جمعه ۲۳ آذرساعت ۲۰:۵۶Dec 2018 14

جدیدترین‌های «وزیر جهاد کشاورزی»

خبرگزاری فارس   ۴۳ دقیقه پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ابلاغیه وزیر جهاد کشاورزی از مدیرکل تعاون روستایی این استان خواست تا در اولین ساعات کاری فردا، کمیته راهبردی تأمین میوه شب عید و خرید 600 تن سیب و پرتقال تشکیل شود و وقفه ای در این نیاز مهم بازار به وجود نیاید.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
نخستین جشنواره مردمی لیمو با حضور معاونان وزیر جهاد کشاورزی و مدیران استانی در جهرم برگزار می شود.
فرمانداری خوانسار   ۸ ساعت پیش    
فرماندار خوانسار در حاشیه بازدید و کلنگ زنی طرح های آبیاری نوین توسط وزیر جهاد کشاورزی در خوانسار، اظهار کرد: خوانسار یکی از قطب های کشاورزی منطقه است و با توجه به مشکلات آبرفت کشاورزی و قنوات از حضور وزیر جهاد به شهرستان برای مشاهده نزدیک از مشکلات کشاورزی شهرستان دعوت کردیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۰۶:۵۲    
معاون سابق وزیر جهاد کشاورزی 2 نگرانی عمده درباره مصرف محصولات تراریخته را تهدید سلامتی انسان و تخریب محیط زیست مطرح کرد و گفت: قوانین و پروتکل های زیادی برای جلوگیری از اثرات منفی این محصولات تصویب شده است، اما به ضمانت اجرایی آنها اشاره نکرد.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۳:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایمنا، امروز(پنج شنبه) محمود حجتی در حاشیه بازدید از چند طرح کشاورزی و کلنگ زنی پروژه آبرسانی و کشاورزی با اشاره به اقدامات انجام شده برای 10 هزار هکتار از کشت های معلق شهرستان اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۸:۱۹    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: 18 هزار میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به مناطق محروم اختصاص یافت تا کشاورزان و کارآفرینان از این فرصت استفاده کنند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۷:۱۱    
علی محمد شاعری عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در این کمیسیون، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده روز یکشنبه هفته آینده محمود حجتی در کمیسیون حاضر می شود و به سؤالات نمایندگان پاسخ می دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۳۹    
اصفهان - ایرنا - عملیات اجرایی طرح 381 هکتاری آبیاری کم فشار روز پنجشنبه با حضور وزیر جهاد کشاورزی در روستای 'کهرت' خوانسار آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۴    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: علاوه بر بودجه 1.5 میلیارد تومانی تصویب شده در مجلس با عنوان وام روستایی عشایری، بودجه مناسبی نیز برای تسهیلات کشاورزی در بودجه های سال 97 و 98 در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۳    
وزیر جهادکشاورزی گفت: سیستم های نوین آبیاری یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی است که مورد حمایت دولت، مجلس و مقام معظم رهبری است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۳    
تهران- ایرنا- اعضای کمیسیون های آموزش و تحقیقات و کشاورزی، آب و منابع طبیعی هفته آینده طرح استیضاح منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی را بررسی می کنند.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۷    
خبرگزاری تسنیم: علی محمد شاعری عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در این کمیسیون، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده روز یکشنبه هفته آینده محمود حجتی در کمیسیون حاضر می شود و به سؤالات نمایندگان پاسخ می دهد. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۲    
وزیر جهاد کشاورزی در ادامه سفر به استان اصفهان از قنات صحرا در محله بیدهند خوانسار بازدید کرد. به گزاش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه در ادامه سفر به استان اصفهان از قنات صحرا در محله بیدهند خوانسار بازدید کرد و در جریان این بازدید گزارشی از ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۰    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: امسال و سال آینده 180 هزار میلیارد ریال اعتبار یارانه دار با نرخ سود پایین در اختیار کشاورزان و کارآفرینان این بخش قرار می گیرد.
