جمعه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۳۲Oct 2018 19

جدیدترین خبرهای «وزیر جهاد کشاورزی»

شعار سال   ۳ ساعت پیش    
محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی گفت: باتوجه به ظرفیت های خوبی که در کشور وجود دارد، ضروری است که بذرهای هیبرید برای توسعه گلخانه ها در داخل تولید شود.
شعار سال   ۳ ساعت پیش    
محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی گفت: این وزارتخانه قصد دارد سالانه 2 هزار و 500 تا سه هزار هکتار گلخانه در استان های مختلف کشور با هدف توسعه تولیدات جدید کشاورزی احداث کند.
شعار سال   ۱۰ ساعت پیش    
نمایندگان کشاورزان و فعالان اقتصادی امروز در اتاق بازرگانی ایران و در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی ، از مشکلات این حوزه گفتند و وزیر جهاد نیز پاسخ داد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
معاون زراعت وزیر جهاد کشاورزی گفت: قصد داریم طی پنج سال آینده 65 درصد نیاز کشور به روغن را در داخل تولید کنیم.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۱    
طی حکمی از طرف محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی مهندس علی درجانی به سمت رئیس جهاد کشاورزی استان گیلان منصوب شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۰    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: افزایش نرخ خرید تضمینی گندم برای سال زراعی جدید قطعی است، اما تا زمان اعلام رسمی از سوی شورای اقتصاد نمی توانم رقم آن را عنوان کنم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۱    
معاون زراعت وزیر جهادکشاورزی گفت: استانهای لرستان، کرمانشاه، کردستان و آذربایجان شرقی به عنوان پایلوت اجرای این طرح انتخاب شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۶    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: به دنبال این هستیم زراعت دیم ترکیب داشته باشد، 30 تا 40 درصد غلات بماند برای ما کافی است و باید کشاورزان را به کاشت علوفه ترغیب کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۳    
رضا اردکانیان، وزیر نیرو و محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی هفته آینده به منظور پاسخ به سؤال تعدادی از نمایندگان درجلسه علنی مجلس حاضر می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۹    
معاون امور زراعت وزیر جهادکشاورزی گفت: پروژه ایکاردا نسخه نجات بخش اراضی دیم کشور با اصل پایداری است، چرا که پایداری از هرگونه تولید مقطعی بهتر است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۸    
خرم آباد - ایرنا - معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی گفت: طرح ارتقاء امنیت غذایی (ایکاردا) امسال در 26هزار هکتار از اراضی کشاورزی کشور اجرا شد و پیش بینی می شود تا پایان سال آینده به 90هزار هکتار برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۷    
خرم آباد- معاون وزیر جهاد کشاورزی از کاشت شش میلیون هکتار گندم پاییزه در سطح اراضی کشاورزی کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۲    
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه باید سرعت تأمین بذر چند برابر شود گفت: موضوعی که باید خیلی به آن توجه کنیم تأمین بذر است چرا که در راستای تأمین بذر جامانده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۸    
خرم آباد - ایرنا - معاون امور زراعت وزیر جهاد کشاورزی گفت: دیم کاران کشور به دلیل نبود تکنولوژی پایدار در این حوزه ، آسیب پذیر ترین قشر در جامعه هستند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۸    
تهران- ایرنا- رضا اردکانیان وزیر نیرو و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی هفته آینده برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی حضور می یابند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
وزیر جهاد کشاورزی گفت:وضعیت ذخایر کالاهای اساسی محصولات کشاورزی مطلوب است و با تمهیدات اتخاذ شده و مقاوم سازی اقتصادی به ویژه در بخش کشاورزی،بدخواهان در جنگ اقتصادی و روانی که به راه انداخته اند،نتوانسته اند به خواسته های خود برسند و زمزمه های عقب نشینی به گوش می رسد.
گیل خبر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۸    
طی حکمی از طرف محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی مهندس علی درجانی به سمت ریاست جهاد کشاورزی استان گیلان منصوب شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۲    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به قانون جدید عرضه برخی محصولات کشاورزی مانند جو وذرت در بورس کالا، انتظار می رود که این روش درباره سایر محصولات هم به کار گرفته شود.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۲:۲۲    
وزیر جهاد کشاورزی افزود: استهمال وام ها اندکی با تأخیر مواجه شده و انتظار می رود نارسایی های حقوقی از سر راه برداشته شود تا استمهال وام ها که می تواند مشکل بخش وسیعی از کشاورزان را حل کند، تعیین تکلیف شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۳:۴۶    
همدان- ایرنا- مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح سامانه های نوین آبیاری کشور گفت: امسال از محل صندوق توسعه ملی و بودجه سنواتی این وزارتخانه 15 هزار میلیارد ریال برای توسعه سامانه های نوین آبیاری کشور پیش بینی شد.
رشت 20   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۲:۱۹    
علی درجانی با حضور مشاور وزیر دفتر هماهنگی و امور استانها و هیئت همراه معرفی شد. در حکم محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی چنین آمده است: نظر به سوابق و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به سمت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان منصوب می شوید. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۴    
مهر: معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: سرانه مصرف ماهی در ایران، نصف جهان است. حسن صالحی افزود: اقدام سازمان مدیریت میادین میوه و تره و بار در راه اندازی مجتمع آبزیان با هدف آشنایی شهروندان با محصولات دریایی و افزایش مصرف ماهی به عنوان غذای سلامت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۰    
مجری طرح سامانه های نوین آبیاری کشور گفت: 2 میلیون هکتار از اراضی سنتی و مدرن کشور به سامانه آبیاری نوین تجهیز شده است.
پایتخت ما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۲    
وزیر جهاد کشاورزی از رایزنی های این وزارتخانه با دبیرخانه شورای عالی اقتصاد برای اعلام هرچه زودتر قیمت خرید تضمینی گندم خبر داد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۹    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: نرخ پیشنهادی خرید تضمینی گندم برای سال زراعی جاری را به دولت اعلام کرده ایم و منتظر تصمیم نهایی شورای اقتصاد هستیم.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۹    
وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر این که موضوع قیمت گذاری گندم در شورای اقتصاد مطرح شود ابراز امیدواری کرد که دبیرخانه این شورا که بر عهده سازمان برنامه و بودجه است هر چه زودتر جلسه مربوطه را برگزار کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۲    
وزیر جهاد کشاورزی طی حکمی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گیلان را منصوب کرد.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۴    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: منتظر نظر شورای اقتصاد درباره قیمت گندم هستیم. Source link
تیتر شهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۵    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: مکاتبه ای با معاون اول رئیس جمهور حدود دو هفته قبل داشتیم و وی نیز به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد که ظرف یک هفته جلسه تعیین نرخ خرید تضمینی گندم برگزار شود.