دوشنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۸:۵۳Feb 2020 24

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد اسلامی»

آنا   ۱ دقیقه پیش    
لیست رشته های تحصیلی مقاطع دکتری تخصصی، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته، کاردانی ناپیوسته و پیوسته دانشگاه آزاد واحد رشت؛ سیستم اطلاع رسانی و اتوماسیون تغذیه و ثبت نام دانشگاه آزاد رشت و راه های ارتباطی با این دانشگاه
زاهدانه   ۵۳ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: اگر کشوری به دنبال توسعه باشد، راه رشد و بالندگی یک نظام از دریچه مهندسین آن کشور می گذرد.
آنا   ۱ ساعت پیش    
معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر گفت: تولید لارو و کشت گل های بنفشه آفریقایی و آپارتمانی از طریق کشت بافت به عنوان دو محصول دانش بنیان این واحد دانشگاهی به مرحله تجاری سازی رسیدند.
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش    
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک گفت: فعالیت کارآموزان رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در بیمارستان ها و مراکز درمانی این استان متوقف شده است.
آنا   ۸ ساعت پیش    
رئیس مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی با تشریح مزایای دستگاه تقویت کننده سوخت خودرو گفت: این دستگاه موجب کاهش مصرف سوخت و گاز دی اکسید کربن می شود.
آنا   ۸ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران گفت: ملت ایران با حضور در انتخابات بار دیگر با شهدای والامقام، مقام معظم رهبری، آرمان انقلاب اسلامی و امام راحل تجدید بیعت کردند.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس ؛ کلاس های دانشگاه های پیام نور شیراز، دانشگاه شیراز و دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تا آخر هفته تعطیل است. به اطلاع می رساند بنا به مصوبه کارگروه سلامت استانداری فارس کلیه کلاس های آموزشی این دانشگاه ها تا پایان هفته جاری تعطیل می باشد . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به منظور رفع نگرانی خانواده ها و برای جلوگیری از شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا دانشگاه آزاد اسلامی و فرهنگیان آذربایجان غربی تعطیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۸:۵۶    
اهواز - ایرنا – رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر ضرورت تعیین سخنگوی بحران در کشور و استان های درگیر با سیل گفت: مسئولیت انتشار شایعات، اخبار دروغ و تهدید روانی مردم در معرض بحران، رسانه ها و مسئولان رسمی سازمان مدیریت بحران هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: کلاس های دانشگاه آزاد استان سمنان تا پایان هفته تعطیل شده است.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
پیکر مطهر جانباز مدافع حرم شهید امین منوچهری پور با حضور مردم قدرشناس، مسئولان و دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در دزفول تشییع و به خاک سپرده شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات فوتسال دسته دوم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور 6 تیم به میزبانی واحد شوشتر آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۷    
رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی گفت: انتشار مطالب نادرست و دور از واقعیت، خطرناک تر و سریع تر از شیوع کرونا در کشور است.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۷    
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با تأکید بر اینکه دانشجویان پزشکی مدیریت بحران کنند و مردم هم در تعطیلات به بازار و مکان های عمومی نروند، گفت: شایعه و بار روانی که بر مردم حاکم شده از ویروس کرونا خطرناک تر است.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با بیان اینکه آسیب جدی به زلزله زدگان قطور و خوی وارد نشده است، گفت: تعدادی از منازل در روستاها تخریب شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۲    
تهران- ایرنا- آزمون جامع پیش درمانگاهی دامپزشکی اسفندماه سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی به تعویق افتاد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
منتخبان مرحله مقدماتی بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسر شفاهی قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد معرفی شدند.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۸    
دانشگاه آزاد اسلامی ئاحد کرج به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا جلسه اضطراری تشکیل داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۲    
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با توجه به تصمیم کارگروه ویژه پیشگیری از ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت دانشگاهیان کلیه فعالیت های آموزشی و برگزاری کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد از امروز 4 اسفند 1398 تا شنبه 10 اسفند تعطیل است. ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
کلاس های درس دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان تا 9 اسفند تعطیل اعلام شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
برگزاری آزمون جامع پیش درمانگاهی دامپزشکی اسفند ماه سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی به تعویق افتاد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به منظور پیشگیری از شیوع کروناویروس جلسه اضطراری تشکیل داد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۷    
معرفی آزمایشگاه ها، کارگاه ها و آتلیه ها و مأموریت های اساسی دانشگاه آزاد جلفا سایت رسمی دانشگاه آزاد بین المللی جلفا لیست رشته های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته کاردانی پیوسته و ناپیوسته و سامانه پایان نامه های دانشگاه آزاد جلفا راه های ارتباطی و آدرس دانشگاه
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۵    
مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره کل امور اجرایی مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی با حضور علی سروری مجد برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه احترام متقابل ارزش آفرین است، تأکید کرد که نباید فاصله ای میان ارکان دانشگاه با دانشجویان ایجاد شود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی از تشکیل قرارگاه جهادی این دانشگاه به منظور استفاده از امکانات دانشگاه برای کمک رسانی به زلزله زدگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۳    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه از تعطیلی دو روزه (4 و 5 اسفند) واحد های این دانشگاه در استان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۰    
ایسنا/خراسان رضوی تمام فعالیت های آموزشی و کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد تا آخر هفته تعطیل است.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۶    
پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر گفت: پژوهشگران ایرانی در عین شایستگی به دلیل مشکلات و گرفتاری هایی که در حوزه اقتصادی دارند، نمی توانند به طور شایسته ای به پژوهش بپردازند.
