سه شنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۲۲:۴۹Apr 2017 25

فودنا (foodna.ir)

  ۹ ساعت پیش    
فودنا - سال 95 به نظر من سال خوبی برای صنعت نبود و می توانست خیلی بهتر باشد، متاسفانه در اوایل سال با تغییر در تعرفه های گمرکی برخی از اقلام وارداتی و عدم کنترل قیمت بر روی تامین کنندگان داخلی این ...
  ۹ ساعت پیش    
کارخانه قند کامیاب اصفهان با 44سال قدمت یکی از باسابقه ترین کارخانه های صنعت قند و شکر کشور است که این روزها به دلیل بدهی مالی و ناتوانی در پرداخت اقساط وام بانکی ورشکست شده و 250 کارگر آن با معوقات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۲    
نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه انحصار در واردات و رانت خواری از عوامل گرانی محصولات غذایی در بازار به شمار می آید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۲    
دبیر انجمن صنفی کارخانه های قند و شکر ایران با بیان اینکه دولت تعرفه واردات شکر را از 26 درصد به 20 درصد تقلیل اده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۲    
در حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، با تشکیل معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی ، علی اکبر مهرفرد بعنوان اولین معاون این حوزه در وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۲    
رئیس بخش تحقیق و تشخیص بیماری های زنبور عسل، کرم ابریشم و حیات وحش موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۲    
ایجاد شرکتهای مشترک در آسیای میانه در زمینه تولید غلات و نهاده های دامی و همکاری مشترک برای تولید محصولات غذایی در نشست مشترک کمیسیون کشاورزی اتحادیه اروپا و اتاق ایران مورد تاکید قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۲    
مدیر عامل پتیبانی امور دام گفت: در شرایط کنونی واردات گوشت برزیلی از بهترین کشتارگاه ها تحت نظر بازرسین بین المللی انجام می شود از این رو جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۲    
اداره هواشناسی کشاورزی توصیه هایی را به کشاورزان کشور ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۲    
مدیرکل دفتر صنایع غذایی،دارویی و بهداشتی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال 95 نسبت به سال قبل صادرات محصولات خارجی به کشورمان کاهش چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۲    
کاهو یکی از مفیدترین سبزیجات برای سلامتی بدن است. اما برگ های روشن کاهو مغذی تر است یا برگ های تیره؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۲    
یکی از پرخاصیت ترین میوه ها برای حفظ سلامت بدن هویج است که می توان از آن به عنوان یک نوشیدنی مطبوع و لذیذ برای پذیرایی از مهمانان نیز استفاده کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۲    
شیر برای سلامت بدن بسیار ضروری است اما نوشیدن شیر فاسد یا آلوده می تواند باعث بیماری های خطرناکی شود. روش های تشخیص شیر سالم در اینجا معرفی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: در پی وقوع سیل اخیر و کمبود عرضه دام در میادین نرخ گوشت گوسفندی با افزایش هزارتومانی در بازار مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: چنانچه نرخ ارز دچار نوساناتی شود، برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت این است که از طریق صندوق ضمانت توسعه صادرات به سرمایه گذاران و صادرکنندگان کمک کند تا ریسک ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
اتحادیه اروپا خواستار توسعه روابط در سه حوزه مبادلات تکنولوژی، تجارت و سرمایه گذاری با ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
مدیر جهاد کشاورزی سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: 200 تن خرما سال گذشته از نخلستانهای این شهرستان به کشورهای اروپایی به ویژه آلمان و ترکیه صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
رییس سازمان چای کشور تصریح کرد: با تغییر کاربری باغات چای با به شدت مخالفیم و از طریق ادارات چای به سازمان جهاد کشاورزی و مدیریت امور اراضی و مسئولان اعلام می کنیم و آنها برخوردهای لازم را انجام می ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
مدیرعامل صندوق حمایت از زنبورداران کشور گفت: به دلیل مشخص نبودن زنجیره تولید تا مصرف، دلالان هر کیلو عسل طبیعی را که نهایتاً 25 تا 30 هزار تومان است را به هر قیمت که می خواهند می فروشند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
