جمعه ۱۵ فروردینساعت ۱۶:۱۱Apr 2020 3

توریسم آنلاین (tourismonline.co)

 
توریسم آنلاین 29 اسفند 1393 توریسم آنلاین 29 اسفند 1394 توریسم آنلاین 30 اسفند 1395 توریسم آنلاین 29 اسفند 1396 توریسم آنلاین 1 فروردین 1397 توریسم آنلاین 1 فروردین 1398 توریسم آنلاین 1 فروردین 1399 توریسم آنلاین 2 فروردین 1399 توریسم آنلاین 3 فروردین 1399 توریسم آنلاین 4 فروردین 1399 توریسم آنلاین 5 فروردین 1399 توریسم آنلاین 6 فروردین 1399 توریسم آنلاین 7 فروردین 1399 توریسم آنلاین 8 فروردین 1399 توریسم آنلاین 9 فروردین 1399 توریسم آنلاین 10 فروردین 1399 توریسم آنلاین 11 فروردین 1399 توریسم آنلاین 12 فروردین 1399 توریسم آنلاین 13 فروردین 1399 توریسم آنلاین 14 فروردین 1399 توریسم آنلاین 15 فروردین 1399 
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش تردد وسایل نقلیه طی دیروز در محورهای برون شهری کشور خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
برج آزادی تهران این روزها که ایران درکنار کشورهای مختلف جهان با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند، در نقش سفیر فرهنگی در عرصه داخلی و خارجی فعالیت می کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پیمان معادی با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرامش نوشت : تیمی بی ادعا اما عجیب و گمنام به سرگروهی هدیه تهرانی مدت هاست از رسیدگی به مناطق محروم گرفته تا حمایت از مردم آسیب دیده ی سیل و زلزله در این ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون مدیرکل دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از توقف سفرهای دریایی در ایام نوروز و ادامه داشتن آن تا 20 فروردین ماه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
هواپیمای حمل و نقل نظامی روسی که حامل تجهیزات پزشکی، ماسک و وسایل زمینی در فرودگاه بین المللی JFK شهر نیویورک در هنگام شیوع بیماری کرونا است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
تعداد ثروتمندان آمریکایی و چینی بیشتر از تعداد ثروتمندان سایر کشورهاست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا هاشمیان این روزها یکی از سرشناس ترین پزشکان در درمان کروناست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۲:۰۹    
از ویژگی های هتل آپارتمان های مشهد این است که هزینه بسیار مناسبی را از مسافران دریافت می کنند و مسافران می توانند اقامتی اقتصادی با هزینه مناسب و امکانات خوبی را تجربه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تصویری از جاده انزلی به رشت در روز سیزدهم فروردین ماه 1399 را مشاهده می کنید که خالی از اتومبیلاست و مردم استان گیلان قرنطینه خانگی را رعایت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2318 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، تردد نسبت به روز قبل 20.5 درصد کاهش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
حسن روحانی کم کم به ماه های پایانی ریاست جمهوری خود نزدیک می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
سیزده نحسی ندارد/نحسی از رفتار توست هر زیان کاید به بار/از زشتی رفتار توست (ابوالقاسم حالت)
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در راستای انتشار ویروس کرونا در نقاط مختلف جهان سیاست ها و برنامه های مهمی برای مقابله با این ویروس تدوین و عملیاتی شده است که مردم در این عرصه نقش مهم و تعیین کننده ای دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
الناز شاکردوست که امروز با فیلم شبی که ماه کامل شد به تلویزیون آمد، در روزهای قرنطینه مشغول فعالیتی غیر از بازیگری است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به اطلاعات منتشر شده اخیر نسبت به درز قطعی اطلاعات کاربران ایرانی تلگرام که در سامانه ای به نام “سامانه شکار” بوده است و اکنون این اطلاعات برای عموم در اینترنت قابل دسترسی است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۲۴   + ۴۳ سایت دیگر  
تاکنون 202 کشور جهان درگیر شیوع ویروس کرونا شده اند و تعداد مبتلایان به این ویروس در جهان، تا صبح دوازدهم فروردین به مرز 800 هزار نفر نزدیک شده و تعداد قربانیان این ویروس نیز به حدود 38 هزار نفر ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: از ساعت 5 صبح روز 13 فروردین ماه اجازه توقف در پارک ها به شهروندان داده نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