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
در بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری، از 7 دانشجوی منتخب دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از تشکیل کمیته ای ویژه به منظور مقابله با ویروس کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دکترای مهندسی ژئوفیزیک، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت:شدت زلزله خوی از 5.7 بیشتر نخواهد بود
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان عنوان کرد: بعد از مشورت با روسای شوراهای تخصصی استان، مدیران استانی و مشورت با روسای واحدهای استان کلاس های درس این هفته تعطیل و تصمیمات پیشگیرانه ای نیز در راستای سلامت اعضاء خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان اتخاذ شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کلاس های درس دانشگاه شهید باهنر کرمان از امروز (4 اسفند) تا پایان هفته تعطیل است. مراکز دانشگاهی علمی کاربردی استان کرمان هم از فردا تا پایان هفته تعطیل است. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین گفت: اولویت مجلس آینده باید توسعه علم و فناوری و جداسازی اقتصاد کشور از نفت باشد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۴    
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان برگزاری و تقویت جلسات هم اندیشی و کرسی های آزاداندیشی در چارچوب قانون و احترام به همه طیف ها و جناح های سیاسی را خواستار شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی برای اینکه بتواند جایگاه خود را در رتبه بندی های بین المللی ارتقا دهد باید نکاتی را مورد توجه قرار دهد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) بازدید کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۹    
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم گفت: با مشارکت عمومی می توان در یک هفته آینده روند پراکندگی و انتشار ویروس را تحت کنترل گرفت و نگرانی های مردم را رفع کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- با توجه به اهمیت پیشگیری و حفظ سلامت اساتید ، کارکنان و دانشجویان در راستای سیاست های مقابله با بیماری کرونا، کلیه کلاس های دانشگاه آزاد اسلامی در استان سمنان تعطیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۶    
ایسنا/کرمان کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان تا پایان هفته جاری تعطیل شدند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: به دنبال این هستیم که بر اساس نیاز صنایع، مسابقه ای طراحی کنیم تا نتایج مسابقه بتواند نیازی از صنعت کشور را حل کند.
روز نو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۷    
بهرام رادان در 8 اردیبهشت ماه سال 1358 (28 آوریل 1979)، در تهران متولد شد. بهرام رادان فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بیست و هشتمین جشنواره تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری عصر روز شنبه سوم اسفند با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیران علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار و از 30 دانشجوی نمونه تجلیل شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در اطلاعیه ای اعلام کرد این دانشگاه روزهای چهارم و پنجم اسفند تعطیل است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
شفقنا- کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی در 10 استان کشور از جمله استان تهران به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا تا آخر هفته تعطیل است. دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فعالیت های آموزشی و کلاس های درس این دانشگاه نیز در استان های تهران، البرز، قزوین ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدمهدی طهرانچی با حکمی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر را منصوب کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۴    
عضو باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی موفق به ساخت سنسور ارتعاشی برای سنجش ارتعاشات و پایش وضعیت دستگاه های مختلف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، مراکز و مؤسسات تحت نظارت بهزیستی، فنی و حرفه ای، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) استان قزوین تعطیل شدند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۵    
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی محورهای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و فروشگاه های زنجیره ای رفاه را تشریح کرد.