چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۹:۰۹Oct 2019 16

توریسم آنلاین (tourismonline.co)

توریسم آنلاین 29 اسفند 1393 توریسم آنلاین 29 اسفند 1394 توریسم آنلاین 30 اسفند 1395 توریسم آنلاین 29 اسفند 1396 توریسم آنلاین 1 فروردین 1397 توریسم آنلاین 31 فروردین 1398 توریسم آنلاین 1 اردیبهشت 1398 توریسم آنلاین 1 خرداد 1398 توریسم آنلاین 31 تیر 1398 توریسم آنلاین 1 مرداد 1398 توریسم آنلاین 31 شهریور 1398 توریسم آنلاین 1 مهر 1398 توریسم آنلاین 2 مهر 1398 توریسم آنلاین 3 مهر 1398 توریسم آنلاین 4 مهر 1398 توریسم آنلاین 5 مهر 1398 توریسم آنلاین 6 مهر 1398 توریسم آنلاین 7 مهر 1398 توریسم آنلاین 8 مهر 1398 توریسم آنلاین 9 مهر 1398 توریسم آنلاین 10 مهر 1398 توریسم آنلاین 11 مهر 1398 توریسم آنلاین 12 مهر 1398 توریسم آنلاین 13 مهر 1398 توریسم آنلاین 14 مهر 1398 توریسم آنلاین 15 مهر 1398 توریسم آنلاین 16 مهر 1398 توریسم آنلاین 17 مهر 1398 توریسم آنلاین 18 مهر 1398 توریسم آنلاین 19 مهر 1398 توریسم آنلاین 20 مهر 1398 توریسم آنلاین 21 مهر 1398 توریسم آنلاین 22 مهر 1398 توریسم آنلاین 23 مهر 1398 توریسم آنلاین 24 مهر 1398 
  ۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تداوم کاوش های مجموعه ربع رشیدی تبریز با حضور باستان شناسان آلمانی خبر داد و گفت ...
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بخشی از محوطه مسجد جامع تاریخی ورامین به دلیل نفوذ آب فرو نشست و تخریب شد.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تشدید نظارت ها، تعلیق و لغو 4 دفتر خدمات مسافرت هوایی خبرداد.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون حفظ و احیای میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: مرمت کامل خانه منسوب به خاندان امیرکبیر انجام شده و از فردا به روی گردشگران گشوده می شود.
  ۳۶ دقیقه پیش    
کیت جنکینز می گوید: اگر احساس گرسنگی دارید ، به کارهای من نگاه نکنید!
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
گاهی احساس می شود که هنوز زندگی با رنگ و بوی قدیمی، با وجود زندگی پر زرق و برق امروزی طرفداران زیادی دارد و می طلبد که هر از چندگاهی برای فراغت و داشتن حس خوب و رسیدن به آرامش به مکانی دور از ...
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رویداد شب فرهنگی ایران در حاشیه شصت و ششمین نشست وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی، در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
احتمالا حداقل یک بار برایتان پیش آمده که کتاب قرض داده و آن را هرگز نتوانستید پس بگیرید و یا آسیب دیده دریافت کردید.
  ۳ ساعت پیش    
زیارت حضرت زهرا (سلام الله علیها) در روز چهارشنبه.
