پنجشنبه ۲۸ تیرساعت ۱۴:۴۲Jul 2018 19

فودنا (foodna.ir)

  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۷:۳۷    
حسینی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وجود صرافی های غیر مجاز عامل فساد اقتصادی است. آنها به دلیل عدم همراهی با قوانین و سیاست های بانک مرکزی برای بازار مشکل سازخواهند بود و در شرایط حساس ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۲    
رئیس شورای تأمین کنندگان دام زنده گفت: هر کیلو لاشه داخلی با نرخ 33 تا 34 هزار تومان در عمده فروشی ها عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۷    
عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: وضع تعرفه های گمرکی سنگین بر روی کالا های وارداتی، افزایش قاچاق کالا را به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۷    
دولت آمریکا اعلام کرد: 5 شرکت زیرمجموعه یک گروه بزرگ صنعتی را در ایران تحریم کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۲    
معاون وزیر جهاد گفت: براساس آمار رسمی گمرک، واردات تیلاپیا به کشور نسبت به سال های اخیر کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۲    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق گفت: واردات برخی محصولات کشاورزی به عراق ممنوع شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۷    
پژوهشگران پردیس ابوریحان دانشگاه تهران با جمع آوری 40 توده متفاوت از ریحان درصدد هستند که این گیاه خوراکی و درمانی را با بهترین کیفیت اسانس و عصاره تولید کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۵۲    
مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد که سهم اعتبارات قابل احصای مدیریت و توسعه روستایی و عشایری، از کل مصارف بودجه عمومی دولت، معادل 7.2 درصد است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۳۷    
قزاقستان برنامه ریزی کرده است در سا ل 2018میلادی محصولات کشاورزی ، گوشت و دام زنده به جمهوری اسلامی ایران و چند کشور دیگر را افزایش دهد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۳۷    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: براساس اعلام موسسه پژوهش اقتصاد کشاورزی، سهم صادرات بخش کشاورزی کشور در سال جاری از کل صادرات به 5.6 میلیارد دلار و معادل 13 درصد رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۳۷    
در حالی که روند افزایش قیمت برنج خارجی در عمده فروشی ها ادامه دارد، مسئولان وزارت جهاد کشاورزی می گویند کمبودی وجود ندارد و در صورت لزوم ذخایر خود را به بازار مصرف عرضه خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۲    
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت شیر مناسب است، تأکید کرد: دامداران برای خرید نهاده ها و تبدیل آن به شیر دچار مشکل هستند که امیدواریم به کمک تسهیلات بانکی بتوانیم این مشکل را حل کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۲    
اکنون اختلاف قیمت دلار در بازار رسمی و غیر رسمی به حدود 760 تومان رسیده است که همین موضوع، یکی از موانع یکسان سازی نرخ ارز محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۲    
مدیرکل استاندارد استان تهران از صدور پروانه استاندارد برای 41 فرآورده غذایی در ماه گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۲    
هر شانه تخم مرغ در بازار مصرف تهران به 12 هزار و 500 تومان کاهش یافت، این در حالی است که این محصول هفته قبل به قیمت 16 هزار تا 20 هزار تومان به فروش می رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۷    
دبیر انجمن واردکنندگان برنج گفت: یکی از دلایل واردات برنج در زمان ممنوعیت، کمبود ذخایر استراتژیک است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۷    
یک مقام مسئول از کاهش 100 تومانی نرخ مرغ خبر داد و گفت: کاهش تقاضا در برابر عرضه، از دلایل اصلی روند نزولی قیمت مرغ در بازار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۷    
آمار مقدماتی شرکت مشاوره فلزات ارزشمند GFMS نشان داد واردات طلای هند 67 درصد در سال 2017 نسبت به سال پیش از آن افزایش یافته و به 855 تن رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۲    
رئیس انجمن ارگانیک ایران گفت: نصب کد 18 رقمی محصولات ارگانیک نشان دهنده کلیه شاخص های تولید نظیر مزرعه کشت، نوع و نحوه توزیع محصول و شرکت های تولید کننده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۲    
یک مقام مسئول گفت: براساس آخرین آمار گمرک تا کنون 116 تن تخم مرغ به منظور تعادل قیمت و کنترل بازار، وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۲    
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: طبق دستور وزارت جهاد، شرکت نهاده های دامی جاهد، اقدام به توزیع 4 هزارتن کنجاله سویا کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۲    
