پنجشنبه ۱۴ فروردینساعت ۰۵:۰۸Apr 2020 2

وزارت راه و شهرسازی (mrud.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: انتقال محموله بشردوستانه تجهیزات پزشکی به عراق توسط هما با مانع تراشی دشمنان میسر نشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران با ارسال نامه ای به استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه این استان در خصوص طرح جامع تفصیلی شهر مارگون ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: از 25 اسفند ماه 98 تا یازدهم فروردین ماه ، تعداد سفرهای ناوگان عمومی مسافری 70 درصد کاهش و جابه جایی تعداد مسافرین 76 درصد نسبت به مدت مشابه ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۷    
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل، گزیده ای از رویدادهای خبری اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل در سال 98 مندرج در سایت اداره کل به شرح ذیل است: ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در پیامی سال جدید را به هموطنان و فعالان حوزه حمل و نقل و شهرسازی تبریک گفت .
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱۲۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1399 هجری شمسی، با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر (علیه السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱۸۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال 1399 هجری شمسی، با بیان اینکه "وحدت، اتحاد و اخلاق است که می تواند آینده خوبی را برای ما بسازد"، تاکید کرد: سال 99 سالِ افتتاح طرح های بزرگ ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۳:۰۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در پیامی فرا رسیدن سال 1399 را به همه هم میهنان عزیز، مردم شریف استان اردبیل و همه همکاران تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از احداث باند دوم محور سه راهی صحرا - رضی بطول 14 کیلومتر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از احداث 81 پروژه خدماتی به ارزش سه هزار و 335 میلیون ریال در سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از برگزاری مراسم ورود 322 دستگاه انواع واگن باری و مسافری و خودکشش به ناوگان ریلی کشور با حضور معاون رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور در حاشیه افتتاح قطعه دو و سه آزادراه تهران کرج از افتتاح و بهره برداری چهار آزادراه دیگر در سال های 1399 و 1400 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی از راه اندازی مرکز تبادل اطلاعات این وزارتخانه تحت عنوان TUIX خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن ضمن اعلام رشد 10 درصدی تسهیلات پرداخت در سال 98 نسبت به سال گذشته، یکی از دستاوردهای مهم بانک مسکن را در سالجاری، حمایت از سازندگان و سرمایه گذاران برشمرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با صدور احکام جداگانه رضا اکبری را به سمت معاون راهداری و شعبانعلی خاوری را به سمت سرپرست معاونت ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: تحریم ها باعث شد در زمینه سیستم های اتوماسیون که وابسته به کشورهای خارجی است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تأمین وسایل حفاظتی در برابر ویروس کوید 19، برای کارهای عملیاتی در بنادر اعم از فعالیت های دریایی و بندری و همچنین برای یگان حفاظت، با دقت و اهتمام بیشتر ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به تشکیل پرونده هزار و 161 متقاضی مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن در این شهر جدید، سهمیه مرحله دوم این طرح در هشتگرد را 6 هزار واحد اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی بر حفاظت از اراضی ملی در تمامی ماه های سال به ویژه روزهای پایانی امسال و ماه های ابتدایی سال 99 تاکید کرد و از رفع تعرض و تصرف از 2209 هکتار اراضی دولتی در 11 ماه نخست امسال ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با صدور حکمی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این وزارتخانه را به عضویت کارگروه بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: 9 کیلومتر دیگر از پروژه راهسازی اردبیل- مشگین شهر تا پایان نیمه اول سال آینده تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت : پروژه کلور - درام در جنوب استان اردبیل یکی از پروژه های راهسازی با توپوگرافی سخت در منطقه است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با سراسرکشور آیین رونمایی از سامانه 1656 ؛ ارتباط مردم با یگان حفاظت راه وشهرسازی پیرامون زمین خواری و پرده برداری از طرح های اطلاع رسانی عمومی بصورت ویدئو کنفرانس در استان اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی بر آغاز عملیات اجرایی پروژه های اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در شهرهای جدید تا اردیبهشت ماه 99 تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران با ارسال نامه ای به استاندار چهارمحال و بختیاری، مصوبه این شورا در خصوص طرح جامع منطقه نمونه گردشگری سراب باباحیدر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از