شنبه ۰۱ مهرساعت ۱۰:۴۴Sep 2017 23

فودنا (foodna.ir)

  ۲۹ دقیقه پیش    
مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، گفت: عرضه مواد خوراکی ناسالم و کم ارزش که استانداردهای لازم را نداشته باشد، در بوفه مدارس ممنوع است.
  ۲۹ دقیقه پیش    
شرکت صنایع غذایی شیرین وطن در سال 1381 در فضایی به وسعت بالغ بر 100000 متر مربع با استفاده از مدرن ترین تکنولوژیهای تولید با 2 خط تولید در شهر تبریز شروع به کار نمود که در حال حاضر مشتمل بر 15 خط ...
  ۵۹ دقیقه پیش    
استاندار گلستان با بیان اینکه مجتمع پرورش ماهیان خاویاری در گلستان احداث می شود، گفت: ظرفیت های مناسبی در استان گلستان وجود دارد که می تواند استان گلستان را مانند قطب کشاورزی ...
  ۵۹ دقیقه پیش    
مدیرکل شیلات استان گلستان گفت: براساس برآوردها پیش بینی می شود امسال یک هزار و 650 تن میگو وانامی در استان گلستان تولید شود.
  ۵۹ دقیقه پیش    
به گزاراش فودنا، رئیس سازمان شیلات ایران گفت: 20 میلیارد تومان برای تکمیل و ایجاد زیرساخت ها در طرح پرورش میگو در استان گلستان اختصاص یافته است.
  ۵۹ دقیقه پیش    
مدیر عامل اتحادیه کمباین داران مازندران با بیان اینکه کمباین های چینی زودتر از موعد مقرر مستهلک می شوند و برای جلوگیری از ریزش بیش از حد هر سال باید معاینه فنی دریافت کنند ...
  ۵۹ دقیقه پیش    
رئیس اداره فناوری مکانیزه کشاورزی گلستان گفت: 8000 میلیون ریال تسهیلات به دامداران عشایر گلستان پرداخت شد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
رئیس سازمان شیلات ایران گفت:با روند توسعه پرورش میگو پیش بینی می شود بیش از 27 هزار تن میگو امسال در کشور تولید شود.
  ۵۹ دقیقه پیش    
معاون آبزی پروری سازمان شیلات ایران با اشاره به اینکه توسعه صادرات آبزیان از سیاست های وزارت جهاد کشاورزی است گفت ...
  ۵۹ دقیقه پیش    
مدیرکل شیلات استان گلستان گفت: درآمد 6.5 میلیون دلاری پیش بینی ما از تولید و صادرات میگو از استان گلستان است.
  ۵۹ دقیقه پیش    
به گزارش فودنا، استاندار گلستان با اشاره به اینکه باید سرمایه گذاری در بخش آبزی پروری در استان گلستان افزایش یابد، گفت: راه اندازی سامانه عمومی کردن تولید تنها راه پیشرفت و اشتغال است.
  ۵۹ دقیقه پیش    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران از پیش بینی تولید 8 هزار تنی گردو در استان خبر داد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
به گزارش فودنا، مدیر زراعت جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: امسال برنامه ابلاغی از طرف وزارت جهاد کشاورزی برای کشت کلزا در گلستان به میزان 65 هزار هکتار است.
  ۵۹ دقیقه پیش    
به گزارش فودنا، مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: پیش بینی می شود امسال 2 هزار و 78 تن فندق از باغات استان تولید شود.
  ۵۹ دقیقه پیش    
یه گزارش فودنا، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: خرید تضمینی دانه روغنی آفتاب گردان در استان از آغاز فصل تاکنون به 1715 تن رسیده است.
  ۵۹ دقیقه پیش    
سازمان جهانی تجارت (WTO) با اعلام اینکه تجارت جهانی بهبود قوی پیدا کرده اما ریسک های متوجه آن به قوت خود باقی مانده است، از رشد بالاتر تجارت در سال میلادی جاری خبر داد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
مجری طرح گندم در وزارت جهاد کشاورزی در پاسخ به افرادی که خرید تضمینی گندم را در برابر قیمت های جهانی برای دولت زیان آفرین می دانند ...
