چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۲:۱۲Jul 2020 15

جدیدترین‌های «وزش باد»

 
پارسینه   ۴ ساعت پیش    
در مجموع 59 تن نفر در این سانحه مصدوم و به بیمارستان منتقل شده اند.علت دقیق آتش سوزی هنوز مشخص نشده است، وزش باد موجب انتشار دود و ترکیبات رنگ و پلاستیک و خاکستر در سراسر ساحل امپریال درکالیفرنیا شده است. ...
هواشناسی استان با توجه به رطوبت هوا و افزایش ابر در روز های اخیر، برای سه روز آینده، بارش پراکنده در مناطق شمالی و غربی استان پیش بینی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: انتظار داریم تا روز پنج شنبه شاهد رگبار و رعدوبرق های پراکنده و وزش باد در آسمان مازندران باشیم.
نسیم   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی از استمرار بارش باران در برخی نقاط کشور خبر داد و گفت: طی پنج روز آینده برای شمال غرب سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی بارش باران ، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
گروه استان ها فرماندار شهرستان فسا با بیان اینکه آتش سوزی در منطقه بیدزرد مهار شده است، گفت: نگران وزش باد و شعله ور شدن مجدد آتش در این منطقه هستیم.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
شهرکرد- سرپرست هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به وزش باد شدید در این استان، گفت: کیفیت هوا در پی فعال شدن کانون های گرد و غبار محلی در این استان کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
شدت وزش باد در مناطق باد خیز شدت بیشتری دارد
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از وزش باد و احتمال خیزش گرد و خاک محلی در بعدازظهر امروز در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۳۱    
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران از تداوم رگبارهای پراکنده و کاهش دما و وزش باد در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
افزایش ابر و وزش باد در استان چهارمحال و بختیاری پیش بینی می شود.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
از امروز _سه شنبه 24 تیر، سرعت وزش باد در استان همدان به طور محسوسی کاهش پیدا می کند و درپی کاهش سرعت باد در استان غبار موجود نیز کمتر خواهد شد. کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت:تا آخر هفته جاری دمای صبحگاهی تا 3 درجه افزایش خواهد یافت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: طی سه روز آینده با گذر متناوب امواج کم دامنه، افزایش ابر و در پاره ای از مناطق رگبار، رعد و برق و وزش باد های لحظه ای را خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۱    
کارشناس هواشناسی همدان گفت:آسمان استان صاف و قسمتی ابری خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۱    
رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در برخی ساعات در زنجان پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بارش های تابستانه همچنان در برخی نقاط کشور تا پایان هفته ادامه دارد. صادق ضیاییان، اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها امروز (24 تیرماه) در استان های واقع در شمال غرب، سواحل شمالی، برخی نقاط شمال شرق ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
سرپرست اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: دمای شهر اهواز در چهار روز از هفته گذشته به بالای 50 درجه رسید و در صدر گرم ترین شهرهای جهان قرار گرفت. محمد سبزه زاری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: پیش بینی می شود تا اواسط هفته جاری دمای استان دو تا سه درجه کاهش یابد ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
احد وظیفه، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش خفیف باران در استان های گیلان و مازندران طی امروز و فردا، از وزش باد شدید در شرق کشور خبر داد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق در جنوب شرق کشور از جمله جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات شرق هرمزگان تا آخر هفته جاری خبر داد و اعلام کرد: در این مدت در شرق کشور بویژه منطقه زابل نیز وزش باد شدید پیش بینی شده است.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به کاهش چهار تا شش درجه ای دما در استان های ساحلی خزر، از وزش باد شدید و گرد و خاک در تعدادی از استان ها از جمله سمنان، اصفهان ، قم، مرکزی، قزوین، البرز، تهران، خوزستان ، ایلام و کرمانشاه خبر داد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
فردا در شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید گاهی با گرد و خاک پیش بینی می شود و در برخی نقاط شمال شرق اصفهان، قم، قزوین، مرکزی، البرز و جنوب تهران در برخی ساعات وزش باد شدید رخ خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
طی 48 ساعت آینده در قالب نقاط استان سمنان ، وزش باد شدید همراه با گرد و خاک با جهت شمالی تا شرقی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امروز تا پایان روز چهارشنبه نسبت به ورزش باد موقتی و افزایش محسوس دما تا 50 درجه سانتیگراد هشدار داده می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی روز دوشنبه هواشناسی تهران، آسمان این استان امروز صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. امروز در مناطق جنوبی استان احتمال وزش باد نسبتا شدید و خیزش موقت گرد و خاک وجود دارد همچنین از روز جمعه روند افزایش دما انتظار [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امروز تا پنج شنبه هفته جاری شاهد رگبارهای پراکنده و وزش باد در آسمان مازندران هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: در اکثر مناطق استان اصفهان، افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۱    
از فردا دماها روندی افزایشی خواهند داشت و هوا قدری گرمتر می شود .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز چهارشنبه کاهش نسبی دما، تشدید بارندگی ها و وزش باد در استان های ساحلی خزر پیش بینی می شود.