جامعه هتلداران ایران با این برآورد که بیش از 3 هزار میلیارد تومان از شیوع ویروس کرونا به هتل و هتل آپارتمان های کشور خسارت وارد شده است، تخصیص کمک بلاعوض و تسهیلات کم بهره درخواست کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر پیام طبرسی مدیر بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری که یکی از فرماندهان اصلی خط مقدم پزشکی در جنگ رودررو با ویروس کشنده کرونا بوده است در گفت و گویی با مجله اینترنتی سپید گفته مجوزهای قانونی وزارت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور به برنامه گفت و گوی ویژه خبری شبکه دوم سیما رفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
کل تردد ثبت شده در جاده ها طبق اطلاعات 2306 دستگاه تردد شمار در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 4.4 درصد کاهش نشان می دهد که از مردم بابت کاهش سفرها تشکر می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
توریسم آنلاین :شیرازی ها با شیوع کرونا به توصیه های ایمنی مسوولین گوش فرا داده و در خانه ها مانده اند تا شیراز این روزها به شهر ارواح تبدیل شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
با گسترش بیماری کرونا در کانادا، ترددهای مردم در شهر ونکوور بسیار محدود شده و مردم برای جلوگیری از شیوع گسترده این ویروس در خانه های خود مانده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۹   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفته علیرغم تمام هشدارها تعدادی از شهروندان تهرانی به سفر رفتند که در موج بازگشت آنان به تهران پروتکل غربالگری از طریق تب سنجی قابل استفاده نیست ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سندروم دستان بی قرار ، نام این بیماری از سریال پربیننده پایتخت سر زبان ها افتاد و به سرعت تبدیل به یک ژانر شد. تعدادی از اتفاقات این ژانر را در فوتبال مان ببینید .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۲۴   + ۴۷ سایت دیگر  
سندرم دست بی قرار همانند سندرم پای بی قرار با احساس سوزش ناخوشایند، به ویژه در زمان استراحت تعریف می شود. بر همین اساس، دست و پای بی قرار مشکلی جدی در زمان خواب محسوب می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
حدود یک ماه از ابلاغ دستور استرداد وجوه سفرهای کنسل شده بدون دریافت جریمه می گذرد، حالا وزارت میراث فرهنگی و گردشگری از مردم می خواهد خوددار باشند و پولشان را فعلا پس نگیرند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و همچنین شورای تامین استان قم ، تمامی مسیر های منتهی به قم کنترل و از ورود خودروهای غیر بومی جلوگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه تهران بزرگ درباره وضعیت ورودی و خروجی شهرها گفت: خودرو هایی که پلاک شهرستان داشته باشند اجازه ورود به تهران را ندارند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۴   + ۷۸ سایت دیگر  
شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی ساعت کاری فعلی بانک ها را تا 21 فروردین تمدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بنیامین بهادری خواننده پاپ سرشناس که مهمان برنامه دورهمی بود شاید برای نخستین بار از تصادف تلخی گفت که منجر به فوت همسر اولش شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حمل و نقل عمومی در پاریس با هدف جلوگیری از شیوع کروناویروس تعطیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بخشی از مراحل ضدعفونی کردن اهرام ثلاثه مصر را می بینید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ارگ کریم خانی در شیراز نوروز هر سال میزبان مسافران زیادی از سراسر ایران بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۰:۳۲    
مدتها پیش بخش عظیمی از زمین از آب پوشیده شده بود ،آبها جریان پیدا می کردند ، راه خود را یافته و بر زندگی ما نیز تاثیر می گذاشتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
روزهای قرنطینه معلوم نیست تا کی طول بکشد. برنامه روزمره زندگی که سال ها به روالش عادت کرده بودیم به هم ریخته است. بچه ها در خانه مانده اند و مادرها باید درس خواندن بچه ها را در خانه مدیریت کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با آغاز پیک دوم سفرهای نوروزی که با توجه به وسعت شیوع کووید 19 در سراسر کشور، نگرانی هایی ایجاد کرده و باعث شده دولت، مصوبات سختگیرانه تری را در برخورد با مسافران به اجرا بگذارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
بیمارستان فیروزآبادی یکی از مراکزی است که در پی شیوع ویروس کرونا به این بیماری اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که جهان با ویروس کشنده کرونا دست و پنجه نرم می کند، خبری از آن در کره شمالی نیست!