  ۵۹ دقیقه پیش    
رئیس اداره شیلات شهرستان های تنکابن و رامسر از رونق طرح پرورش ماهی در قفس در غرب مازندران خبرداد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
مجری طرح ملی توسعه گیاهان دارویی وزارت جهاد با بیان اینکه صادرات پیاز زعفران باید آزاد شود، گفت:وزارت جهاد کشاورزی دیدگاه های نوین و برنامه های جدیدی در این زمینه دارد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
به گزارش فودنا، نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شاهد کاهش صید ماهی در مازندران هستیم و صید ماهیان خاویاری به حداقل میزان ممکن رسید ...
  ۵۹ دقیقه پیش    
یک مقام مسوول گفت:علی رغم شرایط مساعد کشور در تولید خاویار پرورشی اما تولید این ماهی در حد شعار باقی مانده است.
  ۵۹ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: با آغاز عرضه ذرت کل کشور در قالب سیاست قیمت تضمینی در بورس کالا، معاملات این محصول شفاف و قیمت ها عادلانه می شود.
  ۵۹ دقیقه پیش    
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گلستان گفت: در ماه محرم هیچ گونه مشکلی برای تأمین مرغ و گوشت قرمز در استان وجود ندارد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
به گزارش فودنا، رئیس دانشکده بهداشت و محیط دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران گفت: افزایش استفاده از سموم کشاورزی در استان، محیط کار و زندگی مازندرانی ها را در معرض مخاطره قرار داده است.
  ۵۹ دقیقه پیش    
به گزارش فودنا، رئیس اتحادیه میوه و تره بار مرکز مازندران گفت: نارنگی پیش رس با قیمت یک هزار و 500 تا یک هزار و 800 تومان در حال فروش است و با قیمت 5 هزار تومان عرضه نشده است.
  ۵۹ دقیقه پیش    
نوسان های قیمت در بازار مرغ همچنان ادامه داشته و انتظار تولیدکنندگان مرغ این است که در این زمینه به قیمت ثابتی برسند تا بتوانند با توجه به نوسانات قیمت نهاده ها به تولید ادامه دهند نه اینکه متحمل ...
  ۵۹ دقیقه پیش    
رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه ماه محرم خبر داد و گفت: احتمال کاهش قیمت از هفته آینده به دلیل مازاد محصول نسبت به تقاضا وجود دارد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
اگرچه سال هاست رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست و بسیاری از کارشناسان در مقابل تولید محصولات تراریخته مقاومت کردند، اما با تغییر ریاست سازمان این نظریه تغییر کرد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات آن را اعلام کرد و از کاهش قیمت مرغ به 7200 تومان خبر داد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
به گزارش فودنا، استاندار مازندران با تاکید بر حمایت از تولیدات داخلی، گفت: عرضه برنج خارجی در فروشگاه های مازندران قاچاق است.
  ۵۹ دقیقه پیش    
نمایشگاه اقتصادی ویژه جمهوری اسلامی با حضور 50 شرکت ایرانی روز جمعه با حضور چندین مقام ایران و ارمنستان در مجموعه نمایشگاهی ایروان پایتخت این کشور گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۴    
به گزارش فودنا، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: 937 واحد در استان فعال است که 300 واحد از شالیکوبی های فعال بازسازی و نوسازی شده و دستگاه های مدرن نصب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۴    
به گزارش فودنا، مدیرکل شیلات مازندران از شناسایی 159 مرکز عرضه و فروش زنده ماهی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۴    
به گزارش فودنا، رسیدن به خودکفایی نیازمند عزم جدی مسؤولان و بهره برداران است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۴    
در دیدار سفیر تایلند در تهران با غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، دو طرف بر ضرورت اجرایی شدن موافقت نامه های تجاری دوجانبه تاکید کردند
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۴    
مدیرکل شیلات استان گلستان گفت: پیش بینی می شود در افق 1404 در مجتمع پرورش میگوی گمیشان برای 8 هزار و 500 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۴    
یه گزارش فودنا، مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران از پیش بینی برداشت 600 هزار تن نارنگی در استان خبر داد و گفت: از این میزان تولید، 130 هزار تن مربوط به نارنگی های پیش رس است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۴    
به گزارش فودنا، ایجاد صندوق خوب است اما به شرط اینکه دچار سیاست زدگی و طمع ورزی نشود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۴    
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تهران، از احتمال کاهش عرضه لبنیات از ابتدای مهرماه به دلیل محدودیت در تردد صبحگاهی کامیونت ها خبر داد و گفت: کاهش تولید در دستور کار کارخانجات لبنی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۴    
