سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۹:۰۵Feb 2020 25

جدیدترین‌های «جهاد کشاورزی»

قدس آنلاین   ۳۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تا کنون هزار و 763 تن گوشت مرغ و قرمز به منظور تنظیم بازار استان توزیع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۴۳ دقیقه پیش    
طبق اعلام جهاد کشاورزی گیلان و بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی از ابتدای امسال تاکنون واحدهای دامپروری استان برای دریافت 13 میلیارد تومان تسهیلات و جهت تکمیل ظرفیت به بانک های عامل معرفی شدند.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم تبریز و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: خاوازی فردی علمی است و سابقه کار در وزارت جهاد کشاورزی دارد.
ایانا   ۲ ساعت پیش    
جلسه اقدامات مراقبتی و پیشگیرانه با ویروس کرونا درمحل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بهارستان برگزار شد.
ایانا   ۲ ساعت پیش    
طی حکمی از سوی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تهران، احمد فدایی به عنوان سرپرست مدیریت امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان منصوب شد.
ایانا   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران از جذب 163 درصدی مواد خام در بخش صنایع تبدیلی و غذایی در این شهرستان خبر داد.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس جزئیات جلسه امروز این کمیسیون برای بررسی صلاحیت کاظم خاوازی وزیر پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی را تشریح کرد.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد: اخیرا خریداری گوشت قرمز تولید داخل از دامداران را نیز آغاز کرده ایم و هر مقدار از این محصول که خریداری شود به ذخایر کشور افزوده و در زمان نیاز به بازار عرضه می شود. ...
ایانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: به گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت جهادکشاورزی رای مثبت می دهم .
دبیر ستاد هماهنگی برگزاری هفته منابع طبیعی و آبخیزداری از برگزاری هفته منابع طبیعی و آبخیزداری سال جاری با شعار نهالکاری همگانی، برای ایرانی سرسبز خبر داد. ...
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور، از توزیع نهاده های دامی بین دامداران و مرغداران در شرایط خاص جوی خبر داد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور ...
رییس سازمان امور عشایر کشور، از پرداخت سالانه 650 میلیارد تومان تسهیلات برای تکمیل زنجیره دام عشایر کشور خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی ...
مدیر جهاد کشاورزی شهرکرد گفت: با ایجاد واحد های دامپروری صنعتی و همچنین واحد های کوچک روستایی و استفاده از تسهیلات بانکی شاهد رونق اشتغال و تولید پایدار در این زمینه هستیم. ...
ایانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مطرح کرد: با توجه به اینکه گزینه پیشنهادی، شخصیتی دانشگاهی است و به دلیل آنکه مسئولیت پژوهشی در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی داشته، به بخش های مختلف کشاورزی آگاهی دارد و می تواند گزینه مناسبی برای مدیریت وزارت جهاد کشاورزی باشد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: جمعیت کنونی ملخ های صحرایی مهاجم به استان بوشهر بیش از سه برابر سال گذشته است.
ایانا   ۳ ساعت پیش    
معاون برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه طی خبری اعلام کرد: بدهکاران تسهیلات بانکی بخش کشاورزی به منظور بهره مندی از "قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی" تا پایان اسفندماه فرصت دارند تا با مراجعه به بانک از مزایای این قانون بهره مند شوند.
دفتر هیئت دولت   ۳ ساعت پیش    
وزارت امور اقتصادی و دارایی پیشنهاد پرداخت مطالبات سازمان تأمین اجتماعی استان سمنان از طریق واگذاری خانه های سازمانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در اجرای جزء (4) بند (و) تبصره (2) قانون بودجه سال 1398 کل کشور را ارائه نموده است.
ایانا   ۴ ساعت پیش    
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان برای جلوگیری از شیوع کرونا دستور داد: تمامی جلسات اضافی اداری تا اطلاع ثانوی تعطیل و در صورت نیاز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شود.
ایانا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوهرنگ با اشاره به بارش های شدید در شهرستان کوهرنگ گفت: وقوع سیلاب در حال حاضر سه مزرعه پرورش ماهی در این منطقه را تهدید می کند.
ایانا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجایی که خاوازی رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی بوده و در مباحث دانش بنیان تجربه دارد، این مسئله می تواند برای آینده کشاورزی ایران مفید باشد.
ایانا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با ارسال نامه هایی خطاب به روسای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان نظام مهندسی معدن استان آذربایجان شرقی، روز مهندس را به همه مهندسین استان آذربایجان شرقی تبریک گفت.
ایانا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت : هم اکنون کارشناسان و دست اندرکاران حوزه جهاد کشاورزی وحفظ نباتات استان با آمادگی 100 درصدی در حال پایش، رصد و مراقبت از هجوم ملخ ها هستند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان البرز گفت که سرانه تولید شیرخام هر راس گاو شیری در این استان 2 برابر میانگین کشوری است.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی نیشابور از تشکیل صندوق اعتبارات خرد ویژه زنان روستایی دشت بخش مرکزی خبر داد.
مدیر جهاد کشاورزی بهشهر: 3 هزار هکتار از مزارع کلزا این شهرستان در مرحله گلدهی قرار دارد که برابر با تولید 29 درصد کشت این محصول در استان است.
