جمعه ۱۵ فروردینساعت ۱۶:۲۴Apr 2020 3

خبرگزاری کشاورزی ایران - ایانا (iana.ir)

 
خبرگزاری کشاورزی ایران 2 دی 1394 خبرگزاری کشاورزی ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کشاورزی ایران 9 اسفند 1396 خبرگزاری کشاورزی ایران 1 بهمن 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری کشاورزی ایران 1 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 2 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 3 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 4 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 5 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 6 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 7 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 8 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 9 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 10 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 11 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 12 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 13 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 14 فروردین 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 15 فروردین 1399 
  ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به وضعیت تجارت با کشورهای همسایه گفت: با پیگیری ها و مذاکرات صورت گرفته با عمان ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، درگذشت دکتر احمد احمدی قبانکندی عضو هیات علمی موسسه آموزش و تروج کشاورزی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی به منظور جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا در بین باغداران و شاغلین در حوزه باغبانی استان، توصیه های بهداشتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سلامت دامپزشکی آذربایجان غربی از کشف ،ضبط و معدوم سازی مقدار 700 کیلو گرم گوشت گاوی و گوسفندی از عاملان کشتارهای غیر مجاز در سطح استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از اصلاح و هرس درختان زیتون در بیش از 60 هکتار از باغ های زیتون این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه پایش مزارع در این استان به صورت مستمر انجام می شود، افزود: مبارزه با علف های هرز در مزارع غلات استان تهران به بیش از 38هزارهکتار رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۱    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ضمن اشاره به حمایت از مرغداران و دامداران استان در جهت تامین نهاده های دامی گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۱    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از همکاری بهره برداران بخش کشاورزی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: بر اساس قانون، هرگونه تغییر کاربری و تفکیک اراضی کشاورزی، ساخت وساز، خاکبرداری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه از اجرای طرح تحقیقی تعیین تاریخ کشت مناسب 6 ژنوتیپ کینوا در این شهرستان برای اولین بار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس با هدف بررسی مسائل و مشکلات دامداران و تاثیرات منفی بحران ویروس کرونا بر دامداری منطقه و ارائه توصیه های فنی و کارشناسی از دامداری های واقع در روستای طاهرآباد بازدید ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۸    
سرپرست مدیریت جهادکشاورزی شهرستان اشکذر گفت: طرح غربالگری و پایش سلامت اتباع خارجی مستقر در گلخانه ها، دامداری ها و مرغداری های شهرستان انجام می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ساری با بیان اینکه 20 بانک نشا در شهرستان ساری فعال هستند، گفت: امکان استفاده از ماشین آلات کشاورزی و توسعه کشت مکانیزه برنج از مهمترین اهداف ایجاد این بانک است
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
برای پیشگیری از ابتلای 100 هزار شالیکار مازندرانی به کرونا، بانک های نشا در سراسر استان فعال شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
امسال در تعطیلات نوروزی، 12 گشت حفاظتی خودرویی اراضی کشاورزی و با غ های استان چهارمحال و بختیاری را رصد می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرهاد رفیعی گفت:بیش از 60 درصد مزارع کلزای شهرستان مورد رصد و پایش قرار گرفته است که از نظر تغذیه گیاهی، آفات به ویژه شته مومی و لارو سوسک منداب و همچنین علف های هرز مورد بررسی قرار گرفتند
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردل، از اجرای سایت های الگویی تولیدی –ترویجی درسال گذشته و توسعه این سایت های الگویی درسال جاری دراین شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری پرداخت خسارت های سیلاب سال گذشته به کشاورزان در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون آبزی پروری شیلات خوزستان از تولید بیش از 50 میلیون قطعه لارو کپور در مرکز شهید ملکی اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عشایر به دلیل سبک زندگی خود نیز مانند دیگر مردم در همه نقاط کشور در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا هستند و یکی از راهکارهای رهایی از این ویروس جلوگیری از کوچ زودهنگام و خارج از تقویم است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸    