تکمیل و تحویل 14 هزار و احد مسکن مهر تا پایان فروردین ماه سال آینده در این شهر جدید خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور از اعزام اکیپ کارشناسی به محل ریزش و تخریب جاده در منطقه چهار آزادراه تهران-شمال برای بررسی خسارت های وارده خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: درخصوص بودجه 98 مجموعه وزارت راه و شهرسازی در بخش های مختلف جاده ای، ریلی، هوایی، دریایی و مسکن ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی تعداد بیمارستان های تحویل شده و آماده تحویل را در سراسر کشور و طی سال های 97 و 98، 14 بیمارستان با 2527 تخت بیمارستانی برشمرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از آغاز مطالعه بر روی خطوط انتقال فشار قوی برق در دو منطقه اشتهارد و ورامین در استان های البرز و تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در راستای رشد و توسعه عملیات بندری در بنادر کشور در سال 1399 ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز پرواز بازگشت ایرانیان از هند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در حکمی وحید داعی را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رییس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۷   + ۷۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در استان اردبیل شنبه 17 اسفند آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
آخرین روند بازنگری مباحث 22 گانه مقررات ملی ساختمان در دولت تدبیر و امید از پیشرفت 80 درصدی مطالعات خبر می دهد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
نشست تدوین برنامه اجرایی سال 99 ادارات کل راه و شهرسازی صبح امروز به صورت ویدئو کنفرانس در سازمان ملی زمین و مسکن آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی سرپرست مرکز توسعه و سیاست های راهبردی این وزارتخانه منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، اقدامات اخیر این شرکت در راستای مبارزه با ویروس کرونا را تشریح کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای شایعات مربوط به تخریب پل دو آب ویسیان در لرستان در جریان سیل اخیر را تکذیب کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، راهکارهای ارایه شده توسط آن مرکز را در مقابله با سیل منوط به همراهی سازمان راهداری، شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل و شرکت راه آهن عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از برٖآورد خسارت اولیه 600 میلیارد تومانی به راه های استان لرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود مجموع خسارت ها به بیش از 1000 میلیارد تومان برسد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران، از تعریف 100 میلیارد ریال طرح بازآفرینی در قالب برنامه اقدام مشترک با دستگاه های استان خراسان شمالی در محله "ناظرآباد" شهر بجنورد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از جابه جایی بیش از 47 میلیون مسافر در فرودگاه های تحت مالکیت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در سال 2019 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون ساخت و توسعه آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: به ازای هر سفر از منطقه یک آزادراه تهران-شمال 33 هزار تومان صرفه جویی در مصرف سوخت حاصل می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد، پروازهای این شرکت برای بازگردان مسافرات ایرانی از ترکیه به ایران انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با اشاره به اینکه اعتراض متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی تا 10 اسفند قابل پیگیری است مراحل پیگیری این دسته از معترضان را به روند ثبت نام مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن، اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از مشاهده رشد تقاضا برای دریافت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده در شهرهای مختلف کشور به ویژه شهرهای بزرگ در هفته های اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در خصوص خرید 300 دستگاه ماشین آلات راهداری، با یکی از شرکت های ماشین سازی اراک مذاکرات لازم انجام شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: 70شرکت دانش بنیان و بخش خصوصی برای ساخت تجهیزات دریایی و بندری اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان با اعلام این مطلب که دستورالعمل صنعتی سازی در مراحل نهایی تدوین قرار دارد، تقارن تدوین صنعتی سازی را با اجرای طرح اقدام ملی مسکن موجب شکوفایی این صنعت در ساخت و ساز عنوان کرد و ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: یکی از برنامه های میان مدت، طرح رتبه بندی رانندگان اتوبوس از کاپیتان یکم تا کاپیتان چهارم است که با تعیین محدوده فعالیت رانندگان در هر درجه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در همایش طرح اقدام ملی مسکن خبر داد: از کل برنامه اجرایی طرح اقدام ملی در شهرهای جدید 60 درصد واحدها (بالغ بر 96 هزار واحد) در قالب فروش اقساطی و ثبت نام اعلام و 33 هزار واحد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
