دوشنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۸:۱۱Feb 2020 24

جدیدترین‌های «رعد و برق»

پدیده غالب اکثر نقاط استان اردبیل در روز دوشنبه، وزش باد تند تا نسبتاً شدید است که از روز سه شنبه هفته جاری ضمن تداوم وزش بادهای تند تا شدید و با نفوذ سامانه ناپایدار جوی، در مناطقی از استان بارش باران، گاهی به صورت رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرج الله شکوهی پور در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:: در روزهای دوشنبه و سه شنبه علاوه برافزایش پوشش ابر، افزایش محسوس دما و وزش باد شدید جنوب شرقی، احتمال خیزش گرد و خاک و کاهش موقت دید افقی و وقوع بارش پراکنده باران و رعدوبرق در برخی نقاط از نیمه شمالی این استان دور از انتظار نخواهد بود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
علی پناهی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بررسی آخرین نقشه های پیش یابی، عبور موج بارشی از اواخر روز دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری از استان را نشان می دهد که بارش باران، رعد و برق و در ارتفاعات و گردنه ها بارش برف و وزش باد شدید همراه خواهد بود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
منصور رحمانیان روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی است که به موجب آن آسمانی کمی تا قسمتی ابری پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت:با آغاز موج ناپایدار در مناطق غربی استان اصفهان بارش باران و تگرگ، گاهی رگبار شدید و رعد و برق در بسیاری از مناطق و بارش برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر استان پیش بینی می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
پیام مساعدی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بنابراین در روزهای دوشنبه و سه شنبه علاوه بر افزایش پوشش ابر، افزایش محسوس دما و وزش باد شدید جنوب شرقی، احتمال خیزش گرد و خاک و کاهش موقت دید افقی و وقوع بارش پراکنده باران و رعد و برق در برخی نقاط از نیمه شمالی این استان دور از انتظار نخواهد بود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به نقشه های هواشناسی بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در نقاط مختلف استان و برف در مناطق سردسیری و مستعد از دوشنبه شب در این استان پیش بینی می شود.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۰    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به پایداری هوا و افزایش غبار آلودگی در 24 ساعت آینده، گفت: روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی به استان اصفهان، بارش های رگباری، رعد و برق و ریزش تگرگ در بسیاری از مناطق و بارش برف در ارتفاعات استان پیش بینی می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، ولی بهره مند ظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: امروز و فردا جو بیشتر مناطق استان با افزایش ابر همراه خواهد بود. وی بیان داشت: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی بارشها در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر از افزایش قابل ملاحظه سرعت وزش باد و تلاطم دریا، وقوع رگبار پراکنده باران و رعد و برق از دوشنبه خبر داده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: سامانه بارشی از اواخر یکشنبه تا اواخر وقت چهارشنبه جو استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد که سبب رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در استان خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری نسبت به بارش برف و کولاک و وقوع رعد و برق در این استان اخطار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۰    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری تا 72 ساعت آینده، نیمه ابری، رعد و برق و رگبار برف و باران پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۹    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به پایداری هوا و افزایش غبار آلودگی در 24 ساعت آینده، گفت: روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی به استان اصفهان، بارش های رگباری، رعد و برق و ریزش تگرگ در بسیاری از مناطق و بارش برف در ارتفاعات استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری نسبت به بارش برف و وقوع رعد و برق در استان هشدار داد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از روز دوشنبه (5 اسفند) گفت: با ورود این سامانه بارشی ،بارش برف و باران و وزش باد شدید در برخی از مناطق کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: ناپایداری های جوی در قالب بارش پراکنده باران، رگبار، رعد و برق و وزش باد تا فردا در استان ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: ناپایداری ضعیفی از جمله بارش پراکنده و رعد و برق در برخی نقاط خوزستان در روز شنبه دور ازانتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۴    
هواشناسی چهارمحال و بختیاری آسمان استان را بارانی همراه با رعد و برق پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در بررسی نقشه های پیش یابی سامانه بارشی مستقر بر روی استان تا اواخر امشب سبب بارش باران، رعدوبرق و در مناطق مستعد، بارش تگرگ و وزش باد نسبتا شدید تا شدیدخواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۶    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، ابری همراه با بارش باران و گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی می شود.
