چهارشنبه ۲۹ خردادساعت ۱۰:۱۵Jun 2019 19

جدیدترین‌های «پیش بینی هواشناسی»

ایسنا   ۴۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد از ورود گرد و غبار طی امروز عصر تا پایان روز شنبه در اکثر نقاط استان خبرداد. ولی بهره مند در گفت وگو با خبرنگار ایسنا کهگیلویه و بویراحمد گفت ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: روز گذشته حداکثر دمای 45 درجه در شهداد، 46 درجه در عنبرآباد و 47 درجه در کهنوج و قلعه گنج ثبت شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از فردا وزش باد شدید موجب بروز گرد و خاک خواهد شد و دمای هوا یک تا دو درجه افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از فردا وزش باد شدید موجب بروز گرد و خاک خواهد شد و دمای هوا یک تا دو درجه افزایش می یاید. حجت الله علی عسگریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۵    
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی مازندران: آسمان این استان سه تا چهار روز آینده صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسئول واحد پیش بینی هواشناسی استان مرکزی گفت: افزایش غلظت ریزگردها پدیده غالب در روزهای پایانی هفته جاری این استان پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اداره پیش بینی هواشناسی استان تهران درباره پیش بینی وضعیت آب وهوا گفت: آسمان در استان تهران صاف و بیشترین دما برای ورامین با 40 درجه سانتی گراد خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۴    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان یزد از ماندگاری هوای گرم و آسمانی صاف تا کمی ابری و وزش باد نسبتا شدید در روزهای آینده خبر داد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۹    
بر گزاری دوره مبانی رادار هواشناسی در مازندران دوره مبانی رادار هواشناسی ، به مدت 3 روز در مازندران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مازندران، دوره آموزشی 18 ساعته مبانی رادار هواشناسی با حضور کارشناسان تجهیزات هواشناسی، تحقیقات هواشناسی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: ساعات بعدازظهر امروز و فردا شاهد رگبار و رعدوبرق پراکنده در ارتفاعات استان خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: دمای هوای استان ایلام از فردا دوشنبه تا اواخر هفته 4 درجه کاهش خواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی در مورد آغاز بارش های رگباری در خراسان رضوی توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۷    
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان از گرمای کم سابقه در این استان خبرداد و گفت : روز گذشته گرم ترین روز در خردادماه بود و دمای شهر کرمان حداکثر به 36 درجه رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۵    
پیش بینی هواشناسی استان حاکی از افزایش دید افقی به دلیل کاهش غلظت ذرات معلق گرد و خاک موجود در جو می باشد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به وزش بادهای شدید در این استان، گفت: این وضعیت هوای استان را در وضعیت ناسالم قرار داده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: برای ساعات بعدازظهر درارتفاعات با رشد ابر، وزش باد و احتمال رگبارورعدوبرق پراکنده در سطح استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۷    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان در پاسخ به مطالبه مردمی پیرامون پیش بینی وقوع پدیده ریزگردها و اطلاع رسانی به هنگام گفت: پیش بینی چنین اتفاقاتی بسیار سخت است با این حال شب گذشته آلودگی را پیش بینی و به اطلاع مدیران استانی رساندیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری و پراکنده خراسان رضوی را فرا می گیرد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: باتوجه به تشکیل گرد و غبار در خارج از ایران و بر روی عراق، پیش بینی می شود امروز کیفیت هوا کاهش یابد که این شرایط تا فردا ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۵    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به شکل گیری توده گرد و غبار درکشور عراق، گفت: امروز هوای استان در تمامی نقاط برای گروه های حساس ناسالم اعلام شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۱    
کارشناس پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: دیروز دمای هوای ارومیه 30 درجه بالای صفر بود و امروز نیز با یک درجه افزایش به 31 درجه می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از افزایش 1 تا 3 درجه ای دمای هوای همدان استان تا سه روز آینده خبر داد. محمدحسن باقری شکیب در گفت و گو با ایسنا، منطقه همدان ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس، هواشناسی استان تهران طی 48 ساعت آینده در برخی نقاط استان تهران رگبار پراکنده و در برخی نقاط آسمان صاف تا کمی ابری پیش بینی کرد. براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش بینی هواشناسی آسمان استان تهران صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود که امروز بعدازظهر همراه با ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای صبح امروز شاهد غبار صبحگاهی در سطح استان بودیم که همچنان ادامه دارد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۶    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: گرد و غبار تا پایان امروز بر فراز آسمان اصفهان خواهد بود و از فردا روند کاهشی آن آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۹    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: گرد و غبار تا پایان امروز بر فراز آسمان اصفهان خواهد بود و از فردا روند کاهشی آن آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۷    