براساس تحلیل آخرین نقش های هواشناسی طی چند روز آینده برخی از نقاط کشور رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید را تجربه خواهند کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۷    
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: طبق بررسی آخرین نقشه های هوشناسی پدیده غالب امروز (23 تیرماه) در این استان افزایش ابر و وزش باد به همراه خیزش گرد و خاک است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۲    
شهرکرد- سرپرست هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی وزش باد شدید در استان خبر داد و گفت: کانون های گرد و غبار محلی در چهارمحال و بختیاری فعال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۱    
هواشناسی پیش بینی کرد: دمای هوا از امروز تا چهارشنبه افزایش می یابد و خلیج فارس هم به علت وزش باد به ویژه در چهارشنبه مواج خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۴    
وزش باد نسبتاً شدید در استان چهارمحال و بختیاری پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از رگبار باران، وزش باد شدید و رعدوبرق از امروز تا آخر هفته در 15 استان کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرج مصطفوی گفت: رگبار پراکنده و وزش باد شدید مهمترین اثر سامانه ناپایدار کنونی حاکم بر استان است.
سلام نو / روز نو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ آورده است: درپی فعالیت سامانه بارشی، وقوع رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقت طی بعدازظهر و اوایل امشب (22 تیر ماه) برای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، شمال کردستان، زنجان، مازندران، گلستان ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
از بامداد سه شنبه 17 تیر آتش در جنگل های بلوط بلند و در مجاورت سد کارون 4، شعله ور شد که با تلاش شبانه نیروها این آتش مهار شد اما با وزش باد در...
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ظرف امروز و فردا در مناطقی از ارتفاعات و دامنه های البرز و ارتقاعات قزوین، البرز، تهران و سمنان شاهد بارش باران گاهی رعد وبرق و وزش باد های شدید موقتی خواهیم بود.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو،میزان نوشت: سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای نسبت به وقوع سیلاب در تهران و برخی استان ها هشدار داد. بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی، نسبت به احتمال وقوع سیلاب، بالا آمدن ناگهانی آب مسیل ها و رودخانه ها و برخورد صاعقه در تهران و برخی استان ها هشدار داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز افزایش ابر، احتمال رگبار پراکنده و وزش باد در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
با شروع وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک از شنبه 21 تیرماه در استان قم، وضعیت هوا به شاخص 157 رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۷:۵۱    
کارشناس اداره کل هوا شناسی استان همدان گفت: وزش تندباد آسمان استان را غبار آلود کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۶:۴۴    
طی سه روز آینده آسمان استان نیمه ابری تا ابری شده، سرعت وزش باد افزایش یافته و در بیشتر مناطق استان بارش باران اکثرا به صورت رگبار توام با رعدوبرق پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: فعالیت امواج بارشی تا روز سه شنبه در مرکز و تا روز پنجشنبه در نقاط شمالی استان ادامه می یابد که موجب رگبارهایی در مناطقی از آذربایجان غربی خواهد شد. وی با اشاره به اینکه در 24 ساعت گذشته وزش باد با سرعت 50 کیلومتر در ساعت نیز در بخش های [...]
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
محمد سبزه زاری، اظهار کرد: آسمان استان تا 24 ساعت آینده صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد متوسط پیش بینی می شود و در نیمه غربی گردوغبار رقیق دور از انتظار نیست. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۳:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان امشب در اهواز اظهار کرد: آسمان استان تا 24 ساعت آینده صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد متوسط پیش بینی می شود و در نیمه غربی گردوغبار رقیق دور از انتظار نیست.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
با شروع وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک از شنبه 21 تیرماه در استان قم، وضعیت هوا با شاخص 157 به شدت نامناسب برای همه گروه های سنی شد .
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
با گرم شدن هوا از صبح یکشنبه 22 تیر 1399 استان قم شاهد وزش باد و ایجاد پدیده ی گرد و غبار شد. سرعت وزش باد بین 55 تا 60 کیلومتر بر ساعت بود.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در مناطقی از شمال غرب و سواحل خزر، بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود و این شرایط تا پنج روز آینده در این مناطق حاکم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۰۱    
برای امشب و فردا در غالب نقاط استان وزش باد شدید و گرد و خاک با جهت شمالی تا شرقی پیش بینی می شود.