جمعه ۲۸ دیساعت ۱۸:۰۸Jan 2019 18
 

توریسم آنلاین (tourismonline.co)

توریسم آنلاین 29 اسفند 1393 توریسم آنلاین 29 اسفند 1394 توریسم آنلاین 30 اسفند 1395 توریسم آنلاین 29 اسفند 1396 توریسم آنلاین 31 فروردین 1397 توریسم آنلاین 31 اردیبهشت 1397 توریسم آنلاین 31 خرداد 1397 توریسم آنلاین 31 تیر 1397 توریسم آنلاین 31 مرداد 1397 توریسم آنلاین 31 شهریور 1397 توریسم آنلاین 30 مهر 1397 توریسم آنلاین 30 آبان 1397 توریسم آنلاین 1 آذر 1397 توریسم آنلاین 1 دی 1397 توریسم آنلاین 2 دی 1397 توریسم آنلاین 3 دی 1397 توریسم آنلاین 4 دی 1397 توریسم آنلاین 5 دی 1397 توریسم آنلاین 6 دی 1397 توریسم آنلاین 7 دی 1397 توریسم آنلاین 8 دی 1397 توریسم آنلاین 9 دی 1397 توریسم آنلاین 10 دی 1397 توریسم آنلاین 11 دی 1397 توریسم آنلاین 12 دی 1397 توریسم آنلاین 13 دی 1397 توریسم آنلاین 14 دی 1397 توریسم آنلاین 15 دی 1397 توریسم آنلاین 16 دی 1397 توریسم آنلاین 17 دی 1397 توریسم آنلاین 18 دی 1397 توریسم آنلاین 19 دی 1397 توریسم آنلاین 20 دی 1397 توریسم آنلاین 21 دی 1397 توریسم آنلاین 22 دی 1397 توریسم آنلاین 23 دی 1397 توریسم آنلاین 24 دی 1397 توریسم آنلاین 25 دی 1397 توریسم آنلاین 26 دی 1397 توریسم آنلاین 27 دی 1397 توریسم آنلاین 28 دی 1397 
  ۴ ساعت پیش    
اقتصاد آنلاین: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان نوساز در مناطق شهری تهران طی دی ماه 97 است ...
  ۴ ساعت پیش    
ارتفاع ساخت و ساز حومه کاخ گلستان با مصوبه شورای فنی استان تهران منطبق شد؛ اما ...
  ۴ ساعت پیش    
نخستین بار سال 94 بود که فهرستی از پرفالوئر ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام را منتشر کردیم؛ آن هایی که نه به واسطه اینستاگرام بلکه در دنیای واقع و به واسطه هنر و مهارتشان دیده شدند و دنبال ...
  ۵ ساعت پیش    
تصور اکثر مردم از خانه ستاره های مشهور جهان، قصری بزرگ و لوکس است اما آنچه ما از بیرون می بینیم، با آنچه درون خانه آنهاست، زمین تا آسمان فرق دارد ...
  ۵ ساعت پیش    
صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) فرمود: از پدرم پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم ) شنیدم که می فرمود:در روز جمعه ...
  ۶ ساعت پیش    
بررسی قیمت روز مسکن در تهران حاکی از آن است که در شهرک نفت یک واحد مسکونی 62 متری به قیمت 680 میلیون تومان و آپارتمان 70 متری 2 ساله به قیمت 340 میلیون تومان معامله شده است.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد در واکنش به پلمپ موزه قصر آیینه یزد و ابراز نگرانی از وضعیت موزه گفت: نگران اشیای داخل موزه هستیم.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس اعلام کرد که طرح مرمت و تغییر کاربری کاروانسرای برد شیراز واقع در شهرستان بوانات به رصد خانه توسط این اداره کل تهیه و تدوین شده است.
  ۶ ساعت پیش    
مشاور وزیر امور خارجه با ارائه پیشنهاد فراخوان به مردم برای تحویل اشیای تاریخی و میراث خانوادگی از ورود وزارت امور خارجه برای بازپس گیری آثار تاریخی ایران در موزه های جهان با کمک ایرانیان خارج از ...
