سایر منابع:
سایر خبرها
درخشش ساروی ها در مسابقات شمشیربازی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلاغ ، رقابت های شمشیربازی زیر 23 سال کشور در بخش پسران با برگزاری دیدارهای اسلحه سابر و معرفی نفرات برتر شرکت کننده در استان یزد به پایان رسید. این رقابت ها با حضور 37 بازیکن از 6 استان برگزار شد که در پایان 70 دیدار مقدماتی و حذفی میان شرکت کنندگان، شهریار گلزارفرداز استان یزد اول شد. نیما آقایی از استان تهران دوم شد و محمدسام ذوالقدری و میعاد عابدینی ورزشکاران ساروی تیم منتخب مازندران توانستند مشترکاً به نشان برنز این مسابقات دست پیدا کنند. انتهای خبر/ اشتراک گذاری : کپی متن خبر ...
آماده سازی ملی پوشان شمشیربازی برای رقابت های آسیا در بیرجند
. به گفته وی هشت بازیکن ملی پوش که 2 نفر آن ها از ورزشکاران خراسان جنوبی هستند در این اردو حضور دارند. سرپرست هیئت شمشیربازی استان و مربی تیم ملی بزرگسالان ادامه داد: امسال سه دوره اردوی تیم ملی در تهران و چهارمین دوره در بیرجند برگزار می شود. یوسفی قهرمان با اخلاق استان ادامه داد: اردوهای تیم ملی بزرگسالان برای حضور در رقابت های قهرمانی بزگسالان آسیا که اوایل تیر در ...
عنوان قهرمانی شمشیربازی ایران به سابریست یزدی رسید
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد ، شهریار گلزار فرد در مسابقات شمشیربازی زیر 23 سال قهرمانی کشور با شکست تمامی رقبا در جایگاه نخست ایستاد و مدال طلای اسلحه سابر را تصاحب کرد. این مسابقات با رقابت 39 شمشیرباز از سراسر کشور به میزبانی استان یزد در سالن شمشیربازی کاج برگزار شد.
جدال مدعیان اسکیت سرعت در مرحله دوم انتخابی تیم ملی
اسکیت بازان سرعت در دو بخش آقایان و بانوان روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری به مصاف هم می روند. مرحله اول مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت انتخابی تیم ملی پسران و دختران کشور به میزبانی استان مرکزی روزهای 30و 31 فروردین ماه در اراک برگزار شد و در پایان نفرات اول تا سوم هر رده مشخص [...]
نایب قهرمانی شمشیرباز آذربایجان شرقی در مسابقات قهرمانی کشور
به گزارش نصر، مسابقات شمشیربازی زیر 23سال قهرمانی کشور در شهر یزد برگزار شد. پس از انجام دور مقدماتی و حذفی صدرا جهانی نماینده استان در این مسابقات توانست به عنوان نایب قهرمانی مسابقات دست یابد. گفتنی است نفرات برتر این مسابقات برای مسابقات آسیایی زیر 23سال آماده خواهند شد. انتهای پیام/ ...
موفقیت اسکیت باز بوشهری در مسابقات انتخابی تیم ملی
...: در پایان مسابقات انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در ماده های 100 متر، 10 کیلومتر و وان لپ، نفرات برتر معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی صبح امروز در آکادمی ملی اسکیت آزادی در رده سنی جوانان بزرگسالان در بخش پسران برگزار شد. در پایان این رقابت ها که در ماده های 100 متر، 10 کیلومتر و وان لپ ...
استقبال از خدام رضوی در دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر برگزار شد
...: مراسم استقبال از خدام آستان قدس رضوی همراه با پرچم متبرک به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در جوار قبور شهدای گمنام آموزشکده فنی و حرفه ای پسران بوشهر برگزار شد. به گزارش مهر، مراسم استقبال از خدام آستان قدس رضوی همراه با پرچم متبرک به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در جوار قبور شهدای گمنام آموزشکده فنی و حرفه ای پسران بوشهر (امام خامنه ای) با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار شد. در این مراسم ضمن برگزاری نماز جماعت، قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع) و مداحی اجرا شد و پیش از آن با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام شد. ...