مدیرعامل اتحادیه دامداران گفت: وزارت جهاد با ترغیب سرمایه گذاران نسبت به واردات گله های مولد به دنبال افزایش تولید گوشت قرمز و تامین نیاز کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۲    
عضو شورای خانه کشاورز گفت: افزایش دور ریز مواد غذایی ناشی از کیفیت پایین تولید، نبود بازار مناسب در صنایع تبدیلی و تکمیلی نگران کننده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۲    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه با اشاره به توسعه کشت بادام در زمین های شیب دار این شهرستان ،گفت: کهگیلویه در زمینه کشت بادام در کشور مقام نخست را در اختیار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۲    
وزارت صنعت، معدن و تجارت با وزارت نیرو برای تامین کسری آب شهرک ها و نواحی صنعتی به 10 تفاهم رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۷    
مدیرعامل مجمع ملی نخبگان کشاورزی گفت: تولید محصولات مختلف کشاورزی، یکی از راهکارهای اساسی در کاهش ضایعات این محصولات در بخش به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۲    
سازمان حمایت طی اطلاعیه ای از شرکت های لبنی خواست که قیمت را به ارقام مصوب خود بازگردانند، باوجود این کارخانه های لبنی نسبت به این امر توجهی نکردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۷    
عضو شورای خانه کشاورز گفت: کشاورزان خواستار اعلام به موقع نرخ خرید تضمینی گندم بر مبنای تورم هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۷    
در هفته های اخیر قیمت برخی محصولات از قبیل نارنگی، خرمالو و گوجه فرنگی به سبب کمبود با نوساناتی در بازار روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۲    
رئیس جمهور از سازمان دامپزشکی به دلیل پنهان کردن آنفلوآنزا فوق حاد پرندگان گلایه مند است و به عقیده وی اگر آنفلوآنزا می آید و مشکلاتی را برای طیور ایجاد می کند، همان لحظه اول مردم باید مطلع شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۲    
رییس سازمان دامپزشکی کشور از تولید 35 تا 40 درصد واکسن دامی در داخل خبر داد و گفت: موارد ابتلا به بیماری تب برفکی با کاهش 18 درصدی در مقایسه با پارسال به 6 هزار و 540 راس رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۲    
قائم مقام صندوق بیمه محصولات کشاورزی گفت:براساس تصمیمات ستاد بحران آنفلوآنزا معاون اول رئیس جمهور قول داد خسارات مرغداران جبران و نهایت تا دو هفته آینده به صورت نقدی پرداخت شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۲    
مشکلات کشاورزان در بخش تولید بسیار زیاد است و دولتمردان باید برای رفع این موانع تلاش کرده، تا کشاورزان نسبت به ادامه تولید دلسرد نشوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۳۷    
دبیر انجمن جوجه یکروزه گفت:قیمت جوجه یکروزه همانند سایر محصولات کشاورزی متأثر از شرایط فصلی و افزایش تقاضا با نوساناتی در روزهای آتی روبه رو خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۳۷    
با گذشت 9 ماه از آغاز سال 1396 سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی فقط حدود 50 درصد از وعده ایجاد 130 هزار شغل در شهرک ها و نواحی صنعتی محقق کرده و این سازمان تنها 90 روز فرصت دارد تا نزدیک به 64 هزار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۳۷    
دبیر انجمن صنایع لبنی ایران گفت: با وجود آنکه 2 ماه اخیر قیمت گذاری کارشناسی سازمان حمایت برای محصول لبنی به کارگروه تنظیم بازار ارسال شده بود، اما با درخواست مجدد دامداران برای افزایش قیمت شیرخام ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۲۲    
رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: امسال در 15 استان درگیر با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، 14 میلیون قطعه مرغ تخمگذار و بومی معدوم شد و آمارهای دیگر در این زمینه صحیح نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۲۲    
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور شمار مرکزهای شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در سکونتگاه های حیات وحش را 320 نقطه اعلام کرد و درباره احتمال بروز سویه جدید ویروس بیماریزای مشترک بین انسان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۲۲    
نایب رئیس شورای ملی زعفران گفت: اکنون حداقل نرخ هر کیلو زعفران 3 میلیون و 300 و حداکثر 4 میلیون و 700 هزار تومان است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۲۲    
پنجمین نمایشگاه بین المللی خشکبار و صنایع وابسته از 13 تا 16دی ماه با حضور ده ها شرکت و واحد تولیدی و همچنین شرکت های بزرگ صادراتی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۰۷    
