چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۱۲:۲۸Jan 2019 16
 

خبرگزاری کشاورزی ایران - ایانا (iana.ir)

خبرگزاری کشاورزی ایران 2 دی 1394 خبرگزاری کشاورزی ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کشاورزی ایران 9 اسفند 1396 خبرگزاری کشاورزی ایران 2 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 3 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 4 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 7 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 8 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 9 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 10 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 11 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 12 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 13 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 14 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 15 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 16 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 17 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 18 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 19 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 20 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 21 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 22 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 23 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 24 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 25 دی 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 26 دی 1397 
  ۶ دقیقه پیش    
پرداخت سود سهام عدالت بخش دیگری از مشمولان روستائیان و عشایری از امروز (چهارشنبه) به تدریج آغاز خواهد شد.
  ۶ دقیقه پیش    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور :روند روبه رشد تولید میگو علیرغم گزارش بیماری در چند مجتمع از مجتمع های پرورشی نشانگر ارتقا چشمگیر امنیت زیستی و توجه به ملاحظات بهداشتی و تلاش های همکاران دامپزشکی می باشد.
  ۲۱ دقیقه پیش    
ایانا-کشاورزی: افزایش بهره وری آب و پایداری تولید گندم از مزیت های اجرای سیستم آبیاری تیپ در مزارع است و کشاورزان پیشرو با این روش آبیاری به ازای هر متر مکعب آب 2 ...
  ۲۱ دقیقه پیش    
ایانا-کشاورزی: لازم است که باغداران در روزهای جاری از انجام عملیات محلول پاشی و سم پاشی تا اواخر روز پنجشنبه به دلیل بارش برف و وزش باد خودداری کنند ...
  ۳۶ دقیقه پیش    
ایانا-کشاورزی: کشت انبوه گیاه سالیکورنیا علاوه بر تامین بخشی از علوفه و خوراک دام مورد نیاز کشور که در حال حاضر 90 درصد واردات آن صورت می گیرد در تولید روغن خوراکی و سایر فرآورده های زیستی و همچنین ...
  ۳۶ دقیقه پیش    
مدیرهماهنگی ترویج سازمان جهادکشاورزی استان تهران گفت: 15کانون یادگیری ترویجی کشاورزی درسطح استان طی سال زراعی 96-97 تشکیل شد.
  ۵۱ دقیقه پیش    
ایانا-کشاورزی: طبق آمار وزارت جهاد کشاورزی تاکنون حدود 121 شهرک کشاورزی با مساحتی برابر با 9 هزار هکتار در حال واگذاری است که اقدامات زیرساختی این شهرک ها انجام شده ...
  ۵۱ دقیقه پیش    
انتهای پیام
  ۵۱ دقیقه پیش    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تهران اعلام کرد: با بهره برداری از پروژه انتقال آب خروجی تصفیه خانه جنوب تهران به دشت ورامین امکان استفاده از 283 میلیون مترمکعب آب در سال فراهم می شود.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرجهادکشاورزی شهرستان قرچک، از اجرای طرح کاداستر اراضی کشاورزی شهرستان به منظور پایش، تعیین کاربری و سنددار کردن زمین های کشاورزی شهرستان خبرداد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر امورعشایر استان تهران از اجرایی شدن طرح بیمه فراگیر دام سبک عشایری در این استان خبر داد و گفت: امسال برای اولین بار حدود 11 هزار راس دام سبک عشایر این استان در قالب این طرح بیمه شدند.
  ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفته است: هنوز وام کشاورزان خسارت دیده امهال نشده است.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر امور گلخانه وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه در حال حاضر در حوزه گل و گیاه بیش از 150 هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار هستند ...
  ۱ ساعت پیش    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد شدید در تهران، از سالم بودن هوای پایتخت طی امروز (26 دی) خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم شیراز معتقد است کشور در شرایط تحریم قرار دارد و نیازی به افزایش بودجه نیست بلکه باید موانع کشاورزی از سر راه برداشته شود.
