دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۳:۱۸Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «ابهر»

روزنامه جوان آنلاین   ۵ ساعت پیش    
رئیس بهزیستی شهرستان ابهر با اشاره به اینکه ادارات ابهر وضعیت مطلوبی در زمینه مناسب سازی ندارد خواستار رفع این مشکل شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۹    
سرهنگ جعفر کردلو، روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان سوخت قاچاق در جاده قدیم زنجان - ابهر از یک دستگاه کامیون کشنده تانکردار به دست آمد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۵    
زنجان - ایرنا - دادستان شهرستان ابهر گفت: در راستای کاهش جمعیت کیفری برای صدور احکام جایگزین حبس در محاکم قضایی، رضایت شاکی خصوصی باید جلب شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۹    
بامداد امروز درسانحه رانندگی ابهر – زنجان 2نفرجان باختند .
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۳    
زنجان - ایرنا - رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابهر با بیان اینکه پنج پروژه آبخیزداری توسط اداره منابع طبیعی ابهر در دست اجرا است، گفت: 4 مورد از این پروژه ها مربوط به روستاهای ابهر و یک مورد در روستای ویستان خرمدره اجرا می شود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۵    
به گزارش خبرآنلاین، امیر حمیدنیا اظهار داشت: زمین های موضوع قرارداد در شهرکهای صنعتی هیدج، خرمدره، ماهنشان، شریف ابهر و نوآوران زنجان قرار داشت. وی تصریح کرد: یکی از قراردادهای یاد شده فسخ و به 11 فقره دیگر جهت تکمیل ساخت و ساز و تسویه بدهی های معوق اعطای مهلت گردید. ...
پولی مالی   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۵۴    
اخبار پولی مالی - بزرگترین گلخانه تولید گل رز صادراتی با مشارکت بانک کشاورزی و شرکت هلندی در شهرستان ابهر استان زنجان راه اندازی می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۴۱    
زنجان - ایرنا - رئیس دادگستری شهرستان ابهر گفت: بیش از 40هزار پرونده طی یک سال گذشته در مجموعه دادگستری ابهر تشکیل و رسیدگی شد که از این تعداد 8 هزار و 913 فقره مربوط به شورای حل اختلاف است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۵    
زنجان - ایرنا - رئیس دادگستری شهرستان ابهر گفت: بیش از 40 هزار پرونده طی یک سال گذشته در مجموعه دادگستری ابهر تشکیل و رسیدگی شد که از این تعداد 8 هزار و 913 فقره مربوط به شورای حل اختلاف است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۳    
زنجان - ایرنا - رئیس دادگستری شهرستان ابهر گفت: در چهار سال گذشته بیش از 1382 هکتار از زمین های ملی این شهرستان رفع تصرف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۱    
زنجان - ایرنا - رئیس دادگستری شهرستان ابهر گفت: در چهار سال گذشته بیش از 1382 هکتار از زمین های ملی این شهرستان رفع تصرف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۴۴    
نماینده مردم ابهر و خرم دره گفت: زمانی که شخصی مرتکب قتل عمد می شود و پس از جلسات بازجویی هم اقرار به جرمش می کند، دیگر بحثی باقی نمی ماند که بخواهد حمایتی از آن فرد اتفاقی بیفتد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۴    
نخستین کلکسیون باغ مادری ژنتیکی ارقام انگور استان زنجان در شهرستان ابهر احداث شد .
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۲    
محمد عزیزی نماینده ابهر در مجلس در نطق دیروز خود گفت: نمایندگان و جناب آقای رئیس جمهور اگر خداوند احمدی نژاد را نمی آفرید مشکلات کشور را به گردن چه کسی می انداختیم. از انداختن مشکلات به گردن دیگران بپرهیزیم ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۴    
زنجان- ایرنا - مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان زنجان با اشاره به اینکه 7 درصد از جمعیت شهرستان ابهر عضو کتابخانه ها هستند، گفت: 14.6 درصد از کل اعضای کتابخانه های استان مربوط به ابهر است که نشان از توجه ویژه به کتاب و کتابخوانی در این شهرستان دارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۷    
نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از موضوع اشتغال بازنشتگان از هیات رئیسه خواست که هر چه زودتر این موضوع در دستور کار مجلس قرار گیرد تا جوانان بتوانند در حوزه اشتغال نفسی بکشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۰    
نماینده مردم ابهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از انداختن مشکلات به گردن دیگران بپرهیزیم، گفت: نمایندگان و جناب آقای رئیس جمهور اگر خداوند احمدی نژاد را نمی آفرید مشکلات کشور را به گردن چه کسی می انداختیم. از انداختن مشکلات به گردن دیگران بپرهیزیم
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۳    
زنجان - ایرنا - رئیس آموزش و پرورش شهرستان ابهر گفت: 2 هزار و 600 داوطلب از این شهرستان در آزمون سراسری سال 97 شرکت خواهند کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۳    
زنجان - ایرنا - رئیس دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان ابهر گفت: در معماری ساختمان متاسفانه برنامه ریزی مشخصی به ویژه در نماهای آن توسط شهرداری انجام نشده است و خواستار یک نقشه هماهنگ برای ساختمان ها هستیم تا سیما و منظر شهری باعث آلودگی بصری نشود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۰۳    
زنجان - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ابهر گفت: بیش از 400 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به کشت محصول گلرنگ اختصاص یافت و پیش بینی می شود امسال حدود 200 تن گلرنگ در این مزارع تولید شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۰۱    
زنجان - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ابهر گفت: بیش از 400 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به کشت محصول گلرنگ اختصاص یافت و پیش بینی می شود امسال حدود 200 تن گلرنگ در این مزارع تولید شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۷    
مدیر آموزش و پرورش ابهر در جلسه شورای معاونین گفت: آموزش و پرورش باید پایگاه های بهبود اوقات فراغت را به عرصه ای برای ایجاد نشاط و شادابی برای دانش آموزان تبدیل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۴    
بزرگترین بازار مناسبتی در ابهر بزرگترین بازار مناسبتی در ابهر بزرگترین بازار مناسبتی در ابهر بزرگترین بازار مناسبتی در ابهر بزرگترین بازار مناسبتی در ابهر بزرگترین بازار مناسبتی در ابهر
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۲۳    
زنجان - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ابهر گفت: پیش بینی می شود حدود 35 هزار تن گندم در سال زراعی جاری از زمین های کشاورزی شهرستان ابهر برداشت شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۹    
زنجان - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ابهر گفت: پیش بینی می شود حدود 35 هزار تن گندم در سال زراعی جاری از زمین های کشاورزی شهرستان ابهر برداشت شود.
عصر زنجان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۰    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: منابع آبی استان همچنان دچار محدودیت های شدید بوده و بارش های اخیر تاثیر چندانی بر سفره های آب زیر زمینی و منابع سطحی نداشته است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۹    
رئیس دامپزشکی شهرستان ابهر گفت: یکی از علت های شیوع تب برفکی افرادی هستند که از استان های اطراف اقدام به خرید و توزیع دام آلوده می کنند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۲۲:۰۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۴    
مهدی باقری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره روز جهانی صنایع دستی، اظهار کرد: با هدف ترویج مصرف و کمک به رونق و معرفی هرچه بهتر صنایع دستی ابهر از روز چهارشنبه /23خرداد/ تا عید سعید فطر پنج نمایشگاه صنایع دستی در سطح شهرستان افتتاح شده است. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۴    
محمدباقر حاج کاظمی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر بیشترین کانون های بیماری دامی تب برفکی در شهرستان های زنجان و ابهر و 25 کانون در سطح استان زنجان شناسایی شده است. ...