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خوزستان از آغاز عملیات محلول پاشی برای مقابله با آفات برگ خوار و جوانه خوار بلوط در جنگل های زاگرس حوزه شهرستان دزفول خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پارسال 140 فقره پروانه چرا در مراتع در استان چهارمحال و بختیاری باطل شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بیجار گفت: کود بهاره بیش از میزان نیاز شهرستان تامین شده و هیچ کمبودی در این خصوص نیست و کشاورزان نگرانی نداشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: اقتصاد استان جز چند مورد استثنا، بر پایه کشاورزی است و به همین منظور بخش کشاورزی در این استان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 406 هزار و 100 هکتار از اراضی زراعی و باغی استان در سال جاری تحت پوشش طرح مبارزه با آفات قرار می گیرند که این اقداما از ابتدای بهار در اراضی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
در پی شیوع بیماری کرونا در پایان سال 98 و کاهش تقاضا برای مصرف گوشت مرغ، مرغ مازاد تولید کنندگان خریداری و ذخیره سازی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهار گفت: امکان شیوع بیماریهای عفونی طیور به دلیل استفاده از کارتن وشانه های استفاده شده وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: در سال 98، تعداد 29 هزار و 853 نوبت سر دام در سطح دامداری های این شهرستان تحت عملیات تست سل و بروسلوز قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور، میزان ذخایر کالاهای اساسی کشور را بسیار امیدوارکننده خواند و اظهارداشت: در تامین ارز نیازمندی های بخش سلامت و کالاهای اساسی، تا پایان سال مشکلی نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان از تمدید پروانه های نظام صنفی کلرهای کشاورزی بهره برداران بخش کشاورزی با توجه به شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از ترددهای غیر ضرور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دامپزشکی شهرستان نهاوند از انجام 800 مورد بازرسی از مراکز عرضه فراورده های خام دامی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۸    
سرپرست زراعت سازمان جهادکشاورزی سیستان وبلوچستان ازبرداشت دانه روغنی کلزاازمزارع استان خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۸    
6870 میلیون ریال خسارت به اراضی زراعی و باغی شهرستان وارد شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران مرغ گوشتی استان همدان گفت: سالانه 70 تا 75 هزار تن مرغ در 530 مرغداری گوشتی فعال در سطح استان همدان، تولید و روانه بازار مصرف می شود
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: با هدف کاهش تردد و قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا دامداران استان همدان جو مورد نیاز خود را با مراجعه به سامانه بازارگاه تهیه کنند .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی استان همدان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون مزارع و باغات این استان بیش از 10 میلیارد تومان خسارت دیدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سطح باغات بادام در شهرستان نایین 310 هکتار است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۸    
روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در پی درگذشت دکتر احمد احمدی قبانکندی، عضو هیات علمی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: تاکنون ملخ صحرایی در سطحی بیش از 211 هزار هکتار از عرصه های منابع طبیعی و کشاورزی این استان ردیابی و در سطحی بالغ بر 5 هزار هکتار مبارزه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: سرمایه بانک کشاورزی با حمایت وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی، 20 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۱۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: براساس مصوبه هئیت دولت فروشندگی های نهاده های کشاورزی ازطرح فاصله گذاری اجتماعی مستثنی هستند و بنابراین فروشگاه های توزیع کود و سم در ورامین فعال خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در پیامی درگذشت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به لزوم حمایت از کشاورزان و باغداران در این ایام، خواستار رفع مشکلات تردد کامیون ها و وانت های حمل بذر ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۸    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان با تاکید بر ضرورت توجه کشاورزان به تقویم زراعی کشت و کار از آنان خواست با توجه به شرایط فعلی شیوع بیماری کرونا به توصیه های ایمنی محیط کار خود نیز ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مُهر از گرده افشانی در 70 درصد از نخیلات این شهرستان خبر داد و گفت: این عملیات که از نیمه دوم اسفند ماه آغاز شده تا آخر فرودین ماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مرودشت گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان متخلفان حمل هیزم غیر مجاز جنگلی شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سپیدان گفت: برداشت غیر قانونی بیلهر از مراتع این شهرستان متوقف و افراد خاطی به دام افتادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان قیروکارزین گفت: در پی بارش های اخیر برخی از سازه ها و پروژه های آبخیزداری این شهرستان آبگیری شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۸    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس از مسدود بدون ورودی کلیه پارک های جنگلی و تفرج گاه های طبیعی استان فارس در روز طبیعت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه از آغاز سومین مرحله احیاء و مرمت "قنات دومن و نیم" با هزینه کرد 937 میلیون و 500 هزار ریال از محل کمک های فنی و اعتباری ملی و مشارکت 15 درصدی ذی نفعان در این شهرستان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کازرون گفت: یک واحد قصابی در این شهرستان به علت تخلف بهداشتی پلمپ شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری از تخریب ساخت و ساز غیرمجاز و آزادسازی دوهزارمترمربع از زمین های کشاورزی بخش قلعه نو این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور عشایر استان تهران با بیان اینکه کوچ ییلاقی عشایر به دلیل شیوع ویروس کرونا با تأخیر انجام می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۸    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: کشاورزان استان تهران سالانه 6 میلیون تن محصول کشاورزی با ارزشی بالغ بر 320 هزار میلیارد ریال تولید می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۸    
مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه قنوات یکی از منابع مهم تامین آب بخش کشاورزی هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی گیلان در پیامی فرا رسیدن روز 12 فروردین، روز آری به جمهوری اسلامی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قیروکارزین در پایان بازدید از مراتع و مناطق طبیعت گردی دشته بنه گفت: این تفرجگاه بر خلاف سنوات گذشته خالی از مردم طبیعت دوست بوده که نماینگر همراهی شهروندان با پویش در خانه می مانیم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در ادامه تلاش های خود برای تامین و تدارک و توزیع کود اوره از ابتدای سال 1399 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: صاحبان مشاغل حساس کشاورزی اعم از ماشین های حمل شیر، گوشت، کود، سموم و سایر نهاده ها ی کشاورزی به منظور رفت و آمد در شرایط محدودیت برگ تردد دریافت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان چای کشور از افزایش 27.7 درصدی قیمت خرید تضمینی برگ سبز چای درجه یک در سال 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس جزئیات تاثیر جلوگیری از خام فروشی و تقویت زنجیره غذایی برای جهش تولید را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی آخرین اقدامات وزارت جهاد کشاورزی در استان های سیل زده اخیر را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۱۹    
رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استاو ایلام گفت: علیرضا طولابی بعنوان سرپرست مدیریت زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
چرخه صنعت تولید شیر از دامداری گرفته تا فروش آن به صورت خام در برخی از فروشگاه های مواد لبنی و صنایع بزرگ تبدیلی و غذایی، اکنون در برابر بحران ویروس کرونا بیش از هر صنعت دیگری نیازمند حمایت است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهران گفت: جلسه کمیته برداشت غلات و کلزا در شهرستان مهران برگزار شد
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: بر اثر سیل اخیر و برآوردهایی که تاکنون صورت گرفته، 200 راس دام سبک در بخش جره و بالاده این شهرستان تلف شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیای گفت:گیاهان دارویی می توانند نقش بسیار مؤثر و تعیین کننده ای در اقتصاد کشور داشته باشد و مصداق واقعی اقتصاد مقاومتی باشند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان گفت: در راستای جمع آوری کشتار غیرمجاز؛ پس از ابلاغ اخطاریه و فرجه قانونی، برخورد قانونی و قاطعانه با مراکز غیر بهداشتی و تهدید کننده بهداشت عمومی به عمل می آید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
هرچند شیوع ویروس کرونا اتفاقی ناخوشایند بود اما با جلوگیری از ورود مسافران به استان چهارمحال و بختیاری، فرصتی برای احیای دشت لاله های واژگون فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی ها در سال زراعی جاری بیش از یک میلیون و 300 هزار تن گندم از سطحی بالغ بر 400 هزار هکتار در استان فارس تولید می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از ممنوعیت ورود به عرصه های جنگلی و مرتعی همزمان با سیزدهم فروردین ماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مراغه از تولید 3131 تن عسل از کندوهای شهرستان مراغه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: این سازمان در سال های اخیر و در سایه تحریم ها، به رشد بالایی کمی و کیفی دست یافته است و امسال نیز در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برای ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان ورامین با حضور در مزارع غلات این شهرستان، عملیات اجرایی طرح مدیریت کنترل و مبارزه با علف های هرز در اراضی کشاورزی منطقه را مورد بازدید و ارزیابی قرار داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال زراعی جاری از یکم مهرماه 1398 تاکنون 136 هزار انواع بیمه نامه در حوزه های زراعی، باغی، دام و طیور در استان صادر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۹    