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ویدئویی از پینگ پنگ بازی عادل در روزهای قرنطینه کرونا ببینید. این مجری و گزارشگرمورد غضب گرفته نشان می دهد پینگ پنگش هم به خوبی فوتبالش است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
چراغ قرمز بشیر حسینی به پوریا عابدینی شرکت کننده ای که آهنگ سنتی خود را خیلی خوب اجرا کرد، سبب شد رویا نونهالی از او سئوال بپرسد و کار او با آریا عظیمی نژاد به جدل کلامی بکشد و حمید ترکاشوند مربی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۸:۳۲    
شهر ایلیگان در شمال منطقه میندانائو –فیلیپین- عنوان یکی از شهرهای مهم و صنعتی این کشور را دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی از لحظه هولناک تصادف یک خودروی سمند پس از حرکات نمایشی راننده آن در شبکه های اجتماعی وایرال شده که هیچ اطلاعاتی از محل وقوع و عواقب آن در دست نیست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نمی دانستم چه خاکی بر سرم بریزم. من تمام مغازه را زیر و رو کردم اما هیچ اثری از فلش لعنتی نبود و وقتی با خودم فکر می کردم چه تصاویر و صحنه هایی از زندگی خصوصی ام در حافظه فلش ثبت شده است قلبم درد می ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نامادری به دلیل این که پسر شوهرش را وادار به رابطه جنسی کرده بود، دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۱۷    
گیل بروول می گوید: من یک هنرمند هستم زیرا هنر مجرایی برای انتشار ایده ها و تصاویری است که هر روز آنها را با خودم حمل می کنم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
در حالی اروپا به کانون جدید شیوع ویروس کرونا تبدیل شده است که سازمان جهانی بهداشت از کشورهای این حوزه جغرافیایی خواست که برای مقابله با بحران کنونی تدابیری جسورانه تر اتخاذ کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۳۷ سایت دیگر  
پل طبیعت نماد نوین شهر تهران در راستای همراهی با نظام سلامت تعطیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور از مسافران نوروزی درخواست کرد هر چه زودتر به محل سکونت خود بازگردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۳۵ سایت دیگر  
هفتمین روز از فروردین ماه در حالی آغاز شده است که در محورهای مواصلاتی قم برف می بارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
هرروزه یک ابتکار تازه عملی می شود تا سفر کردن برایتان آسان تر شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی, گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: در ایام نوروز امسال درصد اشغال هتل های استان مرکزی صفر بوده و هیچ مسافری در هتل های استان اقامت نداشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
یک راهنمای گردشگری در یزد آمادگی و برنامه ریزی وزارت میراث فرهنگی را لازمه اطمینان بخشی به صنعت گردشگری دانست و گفت: دولت می تواند با طرح خرید اعتباری و تسهیلات کم بهره برای فعالان گردشگری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۹:۴۷   + ۵۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه هموطنان بایستی ضمن توجه به هشدارهای اعلامی از سوی ستادملی مقابله با کرونا مبنی بر پرهیز از سفر، از مسافران نوروزی خواست هرچه سریع تر به شهرهای خود بازگردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۹:۴۷   + ۹۴ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن به 250 میلیون تومان در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد صالح رزم حسینی با انتشار کارتونی به انتقاد از بی توجهی و بی ملاحظگی برخی از مردم در سفر به شهرهای مختلف در روزهای گسترش ویروس کرونا پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مهران مدیری، در برنامه دورهمی ، با لغو سفرهای نوروزی ایرانی ها به ترکیه به دلیل شیوع بیماری کرونا شوخی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
