دوشنبه ۲۷ آبانساعت ۱۲:۲۹Nov 2019 18

جدیدترین‌های «آبگرفتگی معابر»

ایسنا   ۳۷ دقیقه پیش    
ایسنا/بوشهر به علت شدت بارندگی و همچنین آب گرفتگی معابر در سطح استان بوشهر مدارس شهرستان های بوشهر، دشتستان و کنگان در نوبت عصر تعطیل اعلام شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۱:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: باتوجه به شدت بارندگی که از ساعت های اولیه صبح یکشنبه در مناطق مختلف استان بوشهر آغاز شده، براساس تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان بوشهر مدرسه های مقطع ابتدایی و پیش دبستانی این شهر به جز (عالی شهر) و منطقه خارگ تعطیل خواهد بود. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- به دلیل شرایط نامساعد جوی، بارندگی های شدید و آبگرفتگی معابر همه کلاس های دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی و خلیج فارس بوشهر در روز دوشنبه تعطیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
سامانه بارشی که از دیروز وارد خوزستان شده تاکنون 67 میلیمتر در شهر لالی باران باریده و سبب آبگرفتگی معابر عمومی در برخی شهرها شده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- بارش باران از شامگاه یکشنبه در شهر شیراز آغاز شده و با تداوم آن در روز دوشنبه، نگاه ها به مسئولان شهری دوخته شده است که در زمینه جلوگیری از آبگرفتگی معابر و ارائه خدمات حمل و نقل شهری تلاش حداکثری خود را به کار گیرند.
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گفته گودرزی با توجه به شدت بارش ها در استان های جنوبی کشور، احتمال آبگرفتگی معابر و بالاآمدن سطح رودخانه ها، رخداد سیلاب و لغزندگی جاده ها وجود دارد. تاریخ انتشار: 08:34 - 27 آبان 1398 - کد خبر: 568773
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از تداوم بارندگی در استان تا چهارشنبه خبر داد و گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه دمای هوا به طور محسوسی کاهش می یابد.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر افزایش بارش ها از عصر امروز تا آخر وقت فردا، دستگاه های امدادی در آماده باش هستند و برای مقابله با حوادث احتمالی آماده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
پس از بارندگی امروز ظهر در اهواز، معابر این کلانشهر دچار آبگرفتگی شدند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دهقانی بیان کرد: امکانات و نیروهای لازم برای مدیریت حوادث احتمالی ناشی از افزایش بارش ها و آبگرفتگی معابر در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: از عصر یکشنبه 26 آبان 98 بارندگی در فارس آغاز خواهد شد و به دلیل شدت بارش ها احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و آبگرفتگی معابر عمومی نیز وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بوشهر - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از تداوم بارندگی در استان تا چهارشنبه خبر داد و گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه دمای هوا به طور محسوسی کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ای این استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر درباره آبگرفتگی معابر از عصر امروز تا اواخر وقت فردا بر اثر افزایش بارش ها هشدار داده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: موضوع آبگرفتگی میراث گذشته بندر عباس است که امیدوارم با کمک شهردار و استاندار این مشکل حل شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۹    
اجرایی خبر داد: به علت بارش باران و لغزنده شدن خیابان و احتمال آبگرفتگی معابر مدارس مقطع ابتدایی در شهرستان های شمالی استان بوشهر تعطیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۵    
بررسی نقشه های هواشناسی، ناپایداری هوا در 2 روز آینده را نشان می دهد.
ندای استان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:هواشناسی استان بوشهر نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی و اختلال در تردد های شهری و جاده ای طی روز های آینده در استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس اعلام سازمان هواشناسی فعالیت سامانه بارشی تا آخر این هفته در کشور تداوم دارد که موجب بارش باران، برف، رعد و برق و وزش باد شدید در بیشتر نقاط کشور خواهد شد و احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن روان آب، لغزندگی و مه آلود شدن و اختلال تردد در جاده های کوهستانی وجود دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
دست کم تا سه چهار روز آینده بارندگی و کاهش دما در نوار شمالی کشور و دامنه های البرز ادامه خواهد داشت. کارشناس هواشناسی مازندران: از امروز تا چهارشنبه بارشها در دشت پراکنده و در کوهستان برفی است. از پنج شنبه تا امروز ، بیشترین برف و باران در آلاشت و نوشهر بارید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی و اختلال در تردد های شهری و جاده ای طی روز های آینده در استان هشدار داد.