مدیر کل بررسی قیمت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان تغییر قیمت توسط کارخانه ها را غیر قانونی عنوان کرد و افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران معتقد است دولت یازدهم در زمینه رفع موانع صادرات عملکرد مثبتی داشته اما هنوز ابعاد مختلف صادرات به توسعه نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: طی 18 روز گذشته موردی از شیوع آنفولانزای حاد پرندگان گزارش نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
با بهره گیری از تمام ابزارهای باورنکردنی و فناوری هایی که در خارج وجود دارد، شما می توانید استارت آپ خود را در کمتر از یک هفته راه اندازی کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۲    
با اجرای قانون ساماندهی نظام توزیع بار در کشور، از حمل بار در اندازه تجاری از مبدأ یا به مقصدی که در سامانه جامع انبارها ثبت نشده باشد، جلوگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
دو تولیدکننده مطرح محصولات لبنی در ماه گذشته اقدام به افزایش غیرقانونی قیمت دو محصول کردند که پس از هشدار سازمان حمایت مصرف کنندگان نه تنها این دو برند قیمت های افزایش یافته خود را برنگرداندند بلکه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید تضمینی نزدیک به 150 هزار تن گندم از کشاورزان داخلی خبر داد و گفت: این شرکت همزمان با خرید گندم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
معاون بازرگانی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: با توجه به ثبات قیمت گندم و آرد عرضه شده طی سه سال اخیر به نانوایی ها هیچ دلیلی برای افزایش قیمت نان حداقل برای شش ماهه ابتدای سال وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۲    
مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز بکار کارخانه تولید بستنی و مواد لبنی اندیمشک در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۲    
کشاورزی مازندران مدعی تامین اقلام عمده ای ازمواد غذایی کشور است و با برنامه های وزارت جهاد کشاورزی دولت تدبیر و امید در راستای اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۲    
براساس این گزارش برخی اخبار و اطلاعات دریافتی از سطح بازار حاکی از افزایش قیمت برندهای مختلف شیر تا 200 تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۲    
می خواهیم در این بخش با منابع غنی از آهن شما را آشنا کنیم بهترین منابع آهن گوشت، مرغ و غذاهای دریایی،حبوبات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۲    
متخصصان تاکید می کنند اسیدهای چرب اُمگا-3 همچون نوع یافت شده در ماهی چرب، بخش ضروری رژیم غذایی سالم در طول بارداری هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
یکی از فعالان عرصه مشاغل خانگی در استان البرز، با پاک کردن سبزی توانسته برای 10 خانم سرپرست خانواده اشتغالزایی نماید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
مدیرکل کشاورزی و توسعه روستایی اتحادیه اروپا* از پیشنهاد تشکیل کمیته ای برای بررسی سرفصل های همکاری های دوجانبه و چندجانبه در زمینه کشاورزی استقبال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای خطاب به رؤسای سازمان جهاد کشاورزی استان ها بر صدور مجوزهای حوزه کشاورزی تنها از طریق سامانه صدور مجوزها تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان ایران با بیان اینکه سال گذشته 60 میلیون دلار ماهی تیلاپیا وارد کشور شده است، گفت: در زمینه پرورش خاویار از دنیا بسیار عقب هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
رئیس جهاد کشاورزی مازندران گفت: تبلیغات سوء علیه مصرف برنج خارجی در شبکه های مجازی مبنی بر وجود فلزات سنگین موجب شده تا تقاضا برای برنج ایرانی افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
خانم مینولین ایلگیزوونا رئیس آژانس توسعه سرمایه گذاری جمهوری تاتارستان در دیدار علی بمان اقبالی زارچ سرکنسول جمهوری اسلامی در قازان از صنعت حلال ایران خواست در نمایشگاه روسیه ویژه این صنعت شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: در آینده به سمتی می رویم که رنگ و بوی کارت بازرگانی کمتر شود و افراد با کد ملیشان از اقتصاد آزاد استفاده می کنند و در آن زمان فقط کارت های عضویت در اتاقهای بازرگانی معتبر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
در مراسمی که به مناسبت هفته سلامت در انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور برگزارشد، از شرکت صنعتی زرماکارون به عنوان شرکت فعال در حوزه صنعت سلامت محور تقدیر به عمل آمد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