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان فیروزآباد گفت: با حکم دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزآباد، پنج هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان از چنگال افراد سودجو خارج و به دولت بازگردانده شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین با اشاره به شیوع ویروس کرونا و بسیج ملی در کنترل این بیماری منحوس ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
طی ایام نوروز ،با تشدید فعالیت گشت های امور اراضی از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۱۹    
به اطلاع کشاورزان شهرستان پیرانشهر به ویژه روستاهای بادین آباد و گرد کاولان پیرانشهر می رساند که مدیریت شیلات و آبزیان استان در نظر دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شرکت پخش فراورده های نفتی شهرستان مرودشت گفت: تراکتورداران درصورت عدم مراجعه در فروردین ماه سهمیه سوخت آنان افزایش می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از نصب و راه اندازی دستگاه هشدار دهنده پیش آگاهی بروز زنگ زرد در شهرستان سرپل ذهاب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۹    
مدیر کل اداره دامپزشکی آذربایجان غربی گفت : در بحبوحه همه گیری مبارزه با شیوع کرونا ویروس، طرح تشدیدنظارت بهداشتی بر مراکز تولید ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی به مناسبت دوازدهم فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرده و تاکید نمود: دوازدهم فروردین سال 58؛ ظرفیت های مردمی انقلاب اسلامی را عیان ساخت .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور عشایر استان فارس گفت: توزیع بسته های بهداشتی با هدف افزایش بهداشت، پیشگیری از ابتلا و انتشار ویروس کرونا و حمایت از جامعه عشایری در سطح شهرستان های قشلاقی آغاز شده و تا پایان کوچ بهاره ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان اظهار کرد: با توجه به اقدامات و ارائه تسهیلاتی که از سوی دستگاه های اجرایی استان برای توسعه اراضی کشاورزی استان به خصوص کشت گندم و جو درنظر گرفته شده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور مشروح اقدامات انجام شده در خصوص پیشگیری از بیماری کووید 19 ناشی از کروناویروس تا روز 10 فروردین 99 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اقتصاد عضو هیأت وزیران 1398 در جلسه خود درخواست وزارت جهاد کشاورزی در مورد پیشنهاد قیمت خرید تضمینی برگ سبز چای و پیله تر ابریشم و اصلاح قیمت خرید تضمینی چغندرقند برای سال زراعی 99-1398 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۹    
به گزارش خبرنگار ایانا در استان کرمان، کریم قاسمی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رابر گفت: بارش نزولات آسمانی درتاریخ دهم و یازدهم فروردین ماه سال نود و نه که در پی کاهش دما تبدیل به بارش برف نوروزی شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت پشتیبانی امور دام خراسان جنوبی از حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان مرغ این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نرماشیر گفت: محصول خرمای شهرستان نرماشیر در غرفه های سازمان میادین تهران عرضه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: پایش محصول کلزا در سطح 5780 هکتار از مزارع کشاورزی این استان آغاز شده است .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت : مردم قزوین از خرید و مصرف قارچ های خودرو ( وحشی ) خودداری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح توسعه زراعت چوب سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از توسعه اراضی مستعد زراعت چوب با استفاده از آب نامتعارف در10 شهر بزرگ خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۹    
مدیرعامل شرکت صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی عشایری از پرداخت تسهیلات 200 میلیارد تومانی برای حمایت از زنجیره گوشت قرمز عشایر در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۹    
در پی بارندگیهای شدید سوم فروردین ماه سال جاری و جاری شدن سیلاب ها و رودخانه های فصلی قریب به 10 میلیارد تومان به بخش کشاورزی و دامپروری این شهرستان خسارت وارد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی گیلان با توجه به شیوع بیماری کرونا طی هشدارهایی از کشاورزان خواست تا موارد بهداشتی را به طور جدی رعایت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۲:۴۹    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان طی گزارشی وضعیت کنترل و مبارزه با ملخ های زیان آور محصولات کشاورزی استان گیلان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: با وجود مشکلات متعدد، این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون توانسته است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی عبداله یوسفی رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی ، معین و رابط شهرستان مانه و سملقان در مقاله با کرونا منصوب شد .
مشاهده نتایج بیشتر...