نوش آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین : محسن نقاشی در پی انتخاب دکتر خاوازی برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی متنی را برای معرفی از وی منتشر کرد. متن به این شرح است: بنام خدا ...
بازتاب   ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
خسارت های بسیاری که با عبور این ملخ ها بر جای می ماند مسوولان جهاد کشاورزی در استان های مختلف را بر آن داشته تا روش هایی را برای در امان ماندن زمین ها و باغ ها از ضرر های این ملخ های زرد رنگ صحرایی به کار گیرند و ستاد بحران ملخ در این رابطه تشکیل شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری از فعالیت 28 هزار و 333 مترمربع گلخانه لیموترش در این شهرستان خبر داد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل: از ابتدای امسال تاکنون برای 120 هکتار زمین های ملی این شهرستان سند مالکیت صادر شد.
کرد پرس   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، اسکندرعلیزاده با اشاره به صرفه جویی در مصرف آب و کمک به احیای دریاچه ارومیه گفت: ازابتدای سال جاری تا کنون تعداد دو هزار نمونه خاک های زراعی مزارع حفاظتی به منظورتهیه نقشه حاصلخیزی خاک اراضی کشاورزی شهرستان ارومیه آنالیز شده است . ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع کود مورد نیاز باغات میوه های دانه ریز در شهرستان طالقان خبر داد. علی اکبر ندرلو به نقل از مدیر باغبانی سازمان جهادکشاورزی استان با اعلام این مطلب افزود : ...
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به هجوم ملخ های صحرایی در اراضی کشاورزی و منابع طبیعی استان گفت: در این راستا عملیات سم پاشی علیه آفت ملخ در اراضی استان بوشهر آغاز شده است.
به گزارش سلام نو، اسدالله عباسی در حاشیه نشست علنی امروز (دوشنبه، 5 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات جلسه غیرعلنی امروز مجلس با حضور وزیر بهداشت، گفت: تقریبا 47 مورد در سراسر کشور مبتلا به ویروس کرونا تشخیص داده شدند که متاسفانه منجر به فوت 12 نفر شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی گفت: جو مجلس در معرفی وزیر جهاد کشاورزی مثبت است و نمایندگان به خاوازی اعتماد می کنند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ریگان گفت: به منظور جلوگیری از هجوم ملخ های صحرایی، طرح پایش هشت هزار هکتار از کانون های بحرانی در این شهرستان انجام شد.
گلستان 24   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سلیمانی گفت: در مراکز جهاد کشاورزی گرگان کود به میزان کافی وجود دارد و کشاورزان نگرانی نداشته باشند.
اقتصادگردان   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 310 هزار پیامک هشدار وقوع سیل به کشاورزان و دامداران این استان ارسال شد.
ایانا   ۶ ساعت پیش    
جلسه هماهنگی کارشناسان شبکه های مراقبت استان خراسان شمالی با حضور رییس سازمان، معاون بهبود تولیدات گیاهی، مسئولین ادارات حفظ نباتات، زراعت وتولیدات گیاهی شهرستانها در محل سالن کشاورز سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد.
ایانا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: با توجه به افزایش تعداد واحدهای پرورش گاو شیری در این شهرستان میزان تولید شیر روزانه در این شهرستان 20 تن افزایش یافت .
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
بسته لطفا تولید در ادامه بررسی مشکلات تولید این بار به یک دامداری درسرپل ذهاب، برخورده است که مورد بی توجهی وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته است
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان نسبت به هجوم مجدد ملخ صحرایی به مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان هشدار داد. امان الله طوقی گفت ...
مدیر روابط عمومی سازمان حفظ نباتات گفت: ملخ هایی که در جزیره کیش مشاهده می شوند بومی نیستند و ملخ های مهاجر صحرایی هستند.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات وزارت جهاد کشاورزی درباره وقوع سیل در روزهای آینده هشدار داد و از روسای سازمان های جهاد کشاورزی استانها خواست تمهیدات لازم را بیندیشند.
پارسینه   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش خبرنگار کشاورزپلاس، رئیس جمهور در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، کاظم خاوازی را به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی معرفی کرده است. آشنایی با زندگی نامه و سوابق علمی و اجرایی خاوازی ...
مدیر جهاد کشاورزی ریگان:طرح پایش ملخ صحرایی در 8 هزار هکتار از کانون های بحرانی ملخ صحرایی در این شهرستان انجام شد.
ایانا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: شرط خرید تضمینی محصولات کشاورزی، ثبت اطلاعات در سامانه جامع پهنه بندی است از این رو محصولات گندم و کلزا قبل از فرارسیدن فصل برداشت باید در سامانه جامع پهنه بندی ثبت شوند.
ایانا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز گفت : 128هزار و 400 لیتر سوخت در بین بهره برداران بخش کشاورزی این شهرستان توزیع شده است .
ایانا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به باغداران در خصوص آفت و بیماری پسیل و کنه جوانه زیتون هشدار داد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: برای ترویج و توسعه کشت گل های زینتی در این استان و ایجاد اشتغال پایدار در هر هکتار به متقاضیان تا سقف 35 میلیارد ریال وام ارزان قیمت پرداخت می شود.