رئیس سازمان غذا و دارو، در واکنش به برخی ادعاها مبنی بر گران شدن قیمت شیرخشک در این دولت، گفت: در این دولت حتی یک دلار هم بابت واردات شیرخشک یارانه ای خرج نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
مدیر کل تغذیه سلامت وزارت بهداشت گفت: کمپین نه به فست فود با هدف فرهن سازی مصرف غذاهای سنتی و مبارزه با بیماری های غیر واگیر در کشور تشکیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۳۲    
فرماندار قرچک تاکید کرد همکاری نکردن دستگاه های اجرایی با بخش های تولیدی مختلف ازقبیل صنعتی و کشاورزی تخلف محسوب وبا متخلفان به شدت برخورد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۲    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش قیمت مرغ به 6750 تومان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۲    
سفر با هواپیما تجربه ای بسیار لذت بخش و هیجان انگیز است، اما بی توجهی و انتخاب خوراکی های اشتباه در حین پرواز می تواند باعث ابتلای افراد به برخی بیماری ها شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۲    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از کافی بودن ذخایر استراتژیک کشور از مرغ و گوشت قرمز منجمد خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۲    
دبیر انجمن صنایع روغن کشی گفت: به جای آن که کنجاله با تعرفه 10 درصدی وارد شود، تعرفه این محصول را می توان تا 25 درصد افزایش داد و از این محل به منابع قیمت خرید تضمینی دانه روغنی که در هر کیلو 1200 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۲    
مدیرکل نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو گفت: تمام مبتلایان به بیماری های متابولیک در تهران تحت پوشش سامانه برنامه ریزی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۲    
در بازار امروز (شنبه) سکه تمام طرح جدید با روند نزولی قیمت نسبت به روزهای اخیر همراه شده و یک میلیون و 218 هزار تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۲    
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از کاهش قیمت گوه فرنگی و خیار طی روزهای آتی خبرداد و گفت: با عرضه گوجه فرنگی دزفول و خیار جیرفت و گرگان نرخ این محصول در بازار شکسته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
مدیرکل پنبه و گیاهان صنعتی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه زراعت پنبه از 15 سال گذشته به زمین خورده است، گفت: سال گذشته انگیزه عمده کشاورزان در پنبه برای اولین بار به سمت مثبت رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
اولین محموله ترانزیت خارجی سیب زمینی ازطریق خطوط ریلی از مبدا گمرک زاهدان خارج شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
وزیر جهادکشاورزی، توسعه کشت های گلخانه ای از طرح های ملی اقتصاد مقاومتی بخش کشاورزی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: صادرات زعفران و پسته از گمرکات و بازارچه های مرزی این استان در سال گذشته نسبت به سال 1394 به ترتیب 1.5 و 5 برابر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
معضلی که همیشه درباره محصولات ایران وجود داشته، قیمت تمام شده کالا بوده است. محصولات کشاورزی ایران با قیمتی که دولت خرید تضمینی انجام می دهد مزیت صادراتی ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
معاون شرکت بازرگانی دولتی ایران از اجرای طرح توزیع کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: به اندازه کافی تمام کالاهای اساسی است و کمبودهای برنج و شکر را از طریق واردات تأمین کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
معاون وزیرجهاد کشاورزی درامور باغبانی با بیان این که فقط چهار میوه موز، انبه، آناناس و نارگیل مجوز ورود به کشور را دارند گفت: واردات میوه به کشور ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
دبیر انجمن خرما گفت: دلالان خرما با کاهش عرضه و افزایش قیمت به استقبال ماه رمضان رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه ذخیره سازی مرغ و گوشت برای ماه مبارک رمضان آغاز شده است، از شروع عرضه مرغ منجمد قطعه بندی شده به بازار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان ایران میزان تولید ماهی قزل آلا را در سال گذشته حدود 90 هزارتن اعلام کرد و گفت: شرایط تولید نسبت به سال 94 تقریبا تغییری نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲    
دومین نمایشگاه بین المللی باغبانی گل، گیاه و صنایع وابسته ایران سبز 2017 افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۲    