  ۵ ساعت پیش    
توریسم آنلاین: تاب خوردن در جشنواره داشین پینگ در حاشیه شهر کاتماندو-نپال-
  ۹ ساعت پیش    
توریسم آنلاین: رونمایی از مجسمه یک دسته لاله در پاریس که توسط جف کونز به یاد قربانیان حملات تروریستی 2015 ساخته شده است.(ارتفاع 10 متر ، عرض 8 متر و وزن 27 تن)
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بروکلی یک منبع غیر لبنی خوب برای کلسیم است که به تقویت سلامت استخوانی کمک می کند. همچنین، این گیاه حاوی منگنز است که به افزایش تراکم استخوانی کمک کرده و با رشد مو نیز مرتبط است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عقبایی گفت: تسهیلات بانکی باید متناسب با شرایط بازار مسکن به متقاضیان پرداخت شود به گونه ای که میزان نرخ سود آن زیر 7 درصد باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در 76 نقطه استان فارس و در شهر شیراز با محوریت حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
از تاریخ 12 مهر ماه و شروع پروازهای عتبات عالیات، توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) برای انتقال زایران اربعین حسینی، تعداد 108 پرواز رفت و برگشت به فرودگاه نجف انجام داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کاخ جهانی گلستان از ثبت کتاب قاجاری هزار و یک شب کاخ گلستان در جلسه شورای ثبت آثار منقول وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حسین اربابی گفت:امروز ظرف اقتصادی گردشگری افزایش یافته و از نظر ورود گردشگر رتبه دوم جهانی را به دست آوردیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۳    
اقتصادآنلاین: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد مسقط عمان در مهر98 به شرح جدول زیر است؛
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۱۰۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهوری اعلام کرد که هیات دولت با طرح نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تعطیلی پنجشنبه ها مخالفت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کشور از ثبت ملی 40 اثر تاریخی و فرهنگی غیرمنقول در شورای ملی ثبت آثار غیرمنقول تاریخی و فرهنگی واجد ارزش خبر داد و گفت: این آثار مربوط به استان های خراسان جنوبی و تهران است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون گردشگری تاکید کرد: هیچ مسؤولیتی در برابر خانه ها یا سوئیت های ساعتی نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۷۶ سایت دیگر  
سایت فدراسیون فوتبال نوشت: کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص برخی از پرونده ها صادر کرد و براساس آن باشگاه پرسپولیس محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۸۳ سایت دیگر  
روح الله زم، کانون تلاقی و تبادل پیام در شبکه تغذیه و پشتیبانی جریان آمد نیوز در داخل و خارج کشور بود و در اختیار گرفتن وی می تواند شناسایی و انهدام مجموعه این شبکه را بدنبال داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کوئین لطیفه، بازیگر مشهور آمریکایی جایزه افتخاری فرهنگ سیاه پوستان را دریافت می کند
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۹    
شخصا با هر فیلمی که پایانِ باز داشته باشد مشکل دارم! به نظرم نویسنده ای که مدتها وقت گذاشته، قصه نوشته و شخصیت پردازی کرده نباید کار را خراب کند و پایان فیلم را باز بگذارد به این امید که تماشاگران ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
برخی افراد به زندگی سلبریتی ها، شهرت و زیباییشان غبطه می خورند، اما اگر بدانند که برخی از آن ها پیش از شهرت، چه زندگی غم انگیزی را پشت سر گذاشته اند، شاید دیگر به زندگیشان غبطه نخورند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
برخلاف تصور عموم یادگیری لزوما ذاتی نیست و شما با شنیدن حرف های دیگران نمی توانید بلافاصله هر چه می گویند را بیاموزید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از بارش باران طی امروز و فردا در 8 استان خبر داد و اعلام کرد: روز شنبه سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
با توجه به پیش بینی افزایش تردد زائران حسینی، 32 رام قطار دیگر به صورت فوق العاده برای بازگشت زائران اربعین وارد خدمت رسانی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تعطیلات، هوای گرم و کلیشه های عمومی باعث می شود بسیاری از افراد، به خصوص خانواده ها، برنامه ریزی سفرهای خود را برای سه ماهه دوم سال تنظیم کنند، که به تبع آن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۴    
اقتصاد آنلاین: آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان در خیابان دکتر شریعتی تهران طی مهر ماه 98 می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