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: تا ظهر امروز 8 میلیون و 850 هزار تن گندم تحویل مراکز خرید شرکت بازرگانی دولتی در کشور شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۴    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: با وجود شروع سال زراعی جدید و شروع کشت پائیزه هنوز نرخ خرید تضمینی محصولات مهم کشاورزی از سوی دولت اعلام نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۴    
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران، ذخایر استراتژیک گوشت قرمز و مرغ شرکت پشتیبانی امور دام را مناسب دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۴    
در حالی که در سال های گذشته جمعیت ماهیان خاویاری دریای خزر (معروف ترین خاویار جهان) 90 درصد کاهش یافته، چین به دنبال تسخیر بازارهای جهانی است، کشورهای ژاپن ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۴    
طبق بسته حمایت از توسعه صادرات غیر نفتی برای برخی گروه های کالایی شرایط بهره مندی از مشوق های صادراتی در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۸    
حضور پالایشگاه غلات زر با محصولات تولیدی زرفروکتوز به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده شربتهای گلوکز و فروکتوز طعم شانزدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات کشور را فروکتوزی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۸    
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور دام گفت: یکی از برنامه های وزارت جهاد کشاورزی این است که تعداد دام های سبک را کاهش ولی بهره وری آنها را افزایش دهیم و تا سال 1404 بنا داریم جمعیت بز در کشور به 15 ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۸    
مدیر کل دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی از راه اندازی زنجیره تولید و تجارت سیب در نیمه دوم سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۸    
طبق گزارش هفتگی متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در هفته گذشته در 4 گروه کاهش و 3 گروه افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۸    
رئیس اتحادیه تهیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه مشکلی در تامین گوشت قرمز مورد نیاز هیات های مذهبی در ماه های محرم و صفر وجود ندارد، پیشنهاد کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۸    
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران مرغ گوشتی اعلام کرد که با توجه به جوجه ریزی های انجام شده هیچ مشکلی برای تامین گوشت مرغ مورد نیاز مردم در ماه محرم وجود ندارد و امروز میانگین قیمت عمده فروشی این ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۸    
درپی تصمیم وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حذف برچسب قیمت روی کالا از مبدا تولید، مدیرعامل انجمن حمایت از مصرف کنندگان این طرح را مشکل زا نمی داند و معتقد است مردم می توانند با انتخاب فروشنده منصف نقش ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۸    
شانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات (در تاریخ 24 تا 27 شهریور) که هم اکنون در تهران در حال برگزاری است٬ بزرگ ترین و تنها نمایشگاه تخصصی شیرینی و شکلات در خاورمیانه می باشد که سالانه و به صورت تخصصی در ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۸    
رئیس مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: می گویند 70 درصد هزینه فرآورده لبنی مربوط به شیر است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۸    
رئیس انجمن صنایع غذایی ایران گفت: در آب های معدنی غیر مجاز با بالا بودن میزان نیترات احتمال بروز سرطان در افراد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۸    
بانک کشاورزی برخلاف بعضی از اظهارنظرها تمامی اقدامات را بر اساس قوانین، مقررات و ضوابط ابلاغی از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران درباره تمام مشمولان طرح بخشودگی جرایم انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۸    
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران ازکاهش قیمت تخم مرغ خبر دادوگفت:با توجه به اینکه درآستانه فرا رسیدن پاییزهستیم خطر شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان جمعیت طیورراتهدید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۸    
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از نشست مشترک کمیسیون متبوعش با محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره موضوع حذف برچسب قیمت مصرف کننده از روی برخی اجناس ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۸    
مصرف غذاهای ناسالم می تواند منجر به بروز مشکلات سلامت و حتی مرگ زودهنگام در طولانی مدت شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۸    
