شنبه ۰۴ خردادساعت ۲۲:۵۲May 2019 25

خبرگزاری کشاورزی ایران - ایانا (iana.ir)

  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ایانا- اقتصاد: با لایروبی آب بندان ها ضمن افزایش حجم آب در آب بندان ها، دغدغه کشاورزان نیز برای عدم وجود آب یا کاهش آن حل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: سازمان جنگل ها از اواخر بهمن ماه سال گذشته بهره برداری از جنگل ها را به مدت 10 سال ممنوع اعلام کرده و کلیه قراردادها با شرکت های بهره برداری را لغو کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
170 نفر نمایندگان در بیانیه ای خواستار امهال وام کشاورزی و بخشودگی سود بانکی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: مجموع ارزش صادرات محصولات شیلاتی در سال 57، 11 میلیون دلار بود در حالی که سال گذشته به بیش از 507 میلیون دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: امسال با تامین اعتبار از سوی وزارت جهادکشاورزی سیستم آبیاری زیرسطحی کم فشار به صورت الگویی در سطح ده هکتار از باغات پسته استان سیستان و بلوچستان انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
ایانا-کشاورزی: تولید شیر کشور در سال 57 برابر با دو هزار 620 تن بوده که این رقم در سال 97 به 10 میلیون و 700 هزار تن رسیده که افزایش 4.1 برابر داشته ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: مزیت اقتصادی خوبی در این صنعت نهفته، بزرگترین مزیت آن مربوط به گوشت قرمز شترمرغ است که سودآوری بالایی دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی وغذایی سازمان جهادکشاورزی استان یزد، از صادرات انواع فرآورده های کنجدی، محصولات لبنی به ویژه دوغ و پودر آب پنیر، غذاهای آماده و نیمه آماده از جمله: فلافل ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
بزرگترین فارم پرورش عقرب با ظرفیت 4 میلیون قطعه در منطقه لطیفی لارستان در حال بهره برداری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
مدیرجهادکشاورزی سوادکوه گفت: از ابتدای سال جاری تا دی ماه امسال یک میلیارد و 600 میلیون ریال غرامت به کشاورزان خسارت دیده سوادکوهی که محصولات خود را بیمه کرده بودند، پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: درچهل سال گذشته تولید محصولات زراعی در استان قزوین درصد رشد د اشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
شرکت کارگیل به منظور توسعه کسب و کار خود در پاکستان در بخش های تجارت کشاورزی، روغن کشی، روغن های خوراکی، خوراک دام و صنایع لبنی سرمایه گذاری کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
دیگر زمان آن رسیده که سرعت بکارگیری از نوآوری در تکنولوژی در بخش کشاورزی بالا رود. به گفته حوزه گراتزیانو دا سیلوا٬ مدیر کل سازمان فائو٬ روش های رسیدن به این هدف باید به گونه ای باشد که تولیدکنندگان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرجهادکشاورزی شهرستان رامهرمز، از تولید آزمایشی زعفران در فضای بسته برای اولین بار در خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهادکشاورزی گلستان، سفر دوم هیأت دولت به استان را با تخصیص 4 هزار و 300 میلیارد تومان از محل اعتبارات تملکی و سرمایه گذاری برای استان را ثمربخش و جهشی بزرگ برای توسعه بخش کشاورزی استان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۰    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان، گفت: در تولید و پرورش ماهیان خاویاری، تولید خاویار، هدف اصلی قلمداد می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس، با بیان اینکه دولت باید سیستم توزیع کالاهای اساسی را اصلاح کند،گفت: قیمت کالاها با افزایش قیمت ارز صعود می کند، اما زمانی که نرخ ارز کاهش می یابد از قیمت کالا کاسته نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی می گوید: تقاضای تعدادی از نمایندگان جهت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست کشور مورد رسیدگی قرار گرفت و تصویب نشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان گفت: بانک ها و مسئولان اجرایی آن نگاه درست و همراه با ایجاد اشتغال زودبازده و همراهی با سرمایه گذار را ندارند و همین ها باعث شده است که نتوانیم در روستاها شغل ایجاد کنیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس از موافقت مشروط کمیسیون تلفیق با اختصاص دلار 4200 تومانی به کالاهای اساسی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فائو با بیان اینکه سرمایه گذاری در روستاها مانعی برای مهاجرت به شهرها می شود، گفت: کشاورزی را در روستاها باید مدرن و برای جوانان جذاب تر کنیم تا آنها در آنجا بمانند و با فقر و گرسنگی جهانی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۵    
