جمعه ۲۷ مهرساعت ۰۴:۱۴Oct 2018 19

جدیدترین خبرهای «یزد»

شعار سال   ۱ ساعت پیش    
اخبار عجیب آفتاب یزد از تغییرات کابینه: از جهانگیری و واعظی تا رحمانی فضلی و نوبخت!
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
قیمت گوجه که یکی مواد اصلی مورد نیاز هر خانواده ای است و از یک غذای ساده پنیر و گوجه تا غذاهای کامل تر، حضور آن از شروط اصلی تامین غذاست امروزه به یکی از نگرانی های مردم تبدیل شده است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
یزد - ایرنا - رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: فرهنگ به معنای دانایی است و از تعامل تاریخی انسان با محیط حاصل می شود و هم اکنون جامعه دچار آلزایمر فرهنگی شده که راه درمان آن فقط یادآوری است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
یزد - ایرنا - فرماندار ابرکوه با تاکید بر افزایش تعامل میان مردم و مسئولان، تحقق این مهم را در در رشد و توسعه اقتصادی این شهرستان مهم ارزیابی کرد.
بدر پرس   ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیته امداد امام (ره) با بیان اینکه نیازمند وحدت و کنار گذاشتن اختلاف های سیاسی هستیم گفت: همه ما موظف هستیم به دولت روحانی کمک کنیم. به گزارش بدر پرس:سید پرویز فتاح روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان ابرکوه استان یزد با بیان اینکه کمیته امداد با هماهنگی دولت و مجلس کار می کند ...
خبر فوری   ۵ ساعت پیش    
تالاب پساب در اطراف شهر یزد که از رها سازی آب های تصفیه خانه فاضلاب یزد بوجود آمده است. تالاب پساب در اطراف شهر یزد که از رها سازی آب های تصفیه خانه فاضلاب یزد بوجود آمده است.
بولتن نیوز   ۵ ساعت پیش    
مراسم شب فرخی یزدی با هدف معرفی شاعر عدالت طلب، قانون محور و وطن دوست یزدی در محل سینما دانش آموز یزد برگزار شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
یزد – ایرنا – رئیس کمیته امداد کشور با بیان اینکه مستمری نیازمندان در سال گذشته بیش از سه برابر افزایش یافت گفت: کمک های دیگری در قالب بسته های حمایتی به مددجویان این نهاد، بهزیستی و دیگر اقشار نیازمند تعلق خواهد گرفت.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
یزد – ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: واریزی مردم استان یزد به صندوق صدقات در 6 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 38 درصد افزایش یافته است.
هنگام نیوز   ۶ ساعت پیش    
سایت خبری تحلیلی هنگام Hengamnews.com: آفتاب یزد در شماره امروز خود این سوال را مطرح کرد: چرا ایرانیان مقیم کانادا مقابل منزل خاوری تجمع نمی کنند؟ ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
یزد - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام (ره) کشور گفت: پارسال افزون بر 2 هزار و 400 میلیارد تومان از منابع دولتی جذب و صرف پرداخت 135 هزار فقره وام خود اشتغالی به مدجویان این نهاد شد.
یزدی نیوز   ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه صنعت پوشاک یک صنعت زودبازده و اشتغال زا است گفت: شهرک و صنایع کوچک پوشاک باید در کشور ایجاد شود.
بانک ویدئو نوداد   ۶ ساعت پیش    
آب انبار شش بادگیر زیباترین آب انبار یزد شناخته می شود که به دلیل داشتن شش بادگیر، به این نام شهرت پیدا کرده است.
یزدی نیوز   ۷ ساعت پیش    
دبیر ستاد اربعین حسینی در یزد از صدور مجوز برپایی 32 موکب برای خدمات رسانی به زائرین استان یزد خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 25 هزار نفر از یزد برای حضور در پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
واحدهای برتر استان یزد در زمینه رعایت استاندارد در مراسمی با حضور مسئولان استانی تجلیل شدند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
یزد استاندار یزد گفت: گرچه بحث حاشیه نشینی مدتی است که با جدیت بیشتری در حال پیگیری است اما در این مسیر باید مطالبات مردم نیز مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
یزد نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به وجود طرح های نیمه تمام در همه نقاط کشور گفت: یزد می تواند پایلوت اجرای تبصره 19 مبنی بر واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی باشد.
اقتصادگردان   ۸ ساعت پیش    
نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی گفت: بازچرخانی آب تنها در شرایط ضروری انجام می شود چرا که اجرای چنین طرحی به معنی این است که از راهکارهای دیگر ناامید شده ایم.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
یزد امام جمعه ابرکوه با اشاره به اینکه بسیاری از مراجعان به مؤسسات خیریه از عملکرد این مراکز ناراضی هستند، گفت: نظارت ویژه و دقیق بر عملکرد این مؤسسات ضروری است.
یزدی نیوز   ۸ ساعت پیش    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از تهیه طرح مطالعات فضای سبز باغ جهانی پهلوانپور مهریز برای نخستین بار خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
سرپرست فرمانداری یزد با بیان اینکه مرغداران یزد طیور خود را در برابر آسیب های احتمالی بیمه کنند گفت: اقدامات خوبی برای پیشگیری از آنفلوآنزای پرندگان در یزد انجام شده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
یزد - ایرنا - مدیر مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: 500 مدرسه علمیه خواهران از سطح لیساس تا مقطع دکترا در استان های کشور فعالیت دارد و وظایف خود را در ارتقای اعضا و خدمت به مردم انجام می دهند.
یزدی نیوز   ۸ ساعت پیش    
یک کارشناس برندینگ سازمان مدیریت صنعتی یزد با اشاره به ضرورت بررسی بایدها و نبایدهای برند در صنایع و اصناف استان، گفت: تضاد در هویت یکی از جدی ترین معضلات در برندهای صنعتی استان است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
یزد - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام (ره) با بیان اینکه نیازمند وحدت و کنار گذاشتن اختلاف های سیاسی هستیم گفت: همه ما موظف هستیم به دولت روحانی کمک کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری یزد گفت: سازمان های مردم نهاد توانایی بسیاری در رفع مشکلات اجتماعی دارند و باید از ظرفیت این سازمان ها در این مسیر بهتر و بیشتر استفاده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان یزد با بیان اینکه کمیته صیانت از منابع آبی استان توسط دادستان یزد تشکیل شده، از مردم یزد خواست حفر چاه و قنات غیرمجاز را گزارش کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: قانون جامع آب بر مبنای تقسیم بندی های متداول و مرتبط با حقوق آب در کشور در حال تدوین و تکمیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: در راستای حفاظت از منابع آبی و مدیریت مصرف آب، 400 دشت کشور ممنوعه اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان یزد خواستار ایجاد اکیپ ویژه چاه های آب غیر مجاز در یزد شد.