورهای خراسان جنوبی درحال برگزاری است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
620119 متر مربع از اراضی دولتی در سه ماه نخست امسال به بیت المال بازگردانده شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان از مساعدت دولت برای پرداخت 400 میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران حوزه راه با پی گیری استاندار ونمایندگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۲    
در دیدار مدیرکل راهو شهرسازی استان ایلام به همراه استاندار ایلام ونمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تأمین اعتبار طرح های بزرگ ملی و بین المللی راه و شهرسازی استان پی گیری شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دومین جلسه کمسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل ونقل آذربایجانشرقی درسالجاری برگزارشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی استان اصفهان با حضور ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان ازآغاز عملیات لکه گیری و روکش اسفالت محور داران_تیران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان از رفع تصرف 1000 متر مربع از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن با ارزش حدود 60 میلیارد ریال در راستای حفظ حقوق بیت المال در شهرستان رامسر خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به منظور افزایش آمادگی در شرایط اضطرار و ارتقاء توان عملیاتی آتش نشانی بندر چابهار، مانور امداد و نجات و اطفاء حریق مایعات قابل اشتغال در حین سوختگیری تجهیزات بندری در بندر شهید بهشتی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از انعقاد یک قرارداد آموزشی با اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران در حوزه بازآفرینی شهری و با هدف توانمندسازی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
100میلیارد ریال برای ترمیم وبهسازی راههای روستایی استان زنجان اختصاص یافته است .
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۶    
بر اساس اعلام موسسه لرزه نگاری کشور، کرمانشاه برای چهارمین با در هفته جاری با زلزله ای به بزرگی 4.2 لرزید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
سامانه خودکار پیش بینی احتمال خطر آتش سوزی در عرصه های طبیعی در سازمان هواشناسی کشور طراحی و پیاده سازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان ضمن انتقاد از ضعف ساختاری در شناسایی ساختمان های ناایمن، پیشنهاد طراحی سامانه شناسایی ساختمان های ناایمن را در کلانشهرها ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از صرفه جویی بالغ بر 100 میلیارد تومانی این مجموعه از طریق به روزرسانی ماشین آلات سنگین راهسازی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهدی کربلایی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تازه ترین ابلاغ خود راهبری امور هوانوردی را به علیرضا مجذوبی محول کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۲    
مرکز لرزه نگاری کشور از وقوع خردلرزه ای به بزرگی 3.7 امروز 18 تیر در جیرفت کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون، حواله دریافت شش هزارو653 حلقه لاستیک ناوگان عمومی جاده ای در استان قم صادرشده است
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای مسکن استان خراسان جنوبی در سال جاری به ریاست معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری و باحضور مدیرکل راه وشهرسازی استان ودبیر شورای مسکن استان و دیگر اعضاء درمحل استانداری خراسان جنوبی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: اخذ مجوز 200 میلیارد تومان از سازمان برنامه و بودجه برای چهار خطه کردن اتوبان زنجان - اردبیل محور سرچم عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: امسال باند دوم بزرگراه اهر– تبریز به طول 8کیلومتر، بزرگراه خواجه-ورزقان به طول 15 کیلومتر ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۷    
اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان چهارشنبه هر هفته طرح"چهارشنبه های ساخت در چهار راه ترانزیت" را با هدف آشنایی مردم و به ویژه رانندگان با سیستم های حمل ونقل هوشمند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: این استان در سه ماهه سال جاری در بین استان های کشور رتبه نخست کاهش تعداد تصادفات فوتی و کشته های سر صحنه را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
علی بیت اللهی، رییس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری طرح حرم های مطهر از امضای تفاهم نامه ای به منظور بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده و حفظ، احیا و مرمت بناهای تاریخی و واجد ارزش واقع در بافت پیرامونی چهار حرم مطهر در مشهد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه مهرآباد از فروش ماسک با نرخ مصوب خارج از فضای ترمینال های فرودگاه خبر داد و گفت: هیچ مسافری بدون ماسک نمی تواند وارد فرودگاه شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از برگزاری 7 جلسه کاری در مباحث مختلف طی 100 روز اول سال 99 و تصویب هفت طرح هادی روستایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار رامسر در سمینار تخصصی هوانوردی عمومی تاکید کرد که از 18 سال پیش که تعداد پروازهای فرودگاه رامسر بسیار اندک بود برای توسعه فرودگاه برنامه ریزی شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اعلام اینکه در 15 سال گذشته در کشور بیش از 30 هزار رخداد لرزه ای به وقوع پیوست ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شیوع ویروس کرونا بسیاری از شرکت های بزرگ هواپیمایی را دچار ضرر و زیان کرده است، در این بین برخی از آن ها موفق شدند تا از بسته های حمایتی مالی دولتی استفاده کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی که به سیستان و بلوچستان سفر کرده است در جمع خبرنگاران این استان از تلاش این وزارتخانه برای توسعه همه جانبه زیرساخت های حمل و نقل با اولویت بندر، ریل، جاده و فرودگاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: با توجه به دستورالعمل های سال99 ، اداره کل راه و شهرسازی استان زمین رایگان در اختیار سازندگان طرح اقدام ملی مسکن قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از آسفالت 36 کیلومتر از راه های شریانی این استان از آغاز طرح سراسری ارتقای کیفی روکش آسفالت راه های شریانی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل ازاعطای تسهیلات ساخت واحدهای مسکونی در محلات هدف و سکونتگاهها تا سقف 100 میلیون تومان خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۶    