قائم مقام خانه کشاورز گفت: این روزها انتقادات زیادی به بخش کشاورزی دولت می شود، اما به جرات می توان گفت عملکرد دولت یازدهم در بخش کشاورزی موفقیت آمیز بوده و می توان نمره 19 از 20 را برای این بخش از ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۲    
روزبهان گفت:چای ایرانی تنها چای تولیدی بدون سم در دنیا است که بدین منظور شعار ارتقای کیفیت در کنار افزایش کمیت در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۲    
رئیس کل گمرک با ارسال نامه ای به نعمت زاده نسبت به اخبار منتشر شده درباره واردات مربا در سال 95 واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۲    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان گیاهان دارویی کیفیت تولید داروهای گیاهی ایران را بسیار بالا توصیف کرد و گفت : صادرات گیاهان دارویی با کاهش مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۲    
خوردن بادام زمینی همراه با وعده غذایی می تواند از بروز بیماری های قلبی-عروقی نظیر حملات قلبی و سکته پیشگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۲    
هر چه به فصل کاشت برنج نزدیک تر می شویم و موجودی محصول داخلی در بازار کمتر می شود، قیمت آن نیز گران تر می شود که به گفته مدیرکل دفتر غلات وزارت کشاورزی هم اکنون از نظر تولید داخلی و واردات کمبودی در ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۲    
قائم مقام نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: بزرگترین مشکل بخش کشاورزی عدم اجرای درست قوانین حمایتی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۲    
کارخانه روغن نباتی قو در شهر تهران بعد از قریب به 22 سال فعالیت در آستانه تعطیلی قرار گرفته که بلاتکلیفی بیش از 300 پرسنل این مرکز از چالش هایی است که لزومِ رسیدگی توام با فوریت دولت را می طلبد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲    
سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد: 999 هزار و 663 کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی غیرقابل مصرف و ناسالم در ایام تعطیلات نوروزی 1396 توقیف شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲    
آخرین گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نشان می دهد با وجود سهم 60 درصدی نفت در رشد مثبت اقتصادی ایران در سال 1395 بر پایه آمارهای رسمی، بخش کشاورزی با رشد بیش از پنج درصد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲    
براساس آمارهای گمرک، در دوازده ماه سال 95، بالغ بر 608 هزار و 837 تن موز به کشور وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲    
براساس آمار تجارت خارجی کشور در سال 95، بالغ بر 2553 میلیارد تومان برنج به کشور وارد شده است که به عنوان پنجمین قلم عمده وارداتی به کشور محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲    
عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات، کشاورزی و منابع طبیعی لرستان گفت: اولیگو ساکارید شیر بز شباهت زیادی به شیر مادر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲    
دبیر ستاد مرکزی اطلاع رسانی دارو و سموم سازمان غذا و دارو در مورد مسمومیت با مواد غذایی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲    
مرور تاریخ نشان می دهد چه در ایران و چه در جهان مخصوصا در کشورهایی که سودای توسعه و پیشرفت اقتصادی داشته اند، افراد معدودی در قامت یک تاریخ ساز عمل کرده اند و میراثی قابل توجه به یادگار گذاشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲    
آخرین بررسی ها از بازار محصولات پروتئینی نشان می دهد که قیمت گوشت مرغ که در هفته های اخیر روند افزایشی پیدا کرده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۲    
به گزارش فودنا، پیش ثبت نام شانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات که در تاریخ 24 الی 27 شهریورماه سال جاری برگزار می شود در انجمن صنفی صنایع بیسکویت شیرینی و شکلات آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۲    
مدیرتعاون روستایی استان بوشهر گفت: مرحله نخست پرداخت مطالبات کشاورزان گوجه فرنگی کار این استان که سال گذشته محصولات خود را با قیمت توافقی به مراکز خرید دولتی تحویل داده بودند، از روز چهارشنبه آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۲    
علی رغم گذشت دو سال و نیم از تصویب و ابلاغ حک شدن قیمت بر روی تخم مرغ همچنان این طرح میان وزارت جهاد و سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کننده در حال پاسکاری است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۲    
کارشناسان در یک بررسی دریافتند: آب انار می تواند فشار خون را پایین آورد و قدرت حافظه را تقویت کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۲    