  ۶ ساعت پیش    
اقتصادآنلاین: آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه سهروردی تهران طی دی ماه 97 است.لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می باشد:
  ۶ ساعت پیش    
با همکاری مشترک سازمان زیباسازی شهر تهران و شهرداری منطقه 11 با جمع آوری ایستگاه بی،آر،تی ضلع شمال شرقی میدان تاریخی راه آهن تبدیل به پلازای شهری خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش    
سرپرست تیم کاوش اضطراری محوطه باستانی شهران رستم آباد در بزرگراه رشت – گیلان، از کشف گور مردی چهل ساله به همراه ابزار جنگی مربوط به سه هزار سال قبل خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
یک مسئول باستان شناسی کشور به تشریح اهمیت احیاء و تقویت ساختار سازمانی باستان شناسی کشور پرداخت و از یک نگرانی مهم در حوزه بین نسلی باستان شناسان ایران ابراز پرده برداشت.
  ۷ ساعت پیش    
ماجرای کسی که آمد ابرویش را بردارد چشمش را کور کرد برای سرای فرد شیشه هم صادق است. قرار بود این بنا رفع خطر شود اما شهرداری ناحیه 5 منطقه 12 بخش هایی از این بنای قاجاری را تخریب کرد.
  ۷ ساعت پیش    
سرپرست شهر فرودگاهی امام (ره) با اعلام این که مقدمات افتتاح ترمینال سلام فراهم شده است، گفت: این پروژه همزمان با دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری می رسد.
  ۷ ساعت پیش    
در کمیته ثبت آثار میراث طبیعی 23 پرونده از 5 استان مازندران، خراسان رضوی، لرستان، قم و اردبیل مطرح شد که از این تعداد 16 پرونده طبیعی واجد ارزش ثبت شناخته شد.
  ۷ ساعت پیش    
معاون گردشگری کشور از بسته جدید سفر برای ایرانیان خبر می دهد که در آن آژانس ها و بخش خصوصی با کمک هتل ها برای شهروندان ایرانی تور تعریف می کنند ...
  ۷ ساعت پیش    
راهنمای سفر ایران به زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی را مشاهده می کنید.
  ۷ ساعت پیش    
برانکو هم اگر تا نیم فصل اول لیگ هجدهم منشا را تحمل کرد به خاطر حکم فیفا و بسته شدن دو پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس بود.
  ۷ ساعت پیش    
اقتصادآنلاین: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد آنکارا در بهمن ماه97 به شرح جدول زیر است؛
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل امور موزه ها و اموال منقول فرهنگی و تاریخی گفت: بهترین کمک به مردم یزد این است که ساختمان موزه آیینه، کاربری فعلی خود را حفظ کند.
  ۷ ساعت پیش    
استوکس پس از غیبت عجیبش با درایت مدیران تراکتور دوباره به این تیم بازگشت.
  ۷ ساعت پیش    
مسئول باستان شناسی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با اشاره به کشف شماری سکه در منطقه تاریخی شنب غازان تبریز گفت: طی ماه های گذشته ...
  ۸ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی دزفول گفت: ساعتی پیش بخش هایی از خانه تاریخی و ثبت ملی کوهی نژاد در بافت تاریخی دزفول براثر بارندگی ریزش کرد.
  ۸ ساعت پیش    
عکس های سلفی خود با موزه ها را با هشتگ #روز_سلفی_موزه به مناسبت روز جهانی سلفی با موزه به اشتراک بگذارید.
  ۸ ساعت پیش    
آن هایی که به شهر یزد سفر کرده اند، به طور حتم در کنار خانه های تاریخی و بافت زیبای یزد، نام موزه قصر آئینه را شنیده و از این موزه زیبا نیز بازدید کرده اند.
  ۸ ساعت پیش    
باشگاه تراکتورسازی مذاکرات خود را به منظور بازگشت لی اروین به تبریز ادامه می دهد.
  ۸ ساعت پیش    
معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد گفت: دست بافی و نساجی تم زیباسازی یزد در نوروز 98 است.
  ۸ ساعت پیش    
یک شرکت چینی که موفق نشده بود در سال میلادی گذشته، به سود پیش بینی شده دست پیدا کند، کارمندانش را مجبور کرد که در خیابان محل استقرار شرکت، چهار دست و پا راه بروند تا تنبیه و تحقیر شوند.
  ۸ ساعت پیش    
گلدوزی هنر و صنایع دستی زیبایی است که با سوزن و نخ روی پارچه سالهای سال است که مورد توجه قرار دارد.
