برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان معرفی شدند
سایر خبرها
دومین برد تیم ملی جوانان در رقابت با بزرگسالان آسیای مرکزی
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سومین دوره مسابقات والیبال لیگ ملت های آسیای مرکزی (کاوا) از روز شنبه 22 اردیبهشت در سالن 10 هزار نفری شهر اسلام آباد آغاز شده است و به مدت هفت روز پیگیری می شود. با تصمیم فدراسیون والیبال مبنی بر حضور فعال در منطقه آسیای مرکزی و همچنین آمادگی بیشتر در رده های سنی پایه، تیم ملی والیبال جوانان ایران در این مسابقات شرکت کرده است تا با آمادگی بیشتری ...
پیروزی جوانان والیبال ایران مقابل افغانستان
دیدار دوشنبه، 24 اردیبهشت به مصاف قرقیزستان می روند. در این دوره از مسابقات تیم های ایران، ترکمنستان، افغانستان، قرقیزستان، پاکستان، سریلانکا و ترکمنستان حضور دارند که در یک گروه برابر هم به میدان می روند. در پایان تیم های اول و دوم برای مقام قهرمانی و تیم های سوم و چهارم برای مدال برنز به رقابت با هم می پردازند. این مسابقات در رده بزرگسالان برگزار می شود اما فدراسیون والیبال ایران تصمیم گرفته که تیم جوانان اعزام شود. ...
پایان مسابقات تالو قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر
که نفرات برتر این مسابقات جهت اعزام به رقابت های ووشو قهرمانی آسیا (ماکائو 2024) به اردوی تیم ملی ووشو جهت برگزاری انتخابی درون اردویی دعوت خواهند شد. در روز دوم این مسابقات همچون روز گذشته پیکار های ساندا در 10 دسته وزنی پیگیری شد و نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی هر وزن مشخص شدند. همچنین در بخش تالو پس از اینکه در روز گذشته (شنبه 22 اردیبهشت ماه) نفرات برتر 5 فرم مشخص ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت
اول تا سوم جای گرفتند. در ماده 100 متر رده سنی جوانان، عارف استاد اکبری اول شد و آروین نجفی و محمدامین صمیمی فر در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. در ماده وان لپ و در رده سنی بزرگسالان محمد صالحی، محسن کاظمی و امیر گورکی در رده های اول تا سوم قرار گرفتند. در رده سنی جوانان نیز محمدامین غزنوی اول شد و عطا قادری و امیر مهدی صمدی نیز در جایگاه دوم و سوم ایستادند. ...
دهگلان و ناحیه 1 سنندج قهرمان مسابقات دو و میدانی دانش آموزان دختر استان شدند
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مسابقات دو و میدانی دانش آموزان دوره دوم ابتدایی و دوره اول متوسطه استان در سنندج برگزار شد . محمد طاهر فیضی سرپرست هیئت ورزش دانش آموزی گفت : مسابقات دوره دوم ابتدایی با شرکت 7 تیم و تعداد 35 ورزشکار از شهرستان ها و مناطق استان به مدت یک روز در پیست استادیوم 22 گولان در 5 ماده برگزار شد که در پایان نفرات اول تا سوم انفرادی ...
برگزاری مسابقه شطرنج در خانه امید شهرستان میانه
نفرات زیر موفق به کسب رتبه های برتر شدند: نفر اول: داود صفاجو نفر دوم: سید نظام اسماعیلی نفر سوم: صفی اله بابایی در پایان این مسابقات از نفرات برتر با اهدای جوایزی تجلیل به عمل آمد.
برگزاری مسابقات چند جانبه ورزشی بانوان در سمنان
خرمیان نائب رییس هیات دومیدانی استان سمنان گفت : در این دوره از مسابقات 40 ورزشکار زن از استان های تهران ، سمنان، مازندران و قم در رشته های پرش طول ، پرش سه گام و وزنه در ماده های 100 ، 400 ، 800 و 3 هزار متر شرکت کردند. خرمیان افزود: این رقابت ها در رده های سنی نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان با هم رقابت کردند و برترین های آنها به مسابقات قهرمانی کشور اعزام میشوند. این مسابقات به یاد 253 شهید شاخص استان سمنان و شهید شاخص ورزش کشور شهید شعبان برگزار شد. باشگاه خبرنگاران جوان سمنان سمنان ...