کامیاران و ناحیه 2 سنندج قهرمان مسابقات دو و میدانی مقاطع ابتدایی ومتوسطه اول کردستان شدند
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان مسابقات دوومیدانی قهرمانی مقاطع ابتدایی و متوسطه اول پسران استان با شرکت 105دونده در استادیوم 22 گولان سنندج برگزار شد . گفتنی است در پایان و در مقطع ابتدایی تیم کامیاران با شایستگی بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های ناحیه دو و ناحیه یک دوم و سوم شدند. در مسابقات مقطع متوسطه اول دانش آموزان دونده ناحیه 2 کاپ قهرمانی را بالای سر بردند و تیم های ناحیه یک و بانه به عناوین دوم و سوم دست یافتند. نفرات برتر مواد مختلف این مسابقات جهت شرکت در مسابقات کشوری به اردو آمادگی این رشته دعوت خواهند شد. ...
برگزاری مسابقه دارت بانوان کارگر استان گیلان
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان گیلان: 20 اردیبهشت ماه 1403 مسابقات دارت بانوان کارگر استان گیلان به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر و دهه کرامت با حضور 47 ورزشکار در سالن کارگران رشت برگزار شد، که در پایان به نفرات برتر لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا شد. نفرات اول تا پنجم این مسابقات به شرح ذیل می باشد: مقام اول: زهرا افروخته از شرکت پارس خزر مقام دوم: لیدا سیفی از شرکت پارس خزر مقام سوم: شیرین نظری از بیمارستان رسول اکرم مقام چهارم: مریم گلشن از شرکت پارس خزر مقام پنجم: زهره فتحی از بهزیستی ...
با صدرا ساختارهای منجمد و سنتی را می شکنیم
. وی افزود: در نمایشگاه صدرا دانشگاه آزاد واحد لاهیجان 50 غرفه حضور دارند که حضور بانوان در این غرفه ها نیز به صورت مستقل نشان دهنده توانمندی بانوان در این عرصه است؛ از خارج استان نیز صاحبان حرفه ها و مشاغل حضور دارند که نشان دهنده فرا استانی بودن این رویداد است. رئیس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان گفت: صنایع، مراکز تحقیقاتی و مراکز رشد، پارک علم و فناوری ...
دوازدهمین مرحله المپیاد آماده دادرس در گلستان برگزار شد
...، رتبه سوم مینودشت اعلام شدند. همچنین علی آباد کتول به عنوان تیم بشردوست اعلام شد. غریب آبادی با اشاره به برگزاری مرحله کشوری المپیاد آماده در تابستان خاطر نشان کرد: سال گذشته تیم پسران هلال احمر گنبدکاووس در مرحله کشوری موفق به کسب مقام دوم پانسمان و بانداژ کشوری شد که امیدواریم امسال هم تیم های گلستان با آمادگی کامل در المپیاد کشوری شرکت کنند. گفتنی است المپیاد دختران که مقرر شده بود 24 اردیبهشت برگزار شود، به دلیل وزش باد و هشدار زرد هواشناسی و به منظور حفاظت از دانش آموزان لغو و به وقت دیگری موکول شد. کد خبر 6104868 ...
مسابقات قهرمانی دو و میدانی کارگران استان گیلان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان گیلان، مسابقه دو و میدانی قهرمانی کارگران استان گیلان به مناسبت هفته کار و کارگر با همکاری هیات دو و میدانی استان و انجمن دو و میدانی کارگری استان گیلان در مواد 60 متر، 200متر، 1500متر، پرتاب وزنه در سالن یادگار امام رشت برگزار شد. در پایان به نفرات برتر لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا شد. مقام اول دو 200 متر بالای 50 سال: مسعود غلامی مقام اول دو 1500 متر: مرتضی نیک نژاد مقام اول پرتاب وزنه: محمد امین پور بابایی ...
پایان مسابقات تنیس روی میز دانش آموزان متوسطه آذربایجان غربی
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی ، در پایان این دیدارها و در رقابت های تیمی، تیم های ناحیه یک و ناحیه دو مقام های اول و دوم را کسب کردند و تیم های سلماس و میاندوآب مشترکا مقام سوم بازی ها را به خود اختصاص دادند. در بازی های انفرادی که با شرکت 19 بازیکن برگزار شد؛ نفرات زیر به ترتیب مقام های اول تا پنجم را کسب کردند. 1- علیرضا سلیمان پور، ناحیه یک - پایه هشتم 2- آراز دماوندی، ناحیه یک - پایه هشتم 3- علی ساعدی، ناحیه 2 - پایه هفتم 4- پارسا مکاری، ناحیه یک - پایه هشتم 5- آرین حسنی، میاندوآب - پایه هفتم ...
