دوشنبه ۲۹ آبانساعت ۱۷:۴۰Nov 2017 20

فودنا (foodna.ir)

فودنا 28 اسفند 1395 فودنا 31 فروردین 1396 فودنا 1 اردیبهشت 1396 فودنا 31 خرداد 1396 فودنا 31 تیر 1396 فودنا 1 مرداد 1396 فودنا 1 شهریور 1396 فودنا 30 مهر 1396 فودنا 1 آبان 1396 فودنا 2 آبان 1396 فودنا 3 آبان 1396 فودنا 4 آبان 1396 فودنا 5 آبان 1396 فودنا 6 آبان 1396 فودنا 7 آبان 1396 فودنا 8 آبان 1396 فودنا 9 آبان 1396 فودنا 10 آبان 1396 فودنا 11 آبان 1396 فودنا 12 آبان 1396 فودنا 13 آبان 1396 فودنا 14 آبان 1396 فودنا 15 آبان 1396 فودنا 16 آبان 1396 فودنا 17 آبان 1396 فودنا 19 آبان 1396 فودنا 20 آبان 1396 فودنا 21 آبان 1396 فودنا 22 آبان 1396 فودنا 23 آبان 1396 فودنا 24 آبان 1396 فودنا 26 آبان 1396 فودنا 27 آبان 1396 فودنا 28 آبان 1396 فودنا 29 آبان 1396 
  ۴ ساعت پیش    
هشتمین کنفرانس بین المللی کشاورزی پایدار در محیط زیست، غذا، انرژی و صنعت با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از متخصصان و کارشناسان بین المللی ...
  ۴ ساعت پیش    
رئیس تعاونی تولیدکنندگان مواد غذایی گفت: فروشگاه های زنجیره ای که جدیداً شکل گرفته اند تولیدکنندگان را ملزم به ارائه تخفیف های بالا می کنند.
  ۴ ساعت پیش    
دبیر انجمن صنفی صنایع قند و شکر اعلام کرد که با وجود تصویب افزایش هشت درصدی قیمت شکر هنوز این مصوبه ابلاغ نشده و اعتراض و نارضایتی صنایع در سال آینده قطعا یکی از عوامل کاهش تولید خواهد بود.
  ۴ ساعت پیش    
تعداد گونه های گیاهی شناخته شده در ایران حدود 8000 گونه برآورد می شود که از این بین حدود 2300 گونه دارای خواص دارویی، عطری ...
  ۴ ساعت پیش    
رییس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه از ویزیت رایگان بیش از 50 هزار راس دام سبک در مناطق زلزله زده استان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات گلستان گفت: تاکنون و با گذشت بیش از یک ماه از آغاز زمان صید ماهیان استخوانی در آب های استان، صید این گونه ماهیان 27 درصد رشد داشته است.
  ۵ ساعت پیش    
این روزها برای کشاورزان گلستانی فصل تلاش و کار محسوب می شود، هر چند شاید دل و دماغ چندانی برای کاشت محصولی به نام گندم نداشته باشند.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس سازمان حفظ نباتات با بیان این که 150 قلم برند سم ثبت شده است، گفت: تولید و واردات دو سم دیازرم و بوتاکلر از سال 97 ممنوع می شود.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تلاش می کنیم تا در راستای تولید گوشت مرغ استاندارد که سیاسات وزارتخانه است تولید براساس زنجیره یکپارچه در حوزه تولید گوشت مرغ در استان اردبیل ...
  ۶ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه نانوایان سنتی اعلام کرد که بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار قیمت انواع نان قطعاً افزایش پیدا می کند اما در ادامه تصمیم گیری هایی که در راستای طرح یکسان سازی گندم ...
  ۶ ساعت پیش    
رییس میز عراق در سازمان توسعه تجارت گفت: تعرفه واردات انواع آبمیوه به عرق 30 درصد بود که مدتی است این تعرفه به 130 درصد افزایش یافته است.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان تهران با بیان اینکه هند و اکوادور محور اصلی واردات موز به دخل کشور هستند، گفت: واردات کالاهای دارای مشابه تولید داخل نباید بسته تشویقی برای برخی افراد باشد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس انجمن ملی زنبورداران و تولیدکنندگان عسل ایران گفت: در تلاش هستیم تا مرکز تحقیقات عسل و زنبور عسل را در استان های عسل خیز کشور نظیر اردبیل، مازندران و اصفهان راه اندازی کنیم.