  ۸ ساعت پیش    
در پهن دشت گیتی روزانه هزاران هزار اتفاق خوب، بد،جالب،متاثرکننده و... روی می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۲    
توریسم آنلاین: درختان سفیدپوش شچرک –لهستان- با بارش برف شکل عجیبی به خود گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲    
فیلمی کوتاه از معرفی 10 مکان بسیار زیبا از ایران را مشاهده می کنید...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۳    
توریسم آنلاین:فستیوال متفاوت اسپانیایی ها به نام لا ویجانرا که در آن شرکت کنندگان با لباسهای عجیب به شکل حیوانات که از شاخ و برگ درختان درست شده اند، حضور پیدا می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۳    
انسان تاکنون توانسته چیزهای زیادی را در زندگی اش کنترل و تحت اختیار درآورد به جز زمان !
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۳    
فستیوال ؛جشنواره ای متمرکز بر یک موضوع که به مدت چند ساعت و یا چند هفته برگزار می شود و گاه قدمت های چندصدساله و یا هزارساله دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۳    
سئول : شهر ماشین هایی که در یک ردیف منظم خط کشی شده در حرکتند ، ته سیگاری روی زمین نیست و مردمانی که هرروز در حالی که سرشان به کار خودشان گرم است با قیافه های جدی به سوی مقصد در حرکتند...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۸    
فرشید طالبی بازیکنی است که هفت دوره در جام باشگاه های آسیا حضور داشته و کاندیدای برترین بازیکن سال آسیا هم شده.او که چندی پیش از دنیای فوتبال خداحافظی کرد این روزها کلاس های مربیگری را می گذراند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۳    
برنامه جذاب ایران را مشاهده می کنید...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۲    
هرکسی فصلی را دوست دارد : برخی هوای بهاری ، عده ای گرمای تابستان ، شاید عاشقانه پاییز و تعدادی هم عاشق سردترین و یک دست ترین فصل سال هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۲    
پس از پایان یک روز سخت و پرتلاش ! چه می خواهید؟ یک جای راحت برای لذت بردن از کتاب خواندن ، نوشیدن یک فنجان چای و فرار از شلوغی ها ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۱:۲۷    
تیم ملی فوتبال کشورمان که با چاشنی احتیاط به مصاف عراق رفته بود در نهایت با تساوی بدون گل مقابل این تیم به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد مسابقات جام ملت های 2019 امارات شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۷    
قطری ها برای تبلیغ میزبانی جام جهانی شان هر کاری لازم باشد انجام می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۲    
روز دوشنبه یک فروند بوئینگ 707 ارتش که حامل بار گوشت بود و از قرقیزستان به سمت ایران حرکت می کرد، هنگام فرود اضطراری در فرودگاه فتح استان البرز از باند خارج و پس از برخورد با دیوار انتهایی باند دچار ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۷    
رزرو هتل ها و مراکز اقامتی فارس برای ایام نوروز 98 از اوایل بهمن ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۲    
سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت:عوارض خروج از کشور برای زائران عتبات در سال 98مطابق قانون سال 96 اخذ می شود و افزایش نمی یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۷    
رئیس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: سهم ایران از بازار گردشگری سلامت با وجود ظرفیت های بالای پزشکی و بهداشتی درمانی ناچیز است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۷    
همزمان با اجرای پروژه عمرانی در کنار محوطه باستانی شهران رستم آباد و به دلیل به مخاطره افتادن بخشی از این محوطه کاوش اضطراری در آن آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۷    
برخی هتل های تهران برای اقامت گردشگران خارجی قیمت هایی بالاتر از قیمت مصوب می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۷    
اگر شما آدم تنبلی هستید اما همچنان در حال تکمیل کارهایتان هستید نگران نباشید چون در مسیر درست در حرکتید ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۲    
برخی از ستاره ها در دنیای مد و فشن حرف اول را می زنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۷    
یکی از کارهایی که در بهمن و اسفند هر سال باید انجام شود برنامه ریزی سفر نوروزی است حالا میان همه درگیری های پایان سال این تصمیم گیری در مورد شروع سال هم کمی پیچیده می شود آژانس آویسا تور های منظم و ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۲    
شبکه پرس تی وی اعلام کرد که مرضیه هاشمی، از کارکنان این تلویزیون هنگام سفر به آمریکا بازداشت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۲    
امروز با ورود سامانه بارشی از جنوب غرب کشور، بارش ها در شمال خلیج فارس و کهگیلویه و بویر احمد آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۷    
