سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۸:۱۹Feb 2020 25

جدیدترین‌های «وزش باد»

جماران   ۵۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
پیام مساعدی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بررسی نقشه های پیش یابی جوی نشان می دهد، از امروز تا اوایل وقت فردا چهارشنبه در برخی ساعت ها افزایش پوشش ابر، وزش باد و احتمال گرد و خاک و کاهش موقت دید افقی ...
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
منصور رحمانیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از فعالیت سامانه بارشی تا فردا چهارشنبه عصر در منطقه البرز مرکزی است که به موجب آن رگبار شدید باران و برف، رعد و برق، بعضی ساعات وزش باد شدید و لحظه ای، ارتفاعات کولاک برف ...
ایانا   ۳ ساعت پیش    
بررسی نقشه های همدیدی، آینده نگری و تصاویر ماهواره ای نشان دهنده جوی نسبتاً ناپایدار طی 12 ساعت آینده در استان می باشد که با مه یا غبار محلی همراه خواهد بود؛ اما از اواخر امروز دوشنبه با نفوذ سامانه بارشی ابرناکی، وزش باد گاهی شدید، بارش باران و برف، مه ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس اداره هواشناسی آبادان گفت: وزش باد همراه با گرد و غبار در آبادان در روز سه شنبه، باعث افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش شعاع دید به 500 متر شد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم - کارشناس هواشناسی استان قم از بارش باران در قم تا عصر فردا چهارشنبه خبر داد و گفت: از عصر چهارشنبه شاهد کاهش ابر و قطع بارش و افزایش سرعت وزش باد خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: بعدازظهر امروز با شمالی شدن جریانات و ورود سامانه سرد و بارشی شاهد ابرناکی آسمان، وزش باد گاهی شدید، بارندگی، کاهش دما و بارش برف در ارتفاعات هستیم.
مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: سامانه بارشی همچنان تا فردا (چهارشنبه، هفتم اسفندماه) جو منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد این سامانه در بعضی از ساعات سبب وزش باد و بارندگی شدید و سنگین گاهی اوقات وزش باد شدید رعد برق و احتمالا رگبار تگرگ در سطح استان می شود.
سازمان هواشناسی کشور طی اطلاعیه ای از بارش برف و باران، وزش باد و رگبار و رعد و برق در استان های مختلف طی روزهای آتی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی فعالیت سامانه بارشی که از پنجم اسفند ماه اغاز شده است ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای نسبت به وزش باد شدید، مواج شدن دریا و افزایش ارتفاع امواج در بخش هایی از خلیج فارس و تنگه هرمز هشدارداد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه براساس پیش بینی های هواشناسی در مناطق غرب استان بارش سنگین باران، مناطق مرتفع بارش برف و مناطق شرق وزش باد شدید همراه با گرد و غبار پیش بینی شده است، گفت: برای هریک از این حوادث سناریوهای عملیاتی تهیه و به دستگاه ها اعلام شده است.
48 تیم امدادی و عملیاتی برای مقابله حوادث احتمالی بارندگی شدید همراه با وزش باد های شدید و گروخاک در خراسان جنوبی در آماده باش کامل قرار گرفتند.
خوزنیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی حجم بالای بارندگی در مناطق شمال و شرق و ارتفاعات استان خوزستان طی امروز خبر داد. محمد سبزه زاری اظهار کرد: تا اواخر روز چهارشنبه (7 اسفندماه) با تاثیر سامانه بارشی همچنان شاهد بارش باران همراه با رعد و برق، وزش باد متوسط تا شدید ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران روز سه شنبه با انتشار اخطاریه ای در خصوص بارش باران و برف همراه با کاهش محسوس دما ، وزش باد نسبتا شدید و توفانی شدن دریا از بعد از ظهر امروز سه شنبه هشدار داد.