  ۶ ساعت پیش    
نائب رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: مالیات بر ارزش افزوده مهم ترین مشکل تولیدکنندگان است.
  ۶ ساعت پیش    
تنها تولید کننده بیدقرمز دنیا از بهره برداری از کارخانه فرآوری این محصول در سال آینده در محلات خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
مخلوط کردن الکل و نوشیدنی های انرژی زا می تواند منجر به عوارض مرگباری مانند مسمومیت الکل شود. در این نوشتار دیگر خطرات مرتبط با این نوشابه های انرژی زای کافئین دار را عنوان می کنیم.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل اتحادیه کمباین داران مازندران گفت: کمباین های برداشت کلزا و سویا در کشور وجود ندارد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه باغداران مازندران با بیان اینکه ما حدود 9 ماه از سال در کشور کیوی داریم، گفت: کیوی ایران به کشورهای زیادی از جمله هندوستان، ترکیه و کشورهای حاشیه دریای خزر صادر می شود.
  ۷ ساعت پیش    
گمرک ایران اعلام کرد: کنترل هوشمند بیش از یک میلیون کانتینر ورودی در بخش واردات و ترانزیت به کمک سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی در سالجاری انجام شده و حتی یک کانتینر کالای قاچاق هم از ...
  ۷ ساعت پیش    
رکنی گفت:براساس برآورهای اولیه و بازدید از منطقه، بیش از 200 هزار واحد دامی تلفات خود را اعلام کردند.
  ۷ ساعت پیش    
باغداران به سبب مازاد قابل توجه سیب مانده در سردخانه ها و نبود بازار صادراتی پایدار نگران آینده بازار این محصول هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۳    
معاون بازرگانی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی اعلام کرد امسال بیش از 2میلیون تن انواع کودهای کشاورزی برای توزیع تامین شده است اما فقط 255 هزار تن کود سوپرفسفات تریپل و 105 هزارتن سولفات پتاسیم از طریق ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۹:۵۸    
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی گفت: بر اثر زلزله اخیر، تاکنون نزدیک به 795 میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی استان کرمانشاه وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۹:۵۸    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: اگر بودجه کشاورزی در سال آینده دو برابر نیز شود باز برای انجام کارهای زیرساختی کم است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۳    
دو هزار تن جو به طور رایگان، از 28 آبان بین دامداران مناطق زلزله زده استان کرمانشاه توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۲۸    
بازار گوشت قرمز در مقایسه با قیمت ماه گذشته با روند افزایشی همراه شده است؛ به طوری که اقلام مختلف هر کیلوگرم گوشت گوساله و گوسفندی بیش از 42 هزار تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
واحدهای صنفی متخلف از رنگ های آغشته به خون حیوانی برای تازه نشان دادن محصولات غذایی خود استفاده می کنند و دل، قلوه و جگرهای فاسد رنگ شده را به واحدهای فروش ساندویچ و جگرکی ها می فروشند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی لرستان از تولید 36 هزار تن مرغ در لرستان طی هفت ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
رئیس منطقه 2 نظام مهندسی کشاورزی کشور از برپایی هشتمین نمایشگاه کشاورزی در بجنورد با حضور 9 استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
تعیین قیمت مرغ در بازار براساس قیمت مرغ زنده به اضافه هزینه کشتارگاه است که در نهایت قیمت مصرف کننده برای خرید مرغ مشخص می شود و افزایش قیمت مرغ تا 7500 تومان، منطقی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
معاون وزیر کشاورزی قزاقستان از نوسازی 17 کارخانه موجود و احداث 30 کارخانه جدید فرآوری محصولات کشاورزی در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
قائم مقام و دبیر اجرایی پنجمین کنگره سراسری خانه کشاورز گفت: مابه عنوان دیده بان حقوق کشاورزان همه مسائل را مطرح می کنیم و در چارچوب منافع ملی منافع کشاورزان را پیگیری می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از فعالیت 100 قفس دریایی پرورش ماهی در مازندران و پیش بینی تولد 3500 تن ماهی در قفس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
مجری طرح توسعه سامانه های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: 6573 پروژه سامانه های نوین آبیاری تا پایان مهر ماه سال جاری در 85 هزار و 892 هکتار در اراضی کشاورزی اجرا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