مدال آوری وزنه برداران خوزستان در مسابقات قهرمانی کشور
... آرین رسول زاده و یاسین نصیری هر 2 از خوزستان در مجموع با رکورد 307 و 285 کیلوگرم مقام های دوم و سوم وزن 81 کیلوگرم رده سنی نوجوانان را کسب کردند. 203 وزنه بردار از 28 استان در 2 رده سنی نوجونانان و جوانان برگزار کننده مسابقات قهرمانی کشور شد. بیست و چهارم اردیبهشت ماه نفرات برتر و تیم های برتر مسابقات قهرمانی کشور درسالن امام علی (ع) همدان مشخص می شود. ...
لیگ والیبال آسیای مرکزی؛ پیروزی تیم جوانان ایران برابر بزرگسالان ترکمنستان
. تیم های والیبال افغانستان، قرقیزستان، پاکستان، سریلانکا و ترکمنستان دیگر تیم های شرکت کننده در این رقابت ها هستند که در یک گروه به صورت دوره ای به مصاف یکدیگر می روند و در پایان مرحله گروهی، تیم های اول و دوم جدول برای مقام قهرمانی و تیم های سوم و چهارم جدول برای مدال برنز مسابقات با هم مسابقه می دهند. تیم والیبال جوانان ایران امروز در دیدار افتتاحیه این مسابقات به مصاف ...
بازسازی صدای هولناک دایناسورها و پرندگان ماقبل تاریخ + فیلم
افغانستان به برتری رسیدند، در سومین دیدار دوشنبه، 24 اردیبهشت به مصاف قرقیزستان می روند. در این دوره از مسابقات تیم های ایران، ترکمنستان، افغانستان، قرقیزستان، پاکستان، سریلانکا و ترکمنستان حضور دارند که در یک گروه برابر هم به میدان می روند. در پایان تیم های اول و دوم برای مقام قهرمانی و تیم های سوم و چهارم برای مدال برنز به رقابت با هم می پردازند. این مسابقات در رده بزرگسالان برگزار می شود اما فدراسیون والیبال ایران تصمیم گرفته که تیم جوانان اعزام شود. ...
دونده ملی پوش تبریزی نایب قهرمان لیگ الماس شد
به گزارش سرویس ورزشی پایگاه خبری تحلیلی آناج به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، در جریان برگزاری مرحله نهایی رقابت ماده 400متر با مانع مسابقات دوومیدانی لیگ الماس (بخش غرب آسیا) که به میزبانی کشور قطر درحال برگزاری است، مهدی پیرجهان دونده تبریزی دوهای با مانع تیم ملی به مقام نایب قهرمانی دست یافت. بر همین اساس، مهدی پیرجهان در این رقابت در ماده 400 متر با مانع ...
سه کاپ تیمی برای پرس نی ریز
روابط عمومی هیئت: این رقابت ها در 2 کلاس با لوازم و بدون لوازم در 4 رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسال و پیشکسوتان با حضور بیش از 300 نفر پنجشنبه و جمعه 13 و 14 اردیبهشت به مدت 2 روز در شیراز برگزار شد. شرکت کنندگان در این مسابقات با نام باشگاه های مختلف به رقابت پرداختند، اما نی ریز تیم منتخب را به مسابقات اعزام کرد. تیم نی ریز در پرس سینه بدون لوازم رده سنی نوجوانان و ...
