سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۵:۱۱Mar 2020 31

آناج (anaj.ir)

 
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
راستگو گفت: زمان پیک کرونا در استان مشخص نیست و روند نزولی ابتلا بستگی به رعایت مردم دارد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مسعود مولوی که آبان ماه گذشته در ترکیه به قتل رسیده ،دستاویزی برای شیطنت جدید برخی رسانه ها علیه ایران شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۰    
برجسته ترین وجهی که از مجموعۀ فعالیت شبکه سهند نمود پیدا کرده، تعقیب یکجانبه ی سیاست ها و رویکردهای دولت در موضوع کروناست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۵    
این روزها که با اجرای سیاست فاصله گذاری اجتماعی در کشورمان، درواقع سیاست قرنطینه به نوعی در حال اجرایی شدن می باشد، ترکیه نیز مجبور به اجرای سیاست های قرنطینه در کل کشور شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
علیزاده گفت: قبلا در طرحی که از ششم فروردین درحال اجرا بود، محدودیت تردد در جاده ها را داشتیم ولی در طرح فاصله گذاری اجتماعی ممنوعیت تردد را اعمال خواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۵    
میزان دیه ای که در شرع مشخص شده باشد را دیه مقدر و میزان دیه ای که توسط کارشناسان مشخص میشود، دیه غیر مقدر می نامند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
این روزها اخبار زیادی از ساخت داروی ویروس کرونا تا انتقال این ویروس از طریق هوا منتشر می شود که مردم را دچار تناقض می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، مسابقه نقاشی ویژه کودکان ونوجوانان در فضای مجازی به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران، را برگزار می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شادی گفت: از بیست و هفت روز پیش تاکنون این عملیات بزرگ آغاز شده و به مثابه یک دفاع مقدس، باتمام امکانات در مقابل حوادث و رویدادهای کرونایی از مردم به عنوان سرمایه اصلی نظام اسلامی دفاع می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۰    
این روزها که با اجرای سیاست فاصله گذاری اجتماعی در کشورمان، درواقع سیاست قرنطینه به نوعی در حال اجرایی شدن می باشد، ترکیه نیز مجبور به اجرای سیاست های قرنطینه در کل کشور شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز گفت: باید پرسید این اقداماتی که انجام می شود و محدودیت هایی که در تردد افراد به وجود می آید چرا 2 هفته قبل اعمال نشد؟
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۰۰    
فرهنگی گفت: تهدید رسانه ها و محدود کردن انتقادها نه تنها خلاف نص صریح قانون اساسی و آزادی های مشروع بوده بلکه با اصل مراقبت های مربوط به کرونا هم مغایرت دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
منتخب مردم در مجلس یازدهم گفت: ریاست محترم دادگستری استان باید شخصا و به طور جد پیگیر این ماجرا باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۰    
امام جمعه مراغه گفت: سخاوت، ایثار، فداکاری، صبر و بردباری سیدالشهدا(ع) بر کسی پوشیده نیست، به طور کل می توان گفت، امام حسین(ع) تمامی خصوصیات مثبت را یکجا در اختیار داشتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فتحی گفت: در حال حاضر هیچ مدرکی مبنی بر مبتلاشدن حیوانات در دسترس نیست اما لازم است تا توصیه های بهداشتی در این خصوص رعایت شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کاملی فر گفت: سپاه افتخارش تبعیت از ولی فقیه است و همیشه و هر جا مردم نیاز به کمک و امداد داشته اند، فرزندان سپاهی آنها به کمک شان شتافته اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه سلبریتی های کشورمان در بسیاری از حوادث نقش تحلیلگر و منتقد را به خود می گیرند اما در مواقع بحرانی خبری از کمک آنها برای حل مشکلات مردم وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
