یکشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۷:۰۴Dec 2019 8

جدیدترین‌های «پیش بینی هواشناسی»

عصر ایران   ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بارندگی های اخیر تا کنون مشکلی در کشور ایجاد نکرده است و اگر پیش بینی های هواشناسی درست باشند در ماه های آینده هم مشکلی نخواهیم داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: سامانه بارشی ناپایدار تا اواسط فردا در سطح استان مستقر است، مردم در این مدت از ترددهای غیرضرور خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امشب تا فردا شب در نیمه غربی استان شاهد آسمانی ابری با بارندگی و در ارتفاعات و محورهای کوهستانی با بارش برف و در نیمه شرقی استان نیز شاهد آسمانی نیمه ابری به تدریج ابری با بارش پراکنده و در ارتفاعات با بارش پراکنده برف خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به توصیه کارشناس هواشناسی کشاورزی دامداران و کشاورزان مراقب یخ زدگی محصولات باشند و اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی هواشناسی سامانه بارشی در حال گذر از استان مرکزی است و روزهای دوشنبه و سه شنبه بارش نداریم اما دمای هوا کاهش می یابد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عبدالمجید یوسفی نکو روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: باوجود بارش مقداری برف، هوای استان خیلی سرد نیست و معابر هم لغزنده نیستند، بنابر این امکان حضور دانش آموزان در کلاس های درس وجود دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ادامه روند بارندگی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش های این استان از ابتدای سال آبی تاکنون (یکم مهر تا 16 آذر) به حدود 100 میلیمتر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۳    
کارشناس پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: در 24 ساعت گذشته میزان بارش در شهرستان پیرانشهر به 37 و سردشت به 26 میلی متر رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان هرمزگان گفت: بر اساس بررسی های نقشه های هواشناسی از عصر امروز بیشتر نقاط استان بارانی است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ ایرج کهریزی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بارش باران و برف از شامگاه جمعه در نقاط مختلف استان آغاز و همچنان ادامه دارد و بر اساس پیش بینی هواشناسی این سامانه بارشی تا فردا (یکشنبه) فعال خواهد بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۲    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی با اشاره به بارش برف و باران در منطقه گفت: از نظر دمایی نیز به تدریج شاهد روند کاهشی دما هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مسوول پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: تا اواخر هفته جاری دما بطور میانگین در طول شبانه روز 4 تا 6 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان گفت: مدارس عشایری و روستایی ایذه و اندیکا روز شنبه، 16 آذرماه تعطیل اعلام شدند. کیامرث حاجی زاده اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا-تمامی مدارس مقاطع سه گانه شهری، عشایری و روستایی شهرستان ایذه با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران در روز شنبه تعطیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا-تمامی مدارس مقاطع سه گانه شهری، عشایری و روستایی شهرستان ایذه با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران در روز شنبه تعطیل شدند.
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، محمد اصغری، گفت: بارش ها در شمال غرب کشور، سواحل دریای خزر و شمال شرق ادامه دارد و از اردبیل بارش برف گزارش شده و شدت بارندگی ها در خط سواحل غربی دریای خزر قابل توجه است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۶    
کارشناس پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارندگی های خوبی از عصر یکشنبه در بیشتر نقاط استان آغاز می شود و تا دوشنبه ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - فرمانده پلیس راه مازندران اعلام کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف از امشب تا صبح روز جمعه، تردد خودروها در جاده های کوهستانی مازندران بدون همراه داشتن زنجیر چرخ ممنوع است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۸    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از خروج تدریجی سامانه بارشی خبر داد و گفت: اواخر امروز مجددا سامانه بارشی جدیدی به استان وارد می شود. سیدحسین موسوی در گفت وگو با ایسنا، وی با بیان اینکه برای روز چهارشنبه بارش چندانی نداشتیم اما در برخی از ساعات شاهد مه گرفتی خواهیم بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۱    
هواشناسی تا پایان امروزآسمانی نیمه ابری در پاره ای نقاط مه آلود و همراه با وزش باد رادرکردستان پیش بینی کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: سامانه بارشی با هسته سرد و باران، برف و مه از روز جمعه وارد استان شده و به تدریج از صبح یکشنبه خارج می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: دمای هوای نواحی مختلف آذربایجان غربی از امروز چهارشنبه به طور میانگین پنج درجه کاهش پیدا می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرج مصطفوی گفت: با ورود یک سامانه بارشی جدید، بارش باران و وزش باد برای 48 ساعت آینده استان سمنان پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۶    
مدیرکل آموزش و پرورش همدان گفت: تعطیلی مدارس همدان به دلیل پیش بینی هواشناسی استان مبنی بر برودت شدید هوا و بارش برف بود و هیچ موردی از ابتلا به ویروس آنفلوآنزا در مدارس همدان کشف نشده است.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۶    
به گزارش کردپرس، مهدی صابری با بیان این مطلب افزود: بررسی و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی بیانگر تضعیف فعالیت سامانه بارشی امروز سه شنبه 12 آذر ماه بوده و از بعد از ظهر به تدریج شاهد توقف بارندگی ها و کاهش ابر در سطح استان خواهیم بود. ...