مدیرعامل بورس کالای ایران اعلام کرد: حجم معاملات این محصول در حالی از مرز 593 کیلوگرم عبور کرد که بر اساس توافق صورت گرفته با وزارت جهاد کشاورزی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۰۷    
دولت دوازدهم به منظور خروج بازار برنج مازندران از رکود ، با اعلام قیمت توافقی ، خرید سه رقم از برنج های پر محصول این استان را از چهارشنبه آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۷:۵۲    
عضو هیئت رئیسه انجمن ارگانیک گفت: در بودجه پیشنهادی دولت، ردیف جداگانه ای به تولید محصولات ارگانیک اختصاص نیافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۷:۵۲    
بر اساس جدیدترین آمارها؛ صادرات آلمان به ایران در سال 2016 نسبت به سال پیش از آن، بیش از 27 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۷:۵۲    
قیمت تخم مرغ طی یک ماه اخیر روند افزایشی داشته و برخی معتقدند این گرانی ناشی از شیوع آنفلوآنزای مرغی و معدوم شدن مرغ های تخم گذار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۶    
وزیر بهداشت ضمن اشاره به کاهش واردات روغن پالم، گفت: در مورد روغن پالم چندین بار از قول بنده نقل شد که مصرف این روغن مضر و سرطان زاست که این مطالب دروغ بود و بنده چنین حرفی را به زبان نیاوردم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۶    
مشاور عالی رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: سرمایه گذاری در بخش های اقتصادی باوجود پرداخت سود بانکی با درصد بالا، توجیه پذیر نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۱    
معاون سازمان دامپزشکی گفت: مشکل شیوع آنفلوانزای پرندگان، کمبود بودجه نیست، بلکه بیشتر مدیریتی است و تراکم بسیار مرغداری ها در چند استان کشور سبب شیوع این بیماری شده است که برنامه 3 ساله برای حل این ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۱    
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه اغتشاشات روزهای اخیر به طور قطع روی کسب و کار مردم تاثیر بدی گذاشته است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۱    
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران پیشنهاد داد: برای کسب سهم 80 درصدی در بازار زعفران، یک برند قدرتمند زعفران ایرانی تشکیل شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۱    
دبیر یک انجمن صنفی گفت: میزان عرضه گندم در بورس در یک ماه گذشته نسبت به قبل کاهش چشمگیری داشته و علاوه برآن قیمت مصوب شده از سوی ستاد تنظیم بازار به ازای هرکیلو 900 تومان نیز رعایت نمی شود و قیمت ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۱    
در ماه های اخیر، افزایش قیمت نهاده ها صنعت مرغداری را با چالش های جدی روبه رو کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۱    
گمرک جمهوری اسلامی ایران با مشارکت بانک مرکزی اقدام به راه اندازی صفحه منشاء ارز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۶    
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی با بیان اینکه برگزاری مناقصه برنج ربطی به انجام ثبت سفارش و واردات این محصول در زمان ممنوعیت واردات ندارد،گفت: وضعیت ذخایر استراتژیک عالی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۶    
مدیرکل دفتر سلامت بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت: سرانه مصرف شکر در کشور 66 گرم در روز است در حالی که طبق توصیه سازمان بهداشت جهانی این میزان باید 25 گرم در روز باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۶    
عدم ارائه هیچ گونه اطلاعاتی در ارتباط با پرداخت تسهیلات 10 هزار میلیارد تومانی در طرح نوسازی و بهسازی 5000 واحد صنعتی و همچنین طرح حمایت از تولید و اشتغال 10 هزار بنگاه اقتصادی و تامین مالی 6000 واحد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۵۱    
بانک مرکزی گزارش هفتگی متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران را در هفته منتهی به هشتم دی ماه منتشر کرد که براساس آن نرخ 4 گروه نسبت به هفته قبل از آن کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۶    
معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: رشد بخش کشاورزی در چهار سال گذشته به طور مستمر مثبت و در سال گذشته 5.7 درصد بوده که نشان دهنده پایداری تولید کشاورزی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۶    
وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد:سیاست راهبردی انحصارزدایی در تامین نهاده های دامی سرلوحه اقدامات این وزرات در دولت های یازدهم و دوازدهم بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۶    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه لایحه بودجه 97 تورم زا است، گفت: این بودجه کسری فاحشی دارد و فشار مالیاتی بر مردم را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۱    