هرچند پیش از این استفاده از عنوان "ویروس چینی" برای کرونا توسط ترامپ،خشم مقامات پکن را همراه داشت ولی در ادامه علاوه بر ایران با انتشار اطلاعات مختلفی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عصر امروز اخباری از فضای زندان تبریز منتشر شد که حکایت کننده ی برخی تحرکات و التهابات بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عملیات اجرایی رزمایش بیولوژیک شهدای مدافعان سلامت ظهر امروز با برگزاری آیینی در محل میدان صبحگاه سپاه عاشورا آذربایجان شرقی آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
عصر امروز اخباری از فضای زندان تبریز منتشر شد که حکایت کننده ی برخی تحرکات و التهابات بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۰۰    
مجله سروش با انتشار یادداشتی به قلم مسئول بسیج رسانه در آذربایجان شرقی به عملکرد رسانه ها در بحران های سال98 پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیگی گفت: رئیس جمهور بجای ایجاد ستادهای مختلف و زائدی که هیچگونه کارآیی ندارند، با تشکیل یک ستاد ملی به ریاست خود، امکان ارزیابی منصفانه از وضعیت کشور را فراهم کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شادی گفت: ضدعفونی کردن تخصصی خانه های مبتلایان به کرونا و مسیر تردد آن ها از دیگر برنامه های غربالگری سلامت است که درحال اجرا می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
انتشار خبر هزینه های سنگین کفن ودفن متوفیان مبتلا به کرونا در پایگاه خبری آناج، مسئولین امر را وادار به پیگیری نمود و تصمیمات مقتضی در حمایت از خانواده های داغدار اتخاذ شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
در پی تلف شدن تعدادی گوسفند در اطراف معدن طلای اندریان اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی برای بررسی ابعاد قضیه دستور توقف عملیات به این معدن داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در شب های اخیر برخی از هنرمندان و افراد شناخته شده ی آذربایجان در صفحات اینستاگرام لایوهای شبانه به راه انداخته اند که از قضا با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در نظر بگیرید که سپری کردن بیش از حد وقت در فضای مجازی، می تواند آسیب های جبران ناپذیری به جسم، روان، روحیات و خلقیات و روابط شما وارد کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کاظمی گفت: تبریز در بین 39 شرکت توزیع برق در کشور از نظر حصول مطالبات مردمی در رتبه 19 قرار دارد، منابعی که از طریق قبوض به خزانه واریز شده به عنوان درآمد دولتی محسوب می شود و تنها بخشی از این مبلغ ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
توسعه روابط با کشورهای منطقه ی قفقاز، یک راهبرد اساسی رژیم صهیونیستی برای کسب مشروعیت و کاستن از فشارهای بین المللی است و پیش از ارمنستان، جمهوری آذربایجان هم در این دام گرفتار شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اینفوگرافی آمار کرونا در آذربایجان شرقی به تفکیک شهرستان ها تا 5 فروردین 1399 به شرح زیر می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۰۰    
اگر توصیه های بهداشتی را رعایت نکنیم، چه اتفاقی خواهد افتاد؟
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اصغری گفت: با وجود اینکه پاکبانان در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند اما خوشبختانه هیچ پاکبانی مبتلا به کرونا نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کلامی زنجانی گفت: امروز همان روحیه مجدداً در میان هیأتی ها و جهادی ها ایجاد شده است و اگر آن روز نیازمند دوخت و دوز برای غواصان بودیم، امروز نیز جوانان به ضدعفونی، دوخت ماسک و... می پردازند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خلیل الهی گفت: هزاران هکتار زمین بیت المال در راستای مبارزه با زمین خواری اعاده شده است، مساحت اراضی اعاده شده 73803141 هکتار بوده و ارزش تقریبی این اراضی 1275474046953 ریال است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