ایانا-کشاورزی: حدود 600هزار چاه کشاورزی مجاز و غیرمجاز در سطح کشور وجود دارد. طی پروژه ای هدف گذاری لازم جهت برقی کردن چاه ها صورت گرفته که پیش بینی می شود در مدت پنج سال بتوان چاه های مجاز کشور را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور به منظور مهار کانون های ریزگرد استان خوزستان و در راستای توسعه فناوری شورورزی و آبزی پروری با رئیس ستاد آب و خشکسالی معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری تشکیل جلسه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان قزوین گفت: پروانه تأسیس واحدهای کشاورزی که مهلت تعیین شده آنها به پایان رسیده، ابطال می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی واموراقتصادی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای سال 96 تاکنون مبلغ 273 میلیارد ریال از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای ملی و اعتبارات هزینه ای ملی به بخش کشاورزی استان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۵    
رئیس جهادکشاورزی گلستان،از رشد تولیدات کشاورزی این استان از یک میلیون و 500 هزار تن در سال 57 به چهار میلیون و 950 هزار تن در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۵    
ایانا- اقتصاد: برخلاف تمام محددیت های موجود در این شرایط فرصت مناسبی برای بخش تولید کشور به وجود آمده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۵    
ایانا-کشاورزی: پیش بینی می شود که با اجرای کامل طرح و پیوند آن به فاز دوم چیزی حدود 9.5 میلیون تن افزایش محصولات کشاورزی را در ادامه راه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندارگلستان،ازتصویب بیش از سه هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار به بخش کشاورزی در سفر اخیر هیأت دولت به استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: تشکیل این یگان در راستای صیانت از سرمایه های ملی کشور و همچنین تامین امنیت غذایی و جلوگیری از فساد در حوزه اراضی کشور بسیار موثر است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: ضریب حفاظت از اراضی کشور با ایجاد اکیپ های حفظ کاربری اراضی کشاورزی و سایر اقدامات در 5 سال اخیر رشد بسیار خوبی داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: یکی از چالش های موجود در مسیر توسعه گیاهان دارویی استان برداشت غیر اصولی و قاچاق این محصولات است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان ایوان گفت: دکترسلام امینی نماینده مجلس شورای اسلامی، ریاست سازمان جهاد کشاورزی و فرماندارشهرستان ایوان و دیگر مقامات استانی ازپروژه های شاخص بخش کشاورزی شهرستان ایوان بازدید ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان دهلران گفت: عملیات سمپاشی هوایی علیه علف های هرز در مزارع گندم شهرستان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ضوابط بهره برداری از خاک را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس جلسه امروز فراکسیون متبوعش با محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۰    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان بهارستان، از آغاز کشت آزمایشی گلخانه مدرن هشت هکتاری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تنظیم نقشه راه برای توسعه انرژی تجدیدپذیر با استفاده از محرک های سیاستی تشویقی ممکن می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از دبیرستان شبانه روزی دخترانه حضرت فاطمه الزهرا(س) سرآبتاوه اظهار کرد: هیچ دانش آموزی نباید به خاطر نبود امکانات از تحصیل باز بماند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۰    
حسین کنعانی مقدم_ فعال سیاسی|| یکی از مهم ترین فاکتورهایی که کشورها را در مقابل تهدیدها و تحریم ها نگه می دارد، خودکفایی در تولیدات موادغذایی است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۰    
نماینده شیراز معتقد است قیمت تضمینی خوب است به شرط اینکه نظارت بر کالاها بخصوص کالاهای استراتژیک باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۰    
حبیب الله نیکزادی پناه عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایانا از برنامه مجلس برای حمایت از بخش کشاورزی خبرداد و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قیر و کارزین از کاشت نشایی آویشن در سطح 3 هکتار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فسا با اشاره به کاشت محصولات پاییزه در سطحی بالغ بر 15 هزار هکتار در این شهرستان، گفت: 12 هزار هکتار از سطح مذکور به صورت مکانیزه کشت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: در سال جاری 26 هزار تن بذر گندم از ارقام سازگار با منطقه تامین و از طریق عوامل توزیعی در اختیار کشاورزان کازرون قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