با تکمیل عملیات اجرایی قطعه یک آزاد راه تهران شمال پیشرفته ترین آزادراه کشور با بالاترین سطوح استاندارد جهانی زیر بار ترافیک آزمایشی رفت و به زودی بهره برداری رسمی آن آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از آماده باش و استقرار 5500 راهدار و حدود 5000 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری در جاد های استا ن های غرب و شمال غرب کشور برای مقابله با سامانه بارشی که بعد از ظهر امروز وارد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با صدور حکمی، رئیس مرکز نوسازی و توسعه منابع انسانی این وزارتخانه را منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی جزییات زلزله با بزرگی 4.4 در سرعین را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای، از تشدید فعالیت سامانه بارشی و بارش برف از بعدازظهر امروز در پنج استان کشور خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تایید صلاحیت 45 هزار متقاضی طرح قدام ملی تولید و عرضه مسکن در شهرهای جدید کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس پژوهشکده شهرسازی و معماری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بخشی از پروژه های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی را در تبیین جایگاه امور اجتماعی در تهیه طرح های شهری و همچنین حمل و نقلی اعلام کرد و ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۱:۵۲    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: خدماتی که راه و شهرسازی استان اردبیل در بخش بزرگراهی و ایمنی راه های شریانی آغاز کرده قابل تقدیر است و باید در همه مناطق استان این کار عملیاتی شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن همگام با آحاد مردم ولایتمدار شهرستان اردبیل ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند از تاییدصلاحیت 9 هزار و 480 متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در این شهر خبر داد و گفت: تاکنون 424 نفر پرونده خود را تکمیل کرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان هواشناسی کشور با صدور حکمی، سرپرست مدیریت آموزش هواشناسی و علوم جو این سازمان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با بیان اینکه روز گذشته ارتفاع برف در برخی نقاط آزادراه و جاده قدیم قزوین-رشت به 1 متر و 20 سانتیمتر رسید گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
علی حاجی زاده با حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی به سمت مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید فرودگاه های خوزستان با اشاره به ترافیک بالای پروازی و ظرفیت های موجود از برنامه ریزی و ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه از ساعت 14 امروز تردد در محورهای تهران شمال فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است، گفت: به دلیل بارش سنگین برف و لغزندگی جاده ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۶۰ سایت دیگر  
پروازهای فرودگاه مهرآباد در روز 22 بهمن ماه مطابق برنامه از پیش تعیین شده انجام می شود و مسافران برای حضور به موقع در فرودگاه و انجام فرایند پروازی باید از مسیرهای تعیین شده استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، عملیات اجرایی پروژه 870 واحدی اقدام ملی مسکن خرم آباد آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تعمیر 83 هزار واحد سیل زده در سراسر کشور به اتمام رسید، گفت: بازسازی واحدهای مسکونی تخریب شده در سیل امسال ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی، ضمن بازدید از بیمارستان 420 تختخوابی رشت از پیشرفت 55 درصدی آن بیمارستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون مسافری راه آهن گفت: در مسیرهای اصفهان-مشهد، بندر عباس-تهران، تبریز-مشهد، تهران-بندرعباس، تهران-شیراز، شیراز-تهران، مشهد-اصفهان و مشهد-تبریز، ظرفیت قطارها برای برخی روزهای پرتقاضای نوروز ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۶    
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر همزمان با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز یکشنبه 20 بهمن ماه از ساعت 10 تا 12 از طریق تماس تلفنی به سوالات شهروندان در حوزه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: با استفاده از سامانه سپهتن در ناوگان حمل و نقل، نظارت بر اتوبوس های مسافربری بیشتر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
صبح امروز در مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، شرکت ایران خودرو دیزل دو خودروی آتش نشانی را تحویل شرکت فروگاه ها داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان تفاهم ایران و سوریه را به منظور حمایت از شرکت های بخش خصوصی ایران در سوریه عنوان کرد و گفت: دولت هیچ نقش اجرایی ندارد، صرفا موضوع کمک دولت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تعیین دو ساز و کار برای جلوگیری از دلالی واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل عملیات اجرایی احداث باند دوم چهارخطه گرمی – بیله سوار آغاز شد .
