پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۷:۰۸Feb 2020 27

جدیدترین‌های «سازمان انرژی اتمی»

برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: اعلام نتایج انتخابات مجلس در دوره یازدهم نشان می دهد در بسیاری از شهرستانها کاندیداهای اصولگرای نزدیک به دولت محمود احمدی نژاد توانسته اند به مجلس راه پیدا کنند . شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد دولت محمود احمدی نژاد ازجمله کاندیداهایی است که در حوزه تنکابن موفق به پیروزی شده است. ...
نواندیش   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۱:۳۰    
براساس اخبار غیر رسمی دو عضو کابینه احمدی نژاد به مجلس راه یافتند. به گزارش نواندیش نتایج اولیه دو حوزه انتخابیه بشرح زیر است: کازرون: فریدون عباسی رییس سابق سازمان انرژی اتمی تنکابن: شمس الدین حسینی وزیر اسبق اقتصاد
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اخبار دریافتی حاکی است فریدون عباسی، رییس سازمان انرژی اتمی در دولت دهم از حوزه انتخابیه کازرون و کوه چنار موفق به کسب آرای لازم جهت ورود به مجلس شورای اسلامی شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۵۷ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی امروز (جمعه) با حضور در یکی از شعب اخذ رای در تهران در یازدهمین دوره انتخابات مجلس و پنجمین انتخابات میان دوره ای خبرگان شرکت کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمود احمدی نژاد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس جمهور سابق کشورمان با حضور در دبیرستان هدایت منطقه نارمک تهران، در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری شرکت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سازمان انرژی اتمی ایران با صدور بیانیه ای در فضای مجازی، مردم آگاه و شریف ایران را به حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ دوم اسفندماه 1398 دعوت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فاز 2 پروژه ملی مرکز تولید و توسعه رادیو داروهای ایران (تترا) با حضور علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و جمعی از معاونین سازمان انرژی اتمی افتتاح شد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۵    
نشست روز معرفی Info Day پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای با حضور جمعی از دانش آموختگان برتر دکتری تخصصی در رشته های علوم پایه در سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران طی پیامی درگذشت برادر مجید تخت روانچی، نماینده ایران در سازمان ملل را تسلیت گفت.
مراسم اربعین شهادت قاسم سلیمانی و چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور مقامات و ایرانیان مقیم اتریش توسط رایزنی فرهنگی ایران در وین در محل سالن ابن سینای این مجموعه برگزار شد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که رافائل گروسی مدیرکل جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار است در فرصت مناسب به ایران سفر کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اسناد و مدارک موجود و نظر سازمان بازرسی، اگر چه گواه این است که زمین مدرسه اتمی مشهد، متعلق به آموزش و پرورش خراسان رضوی است، اما دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی معتقد است این زمین متعلق به آموزش و پرورش نبوده و هیچ گونه تصمیمی برای پرداخت هزینه آن وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۲:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را بهترین مصداق "عاش سعیدا، مات سعیدا " توصیف کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در دیدار با مدیر کل جدید آژانس اتمی اعلام نمود که ایران تحت فشار، تصمیم نخواهد گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۰:۲۹    
ایسنا : علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران که برای شرکت در سمینار بین المللی امنیت هسته ای آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین به سر می برد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۳:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
فارس : رئیس سازمان انرژی اتمی در دیدار با گروسی، سیاست ایران را ادامه همکاری ها با آژانس عنوان و تاکید کرد که آژانس هم باید بدون تاثیرپذیری از هرگونه مسائل پیرامونی، نقش حرفه ای خود را حفظ کند.
خبرگزاری مهر: به نقل از صداوسیما، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در دیدار با رافایل گروسی مدیرکل جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی در مقر این نهاد در وین بر ادامه همکاری های دو جانبه تاکید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۱:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از وین, علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان عصر روز سه شنبه با رافایل گروسی مدیرکل جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی در مقر این نهاد در وین دیدار و گفت و گو کرد . ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۸:۱۴   + ۴۳ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در ادامه سفر خود به اتریش با فرانسوا ژاک رییس سازمان انرژی اتمی فرانسه دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
لندن– ایرنا– مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، دوشنبه شب(21بهمن ماه) با حضور در مراسم دیپلماتیک روز ملی کشورمان در اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران در وین، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و سایر دیپلمات های سفارت کشورمان تبریک گفت.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: آمریکا به خاطر از دست دادن فرزند ناخلفش یعنی داعش، اقدام به ترور سردار سلیمانی کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۲:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران که به منظور شرکت در سمینار بین المللی امنیت هسته ای آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین به سر می برد، عصر امروز (دوشنبه) 21 بهمن ماه ...