رئیس شورای ملی زیتون ایران با بیان اینکه امسال در حدود 40 تا 50 هزار تن زیتون در استان زنجان تولید شده است، گفت: در کل کشور نیز در حدود 85 هزار تن زیتون تولید و روانه بازار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: سیر تولیدی شهرستان طارم به کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین کشورهای روسیه و آذربایجان نیز صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منایع طبیعی مازندران در گفت و گو با فودنا، گفت: طرح تحقیقاتی آبیاری هوشمند در مازندران رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
در حالی که ستاد تنظیم بازار به نمایندگی از دولت برای افزایش قیمت نان چراغ سبز نشان داد تا به گفته خبازان قیمت این محصول پس از سه سال افزایش یابد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
باکری در خصوص توزیع شیر در مدارس از اول آذر ماه، گفت: تاکنون ستاد تنظیم بازار مصوبه ای مبنی بر توزیع شیر به انجمن ابلاغ نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
مدیر عامل اتحادیه زنبورداران از عرضه قاچاقی عسل های خارجی بدون ذکر کشور مبدأ خبر داد و گفت: زنبورهای ملکه ای که از چین با قیمت 100 دلار خریده می شوند در ایران تا سه میلیون تومان فروخته می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۳    
مجری طرح دانه های روغنی گفت: اخذ یارانه به روغن، به منظور افزایش سرانه مصرف نادرست است چرا که بسیاری از بیماری های قلبی و عروقی، ناشی از ازدیاد مصرف این محصول است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۹    
به گزارش فودنا هرمز مهبد از رشد مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان، چشم انداز نمایشگاه در سال های آتی، برنامه های جانبی و حضور سامان گلریز در کارگاهی جذاب در نمایشگاه فراورده های گوشتی و صنایع وابسته گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۹    
مصوبه جدید دولت برای تسهیل صادرات سیب، پرتقال و کشمش به گمرکات اجرایی کشور بالغ شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۴    
معاون توسعه بازرگانی و صنایع وزارت کشاورزی از دستور حجتی برای حمایت از صادرات محصولات کشاورزی به ویژه پنج محصول زعفران، پسته، خرما ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۴    
رئیس سازمان حفظ نباتات اعلام کرد که "بن سای" و "لاکی بامبو" با توجه به آلوده بودنشان به آفات و بیماری هایی که ممکن است خسارات ملی به بار آورند، وارداتشان از چین و تایلند ممنوع شده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۴    
وزارت جهاد کشاورزی به اظهار نظرها و خبرهای خلاف واقع منتشر شده در برخی رسانه ها درباره کیفیت گندم داخلی و اختلاط آن با خاک واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۴    
اکبریان گفت: با توجه به آنکه خرید تضمینی برنج به سبب قیمت پایین برای برنج کار صرفه اقتصادی ندارد، از این رو دولت باید اقدام به خرید توافقی برنج کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۴    
معاون وزیرجهادبا بیان اینکه مشکل تعرفه ای ایجاد شده برای صادرات محصولات لبنی به عراق بزودی حل می شود، خبر داد که حذف ارز مبادله ای نهاده های دامی منتفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: با سرعت عمل و دقت مطلوب و قابل قبول کارشناسان اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی بیماری های تب برفکی و آنفولانزا در این استان تحت کنترل بوده و سدی در مقابل انتشار بیماری ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به پرورش ماهی سیباس برای نخستین بار در استخرهای ساحلی گفت: با آغاز برداشت ماهی از این اراضی پرورشی در دلوار و شیف، پیش بینی می شود 35 تن ماهی برداشت شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: برداشت گریپ فروت در 184 هکتار از زمین های کشاورزی این استان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
مدیرکل دفتر مدیریت بیماری های دامی سازمان دامپزشکی اعلام کرد که براساس ستاد تشکیل شده و ضوابط موجود در راستای چگونگی مدیریت جمعیت دامی در مناطق زلزله زده ضمن تامین نیازها و کمبودهای کرمانشاه از طریق ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی لرستان از اخذ گواهی بهداشت برای انار استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: تا پایان سال زراعی امسال بالغ بر 43 هزار تن سیب از باغات استان سمنان برداشت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: شرکت های تولیدکننده بذر تاکنون یک هزار و 394 تن انواع بذر گواهی شده برنج پرمحصول و محلی را تولید کردند که برای کشت سال آینده تحویل کشاورزان خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
معاون وزیر جهاد با بیان اینکه درباره ورود گندم به بورس نگرانی هایی داریم، گفت:بدون تولید سال بعد و نیاز به واردات ، تا اوایل سال 98 در کشور ذخیره گندم داریم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
