سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۱۰:۴۷Jul 2020 14

اتحاد خبر (ettehadkhabar.ir)

 
اتحاد خبر 30 اسفند 1395 اتحاد خبر 29 اسفند 1396 اتحاد خبر 29 اسفند 1397 اتحاد خبر 29 اسفند 1398 اتحاد خبر 31 فروردین 1399 اتحاد خبر 31 اردیبهشت 1399 اتحاد خبر 31 خرداد 1399 اتحاد خبر 1 تیر 1399 اتحاد خبر 2 تیر 1399 اتحاد خبر 3 تیر 1399 اتحاد خبر 4 تیر 1399 اتحاد خبر 5 تیر 1399 اتحاد خبر 6 تیر 1399 اتحاد خبر 7 تیر 1399 اتحاد خبر 8 تیر 1399 اتحاد خبر 9 تیر 1399 اتحاد خبر 10 تیر 1399 اتحاد خبر 11 تیر 1399 اتحاد خبر 12 تیر 1399 اتحاد خبر 13 تیر 1399 اتحاد خبر 14 تیر 1399 اتحاد خبر 15 تیر 1399 اتحاد خبر 16 تیر 1399 اتحاد خبر 17 تیر 1399 اتحاد خبر 18 تیر 1399 اتحاد خبر 19 تیر 1399 اتحاد خبر 20 تیر 1399 اتحاد خبر 21 تیر 1399 اتحاد خبر 22 تیر 1399 اتحاد خبر 23 تیر 1399 اتحاد خبر 24 تیر 1399 
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس شورای شهر بوشهر با تاکید بر حمایت از کسبه آسیب دیده از کرونا گفت: در این راستا به رانندگان تاکسی و کیوسک داران ، واحدهای تجاری ...
  ۲۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون بهداشتی شبکه بهداشت ودرمان دیلم استان بوشهر گفت: میانگین سنی فوت شدگان ناشی از کرونا در این شهرستان بدون در نظرگرفتن یک مورد فوت کودک 35 روزه 77 سال و با احتساب آن 64 سال تمام است.
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه از جابجایی یک میلیون تن انواع کالا، افزایش 19 درصدی صادرات کالاهای غیرنفتی و ترانزیت بیش از 8 هزار دستگاه خودرو از ابتدای سال جاری تا نیمه تیر ماه در در ...
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: گاهی وقت ها هم باید سراغ آشپزی ملل برویم و غذای مورد علاقه خودمان را انتخاب و آن را وارد سبد غذایی مان کنیم ...
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس با اشاره به توانمندی و پتانسیل بالای بانوان استان از درخشش سه زن کارآفرین فارس در دور پنجم انتخاب برترین زنان کارآفرین کشور خبر داد.
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر : رئیس دانشگاه شیراز گفت: سناریوهای مختلفی برای برگزاری نیمسال تحصیلی جدید تعریف شده و از اکنون زیرساخت های لازم در بخش مجازی، آزمایشگاه و حضوری فراهم شده است.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: از ابتدای امسال تاکنون به 800 فقره پرونده تخلف بهداشتی در فارس توسط تعزیرات رسیدگی شده است.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاسارگاد با اشاره به مهار کامل آتش سوزی در نقاط مختلف ارتفاعات جنگلی و مرتعی این شهرستان، از دستگیری عامل حریق منطقه کرم آباد پاسارگاد خبر داد.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: در حالیکه شیوع کروناویروس که از 3 هفته قبل در فارس تشدید شده است، همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد و آمارهای فزاینده ابتلا و مرگ براثر کووید19، جدی ترین هشدارها را صادر می کند.
  ۴۵ دقیقه پیش    
اتحادخبر-یعقوب فولادی:در دورهٔ ساسانی از آنجا که اتحادی میان دین و دولت پدید آمد، مشروعیت و قانونی بودن نظام شاهنشاهی به عنوان محور مطالب خدای نامه ها در نظر گرفته شد ...
