چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۹:۴۹Nov 2018 14

توریسم آنلاین (tourismonline.co)

توریسم آنلاین 29 اسفند 1393 توریسم آنلاین 29 اسفند 1394 توریسم آنلاین 30 اسفند 1395 توریسم آنلاین 29 اسفند 1396 توریسم آنلاین 31 فروردین 1397 توریسم آنلاین 31 اردیبهشت 1397 توریسم آنلاین 31 خرداد 1397 توریسم آنلاین 31 تیر 1397 توریسم آنلاین 31 مرداد 1397 توریسم آنلاین 31 شهریور 1397 توریسم آنلاین 30 مهر 1397 توریسم آنلاین 1 آبان 1397 توریسم آنلاین 2 آبان 1397 توریسم آنلاین 3 آبان 1397 توریسم آنلاین 4 آبان 1397 توریسم آنلاین 5 آبان 1397 توریسم آنلاین 6 آبان 1397 توریسم آنلاین 7 آبان 1397 توریسم آنلاین 8 آبان 1397 توریسم آنلاین 9 آبان 1397 توریسم آنلاین 10 آبان 1397 توریسم آنلاین 11 آبان 1397 توریسم آنلاین 12 آبان 1397 توریسم آنلاین 13 آبان 1397 توریسم آنلاین 14 آبان 1397 توریسم آنلاین 15 آبان 1397 توریسم آنلاین 16 آبان 1397 توریسم آنلاین 17 آبان 1397 توریسم آنلاین 18 آبان 1397 توریسم آنلاین 19 آبان 1397 توریسم آنلاین 20 آبان 1397 توریسم آنلاین 21 آبان 1397 توریسم آنلاین 22 آبان 1397 توریسم آنلاین 23 آبان 1397 
  ۱۹ دقیقه پیش    
دوستت دارم شنیدن از لبهای تو،طعمش فرق می کند.
  ۱ ساعت پیش    
آتش سوزی جنگلی کالیفرنیا که روز 8 نوامبر 2018 آغاز شده سبب از بین رفتن و زخمی شدن بسیاری و ویران کردن خانه های زیادی شده است.
  ۴ ساعت پیش    
مسئول باستان شناسی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران اعلام کرد: آثار سفالینه مربوط به دوره پیش از تاریخ (عصر مس) در محدوده بازار بزرگ تهران کشف شده است.
  ۴ ساعت پیش    
اقتصادآنلاین: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد مالزی و سنگاپور در آبان ماه97 به شرح جدول زیر است؛
  ۴ ساعت پیش    
به گفته مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، در چشم انداز طرح جامع توسعه این شهر فرودگاهی ظرفیت جابه جایی مسافر تا بیش از 60 میلیون مسافر در سال افزایش خواهد یافت.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از رشد 51درصدی گردشگر ورودی خبر داد و از اقبال مجدد گردشگران اروپایی برای سفر به ایران بعد از حادثه تروریستی اهواز سخن گفت.
  ۵ ساعت پیش    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: کنفرانس بین المللی “باستان شناسی و حفاظت در امتداد جاده ابریشم” زمینه ای را برای مرور ظرفیت های فرهنگی، علمی و تاریخی تبریز فراهم آورده است.
  ۶ ساعت پیش    
در شرایطی که بازار مسکن در رکود تورمی قرار گرفته کارشناسان پنج راهکار را برای بهبود اوضاع این بخش ارایه کرده اند که از جمله آنها می توان به افزایش سقف تسهیلات به 200 میلیون تومان ...
  ۷ ساعت پیش    
این نکته ثابت شده که مصرف یک و نیم لیتر آب در طول روز و قبل از تمام وعده های غذایی، نه تنها منجر به کاهش وزن شما خواهد شد بلکه وزن کاهش یافته شما را تا مدت ها حفظ خواهد کرد.
  ۷ ساعت پیش    
چهره غمگین مگان مارکل در مراسم بزرگداشت یکصدمین سالگرد پایان جنگ جهانی اول در لندن سوژه کاربران فضای مجازی شده است
  ۷ ساعت پیش    
اقتصادآنلاین: قیمت انواع تورهای گردشگری زمینی به مقصد وان در آبان ماه97 به شرح جدول زیر است؛
  ۸ ساعت پیش    
مدیر پایگاه تاریخی محوطه تاریخی بلقیس در خراسان شمالی از ادامه مرمت ها در برج و باروی ارگ، شارستان و دروازه نیشابور در محوطه تاریخی بلقیس خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از کشف اولین آثار دوره خوارزمشاهی منطقه آذربایجان در گرمی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
هنگامی که مهمان دعوت می کنید ، تمام تلاشتان را انجام می دهید تا فضایی دلچسب را فراهم کرده که به آنها خوش بگذرد.