مدیر امور طیور جهاد کشاورزی گلستان فضای کسب و کار درصنعت زنبورداری استان را سنتی عنوان کرد و گفت: با این فضای موجود قادر به رقابت با دنیا نخواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
متوسط قیمت خرده فروشی برنج 0.1، حبوب 0.5، سبزی های تازه 5.2 و گوشت مرغ 4.4 در هفته گذشته افزایش و قیمت گروه های تخم مرغ 0.4و میوه های تازه 1.2 کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان زعفران گفت: طرح جامع زعفران علی رغم آنکه در مجلس و دولت به تصویب رسیده، 8 سال است که خاک می خورد و در صورت عملیاتی شدن، تمام مشکلات تولید تا صادرات زعفران حل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
همایش علمی" کشاورزی دقیق " با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، متخصصان و محققان دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت: میزان صادرات غیرنفتی لرستان 90 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 46.5 درصد از اهداف صادرات غیرنفتی لرستان در سال جاری محقق شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
یک تولیدکننده زعفران با استقبال از ابلاغ دستورالعمل خرید توافقی زعفران از بستر بورس کالا در قالب گواهی سپرده کالایی اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم معتقد است کشاورزی در قم مانع از ایجاد ریزگرد در این استان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
مدیر توسعه بازرگانی جهادکشاورزی هرمزگان گفت: هرمزگان قابلیت صادرات بیش از 30هزار تن محصول باغی را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
در شرایطی که تولید بالای انواع میوه سبب شده به غیر از مغازه های سطح شهر، وانتی ها هم برای فروش این محصولات حضورشان پررنگ تر از گذشته شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
در حالیکه چند روزی از زلزله مهیب و بی سابقه کرمانشاه می گذرد و آمارهای متعددی از تعداد درگذشتگان، مصدومان و آسیب های مالی در بخش های مختلف منتشر و به روز شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
وزارت جهاد کشاورزی خاک آلود بودن نان مصرفی مردم و اختلاط گندم های خرید تضمینی شده با خاک را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
2700میلیارد تومان دیگر از طلب گندمکاران تامین و مطالبات کشاورزان گندمکار به طور کامل به حساب آنان واریز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
رئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور گفت: 300 هزار تن ماهی کپور در کشور تولید می شود که با اجرای برنامه اصلاح نژادی با همکاری مجارستان، تولید این نوع ماهی سالیانه 10 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
در حالی که ستاد سازماندهی کود تمامی موازین مربوط به تولید کود کیفیت را مدنظر دارد، برخی مصرف کنندگان از بی کیفیتی کودهای شیمیایی خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
معاون وزیر کشاورزی اعلام کرد که واگذاری ریاست کارگروه گندم، آرد و نان به وزارت صنعت، معدن و تجارت خلاف قانون نیست و ارتباطی به قانون تمرکز وظایف بازرگانی بخش کشاورزی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
قائم مقام معاون برنامه ریزی اقتصادی وزیر کشاورزی اعلام کرد که برای مشخص شدن میزان دقیق خسارات وارد شده به بخش های مختلف کشاورزی به زمان بیشتری نیاز داریم و در روزهای آینده میزان دقیق آن مشخص می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: 100 میلیارد تومان تسهیلات یارانه ای به صادرکنندگان اختصاص می یا بد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی زعفران را از محصولات دارای مزیت اقلیمی، ارزآور و در برنامه توسعه کشاورزی ذکر و بیان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
در پایان ششمین اجلاس مشترک اقتصادی ، ایران وغنا سه سند همکاری در زمینه کشت فراسرزمینی ، نقشه برداری و ورزش و جوانان امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور از ارسال اقلام مورد نیاز دامپزشکی به مناطق آسیب دیده از زلزله استان کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
رئیس سازمان چای کشور از واریز نزدیک به 650 میلیون تومان دیگر از مطالبات کشاورزان چایکار به حساب آنان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
- استاندار مازندران بر ضرورت صادرات محور شدن محصولات کشاورزی مازندران تاکید کرد و گفت که رایزنی های هدفمند را در این زمینه در دستور کار دارد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
معاون امور دام سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه گفت: از آنجایی که وسعت زلزله استان کرمانشاه زیاد است و روستاهای زیادی تخریب شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: عرضه زعفران در بورس کالا باعث واقعی شدن قیمت و شفافیت معاملاتی می شود و این اتفاق به نفع کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۹    
