شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۱:۳۶Feb 2020 22

جدیدترین‌های «خراسان رضوی»

ایرنا   ۴۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استاندار خراسان رضوی به اعلام تعطیلی مدارس شهرستانهای هشت حوزه انتخابیه این استان اشاره و بیان کرد: اما تعطیلی مدارس در چهار حوزه قوچان، کاشمر، فریمان و چناران بر عهده فرمانداران گذاشته شد.
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به پایان رسید.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی همزمان با پایان مهلت اخذ رای انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره خبرگان رهبری، آغاز شمارش آرا در 12حوزه انتخابیه خراسان رضوی آغاز شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: با پایان یافتن زمان قانونی اخذ رای در ساعت 24 امشب کار شمارش آرا در حوزه مشهد و کلات دیگر 11 حوزه انتخابیه این استان آغاز شد.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره مجلس خبرگان رهبری که از صبح امروز راس ساعت هشت آغاز شده بود، طبق قانون در ساعت 24 به اتمام رسید.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
رئیس هیأت بازرسی ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: مورد جدی تخلف در یکی از روستاها بود که ظاهرا در یک بازه زمانی قطعی در دستگاه ایجاد شده بود و هنگام ثبت، تعرفه ها بدون کد ثبت شده بود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: رای گیری در 2 شهر مشهد و تربت جام استان خراسان رضوی تا ساعت 24 تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
استاندار خراسان رضوی از حضور باشکوه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
فردا مورخه 98/12/3 مدارس برخی از شهرستان های خراسان رضوی در همه مقاطع تحصیلی تعطیل است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی پوشش و انعکاس اخبار انتخابات در برخی شهرستان های استان خراسان رضوی توسط خبرنگاران با محدودیت هایی همراه بود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: در این انتخابات مشارکت مردم به نسبت خوب و قابل قبول بوده است و نتایج نهایی مشارکت مردم تا پایان رای گیری مشخص شده و به اطلاع عموم خواهد رسید.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
بازرس ویژه وزارت کشور گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای خبرگان رهبری در چهار هزار و 23 شعبه اخذ رای استان خراسان رضوی انجام شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: شمارش آرا در حوزه هایی که فرایند اخذ رای در آن ها به پایان رسیده ، آغاز شده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- حضور و مشارکت ورزشکاران و جوانان در انتخابات امروز در خراسان رضوی از جمله موضوعاتی بود که در هر حوزه و شعبه اخذ رای به چشم می خورد. ورزشکاران و جوانانی که آمده بودند تا بر علاقه مندی خود به سرنوشت کشور و همچنین حمایت از نظام تاکید کنند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد، علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی و حجت الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی همگام با مردم امروز دوم اسفند رای خود را در مشهد به صندوق انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس پنجم ...
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی با بیان اینکه پنج حوزه مشهد، تربت جام، تربت حیدریه، خواف و نیشابور تا ساعت 23 تمدید شد از تعطیلی مدارس این شهرستان ها خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: رای گیری در چهار حوزه انتخابیه مشهد، خواف، تربت جام، تربت حیدریه و نیشابور تا ساعت 23 تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
مشهد رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: انتخابات در مشهد و چهار شهرستان دیگر تا ساعت 23 امشب تمدید شد.
زمان رای گیری در 4 شعب اخذ رای خراسان رضوی(مشهد، تربت جام، تربت حیدریه، خوافو نیشابور) تا ساعت 23 تمدید شد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رییس ستاد استان خراسان رضوی از تمدید انتخابات تا ساعت 23 در هشت حوزه انتخابیه استان و تعطیلی مدارس این شهرستان ها در روز شنبه خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: اخذ آرا بصورت الکترونیکی کار را روان و دقت را زیاد کرد که حرکت بسیار خوبی بود و امیدوارم صندوق ها هم الکترونیکی شود.
جماران   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در هر دوره از برگزاری انتخابات در زمینه های مختلف از جمله انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، شورای اسلامی شهر و روستا و مجلس خبرگان رهبری، فرهنگیان هم در زمینه اجرا، نظارت و بازرسی و هم در عرصه مشارکت و حضور در پای صندوق های رای همیشه اثر پررنگ و پرنمود از خود به جا گذاشته اند. ...
فردا مورخه 98/12/3 مدارس برخی از شهرستان های خراسان رضوی در همه مقاطع تحصیلی تعطیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
مردم خراسان رضوی امروز با حضور پرشور خود در انتخابات حماسه ای دیگر خلق کردند.
کیهان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از توقیف یک دستگاه تریلر حامل یک هزار و 162 کیلوگرم مرفین در حوالی شهرستان فردوس خبر داد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کاربران خراسانی فضای مجازی که از آغازین لحظات انتخابات فعالیتی پرشور در این فضا داشته اند همچنان با اشتراک گذاری مطالب و تصاویر صحنه های پرافتخار حضور مردم در انتخابات نمایشگر مشارکت شایسته و یکپارچه ملت ایران حتی در لحظات پایان رای گیری امروز دوم اسفند ماه هستند.
