شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۰:۲۹Feb 2020 22

اتحاد خبر (ettehadkhabar.ir)

  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: منطقه جنوب کشور بویژه این استان با توجه به فرهنگ و اقلیم خاص خود خاستگاه آواها و نواهای بیشمار، متنوع و منحصر بفرد است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۰    
اتحادخبر: تصاویر خود را برای نشر در قسمت تصاویر روز اتحاد خبر به شماره 09398733067 ارسال نمایید تا با نام شما در این پایگاه خبری نشر داده شود. مثل همیشه با نظرات سازنده خود ما را یاری کنید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۴۶ سایت دیگر  
اتحادخبر : مانده تسهیلات اعطایی بانک ها در 9 ماهه امسال رشد 10 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: فعالیت و حیات بشر، مذاهب، مکاتب، توسعه علم و حتی انقلاب ها خالی از پدیده هنر موسیقی امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اعلام کرد: 12 هزار مخاطب در شانزدهمین جشنواره موسیقی فجر این استان حضور یافتند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: حدود 35 درصد از بیماران و مراجعان از استان های دیگر در استان فارس خدمات درمانی دریافت می کنند و از سوی پرستاران و مجموعه سلامت این استان به آنها ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری هشت صبح روز پنجشنبه پایان یافت و انتخابات وارد واپسین ایستگاه خود می شود تا مردم در در روز دوم اسفند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: طرز تهیه باقالی پلو نسبت به بسیاری از غذا های تشریفاتی و مجلسی دیگر مثل مرصع پلو، شیرین پلو و .. ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: سازمان جهانی سلامت روش استفاده صحیح از ماسک های یک بار مصرف را شرح داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: عضو کمیته کشوری آنفلوآنزا با برشماری علائم کرونا ویروس در عین حال نسبت به رعایت نکات بهداشت فردی تاکید کرد و گفت: رعایت بهداشت فردی می تواند منجر به قطع زنجیره بیماری شود ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار بوشهر خواستار تدوین نقشه جامع گردشگری استان بوشهر توسط مراکز آموزشی عالی شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: نفرات برتر مسابقه نمازشناسی ویژه دانش آموزان پایه سوم دخترانه شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی روز چهارشنبه درآیینی مورد تجلیل قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسمات کشوری استانداری بوشهر گفت: شمار رای دهندگان در این استان 783 هزار و 333 نفر است که از این شمار 420هزار و 363 نفر معادل 54 درصد مرد و 362هزار و 970 نفر معادل ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: 32 فیلم در چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد در 40 پایگاه تعیین شده در شهرستان ها و مناطق استان بوشهر نمایش داده شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۰    
اتحاد خبر: آخرین مهلت قانونی فعالیت ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای یازدهمین مجلس شورای اسلامی بود و هر کدام حال و هوای خاصی داشت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر از پرداخت 600 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی مددجویان روستایی استان بوشهر در یک سال گذشته با همکاری چهار بانک خبر داد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: از عصر امروز تا فردا رگبار پراکنده باران، تندباد و تگرگ برای بوشهر پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: قائم مقام و سخنگوی هیئت نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان بوشهر گفت: مردم تخلف یا جرائم انتخاباتی از طریق سامانه به شورای نگهبان اطلاع دهند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: شهردار گناوه گفت: شهرداری بندر گناوه عملیات تکمیل خیابان ساحلی این بندر را آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر از انصراف 25 درصدی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات استان بوشهر از تأمین سهمیه بنزین یارانه ای قایق های صیادی استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار بوشهر گفت: استفاده از ظرفیت بازار کشورهای همسایه برای صادرات محصولات تولیدی این استان ضروری است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار قم بر لزوم پرهیز از هرگونه اظهارنظر خارج از مدیریت واحد اطلاع رسانی از طریق رئیس دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۴۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد که تاکنون مواردی که در قم مشکوک به کرونا بوده اند، در بخش های ایزوله تحت مراقبت قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۰    