میوه های نگهداری شده در سردخانه ها به دلیل از دست دادن آنتی اکسیدان امکان ابتلا به انواع بیماری ها را در افراد دوچندان می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۲    
در این مطلب قرار است شما را با برخی رازهای کسب و کار فست فودهای بزرگ آشنا کنیم که هرگز در مورد آن ها به مشتری ها حرفی نمی زنند و همه تلاششان این است که مردم کمتر در مورد این مسائل بدانند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۲    
رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت:افزایش تقاضا برای خرید میوه های ممنوعه از جمله دلایل اصلی قاچاق به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۲    
اتاق بازرگانی تهران امروز طی بیانیه ای انتظارات بخش خصوصی از دولت دوازدهم (آینده) را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۲    
عضو شورای ملی زیتون با بیان اینکه مصرف روغن پومیس برای انسان خطرناک است، از مردم خواست از خریدن روغن زیتون های قاچاق خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۲    
صادرات محصولات صنایع غذایی کشور طی دوازده ماهه سال 1395 در مقایسه با سال 1394 با افزایش 8 درصدی در ارزش، به رقم 2 میلیارد و 77 میلیون دلار و از نظر وزنی به یک میلیون و 178 هزار تن رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۲    
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: در سال جدید انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم که اتاق بازرگانی حمایت از هیچ کاندیدایی را به صلاح نمی داند اما بهترین زمان برای بیان خواسته های بخش خصوصی است که ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۲    
مدیر عامل اتحادیه سراسری مرغ داران مرغ گوشتی با اشاره به لزوم فرهنگ سازی برای اجرای طرح عرضه مرغ سبک در کشور گفت:به منظور اجرای دقیق طرح باید نهاده ها کنترل و به موقع به مرغ داران عرضه شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۲    
تازه ترین گزارش بانک مرکزی حاکی از نوسان محدود قیمت در کالاهای خوراکی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۲    
سایت پخش آگهی بعنوان اولین و تنها مرجع تخصصی نیازمندی های “صنعت پخش” با تیم حرفه ای و مدیران آشنا به این صنعت با بررسی خلاءهای موجود، با هدف تجمیع ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۲    
نماینده افتخاری اتاق بازرگانی و صنعت روسیه در ایران به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: روابط تجاری ایران و روسیه پس از رشد دو برابری در سال 2016، امسال افزایش بیشتری پیدا خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۲    
معاون شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: مصرف سالانه شکر در کشور سالانه 2.2 تا 2.4 میلیون تن برآورد می شود که تا پایان سال گذشته یک میلیون و 650 هزار تن از تولید داخلی تامین شده و دولت مجوز واردات 550 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۲    
رئیس مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی با تاکید براین که ادامه روند صادرات دام زنده تاثیری در قیمت گوشت قرمز ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۲    
دولت تدبیر و امید از آغاز سال زراعی 1393- 1392 با اتخاذ سیاست های جدید حمایت از تولیدکنندگان داخلی و اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی پارسال به خودکفایی کشور در تولید گندم دست یافت و رشد 140 درصدی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۲    
نائب رئیس شورای ملی زعفران گفت:طی دوازده ماه سال گذشته 172 تن و 60 کیلو زعفران به ارزش بالغ بر 246 میلیون و 723 هزار و 328 میلیون دلار به 47 کشور دنیا صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۲    
تعطیلی دومینویی کارخانه های مطرح و بزرگ کشور زنگ خطر را برای مسئولان و فعالان حوزه صنعت به صدا درآورده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۲    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید انواع ماهی را در بازار اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۲    
کارشناسان تغذیه ادعا می کنند دو نوع رژیم غذایی از ابتلا به آلزایمر پیشگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۲    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با تشریح دستاوردهای اقتصادی کسب شده در سال گذشته، اظهار امیدواری کرد دولت آینده بتواند روند رو به رشد پارسال را ادامه دهد و اقتصادی شکوفاتر از گذشته ...
مشاهده نتایج بیشتر...