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۳    
نیروهای خدمات شهری این شهرداری، اقدامات پیشگیرانه ای مانند لایروبی و پاکسازی کانال ها به منظور رفع مشکل آبگرفتگی معابر و انسداد آبروها، هدایت و دفع آب های سطحی و جلوگیری از جاری شدن سیلاب های احتمالی در این مواقع، جمع آوری نخاله های ساختمانی، پاکسازی نهرها و جوی روان آب ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از تقویت سامانه بارشی در استان خبر داد و گفت: طی روزهای یکشنبه و دوشنبه احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۶    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال وبختیاری با اشاره به ورود یک سامانه بارشی پرقدرت به استان از روز شنبه، گفت: با ورود این سامانه به استان دمای هوا بین 6 تا 10 درجه سانتی گراد تا نیمه های هفته کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
هواشناسی استان تهران درباره احتمال آبگرفتگی معابر و مسیل ها و اختلال در آمد و شد و به ویژه در نواحی کوهستانی به دلیل رخداد مه و لغزندگی هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به موجب سامانه بارشی جدید در استان البرز وزش باد شدید و لحظه ای، رگبار و رعد و برق، احتمال تگرگ و در بعضی ساعات بارش برف و کاهش شدید دمای بیشینه از 6 تا 10 درجه پیش بینی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری در خصوص آبگرفتگی معابر وجاری شدن روان آب وکاهش دیددر استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۶    
مدیرکل هواشناسی فارس درخصوص نفوذ سامانه بارشی جدید و آبگرفتگی معابر هشدار داد.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد دادرس افزود: دمای هوا هم 8 تا 16 درجه سلسیوس کاهش می یابد. وی گفت: از پدیده های دیگر جوی گیلان در تا اواسط هفته پیش رو وزش باد و بارندگی شدید و بارش برف در ارتفاعات ، رعد و برق و مواج شدن دریاست. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - اداره کل هواشناسی لرستان اعلام کرد: آخر هفته جاری در استان با رگبار باران و آبگرفتگی معابر همراه است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت : لایروبی منهول ها، کانال ها و انهار سطح شهر به صورت مستمر در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - اداره کل هواشناسی مازندران عصر چهارشنبه با انتشار اخطاریه ای نسبت به بارندگی شدید و احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها، آبگرفتگی معابر و بارش برف در ارتفاعات از بعدازظهر فردا پنجشنبه بیست و سوم آبان ماه هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با نفوذ سامانه بارشی و با گذر متعدد امواج ناپایدار از جو استان طی روزهای شنبه تا چهارشنبه هفته آینده ( 25 تا 29 آبان ماه) احتمال بارش تگرگ و آبگرفتگی معابر در این استان وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۴    
معاون توسعه و پیش یابی هواشناسی گلستان با اشاره به نفوذ سامانه سرد و بارشی به استان گفت: در روزهای پایانی هفته شاهد کاهش شدید دما، بارش های رگباری و برف و احتمال بالاآمدن آب رودخانه ها و آبگرفتگی معابر هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از وقوع بارش باران در استان خبر داد و گفت: در هفته آینده احتمال آب گرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با صدور اطلاعیه ای با اشاره به آغاز بارش از امشب چهارشنبه 22 آبان ماه از احتمال آب گرفتگی معابر و وزش تندباد لحظه ای در استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان نسبت به وقوع سیل ، تگرگ و آبگرفتگی معابر در استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای ضمن اشاره به آغاز بارش در شمال کشور از پنجشنبه (23 آبان ماه) از احتمال آبگرفتگی معابر و وزش تندباد لحظه ای در برخی استان های کشور خبر داد.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۵    
آبگرفتگی معابر موضوعی است که در فصول بارانی سال با آن روبه رو هستیم، گاهی این آبگرفتگی ها به قدری زیاد می شوند که رفت و آمد شهری را مختل می کنند. کافیست چند ساعت به طور پیوسته در شهر تهران باران ببارد تا رفت و آمد به راحتی مختل شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۰:۰۷    
دنیای اقتصاد – قزوین : شهردار محمدیه با اشاره به اینکه شهرداری آمادگی مقابله با هر گونه آبگرفتگی سیل را در محمدیه و ناحیه شهری مهرگان دارد، توضیح داد: همزمان با فرارسیدن فصل بارندگی و به منظور جلوگیری از بروز آبگرفتگی معابر و برای ضرورت تسهیل در تردد شهروندان فهیم محمدیه و ناحیه شهری مهرگان تلاش ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در اخطاریه ای از بارندگی شدید در استان های کشور خبر داد و نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی، جاری شدن روان آب، احتمال طغیان رودخانه های فصلی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ضیاییان گفت: با توجه به رگبار شدید باران در پاره ای از مناطق هرمزگان و سواحل غرب دریای عمان احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، صادق ضیائیان با اشاره به اینکه تا پنجشنبه هفته جاری جوی آرام و پایدار در اغلب شهرهای کشور حاکم است، اظهار داشت: به دلیل پایداری هوا، افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود. ...
بهارستانه   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: فردا در برخی مناطق خوزستان، بوشهر، فارس، کرمان و کهگیلویه و بویراحمد و روز شنبه در هرمزگان، فارس، بوشهر و کرمان، رگبار باران و تندباد لحظه ای و در ارتفاعات فارس و کرمان بارش تگرگ پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - سفرهای غیرضروری مردم بندرعباس موجب کُندی خدمات رسانی و رفع آبگرفتگی معابر این شهر شده است.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۶:۳۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان درباره آبگرفتگی معابر و وقوع سیل ناشی از بارش های شدید و لحظه ای در این استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
بارش باران و تگرگ در بندرعباس سبب آبگرفتگی در معابر و خیابان ها شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- سرپرست اداره هواشناسی قشم نسبت به باد شدید، رعد و برق و بارش شدید باران در این شهرستان و آبگرفتگی معابر هشدار داد.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه به اخطاریه سازمان مدیریت بحران کشور و اداره کل هواشناسی استان مبنی بر وزش باد گاهی شدید همراه رگبار، رعد و برق، پاره ای نقاط تگرگ مورد انتظار است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - شهردار بافق گفت: به منظور جلوگیری از تجمع روان آب ها و آبگرفتگی معابر 150 حلقه چاه جذبی با هزینه 1.4 میلیارد ریال در این شهر حفر شد.