  ۲ ساعت پیش    
فرشاد محمدی مدیر کل دفتر برنامه ریزی بودجه و هماهنگی طرح ها در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایانا از پیگیری مسئولان برای درج مبلغ حداقل 200 میلیون دلار از اعتبار ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۱:۲۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس از استمهال تسهیلات کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیر مترقبه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از انجام کامل اولویت های صنایع تبدیلی غذایی سند توسعه استانی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۲    
مدیر جهاد کشاورزی جهرم از آغاز برداشت خاویار گیاهی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جهرم گفت: از سطح 65 هکتار پنبه در این شهرستان، 200تن وش برداشت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: تنها واحد تولید رب گوجه فرنگی دارای سیستم اسپتیک در حوزه صنایع کوچک تبدیلی تکمیلی در این شهرستان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۷    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: حفظ امنیت غذایی جز با تلاش کشاورزان و بهره برداران امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۷    
ایانا-کشاورزی: زنجیره تولید پنبه از کاشت پنبه آغاز می شود و در مراحل بعد کارخانه های پنبه پاک کنی، کارخانه های ریسندگی، کارخانه های پارچه بافی و در نهایت کارخانه های پوشاک قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۷    
ایانا-کشاورزی: حسین شیرزاد، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران یکی از برگزیدگان این همایش بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۷    
ایانا-کشاورزی: در خرید تضمینی سال جاری با برنامه ریزی و مدیریت صحیح منابع، از محل صرفه جویی، با پرداخت 13 میلیارد تومان کرایه حمل، به اقتصاد گندمکاران کشور کمک کردیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۷    
ایالت ساسکاچوان در کانادا به تنوع در محصولات کشاورزی مشهور است. اما مهم ترین عنصر کشاورزی حفظ کیفیت محصولات در بازار رقابت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۷    
ایانا-کشاورزی: بررسی ها نشان می دهد حدود 8.7میلیون هکتار اراضی آبی در کشور وجود دارد که در این میان 5 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۲    
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی با اشاره به سخنان رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی از حمایت دولت از کشت گلخانه ای در استان گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۷    
مدیر زراعت سازمان جهادکشاورزی مازندران، از خرید 4 هزار تن سویا و پرداخت 100 درصد مطالبات سویاکاران استان در سال زراعی امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۲    
امسال 37 میلیارد تومان به پروژه های بیابانزدایی در استان سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در منطقه نسبت به سایر کشورها کارهای بسیار بزرگی انجام شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۲    
دولت آمریکا پس از شروع جنگ تجاری با چین اقدام به تخصیص یارانه 12 میلیارد دلاری به کشاورزان خود کرده تا از کاهش تولیدات محصولات کشاورزی جلوگیری کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : امسال بر اثر خشکسالی و سرمازدگی 20 هزار میلیارد تومان به بخش کشاورزی کشور خسارت وارد شده است .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۲    
رئیس جمهور ضمن افتتاح متمرکز پروژه های گلستان از طریق ویدئو کنفرانس، گفت: کشاورزان ما را به سمت خودکفایی می برند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
ایانا-گلستان : ایجاد شبکه زهکشی در 50 هزار هکتار از اراضی گمیشان توسط وزیر جهاد کشاورزی کلنگ زنی شد
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۲    
ایانا-کشاورزی: در این سفر تعداد 614 پروژه عمرانی و تولیدی در زیر بخش های آب و خاک ، صنایع تبدیلی و تکمیلی، آبخیزداری، دام و طیور ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۲    
نماینده گرگان می گوید منتظر موافقت کمیسیون تلفیق با افزایش بودجه کشاورزی از صندوق توسعه ملی و ارجاع درخواست به رهبری هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۲    
ایانا-گلستان : حجتی خطاب به کشاورزان گفت:شما عزیزان برای حفظ و توسعه و آبادانی کشور تلاش کرده اید و با این همتی که من در شما می بینم می توانیم بر بدخواهان ملت و دولت اسلامی پیروز شویم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۷    
رئیس سازمان جهادکشاورزی سیستان وبلوچستان، گفت: ادامه روندخشکسالی در سال زراعی 97 - 98 موجب کاهش 50 درصدی سطح زیرکشت مزارع کشاورزی استان شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۲    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: برای حفظ امنیت غذایی باید کشاورزی ستنی را به کشاورزی تجاری تبدیل کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۲    
با حمایت های دولت پوتین و افزایش چشمگیر تولید گندم روسیه، این کشور توانست با تولید 130 میلیون تن گندم و صادرات بیش از 34 میلیون تنی این محصول ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۲    
عرضه گوشت مرغ از سوی شرکت پشتیبانی امور دام تا متعادل شدن قیمت برای مصرف کننده ادامه خواهد یافت
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۲    