  ۹ ساعت پیش    
سرپرست گروه کاوش تپه تاریخی سرقلعه لواسان با بیان اینکه نخستین مرحله کاوش از 4 ماه پیش آغاز و تاکنون ادامه داشت، گفت: برخی از آثار مربوط به دوره های مس (پیش از تاریخ)، اشکانی و سلجوقی این محل کشف شد.
  ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: رایزنی های سیاسی از طریق مجاری دیپلماتیک برای حل مشکل سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی آغاز شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
بزرگترین رستوران زیر آبی جهان برای تابستان آینده به طور کامل رزرو شده در حالی که هنوز کار ساخت آن به اتمام نرسیده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
با آن که 10 سال از ماجرای طلاقم می گذرد اما از مزاحمت ها و تهدیدهای همسر سابقم در امان نیستم و هر روز نقشه جدیدی برای درگیری با من و فرزندانم می کشد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
محمود خوردبین که نیازی به معرفی ندارد. او یک جورهایی تاریخ باشگاه پرسپولیس است. خوردبین و پروین را نمی توان از پرسپولیس حذف کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سحرگاه امروز چهارشنبه 23 آبان 1397 حکم وحید مظلومین (معروف به سلطان سکه) فرزند حبیب الله و محمد اسماعیل قاسمی فرزند غلامعلی که به جرم فساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ...
  ۱۰ ساعت پیش    
امواج پدیده ای رازآلود است که در فرم و اشکال مختلف ظاهر می شوند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رالی شهری همدان2018 همزمان با برگزاری چهلمین نشست اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دو دختر سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس هم جزو حاضران در ورزشگاه آزادی بودند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۴۸    
37 پلاک ویلا و ساخت و سازغیر مجاز واقع در حریم دو تخت جمشید امروز با حکم دادستانی و همراهی فرماندهی انتظامی مرودشت تخریب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۴۳    
قائم مقام دبیرکل سازمان جهانی گردشگری گفت: به دلیل میزبانی بی نظیر مردم ایران از اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری از همه مردم این کشور و مقامات ایران قدردانی می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۸    
هوادارن تراکتور این فصل بالاترین میانگین حضور هواداران در استادیوم را با اختلاف در اختیار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۸    
شهردار منطقه 12 گفت: در شهر تهران حدود 2000 اثر تاریخی واجد ارزش وجود داشته است که بخش زیادی از این آثار درطی 100 ساله اخیر دستخوش تخریب یا اضمحلال شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۳    
رشید مظاهری دروازه بان ذوب آهن که در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد، مورد توجه تراکتورسازی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۳    
کسی می داند چند محوطه تاریخی با فاجعه فرونشست مواجه شده اند؟ در این زمینه خبرهایی منتشر شده اما هنوز مطالعاتی انجام نشده که نتایج آن اعلام شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۲۸    
برگزاری چهلمین نشست اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری UNWTO و دبیرکل این سازمان در ایران دارای 5 دستاورد از جمله بازنگری طرح جامع و ایجاد مرکز صنایع دستی و گردشگری بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۲۳    
وقتی به شهری سفر می کنید و قصد اقامت در هتلی را دارید، مدت اقامت شما می تواند در انتخاب هتل نقش مهمی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۰۸    
برگزاری چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در همدان قدر مسلم با جنبه های مختلفی از گردشگری ایران مرتبط است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۲۳    
توریسم آنلاین: موزه علائم ترافیکی و جاده ای در سوئیس
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۵۸    
معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: برگرداندن جپاروف و تیام را رسانه ای نمی کنیم تا قیمتشان بالا نرود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۳    
توریسم آنلاین: حلقه گل دور گردن سگ در فستیوال روشنایی های تیهار در کاتماندو- نپال-
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۲۸    
مازندرانی ها این روزهاچشم به آسمان دوخته اند و در انتظار میهمانی به نام” امید” هستند.درنای خوش قدوقامتی که “امید ” نام دارد و تنها بازمانده از درناهای گله غربی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۱۶    
در روزی که کارلوس کی روش برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا غایب بود دستیارش این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۷:۲۶    
