یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۲۲:۴۷Oct 2018 21

جدیدترین خبرهای «صرفه جویی»

جماران   ۵ ساعت پیش    
به گزارش ایرنا، صفر فرامرزی روز یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران این استان به مناسبت هفته بیمه سلامت افزود: سالانه 800 میلیارد ریال هزینه تهیه دفترچه های بیمه سلامت در کشور می شود که با حذف این دفترچه ها نه تنها در منابع صرفه جویی می شود بلکه خدمات رسانی به مردم بنحو مطلوب تری انجام می شود. ...
رکنا   ۵ ساعت پیش    
رکنا: غلامحسین شافعی در اجلاس اتاق ایران با تبریک روز ملی صادرات گفت: ابتدا می خواهم سپاس و قدردانی اعضای اتاق از بیانات حکیمانه رهبر انقلاب در دیدار با هیات دولت در 7 شهریور را اعلام کنم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
388 میلیون مترمکعب آب با مدیریت بهینه صرفه جویی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
به ابتکار محقق شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان، طرحی با هدف صرفه جویی و استفاده دوباره از آب اجرا شد.
شهر فردا   ۷ ساعت پیش    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از کاشت بیش از 20 نوع گونه گیاهی در معابر و بوستان ها خبر داد و گفت: به منظور صرفه جویی در مصرف آب، فضاهای سبز معابر و بوستان ها با گیاهان مقاوم به کم آبی مزین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
با توجه به انجام پاره از تعمیرات اضطراری در برخی مناطق تفت ومهریز از 30 مهرماه تا اول آبان ماه مشترکان صرفه جویی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گفت: از سال 93 تا کنون 388 میلیون مترمکعب آب با مدیریت مصرف بهینه، صرفه جویی شده است.
ایلنا   ۹ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه فرصت درآمد 1.2 میلیارد دلاری در بخش راه آهن از محل صرفه جویی در سوخت وجود دارد، گفت: فرصت های متعددی برای سرمایه گذاری در بخش ریلی دیده شده که در حال حاضر سرمایه گذاران می توانند در خرید 600 دستگاه لکوموتیو و 28 هزار واگن باری سرمایه گذاری کنند.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس مدارس خارج از کشور گفت: برای صرفه جویی هزینه ها اعزام معلم به خارج از کشور کاهش یافته است و از نیروهای بومی استفاده می شود.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ناظران خود در سه شورای عالی را انتخاب کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت، اعضای ناظر مجلس در هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران را انتخاب کردند.
فرادید   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۰    
بسیاری از ما اموری چون پرداخت قبوض، خرید بلیط سینما، خرید مواد غذایی و پوشاک و ... را اینترنتی انجام می دهیم و در زمان و هزینه رفت و آمد خود صرفه جویی می کنیم؛ اما هیچ می دانستید که به راحتی خرید بلیط سینما ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۰    
برای نخستین بار در صنعت برق کشور محوطه سازی پست هاتف اصفهان با صرفه جویی 750میلیون تومانی با سیمان غلطکی اجرا شد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۰    
ایران از معدود کشور های تولیدکننده ماده اولیه دارو های ضد سرطان در دنیاست و با تامین نیاز کل کشور 10 میلیون یورو صرفه جویی ارزی می شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۵    
مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران گفت: کاهش هزینه های درست و منطقی، صرفه جویی و اصلاح فرایندها و برنامه های حقوق شهروندی و میز خدمت از موارد مورد تاکید سازمان تامین اجتماعی است.
سیتنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۲    
چه کسی بدش می آید از وقت خود نهایت استفاده را کرده و اوقات بیشتری با خانواده بگذارند؟ مسلما هیچ کس. ولی درگیری های روزمره در کنار کارهای خانه باعث شده تا نه تنها وقت کافی برای خانواده و فرزندانمان نداشته باشیم، بلکه همه چیز را سرسری و بدون تمرکز کافی انجام دهیم ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۶:۴۸    
در این مطلب آمده است: ما مشکل اقتصادی داریم؛ اقتصاد نفتی داریم که این خودش یک عیب بزرگ است؛ فرهنگ صرفه جویی نداریم، فرهنگ صرفه جویی در بین ما بسیار ضعیف است؛ این عیب است، اسراف عیب است؛ این عیوب را ما داریم، ولی عیب واقعی اینها نیست؛ عیب واقعی بن بست است که بحمدالله نداریم؛ ما بن بست نداریم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۲:۰۳    
یزد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: تا افق 1400 باید در زمینه مصرف آب کشاورزی به صرفه جویی 500 میلیون مترمکعبی برسیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۰:۳۰    
صادرات سریع ترین راه دستیابی و مرحله سود آور از رشد و بلوغ قلمداد می شود که نتیجه فعالیت آن صرفه جویی 2.6 میلیارد دلاری در زمینه دارو طی 7 سال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۱    
تقوی نژاد گفت: امسال 100درصد پرونده های مالیاتی باسامانه سنیم بررسی می شود که به میزان 15 هزار اصله درخت ،در مصرف کاغذ صرفه جویی خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۱    
کاهش معلمان ارزبگیر، مجازات والدین در برابر محرومیت از تحصیل فرزندان، کاهش مصرف شیشه از 28 به 8 درصد ، بهبود شرایط بهداشتی سلامت زنان ایران، درخواست استاندار تهران از وزارت نفت برای محاسبه سهم شهرداری از صرفه جویی مصرف انرژی و آغاز طرح ترافیکی ویژه اربعین مهمترین عناوین اخبار اداره اجتماعی ایسنا ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۴    
زاهدان - ایرنا - قائم مقام معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سالانه 80 میلیارد تومان برای تهیه کاغذ دفترچه های بیمه هزینه می شود که اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک منجر به صرفه جویی قابل توجهی در این زمینه خواهد شد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۱    
در شرایطی که بسیاری از مردم مایلند در امور روزمره خود صرفه جویی کنند و هزینه های سنگینی را برای خریدهای متحمل نشوند، پیدا کردن راهکارهایی برای صرفه جویی می تواند بسیار راهگشا باشد.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۷    
همواره با شروع فصل سرما در کشور ما و با توجه به میزان سرما در کشور ما همواره بحث صرفه جویی گاز مطرح بوده است. رسانه ملی و کمپین های زیادی برای کاهش مصرف انرژی و کم کردن هدر رفت منابع گاز برگزار می گردد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۶    
استاندار تهران خواستار محاسبه و پرداخت سهم شهرداری تهران از محل درآمد های ناشی از صرفه جویی در مصرف انرژی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۴    
زنگ جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در خلخال به صدا درآمد و صرفه جویی و مدیریت استفاده از منابع آب و انتقال فرهنگ حفظ و نگهداشت آب برای دانش آموزان تشریح شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۹    
استاندار تهران با تأکید بر اینکه باید به شهردار تهران کمک کنیم تا به اهدافش برای اداره شهر برسد، از وزارت نفت در خواست کرد تا از محل صرفه جویی مصرف انرژی سهم شهرداری را محاسبه کند.
مسعود میرزاعسگری عبور موفق از پیک بار تابستان سال جاری را مهمترین موفقیت مجموعه تحت مدیریت خود دانست و افزود با ساخت و تعمیر قطعات مورد نیاز در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی موفق عمل کرده ایم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۲    
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: مدیریت شبکه و اقدامات مدیریت مصرف برای عبور از تابستان 97 در خوزستان کاری ماندگار و به یاد ماندنی بوده است که باید همه از آن حراست کنیم و در دیگر استان ها نیز آن را نهادیه کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۰    
حدود 2 هزار مگاوات برق در تابستان امسال در کل کشور صرفه جویی شد.