دهگلان و ناحیه 1 سنندج قهرمان مسابقات دو و میدانی دانش آموزان دختر استان شدند
مشخص و در رده ی تیمی دهگلان عنوان قهرمانی را به دست آورد و تیم های مریوان و ناحیه 1 به ترتیب دوم و سوم شدند فیضی ادامه داد : در مسابقات دوره اول متوسطه استان نیز که با شرکت 7 تیم و تعداد 27 ورزشکار در 9 ماده برگزار شد ، نفرات اول تا سوم انفرادی مشخص و در رده بندی تیمی ناحیه 1 سنندج عنوان قهرمانی را به دست آورد و تیم های قروه و کامیاران به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند ...
از راه اندازی دانشکده های تعلیم و تربیت تا تقویت مدارس سما
تقویت شود. ملکی چوبری، اجرای طرح پویش در دانشگاه را مهم دانست و ادامه داد: طرح پویش در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان از سال گذشته استارت خورد و در شهر های استان گیلان با برگزاری رویداد صدرا با کیفیت بهتری برگزار خواهد شد، اما هدف از برگزاری رویداد صدرا، اجرای طرح پویش است و باید برای دانشجویان، مهارت و کارآفرینی ایجاد کنیم. بیشتر بخوانید: همه چیز درباره طرح پویش انتهای پیام/ ...
برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن دانش آموزان چهارمحال وبختیاری
چهل ودومین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان نام نویسی کردند، ادامه داد: با احتساب رشته های مجازی، استقبال جمعیت 42 هزار نفری از دانش آموزان را در این دوره از مسابقات شاهد بودیم. این دانش آموزان پس از طی مرحله آموزشگاهی به مرحله شهرستانی و سپس، منطقه ای رسیدند و نفرات برگزیده شهرستان ها، مناطق و نواحی در هر رشته به مرحله استانی راه یافتند که طی این 2 روز شاهد رقابت یک هزار و 100 دانش آموز ...
درخشش اسکواش بازان اراکی در مسابقات گرگان جونیور
...، فاطیما قانعی در رده سنی کمتر از 15 سال و آرین عباسی در رده سنی کمتر از 13 سال به مقام سوم مشترک رسیدند. رییس هیات اسکواش استان مرکزی ادامه داد: همچنین اهورا فیروزی در رده سنی کمتر از 11 سال و ماهان موجودی در رده سنی کمتر از 13 سال موفق به کسب مقام نخست جدول پلیت این مسابقات شدند. طوفانی گفت: دومین دوره رقابت های اسکواش گرگان جونیور از 17 تا 21 اردیبهشت ماه جاری در 2 بخش دختران و پسران برگزار شد. 80 دختر و پسر اراکی به صورت سازمان یافته در رشته اسکواش فعالیت دارند. ...
درخشش شمشیربازان استان اصفهان در کشور
به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز اصفهان؛ مسابقات قهرمانی کمتر از 23 سال پسران کشور در اسلحه فلوره با حضور 21 بازیکن از 8 استان به میزبانی استان یزد برگزار شد و سید صدرا حسینی از اصفهان موفق به کسب عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات شد . در این رقابت ها همچنین علی امینی دیگر ورزشکار اصفهانی مقام سوم مشترک را کسب کرد . مجتبی سرشوق و محمد حسن قهوه چیان دو داور اصفهانی نیز قضاوت این مسابقات را بر عهده داشتند. نتایج مسابقات اسلحه فلوره: مقام اول:سید صدرا حسینی (اصفهان) مقام دوم:صدرا جهانی(آذربایجان شرقی) مقام سوم مشترک:علی امینی(اصفهان) و ماهان میرزایی(تهران) ...
مهدی پور شهردار کومله: استقبال 20 هزار گردشگر از دهمین جشنواره بهار نارنج
: بالغ بر70 غرفه در حاشیه برگزاری این جشنواره بر پا شده بود و بیش از 3 میلیارد تومان درآمد کسب شده است. مهدی پور ادامه داد:در این دوره از مسابقات حدود 60نفر در سبک وزن و سنگین وزن حضور داشتند که نفرات برترسنگین وزن مقام اول پهلوان آرامش مقام دوم پهلوان سجاد رسولی نفر سوم پهلوان روشنبخش و در سبک وزن مقام اول پهلوان آرمین مولایی مقام دوم پهلوان فاضل قرباندوست و مقام سوم پهلوان ماسالی را کسب کردند. گفتنی است، در این مراسم از تعدادی از پیشکسوتان کشتی گیله مردی استان گیلان و مازنداران با اهدای گل، لوح تقدیر و هدیه ای تجلیل بعمل آمد. ...