پدر و مادرها می توانند بدون بکار بردن لفظ آزار جنسی پنج نکته اساسی برای پیشگیری از آزار جنسی را به کودکان خود (پنج تا 11 سال) یاد بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۵    
یک دستگاه آپارتمان 61 متری واقع در ظفر دلیری، خیابان آزاد منجیری با مبلغ 793 میلیون تومان معامله می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۰    
دبیرکل سازمان جهانی گردشگری گفت: باید برای حفاظت از غارعلیصدر تلاش شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۰    
در حال حاضر، سفر به سراسر جهان بدون دانستن زبان بومی آن منطقه کار غیر ممکنی نیست، چون در عصر فناوری و ارتباطات امروزی با دیگران بدون دانستن زبان مادری آنها به راحتی می توان ارتباط برقرار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۴    
پنه لوپه کروز کالکشن کروز 2018 برند شنل را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۴    
حتما برای شما هم جالب است بدانید که چرا ستاره های هالیوود حتی با گذشت زمان همچنان زیبا و جذاب، مانند دوران جوانی خود، به نظر می رسند؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۹    
استاد دانشگاه سوئیس گفت: توسعه گردشگری در گرو توزیع اطلاعات و استفاده از فناوری نوین است به طوریکه در برخی کشورهای جهان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۴    
هواپیمایی کشور قطر پس از بررسی های به عمل آمده از سوی انجمن بین المللی حمل و نقل (یاتا) موفق شد نخستین شرکت هواپیمایی در جهان باشد که مجوز استفاده از سامانه ردیابی چمدان های مسافران را دریافت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۹    
یک مدرس دانشگاه اظهار کرد: دولتمردان هر کشوری برای در امان نگه داشتن صنعت گردشگری از نوسانات مختلف بین المللی، اقدامات و برنامه های گوناگونی در نظر می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۴    
کوهنوردان در فتح قله های افراشته به خانه هایی ساخته شده در ارتفاع که برای ذخیره کردن غذا و برخی از امکانات و همچنین سرپناه استفاده می شوند ،نیاز دارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۹    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نشست خبری مشترک با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری که در حاشیه چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در همدان برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۹    
پیروز حناچی با 11 رأی از سوی اعضای شورای شهر به عنوان شهردار پایتخت انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۹    
سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری گفت: سومین کنفرانس بین المللی باستان شناسی و حفاظت در امتداد جاده ابریشم به همت پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری از 23 تا 25 آبان ماه سال جاری در شهر تبریز ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۹    
اقتصاد آنلاین: آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان های ارزان قیمت فروخته شده در شهر تهران که در آبان ماه سال 97 معامله شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۴    
بعد از مصدومیت ماهینی و انصاری مدافع مستحکم پیکان گزینه خرید پرسپولیس در زمستان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۹    
دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس که در ابتدای لیگ هجدهم قصد جدایی از این تیم را داشت به احتمال زیاد نیم فصل به تیم دیگری خواهد رفت تا معادلات دروازه ها بهم بریزد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۴    
نیم فصل اول برای آبی ها آن طور که انتظار داشتند پیش نرفته است. پرونده نقل و انتقالات تابستانی استقلال دیر بسته شد و خریدهای جدید این تیم نتوانستند جایگرین خوبی برای بازیکنان جدا شده در زمستان باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۴    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مقرر شد کارشناسان سازمان جهانی گردشگری در ایجاد حساب های اقماری گردشگری و تدوین برنامه جامع گردشگری کشور به ما مشاوره بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۴    
گرشاسبی از روز 26 آبان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نیست مگر اینکه در این شش هفت روز باقیمانده باشگاه پرسپولیس به یک باشگاه خصوصی تبدیل شود که تقریبا امری نشدنی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۹    
سازمان هواشناسی کشور برای 8 استان کشور در روز چهارشنبه و پنجشنبه، “بارش شدید باران”، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۴    
نازار یک روستای توریستی ماهیگیری در مرکز پرتغال است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۴    