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: هرساله حدود یک میلیون دانش آموز درگیر انتخاب رشته و هدایت تحصیلی از پایه نهم به دهم هستند. هدایت تحصیلی مسیر تحصیلی و شغلی دانش آموزان را رقم می زند و از این حیث سرنوشت ساز است.
  ۱ ساعت پیش    
اتحادخبر: رییس اداره ورزش و جوانان دشتستان با اشاره به مصاحبه فرماندار شهرستان مبنی بر اختصاص 14 میلیارد تومان از محل ارزش افزوده به ورزش گفت ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادخبر : کبد به عنوان یکی از اعضای حیاتیِ بدن حدود 500 وظیفه مهم دارد که از بین بردن تمام سموم بدن ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: جمعی از میلیونرهای جهان در نامه ای مشترک از دولت ها خواستند مالیات بیشتری از آن ها دریافت کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: هومن افاضلی با انتشار یک بیانیه استعفای خود را از سرمربیگری تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: سارق حرفه ای مغازه با 4 فقره سرقت در گناوه دستگیر شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر : فرماندار گناوه با اشاره به افزایش مبتلایان کرونا در گناوه، گفت: استفاده از ماسک، پرهیز از دورهمی ها و رعایت فاصله اجتماعی راهکارهای اصلی در قطع زنجیره انتقال کرونا است.
  ۱ ساعت پیش    
اتحادخبر: فرماندار شهرستان دشتستان با اشاره به تلاش صورت گرفته برای ارتقای شاخص های سلامت در شهرستان، گفت: اعتبارات کلینیک تخصصی ویژه برازجان تخصیص می یابد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرماندار بوشهر از توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی عالی شهر خبر داد و گفت: کلینیک تخصصی در عالی شهر ساخته می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرماندار گناوه گفت: تأمین اجتماعی در راستای تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات به صورت غیرحضوری گام های مؤثری برداشته که این اقدامات برای ارائه خدمات بهتر به مردم باید تداوم یابد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، امسال تولید خرما در استان بوشهر افزایش می یابد.
  ۱ ساعت پیش    
اتحادخبر-حسرت محمودآبادی : یکی از مسائلی که در رابطه با شاهنامه نباید از آن غافل شد مبحث عشق و دلدادگی است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار بوشهر پرورش میگو را ظرفیت بسیار خوبی در استان دانست و گفت: فعالیت ها و سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه آبزی پروری استان بوشهر حمایت می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: در چند روز گذشته با رشد 10 درصدی مصرف برق در این استان ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهرگفت: با گازرسانی به 21 روستای جدید در سالجاری، ضریب نفوذ بهره مندی روستاهای این استان از 96.5 به 98.6 درصد ارتقا می یابد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت:با توجه به تمدید مهلت نام نویسی بنگاه ها وکارفرمایان صنفی آسیب دیده از کرونا تا پایان تیرماه جاری متقاضیان دریافت این تسهیلات حمایتی در این ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر، جم و عسلویه استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور 30 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و عمران روستاهای این شهرستان ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: پروژه در دست اجرای راه ارتباطی ریز- سرچشمه - باغان در این استان نیازمند تامین اعتبار است.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: بیماری کرونا (کووید 19) یک بیماری مسری است که در اثر ویروس جدید کرونا شیوع پیدا کرده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر امور بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به افزایش آمار ابتلا به کرونا در کشور به دنبال عدم رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری ها گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: افزون بر روغن درخت چای، بسیاری از روغن های اساسی دیگر که دارای خواص ضد باکتری و ضد التهاب هستند را می توانید برای کمک به بهبود سریع تر جوش ها استفاده کنید.