اتحادخبر: رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر در خصوص برگزاری برنامه دوی صحرانوردی رعد ویژه هفته بوشهر با مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان بوشهر دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان قم فردا پنجشنبه اول اسفندماه تعطیل خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزیر کشور گفت: انتخابات در قریب به 55 هزار شعبه اخذ رأی در 208 حوزه انتخابیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۴۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: عضو کمیته کشوری بیماری های عفونی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: فوت دو نفر به علت ابتلا به ویروس کرونا نشان می دهد که احتمالا افراد دیگری ار نزدیکان آنها نیز به این ویروس مبتلا شده ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: عکسی از پشت صحنه سریال پایتخت 6 که سلفی سارا و نیکا فرقانی اصل با ریما رامین فر و نسرین نصرتی است، منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
اتحادخببر: کمیته دستمزد شورای عالی کار با دستور کار تعیین هزینه معیشت کارگران در حالی برگزار شد که وزیر کار نیز در این نشست حضور داشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: این روزها به علت زندگی شهری و کم تحرکی، بسیاری از افراد با مشکلاتی مثل فشار خون یا کلسترول بالا روبه رو می شوند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد که کمبودی از لحاظ ماسک طبی در قم و سایر شهرهای کشور وجود ندارد و ماسک های طبی به این شهر ارسال شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۶۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از مثبت بودن تست اولیه دو بیمار نسبت به کرونا در قم خبر داد و گفت: دو بیمارستان در قم برای مقابله با بیماری های ویروسی آماده شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: در پی تصویب لایحه حذف چهار صفر از واحد پول ملی در کمسیون اقتصادی مجلس، بانک مرکزی موظف شده که ظرف مدت دو سال مقدمات اجرایی این قانون را با همکاری سایر دستگاه های اجرایی فراهم کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: کرونا ویروس با بروز تب آغاز شده و به دنبال آن سرفه های خشک شدت می گیرد، سپس بعد از یک هفته ممکن است به تنگی نفس منجر شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۵۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: لایحه تعیین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال 99 به شورای شهر تهران ارسال و در کمیسیون های تخصصی در حال بررسی است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که به قم سفر کرده است توضیحات و توصیه هایی در خصوص بیماری کرونا ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: مشاور وزیر بهداشت از انجام اقدامات و مراقبت ها برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا از افراد مبتلا در قم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت پشتیبانی اموردام کشور گفت: 20 هزار تن گوشت قرمز و مرغ برای شب عید در نمایشگاه های بهاره عرضه می شود که موجب تعادل بازار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: علیرضا فیروزجا در دور هفتم مسابقات پراگ موفق شد مقابل سوپراستاد بزرگ سرشناس لهستانی به پیروزی برسد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: دروازه بان سابق تیم فوتبال رئال مادرید روز گذشته به طور رسمی از فوتبال خداحافظی کرد تا خود را برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا خود را آماده کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: آزمایش دوپینگ کشتی گیران ازبکستان و سوریه در رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان مثبت اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: لیست نفرات تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در پنجره نخست مسابقات انتخابی کاپ آسیا 2021، اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: در صورت تساوی در دو بازی فینال لیگ برتر فوتسال، بازی سوم در زمین بی طرف برگزار می شود که محل برگزاری آن بازی مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۶۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: باشگاه استقلال با ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به اتفاقات رخ داده در هفته های گذشته و بعد از حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا که رقابتی ناعادلانه را رقم زده است، اعتراض کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: تیم ملی کشتی فرنگی ایران با 5 مدال طلا، یک مدال نقره و 3 مدال برنز مقتدرانه عنوان قهرمانی سی امین دوره رقابت های قهرمانی آسیا در کشور هند را بدست آورد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: فال روزانه 98/12/01
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اتحاد خبر: غلامرضا هوائی در روز هفتم و پایانی تبلیغات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع هواداران خود در تالار هنر بندر گناوه به صحبت و تشریح برنامه های انتخاباتی خود پرداخت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۰    
اتحاد خبر: در آخرین شب مهلت قانونی تبلیغات کاندیدای دوره یازدهم انتخابات مجلس، اختتامیه ستاد انتخاباتی دکتر غلامرضا هوائی شامگاه چهارشنبه 30 بهمن ماه با حضور پرشور هواداران در گناوه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اتحاد خبر: غلامرضا هوائی در روز پایانی تبلیغات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع هواداران خود در مسجد روستای پوزگاه با آن ها صحبت و به تشریح برنامه های انتخاباتی خود پرداخت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۵    