انتهای پیام
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور دام جهادکشاورزی استان اردبیل، از فعالیت بیش از 100 مرکز گاوداری شیری به ظرفیت 14 هزار و 900 رأس در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۸    
ایانا-کشاورزی: مطالعات انجام شده نشان می دهد محصولاتی که در پاییز کشت می شوند 20تا 30 درصد عملکرد بالاتری نسبت به کشت های بهاری دارند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون تولیدات گیاهی جهادکشاورزی استان زنجان، از قرار گرفتن این استان در بین 10 استان برتر تولید کننده گندم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: واردات ملکه هیبرید و ملکه مادر زنبور عسل و ارتباط تنگاتنگ با دانش روز زنبورداری الزامی است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: استان مازندران با سطح زیرکشت 88 هزار هکتار و تولید 1.8 میلیون تن پرتقال رتبه نخست سطح و تولید در کشور را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۳    
نماینده مهاباد معتقد است تولید محصولات کشاورزی استراتژیک ارتباط مستقیم با امنیت غذایی و درنتیجه امنیت کشور دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: میزان تولید هم در صید صیادی و هم در آبزی پروری در مجموع حدود یک میلیون و 200هزار تن است که از این بخش 60 درصد آن به صید صیادی اختصاص دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: از ابتدا تاکنون 30 درصد ارضی شالیزاری تجهیز و نوسازی شده اند و برنامه ما این است که نزدیک به 150 هزار هکتار دیگر به سطوح تجهیز و نوسازی این اراضی اضافه کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: درچهل سال گذشته تولیدمرغ در واحدهای طیور گوشتی این استان بیش از 5 برابر افزایش داشته است .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرجهادکشاورزی شهرستان البرز، از نصب 10 هزار قطعه کارت زرد در گلخانه های شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۸    
ایانا-کشاورزی: دلیل این افزایش ناگهانی قیمت یک بهانه ناموجه به اسم عدم تخصیص ارز به فروشنده خارجی است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: بانک ها نمی توانند وام های کشاورزان را استمهال نکنند زیرا این موضوع ، مصوبه دولت بوده و همه باید تمکین کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۳    
با پیشرفت تکنولوژی٬ امروزه توسعه ربات های خودمختار در صنعت کشاورزی ایده دور از ذهنی به نظر نمی رسد. شرکت کالیفرنیایی خدمات کرینکلا فارم با همکاری با شرکت کامینز٬ تولیدکننده انواع موتور و محصولات ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان یزد اعلام کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 79 پروژه بخش کشاورزی با اعتباری نزدیک به 160 میلیارد تومان در استان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مجری طرح عرضه دام زنده در کلانشهرها از راه اندازی 16 پایگاه فروش دام زنده با مشارکت شهرداری های 16 کلانشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بهترین راهکار برای توزیع کالاهای اساسی استفاده از ظرفیت تعاونی ها و ایجاد زیرساخت های انفورماتیک است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان جهادکشاورزی استان تهران، بر لزوم اهتمام ویژه برای تسریع دراجرای طرح کاداستر در اراضی کشاورزی استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از کاشت گیاه کتان برای اولین بار در این شهرستان و در سطح 1.5هکتار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قیر و کارزین از ردیابی و مبارزه با سوسک سرخرطومی حنایی خرما از آبان ماه 1396، در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جهرم از نصب بخاری باغی در سطح 400 هکتار از باغ های این شهرستان در مقابله با سرمازدگی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: این شهرستان با تولید650 تن عسل ، رتبه دوم تولید عسل در استان فارس را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۳    
مسئول دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت جهاد کشاورزی گفت: رویکرد ما بر اساس شعار دین مداری، قانون مداری و مردم داری است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: تولید محصولات باغی کشور هم رشد 20 برابری داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