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: در حالی که همه گیری کرونا همچنان در حال یکه تازی است و شهرها و کشورهای مختلف جهان را درگیر خود کرده است ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: امیر مهدی ژوله با انتشار استوری در صفحه اش، خبر از ابتلای پیمان قاسم خانی به ویروس کرونا را داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: به دنبال اعلام تعویق در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و برخی نگرانی های مطرح شده از سوی متقاضیان مشمول سربازی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۷۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: دانشمندان دریافتند جدیدترین نسخه ویروس کرونا به صورت مستقیم به بافت های قلبی حمله کرده و سلول های قلب را آلوده می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت گفت: کارت های بانکی مورد استفاده در شبکه شتاب ایران به شبکه میر روسیه متصل می شود که این می تواند به تسهیل مبادلات مالی به ویژه در بخش گردشگری ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برنامه آموزشی فصل تابستان 1399 و نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 را به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور ابلاغ کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: این روز ها بسیاری از افراد به دنبال رو هایی برای کاهش وزن می گردند. برخی از افراد از روش هایی مثل ورزش استفاده می کنند و برخی دیگر نیز از رژیم غذایی کمک می گیرند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: فرزندان بالای 18 سال تحت پوشش این سازمان برای دریافت تسهیلات مسکن شامل ودیعه و اجاره بها و ساخت هزار واحد مسکونی در کنار دیگر جامعه ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: اسامی برندگان قرعه کشی فروش مشارکتی ایران خودرو منتشر شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل پارس جنوبی از در جریان بودن پرونده دیدار این تیم برابر استقلال در کمیته انضباطی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۹۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتری صادر کرد و بر این اساس دیدار استقلال و پارس جنوبی تکرار خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: یک سایت بلژیکی ضمن اشاره به حضور علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران در بلژیک، حضور او در تیم آنتورپ را نتیجه توصیه و سفارش مارک ویلموتس عنوان کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: رضا شاهرودی می گوید حمید استیلی مقصر از دست رفتن جام جهانی 1998 برای او نبوده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مهاجم مصدوم استقلال امروز به تمرینات تیمش اضافه شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پیشکسوت استقلال گفت: استقلال تمرکز لازم را در بازی با تراکتور نداشت و این به خاطر اتفاقاتی بود که پیش از این مسابقه رخ داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر:فال روزانه 99.04.24
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: ما بدون آنکه دانسته های چندانی در مورد ضد آفتاب ها داشته باشیم، از آنها استفاده می کنیم. آگاهی از این نکات لازم به نظر می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: از نازک شدن موها تا میل به مصرف قند، اینها شایع ترین علائم کمبود پروتئین است. با نشانه هایی که از کمبود پروتئین می گویند آشنا شوید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از ثبت نام 250 هزار کودک در طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان در روزهای کرونایی و شرکت 13 هزار نفر در این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمدید مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات ویژه کرونایی را امری ضروری دانست و گفت: دستگاه های اجرایی متولی اطلاع رسانی به مخاطبان خود هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: یک عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ایجاد زمینه های لازم برای اجرای سیاست های جمعیتی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: آنطور که معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت آمار داده، اکنون ظرفیت نصب شده تولید ماسک سه لایه و ماسک N95 در کشور به بیش از 6 میلیون و 500 هزار عدد در روز رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحاد خبر:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه دو نفر از همشهریانمان امروز، پنج نفر روز یکشنبه 22 تیر و سه نفر نیز 20 تیر فوت شده اند که همه آنها دارای بیماری زمینه ای بوده اند و تست کرونای ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
اتحادخبر-بانو بوشهری/ برازجان:یه زمانی اوجِ فلاکت و بدبختی مون شکست عشقی بود، حالا دیگه شکست عشقی باید بیاد جلوی مصائب ما، لُنگ بندازه ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به حمایت و اعتماد دولت به شرکت های دانش بنیان جوان داخلی، وزارت بهداشت هزینه خرید دو هزار دستگاه ونتیلاتور را تقبل کرده است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