بانوی قهرمان دو ومیدانی جوانان آسیا وارد گناباد شد
ملی کشورمان را در رده سنی بزرگسالان در این ماده را با حد نصاب به خود اختصاص داد. نازنین فاطمه پارسال موفق شد مدال نقره را در این رقابت ها کسب کند، اما این برای اولین بار است که دو و میدانی ایران توانسته در بخش بانوان مسابقات قهرمانی جوانان آسیا یک مدال طلا آن هم در دو با مانع کسب کند. آیین جشن و بزرگداشت روز دختر همراه با تجلیل از نازنین فاطمه عیدیان در گناباد برگزار شد. مرکز شهرستان گناباد در فاصله 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است. ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان
بر جایگاه اولی تکیه زد و پس از او به ترتیب نازنین ادبی و ریحانه فرشاد عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. در ماده 100 متر جوانان،پس از انجام مراحل مقدماتی، یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال در پایان ملیسا مجیدی، فاطمه سادات ابراهیمی و ویانا عظیمی به عنوان نفرات اول تا سوم از خط پایان عبور کردند. در ماده وان لپ بزرگسالان، نگین شیخی، ملیکا منوچهری راد و نازنین ادبی ...
معرفی برترین های مرحله نخست موتورکراس قهرمانی ایران
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مرحله اول مسابقات موتورکراس قهرمانی سال 1403 به میزبانی استان خوزستان و شهر اهواز 20 و 21 اردیبهشت برگزار شد و نفرات برتر این مرحله مشخص شدند. این رقابت ها در هفت کلاس ویژه مردان و سه کلاس بخش بانوان با حضور حدود 80 ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد. نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ...
رقابت های دوکوهستان قهرمانی کشور در کامیاران پایان یافت
دومین نماینده کردستان مقام سوم این دور از مسابقات را کسب کردند. همچنین در بخش بانوان مریم کیانی از اصفهان با ثبت زمان 3 ساعت و 4 دقیقه مقام اول آزاده معذی از لرستان با ثبت زمان 3 ساعت و 18 دقیقه مقام دوم و فاطمه عالینژاد از لرستان با ثبت زمان 3 ساعت و 26 دقیقه مقام سوم را بدست آوردند. در رده جوانان این مسابقات محمد مهدی امیری از کامیاران مقام اول را کسب کرد. ...
سیاسی اقتصادی اجتماعی فرهنگ و هنر خواندنی سلامت یادداشت اینفوگرافیک فیلم و عکس آگهی ها
... سرپرست هیات کاراته استان با بیان اینکه الله مرادی از مربیان شناخته شده کاراته استان و دارای مدرک ارشد علوم ورزشی است،افزود: این مربی ارزنده در سنوات گذشته به عنوان نائب رئیس هیات کاراته استان نیز فعالیت داشته است. گفتنی است،مرحله اول اردوی تیم ملی کاراته دختران در رده سنی نوجوانان و جوانان با حضور نفرات برتر قهرمانی کشور و مرحله دوم انتخابی در قائمشهر مازندران در حال برگزاری است ...
برگزاری کورس اسبدوانی بهاره در منطقه توریستی ایوب
به گزارش خبرگزاری صداوسیما خراسان شمالی؛ در این مسابقات 50 راس اسب اصیل نژاد ترکمن در مسافت 700 متر به صورت کورس مستقیم با یکدیگر به رقابت پرداختند. پایان رقابت های دومین دوره کورس اسب دوانی در منطقه گیفان روستای گردش گری ایوب با حضور پرشور علاقه مندان کورس اسب دوانی این منطقه در 8 دور برگزار شدکه در دور اول 1 یوز سوما 2عایسان 3ساری غز دور دوم 1لاچین بصیر ...
نفرات برتر مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور در اهواز مشخص شدند
سوم دست یافت. در کلاس 65 سی سی، عرفان محب علی، علی امینی و آرین توکلی هر سه از تیم تهران آکام اول تا سوم شدند. در کلاس 85 سی سی نیز رایان عباسی از خوزستان در رتبه نخست و فردین میرزاحسینی و رضا دیزجی هر 2 از تیم تهران آکام در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. در رده سنی جوانان و در کلاس 250 سی سی، محمد حسین دانش پژوه از تیم تهران آکام به مقام اول دست یافت همچنین پیمان علیزاده از خوزستان و ...
معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در بخش بانوان
. در ماده 100 متر جوانان، پس از انجام مراحل مقدماتی، یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال در پایان ملیسا مجیدی، فاطمه سادات ابراهیمی و ویانا عظیمی به عنوان نفرات اول تا سوم از خط پایان عبور کردند. در ماده وان لپ بزرگسالان، نگین شیخی، ملیکا منوچهری راد و نازنین ادبی توانستند رده های اول تا سوم را کسب کنند. در ماده وان لپ جوانان نیز یسنا حق نظری با شگفتی سازی به مقام اولی ...
نفرات برتر انتخابی تیم ملی اسکیت معرفی شدند
دست پاک بر جایگاه اولی تکیه زد و پس از او به ترتیب نازنین ادبی و ریحانه فرشاد عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. در ماده 100 متر جوانان،پس از انجام مراحل مقدماتی، یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال در پایان ملیسا مجیدی، فاطمه سادات ابراهیمی و ویانا عظیمی به عنوان نفرات اول تا سوم از خط پایان عبور کردند.در ماده وان لپ بزرگسالان، نگین شیخی، ملیکا منوچهری راد و نازنین ادبی توانستند ...
پایان دور دوم مسابقات انتخابی تیم ملی اسکیت با معرفی یرترین ها
دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. در ماده وان لپ و رده سنی بزرگسالان در رقابتی زیبا و مهیج محمد صالحی، محسن کاظمی و امیر گورکی در رده های اول تا سوم قرار گرفتند. محمد امین غزنوی، عطا قادری، امیر مهدی صمدی و یاسین محمدی در رده سنی جوانان و پس از برگزاری مراحل مقدماتی، یک چهارم نهایی و نیمه نهایی، جواز حضور در مرحله نهایی را به دست آوردند که غزنوی به عنوان نفر برتر از خط پایان ...
معرفی نفرات برتر جوانان و بزرگسالان در مرحله دوم رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته
نفرات منتخب و برتر دومین مرحله رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته آقایان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان معرفی شدند. به گزارش یاریزان ؛ دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته آقایان در رده های سنی جوانان و بزرگسالان در سالن شهید کبگانیان استان تهران پیگیری و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. ------------------------------------ این رقابت ها در رده های ...
برگزاری مرحله اول اردوی تیم ملی کاراته نوجوانان پسران
خبرگزاری میزان - بر اساس گزارش سایت رسمی فدراسیون کاراته، مرحله اول اردوی تیم ملی کاراته پسران در رده سنی نوجوانان با حضور نفرات برتر قهرمانی کشور و مرحله دوم انتخابی در استان آذربایجان شرقی شهر تبریز در حال برگزاری است. تمرینات ملی پوشان در مرحله اول اردو از 19 اردیبهشت آغاز و در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می شود. طبق اعلام کادر فنی این تمرینات تا 23 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. اردو های تیم ملی کاراته کشورمان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیای رده های پایه به میزبانی فلیپین و بزرگسالان به میزبانی چین برگزار می شود. انتهای پیام/ ...
ششمی رستمیان در تپانچه 25 متر جام جهانی
به گزارش پایگاه خبری ورزش ایران، ایپنا؛در هشتمین روز از مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو هانیه رستمیان در دومین فینال تپانچه 25 متر زنان در رده ششم قرار گرفت. او در پایان مرحله مقدماتی در مجموع مرحله دقت و سرعت با 560 امتیاز در رده هفتم ایستاده و راهی فینال شده بود. پیش از این در روزهای قبل این مسابقات ماده تپانچه 25 متر زنان یکبار انجام شده بود که در پایان آن هانیه رستمیان ...
برترین اسکواش بازان پسر جام گرگان جونیور مشخص شدند
.... مبین سیدان و امیرحسین رضازاده که در نیمه نهایی مغلوب چنگانیان و رضازاده شده بودند، پس از قهرمانی و نایب قهرمانی آنان، عنوان سوم مشترک را کسب کردند. مسابقات مرحله نهایی دختران نیز شب گذشته برگزار و قهرمان (نفرات اول تا سوم مشترک) مشخص شدند. بیشتر بخوانید فینالیست های پسران اسکواش باز جام گرگان جونیور مشخص شدند اسکواش جام گرگان جونیور ...