امروز ششم فروردین، روز زرتشت است. روز تولد پیامبری که نام و آوازه آن شرق و غرب را در نوردیده و همگان او را به اندیشه، گفتار و کردار نیکش می شناسند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۷:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مهران احمدی در صفحه شخصی اینستاگرامش به سوال پرتکرار مخاطبانش درباره بازگشت بهبود به پایتخت پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نوروز 1399 بدون شک به عنوان خلوت ترین نوروز بدون مسافر شیراز در حافظه تاریخ ثبت خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۷:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از کاهش سفرهای نوروزی تا حدود 53 درصد خبر داد و گفت: انتظار داریم کاهش این سفرها به بیش از 80 درصد برسد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سعید نمکی وزیر بهداشت دلایل افزایش 500 موردی روزانه تعداد مبتلایان کرونا در کشور را آغاز طرح غربالگری و نمونه گیری از افراد دارای مشخصه های ابتلا در منازل و راه ها اعلام کرد و همچنان از مردم برای ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به فرا رسیدن سال نو شهر قشم یکی از مکان های گردشگری استان هرمزگان است که هر سال شاهد حضور میلیونی مردم از سراسر کشور بوده ولی امسال با توجه به وضعیت کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا از رونق ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۲    
در دهه اخیر هشدار به مصرف گرایی انسانها و بحرانی که کم کم با دست خود برای آیندگان می آفریند افزایش یافته و فعالیت هایی چون بازیافت مواد گسترش پیداکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بخارست پرجنب و جوش ،هیجان انگیز و مملو از تضادهای زیباست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۸:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
قیمت ارز در آخرین روز کاری سال گذشته به قیمت 14 هزار و 900 تومان معامله شد این در حالی است که پیش تر رییس کل بانک مرکزی وعده مهار بازار ارز و کنترل قیمت ها را داده بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۷:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ظاهرا علیرضا جهانبخش با یکی از خواننده های فارسی در اینستاگرام ارتباط مستقیم برقرار کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یونسکو عنوان سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد است که 193 کشور جهان عضو آن هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۲    
دریاچه ارومیه اول فروردین 1399 در بهترین وضعیت خود در قیاس با تاریخ مشابه در یک دهه اخیر قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از انسداد محور هراز تا اطلاع ثانوی و بارش باران و برف در جاده های 20 استان کشور خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۲    
توریسم آنلاین:این عکس را مازیار ناظمی در توییترش منتشر کرده که بسیار قابل تامل است. جمله ای که باید با طلا آن را قاب گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش از انجام تغییراتی در بالگردهای هوانیروز جهت ضدعفونی کردن معابر به صورت هوایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری با تعطیلی هتل ها در بحران کرونا، مخالف است. همین حکم، هتل ها را به کانون مشاجره در برخی استان ها تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
از دهه 1340 هجری شمسی روند درختکاری در خیابان ولیعصر تهران اوج گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رویترز، نوشت: با ادامه شیوع ویروس کرونا امروز دوشنبه ایرلاین های جهان پروازهای بیشتری را لغو کردند. استرالیا و نیوزیلند به شهروندان خود در مورد سفرهای داخلی غیرضرور هشدار داده اند و امارات پروازها را ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
در حالی ابهاماتی در خصوص شرایط برخورداری از یارانه کرونا از سوی برخی شهروندان و افکار عمومی مطرح است که اولین یارانه تخصیصی در این قالب در آخرین روزهای سال به حساب شهروندان واریز شده است .