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: گرد و غبار تا پایان امروز بر فراز آسمان اصفهان خواهد بود و از فردا روند کاهشی آن آغاز می شود. حجت الله علی عسگریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص وضعیت بحرانی هوای شهر اصفهان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: طبق بررسی نقشه های پیش یابی دمای هوای این استان در روزهای آینده به صورت میانگین بین سه تا چهار درجه گرم تر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: از بعد از ظهر امروز جمعه در مناطق شمالی و مرکز استان شاهد رگبار، رعد و برق خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بعد از ظهر و عصر فردا در ارومیه با توجه به برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال، احتمال بارش پراکنده باران در شهر وجود دارد اما در کل شدت بارش ها در شمال آذربایجان غربی خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- پیش بینی هواشناسی نشان می دهد علاوه بر این هفته که به دلیل افزایش دما و عبور از مرز 50 درجه، تمامی ادارات و بانک های خوزستان تعطیل شدند، آغاز هفته آینده نیز با گرمای شدید همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم طی روزهای آینده شاهد تداوم این رگبارها و رعدوبرق های پراکنده به ویژه در ارتفاعات استان باشیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۶    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش بینی می شود هوای استان رو به گرمی برود اما هوای استان در تابستان امسال خنک تر از سال گذشته پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
طبق پیش بینی هواشناسی استان تهران آسمان تهران کمی ابری بوده و ورامین و فیروزکوه خنک ترین نقطه استان تهران است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از روند افزایشی دما در این استان خبر داد و گفت: با این وجود امسال تابستان داغ و گرمی را در استان انتظار نداریم.
برترین ها / نمناک   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی از رگبار باران، رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی طی امروز تا یکشنبه آینده در برخی مناطق کشور خبر داد. بر اساس خروجی مدل های هواشناسی امروز در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی مناطق استان های واقع در شمالغرب، سواحل غربی دریای خزر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۰    
بر اساس پیش بینی هواشناسی استان از فردا دمای هوا در نقاط غیر ساحلی استان مانند دشتستان و دشتی و حتی در شهرستان دیلم و برخی از نقاط شهرستان جم به 50 درجه سلسیوس خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۴    
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت : طی 48ساعت آینده توفان شن و بروز پدیده گرد و غبار در محورهای مواصلاتی کرمان- زاهدان، شهداد - نهبندان و کرمان - یزد موجب کاهش دید و اختلال در تردد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۹    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی، تا پایان هفته جاری شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری در مازندران خواهیم بود.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بهرام چاره خواه در گفت و گو با کُردپرس اظهار داشت: زرینه با دمای هوای 11.3 درجه سانتیگراد در سردترین ساعات و 27.4 درجه در گرمترین ساعات، خنک ترین و سنندج هم با دمای 36.8 درجه سانتیگراد در 24 ساعت گذشته گرمترین شهر استان کردستان بوده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان هشدار احتمال وقوع توفان شن در محورهای مواصلاتی کرمان سیستان و بلوچستان داد و گفت: امروز وقوع توفان شن در محور شهداد – نهبندان خواهیم داشت لذا رانندگان نکات ایمنی را رعایت کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۰۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با توجه به شرایط تشکیل گرد و خاک بر روی عراق و سوریه و انتقال بخشی از آن به سطح استان، کیفیت هوا و دید افقی طی سه روز آینده تا حدودی کاهش می یابد.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی از سیلابی شدن مسیل ها و آب گرفتگی معابر در برخی شهرهای این استان خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی از سیلابی شدن مسیل ها و آب گرفتگی معابر در برخی شهرهای این استان خبر داد. مهدی صابری در گفت وگو با تسنیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی از سیلابی شدن مسیل ها و آب گرفتگی معابر در برخی شهرهای این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد رئیس گروه پیش بینی هواشناسی یزد با اشاره به اینکه امروز بافق با دمای 38 درجه گرمترین نقطه استان یزد بود، گفت: دمای هوا در این شهرستان طی یکی دو روز آینده به 40 درجه می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از کاهش 2 تا 3 درجه ای دمای هوا نسبت به روز گذشته و وجود غبار رقیق از فردا خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از کاهش 2 تا 3 درجه ای دمای هوا نسبت به روز گذشته و وجود غبار رقیق از فردا خبرداد. محمدحسن باقری شکیب در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۷    
کارشناس پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: از بعد از ظهر امروز و فردا در شمال استان به علت شدت بارندگی ها، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلاب وجود دارد بنابراین باید اقدامات پیشگیرانه برای کاهش خسارات احتمالی به عمل آید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زاهدان - رئیس گروه پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد با سرعت 94 کیلومتر بر ساعت میزان غلظت ذرات معلق در هوای زابل را به 10 برابر حد مجاز رساند.