مصوبه تغییر رویه درج قیمت روی کالاها که براساس آن به جای الزام تولیدکنندگان به درج قیمت مصرف کننده روی کالا، درج یا نصب برچسب قیمت به واحدهای خرده فروشی سپرده می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۸    
مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی از آغاز کشت گندم طی دو - سه روز آینده خبر داد و پیش بینی کرد در سال زراعی پیش رو 13 میلیون و 400 هزار تا 14 میلیون تن گندم تولید شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۸    
عضو هیأت مدیره صندوق توسعه صادرات زعفران گفت: زمانی که به مسئولان اعلام کردیم، پیاز زعفران کامیون کامیون به افغانستان قاچاق می شود با خونسردی گفتند کشت زعفران بهتر از کشت خشخاش است و واکنشی نشان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۸    
طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در 5 ماهه نخست سال 1396 ، قریب به 17 تن بادام زمینی، از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۸    
مدیرکل دامپزشکی استان تهران گفت: به هیئت های مذهبی تأکید می شود که از ذبح دام زنده بدون رعایت معاینات و نظارت های بهداشتی در مقابل دسته های مذهبی خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۸    
انجمن روغن نباتی که کالای اساسی و حساس را در سبد غذایی مردم تأمین می کند، برای پنجمین مرتبه در 5 سال گذشته دبیر و سکانداری جدید به خود دید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۸    
بر اساس آمارهای تجارت خارجی کشور هندوانه با صادراتی بیش از 500 هزار تن به ارزش ارزی کمتر از 100 میلیون دلار در صدر محصولات کشاورزی صادراتی کشور به لحاظ وزنی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۸    
مجری طرح چغندرقند و شکر وزارت جهاد کشاورزی، سیاست های حمایت از تولید چغندرقند پاییزه در سال زراعی 97 – 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۸    
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی بوشهر گفت: اعضای کنسرسیوم صادراتی خرمای بوشهر به نمایندگی از واحد های تولیدی و فرآوری خرمای استان به نمایشگاه صنایع غذایی روسیه اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۱:۱۸    
مدیرکل دفتر صنایع غذایی،دارویی و بهداشتی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که نمایشگاه شیرینی و شکلات نشان می دهد که ایران چیزی در این صنعت از کشورهای منطقه و جهان کم ندارد و باید به دنبال مقررات ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۱:۱۸    
مرتضی میثمی فرد مدیر عامل آرد جنوب به خبرنگار فودنا گفت: در حال حاضر مشکل مملکت ما در ایران اقتصاد است، اقتصاد است که موتور محرکه هر کشوری ست ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۰:۴۸    
رییس هیات مدیره تعاونی تولیدکنندگان مواد غذایی با تاکید بر اینکه ادامه داشتن نوسانات در بازار ارز می تواند مرگ خاموش صنایع را رقم بزنند به وزیر صنعت معدن و تجارت پیشنهاد داد که از سه قائم مقام برای ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
به گزارش فودنا، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: نیمی از مرغ زنده استان برای کشتار به خارج استان می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
به گزارش فودنا، مدیرکل شیلات استان مازندران از پیش بینی تولید حدود 82 هزار تن آبزیان پرورشی در مازندران در سال جدید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان گلستان گفت: از زمان آغاز خرید تضمینی دانه روغنی آفتاب گردان در استان گلستان تاکنون ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی مازندران بر مبارزه با علف های هرز مزارع کلزا تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت:با توجه به فراوانی تولید و عرضه مناسب از سوی مرغداران، نیازی به عرضه مرغ منجمد نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: در سال زراعی جاری تاکنون 6 تن دانه روغنی آفتابگردان به صورت تضمینی براساس دستورالعمل ابلاغی از کشاورزان استان خریداری شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
معاون سازمان جهاد کشاورزی مازندران از رشد 27 درصدی تولید گوشت مرغ در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
به گزارش فودنا، معاون استاندار مازندران با اشاره به منحصر به فرد بودن تولیدات غرب استان، گفت: برند چای غرب مازندران در جامعه اطلاع رسانی شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
به گزارش فودنا، مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندران با بیان اینکه پیش بینی تولید امسال مرکبات و کیوی در مازندران 2.5 میلیون تن است، گفت: در حال حاضر بزرگترین معضل تولید مرکبات و کیوی استان مالیات است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
