پنجشنبه ۱۵ خردادساعت ۲۱:۰۲Jun 2020 4

جدیدترین‌های «آبگرفتگی معابر»

 
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به آبگرفتگی معابر در برخی استان ها، از افزایش دما و به تبع آن افزایش مصرف آب و انرژی خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۶    
کولیوند شهردار ملارد از انجام عملیات لایروبی و شستشو انهار و کانال های آب سطح شهر ملارد به منظور افزایش بهداشت محیط شهری، کاهش آلودگی های محیطی و جلوگیری از وقوع آبگرفتگی معابر خبر داد.
سازمان هواشناسی از نفوذ سامانه بارشی خبر و نسبت به وقوع سیلاب ناگهانی و آبگرفتگی معابر در 2 استان کشور هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۱    
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بررسی نقشه های پیش یابی بیانگر ورود امواج بارشی به استان است که احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و آبگرفتگی معابر شهری بر اثر این امر وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
گودرزی گفت: امروز در برخی استان ها به سبب شدت بارش احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد آورده است: امروز بعدازظهر (اول خرداد ماه) وقوع رگبار باران گاهی توام با رعدوبرق و وزش باد شدید موقت برای برخی مناطق استان فارس، کرمان، شمال هرمزگان و نیمه شمالی سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گودرزی گفت: امشب در 4 استان کشور به سبب شدت بارش احتمال آبگرفتگی معابر، سیلاب ناگهانی و بالا آمدن آب رودخانه ها وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از شروع بارش های پراکنده باران از امروز در استان خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اصغر عطایی مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران در تشریح آخرین وضعیت آبگرفتگی معابر پایتخت پس از بارش شدید باران گفت: بارش ساعت گذشته پایتخت به معنای واقعی کلمه بارش بهاری بود که حجم زیادی از ابرهای بارش زا از غرب تهران وارد و سپس به مناطق مرکزی رسیدند و در نهایت از شرق تهران خارج شدند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۲:۴۷    
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش ها تا پنجشنبه در برخی مناطق کشور نسبت به آبگرفتگی معابر 14 استان هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۰    
اصغر عطایی با اشاره به بارش باران که پایتخت را درگیر کرد از آمادگی شهرداری تهران برای مقابله با آبگرفتگی ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار وقوع سیلاب ناگهانی در 4 استان بر آمادگی شهرداری ها و فرمانداری ها برای جلوگیری از خسارت های روان آب ها و آبگرفتگی معابر تاکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش ها تا پنجشنبه در برخی مناطق کشور نسبت به آبگرفتگی معابر 14 استان هشدار داد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه تا روز سه شنبه 30 اردیبهشت در استان هایی نظیر البرز، تهران، مازندران و زنجان احتمال آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد، گفت: در این مدت در استان هایی نظیر قم، گلستان، یزد و خراسان رضوی کاهش دید و کاهش کیفیت هوا محتمل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه تا روز سه شنبه 30 اردیبهشت در استان هایی نظیر البرز، تهران، مازندران و زنجان احتمال آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد، گفت: در این مدت در استان هایی نظیر قم، گلستان، یزد و خراسان رضوی کاهش دید و کاهش کیفیت هوا محتمل است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۷    
سمنان - نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از فردا و پس فردا، آسمان استان سمنان میزبان سامانه کم فشار بارشی می شود در نتیجه باید احتمال بارش شدید باران را در نظر گرفت.
موج   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی صبح امروز نسبت به آبگرفتگی معابر در 16 استان کشور هشدار داد.
تحلیل بازار / راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای نسبت به وقوع آبگرفتگی معابر و برخورد صاعقه در 16 استان طی امروز تا سه شنبه هشدار داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای نسبت به وقوع آبگرفتگی معابر و برخورد صاعقه در 16 استان طی امروز تا سه شنبه هشدار داد. هشدار سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ 1- توصیف: فعالیت سامانه بارشی زمان شروع: بعدازظهر یکشنبه مورخ 99/02/28 ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری زرد رنگ از رگبار باران همراه و وزش باد طی سه روز آینده در برخی مناطق کشور خبر داده است. در هشدار سازمان هواشناسی آمده است که رگبار باران همراه با رعد و برق همراه با وزش باد و بارش تگرگ فردا (28 اردیبهشت) در شمال خراسان شمالی و گلستان و روز ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۴    
معاون فنی و عمرانی شهرداری از اجرای عملیات گسترده اصلاح هندسی انهار و کانال های سطح شهر برای پیشگیری و رفع آبگرفتگی معابر خبر داد .
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، براساس هشدار سازمان هواشناسی، فعالیت این سامانه از امروز به صورت رگبار باران، گاهی همراه با رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد رخداد تگرگ خواهد بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۵    
سازمان هواشناسی برای نواحی شمالی و شمال شرقی بارندگی و آب گرفتگی معابر را پیش بینی کرد و همچنین برای نواحی مرکزی بخصوص تهران، قزوین، البرز و هرمزگان هشدار وزش باد شدید را داد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۳    
سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارش طی امروز و فردا (22 و 23 اردیبهشت) در شمال شرق کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، این سامانه بارش با مخاطره رگبار و رعدوبرق و گاهی وزش باد شدید و وقوع تگرگ ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز دوشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: فعالیت سامانه بارشی از عصر امروز از نواحی شمالی و غربی این استان همراه با افزایش ابر و وزش باد آغاز می شود و روز سه شنبه بارشهای رگباری بیشتر نقاط استان را فرا می گیرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۲۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: در استان های خراسان شمالی و خراسان رضوی احتمال سیلاب ناگهانی و بالا آمدن آب سطح رودخانه ها وجود دارد.