دو اتفاق در بازار دلار طی دو فصل اول امسال که درست بعد از جهش ارزی سال 97 رخ داد، مسیر رشد گردشگران ورودی و خروجی در کشور را به صورت چشمگیر و محسوسی تغییر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
هیات داوران این دوره از جایزه مهم ادبی بوکر در یک اقدام کم سابقه و پس از 30 سال دو نویسنده را به عنوان برنده این جایزه ادبی انتخاب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سمنان گفت: ثبت جشنواره ایل سنگسری در تقویم کشور از برنامه های مهم این جشنواره است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۹    
اقتصادآنلاین: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد مالزی در مهر98 به شرح جدول زیر است؛
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۴    
کاوش یافتن طلا در یوکان در اواخر قرن 19 هزاران ماجراجو را به سوی شمال آمریکا و کانادا می کشاند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست هیات بررسی باستان شناسی دشت لار لواسان گفت: پروژه بررسی باستان شناسی دشت لار به شناسایی 38 محوطه منجر شد که در این میان کشف غاری باستانی با انباشت اسکلت های انسانی از دوران تاریخی حائز اهمیت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در پی افزایش تقاضای سفر به مرزهای عراق، اتوبوس ها را به این بخش اختصاص داده، مسافران سایر شهرها در پایانه ها سرگردان شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۴    
در سال 1969 در یک مسابقه غیر رسمی قایقرانی 51 نفر از افراد محلی شرکت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ری گفت که هم اکنون 40 اثر تاریخی جنوب پایتخت در معرض تخریب است و نیاز به مرمت فوری دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۹   + ۴۵ سایت دیگر  
پرواز رفت و برگشت تهران مشهد برای نخستین بار با دو خلبان زن انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۴    
همانطور که استفاده از فتوشاپ انقلابی در زمینه ادیت عکسها بوجود آورد ، از همان طرف هم ما را در تشخیص عکس های واقعی و غیرواقعی دچار تردید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
پنج پیشنهاد معاونت صنایع دستی برای طرح در شورای عالی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پنجمین نشست کمیسیون تخصصی، به تصویب رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری با اشاره به این که آمار گردشگران ورودی به کشور در نیمه اول سال 98 نسبت به مدت مشابه سال قبل، 26درصد افزایش داشته است، گفت: با توجه به این آمار ورودی، تراز گردشگری کشور همچنان مثبت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۴    
شاید گشت وگذار با تور در شهرها به نظر کار بی فایده ای بیاید؛ چراکه هرکسی می تواند جاذبه های شهری که به آن سفر می کند یا شهر خودش را ببیند اما این نوع تورها بهترین راه سفر و شهرگردی با خیالی آسوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۳:۳۴    
توریسم آنلاین: پلیس لندن در حال جمع آوری سازه های غول پیکری که فعالان محیط زیست در طول اعتراضات دوهفته ای در مرکز لندن ساخته بودند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۳:۳۹    
توریسم آنلاین: جمع آوری هزاران ماهی مرده در کنار ساحل آزادی و منطقه حفاظت شده پرندگان در کنار خلیج مانیل-فیلیپین-
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اولین تصاویر از روح الله زم پس از دستگیری منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
اقامتگاه های بوم گردی تأثیر بسزایی در توانمندسازی گردشگری مناطق مختلف کشور دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کاخ آپادانا واقع در شوش که به دستور داریوش بزرگ بنا نهاده شده، بیان کننده بخشی از هویت و فرهنگ غنی این منطقه در خوزستان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه بین الملل و گردشگری گفت:با توجه به اهمیت نقش رسانه در معرفی تصویر مثبت از ایران، ضرورت راه اندازی تلویزیون گردشگری ایران به زبان انگلیسی و ترجمه آن به زبان های دیگر لازم است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۲۳۸ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای از گرفتار شدن “روح الله زم” سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب “آمدنیوز” در یک عملیات اطلاعاتی هوشمندانه توسط سازمان اطلاعات سپاه و دستگیری وی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا – معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 8 تبریز در حالی از آغاز عملیات مرمت خانه تاریخی کلکته چی در این کلان شهر خبر داده که علی مدبر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