وزیر جهادکشاورزی بزرگترین مجتمع فرآوری تخم مرغ در شهرک صنعتی فاضل آباد استان گلستان را افتتاح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۷    
مدیر جهادکشاورزی سوادکوه شمالی گفت: 9 ماهه نخست امسال 174 هزار متر مربع اراضی بایر و بلا کشت در این شهرستان به چرخه تولید بازگشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۲    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت: 22 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این استان تحت کشت محصول سیب زمینی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۲    
گندم مورد نیاز صنف و صنعت از طریق سامانه های متمرکز خرید گندم و فروش آرد شرکت بازرگانی دولتی ایران به صورت مستقیم بر اساس آخرین قیمت کشف شده در تالار بورس کالا و در سقف میزان فروخته شده در سال 96 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۷    
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۲    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان، از افتتاح و کلنگ زنی 20 طرح در قالب 614 پروژه عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی با حضور وزیر جهادکشاورزی در حاشیه سفر رئیس جمهوری به استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۲    
وزیر جهادکشاورزی از حوزه آبخیز اوغان شهرستان گالیکش در استان گلستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۲    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس، گفت: درصورتی که میزان تورم را مدنظر قرار دهیم متوجه می شویم که بودجه صندوق بیمه محصولات کشاورزی در مقایسه با سال گذشته کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۲    
رئیس اداره ذخیره گاه زیستکده توران، از کاشت بذرهای گیاهان بومی منطقه در دشت های، پارک ملی توران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۷    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از آماده باش اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و دستگاه های امدادی، خدماتی و اجرایی برای پیشگیری از حوادث احتمالی ناشی از ورود سامانه سرد بارشی به استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۲    
رییس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد که این سازمان در 40 هزار روستای کشور برنامه های حمایت و توسعه کشاورزی را اجرا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۲    
رئیس جهاد کشاورزی بروجرد گفت: منطقه گردشگری گلدشت به مرز قرمز رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۲    
باوجود اینکه در 25 سال گذشته میزان تولید محصولات کشاورزی دو برابر شده، اما ساماندهی مناسبی ندارد. در این سال ها همواره میزان تولید در سال های مختلف متفاوت است و هنوز هم در برنامه مشخصی برای میزان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۷    
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۷    
چند سال پیش عبدول جبار، کشاورز بنگلادشی به همراه چند کشاورز دیگر به کنیا، فیلیپین و هندوستان سفر کرد تا شیوه های کشاورزی در این کشورها را مشاهده کنند و از کشاورزان دیگر بیاموزند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۷    
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۷    
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: سالانه نیاز به واردات حدود 100 تا 150 هزار تن گوشت قرمز به کشور وجود دارد و کسری بازار به صورت گوشت لاشه، منجمد و یا گرم وارد کشور می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۷    
نماینده مهاباد معتقد است افزایش اعتبار صندوق بیمه کشاورزی و افزایش سرمایه راهکار برون رفت از مشکلات صندوق بیمه کشاورزی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۲    
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۷    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس گفت: بیش از 32 میلیارد تومان زکات در 9 ماهه ابتدای سال جاری در این استان جمع آوری شده و این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 40 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۲    
رئیس شورای زکات استان فارس با بیان این که زکات در نظام توزیع ثروت قرار دارد، گفت: وقتی ثروت هایی در جامعه تولید می شود به نحوی باید آن را توزیع کنیم و این توزیع ثروت نیز باید عادلانه باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۶    
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، از توزیع گوشت گوساله منجمد و گوشت مرغ گرم و منجمد در طرح تنظیم بازار این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۶    
معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه هیئت وزیران درباره نحوه توزیع آرد مورد نیاز صنف و صنعت را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۶    
ایانا-کشاورزی: بر اساس مصوبات کمیته راهبردی علاوه بر تأمین 30 هزار تن سیب درختی مورد نیاز استانها جهت ذخیره سازی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۱    
ایانا-کشاورزی: تعداد 19 شرکت تعاونی و اتحادیه پرورش گل وگیاه زینتی و یک اتحادیه مرکزی گل و گیاه تحت پوشش سازمان در استان های تهران، قم، مرکزی، مازندران، گیلان، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۶    