ایانا- اقتصاد: مقدار بارندگی نسبت به میانگین دوره های مشابه درازمدت (93.9 میلیمتر) 31.6 درصد افزایش و نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته (36.7 میلیمتر) 236.8 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: امسال برای اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری در استان 227 میلیارد ریال اختصاص یافت و این میزان اعتبار برای 149 طرح در 30 حوزه آبخیز هزینه شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: کشت گیاهان در مناطق مختلف کشور براساس موقعیت جغرافیایی و وضعیت آب و هوایی قطب بندی و کشت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۳    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان فارس با اشاره به جریان های مخالف نظام، گفت: بی تفاوتی نسبت به پیشرفت های نظام و عدم بازگویی آن ها نوعی همسویی با جریان های مخالف است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۰:۳۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس در سفر یک روزه به شهرستان نی ریز، با اشاره به بخشودگی وام کشاورزان خسارت دیده از خشکسالی، گفت: کماکان پیگیر جذب و دریافت منابع بیشتری برای کشاورزان هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان دره شهر گفت: در سال زراعی جاری 500 هکتار از اراضی مستعد و حاصلخیز کشاورزی این شهرستان زیر کشت باقلا رفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۲    
رئیس پژوهشکده آبزی پروری جنوب کشور، گفت: بومی سازی روش های قابل اجراء پرورش آبزیان از عوامل اصلی مدیریت و ارتقاء بهره وری آب است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۲    
رئیس جهادکشاورزی خوزستان گفت:هرسازمانی که بخواهد متعالی باشد، باید دنبال مدیرانی آینده نگر، توانمند از نظر فکری، مدیریتی و خلاق و آگاه به ارزش های انسانی باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایانا- اقتصاد: مابه التفاوت تعیین شده، ارقام قابل توجهی است که پرداخت آن توسط تعداد قابل توجهی از فعالان اقتصادی با توجه به شرایط امروز، مورد اعتراض است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل گفت: خروجی موثر مراکز تحقیقات کشاورزی هوشمندسازی فعالیت های کشاورزی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرجهادکشاورزی شهرستان خلخال، از تولید سالانه یک میلیون و دویست هزار شاخه گل در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عبدالحسین طوطیایی – پژوهشگر کشاورزی|| در شرایطی که تحریم های جهانی عرصه اقتصادی کشورمان را در حال حاضر مه آلود کرده و نیز در شرایطی که نشانه های پر شمار از تغییرات اقلیمی و کاهش منابع آب و نزولات ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۲    
رئیس جهادکشاورزی خوزستان، اعلام کرد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، تولید کشاورزی استان تا سال 1404 به 27 میلیون تن در سال خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ضررهای بخش کشاورزی در ارتباط با تداوم کمبود سوخت در مکزیک به 300 میلیون دلار رسید و درحالی که دولت در تلاش است توزیع بنزین را تثبیت کند، احتمالا رشد کل اقتصاد این کشور آسیب خواهد دید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: براساس اعلام اتحادیه پرنده و ماهی فروش مرغ بالاتر از 10 هزار تومان بدون فاکتور خرید، مشمول جریمه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۷    
تفاهم نامه همکاری بین مرکز توسعه نوغانداری کشور و دفتر توسعه فعالیت های زنان روستایی و عشایری امضا شد
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
پرداخت سود سهام عدالت بخش دیگری از مشمولان روستائیان و عشایری از امروز (چهارشنبه) به تدریج آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور :روند روبه رشد تولید میگو علیرغم گزارش بیماری در چند مجتمع از مجتمع های پرورشی نشانگر ارتقا چشمگیر امنیت زیستی و توجه به ملاحظات بهداشتی و تلاش های همکاران دامپزشکی می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: افزایش بهره وری آب و پایداری تولید گندم از مزیت های اجرای سیستم آبیاری تیپ در مزارع است و کشاورزان پیشرو با این روش آبیاری به ازای هر متر مکعب آب 2 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: لازم است که باغداران در روزهای جاری از انجام عملیات محلول پاشی و سم پاشی تا اواخر روز پنجشنبه به دلیل بارش برف و وزش باد خودداری کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ایانا-کشاورزی: کشت انبوه گیاه سالیکورنیا علاوه بر تامین بخشی از علوفه و خوراک دام مورد نیاز کشور که در حال حاضر 90 درصد واردات آن صورت می گیرد در تولید روغن خوراکی و سایر فرآورده های زیستی و همچنین ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۲    
مدیرهماهنگی ترویج سازمان جهادکشاورزی استان تهران گفت: 15کانون یادگیری ترویجی کشاورزی درسطح استان طی سال زراعی 96-97 تشکیل شد.
مشاهده نتایج بیشتر...