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان با بیان اینکه بارش باران تا فردا تداوم دارد گفت: 24 ساعت آینده آسمان استان تمام ابری، همراه با بارش باران و برف و وزش باد خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
وضعیت هوای استان چارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، ابری، همراه با بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: با توجه به صدور اخطاریه هواشناسی درباره ورود سامانه جدید بارشی و وزش باد شدید در استان، 48 تیم امدادی و عملیاتی در حالت آماده باش قرار گرفتند.
موج رسا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه وضعیت بارش های استان زنجان نارنجی پیش بینی شده است گفت: بارش برف و باران همراه با وزش باد شدید در سراسر استان زنجان پیش بینی شده است.
ایسنا: مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش شدید باران در 10 استان کشور طی امروز(6 اسفند) از کاهش تدریجی دمای هوا در برخی مناطق خبر داد. ...
گفتارنو   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید و خیزش گرد و خاک و طوفان شن در بیشتر مناطق استان پیش بینی می شود. حمیده حبیبی اظهارداشت: امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه خیزش گرد و خاک وطوفان شن در بیشتر مناطق استان دیده می شود. ...
موج   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: با ورود سامانه بارشی به استان البرز تا چهارشنبه شاهد بارش باران و برف ، رعد و برق و وزش باد لحظه ای در استان خواهیم بود.
رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از فردا وزش باد های شدید جنوبی در نواحی مرکزی و روز پنج شنبه وزش باد شدید شمال در نواحی شمالی استان آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید و خیزش گرد و خاک و طوفان شن در بیشتر مناطق استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان از کشاورزان و دامداران این استان خواست تا با توجه به غالب شدن پدیده جوی بارندگی، وزش باد نسبتا شدید و کاهش پنج تا هشت درجه ای دما از امروز /سه شنبه/ تا صبح پنجشنبه هفته جاری، نسبت به انجام تمهیدات برای پیشگیری از خسارت ها، اقدام کنند.
معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: از امشب شاهد وزش باد شدید در استان خواهیم بود که ممکن است بر سفرهای دریایی طی فردا تا پایان هفته اثر بگذارد.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
اداره کل هواشناسی خراسان شمالی وزش باد شدید، بارش باران وبرف، درارتفاعات کولاک برف و مه را از عصر امروز پیش بینی کرد.
الف   ۸ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی اعلام کرد: برف و باران طی فردا کشور را فرا می گیرد.
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها و معابر در مناطقی از غرب و جنوب غرب کشور وجود دارد که موجب لغزندگی جاده ها و اختلال در تردد خواهد شد؛ بنابراین هموطنان مراقب باشند.
میزان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گفته گودری امروز و فردا بیشتر نقاط کشور بارانی است و در برخی استان ها وزش باد شدید و پدیده گردوخاک پیش بینی می شود. تاریخ انتشار: 08:56 - 06 اسفند 1398 - کد خبر: 600030
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۴:۱۵    
آسمان استان فارس امروز صاف همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
از بعد از ظهر روز سه شنبه با ورود سامانه بارشی زودگذری به استان شاهد ابرناکی، وزش باد و کاهش محسوس دما خواهیم بود.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
از دیروز تا پایان روز چهارشنبه هفته جاری با ورود سامانه بارشی شاهد افزایش ابر، رگبار، رعد و برق و وزش باد در بیشتر مناطق خوزستان هستیم. حجم بارش در نیمه شمالی و شرقی خوزستان زیاد خواهد بود و سبب طغیان رودخانه ها و مسیل های استان خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۳    
استاندار زنجان نسبت به بارش های شدید به فرمانداران هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- سرپرست اداره هشدار و پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان با اشاره به فعالیت جریانات جنوبی و وزش باد گرم تا فردا سه شنبه گفت: از ظهر سه شنبه روند دما کاهش می یابد و تا چهارشنبه شاهد بارندگی و در ارتفاعات بارش برف خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی خراسان جنوبی در خصوص وزش باد شدید، در برخی نقاط طوفان همراه با گرد و خاک و کاهش دید افقی، رگبار و رعد و برق شدید و وقوع یخبندان شبانه هشدار داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