اتحادخبر-معماری برازجانی : این جامعه ی امروز باید که حزین باشد /تا ؛ درس نمی گیرد محکوم ِ همین باشد /کُشتار ِ بد ِ ویروس انگار نمی بیند /در خانه ی بی پروا اوضاع چنین باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۴۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای از تغییر زمان برگزاری آزمون های دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با افزایش رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم در روزهای اخیر روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در این استان متوقف شده و سیر کاهشی پیدا کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: مواد غذایی نقش تعیین کننده ای در سلامت بدن دارند و البته باید بدانیم که در انتخاب نوع مواد غذایی مصرفی برای زنان و مردان باید تفاوت هایی در نظر بگیریم ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: نایب رئیس هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی ضمن مروری بر علت انباشت بدهی دولت به تامین اجتماعی و روند تادیه این بدهی ها گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: سرانجام دروازه بان ملی پوش آنتورپ برای حضور در این تیم عازم بلژیک شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر : رئیس پلیس فتا استان بوشهر در خصوص رعایت حریم خصوصی به کاربران هشدار داد و گفت: یکی از آسیب هایی که همواره در فضای مجازی در کمین افراد است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: سرپرست مرکز بهداشت خوزستان با بیان اینکه نمونه گیری کرونا، هدفمند شده و دیگر به صورت چشم بسته انجام نمی شود ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: وضعیت استان هرمزگان از قرمز به وضعیت هشدار کاهش یافته ولی این موضوع پایدار نیست و ممکن است دوباره به وضعیت قرمز بازگردیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۵    
اتحادخبر-عبدالخالق عبدالهی: قبلأ اعتقاد بر این بود که شب ناخن دست و پایتان را نگیرید جنی میشوید ، در خانه ی کسی ناخن پایتان را نچینید از آن خانه پابُر می شوید ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس برادرکشی برای موبایل، وقوع یک فقره قتل با سلاح سرد در شیراز را تایید و خاطرنشان کرد که این حادثه در حین دعوا بر سر موبایل اتفاق افتاده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: این کمیسیون از تمام طرح های تولید و تامین انرژی تا رسیدن به نتیجه حمایت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس خواستار تلاش دستگاه های اجرایی برای وصول درآمد 4200 میلیارد تومانی استان شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: طی روزهای اخیر، شمار مادران باردار مبتلا به کووید19 نسبت به موج اول این بیماری، چهار برابر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: سقف ذخیره بنزین در کارت های سوخت که پیش از این از 6 ماه به 9 ماه افزایش یافته بود، تغییری نخواهد کرد و 9 ماه باقی می ماند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: مجوز تامین 900 خودروی امدادی شامل (300 آمبولانس ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۰    
اتحاد خبر: زمین لرزه ای به بزرگی 3.8 ریشتر صبح دوشنبه برازجان را لرزاند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر:رهبر معظم انقلاب در نخستین دیدار با نمایندگان مجلس یازدهم که کرونا آن را مجازی کرد، مهم ترین خطوط تعاملی قوه مقننه با دیگر قوا به ویژه قوه مجریه را ترسیم کردند و با تاکید بر اینکه مردم به ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۸۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره اعزام به خدمت مشمولان مبتلا به کرونا توضیح داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۰    
اتحاد خبر: اولین نشست شهرستانی "کار گروه یاوران تولید" با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر و اعضا کارگروه در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دشتستان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: طبیعتا همه دوست دارند فرزند زیبایی داشته باشند. ما در این مطلب یک راه بسیار آسان را به شما آموزش می دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: در این مطلب با ما همراه باشید تا طرز تهیه کالباس خانگی با گوشت و مرغ را به شما آموزش دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: بهترین راهکار برای از بین بردن زگیل تناسلی، درمان زگیل تناسلی با لیزر است. این روش با تاباندن مستقیم پرتو های فروسرخ بر روی زگیل انجام می شود و معمولا سرعت پاسخ گرفتن از این روش بسیار ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: ضبط ماشین همیشه به عنوان یکی از پرکاربردترین بخش های خودرو به حساب می آید. اگر خودروی شما به طور کلی از ضبط خودروی فابریک برخوردار است که هیچ ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۵    