مالک بزرگترین سایت قارچ خاورمیانه گفت: ما در تهیه کود مرغ برای کمپوست مشکلی نداریم اما تغییرات فلور میکروبی کود ما را دچارمشکل کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۱    
اگرچه در فصل زمستان خوردنی های کمتری نسبت به تابستان وجود دارد اما در این فصل هم مواد غذایی با خواص فوق العاده ای وجود دارد که در اینجا 5 مورد از مفیدترین آن ها را برایتان آورده ایم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۱    
متقاضیان تغذیه می گویند لازم است در رژیم غذایی مان یک وعده گوشت داشته باشیم که معادل 65 تا 100 گرم گوشت پخته است
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۰۶    
به گفته مدیر عامل بورس کالا، از زمان اجرای سیاست خرید توافقی زعفران در بورس کالای ایران 197.55کیلوگرم محصول مورد معامله قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۱    
کاهش بودجه خرید تضمینی گندم در سال 97، سیاستی اشتباه است که دست آورد مهم خودکفایی در تولید گندم را به خطر می اندازد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۱    
دبیر اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: برداشت بی رویه آب های زیرزمینی باعث شده که در سال های اخیر شاهد فرونشست زمین در بخش های مختلف کشور باشیم که این مساله موجب خالی شدن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۱    
ورود موقت کالا به عنوان یک رویه تجاری در دو سه سال اخیر در تجارت ایران افزایش یافته است؛ رویه ای که بر اساس آن کالاهای معینی تحت شرایطی خاص به طور موقت به قلمرو گمرکی وارد می شوند تا در مهلتی معین ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۱    
مدیر بازرگانی انجمن ایران و مدیرعامل مرکز بین المللی تجارت برنج مازندران با اشاره به اینکه به دلیل واردات بی رویه در 9 ماه از سال انبارهای داخلی انباشته از برنج خارجی است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۱    
طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار هر شانه تخم مرغ 12 هزار و 600 تومان و هر دانه از این محصول 420 تومان باید در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد و متقاضیان در صورت مواجه شدن با قیمت های بالاتر می توانند موضوع ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۳۶    
در سی و دومین دوره انتخاب و معرفی نمونه های ملی بخش کشاورزی از حدود 153 کشاورز نمونه تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۳۶    
کشاورزان نمونه ای که امروز از اقصی نقاط کشور به تهران آمده بودند، به اغتشاش ها و ناامنی هایی که برخی به بهانه مشکلات اقتصادی مردم ایجاد کرده بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۲۱    
طبق اعلام فائو؛ ایران با واردات 6900 تن ماهی تیلاپیا از چین در نیمه نخست 2017 چهارمین واردکننده بزرگ این ماهی از چین شناخته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۲۱    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: با توجه به تلاش های صورت گرفته، متأسفانه خصوصی سازی در ایران بیشتر به مال فروشی شبیه است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۲۱    
نایب رئیس اتحادیه باغداران گفت: صادرات 500 هزارتن سیب، تنها راهکار خروج از رکود بازار فعلی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۲۱    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز به دلیل شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان با کسری تخم مرغ مواجه هستیم که تلاش می شود با تامین بخشی از آن از طریق واردات و کنترل چگونگی توزیع در بازار مصرف آن را ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۰۶    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: بنابر پیشنهاد دولت مبنی بر حذف یارانه نقدی، هیچ گونه سهمی از این منابع برای خروج از رکود تولید در نظر گرفته نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۰۶    
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به مشکل بی آبی در کشور گفت: آبا و اجداد ما نیز با همین محدودیت ها دست و پنجه نرم کرده اند و با مشکلاتی مانند قحطی و بی بارانی مواجه بوده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۰۶    
همه ساله قیمت اقلام پر مصرف لبنی افزایش می یابد، با وجود این کمترین سود نصیب دامداران می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۲    
گمرک ایران از ورود 116 تن تخم مرغ به کشور طی یک هفته اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۵۲    