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: افزایش 15 درصدی قیمت نان برای همه نان ها و در سراسر کشور نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۳    
مدیرجهادکشاورزی دزفول گفت: گرمای شدید بالغ بر 500 میلیارد ریال خسارت برای محصولات کشاورزی دزفول به ویژه در بخش مرکبات به بار آورد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۳    
رییس اتحادیه نانوایان سنتی گفت:با توجه به ثبات نرخ نان و افزایش هزینه های تولید در سه سال اخیر،ستاد تنظیم بازار افزایش 15 درصدی قیمت نان بدون تغییر وزن چانه را مصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۳    
بررسی های میدانی از قیمت خرده فروشی کالاهای اساسی در سطح شهر تهران از تثبیت قیمت لبنیات، گوشت قرمز، قند و شکر، چای و روغن نباتی در هفته سوم آبان ماه جاری حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۷    
رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: تاکنون 17 اکیپ دامپزشکی برای جمع آوری و دفن بهداشتی لاشه دام های تلف شده به مناطق رلزله زده اعزام شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۷    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات آن را اعلام کرد و از افزایش قیمت مرغ به 7450 تومان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۷    
مدیر تنظیم بازار و بازرگانی جهاد کشاورزی خراسان شمالی از افزایش 2 تا 3 برابری قیمت انگور و کشمش در استان طی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۷    
نماینده مردم دامغان در دولت نهم با بیان اینکه پسته دامغان بازار بین المللی دارد، گفت: مسؤولان نسبت به صادرات مستقیم پسته دامغان بی تفاوت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۷    
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی، گفت: هر کیلو گرم مرغ به دلیل افزایش 20 تا 25 درصدی قیمت کنجاله،سویا و ذرت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۷    
قیمت انواع نان از اول آذر ماه در تهران با نظر رئیس اتاق اصناف و در سایر استان ها توسط استاندار حداکثر با 15درصد افزایش قیمت در مقایسه با نرخ های قبلی تعیین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱    
رایزنی نمایندگان مازندران درمجلس شورای اسلامی با وزارت امور خارجه و دست اندرکاران حوزه کشاورزی برای فعال کردن دیپلماسی جهت صادرات مرکبات این استان به خارج از کشور کلید خورده است .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱    
نظام دامپزشکی کشور از مجلس شورای اسلامی درخواست تحقیق و تفحص از تشکیلات مربوط به خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱    
رئیس مرکز اسناد و کتابخانه پژوهشکده علوم و صنایع غذایی گفت: نشریه پژوهش و نوآوری در علوم و صنایع غذایی وابسته به پژوهشکده علوم و صنایع غذایی در پایگاه اطلاعاتی Food Science and Technology Abstracts ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱    
رئیس پژوهشکده علوم و صنایع غذایی خبر داد: مسئولیت توسعه فناوری نانو در صنعت غذای خراسان رضوی از سوی ستاد فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به پژوهشکده علوم و صنایع غذایی محول شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱    
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت:مذاکرات اولیه با مسوولان عراق، بیانگر آن است که به مدت چهار سال، نرخ تعرفه صادرات لبنیات به عراق 40 درصد خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱    
رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی بابیان اینکه اگرقراراست کیوی وارد شوددیگر نباید تولید انجام شود،گفت: وقتی برای صادرات میوه کاری انجام نشده، چرا باید توافق نامه واردات امضا شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۶    
سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران از پیشنهاد نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تحقیق و تفحص از این سازمان استقبال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۶    
وزیرجهاد کشاورزی وارد غنا شد، کشت فرا سرزمینی از محورهای اصلی مذاکرات حجتی با مسئولان غنا در این سفر خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۶    
معاون فنی و تولیدی شرکت خدمات حمایتی، از انعقاد دو قرارداد با تولیدکنندگان برتر ماشین آلات و ادوات کشاورزی خبر داد و گفت: سایر تولیدکنندگان برتر نیز می توانند در این زمینه با ما همکاری کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...