دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۰۵:۵۵Jul 2019 22

جدیدترین‌های «واحد مسکونی»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از آغاز عملیات احداث 1600 واحد مسکونی در خوزستان در قالب طرح اقدام ملی خبر داد رضا رضایی در گفت وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، در خصوص بازدیدهای انجام شده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از استان خوزستان ...
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : مقامات ارشد بخش مسکن در حالی طی روزهای اخیر از برنامه ریزی برای ساخت 60 هزار واحد مسکونی در اطراف تهران خبر داده اند که جزئیات اعلام شده از سوی آنها درخصوص این برنامه از دیدگاه کارشناسان می تواند منجر به ایجاد توقعاتی شبیه آنچه به لحاظ شرایط قیمتی مسکن مهر در سال های گذشته تجربه شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان از احداث و تحویل 16 واحد مسکونی با همکاری موسسه خیریه اشرف الانبیا در روستای محروم شادگان خبر داد.
رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: بازسازی 30 هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیلاب به پایان رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز گلستان گفت: این خانه ها تا فروردین سال آینده آماده تحویل به خانواده ها می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
مبارزه با آفت مگس زیتون در طارم سفلی، انتشار کارت المپیاد علمی دانشجویی، نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر بوئین زهرا و ساخت 14 واحد مسکونی برای مددجویان آوج را در این بسته ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۸:۳۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان در خصوص برنامه دولت برای کاهش قیمت مسکن در این استان گفت: 4 هزار واحد مسکونی در قالب طرح مسکن اجتماعی در استان گلستان ساخته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۷:۵۲    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از احداث 30 هزار واحد مسکونی در استان های سیل زده خبر داد و گفت: اعتباری حدود 25 هزار میلیارد ریال برای این امر در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۷:۴۷    
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان به عنوان معین شهر پلدختر در بازسازی اماکن آسیب دیده مشخص شد و نزدیک به 375 واحد مسکونی آسیب دیده اعم از تخریبی و تعمیری به این سازمان واگذار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: در راستای اجرای طرح مسکن اجتماعی جهت تامین مسکن اقشار کم درآمد جامعه 1650 واحد مسکونی در شهرستان احداث خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۲    
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از ساخت چهار هزار واحدمسکونی ارزان قیمت در استان خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: 60 هزار واحد از 400 هزار واحد برنامه اقدام ملی در اطراف تهران و با قیمت 300 میلیون تومان، ساخته و عرضه خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: طی سه ماهه اول امسال حدود 700 نفر در استان اردبیل از تسهیلات بازآفرینی شهری بهره مند شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
احداث 30 هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده کشور با اعتبار دو هزار و 500 میلیارد تومان آغاز شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۴:۱۲    
رئیس مجمع جهادگران استان لرستان گفت: روستای خرسدر علیا در نزدیکی شهرستان پلدختر واقع شده و در جریان سیل اخیری که در لرستان به وقوع پیوست، حدود 12 واحد مسکونی این منطقه تخریب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۶    
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بجنورد با اشاره به حضور نیروهای جهادی برای اجرای طرح جهاد همبستگی ملی و کمک به سیل زدگان استان گفت: 66 واحد مسکونی سیل زده در شهرستان بجنورد در این طرح احداث می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۱    
کاشان- ایرنا- 10 واحد مسکونی تا پایان سالجاری با کمک بهزیستی و نیکوکاران تکمیل و به توانخواهان زیر پوشش در شهرستان کاشان واگذار خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش / میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
فاز 11 مسکن مهر پردیس متشکل از حدود 564 بلوک 15 طبقه است که در هر طبقه 4 واحد مسکونی تعبیه شده است. متاسفانه وعده تکمیل و تحویل این آپارتمان ها هر سال دچار آفتی جدید می شود و خلف وعده مسئولان به یک ماجرای تکراری تبدیل شده است. عکس: میزان