اتحادخبر-میم پارسا:دولت حسن آقا، مصداق بارز به عقب بر می گردیم است. به ضرس قاطع هر چه جلوتر می رویم، انگار نه انگار رو به جلو هستیم و مثل بازی مارپله ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۰    
اتحادخبر-ماشاءاله عالی حسینی: انقلاب اسلامی ایران که زمینه های پیدایش آن به وقایع مهمی چون نهضت تنباکو به رهبری آیت الله میرزای شیرازی و قیام مشروطه به مرجعیت علمای اسلام در دوره قاجار برمی گردد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون دفتر امور روستایی وشوراهای استانداری بوشهر گفت: ترویج استفاده از کیسه های پارچه ای در روستاهای استان بوشهر را دنبال می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: کادر درمان بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی چند ماه است با پوشیدن لباس های سنگین حفاظتی که تنفس با آنها بسیار سخت است در خدمت مردم هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرماندار شهرستان کنگان بر توجه به اقشار ضعیف و کم در آمد و تکریم مراجعین در ادارات این شهرستان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر انتقال خون استان بوشهر گفت: از دارندگان همه گروه های خونی در این استان دعوت می شود برای اهدا به مراکز چهارگانه خونگیری این استان مراجعه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: سرپرست پایگاه ملی میراث فرهنگی سیراف گفت: کار ساماندهی و استحکام بخشی کوره سفال پزی بندر سیراف بعنوان یکی از آثار ارزشمند و منحصربه فرد استان که در سال 1966 میلادی توسط پروفسور وایت هوس ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در زمان حاضر موثرترین عامل درمان بیماری کرونا حمایت تنفسی و نه دارو است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: خون شما وظیفه انتقال انواع مواد در بدن را دارد، از اکسیژن گرفته تا هورمون ها، فاکتور های لخته شدن، قند، چربی ها و سلول های سیستم ایمنی بدن نیز در خون وجود دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در عملیات مشترک پلیس های این استان و فارس 100 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر آموزش و پرورش گناوه گفت: دانش آموزان دختر و پسر شرکت کننده در مسابقات استانی قرآن، عترت و نماز با درخشش به کسب رتبه های برتر نایل شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۴۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: طبق درخواست تهیه کننده "شنای پروانه" و موافقت شورای صنفی نمایش و دکتر طباطبایی نژاد (مدیر اداره ارزشیابی و نظارت) اکران این فیلم از چهارشنبه 25 تیر ماه متوقف می شود و عوامل فیلم ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: یک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری با بیان اینکه میزان حساسیت و ویژگی تست های تشخیص کرونا با یکدیگر متفاوت است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: ستاره اسکندری، نخستین فیلم سینمایی اش را در مقام کارگردان جلوی دوربین خواهد برد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۱۰   + ۴۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزرات کشور عربستان سعودی اعلام کرده کسانی که بدون مجوز رسمی بخواهند مناسک حج را به جای بیاورند، جریمه خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۱۰   + ۶۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: پژوهشگران شواهد محکمی ارائه کرده اند که نشان می دهد یک جهش جدید در ژنوم SARS-CoV-2 ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اتحادخبر : یک فوق تخصص مراقبت های ویژه با اشاره به لزوم تفکیک مراجعه بیماران کرونا به مراکز بهداشت یا بیمارستان ها بر مبنای وضعیت بیماری گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۷۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: سید جلال طباطبایی بازیگر سریال شب های برره بر اثر سکته قلبی درگذشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۶۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی موضوع توافق همکاری 25 ساله ایران با چین با حضور وزیر خارجه در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت که در این جلسه وزیر خارجه شایعاتی همچون ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو، زمان قرعه کشی دور جدید ثبت نام محصولات ایران خودرو را اعلام کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...