شرکت فرودگاه ها جدیدترین آمارها از پروازهای انجام شده در مهرماه سال 97 را اعلام کرده که این عدد در قیاس با مدت مشابه سال قبل کاهش 22 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۸    
محمد تقوی سرمربی تراکتورسازی گفت و گویی انجام داده که می توان در آن تامل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۸    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همراه با زوراب پلولیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از مجموعه تفریحی و گردشگری گنجنامه همدان و نمایشگاه استارت آپ های گردشگری و ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۸    
در حاشیه سومین کنفرانس بین المللی باستان شناسی و حفاظت راه ابریشم ، نمایشگاه کتاب و عکس های آثارِ قرار گرفته در راه ابریشم نیز به نمایش در می آیند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۳    
صاحب نظران با مطالعه مقاصد مختلف گردشگری توصیه می کنند ترجیحاً هدف سفر را از بین مقاصد کمتر شناخته شده و کم بازدید انتخاب کنید که با فرهنگ های منحصربه فرد و مناظر طبیعی شگفت انگیز خود مانند الماسی در ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۸    
درخشش دو کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در تراکتورسازی تبریز دقیقاً نقض خاطرات ما از بازگشت ستاره های لژیونر به فوتبال ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۳    
استاندار همدان گفت: دفتر نمایندگی سازمان جهانی گردشگری به ایران داده شده که مقرر شد یک مدت در تهران پردازش و سپس به همدان واگذار شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۰۸    
معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گفت: تحرک و پویایی حاصل از برگزاری رویدادهای ارزنده بین المللی با محوریت گردشگری انرژی مضاعفی به کالبد صنعت توریسم ایران تزریق کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۰۳    
هفده نفرند؛ گِرد آمده اند در فضایی سبز و عتیق. پشت سرشان عمارتی زیبا و چندمرتبه دیده می شود. از آنها دوتایشان انگار زوج اصلی این ضیافت اند؛ ایستاده در برابر هم. لحظه ای حتی چشم از هم برنمی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۲:۳۳    
توریسم آنلاین: تماشاچیانی که برای تماشای اجرای نمایش نگهبان معبد توسط کمپانی تئاترخیابانی به خیابانهای تولز-فرانسه- آمدند.ربات های غول پیکر توسط بازیگران کنترل می شدند
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۵۸    
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: انتخاب ملی پوشان حق طبیعی سرمربی است، او هیچ وقت برای این انتخاب بازخواست نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۸    
یک نشریه ترکیه ای خبر داد یک تیم اسپانیایی، خواهان جذب مدافع ایرانی ترابزون اسپور است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۸    
عرصه گردشگری با اینکه به شدت تحت تاثیر مسائل سیاسی و روابط بین الملل است، اما واقع گرایی کشورها در خصوص حقایق جهانی و تلاش های دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران و ظرفیت های ارزشمند گردشگری کشور و تدابیر ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۲    
دبیرکل سازمان جهانی گردشگری با اشاره به جاذبه های بی نظیر گردشگری و آثار فرهنگی تاریخی زیبای کشورمان گفت: آینده درخشانی را برای گردشگری ایران تصور می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۲    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بازدید از کارگاه نقاشی روی سفال در شهر همدان که با همراهی معاون صنایع دستی این سازمان انجام شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۲    
کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش 3 تا 5 درجه ای دما در استان های ساحلی و شمال شرق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۷    
کلیپی از کری خوانی یک دختر عرب پس از نائب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تقدیم شما همراهان عزیز پارس فوتبال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۷    
سطوح بالای پتاسیم در آب اسفناج می تواند به افرادی که دارای فشار خون بالا هستند، کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۲    
آن ها می خواندند که دوستی پایانی ندارد اما در کمال تاسف به نظر می رسد که این جمله دستکم در مورد گروه موسیقی بریتانیایی موسوم به اسپایس گرلز (Spice Girls) صدق نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۲    
از آنجایی که سال 2018 رو به اتمام است یک بار دیگر مجله پیپل سنت همیشگی خود را تکرار و جذاب ترین مرد 2018 را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۲    
امروزه ما می دانیم که با یادگیری مهارت های جدید می توانیم مسیرهای عصبی جدیدی در مغزمان ایجاد کنیم و کارایی و سرعت مغزمان را بالاتر ببریم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۷    