پیام مساعدی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با ورود این سامانه تا روز چهارشنبه علاوه بر افزایش پوشش ابر، وزش باد (گاهی شدید) و احتمال گرد و خاک و کاهش موقت دید افقی، همچنین وقوع بارش پراکنده باران و رعد و برق در برخی نقاط (عمدتا قسمت های شمالی و مرکزی) استان دور از انتظار نیست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سمنان - مدیرکل هواشناسی استان سمنان از بروز اخطار برای ورود سامانه کم فشار بارش زا از سمت غرب به استان خبر داد و گفت: طی روزهای آتی بادهایی به سرعت 72 کیلومتر استان را در می نوردد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از چهارشنبه وزش باد و گردوخاک در زاهدان و سایر مناطق مرکزی و با شدت کمتر در جنوب شرق استان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رئیس اداره پیش بینی و صدور آگاهی های جوی و اقلیمی اداره کل هواشناسی فارس گفت: با توجه به نقشه های پیش بینی هواشناسی، هوای نواحی شمالی و مرکزی این استان روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری بارانی، همراه با رعد و برق و وزش باد خواهد بود و متعاقب آن دمای هوا کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای از کولاک برف و اختلال در ترددهای جاده ای و وزش باد شدید در بیشتر استان های کشور خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:سازمان هواشناسی اعلام کرد: با توصیف ورود سامانه بارشی که از بعدازظهر دوشنبه 5 اسفندماه آغاز می شود شاهد بارش برف در استان های جنوب غرب آذربایجان غربی، جنوب آذربایجان شرقی، جنوب اردبیل و ارتفاعات استان های تهران، مازندران، قزوین، البرز و غرب اصفهان، رگبار و رعد و برق و وزش باد در خوزستان ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: از ظهر امروز 5 اسفند با ورود سامانه بارشی به کشور در استان های واقع در غرب، جنوب غرب، مرکز و شمال غرب کشور، همچنین استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی، بارش باران ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرج مصطفوی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: امروز جوی پایدار گاهی با افزایش ابر در استان پیش بینی می شود و به تدریج از اواخر وقت امشب با ورود سامانه بارشی به استان افزایش ابر را خواهیم داشت. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: امروز تا پایان چهارشنبه با ورود سامانه بارشی شاهد افزایش ابر، رگبارورعدوبرق و وزش باد متوسط تا شدید در بیشتر مناطق استان خواهیم بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، با ورود سامانه بارشی به کشور از بعدازظهر امروز دوشنبه (5 اسفندماه ) تا پنجشنبه 8 اسفندماه شاهد بارش برف، باران و تگرگ در نقاط مختلف کشور خواهیم بود که موجب لغزندگی جاده ها، اختلال در تردد محورهای مواصلاتی، آب گرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن آب رودخانه ها ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی از امروز وارد استان می شود و وزش باد و وقوع گرد و خاک محلی انتظار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی از آبگرفتگی معابر به دلیل بارندگی و همچنین وزش باد های شمالی و کاهش دما در استان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا رضوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سامانه سرد بارشی از بعدازظهر سه شنبه تا اواخر وقت چهارشنبه در استان حاکم می شود و بارش باران، وزش باد نسبتاً شدید بین 40 تا 60 کیلومتر برساعت ، کاهش دمای بین هشت تا 15 درجه و بارش برف در ارتفاعات از جمله اثرات آن خواهد بود. ...
توازن   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از ایسنا؛ مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد طی اطلاعیه ای نسبت به بارش برف و باران و وزش باد شدید هشدار داد. در این اطلاعیه آمده است؛ بنا به هشدار سازمان مدیریت بحران کشور و اعلام اداره کل هواشناسی استان؛ طی چند روز آینده (از اوآخر [...]
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از آغاز بارندگی، وزش باد و گرد و خاک در استان از امروز خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
منصور رحمانیان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنار اظهارداشت:تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از ورود و فعالیت سامانه بارشی از امشب تا عصر پس فرداچهارشنبه به منطقه البرز مرکزی است. ...