به گزارش فودنا، فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: افزایش قیمت نان یک مطالبه است که باید پی گیری شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران نشست الزامات حضور در بازارهای جهانی، جذب سرمایه گذاری و تامین مالی با حضور بزرگ ترین شرکت خدمات دهنده در زمینه های مشاوره مالیاتی و تامین مالی را در سطح ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸    
نخستین جشنواره ملی عناب در روستای پایین دسته بخش مرکزی شهرستان سیمرغ برگزار و از تمبر یادبود این جشنواره رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۸    
در حالی که واردات گندم از سال 1393 ممنوع شده، بیش از 55 هزار تن از این محصول طی پنج ماهه امسال از شش کشور مختلف به ایران وارد شده و با توجه به ثبت سفارش های انجام شده از سال قبل ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۸    
معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات استان بوشهر گفت: صیادان این استان در مدت 31 روز یکهزار و 867 تن میگو صید کردند که در مقایسه با سال گذشته 31 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۸    
بر اساس آمار گمرک در 5 ماهه نخست سال 1396 قریب به 781 تن آدامس ، وارد کشور شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۸    
شورای جهانی غلات، نرخ جدید مواد غذایی در هفته منتهی به 8 سپتامبر اعلام کرد و از افزایش قیمت روغن پالم در این هفته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۸    
رئیس مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی، گفت: به دلیل محدودیت در مراتع کشور، پرورش دام های سبک که در سامانه های غیرمرتعی مقرون به صرفه باشند در دستور کار قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۸    
رییس اتحادیه میوه و تره بار گفت: تغییر زیادی در بازار میوه و تره بار نداشتیم اما پیاز مجددا گران شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۸    
تشکیل و راه اندازی اتاق مشترک بازرگانی ایران و اکراین نقطۀ عطفی در توسعۀ مراودات تجاری دو کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۸    
کلامی بجستان درباره ابلاغیه شیوه اطلاع رسانی قیمت به مصرف کنندگان اظهار کرد: در این روش، قیمت در آخرین حلقه شبکه توزیع نصب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۸    
دبیر انجمن لبنی اظهار امیدواری کرد سازمان حمایت وضعیت قیمتی سه فرآورده لبنی را تا دو هفته آینده نهایی کند و گفت: پرداخت فاز سوم مشوق صادراتی به دلیل عدم تامین منابع مالی بلاتکلیف مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۸    
سال گذشته 10 هزار و 500 میلیارد تومان یارانه در بودجه به نان اختصاص داده شده است. می توان این مبلغ را بهتر هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۰:۴۸    
وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد که صنعت شیرینی و شکلات از جمله صنایع پیشرو در کشور بوده که سیاست جایگزینی صادرات را با خرید مواد اولیه و تبدیل آن به ارزش افزوده و محصول نهایی در دستور کار قرار داده ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۸    
در بازار امروز - شنبه - قیمت طلا، سکه و دلار در مقایسه با قیمت های آخر هفته گذشته با روند کاهشی همراه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۸    
دبیر کل شورای مشترک بازرگانی ایران و ترکیه از اعتراض صادرکنندگان ایرانی نسبت به دریافت حق امضای مهر اسناد صادراتی از سوی کنسولگری سفارت ترکیه در ایران خبر داد و عنوان کرد که وزارت امور خارجه ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۸    
رییس هیئت مدیره انجمن ملی سیب زمینی گفت: کاهش قیمت سیب زمینی به ضرر تولید کننده است و می تواند در سال آینده کمبود این محصول در کشور را ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۸    
معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که هیچ مشکلی برای تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز مورد نیاز مردم در ماه محرم وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۸    
رئیس کل سازمان توسعه تجارت گفت: هر صنعت نوپایی برای حمایت نیازمند تعرفه وارداتی است، اما انتظار می رود تا طی یک دوره 5 ساله با کاهش تعرفه ها بازار رقابتی شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۸    
اگرچه اکنون هم قیمت کالاهایی که توسط چندین تولید کننده محدود تعیین می شود، غیرواقعی است اما چطور می توان اطمینان داشت که پس از اجرای ابلاغیه حذف درج قیمت و نرخ گذاری هزاران توزیع کننده ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۸    
در حالی که درآمد مردم گلستان وابسته به کشاورزی است، دولت با پرداخت قطره چکانی مطالبات گندمکاران، کشاورزی را زمین گیر کرده و اقتصاد استان را به شرایط بحرانی رسانده است.
مشاهده نتایج بیشتر...