یکشنبه ۰۱ مهرساعت ۲۱:۵۵Sep 2018 23

جدیدترین خبرهای «اداره کل هواشناسی»

خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان سمنان با بیان اینکه سمنان از امروز تا سه شنبه شاهد افزایش ابر و بارندگی است، گفت: در ارتفاعات استان سمنان، احتمال جاری شدن سیلاب وجود دارد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا همزمان با وقوع بارشهای رگباری و پراکنده در سطح این استان طی روزهای آینده کاهش می یابد.
جماران   ۷ ساعت پیش    
به گزارش روز یکشنبه اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی 2 روز آینده در پاره ای نقاط به خصوص بخش های جنوبی گرد و خاک پیش بینی می شود. شدت بارش در بخش های شمالی استان به خصوص ارتفاعات فیروزکوه است. ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: تا فردا (دوشنبه) بارندگی های پراکنده، گاهی افزایش ابر و وزش باد در استان ادامه دارد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
گرگان - ایرنا - رییس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان گفت: نخستین بارندگی فصل پاییز امسال به صورت بارش های رگباری از روز دوشنبه با نفوذ سامانه پرفشار جوی در برخی نقاط استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل اداره کل هواشناسی استان خوزستان گفت: تا سه شنبه جریانات شمالی سبب کاهش رطوبت خواهد شد و در این ایام کاهش 2 تا 4 درجه ای دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: کاهش دما؛ وزش باد و بارش های رگباری؛ از پدیده های جوی برای هفته جاری پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: دمای هوا در نقاط مختلف این استان تا روز چهارشنبه هفته جاری سه تا پنج درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
صاحب نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر جوی ناپایدار و وضعیت گرد و غبار در اصفهان را نشان می دهد که می تواند شاخص کیفیت هوا را جابه جا کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۷    
بندرعباس- ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان اعلام کرد: وضعیت جوی و دریایی این استان ظرف امروز یکشنبه به نسبت آرام و مساعد است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۷    
یکی از ظرفیت های بالقوه در سمنان که می تواند به فعل تبدیل شده و موجب رونق اقتصادی و اشتغالزایی شود هوای صاف و آفتابی این استان است. براساس آمار اداره کل هواشناسی سمنان، این استان از 365 روز سال، 325 روز هوای آفتابی دارد و به عبارتی این استان در حدود سه هزار ساعت در سال از هوای صاف بهره مند است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۱    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت : فردا دمای هوا در نقاط مختلف استان کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۹    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از روند کاهشی دما طی چند روز آینده در استان خبر داد و گفت: دمای سطح زمین در این مدت به صفر درجه سانتی گراد نزدیک می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۷    
اداره کل هواشناسی استان گلستان، دمای امروز یکشنبه یکم مهر ماه استان گلستان را به شرح ذیل پیش بینی کرده است.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۳    
کارشناسان پهنه، مروجین سامانه خودکار تهک کشاورزی چهارمحال و بختیاری کارگاه آموزشی توانمند سازی مروجان مسئول پهنه سازمان جهاد کشاورزی در خصوص آشنائی با خدمات هواشناسی و سامانه تهک برگزار شد. ...
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۳    
بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان از هواشناسی اسکندر صیدایی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان با حضور در اداره کل هواشناسی این استان به بررسی مشکلات و مسائل مالی و بودجه ای این اداره کل پرداخت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۷    
رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان 34 درجه خواهد بود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۷    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: طبق بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی هوای استان از امروز تا دوشنبه همراه با وزش باد شدید و بارش باران به صورت رگبار و و رعد و برق خواهد بود. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۳    
ایسنا نوشت: رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به وضعیت بارندگی های پاییز سال گذشته در سطح استان، گفت: پیش بینی می کنیم که میزان بارندگی پاییز امسال نسبت به سال گذشته بیشتر شده و بارندگی پاییز امسال در حد نرمال باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۷    
ارومیه- ایرنا- رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی اذربایجان غربی گفت: هوای شمال استان فردا /یکشنبه/ اول مهرماه با رگبار باران همراه خواهد بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۶    
اقتصاد ایران: بوشهر-ایرنا-کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اواسط هفته جاری با تغییر جریان وزش بادها به سمت شمالی بر میزان رطوبت موجود در این استان کاسته و به دنبال آن دمای هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۸    
تبریز - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: هوای استان از امروز تا دوشنبه بارانی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۵    
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان اصفهان با صدور اطلاعیه ای در باره وقوع طوفان لحظه ای و وزش باد شدید همراه با بارش از روز یکشنبه (فردا) تا روز دوشنبه در این استان هشدار داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۸    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از پیش بینی آغاز بارشها و تداوم آن در اکثر نقاط استان خبرداد. مهدی کریمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی در مورد وضعیت جوی استان خاطر نشان کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۴    
بوشهر-ایرنا-کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اواسط هفته جاری با تغییر جریان وزش بادها به سمت شمالی بر میزان رطوبت موجود در این استان کاسته و به دنبال آن دمای هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۵    
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری همراه با رعد و برق برای روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری در نواحی شمال غرب این استان پیش بینی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۹    
رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: اولین بارش طی سه شنبه هفته جاری در این استان احتمالا به وقوع بپیوندد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۰    
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: طبق پیش بینی ها با افزایش پوشش ابر طی امروز / شنبه/ در اغلب نقاط استان بارش های رگباری به همراه رعد و برق نقاط مختلف استان را فرا می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۴    
کرمان - ایرنا - رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه ناپایداری های جوی از امروز (شنبه) به شکل بارش باران در این استان آغاز می شود گفت: احتمال آبگرفتگی و طغیان رودخانه ها در مناطق غرب و جنوب غرب کرمان دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۰    
اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: احتمال توفان لحظه ای در مناطق غربی استان اصفهان وجود دارد.