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز پنجم اسفند سامانه بارشی جدیدی از جنوب غرب به تدریج وارد کشور می شود و سبب بارش باران، رعدوبرق و وزش باد در جنوب غرب و سپس غرب کشور می شود و روز سه شنبه نقاط بیشتری را در برمی گیرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به فعالیت سامانه بارش زا در ساعات آینده، گفت: بارش برف و باران و وقوع رعد و برق در مناطق غرب، جنوب و شمال استان اصفهان در این مدت پیش بینی می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
نخعی گفت: از اواخر وقت امروز تا فردا ظهر (2 اسفند) برای نیمه شمالی خراسان جنوبی، بارش باران و گاهی رعد و برق پیش بینی می شود.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: سامانه بارشی بعدازظهر یکشنبه هفته آینده وارد استان می شود و تا اواخر چهارشنبه مستقر خواهد بود. به گزارش تابا ؛محمد سبزه زاری اظهار کرد: طبق نقشه های هواشناسی سامانه بارشی مستقر بر روی استان تا اواخر امشب سبب بارش باران و رعد و برق و در مناطق مستعد بارش تگرگ ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۸   + ۴۹ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های آینده نگری با فعالیت سامانه بارشی امروز (پنجشنبه) در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، سواحل شمالی، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، بخش هایی از مرکز، جنوب و به تدریج در شمال شرق بارش پیش بینی می شود که بارش در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف و در مناطق جنوبی با رعد و برق همراه است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: برای اغلب نقاط استان، بارش رگبار باران و رعدو برق پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز (پنجشنبه) برای شمال غربی، غرب، جنوب غربی کشور، دامنه های البرز، سواحل شمال، به تدریج شمال شرق و مناطق جنوبی بارش پیش بینی شده است که در مناطق سردسیر و مرتفع بارش ها به شکل برف خواهد بود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
بارش های رگباری باران همراه با وزش باد، رعد و برق و کاهش دما از عصر امروز (پنجشنبه) مناطق مختلف خراسان رضوی را فرا می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- بارش های رگباری باران همراه با وزش باد، رعد و برق و کاهش دما از عصر امروز (پنجشنبه) مناطق مختلف خراسان رضوی را فرا می گیرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
محمد سبزه زاری اظهار کرد: طبق گزارش نقشه های هواشناسی استان خوزستان تا اواخر روز پنجشنبه سامانه بارشی سبب رگبار و رعد و برق، وزش باد متوسط تا شدید گاهی تندباد لحظه ای به ویژه در مناطق شمالی و شرقی استان خواهد شد. وی افزود: هم چنین بارش در ارتفاعات استان به شکل برف خواهد بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: تا اواخر روز پنجشنبه سامانه بارشی موجب رگبار، رعد و برق و وزرش باد در خوزستان خواهد شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
منصور رحمانیان شامگاه چهارشنبه به ایرنا گفت : فردا آسمان البرز، ابری، مه آلود بارش باران و احتمال رعدو برق و در ارتفاعات برفی خواهد بود. آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها و اختلال در تردد خودروها و در ارتفاعات کاهش میدان دید، ریزش سنگ و سقوط بهمن برای فردا پیش بینی می شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه اداره کل هواشناسی استان تهران، طی روز پنجشنبه در سطح استان (بخصوص بخشهای شمالی) بارش باران و برف در ساعات بعدازظهر با وزش باد و احتمال رعد و برق و در ارتفاعات همراه با مه و بارش برف پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از عصر امروز تا فردا ( پنجشنبه) با افزایش ناپایداری ها علاوه بر وقوع رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش تندباد لحظه ای برای مناطق مستعد این استان تگرگ پیش بینی می شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت جوی کشور طی روزهای آینده گفت: امروز با ورود سامانه بارشی در نوار غربی دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی بارش برف و باران پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیر کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: از عصر روز پنج شنبه تا ظهر جمعه با تقویت ناپایداری ها، بارش باران گاهی همراه با رعد و برق در نیمه شمالی و شمال غرب استان خواهیم داشت.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز با فعالیت سامانه بارش زا در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی بارش برف وب اران آغاز می شود، در برخی مناطق جنوب غرب بارش با صورت رگبار و رعدوبرق همراه با وزش باد شدید و در نوار مرزی آن با احتمال گردوخاک پیش بینی می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۳    
اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری نسبت به رگبار باران و برف و وقوع رعد و برق در این استان اخطار داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدیدی امروز (30 بهمن ماه) از شمال غرب به کشور وارد می شود.صادق ضیاییان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز با ورود سامانه بارشی جدید در شمال غرب، غرب و دامنه های زاگرس مرکزی، بارش برف و باران و در مناطقی از جنوب غرب ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با ورود سامانه بارشی جدید به جو استان از اواخر روز چهارشنبه، افزایش ابر، بارش باران، همراه با رعد و برق و وزش شدید باد و در پاره ای مناطق به ویژه مناطق کوهستانی و سردسیری بارش برف ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در برخی مناطق شمال شرق و زاگرس مرکزی بارش پراکنده برف و باران و در مناطقی از جنوب غرب بارش پراکنده روی می دهد. ...
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
محمد خسروی در گفت وگو با خبرنگار کردپررس افزود: هوای استان کرمانشاه امروز سه شنبه ضاف تا قسمتی ابری گاهی اوقات همراه با وزش باد و رشد ابر خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۲    
با ورود سامانه بارشی قوی به لرستان از پنجشنبه، پیش بینی می شود تا 60میلیمتر بارن در استان ببارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی از امروز (سه شنبه) تا پایان هفته جاری برای این استان وزش باد همراه با گرد و خاک در برخی نقاط بارش باران گاهی رعد و برق پیش بینی کرد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از وقوع گرد و خاک محلی در بخش هایی از استان به دلیل وزش باد خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد: طی امروز (29 بهمن ماه ) به دلیل ضرایب بالای ناپایداری، افزایش ابر و بارش های نقطه ای همراه با رعد و برق دور از انتظار نیست. ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، صادق ضیائیان ، در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز شاهد بارش برف و باران در استان های واقع در غرب و شمال غرب کشور، دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی، مناطقی از شمال شرق کشور و دامنه های جنوبی البرز مرکزی و غربی هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۰    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : از بامداد فردا تا اوایل هفته آینده به دلیل گذر امواجی ناپایدار از جومنطقه به تناوب شاهد وزش باد بارندگی و گاهی اوقات رعدو برق در سطح استان خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، امین حسین نقشینه افزود: امروز در برخی نقاط شمال شرق و زاگرس مرکزی بارش پراکنده برف و باران و در مناطقی از جنوب غرب بارش پراکنده باران رخ می دهد و چهارشنبه سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می شود. ...
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش بینی وزش باد، رگبار و گرد و خاک در استان اخطاریه ای صادر کرد. در اخطاریه شماره 27 امروز (28 بهمن ماه) اداره کل هواشناسی خوزستان آمده است: "از اواسط چهارشنبه تا اوایل روز جمعه هفته جاری رگبار، رعد و برق و وزش باد متوسط تا شدید به ویژه در مناطق شمال ...