معاون برنامه ریزی واموراقتصادی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: در راستای ایجاد اشتغال پایدار از ابتدای سال جاری تاکنون 7هزار و 72 شغل در بخش کشاورزی استان ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جهرم از کاشت گیاه دارویی نعنا فلفلی برای اولین بار در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۱    
ایانا-کشاورزی: با توجه به مشکلات کم آبی و اثرات قابل توجه سامانه های نوین آبیاری در ارتقای بهره وری، این مهم باید مورد تاکید بیشتری قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۱    
در نشست مشترک تعاونی های بخش کشاورزی و مدیران این بخش با استاندار همدان راهبرد های توسعه بخش کشاورزی استان تا افق 1400 بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۶    
ایانا-کشاورزی: به رغم محدودیت های بودجه سال 98 برخی از ردیف ها با نگاه مثبتی دیده شده به طوری که برای بازسازی و نوسازی قنوات 140 میلیارد تومان اعتبار لحاظ شده که نسبت به رقم 90 میلیارد تومانی سال 97 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۶    
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۶    
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۶    
مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی به بررسی بودجه سال 1398 بخش کشاورزی پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۶    
ایانا-کشاورزی: یک میلیارد و 50میلیون دلار از سال 95برای سامانه های نوین آبیاری اختصاص داده شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۶    
ایانا-کشاورزی: تا قبل از سال 92 تنها 4 درصد روغن مورد نیاز در داخل تأمین می شد، اما با اجرای طرح خوداتکایی این رقم به 16 درصد در سال جاری رسید و این امر منجر به صرفه جویی 450 میلیون دلار ارز شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۱    
ایانا- اقتصاد: هفته گذشته غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران با ارسال نامه ای به وزیر صنعت خواهان 6 ماهه شدن اعتبار ثبت سفارش برای واردات کالا از 3 ماه فعلی به 6 ماه شده بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶    
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶    
ایانا-کشاورزی: مهدی معصومی اصفهانی با اشاره به ایجاد مشکل جدی در تامین خوراک مرغ های تخم گذار، از ورود موجودی انبارهای استراتژیک برای حل این مشکل مقطعی و کمک به تسهیل ورود و تخلیه بار کشتی های روی آب ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶    
مسئول طرح و برنامه مدیریت صنایع تبدیلی وغذایی سازمان جهادکشاورزی فارس، از پرداخت 315 میلیارد و 919 میلیون ریال تسهیلات به واحدهای صنایع کشاورزی فارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶    
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان گفت: اعتبارات آبخیزداری سال جاری از محل صندوق توسعه ملی در طول 40 سال گذشته بی سابقه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶    
دولت فرانسه در سال های گذشته به منظور حمایت از کشاورزان و کاهش حضور دلالان در بازار، اقدام به فروشگاه های بزرگ عرضه مستقیم محصولات کشاورزی نموده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: قیمت 14 هزار تومان برای هر کیلوگرم گوشت مرغ زیاد و 8 هزار تومان نیز بسیار پایین است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶    
مهدی معصومی اصفهانی نائب رئیس دوم اتاق بازرگانی تهران در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایانا چالش های بودجه بخش کشاورزی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۱    
مدیرجهادکشاورزی شهرستان پیشوا، از آغازعملیات کنترل بیولوژیک در سطح 9هکتار از گلخانه های سبزی و صیفی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۱    
مدیر امورطیور و زنبورعسل سازمان جهادکشاورزی استان تهران، از افزایش 12 درصدی تولید عسل و سایر فرآورده های آن نسبت به سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۶    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال و بختیاری گفت: وقوع آتش سوزی درعرصه های منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۰    
دادستان عمومی و انقلاب شهرری از ورود مدعی العموم جهت جلوگیری از آلوده شدن زمین های کشاورزی و منابع آبی با ترشحات نفتی خبر داد و بیان کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۰    
نخستین محلول برای کنترل شوری اراضی کشاورزی در استان مرکزی ساخته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۵    
نماینده دزفول معتقد است در شرایط تحریم هرگونه تصمیم گیری در بخش کشاورزی موجب ضعف در امنیت غذایی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۷:۴۰    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: استان فارس با تولید بیش از 300 میلیون شاخه گل نرگس، رتبه اول تولید این گل در کشور را دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۴    
رئیس روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از احتمال وقوع سرمازدگی در باغ های این استان به دلیل افزایش برودت هوا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۴    
ایانا-کشاورزی: برآورد اعتبارات هزینه ای وزارت جهاد کشاورزی و دستگاه های مرتبط با بخش کشاورزی در لایحه بودجه سال 1398، معادل با 32 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۹    
پذیرش پست مدیر پژوهشی مرکز توسعه روستایی یکپارچه آسیا و اقیانوسیه (سیرداپ) در داکا بنگلادش
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۳    
انتهای پیام
مشاهده نتایج بیشتر...