انعکاس رسانه ای افزایش مدالهای وزنه برداران خوزستان در مسابقات دختران کشور
.... در مسابقات دختران قهرمانی کشور 126 وزنه بردار در 2 رده سنی نوجوانان و جوانان به رقابت پرداختند. پس از برگزار مسابقات وزنه برداری دختران کشور، پیکار های بخش پسران نیز با حضور ورزشکاران خوزستان برگزار می شود. سالن امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی همدان از مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور میزبانی می کند. ...
برگزاری هفته دوم نخستین دوره مسابقات لیگ دومینو در جهاددانشگاهی هرمزگان
تیم مکران جاسک مقام چهارم این هفته از رقابت ها را کسب کرد . با توجه به آغاز دهه کرامت و روز دختر در انتهای هفته دوم این رقابت ها از لیلا خوش نواز و زاهده حسینی با اهدای تندیس کمیته دومینو استان هرمزگان تجلیل شد . کلید واژه ها: برگزاری هفته دوم نخستین دوره مسابقات لیگ دومینو
برترین های اسکواش گرگان جونیور دختران و پسران معرفی شدند
سال پسران به علی رحیمی کاری رسید، یوسف قرشی دوم شد، و مقام سوم مشترک به آریا عمودی نژاد و رایان گلابیان رسید. مقام اول این رقابت ها در رده سنی کمتر از 17 سال پسران توسط صالح آخانی کسب شد، باربد چاوشی دوم، و آرین جعفر طیار و فرزاد حق خواه سوم مشترک شدند. همچنین در رده سنی کمتر از 19 سال پسران هم، محمد چنگانیان اول، عرفان مهدی پور دوم شد، و عنوان سوم مشترک به امیرحسین رضا زاده و سید مبین ...
برترین اسکواش بازان پسر جام گرگان جونیور مشخص شدند
کلیدخورده بود، بسته شد. این مسابقات یکی از مراحل گزینشی تیم ملی اسکواش جوانان ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در 2 بخش دختران و پسران است. مسابقات آسیایی جوانان ماه آینده در پاکستان برگزار خواهد شد. گلستان از استان های پیشرو و مطرح در رشته اسکواش است که عملکرد هیات این استان در سال گذشته سبب قرار گرفتن آن در رده دوم کشور شد. مسابقات اسکواش جام جونیور هر ...
برگزاری مرحله اول اردوی تیم ملی کاراته نوجوانان پسران
خبرگزاری میزان - بر اساس گزارش سایت رسمی فدراسیون کاراته، مرحله اول اردوی تیم ملی کاراته پسران در رده سنی نوجوانان با حضور نفرات برتر قهرمانی کشور و مرحله دوم انتخابی در استان آذربایجان شرقی شهر تبریز در حال برگزاری است. تمرینات ملی پوشان در مرحله اول اردو از 19 اردیبهشت آغاز و در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می شود. طبق اعلام کادر فنی این تمرینات تا 23 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. اردو های تیم ملی کاراته کشورمان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیای رده های پایه به میزبانی فلیپین و بزرگسالان به میزبانی چین برگزار می شود. انتهای پیام/ ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان
بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد. گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود.
برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان معرفی شدند
یسنا حق نظری با شگفتی سازی به مقام اولی بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد. گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود. انتهای پیام/
نفرات برتر انتخابی تیم ملی اسکیت معرفی شدند
رده های اول تا سوم را کسب کنند. در ماده وان لپ جوانان نیز یسنا حق نظری با شگفتی سازی به مقام اولی بوسه زد و آتنا وطن خواه پس از او در رده دوم ایستاد و فریده کریمی هم به جایگاه سومی قناعت کرد. گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار و در پایان با معرفی نفرات برتر به اتمام رسیده بود. ...
نفرات برتر مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور در اهواز مشخص شدند
به گزارش ایرنا این پیکارها 20 و 21 اردیبهشت ماه با حضور بیش از 80 ورزشکار در هفت کلاس مردان و سه کلاس بانوان به میزبانی اهواز برگزار شد. در رده سنی نوجوانان و در کلاس 50 سی سی آقایان، آراد آقاخانی و امیرحسین رستگار هر دو از خوزستان به ترتیب در رده های اول و دوم قرار گرفتند همچنین کیان توکلی از تیم تهران آکام به مقام سوم دست یافت. در کلاس 65 سی سی، عرفان محب علی، علی امینی و آرین توکلی ...