واقعیت این است که شیوع کرونا، فقط یک حادثه پزشکی نیست که رسانه و تلویزیون را پر کنیم از آمار و علایم کرونا و یادمان برود که این اپیدمی جهانی جنبه های عمیق اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و روانی هم دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار عابدین خرّم گفت: عملیات دفاع بیولوژیکی مدافعان سلامت در سراسر کشور در قالب 10 قرارگاه آغاز شده و در آذربایجانشرقی نیز این عملیات با حضور تمام یگانهای مستقر در سپاه عاشورا و قرارگاه منطقه ای ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تعداد مبتلایان و فوتی شدگان ناشی از ویروس کرونا در استان به ترتیب به 1005 و 97 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
برای مقابله با شیوع کرونا در جمهوری آذربایجان تمامی مدارس و دانشگاهها تعطیل و برگزاری مراسم های عروسی و عزاداری ممنوع اعلام شده و به برخی کارمندان ادارات به مدت یک ماه مرخصی داده شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۰    
اگر توصیه های بهداشتی را رعایت نکنیم، چه اتفاقی خواهد افتاد؟
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی آناج برای اولین بار آمار کرونا را تا تاریخ 4 فروردین 1399در آذربایجان شرقی به تفکیک شهرستان ها منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
علیزاده گفت: تیمی متشکل از اداره کل راهداری و ارتش در این اماکن مستقر شده و از تردد خودروهای سواری پلاک غیربومی مگر به شرط ضرورت خودداری خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
احمد توکلی رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به رئیس قوه قضائیه، علیه خریدار شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری مغان و مسئولین مرتبط با این واگذاری اعلام جرم کرد و خواستار رسیدگی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تمرینات تیم فوتبال تراکتور از هفتم فروردین ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ستاد مقابله با کرونای شهرستان تبریز در آخرین جلسه خود مصویب کرد ادارات و کارمندان به صورت دورکاری و شیفت بندی عمل کرده و مراکز رفاهی و تفریحی ائل گولی و عون بن علی تبریز تا اطلاع ثانوی تعطیل شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
با شیوع ویروس کرونا گروه های مردمی و بسیجی پای کار آمده اند تا کمک حال مردم، بیماران و کادر درمان باشند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ششمین اطلاعیه اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در راستای پیشگیری از بیماری کرونا امروز منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بازیکنان خارجی تراکتور به همراه مربی رومانیایی این تیم در تعطیلات لیگ در تبریز ماندگار شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
پورمحمدی گفت: اگر قبول داریم که این بیماری یک جنگ است باید بدانیم که هر جنگ فرمانده ای دارد و ما نمی توانیم به تنهایی تصمیم بگیریم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بابایی اقدم گفت: هزینه کفن و دفن بر اساس مصوبه شوراست و افزایش هزینه ای مصوب نشده که اعمال شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
با حضور سردار شالی فرمانده قرارگاه غدیر نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیمارستان صحرایی و نقاهتگاه 120 تخت خوابی توسط بیمارستان فوق تخصصی شهید محلاتی تبریز درشهرستان بابل استان مازندران ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رسانه های ترکیه گفته اند که تعطیلی آرایشگاه ها و همچنین سرو غذا در رستوران ها و ممنوعیت دستچین کردن هر نوع مواد غذایی بدون بسته بندی برای تمام 81 استان این کشور ابلاغ و اجرایی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر اظهار داشت: به طور حتم، اراده مسؤولان برای کنترل مبادی ورود و خروج استان ضعیف ارزیابی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۰    