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۵:۴۲    
جلد روزنامه تاریخ 28 اسفند روزنامه توریسم را ببینید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۲:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
یک استاد اپیدمیولوژیست دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: اگر مردم به سیستم حاکمیتی کمک نکنند؛ مسافرت ها کاهش پیدا نکند و ایزولاسیون صورت نپذیرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
عامل توسعه خوشه گردشگری یزد ایجاد بیمه گردشگری را پس از بحران ضروری دانست و گفت: فعالان این صنعت با همراهی خود و حمایت دولت و صنعت بیمه در اوقات بحرانی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
دائجون پنجمین کلان شهر کره جنوبی است، واقع در منطقه مرکزی این کشور که به عنوان قطب حمل و نقل، در چهارراه مسیرهای اصلی قرار دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
درحالی که برخی مسؤولان گزارش کرده اند با وجود درخواست های مکرر، حدود 3 میلیون نفر در فاصله چهار روز، به سفر رفته اند، برخی مسؤولان دیگر بر کاهش حدود 50 درصدی سفرها تاکید دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
برای نمایش اهمیت و جایگاه نوروز، این سنت باستانی ایران، اتفاق های مهمی به این روز نسبت داده شده است؛ از تاجگذاری جمشید پادشاه اسطوره ای تا نزول وحی برای پیامبر اسلام (ص) ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
شب گذشته قسمت دوم از سری ششم سریال پایتخت روی آنتن شبکه یک رفت. سریالی که مخاطبان زیادی دارد و گفته شده در زمان پخش آن مصرف اینترنت کشور تا 30 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ویروس کرونا سراسر جهان را در نوردیده است، و قرنطیه وسیع خیابان های بسیاری از شهرهای بزرگ را خالی کرده است؛ از کشورهای حاشیهٔ خلیج فارس گرفته تا اروپا و آمریکا.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۴۸ سایت دیگر  
تا کنون 20610 نفر در کشور به کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد 1556 نفر فوت شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یک پژوهشگر زواره ای گفت: در گذشته بویژه در ایام نوروز در زواره اصفهان و ریگستان مخصوصا امیرآباد غذایی به نام رشته پلو طبخ می شده است که به پلو برگ یا پلوچی برگ معروف بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اغلب مجسمه ها با هدف بزرگداشت اشخاص ، یادآوری رویدادها، انتقال حس هنری و ... ساخته شده و در نقاط مختلف دنیا نصب می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
در قسمت اول مجموعه پایتخت،نقی معمولی با صحبت های رئیس جمهور در مورد بنزین شوخی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۲:۴۶    
کتاب شرح زندگانی من حاوی اطلاعاتی است که نشان می دهد سفر در نوروز در مشروطه باب شد و پیش از آن مردم در این روزها حتما در خانه می ماندند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی خطاب به مردم آمریکا، شکست کووید-19 را یک وظیفه جهانی دانست و هشدار داد که در شرایط یک همه گیری خطرناک جهانی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
علی دایی با انتشار پیامی ویدیویی سال نو را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۲:۲۳    
نوروز یکی از مهم ترین سنت های کهن و دیرین ایرانیان است که این آیین از روزگاران گذشته به پاس نو شدن طبیعت و روییدن سبزه و گل با شکوه خاصی در استان هرمزگان برپا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۸   + ۱۲۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1399، سال جدید را سال جهش تولید نام گذاری کردند. متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۸   + ۱۸۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال 1399 هجری شمسی، با بیان اینکه “وحدت، اتحاد و اخلاق است که می تواند آینده خوبی را برای ما بسازد”، تاکید کرد: سال 99 سالِ افتتاح طرح های بزرگ ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
عاطفه میرسیدی مجری برنامه گفتگوی ویژه خبری،با بغض و ناراحتی از مردم خواهش کرد تا در خانه هایشان بمانند و زحمت پزشکان و پرستاران را زیادتر نکنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
طرح خلاقانه اهوازی ها برای نشان دادن خطر ترسناک شیوع ویروس کرونا در این شهر را ببینید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سرازیر شدن سیل ویرانگر مسافران ناخواسته به سمت استان های جنوبی به ویژه استان فارس بار سنگینی را بردوش مردم و مسوولان این استان گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در متفاوت ترین نوروز ایرانیان که نه خبری از دید و بازدید است و نه گشت و گذارهای نوروزی ، گروه رسانه ای خبر ، در نظر دارد مسابقه ای با نام هفت سین در قرنطینه برگزار کند .
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
علیرغم توصیه های مکرر به هموطنان برای در خانه ماندن و پرهیز از سفر های غیر ضروری، همچنان در روزهای پایانی سال شاهد ترافیک های سنگین در خروجی شهر تهران هستیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری همزمان با آغاز سفرهای نوروزی توسط برخی علی رغم هشدارهای مکرر ستاد ملی مدیریت کرونا، تاکید کرد: وزارت کشور و نیروی انتظامی موظف به پلمب و برخورد با خانه های مبله اجاره ای ...
مشاهده نتایج بیشتر...