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۱۵    
معاون امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: اعتبار ساخت 6000 واحد مسکونی تخریب شده در سیل به استان تعلق پیدا کرده است که 1500 عدد آن تاکنون تخصیص پیدا کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۳    
اقتصادنیوز: وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شاهد وادادگی قیمت ها در بازار مسکن هستیم، گفت: پس از 28 سال صاحب یک واحد مسکونی هستم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
اسلامی گفت: هر بنگاهی که تضمین کند حقوق نیرو های خود را ماهانه کسر و به حساب صندوق مشخص شده واریز کند می تواند وارد طرح تأمین مسکن کارکنان شود. به گزارش خبر نگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: برنامه ریزی برای ساخت 100 هزار واحد در سال 98 صورت پذیرفته که سهم استان مرکزی 2000 واحد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۷    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: در سهمیه مرحله نخست قرار است 800 واحد مسکونی با اولویت خانواده های ایتام و خانواده های زنان سرپرست خانوار در استان ساخته شود.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر گفت: امسال هزار واحد مسکن روستایی و شهری ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر که با مشارکت سپاه و استانداری ساخته شده است، واگذار می شود. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سلم آبادی با اشاره به اینکه ساخت 55 واحد مسکونی محرومین برای مددجویان در مناطق روستایی استان آغاز شده، گفت: اگر پروانه های ساختمانی صادر شود این آمادگی را داریم که همزمان ساخت 800 واحد مسکونی در مناطق روستایی استان را آغاز کنیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: عملیات اجرایی ساخت 500 واحد مسکونی سیل زدگان با هدف ایجاد سرپناه برای مددجویان خسارت دیده از سیل گلستان آغاز شده است. مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: پس از فروکش کردن سیل در گلستان ...
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: در آیین افتتاح 2 هزارمین واحد مسکونی ویژه مددجویان تحت حمایت بهزیستی در روستای میان میر سرپل ذهاب افزود: استاندار کرمانشاه در جریان زلزله آبان 96 تاکنون تمام توان خود را به کار گرفت تا توصیه و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل تهدید زلزله به فرصت ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمد اسلامی امروز در حاشیه مراسم افتتاح مرکز عملیات ایمنی و اضطراری شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه امروز یکی از پروژه های راهبردی شرکت فرودگاه ها که در راستای ارتقای ایمنی پروازها به بهره برداری رسید، اظهار کرد: با افتتاح این رادار ...
شهرخوان   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: سیاست وزارت راه و شهرسازی اعطای تسهیلات ساخت برای سه هزار و 200 واحد مسکونی در بافت فرسوده استان اردبیل است و در همین راستا دو هزار و 200 پروانه ساخت ظرف دو سال اخیر در بافت فرسوده صادر شده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شاهد وادادگی قیمت ها در بازار مسکن هستیم، گفت: پس از 28 سال صاحب یک واحد مسکونی هستم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۱    
قصرشیرین- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه گفت: پنج هزار و 300 واحد مسکونی متعلق به مددجویان زلزله زده زیرحمایت این نهاد در مناطق زلزله زده غرب استان تاکنون بازسازی شده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۰    
با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در جلسه بسیج عمومی جامعه ورزش که به میزبانی فدراسیون بدنسازی برگزار شد ،ساخت قریب الوقوع 70 واحد مسکونی در دستور کار قرار گرفت.
رضا رضایی در خصوص تکمیل مسکن مهر استان خوزستان، با اعلام اینکه 31 هزار واحد مسکونی مهر استان باقیمانده اند که 18 هزار واحد آن فاقد متقاضی هستند، گفت: با مکانیزم هایی همچون خودمالکی و مشارکتی تلاش می کنیم تا واحدهای مسکونی مهر، هرچه سریعتر به اتمام برسند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: تفاهم نامه همکاری ساخت 200 واحد مسکونی مددجویی تخریب شده به سبب سیلاب فروردین ماه امسال بین کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی به امضاء رسید.