سازمان هواشناسی با اشاره به آغاز فعالیت سامانه بارشی نسبت به احتمال وقوع سیلاب های ناگهانی و طغیان رودخانه ها در 2 استان کشور هشدار داد.
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار نارنجی، از رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید همراه با وقوع تگرگ طی فردا (17 اردیبهشت) در پنج استان کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: طی امشب و فردا برای 4 استان کشور به سبب بارش های شدید احتمال آبگرفتگی معابر، سیلاب و وقوع تگرگ وجود دارد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور سه هشدار از رگبار باران در برخی مناطق و افزایش ارتفاع موج طی سه روز آینده خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از ورود سامانه بارشی به استان از بعد از ظهر و شب امروز خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۳    
کارشناس هواشناسی برای امشب درباره احتمال بروز آبگرفتگی معابر و برخورد صاعقه در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، لرستان، شمال اردبیل و شمال شرق خوزستان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی هشداری از احتمال آبگرفتگی معابر و برخورد صاعقه طی امروز، فردا و دوشنبه در 13 استان از جمله تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز زنجان، جاری شدن سیل و آبگرفتگی معابر ، مزارع و باغات به روستای کهیا درمجموع 21 میلیارد تومان خسارت زد تگرگ دیروز و خسارات امروز کهیای طارم تگرگ دیروز و خسارات امروز کهیای طارم تگرگ دیروز و خسارات امروز کهیای طارم تگرگ دیروز و خسارات امروز کهیای طارم تگرگ دیروز و ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شهردار منطقه 6 تبریز گفت: در راستای رفع آبگرفتگی معابر و به منظور پیشگیری از بروز سیلاب احتمالی در غرب این شهر، عملیات لایروبی مکانیزه کانال های این منطقه به صورت مستمر انجام می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بارش باران و تگرگ شدید شب گذشته علاوه بر آبگرفتگی معابر عمومی سطح شهر موجب طغیان رودخانه هروچای و جاری شدن سیلاب این رودخانه در باغ های میوه و مزارع کشاورزی حاشیه این رودخانه شده و خسارت مالی قابل توجهی را به کشاورزان و باغداران خلخال وارد کرد . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ بارش باران شدید و رگباری همراه با تگرگ موجب آبگرفتگی معابر و همچنین طغیان رودخانه هروچای در خلخال و جاری شدن سیل در باغ های حاشیه این رودخانه شده و خسارات مالی سنگینی به باغداران این منطقه وارد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تأمین بودجه شهر یئری و موزه مشگین شهر/ ایجاد شبکه الکترونیکی راهنمای گردشگری؛ لزوم بهره مندی از مشارکت خیرین در حوزه بهداشت و درمان/ اهدای ونتیلاتور به دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛ واگذاری 9 پروژه عمرانی ورزش اردبیل به بخش خصوصی/ تکمیل پروژه های با پیشرفت 70 درصد در اولویت است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۲۲:۴۶    
بارش شدید باران و تگرگ در بستان آباد موجب آبگرفتگی خیابان ها و سیلابی شدن معابر، ورود آب به منازل و سرریز فاضلاب شهری را به دنبال داشت.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گرمی گفت: با توجه به گزارشات سازمان هواشناسی استان مبنی بر احتمال بارش سیلاب و آبگرفتگی معابر ، نیروهای این ارگان در حالت آماده باش هستند.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۴    
محمد خسروی در گفت وگو با خبرنگار کردپرس اظهار کرد: هوای استان کرمانشاه تا صبح فردا پنجشنبه تحت تاثیر سامانه ناپایدار مستقر بر جو منطقه، در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید و رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق و بویژه در نواحی غربی همراه با غبار خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- بارش شدید باران همراه با تگرگ موجب خسارت به بخش کشاورزی و آبگرفتگی معابر و منازل در شهرستان بستان آباد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۷    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز زنجان ؛ کارشناس هواشناسی گفت: بیشتر بارشها رگباری وهمراه با تگرگ است. شهروندان از اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و از تردد در ارتفاعات به سبب وقوع صاعقه خودداری کنند کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی : :شهروندان از اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و از تردد در ارتفاعات به سبب وقوع صاعقه خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۶    
فیلمی از وضع معابر روستای کلک امجدی شهرستان سنقر در استان کرمانشاه پس از بارندگی را مشاهده می کنید.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
یاسر اشتاد روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار نصیرنیوز افزود: هم اکنون اغلب شهرهای استان توام با بارش متناوب باران است که بیشترین میزان بارش ها در سردشت با 9 میلیمتر گزارش شده و در ارومیه نیز پنج میلی متر ثبت شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی نسبت به وقوع سیلاب، آبگرفتگی معابر و برخورد صاعفه در 11 استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۰۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
از ظهر امروز با تشدید ناپایداری های جوی، در بیشتر مناطق استان بارش رگباری توام با تندباد و رعدوبرق و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.