برترین ها / تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی در امروز در نوار غربی کشور، دامنه های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر بارش خواهیم داشت که در نقاط سردسیر و ارتفاعات شمالی بارش ها به شکل برف و جنوبی رعد و برق خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد آسمانی ابری همراه با بارندگی (در ارتفاعات مه آ لود با بارش پراکنده برف)، وزش باد و کاهش دما هستیم که از شب از میزان ناپایداری آسمان استان کاسته می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از تداوم بارش تا پایان هفته در مازندران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای فردا یک تا 2 درجه کاهش دما همراه با مه صبحگاهی در استان انتظار می رود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از خروج تدریجی سامانه بارشی خبر داد و گفت: اواخر روز پنجشنبه مجدداً سامانه بارشی جدیدی به استان وارد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رئیس اداره پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: ایستگاه هواشناسی زرینه با 23 میلی متر بیشترین بارش 24 ساعت گذشته در این استان را ثبت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۶    
کارشناس پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: از اواخر روز چهارشنبه تا روز یکشنبه هفته آینده سامانه قوی بارشی وارد استان شده و دمای هوا 6 تا هفت درجه کاهش می یابد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز:با توجه به اینکه طبق پیش بینی هواشناسی یک سامانه بارشی بعد از چند روز آلودگی هوا وارد می شود،
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۳    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بارشی فعال در این استان از ظهر روز سه شنبه خارج می شود، گفت: این سامانه 10 سانتی متر برف در ایستگاه کوهرنگ برجای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاندار تهران با اشاره به کیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای تمامی افراد گفت: طبق پیش بینی هواشناسی سامانه بارشی در راه است و به همین منظور روز سه شنبه مدارس پایتخت تعطیل نیست.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
محسنی بندپی با اشاره به پیش بینی هواشناسی از آب و هوای پایتخت گفت: فردا مدارس استان تهران تعطیل نیست.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۴    
معاون توسعه پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با ورود سامانه بارشی جدید به استان برف و باران برای نقاط مختلف استان پیش بینی می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی هواشناسی گلستان نیز با تایید این داده ها گفت: بر اثر فعالیت سامانه پرفشار که طی ساعات آینده مناطق شمالی از جمله گلستان را تحت تاثیر قرار می دهد، ارتفاع موج در دریای خزر به 250 سانتیمتر خواهد رسید که فعالیت ماهیگیران را دچار مشکل خواهد کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۳    
گرگان- معاون پیش بینی هواشناسی گلستان گفت: از بعد از ظهر دوشنبه زبانه های سامانه هوای پرفشار به استان وارد خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ورود سامانه بارشی به آسمان استان از امروز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: جو پایدار مشهد تا سه شنبه ادامه دارد و از عصر سه شنبه با ورود موج ناپایدار جوی، تغییراتی در کیفیت هوای شهر ایجاد خواهد شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی، یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پیش بینی ها نشان می دهد جوی ناپایدار از دوشنبه شب تا دوشنبه هفته آینده بر این استان حاکم خواهد شد که با ورود سامانه جدید بارشی، از روز سه شنبه تا اواسط روز چهارشنبه این هفته آغاز می شود و با وزش باد و گاهی تندباد ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
منصور شیشه فروش با اشاره به بازگشایی مدارس بعد از چند روز استمرار هوای آلوده در اصفهان، اظهار داشت: فردا دوشنبه یازدهم آذر ماه تمامی مقاطع تحصیلی دائر هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۹    
تهران- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به پیش بینی هواشناسی برای بارش برف و باران در هفته جاری گفت: تمهیدات جهت آبگرفتگی ناشی از بارش های هفته جاری استان تهران اتخاذ شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی: پیش بینی هواشناسی به مدیران شهری کمک می کند بتوانند شهر را به نحوی مدیریت کنند که به وضع ناسالم برای همه نرسیم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: با ورود یک سامانه بارشی قوی به استان از اواخر روز دوشنبه، احتمال سیلاب و آبگرفتگی معابر در شهرستان های اردل، کوهرنگ و لردگان دور از انتظار نیست.
باز خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۶    
متاسفانه در خیلی از حوزه ها از جمله پیش بینی هواشناسی در بستر اینترنت ملی هنوز جایگزین مناسبی وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: تداوم آلودگی در مشهد تا سه شنبه در بعضی ساعات ادامه دارد، از سه شنبه عصر افزایش باد و بارندگی را داریم که این دو عامل سبب کاهش آلودگی هوا می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران دمای هوا در گرم ترین ساعت امروز یکشنبه به حدود 21 درجه و روز دوشنبه نیز به 23 درجه سانتیگراد خواهد رسید. هواشناسی مازندران با آرام بودن شرایط چوی تا ظهر روز دوشنبه اعلام کرد که از بعد از ظهر دوشنبه رفته رفته سامانه بارشی وارد مازندران شده و تا فردا شب سراسر ...