دولت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۹    
در سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان اصفهان، عملیات اجرایی پروژه 105 هکتاری آبیاری کم فشار در روستای رباط سرخ شهرستان گلپایگان اغاز شد. به گزاش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، در سفر امروز پنجشنبه محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی به استان اصفهان ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۲    
در سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان اصفهان، پروژه 559 هکتاری آبیاری تیپ و بارانی شرکت سهامی زراعی گلپایگان به بهره برداری رسید. به گزاش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در سفر امروز پنجشنبه محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه به استان اصفهان ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۲    
عملیات اجرایی پروژه 381 هکتاری آبیاری کم فشار در روستای کهرت شهرستان خوانسار توسط وزیر جهاد کشاورزی آغاز شد. به گزاش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در ادامه سفر امروز پنجشنبه محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه به استان اصفهان ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۵    
علی محمد شاعری عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در، با اشاره به بررسی طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در این کمیسیون، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده روز یکشنبه هفته آینده محمود حجتی در کمیسیون حاضر و به سوالات نمایندگان پاسخ می دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۷    
اصفهان - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی گفت: امسال و سال آینده 180 هزار میلیارد ریال اعتبار یارانه دار با نرخ سود پایین در اختیار کشاورزان و کارآفرینان این بخش قرار می گیرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۵    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس از بررسی طرح استیضاح وزیر جهاد در این کمیسیون خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- در حالی که وزیر جهادکشاورزی قیمت مناسب برای قیمت مرغ را حدود 10 هزار تومان اعلام کرده که در سایه غفلت سازمان حمایت قیمت این ماده پروتئینی در بازار به 12 هزارو 550 هزار تومان رسیده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۲    
در سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان اصفهان، عملیات اجرایی پروژه 105 هکتاری آبیاری کم فشار در روستای رباط سرخ شهرستان گلپایگان اغاز شد. به گزاش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، در سفر امروز پنجشنبه محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی به استان اصفهان ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۸    
علی محمد شاعری از بررسی طرح استیضاح وزیر جهاد در این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۵    
با حضور وزیر جهاد کشاورزی، طرح آبیاری بارانی و کم فشار شرکت سهامی زراعی گلپایگان افتتاح و به بهره برداری رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۱    
اقتصاد نیوز: عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس از بررسی طرح استیضاح وزیر جهاد در این کمیسیون خبر داد.
فاخته نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۲۱    
به گزارش فاخته نیوز ، حمید ورناصری معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام در گفت وگو با ایلنا، در خصوص توزیع گوشت منجمد اظهار کرد: توزیع گوشت منجمد با کارت ملی در همه جای شهر انجام نمی شود. تنها در اماکنی که مورد سوءاستفاده برخی افراد قرار گرفته این اقدام صورت می گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۳:۲۸    
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی گنبدکاووس با اشاره به دستور وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر حمایت از کشت گلخانه ای، گفت: با دستور ایشان 80 میلیارد تومان تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی به گنبدکاووس اختصاص یافت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۱:۵۷    
فعالان بازار مرغ از باند بازی توزیع کنندگان در میدان بهمن تهران گله مندند، این در حالی است که وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر اینکه قیمت مرغ بیش از 10 هزار تومان اجحاف در حق مصرف کننده است، از دستگاه های ناظر خواست بر قیمت مرغ و لبنیات نظارت کنند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۵۵    
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت و اعضای هیئت مدیره شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، وضعیت مصرف انواع کودهای کشاورزی در کلیه ی استان های کشور را بررسی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۲۹    
کرج- ایرنا- مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مجری طرح سامانه های نوین آبیاری گفت: 2 میلیون و 60 هزار هکتار از اراضی آبی کشاورزی کشور تاکنون به شبکه های نوین آبیاری مجهز شده اند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۴۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران آقای مهندس رسولی مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از ابراز رضایت وزارت جهاد کشاورزی در جمع روسای سازمان جهاد کشاورزی سراسر کشور خبر داد ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۴۹    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: متعادل سازی قیمت فرآورده های لبنی و گوشت مرغ نیازمند حضور سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و دستگاه های نظارتی است تا اجحاف در حق مصرف کنندگان نشود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۴    
معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه گلخانه ها منجر به صرفه جویی 90 درصدی در مصرف آب می شوند، گفت: در طی 10 سال آینده در سراسر کشور 48 هزار هکتار گلخانه ساخته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۲    
معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی در قزوین گفت: امسال 2 هزار و 700 هکتار گلخانه در کشور احداث می شود.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۱    
همایش علمی تهدیدات زیست بوم و تغییر اقلیم باحضور وزیر کشاورزی با حضور صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم مرکز تحقیقات پنبه کشور واقع در استان گلستان برگزار شد.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۰    
کشت فراگیر پنبه در گلستان همچنان در انتظار حمایت مسئولان استان است در حالی که به گفته وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم می توان طی دو برنامه توسعه کشت پنبه را در استان جایگزین برنج کرد و لقب سرزمین طلای سفید را به استان گلستان بازگرداند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۲۶    
وزیر جهاد کشاورزی فردا برای بهره برداری از سه طرح آبیاری تحت فشار به شهرستان گلپایگان سفر می کند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۲۱    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: باید قیمت مرغ 10 هزار تومان باشد و قیمت بالاتر اجحاف است. برای جلوگیری از افزایش قیمت ذخایر مرغ منجمد به بازار عرضه می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۲۰    
کرج-ایرنا-معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب و خاک گفت: در برنامه ششم توسعه،سالانه اجرای طرح بهبود وضعیت خاک و توان حاصلخیزی در سطح 500 هزار هکتار انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۱۴    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: در برنامه ششم توسعه دولت مکلف شده سالانه 500 هزار هکتار از اراضی کشاورزی را بهبود و حاصلخیزی آن را بالا ببرد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۶    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت منطقی هر کیلوگرم گوشت مرغ در بازار باید نزدیک 10 هزار تومان باشد و عرضه این محصول با قیمت هایی بیش از این، اجحاف در حق مصرف کنندگان است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۹    
کرج-ایرنا-معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب و خاک گفت : برای بهبود وضعیت آب و خاک در کشور، برنامه جامع در این وزارتخانه دیده شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۶    
وزیر کشاورزی: دستگاه های ناظر از جمله سازمان حمایت بر قیمت لبنیات و فرآورده های لبنی باید نظارت کنند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۷    
وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: قیمت هر کیلو مرغ حول و حوش 10 هزار تومان است و بیشتر از این، احجاف در حق مصرف کننده است. ارزیابی های ما و سازمان حمایت نیز همین است. در حال پیگیری هستیم تا قیمت ها بر همین اساس باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۹    
تهران- ایرنا- وزیر جهادکشاورزی گفت: متعادل سازی قیمت فرآورده های لبنی و گوشت مرغ نیازمند حضور سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و دستگاه های نظارتی است تا اجحاف در حق مصرف کنندگان نشود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۲    
قزوین - ایرنا - معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: گسترش گلخانه های کشور طی یک برنامه 10 ساله به 48 هزار هکتار از اولویت های دولت تا پایان برنامه هفتم توسعه است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۴    
در حالی که روز گذشته برخی رسانه ها از قیمت 12 هزار و 600 تومانی برای هر کیلوگرم گوشت مرغ خبر دادند، معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: هیچ کمبودی در تولید و تامین گوشت مرغ وجود ندارد و برخی مصاحبه ها و اظهارنظرهای غیرکارشناسی باعث به هم خوردن جو روانی بازار و این افزایش قیمتهای غیرمنطقی شده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۱    
مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که مساله آب در ایران قابل حل است، گفت: در مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب در خصوص بحران آب مایوس نیستیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۶    
وزیر جهاد کشاورزی به همراه قائم مقام سازمان شیلات ایران، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیر کل شیلات هرمزگان و جمعی از مدیران بخش کشاورزی از مزرعه 200هکتاری شور اول بازدید کردند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۳    
وزیر جهاد کشاورزی به همراه قائم مقام سازمان شیلات ایران، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیر عامل شیلات هرمزگان و جمعی از مدیران بخش کشاورزی از مزرعه 200هکتاری شور اول بازدید کردند