با برگشت تحریم ها و خروج آمریکا از برجام بسیاری از امیدها برای جذب سرمایه های خارجی به گردشگری که به دلیل برجام و لغو تحریم ها زنده شده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۲    
مدیر پایگاه جهانی تخت جمشید خبر داد: بنای تاریخی کعبه زرتشت در نقش رستم با هدف رصد و ارزیابی سلامت سازه آن از سوی پایگاه جهانی تخت جمشید پایش شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۲    
مرحوم محب اهری که بامداد امروز بعد از یک دوره بیماری در 67 سالگی دار فانی را وداع گفت، در دهه 60 در برنامه کودک و نوجوان و مجموعه مبصر چهار ساله کلاس ایفای نقش می کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۲    
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میامی از مرمت چاپارخانه روستای ارمیان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۲    
در مکتب هنری مینیمالیسم همه چیز بر پایه سادگی و عاری از هرگونه پیچیدگی بیان می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۲    
کارشناس موزه ملی تاریخ علوم پزشکی با اشاره به این که بعضی موزه های دانشگاهی در کشور شرایط ثبت در “کمیته بین المللی موزه های دانشگاهی” ایکوم را ندارند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۷    
معاون گردشگری از تهیه بسته سفر ارزان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۲    
مدیر کل موزه های سازمان میراث فرهنگی گفت: مشکل ترافیکی شهرستان شوش بدون احداث زیرگذر و روگذر هم قابل رفع است و سازمان اعتقادی به احداث آنها ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۲    
دریای مدیترانه دریایی است متصل به اقیانوس اطلس که با حوضه مدیترانه و سرزمین های اطرافش احاطه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۲    
فرودگاه پیام با اشاره به برنامه این فرودگاه برای انجام اولین پرواز کرج-کیش در روز سه شنبه 25 دی ماه اعلام کرد که این پرواز با اندکی تأخیر در روزهای آتی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۷    
اتفاقات و حواشی که پیرامون حضور رضا قوچان نژاد در تراکتورسازی تبریز رقم خورد به هیچ عنوان نمی توانست اتفاقی باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۷    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: پیش ثبت نام های عتبات نوروزی نیز در دهه اول بهمن ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۲    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران از آمادگی کامل حمل و نقل برای پوشش نمایشگاه کتاب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۲    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: کشاورزی در قلعه ایرج به شکل سنتی و از قدیم الایام وجود داشته و خارج کردن خاک از این قلعه تاریخی برای کشت صیفی جات را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۲    
رضا قوچان نژاد، پس از فسخ قرارداد خود با تیم آپوئل نیکوزیا قبرس، مذاکرات جدی تری با تیم های خواهانش انجام داد و به توافقات کلی با تراکتورسازی تبریز هم رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۲    
خانه یا عمارت نراقی یکی از شاخص ترین آثار تاریخی استان همدان بوده که به دلیل گچبری های منحصر به فرد آن و وجود حسینه ی شخصی، آن را از دیگر بناهای استان متمایز کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۲    
قشم، یکی از محبوب ترین و بزرگ ترین جزایر ایران است که به دلیل زیبایی های طبیعی و تاریخی، همچون گوهری مثال زدنی در جنوب کشور می درخشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۲    
حسین محب اهری بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون پس از مدت ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۷:۰۲    
اگر به طبیعت گردی و ورزش های آبی علاقه مند هستید، هیچ چیز بهتر از تفریحات هیجان انگیز در طبیعت و آب نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۳:۴۲    
توریسم آنلاین: چهل و یکمین رقابت رالی داکار-2019-(معتبرترین و بزرگ ترین رالی رقابت های جهانی ورزش اتومبیلرانی و موتورسواری حرفه ای) در 10 مرحله در لیما-پرو- در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۲    
اشاره:کتاب شب ظلمانی شاهنشاهی که از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر گردیده، مجموعه بیانات مقام معظم رهبری دربارۀ حکومت های پادشاهی ایران را جمع آوری ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۱:۱۶    
مدیر حقوقی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: یکی از هواپیماهای در حال تعمیر شرکت سپهران به دلیل پرداخت نشدن بدهی 60 میلیارد ریالی آن شرکت به این سازمان توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۳۱    
توریسم آنلاین: جشنواره شترها در بیکانر-راجستان،هند- و زدن نقش های خاص روی بدن شترها
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۰    
