یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۲۱:۳۲Jul 2020 12

جدیدترین‌های «پیش بینی هواشناسی»

 
قم - شاخص کیفیت هوای شهر قم به علت افزایش گرد و غبار و آلاینده ذرات معلق هوا در وضعیت ناسالم قرار گرفته است.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تداوم گرد و خاک در مناطق شرقی و مرکزی و احتمال بارش های پراکنده در شمال این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از فردا تا انتهای روز دوشنبه شاهد کاهش دو درجه ای دمای در استان هستیم همچنین طی این مدت در بعضی از نقاط استان شاهد رگبارهای پراکنده و خفیف خواهیم بود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۰    
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام، از استقرار توده هوای گرم در استان ایلام تا اواسط هفته جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:نقشه های هواشناسی بیانگر فعالیت جوی به نسبت ناپایدار روی استان اصفهان است از این رو وزش باد پدیده غالب بسیاری از مناطق استان در سه روز آینده پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روز دوشنبه انتظار داریم گاهی شاهد رگبار و رعدوبرق پراکنده باران و وزش باد در آسمان مازندران باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۷    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان اعلام کرد: کاهش دما، باراش قطرات باران و وزش باد و گردوخاک برای هفته جاری در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۲    
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام، از استقرار توده هوای گرم در استان ایلام تا اواسط هفته جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و احتمال وقوع طوفان در شرق و شمال استان کرمان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون توسعه پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: پیش بینی هواشناسی نشان می دهد که بارش های پاییزی امسال در این استان نسبت به شرایط نرمال، دیرتر و کمتر خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با ورود یک سامانه بارشی، ناپایداری های جوی آسمان این استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: فردا با شکل گیری و تقویت جریانات شمالی انتظار داریم شرایط برای افزایش ابر مهیا شود که علاوه بر اینکه حداکثر دما تا سه درجه افت می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران از کاهش نسبی دمای هوای مازندران در چند روز آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: فردا هم تداوم هوای گرم را در آسمان استان داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: با وورد سامانه بارشی از فردا در برخی از شهرهای استان شاهد رگبار باران و رعد برق خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۵    
ساری - ایرنا - بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران دمای هوا مازندران برای روزهای آخر هفته جاری روند افزایشی را طی خواهد کرد و به مرز 38 درجه سانتیگراد خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام، گفت: مطابق بررسی و تحلیل نقشه های هواشناسی از امروز تا پایان هفته دمای هوا افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تداوم ناپایداری های جوی و روند افزایشی دما در 24 ساعت آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی هواشناسی حاکی از افزایش ابر و افزایش دما تا پایان هفته برای استان مرکزی است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تداوم ناپایداری های جوی و روند افزایشی دما در 24 ساعت آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: هشتمین هشدار نارنجی هواشناسی استان برای تقویت بارش های مونسون صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم گفت:در روز های آینده شاهد افزایش دما به صورت تدریجی در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز انتظار داریم کماکان به دلیل عبور موج کم و بیش ناپایدار در ارتفاعات استان شاهد رگبار و رعدوبرق های پراکنده، وزش باد باشیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تدوام گرد و خاک در مناطق شمال، شرق و مرکز این استان خبر داد و گفت: احتمال بارش های پراکنده در نیمه غربی استان اصفهان در 24 ساعت آینده دور از انتظار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز افزایش ابر، احتمال رگبار پراکنده باران در جنوب و وزش باد نسبتا شدید در شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۰۱    
افزایش تدریجی ابر و وزش باد نسبتا شدیددر برخی نقاط خراسان شمالی پیش بینی هواشناسی است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از افزایش ابر در سطح استان خبرداد و گفت: احتمال جاری شدن روان آب، سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۳۶    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: طی دو روز آینده دمای هوا در استان افزایش پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۳    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای آینده شاهد جوی نسبتا پایدار و هوایی عمدتا صاف تا نیمه ابری در استان مازندران خواهیم بود.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: تداوم جریان برق در تابستان از طریق مدیریت مصرف میسر است. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ،سعید فرخی در جلسه ای با موضوع مدیریت مصرف برق در دوره پیک و وصول مطالب که با حضور مدیران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان بیان کرد: در هفته جاری وزش بادهای بسیار شدید اما موقتی برای استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام، گفت: مطابق بررسی و تحلیل نقشه های هواشناسی دمای استان امروز بین 3 تا 4 درجه افزایش یافته و هوای گرم در استان ایلام مستقر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: به دلیل پوشش ابر طی این هفته دمای کمینه در استان کرمان قدری بالاتر می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- پیش بینی هواشناسی برای اغلب نقاط استان سمنان آسمانی صاف تا نیمه ابری در بعضی ساعات وزش باد شدید گزارش شده است، وضعیتی که برای سومین جمعه متوالی بر سطح استان حاکم می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۷:۴۵    
ساری- ایرنا- بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران ، هواشناسی مازندران شرایط پایان هفته نسبتا گرمی را برای این استان پیش بینی و اعلام کرد که دمای هوای استان از امروز سه شنبه تا پایان هفته پنج درجه افزایش می یابد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تداوم گرد و غبار در مناطق شمالی، شرقی، مرکزی و غربی این استان تا روز شنبه 14 تیرماه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۱:۰۹    
بجنورد- ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی با بیان اینکه وزش باد و گرد و غبار پدیده غالب استان در پایان هفته جاری است، گفت: در این بازه زمانی افزایش جزئی دما هم خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۰:۲۵    
مشهد- ایرنا- مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به افزایش شدت وزش باد، توام با گرد و خاک با احتمال بروز خسارت و افزایش غلظت گرد و غبار در این استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۷    
ایسنا/زنجان مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: هوای استان با وزش باد نسبتا شدید و به تدریج با افزایش ابر همراه خواهد بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان درباره ناسالم شدن هوای کلانشهر اصفهان و شهرهای شمالی و شرقی این استان بر اثر خیزش گرد و خاک در دو روز آینده هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا پایان هفته افزایش ابر در آسمان استان شاهد هستیم به ویژه در ارتفاعات رگبار و رعدوبرق ای پراکنده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: پیش بینی می شود آسمان این استان در 2 روز آینده شاهد رگبار پراکنده باران و وزش شدید باد باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:با توجه به گذر موج ناپایدار از روی استان از چهارشنبه بعد از ظهر تا پنجشنبه شب افزایش شدت وزش باد و کاهش کیفیت هوا را در استان اصفهان شاهد خواهیم بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری به دلیل ناپایداری های جوی و وزش باد از سمت شمال شرق کشور، پدیده غالب بسیاری از مناطق استان اصفهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۷:۵۲    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از وضعیت جوی پایدار تا پایان هفته خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۴۱    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: فردا انتظار داریم از میزان ناپایداری دمای هوا آسمان استان کاسته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس گروه پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان با صدور هشدار زرد گفت: بعدازظهر امروز با فراهم بودن شرایط برای رشد ابرهای همرفتی درجنوب استان، بارش های رگباری، رعد وبرق و تندباد لحظه ای ارتفاعات را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۸:۵۳    
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام، گفت: بررسی نقشه های پیش یابی نشان می دهد که با توجه به تضعیف پر ارتفاع جنب حاره از شدت گرمای روزهای اخیر تا سه روز آینده کاسته خواهد شد.