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
در هفدهمین جلسه شورایعالی شهرسازی و معماری طرح جامع شهر ایرانشهر مورد تصویب قرار گرفت و بر تکمیل سیل بند و کانالیزه کردن مسیل" گران" و رودخانه " کاروان در" تاکید شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با تاکید بر اینکه از اول تا 10 اسفند اعتراض متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن بررسی می شود، از فرآیند بررسی، تطبیق مدارک و احراز هویت متقاضیانی که پیامک دریافت کردند، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فرزانه صادق مالواجرد معاون شهرسازی و معماری و شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی همزمان با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز شنبه 19 بهمن ماه به ترتیب از ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
در جریان وزیر راه و شهرسازی به استان اردبیل عملیات ریل گذاری راه آهن اردبیل – میانه در ایستگاه راه آهن این شهر آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان اردبیل و آغاز عملیات ریل گذاری راه آهن اردبیل - میانه ابراز امیدواری کرد تا با تداوم تزریق منابع مالی به این پروژه وعده رئیس جمهور به مردم استان اجرایی شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کابینه دولت دوازدهم در جریان بازدید از پروژه پل راه آهن آرپاچای با اشاره به اینکه 368 پروژه در دهه فجر با اعتباری بالغ بر 2334 میلیاردتومان افتتاح می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: خوشحالیم که در سی امین روز از سفر رئیس جمهور به استان اردبیل توانستیم وعده ایشان را عملی کنیم تا با آغاز عملیات ریل گذاری راه آهن اردبیل – میانه کار به صورت عملیاتی ادامه پیدا ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای دستورالعمل صدور، تمدید، تعویض و لغو برگ فعالیت ناوگان حمل و نقل بار و مسافر برون شهری و روستایی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
ساعت 8:20 صبح امروز هواپیمایی ماهان پروازی را برای برگرداندن دانشجویان ایرانی به چین اعزام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه بستن کمربند ایمنی منجر به کاهش 35 تا 40 درصد تلفات تصادفات جاده ای در اتوبوس ها می شود گفت: تحقق این امر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آمار، اطلاعات و پایش برنامه های وزارت راه و شهرسازی گفت: در ایام مبارک دهه فجر امسال وزارت راه و شهرسازی 368 پروژه را افتتاح خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه 30 هزار واحد مسکونی توسط بخش خصوصی ایران در سوریه احداث می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس پژوهشکده شهرسازی و معماری مرکز تحقیقات می گوید: کاهش مصرف انرژی در شهر به مانند ساختمان حائز اهمیت است و با توجه به مطالعاتی که سال ها در مرکز با همکاری دانشگاه فنی برلین برای صرفه جویی در مصرف ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
در پی شیوع ویروس کرونا، پروازهای مستقیم بین ایران و چین موقتا تعلیق شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با توجه به انتشار محتواهایی در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
در نشست مشترک رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و استاندار کرمانشاه، راهکارهای برطرف کردن موانع پروژه بهسازی باند اصلی و تاکسی وی های موازی فرودگاه کرمانشاه بررسی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد حجارزاده به سمت مدیرکل دفتر طرح جامع و مدل های حمل ونقل منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن با اعلام اینکه دولت برای ساماندهی حاشیه نشینان شهرهای چابهار، زاهدان و مشهد در قالب احداث و نوسازی واحدهای مسکونی، به واجدان شرایط، تسهیلات یارانه ای پرداخت می کند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل از پیگیری ها و تلاش مجدانه مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در جذب اعتبارات ملی و همچنین چهارخطه کردن راه های این استان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان اردبیل از افزایش 10 برابری اعتبارات استان اردبیل در حوزه راه ها و محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۴۵ سایت دیگر  
هواپیمای پرواز تهران – ماهشهر بعد از فرود در فرودگاه ماهشهر از باند خارج شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان با اعلام اینکه پالایش بیش از 3 میلیون نفر متقاضی در طرح اقدام ملی و همچنین تفاهم نامه های مشترک با سه وزارتخانه انجام شده است از آمادگی وزارتخانه راه و شهرسازی برای آغاز مرحله ...
مشاهده نتایج بیشتر...