سفیر رژیم صهیونیستی در باکو گفته است مناسبات آذربایجان و اسراییل برای تلاویو حکم همکاری استراتژیک را دارد و در سه محور انرژی،امنیت و اقتصاد برنامه ریزی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه آمریکا خبیث ترین دشمن ملت ایران است، فرمودند: مقامات آمریکا، ظالم، سنگدل، بی رحم و تروریست هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۰    
کاندیدای برترین بازیکن جوان فوتسال جهان، خودش را الگوی خودش می داند و تلاش می کند تا هر روز بهتر از دیروز باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تیپ 25واکنش سریع نزاجا مستقر در آذربایجان شرقی رزمایش پدافندبیولوژیکی خود را برای مقابله با کرونا در 4 مرحله به اجرا گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تهیه شده در مرکز متنای فضای مجازی بسیج آذربایجان شرقی.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۲:۳۰    
کمی تعلل ممکن است، مصوبه ی تعطیلی مراکز خرید تا 15فروردین را از حیّز انتفاع ساقط کند. تا دیر نشده باید با مردم آذربایجان سخن گفت و تصمیم گرفت؛ صادقانه و مشفقانه.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
برای موفقیت حتی نسبی جهش تولید در سال 1399 با وجود تحریمها و شیوع کرونا ویروس در کشور، بهتر است دولت با رفع تعارض در سیاست گذاری برای عبور از کرونا از کسب و کارهای در معرض نابودی برای پسا کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
متفکر آزاد گفت: چاره ای جز طراحی مسیرهای جدید برای شکوفایی اقتصادی و شتاب دادن به فرایند تولید در کشور نداریم،با فرمول های رایج نمی توان اقدام اساسی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شعبانی گفت: اگر مومن هستیم و ادعای اسلام، تشیع و رعایت حدود الهی را داریم، باید بدانیم که برگزاری این مراسم در شرایط فعلی حق الناس است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
پیشکسوت دوچرخه سواری تبریز در نخستین روز از سال جدید به دیار باقی شتافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ کریمی نژاد گفت: با توجه به ایام تعطیلات عید و نسبت به مشابه سال گذشته، در روز اول فروردین، شاهد کاهش 67 درصدی تردد خودروها در جاده های استان و ورود به آذربایجان شرقی بودیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم گفت: جهش تولید به معنی این است که گام های ابتدایی درباره ایجاد تولید در کشور برداشته شده و این امر باید تقویت شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۵    
مدافع بومی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز آرزو دارد تا در سال جدید دوباره به تیم سابقش تراکتور بازگردد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
جلسه قرارگاه زیستی امام رضا(ع) سپاه عاشورا در اولین روز سال جدید ساعاتی قبل بصورت ویدئو کنفرانسی با حضور فرمانده کل سپاه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۶:۱۵    
فرهنگ های محاط در فردیّت که برای سود و لذتِ بیشتر ساخته شده اند و به استخدامِ غرایز درآمده اند، در شرایط بحرانی فنر رد می دهند و تار و پودشان در هم می ریزد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۰    
پاشایی اظهار داشت: اولین و مهمترین لازمه ی "جهش تولید" اصلاح جریان نقدینگی است و تا زمانی که نواقص و نقایص نقدینگی اصلاح نشود، تولید با جهش روبرو نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۲۶۲ سایت دیگر  
آیت الله خامنه ای سال 99 را سال جهش تولید نامگذاری کردند و خطاب به دست اندرکاران تأکید کردند: جوری عمل کنید که با جهش تولید، تغییری محسوس در زندگی مردم به وجود آید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات مالک باشگاه تراکتور در تریبون رسانه ملی واکنش باشگاه پرسپولیس را به دنبال داشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز، از مصدوم شدن 134 نفر در پی مراسم چهارشنبه آخر سال در آذربایجان شرقی تا ساعت 12 امروز، چهارشنبه، بیست و هشتم اسفندماه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون حقوقی باشگاه تراکتور از سمت خود در این باشگاه کناره گیری کرد .