پوستر پنجمین دوره جایزه فیروزه با حضور معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر اجرایی این جشنواره رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
قیمت ارز نسبت به روز گذشته با کاهش همراه بود و نرخ دلار در صرافی های مجاز بانک مرکزی با کاهش 50 تومانی روبرو شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۶۲ سایت دیگر  
امروز با گذر موج ضعیفی از روی کشور، برای 13 استان کشور رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
پتاسیم با محافظت از رگ های خونی در مقابل ضخیم شدن و آسیب اکسیداتیو، به بدن کمک می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد لیام هیمسورث بازیگر معروف، خیلی زود از بحران جدایی از مایلی سایرس سلبریتی آمریکایی رهایی یافته و رابطه جدیدی را با بازیگر جوان استرالیایی آغاز کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
قرص آسپرین یکی از پرطرفدارترین قرص های موجود است که خواص ضد التهابی دارد که اغلب به عنوان ضد درد و تب بر استفاده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۴    
اقتصادآنلاین: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد آنتالیا در مهر98 به شرح جدول زیر است؛
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
انجام مطالعات در حوزه حفاظت و مرمت ، زبان شناسی و فعالیت های مشترک باستان شناسی در محوطه هایی که حاوی میراث فرهنگی مشترک ایران و گرجستان است مورد انتظار پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
نهمین سالانه هنر معاصر پرسبوک، از 7تا 16 آبان ماه در جنگل های هیرکانی در منطقه درزیکُلا و بخشی از جنگل های هیرکانی و دودانگه ساری برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
برخی ایرلاین ها که با جاماندن زایران اربعین از پروازهای بازگشت، معادله ای دوسر برد برای خود متصور هستند، ترجیح می دهند کمترین حمایتی برای رسیدن مسافران پای پرواز انجام ندهند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر جشنواره جایزه تهران خبر داد: ششمین جشنواره پژوهشی جایزه تهران برای تکریم و تقدیر از تهران پژوهان همزمان با هفته پژوهش برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۴    
اقتصادآنلاین: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد سنگاپور در مهر98 به شرح جدول زیر است؛
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۴    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند اعلام کرد: احتمالا پس از اربعین، دو طرف ایرانی و عراقی برای لغو دائم روادید دو کشور مذاکره خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: 58 اثر از استان های اردبیل، قزوین، خراسان شمالی، مازندران، گلستان، یزد و آذربایجان غربی در جلسه شورای ملی ثبت آثار منقول تاریخی و فرهنگی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۴    
قرنهاست عکاسی گوی سبقت در جذابیت را در میان چیزهای دیگر در زندگی انسانها را ربوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۴    
به استناد تصویب نامه هیأت وزیران، قیمت بلیت موزه های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از تاریخ اول آبان ماه سال جاری تغییر خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۴    
والتا پایتخت کشور مالت (جنوب اروپا) است که در 28 مارس 1566 بنیاد نهاده شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۵۸ سایت دیگر  
شهریورماه امسال واحدهای کمتر از 40 متر مربع با 74 درصد رشد قیمت، بالاترین میزان تورم را در بازار مسکن شهر تهران داشته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فیلم جوکر فروش کل آخر هفته خود را به 60 میلیون دلار رساند و یک بار دیگر باکس آفیس آمریکا را تسخیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
هنرمند کره ای جوان سان یئون جو مجموعه ای جالبی از پوشیدنی های خوردنی درست کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی خوزستان گفت: با انتقال آخرین تابوت به دست آمده از پنجمین فصل کاوش در محوطه باستانی جوبجی رامهرمز، پرونده این فصل از کاوش میدانی محوطه بسته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۸۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا به اجاره ساعتی سوئیت ها واکنش نشان داد و گفت که پلیس چنین مواردی را بررسی و کنترل می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اردبیل از شناسایی معدن سنگ بری سایت باستانی شهریری واقع در شهرستان مشگین شهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۴    