صما   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرهای بسیاری این روزها در رسانه های مختلف درباره طرح اقدام ملی مسکن دیده می شود. همه معاونت ها و زیرمجموعه های وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن به نوعی درگیر این طرح هستند، تولید 200 هزار واحد این طرح به عهده شرکت شهرهای جدید است ...
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
یک دستگاه واحدمسکونی 111 متری واقع در منطقه سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج با مبلغ ماهانه 6 میلیون و 500 هزار تومان اجاره و 60 میلیون تومان ودیعه معامله می شود.
نوای رودبار   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان گیلان گفت: بهزیستی گیلان برنامه ساخت هزار و 700 واحد مسکونی برای نیازمندانی که از نعمت مسکن محروم هستند در دستور کار دارد. حسین نحوی نژاد ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) در رشت اظهار داشت: سازمان بهزیستی مولود انقلاب اسلامی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان آوج گفت: در حال حاضر 14 واحد مسکونی برای مددجویان این شهرستان در حال ساخت است و مراحل نهایی خود را می گذراند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۸:۱۲    
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دیواندره گفت: به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن ،سه هزار و هشتصد و پنجاه و پنجمین واحد مسکونی روستایی در این شهرستان به بهره برداری رسید.
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از آغاز واگذاری 6500 واحد مسکونی به مددجویان این نهاد در قالب تفاهم نامه با سپاه پاسداران خبر داد و گفت: کمیته امداد در سه سال گذشته بیش از سه هزار میلیارد تومان به بخش مسکن مددجویان اختصاص داده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۷:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
طاهرخانی با بیان اینکه اجرای برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در رونق شهرهای جدید تأثیر بسیاری داشته است، گفت: بر اساس طرح وزارت راه و شهرسازی قرار است امسال و سال آینده 400 هزار واحد مسکونی برای اقشار متوسط و ضعیف جامعه ساخته شود.
شهروند البرز   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: در مجموع یک میلیون تا یک میلیون و 100 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده ساخته و در اختیار مردم گذاشته می شود.
تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۱:۳۴    
مسکن مهر یکی از بزرگ ترین پروژه های عمرانی کشور در طول سال های بعد از انقلاب بود که با اجرای آن ساخت تعداد زیادی واحد مسکونی در شهر و روستا در دستور کار قرار گرفت که شهر جدید سهند در آذربایجان شرقی نمونه ای از آن بود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزارت راه و شهرسازی، از آغاز ساخت 57 هزار و 800 واحد از 400 هزار واحد برنامه ریزی شده در قالب برنامه اقدام ملی خبر داد و گفت: به زودی رئیس جمهور ساخت 150 هزار واحد را کلنگ زنی می کند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور گفت: امسال متعهد شده ایم 54 هزار شغل برای مددجویان تحت پوشش ایجاد کنیم.به گزارش ایسنا، ذوالفقار یزدان مهر در آیین افتتاح دو هزارمین واحد مسکونی روستایی مددجویان زلزله زده بهزیستی استان کرمانشاه که دیروز انجام شد ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۲۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به تخریب 2590 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در زلزله سال 96 استان، گفت : از این تعداد 2066 واحد روستایی و 524 واحد شهری است.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دو هزارمین واحد مسکونی ویژه مددجویان تحت حمایت بهزیستی در روستای میان میر شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب روز شنبه با حضور معاون مشارکت های سازمان بهزیستی کشور، استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولان محلی طی مراسمی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گودبرداری غیراصولی در شهرک دانش شهرقدس، دو واحد مسکونی مجاور این ملک را تخریب کرد.
متوسط نرخ ساخت یک متر مربع واحد مسکونی در تهران به حدود 4 میلیون تومان رسیده است. گسترش نیوز - رئیس کانون انبوه سازان با اعلام این مطلب در گفت وگو با خبرآنلاین افزود: متوسط نرخ ساخت درحال حاضر به سه و نیم میلیون تومان تا چهار میلیون تومان رسیده است ...