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بعد از بازنشستگی مرتضی آبدار از سمت مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی ،احمد حمزه زاده در حضور استاندار آذربایجان شرقی به عنوان مدیرکل جدید استان معارفه شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در سال جاری 104 روزنامه و هفته نامه استان بیش از سه میلیارد و 200 میلیون تومان آگهی دولتی دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تاکنون ابتلای 571 نفر به کرونا در استان ثابت شده و از این تعداد 49 نفر فوت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۰    
فتحی گفت: صادرات خشکبار استان عمدتا به کشورهای حاشیه خلیج فارس و بخشی از اروپا مانند اتریش و آلمان انجام می شود، ولی محصولات تازه خوری غالبتا به بازارهای روسیه و عراق ارسال می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جلالی گفت: از طرف ستاد مبارزه با کرونا ابلاغ شده است که امسال هیچ برنامه ویژه تحویل سال در گلزار شهدا نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
کشتی گیر دارنده مدال برنز جهان گفت: از مردم شریف ایران تقاضا دارم که مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا را رعایت کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۰    
سرهنگ شعفی گفت: کسانیکه به بهانه برگزاری آتش بازی مزاحمتی برای نوامیس مردم داشته باشند، منتظر برخورد قاطع و محکم پلیس باشند، دستگیرشدگان به مراجع قضایی معرفی خواهند شد
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۰    
تراکتوری ها در لیگ نوزدهم از نظر مالکیت توپ بهترین عملکرد را داشته و در همه بازی های خود از این حیث برتر از حریفان بوده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از محورهایی که احتمال دارد بیشتر از خبرِ کلیِ تعداد مبتلایان، کارکردِ ترغیبی و تنبیهی داشته باشد، ارائه ی ملموس نقشه ی پراکندگی محل های ابتلای بیماران کرونایی در استان است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
علیلو گفت: مطمئن باشید به هیچ وجه با محتکران مسامحه نخواهیم کرد، مراجع قضایی قطعا کسانی را که مرتکب جرم شدند مجازات خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عنوان "دخالت ایران در امور داخلی و سلسله مقالات توهین آمیز به جمهوری آذربایجان" در واقع سرپوشی بر اعتراضات مختلف به دستگیری روحانی سرشناس آذربایجانی شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۰    
نظرات شورای نگهبان طی 9 صفحه و 19 بند به مجلس شورای اسلامی ارسال شده است که بند 19 آن، نظر هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۰    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است: باید مشکلات خودمان را با روش خودمان و امکانات خودمان حل کنیم، نسخه خارجی نمی تواند شفابخش باشد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۰    
رزمی کار استان آذربایجان شرقی موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات حرفه ای موی تای در کشور تایلند شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مهدوی گفت: بودجه سه هزار و ششصد میلیارد تومانی سال 1399 شهرداری تبریز، مناطق، سازمانها و شرکت های وابسته پس از سلسله جلسات متعدد و با حضور اعضای هیات تطبیق و رفع ایرادات تصویب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اسوتچی گفت: اعضای شورا در دوره های قبل دستور تبدیل وضعیت را امضا کردند ولی بعد از مخالفت شهردار اسبق نتوانستند پای امضای خود بمانند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۰    
با حکم رئیس فدراسیون ناشنوایان کشور، سرپرست جدید هیات ورزش های ناشنوایان استان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت و درمان با ارسال ابلاغیه ای از الزام حضور فراگیران دوره دستیاری و کارورزی برای حضور در بخش های عفونی جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۰    
امیدفر گفت: از روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به استان شاهد کاهش دما و بارش باران و برف در برخی نقاط استان خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۰    
با فراموش شدن آداب و رسوم اصیل آذربایجان و جایگزین شدن ترقه ها و بمب ها در چهارشنبه آخر سال تنها در سال گذشته 120 نفر در آذربایجان شرقی دچار سوختگی و قطع عضو شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان سینای تبریز در این باره گفت: با شیوع بیماری کرونا در کشور از ابتدای اسفند ماه تاکنون 12 نفر بر اثر مسمومیت با الکل صنعتی (متانول) در تبریز جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیران باشگاه های خصوصی ورزشی تبریز، طی نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، در جهت مقابله با ویروس کرونا تمدید زمان تعطیلی باشگاه ها را خواستار شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تمرینات تیم فوتبال تراکتور تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
احمدرضا بیضایی در سلسله پست هایی به مناسبت سی وششمین سالگرد شهادت آقا مهدی باکری یاد این فرمانده دلاور را گرامی داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز جمعی از منتخبین مجلس یازدهم در جلسه ای با استاندار آذربایجان شرقی به بررسی آخرین وضعیت کرونا و اقدامات انجام گرفته در ستاد مقابله با این ویروس پرداختند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان لیگ فوتسال از لغو کلیه رقابت های لیگ آقایان و بانوان تا پایان فروردین ماه سال نو خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
امیرسرتیپ دوم میرزایی گفت: در اجرای این رزمایش نقاطی در سطح شهر برای ایجاد ایستگاه های سلامت در نظر گرفته شده تا در آن ها شهروندان از نظر تب سنجی و اکسیژن تراپی مورد بررسی قرار گیرند.
مشاهده نتایج بیشتر...