اتحاد خبر: غلامرضا هوائی در روز پایانی تبلیغات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع هواداران خود در مسجد روستای جزیره شمالی با آن ها صحبت و به تشریح برنامه های انتخاباتی خود پرداخت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۵    
اتحاد خبر: غلامرضا هوائی در شب ششم تبلیغات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در محل ستاد انتخاباتی خود در جمع مردم عالیشهر به تشریح برنامه های انتخاباتی خود پرداخت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: رمز پویا، همه کاربرانی که حساب بانکی دارند را با چالش مواجه کرده است. اقدام مثبتی که شاید روند اجرایی شدن آن به خوبی انجام نشد و باعث شد پویایی این رمز نه برای کاربران خوشایند باشد نه برای ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰    
اتحادخبر: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: در بسته های ابلاغی اقتصادی، حمایتی و اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از آمادگی 900 مدرسه و 7 هزار و 71 کلاس در استان برای اسکان میهمانان نوروزی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار هرمزگان گفت: طی 10 ماهه سال جاری، مجموع میزان تولید واحدهای بزرگ صنعتی فعال در استان هرمزگان بیش از 18 میلیون تن بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: خلیج فارس از عصر روز چهارشنبه هفته جاری برای ترددهای دریایی نامساعد می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس جمهور با بیان این که راهپیمایی 22 بهمن امسال پرجمعیت تر و با شکوه تر از سال های دیگر بود تاکید کرد: مردم در راهپیمایی 22 بهمن مانند اولین سالگرد انقلاب به خیابان ها آمدند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: رییس گروه برنامه ریزی و اطلاعات و آمار مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: این بنیاد در طرح اقدام ملی مسکن برای احداث 138 هزار واحد سهمیه دارد و تاکنون 65 هزار و 500 نفر در شهرهای ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخببر: رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان قیر و کارزین گفت: دست زمین خواران و متجاوزان به انفال و عرصه های طبیعی این شهرستان از 30 هزار مترمربع از اراضی ملی این منطقه کوتاه شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس، گفت: از سوی کمیسیون تخصصی ثبت آثار منقول فرهنگی تاریخی کشور، 31 اثر شاخص موزه پارس شیراز در فهرست میراث ملی ایران به ثبت رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: دلمه قارچ با مرغ یا همان قارچ شکم پر از خوش مزه ترین نوع دلمه می باشد، این غذا را می توان در دسته پیش غذا ها و یا فینگرفود ها قرار داد. همچنین این غذا برای کودکان بسیار مناسب است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس و رییس ستاد انتخابات این استان گفت: تاکنون 132 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان از ادامه فعالیت انصراف داده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: تیپ و استایل و توجه به پوشش همواره از اصلی ترین نکات شخصیتی و از ویژگی های بارز سلبریتی ها و چهره های شناخته شده در هر جامعه ای به شمار می رود و در طول تاریخ هم همیشه سلبریتی ها سعی می ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: ما گاهی اوقات فراموش می کنیم که به بدنمان برای یک عمر زندگی نیاز داریم و نباید برای برق انداختن خانه، سلامت بدنمان را نادیده بگیریم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: فوت وفن تهیه خمیر پیتزای عالیبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، درست کردن یک پیتزا با رنگ قهوه ای طلایی خوشرنگ و پنیری که کامل و درست ذوب شده باشد به نظر سخت است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۰    
اتحاد خبر: غلامرضا هوائی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی عصر روز سه شنبه در دیدار با اهالی منطقه تنگک بوشهر به تشریح برنامه های انتخاباتی خود پرداخت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۵    
اتحاد خبر: دکتر غلامرضا هوائی کاندیدای دوره یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: باز کردن گمرک بوشهر و آزاد کردن کالاهای تجاری به مانند بندر گناوه و دیلم از برنامه های اصلی من در صورت راه یابی به ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: پزشکان حفظ بهداشت دست ها را برای پیشگیری از عفونت های ویروسی ضروری می دانند و با توجه به شیوع کروناویروس جدید، دستورالعمل های بهداشت عمومی هم چنان بر این توصیه تأکید دارند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار بوشهر گفت: توسعه استان بر اساس برنامه ریزی و برنامه محوری ترسیم شده و برای رسیدن به هدف ها در این مسیر تعامل، همکاری و همت مدیران اجرایی ضروری است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس هیئت بازرسی استان بوشهر گفت: برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 720 بازرس در سطح استان بر انتخابات نظارت می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار بوشهر گفت: وضعیت آمار تصادفات درون شهری استان بوشهر که منجر به فوت می شود نگران کننده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: ثبت نام نمایندگان نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برای حضور در شعب اخذ رأی تا آخر وقت امروز چهارشنبه (30 بهمن 1398) تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۵   + ۴۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اعلام کرد که با تزریق پیاز از جنوب به بازارهای مصرفی، قیمت این محصول روند نزولی به خود گرفته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که ترتیبی اتخاذ شده تا کسانی که به دلایل موجه گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه شان مفقود شده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: افراد نسبت به مواد غذایی که ممکن است سرفه و سرماخوردگی را تشدید کنند از آگاهی لازم برخودار نیستند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: نتایج بررسی های محققان نشان می دهد مصرف دارچین می تواند بر چربی خون بیماران دیابتی تاثیرگذار باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۵    
اتحادخبر: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: در راستای گرامیداشت مقام شامخ زن و روز مادر از بانوان شاغل در مجموعه آموزش فنی و حرفه ای تجلیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۰    
اتحادخبر: به همت و تلاش هیئت ورزشهای همگانی دشتستان و با مجوز فدراسیون و همکاری و همراهی هیئت ورزشهای همگانی استان بوشهر و اداره ورزش و جوانان دشتستان یک دوره آموزشی کارگاه کار با دستگاه های آمادگی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۵۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: عضو کمیته کشوری آنفلوآنزا با اشاره به برخی از نگرانی ها در رابطه با ورود ماهی های قرمز چینی در ایام نوروز و احتمال انتقال بیماری از این طریق ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اتحاد خبر: شامگاه سه شنبه 29 بهمن یک سایت محلی از قول یکی از اصلاح طلبان دشتستان خبری مبنی بر حمایت مجمع اصلاح طلبان دشتستان از آقای علی احمد زاده منتشر کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون از ضمانت تسهیلات زنان سرپرست خانوار تا سقف 500 میلیون تومان با سفته خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: شهرداری های استان بوشهر در حوزه گردشگری به صورت جدی وارد عمل شوند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در این استان توسط این دفتر با همکاری تیم راهبری آن متشکل از جهاد دانشگاهی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناوه و دیلم گفت: با تلاش همکاران اثر تل تاریخی " تهماچی " شهرستان دیلم در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودکان و نوجوانان شهرستان دشتی استان بوشهر برگزیدگان خود را شناخت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: بهزیستی شهرستان گناوه 19 میلیارد و 850 میلیون ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت پوشش این سازمان در سال جاری پرداخت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: سازمان بهداشت جهانی با اشاره به گزارش چین درباره شیوع کرونا اعلام کرد که نیازی به افزایش سطح هشدار خطر کرونا در جهان نیست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: با گذشت نزدیک به دو ماه از انتشار اخبار مربوط به اولین مبتلایان به این ویروس در ووهان، شمار کل مبتلایان در استان بین 60 تا 70 هزار نفر است که عمده آن ها نیز از اهالی شهر ووهان هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: باشگاه پورتو به شکل رسمی اعلام کرد که ایکر کاسیاس از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: ایران به علت قیمت گذاری دولتی یکی از ارزانترین کشورها از نظر قیمت داروست ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادخببر: دو نماینده دیگر ایران در شب دوم از هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریفان خود نتایج خوبی نگرفتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: سرمربی سپاهان می گوید باخت این تیم به السد به دلیل اشتباهات فردی بازیکنانش بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: التعاون عربستان با برتری مقابل الدحیل قطر، 6 امتیازی شد و در صدر گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۵۵   + ۵۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دو بازی در تهران و دو بازی با التعاون داریم که به ما کمک می کند امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: رضا جلالی کاندیدای انتخابات فدراسیون فوتبال که در مرحله ارائه مدارک نتوانست ده امضای مجمع برای رقابت کسب کند و مجبور به خروج از فرایند انتخابات فوتبال شد اعلام کرد که بزودی درباره فساد در ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: تیم فوتبال پرسپولیس اولین امتیاز آسیایی خود را با تساوی مقابل الشارجه کسب کرد. تیم سپاهان در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شکستی سنگین را مقابل السد قطر متحمل شد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: النصر عربستان موفق شد در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در دیدار مقابل العین به پیروزی برسد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: پیش از آغاز بازی سپاهان و السد، هدیه ای از سوی باشگاه قطری به امیر قلعه نویی اهدا شد.
مشاهده نتایج بیشتر...