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه 65 هزار خانوار محروم در سطح کشور شناسایی شده است از تحویل و تکمیل 20 هزار واحد مسکونی برای محرومان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ریل گذاری راه آهن چابهار-زاهدان با فرمان وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون هزار و 65 کیلومتر برنامه آزادراهی در این استان وجود دارد بر لزوم حرکت به سمت احداث آزادراه های مشارکتی در این استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن با اشاره به آغاز ریل گذاری راه آهن زاهدان-چابهار گفت: بااجرای این پروژه اولین بندر اقیانوسی کشور به شبکه ریلی متصل می شود و امکان ترانزیت کالا و ترددهای بین المللی در کریدور ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان فراهم کردن شرایط زیرساختی در حوزه حمل و نقل جاده ای را گام موثری در تحقق شعار جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری دانست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۱    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با صدور حکمی، سرپرست جدید اداره راه و شهرسازی شهرستان بینالود و چناران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی با صدور حکمی، رضا ناصری تاجور را به عنوان سرپرست معاونت مسکن و ساختمان این اداره کل منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: از سال 94 تاکنون برای احیای بافت های ناکارآمد شهری در این استان 33 پروژه عمرانی از محل اعتبارات ملی اجرا شد که از این شمار 20 طرح ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میاندوآب از آسفالت 16 کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دومین جلسه تیم اجرایی و فنی پروژه نصب ILS باند 11 در دفتر معاونت عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن اعلام علل اصلی حریق در شناورهای سنتی، اقدامات انجام شده به منظور جلوگیری از حریق در این شناورها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما برای انتقال ایرانیان و دانشجویان شاغل به تحصیل در کشور بلاروس، پرواز فوق العاده برنامه ریزی کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی به نخستین سمینار تخصصی هوانوردی عمومی شمال کشور بر ترغیب بخش خصوصی به عنوان شرکای تجاری فرودگاه ها ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۳۱    
با احکامی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی اعضای کمیته برگزاری بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در این وزارتخانه منصوب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از احتمال منتفی شدن از سرگیری پروازهای تهران-استانبول با توجه به شیوع دوباره کرونا در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه راه آهن زاهدان به چابهار را یکی از محورهای اصلی کریدور شمال به جنوب کشور خواند که تنها بندر اقیانوسی کشور را به شبکه ریلی متصل می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
آیین امضای تفاهم نامه همکاری میان شرکت بازآفرینی شهری ایران و ستاد مرکزی راهیان نور روز سه شنبه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی به منظور شرکت در آیین آغاز ریل گذاری راه آهن زاهدان-چابهار وارد فرودگاه زاهدان شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از انجام بیش از 500 تست تشخیص کرونا در هشت مرحله از کارکنان ستادی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و بیش از 10 هزار تست از مسافران ورودی کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران با اشاره به رایگان بودن صدور پروانه ساخت در بافت فرسوده شهر تهران، گفت: متقاضیانی که واحدشان در بافت فرسوده قرار داشته باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس از اعلام آمادگی قائم مقام بانک مرکزی برای تامین به موقع اعتبارات طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۱۰۷ سایت دیگر  
قائم مقام بانک مرکزی بر لزوم تسریع شبکه بانکی در پرداخت تسهیلات به واحدهای آسیب دیده ناشی از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان با اشاره به پیشرفت 75 درصدی احداث ساختمان جنبی فرودگاه زاهدان از بهره برداری این پروژه تا پایان شهریور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2280 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 3.2 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر ودریا نوردی هرمزگان میزان تخلیه کالاهای اساسی را از بندر شهید رجایی بیش از یک میلیون تن اعلام کرد و عنوان داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مردم شریف ایران می دانند که سلامت، امنیت و معیشت به عنوان اقدامات اساسی دولت تدبیر و امید در این مقطع حساس تعریف شده و تامین مسکن به عنوان یکی از مهمترین متغیرهای معیشت شهروندان که ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران ، جابر حسن زاده به سمت سرپرست معاونت املاک و حقوقی این اداره کل منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در سه ماهه سال جاری تمدید پروانه فعالیت شرکت های حمل و نقل کالای این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 4درصد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تنکابن از تسریع در روند عملیات احداث پل توکله این شهرستان خبر داد و گفت : علیرغم عدم تخصیص اعتبار کامل پروژه مذکور ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از راه اندازی سامانه خدمات الکترونیکی مسکن مهر شهرهای جدید تا پایان تیر امسال خبر داد و بر ارایه مناسب خدمات الکترونیکی برای شهروندان و متقاضیان این واحدها تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تکمیل کریدور بزرگراهی غرب کشور در جنوب آذربایجان غربی با مشارکت مجتمع پتروشیمی مهاباد سرعت می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر با اشاره به اینکه هم اکنون در بنادر کشور نزدیک به 92 هزار TEU کانتینر و 7 میلیون تن کالاهای غیرکانیتنری موجود است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: راه آهن زاهدان به چابهار طولانی ترین مسیر ریلی کشور بوده که می تواند نقش بسزایی در رونق جا به جایی بار و ترانزیت ایران داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
در راستای اجرای برنامه توسعه هوانوردی عمومی در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نخستین کنفرانس مدیران فرودگاه های شمال کشور 17 تیر ماه در شهر رامسر برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران از بیمه 500 هزار واحد مسکونی روستایی در سه استان سیستان و بلوچستان ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه وام مسکن روستایی 50 میلیون شده است و به زودی به بانک ها ابلاغ می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: بیشترین خانه های خالی کشور در استان قزوین قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی آخرین وضعیت بازار مسکن در تبریز را تشریح کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...