الف   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۷:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: زمان آن فرا رسیده که اروپا نقش خود را به عنوان یکی از ذینفعان اصلی برجام در نجات این توافق از طریق انجام تعهداتش صرفنظر از فشارهای آمریکا ایفا کند.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
ایسنا: رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز (دوشنبه) پس از اولین روز از سومین سمینار امنیت هسته ای این سازمان در وین در یک کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران از جمله پیرامون همکاری ایران با آژانس و دیدارش با علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در آینده پاسخ داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران صبح 21 بهمن، در افتتاحیه سومین همایش امنیت هسته ای آژانس بین المللی انرژی سخنرانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: حفظ برجام در نهایت تامین کننده امنیت هسته ای و تلاشهای بین المللی در این حوزه است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۳۷ سایت دیگر  
لندن– ایرنا– علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران امروز (دوشنبه 21 بهمن ماه) در سومین سمینار امنیت هسته ای آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین، تصریح کرد که جمهوری اسلامی در صیانت از امنیت خود، از به کارگیری هیچ اقدامی تردید و کوتاهی نخواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سازمان انرژی اتمی در بیانیه ای به مناسبت 22 بهمن بر ناکام ماندن حربه های دشمنان برای تضعیف انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در پی درگذشت حضرت آیت الله حاج شیخ نورالله طبرسی، نماینده سابق ولی فقیه در استان مازندران پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد. "إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ" ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عشقی گفت: یک شرکت دانش بنیان متعهد شده تا 50 سانتریفوژ برای سازمان انتقال خون تولید کند که به دنبال تامین اعتبار آن هستیم.
انتخاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در رأس هیأتی به منظور شرکت در سومین اجلاس دوسالانه امنیت هسته ای وارد وین شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در راس هیاتی جهت شرکت در سومین اجلاس دوسالانه امنیت هسته ای وارد وین شد.
پرسش   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۱    
شهبازی در کانال تلگرامی خود گفته است که عمه بزرگ دکتر صالحی مشهور به قره العین گرایش بهایی داشت و بر اثر همین گرایش در دوره قاجار اعدام شد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بازدید رییس سازمان بازرسی کل کشور از نیروگاه اتمی بوشهر به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، حجت الاسلام و المسلمین درویشیان در ادامه سفر به استان بوشهر، از نیروگاه اتمی بوشهر بازدید کرد. ...
روزنامه وارش   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی ظهر چهارشنبه در دیدار اعضا و برخی دانش آموزان مدرسه پلکان ساری وابسته به سازمان انرژی اتمی کشور با گرامیداشت ایام دهه فجر، اظهار داشت: دانش آموزان باید خود را برای روزهای مهم و سرنوشت ساز آماده کنند. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: طبق بخشی از طرح مجلس برای ممنوعیت تولید و استفاده از سلاح هسته ای وظایفی برای وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی تعیین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۶:۰۹    
طبق بخشی از طرح مجلس برای ممنوعیت تولید و استفاده از سلاح هسته ای وظایفی برای وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی تعیین شده است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قنبری گفت: ایران یکی از معدود تولید کنندگان پرتو دارو در جهان است . اگر این فناوری توسط سازمان انرژی اتمی ثبت نمی شد در سال های تحریم و مشکلاتی که در پیش داشتیم پزشکی هسته ای به تعطیلی کشیده می شد .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جمع روسای ادارات آموزش و پرورش استان از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای هسته ای کشور در مشهد به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۹:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
دکتر صالحی عنوان کرد : سازمان انرژی اتمی ، 78 درصد از سرزمین ایران را پوشش هوایی داده است تا همزمان با اکتشاف اورانیوم ، معادن دیگر مانند آهن ، مس و عناصر نادر خاکی را نیز کشف کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خراسان نوشت: دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی از رونمایی 70 دستاورد جدید هسته ای در فروردین 99 خبر داد. آیین افتتاح پنجاه و دومین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته ای کشور روز گذشته با حضور مسئولان ملی و استانی در پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان مشهد برگزار شد.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۶:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان انرژی اتمی از رونمایی و بهره برداری از نسل جدید سانتریفیوژهای کشور در 67 روز آینده خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، از انعقاد قرارداد دو نیروگاه یک هزار و 70 مگاواتی با کشور روسیه خبر داد و گفت: حدود دو ماه قبل، عملیات بتن ریزی قسمت اصلی این رآکتور به ارزش حدود 10 میلیارد دلار آغاز شد و تا سال 1404 به بهره برداری می رسد.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، محمد ابراهیم رضایی ، با بیان اینکه آمریکایی ها امروز به حدی از استیصال رسیدند که دست به هر رفتاری می زنند، گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
زارعان گفت: با تلاش بی وقفه ظرفیت فعلی تولید در مجتمع آب سنگین اراک به 20 تن در سال افزایش یافت.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۱   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه هدف از تحریم آمریکا علیه علی اکبر صالحی توقف غنی سازی است، تاکید کرد این تحریم ها ایران را مصمم می کند تا گام های خود را در مسیر هسته ای محکم تر بردارد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۶    
معاون سازمان انرژی اتمی ایران از افزایش ظرفیت تولید آب سنگین ایران خبر داد.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: با تلاش بی وقفه و گمنامانه و اعمال تمهیدات بایسته در طراحی، بدون اضافه کردن تجهیزات جدید، ظرفیت فعلی تولید در مجتمع آب سنگین اراک را به 20 تن در سال افزایش داده ایم.
مرور نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: امام(ره) کاری کرد که واقعا انسان ها مجددا چشم های خود را شست و شو کرده و حقیقت ناب را دیدند.