صاحب نظران گردشگری توصیه می کنند ترجیحاً مقصد سفر را از بین مقاصد کمتر شناخته شده و کم بازدید انتخاب کنید تا با فرهنگ های منحصربه فرد و مناظر طبیعی شگفت انگیز که همچون الماسی در میان مقاصد گردشگری می ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۶:۰۴    
زیارت حضرت زهرا (سلام الله علیها) در روز دوشنبه.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۴    
بندر ماهشَهر در جنوب استان خوزستان قرار دارد.این شهر در 5 کیلومتری بندر امام خمینی و 95 کیلومتری آبادان و 90 کیلومتری اهواز واقع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۹    
به گواه آرشیو روزنامه خبر ورزشی در این ستون لااقل دو بار از افشین پیروانی حمایت کرده ام؛ یکی زمانی که با کی روش به مشکل برخورد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۴۱ سایت دیگر  
دالیلا همسر آندره آ استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران که در ایران حضور دارد به شغل جدیدی روی آورده و کار مدلینگ می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵    
روبن وو هنرمند ساکن شیکاگو مرزهای بین عکاسی و هنر را با عکسهایش جابه جا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۰    
صحبت اخیر وزیر میراث فرهنگی دال بر حمایت از فم تریپ اینفلوئنسرها به گونه ای منعکس شد که هدی رستمی و دوستانش را برآشفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۵    
در منطقه کیمبرلی (استرالیای غربی) منطقه حفاظت شده ای به نام پارک ملی پورنولولو قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۵    
اینجا شیراز است. دقیقا روبروی ورزشگاه حافظیه و دقیقا روبروی آرامگاه حافظ و مجموعه حافظیه؛ فجر سپاسی، تیم سرخ پوشان پاکدشت را شکست داده و هفده امتیازی شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از عوامل زیبایی در زنان و مردان داشتن مو است اما دیگر امروزه این مورد نمی تواند یک نقص محسوب شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۵    
اروپا یکی از مهم ترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری جهانی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
آمار سفرهای خارجی ایرانی ها در شش ماه نخست امسال 16 درصد بیشتر شده است. سفر گردشگران خارجی به ایران نیز در همین مدت حدود 26 درصد بیشتر از مدت زمان مشابه در سال گذشته بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
یک بازار جدید سرمایه گذاری برای امسال در حوزه املاک خطاب به گروهی از سرمایه گذاران معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۷    
اقتصادآنلاین: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد استانبول در مهر98 به شرح جدول زیر است؛
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات بابیان اینکه زیرساخت های ارتباطی در کشور و همچنین مسیر راهپیمایی اربعین توسعه یافته است، گفت: بهای رومینگ اپراتورهای داخلی 300درصد ارزان تر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
حراجی کریستیز لندن در قالب حراجی جدید هنر اسلامی مجموعه از آثار هنری و تاریخی ایرانی را به فروش خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۲    
فضاهای شهری در گذشته بر اساس دستورالعمل خاصی شکل نمی گرفتند و از الگوی خاصی پیروی نمی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بخشی از ماندگاری حافظ به دلیل آن است که جامعه ایرانی احساس نمی کند با حافظ شعر می خواند بلکه احساس می کند با حافظ شعر می سراید چون در تولید معنای فرآوری شده آن مشارکت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته از بخش های مختلف تنها موزه بین المللی مطبوعات ایران در شیراز بازدید کرد و با فعالیت های فرهنگی، مطبوعاتی و هنری این موزه آشنا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عراق هنوز همکاری خود را برای ثبت جهانی پرونده میراث ناملموس اربعین آغاز نکرده است تا ایران بتواند این پرونده را به صورت چند ملیتی به یونسکو ارسال کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۲    
شاید در سالهای بسیار دور ثبت لحظه های سفر مسئله آنچنان مهمی نبود اما امروزه تقریبا کمتر کسی است که بدون دوربین یا تلفن همراهی به سفر برود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پایگاه میراث جهانی پاسارگاد درباره اخبار منتشرشده در خصوص حفاری در زندان سلیمان (مقبره کمبوجیه) پاسارگاد در فضا مجازی گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
چند روزی است که خبر فَم تریپ (Familiarization Trip) ایران که در صفحه FeelIran معرفی شده است شبکه های مجازی را قبضه کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...