با ورود “سامانه بارشی” جدیدی از روز چهارشنبه به کشور شاهد کاهش قابل ملاحظه دما بین 8 تا 10 درجه ای دما در کشور خواهیم بود و در غالب مناطق، بارش ها به صورت برف و با وزش باد شدید همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۵    
نود و پنجمین مرحله یارانه نقدی مربوط به دی ماه سال جاری ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 97.10.26 به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۵    
فیلمی از اصفهان و زیبایی هایش را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۰    
کعبه زرتشت در نقش رستم با هدف رصد و ارزیابی سلامت سازه آن از سوی پایگاه جهانی تخت جمشید پایش شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۰    
نود و پنجمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه دی 1397) ساعت 24:00 چهارشنبه 26 دی به حساب سرپرستان خانوار ها واریز خواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۵    
مشاور وزیر امور خارجه گفت: با توجه به این که این نقش برجسته سرباز هخامنشی حاصل کار دست و هنر ایرانیان است با تلاش هایی که صورت گرفت به مهد خود بازگشت تا بتوانیم به نسل جدید و نسل آینده کشور میزان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۱    
امروز برای خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، بوشهر و فارس بارش باران و برف پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۶    
مدیر پایگاه میراث فرهنگی الموت اعلام کرد: به علت شرایط نامساعد جوی و لغزنده بودن مسیر راه دسترسی به دژ حسن صباح واقع در منطقه الموت شرقی بازدید از این اثر تاریخی تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۱    
ساعت 8 و 30 دقیقه روز گذشته یک فروند بویینگ 707 نهاجا در فرودگاه فتح دچار سانحه شد و با دیواره باند برخورد کرد و آتش گرفت. در این ویدئو لحظات آخر پرواز هواپیما را می بینید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۷    
وابستگی یعنی میخواهمت چون مفیدی دلبستگی یعنی میخواهمت حتی اگر مفید نباشی . . .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۲    
با ایجاد یک کانال انحرافی آب، کشاورزان در محوطه تپه چخماق فکر می کنند، خاک دستی روی سطح تپه هم تراز سیلک می ریزند و کشاورزی شان را می کنند و در نهایت با حرکت ماشین سنگین روی تپه برای شخم زدن ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۲    
اقتصاد آنلاین: آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان در شرق تهران طی دی ماه 97 می باشد. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می باشد:
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۲    
محراب تاریخی گنبد خواجه نظام الملک مسجد جامع عتیق شهر اصفهان پس از چهار دهه مشاهده شد که بر شکوه این اثر تاریخی کم نظیر افزوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۷    
در سال 1492 کریستف کلمب هائیتی را در دریای کارائیب کشف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۲    
توریسم آنلاین: در جریان حادثه دیروز هواپیمای707ارتش تیتر اصلی صفحه اول امروز روزنامه جمله قابل تامل تر از بقیه روزنامه هاست؛ سقوط پیرمرد .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۲    
موزه سلاح های دربار واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد از امروز دوشنبه 24 دی تا روز شنبه، 29 دی ماه 1397 تعطیل است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۷    
اقتصادآنلاین: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد مالزی در دی ماه97 به شرح جدول زیر است؛
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۷    
ریزش بهمن اغلب رویدادی مرگبار است. این پدیده همواره بر اثر ارتعاشاتی روی می دهد که باعث جا به جایی قطعات بزرگی از برف و یخ می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۷    
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: صنعت گردشگری به دلیل ظرفیت اشتغالزایی، به صورت جدی مورد توجه دولت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۷    
معاون سازمان حج و زیارت با اشاره به فراخوان عمومی برای بروزرسانی اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع، اعلام کرد: تاکنون 200 هزار نفر از ودیعه گذاران اطلاعات خود را تکمیل و به روز رسانی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۲    
سازمان هواشناسی کشور برای روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته “بارش برف و باران” در بیشتر مناطق کشورمان پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
شبکه خبری العربیه عربستان با پخش گزارشی مدعی کشف آثار باستانی از جمله کتیبه ای با خط مصری هیروگلیف با امضای رامسس سوم از فراعنه مصر در استان تیماء در شمال عربستان شد، که متعلق به مصر است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۲    
در جلسه کمیته حریم آثار ملی غیرمنقول، محدوده حریم و ضوابط حفاظتی پیشنهادی استان های گلستان، مرکزی و فارس مشخص شد.
مشاهده نتایج بیشتر...