اقتصاد آنلاین: آنچه در زیر می آید قیمت معاملات انجام شده رهن و اجاره خانه با متراژ پایین در تهران طی آبان ماه 97 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه رسمی املاک می باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۲    
طبق اطلاعیه فرودگاه مهرآباد مانور دوسالانه طرح اضطراری این فرودگاه در روز سه شنبه 22 آبان 97، بدون اعمال هیچ گونه تأخیر و جابه جایی زمانی در پروازهای ورودی و خروجی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۲    
اقتصادآنلاین: قیمت انواع تورهای گردشگری ترکیبی به مقصد استانبول در آبان ماه97 به شرح جدول زیر است؛
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۲    
ساکنان جزیره من –جزیره ای واقع در دریای ایرلند- اخیرا چیزهای متفاوتی را در گوشه و کنار جزیره مشاهده می کنند!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۱    
فصل سوم کاوش در مجموعه غار و پناهگاه صخره ای باوه یوان در راستای پروژه ردیابی گذار از پارینه سنگی میانی به نوین در غرب زاگرس میانی در دره ناودرون استان کرمانشاه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۶    
جشن امضای پاییزه لاک پشت پرنده با حضور بیش از 50 نویسنده، تصویرگر و مترجم کتاب کودک و نوجوان امروز دوشنبه 21 آبان در شهر کتاب مرکزی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۱    
تعارف را کنار بگذارید و ببینید آیا واقعا این استقلال در فرم فعلی اش می تواند به آسانی تیم هایی مثل پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی را کنار بزند؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۱    
رئیس انجمن نجوم و ستاره شناسی استان سمنان گفت: ثبت تپه های مریخی دامغان در ناسا به عنوان یکی از مهمترین مناطق شبیه تپه های کره مریخ بر روی زمین یکی از مهم ترین دستاوردهای ملی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۱    
مدیر کل میراث فرهنگی فارس گفت: کاوش و خواناسازی کاروانسرای زکی خانی زرقان با مجوز پژوهشکده باستان شناسی کشور و نظارت اداره کل میراث فرهنگی فارس انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۱    
امروز باید رفتار باشگاه تراکتورسازی را تحسین کرد، حتی اگر ناخواسته و بالاجبار به محمد تقوی اعتماد کرده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: نخستین پل تمام شیشه ای کشور در شهرستان هیر تا پایان اسفندماه سال جاری به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۶    
دبیرکل سازمان جهانی گردشگری گفت: از دولت جمهوری اسلامی ایران تشکر می کنم که به حوزه گردشگری اهمیت می دهند و موضوعات مربوط به این حوزه را پیگیری می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۱    
دروازه بان پرسپولیس در پایان بازی با کاشیما مصاحبه نسبتا تندی را انجام داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۱    
معاون اول رئیس جمهور گفت: حاشیه نشینی و بافت فرسوده، دو موضوع اصلی مورد تاکید دولت هستند و رئیس جمهور از ایده نوسازی این بافت ها حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۶    
دبیرکل سازمان جهانی جهانگردی با ابراز رضایت از برگزاری چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته سازمان جهانی جهانگردی در همدان و نه در تهران یا اصفهان، گفت: ما اینجائیم تا از گردشگری ایران حمایت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۱    
دختری 23 ساله ام و دانشجوی پزشکی. تا چند وقت پیش با هیچ پسری در ارتباط نبودم چون دوست داشتم که پیشرفت کنم و تصمیم برای ازدواج نداشتم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۱    
هر هفته در بامداد روزهای چهارشنبه، نرخ بلیت توسط هواپیمایی ایران ایر اعلام می شود و شرکت های هواپیمایی بر اساس آن نرخ، تا یک هفته بلیت می فروشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۲۶    
نگاه بلند مسئولانِ همدانی تا ساخت هتل در عرصه غار علیصدر و فعالیت معدن در عرصه غار سراب بالا می رود، اما به نظر می رسد به ماندگارترین سرمایه های این شهر نگاهی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۲۶    
معاون فنی و زیربنایی راه آهن گفت: رئیس جمهور اخیراً دستور داد کل مسیر 32 کیلومتری خط آهن شلمچه به بصره با هزینه ایران ساخته شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۲۱    
بهروز عمرانی، باستان شناس در حکمی از معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به سمت سرپرست پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۰۱    
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور شرط اول تردد کشتی های کروز در بنادر ایران را به وجود آوردن و تأمین الزامات پذیرش گردشگران خارجی می داند.
مشاهده نتایج بیشتر...