رئیس سازمان دامپزشکی از ابلاغ وزیر کشور به استانداران جهت انجام اقدامات پیشگیرانه برای کنترل انفلوانزای پرندگان خبر دادوگفت:بیمه بزودی 130میلیاردتومان خسارت به مرغداران پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۳۷    
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی معتقد است که وضعیت فعلی شهرک های صنعتی خیلی پویا نبوده و این شهرک ها "زنده" نیستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۷    
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار گفت: دولت تاکنون هیچ اقدامی برای حل مشکل مرغداران انجام نداده است و تلفات مرغداری ها همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۲    
خرید تضمینی محصولات کشاورزی،تسهیل در پرداخت تسهیلات و کاهش سود بانکی از ابزارهای حمایتی دولت جهت کشاورزان به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۲    
اداره هواشناسی کشاورزی سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای، توصیه هایی به کشاورزان مناطق مختلف کشور برای 5 روز پیش رو ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۲    
دبیرکل کانون سراسری انجمن های صنفی پرورش دهندگان مرغ تخمگذار گفت: با توجه به بودجه پیشنهادی بخش کشاورزی دولت به نظر می رسد بخش های امور دام و طیور در این بخش دیده نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۲    
نماینده مردم شهرستان های تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس توافق صورت گرفته با وزارت جهاد کشاورزی، مقرر شد طرح خرید توافقی زعفران تا پنجم بهمن امسال تمدید شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۸:۳۷    
کارشناس تجارت گفت: سهم بخش خصوصی از کیک اقتصادی کشور بسیار کم است، گویا اراده ای نیست که این بخش را متمرکز کرده تا اشتغال سازی در کشور ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۸:۲۲    
پس از گذشت حدود یک سال و نیم از ارسال لایحه ایجاد هفت منطقه آزاد تجاری - صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی و بلاتکلیفی این لایحه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۸:۲۲    
دبیر کل انجمن خرما از کاهش تولید و افزایش قیمت خرمای ایرانی نسبت به سال های گذشته خبر داد و گفت که طی سال های گذشته آنقدر بی توجهی به بازار این محصول شده است که بازار خرمادر اختیار 100 دلال بوده که ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۷    
یک مقام مسئول گفت: هر کیلو لاشه داخلی با کاهش 4 هزار تومانی در مقایسه با یک ماه اخیر به نرخ 34 هزار تومان در بازار عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۷    
مجری طرح گندم گفت: با توجه به آنکه تا پایان فصل کشت گندم زمان زیادی باقی نمانده است، گزارش نهایی سطح زیر کشت تا چند روز آینده اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۷    
رئیس سازمان چای گفت: امسال 30 میلیارد تومان تسهیلات به منظور به زراعی باغات و نوسازی کارخانه ها پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۷    
گمرک جمهوری اسلامی ثبت سفارش واردات برنج را تا اطلاع بعدی ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۲    
رئیس انجمن جوجه یک روزه گفت: آنفلوانزای فوق حاد پرندگان خسارت چندانی به مزارع مرغ مادر نزده است و از مهرماه تا کنون 600 هزار قطعه مرغ معدوم شده اند و از 10 دی ماه اجازه حذف گله های مادر به جای 64 ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۲    
طبق اعلام گمرک، صادرات کالاهای ایرانی به چین در نه ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته 78.12 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۲    
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: افزایش عرضه نسبت به تقاضا منجر به کاهش 100 تومانی قیمت هر کیلو مرغ در بازار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۲    
مدیرکل دفتر بازسازی ذخایر آبزیان شیلات ایران با بیان این که بازسازی ذخایر آبزیان روند مطلوب در کشور ندارد، گفت: درصورت بهبود نیافتن این روند، نسل آینده از فعالیت های شیلاتی دریایی بهره ای نخواهد برد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۷    
گمرک ایران در بخشنامه ای به گمرکات اجرایی تاکید کرد: ترخیص محموله های برنج که قبل از تاریخ 96/9/3 به گمرکات وارد یا قبض انباره شده اند، صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۷    
رئیس انجمن صنفی گاوداران، از آغاز توزیع کنجاله سویا توسط شرکت جاهد به دستور وزارت جهاد خبرداد و گفت: تقاضا کرده ایم قیمت شیرخام، به 1603 تومان افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۷    
مدیرعامل یک شرکت تامین سرمایه از دریافت موافقت اصولی برای راه اندازی صندوق سرمایه گذاری مبتنی بر کالا با محوریت محصول زعفران در بورس کالا از سازمان بورس خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...