جماران   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
غلام عباس اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تیم های پرسپولیس بهبهان، کیمیا کاشت کردستان، مهراز قم و هیئت هندبال خراسان رضوی جواز حضور در مرحله نهایی مسابقات دسته اول باشگاه های کشور را به دست آوردند ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مشارکت انتخاباتی در ساعات پایانی انتخابات در خراسان رضوی همچنان در حال افزایش است.
اقتصاد آنلاین   ۵ ساعت پیش    
رییس ستاد انتخابات استان خراسان رضوی گفت: مدت زمان انتخابات در استان خراسان رضوی تا ساعت 22تمدید شد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رییس ستاد انتخابات استان خراسان رضوی گفت: آخرین آمار مشارکت در خراسان رضوی تا ساعت 19:30 به 43 درصد رسیده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: زمان انتخابات و اخذ رای تا ساعت 22 در خراسان رضوی تمدید شد.
کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات خراسان رضوی در اطلاعیه ای از تمدید زمان رای گیری در تمامی شعب اخذ رای استان تا ساعت 22 امشب خبر داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رییس ستاد انتخابات استان خراسان رضوی گفت: مدت زمان انتخابات در استان خراسان رضوی تا ساعت 22 تمدید شد.
چند متخلف انتخاباتی در خراسان رضوی دستگیر شدند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رییس ستاد استان خراسان رضوی گفت: تا ساعت 18:00 مشارکت 40 درصدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان به ثبت رسیده است.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات خراسان رضوی در اطلاعیه ای از تعطیلی مدارس نواحی هفت گانه مشهد و تبادکان در روز شنبه سوم اسفندماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - استاندار خراسان رضوی گفت: مشارکت قابل قبولی را از شهروندان مشهدی و خراسان رضوی در انتخابات شاهد بودیم.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: واحدهای سیار اخذ رای توانستند به مناطق دوردست بروند و نیازی به بالگرد پیدا نکردیم.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: تعرفه ها به اندازه در همه شعبه ها وجود دارد و آنجایی که نیاز به تعرفه بوده است تامین شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
از نخستین ساعات رای گیری مردم با حضور پرشور خود در مشهد و شهرستانهای خراسان رضوی یکبار دیگر اقتدار ایران را به نمایش گذاشتند.
استاندار خراسان رضوی گفت: بیش از هزار صندوق سیار داشتیم، بعضی مناطق صعب العبور بود که مشکلی نداشتیم خوشبختانه بالگرد مورد استفاده ما واقع نشد و در اماکن دور دست استفاده نکردیم.
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: اگر ما بررسی کنیم در یک حوزه انتخابیه یا یک صندوق تخلف انجام شده است، ابطال آن در اختیار شورای نگهبان است، اما پیگیری ها را انجام می دهیم.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
انتخابات 98 تهران - 1 انتخابات 98 در قزوین انتخابات 98 اهواز انتخابات 98 خراسان رضوی گزارش تکمیل خواهد شد... انتخابات 98 استان مرکزی انتخابات 98 در سراسر ایران-1 انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اصفهان
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
مشهد - استاندار خراسان رضوی بعدازظهر امروز از محل اتاق مانیتورینگ در فرمانداری مشهد بازدید کرد.
کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات خراسان رضوی : آمادگی برای اعزام بالگرد به مناطق سخت گذر خراسان رضوی وجود دارد.
جماران   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، حسن جعفری در حاشیه ستاد انتخابات استان و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به حضور مردم در شعب اخذ رأی و بنا به درخواست ستاد انتخابات خراسان رضوی با موافقت وزارت کشور اخذ رأی تا ساعت 20 تمدید شد. ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: زمان رای گیری در شعب اخذ رای حوزه انتخابیه مشهد و دیگر حوزه های انتخابیه خراسان رضوی تا ساعت 20 امشب تمدید شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: دو نفر در حوزه انتخابیه چناران و بینالود(طرقبه شاندیز) به دلیل تخلف انتقال رای دهندگان با اتوبوس و مینی بوس به شعبه های رای گیری بازداشت شدند.
برترین ها / ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: یک مقام مسئول در خراسان رضوی گفت: تاکنون یکی، دو مورد بازداشت مرتبط با تخلفات تبلیغاتی داشتیم. امیر مرتضوی در خصوص بازداشت متخلفان در جریان انتخابات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا کنون یکی ...
راهبرد معاصر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خراسان رضوی معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: چندین مورد از تخلفات رای گیری منجر به بازداشت شده که در برخی شهر ها یا در حواشی شهر مشهد بوده، اما در مشهد بازداشت نداشتیم.