چهارشنبه ۲۰ آذرساعت ۲۳:۱۴Dec 2019 11

جدیدترین‌های «راهداری»

شبستان   ۳ ساعت پیش    
سردار حبیبی گفت: اجرای طرح ترافیکی و انتظامی زمستانی با هدف تسهیل عبور و مرور در جاده ها برنامه ریزی شده و به اجرا در می آید و آتش نشانی، هلال احمر، راهداری و ... نیز در آن همکاری دارند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
خرم آباد – ایرنا- جاده پلدختر - خرم آباد به علت انجام عملیات راهداری مسدود شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس گفت: 120 میلیارد تومان خسارت به زیرساخت های جاده ای این استان در سیل فروردین 98 وارد شد که 80 درصد از این خسارت ها ترمیم و بهسازی شده است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
همدان - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از اجرای آسفالت راه های روستایی در قالب طرح ملی ابرار خبر داد و گفت: زیرسازی 16 کیلومتر از راه ها انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پلدختر- جاده خرم آباد- پلدختر در منطقه آبتاف به علت انجام عملیات راهداری بسته شد.
قدس آنلاین   ۶ ساعت پیش    
همدان- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان همدان، گفت: یکی از روش های تامین ایمنی راه بهره مندی از سامانه های هوشمند مبتنی بر فناوری جدید است که اکنون در این حوزه در محورهای مواصلاتی استان همدان 77 دستگاه تردد شمار، 42 دستگاه دوربین پایش سرعت خودروها نصب شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان ،دکتر دغاغله مدیرکل دفتر کالای سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور با تفاق هئیت همراه جهت راه اندازی وبهره برداری طرح ساماندهی امور حمل ونقل وتوزیع عادلانه بار برای دومین باردر این ماه به استان هرمزگان سفر کردند . ...
مدیرکل راهداری استان مرکزی از برگزاری مانور زمستانی راهداری با هدف نمایش آمادگی نیروهای راهداری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از ذخیره سازی 10 هزار تن شن و ماسه در راهدارخانه های استان به منظور مدیریت بهینه راه ها در فصل زمستان خبر داد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در مراسم رزمایش طرح راهداری زمستانی سال جاری از بسیج تمام توان این اداره کل خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- طرح راهداری زمستانی با همکاری نهادهای مختلف همزمان با سراسر کشور در آذربایجان غربی نیز آغاز شد و تا نیمه اسفند ادامه دارد. عکس از: سیده فاطمه سجادی
شهر فردا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از ممنوعیت تردد وانت بارهای حامل کالا، بدون اخذ بارنامه در جاده های بین شهری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز :درویش پور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرزدر جلسه کمیسیون ایمنی راه ها استان گفت: با توجه به حجم بالای تردد در محورهای استان ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ،رزمایش طرح ترافیک زمستانی 98 با حضور سردار سید کمال هادیان فر، مهندس حسن نیا معاون وزیرراه و شهرسازی و ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: آسیب های سیل به ویژه در بخش غربی استان به صورت اضطراری رفع شده است و طبق برنامه تا پایان امسال 10 آبنما به پل تبدیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان - معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از کشف 610 مورد تخلف اضافه تناژ بار کامیون ها در جاده های همدان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
زنجان-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، گفت: طی هشت ماهه سالجاری 872 هزار نفر مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان زنجان جابجا شده است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/همدان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با بیان اینکه 106 نقطه به عنوان نقاط پرحادثه استان شناسایی شده است، گفت: 17 نقطه پرحادثه استان آشکارسازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان این که استانداردترین پایانه استان متعلق به زنجان است، گفت: در این بین ماهنشان، طارم و ایجرود اصلا پایانه ندارند و پایانه در خدابنده، سلطانیه و ابهر وجود دارد ولی فعالیت قابل توجهی ندارد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
همدان – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از راه اندازی 42 دوربین ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان همدان خبر داد.
جماران   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهدی عبوری روز چهارشنبه در مراسم معرفی مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: انتزاع راه روستایی از اداره کل راه و شهرسازی و الحاق آن به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به این دلیل بود که با توجه به مشکلات اعتباری از امکانات و نیروهای موجود در بخش حمل و نقل جاده ای و راهداری استفاده کنیم و راه ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
زنجان – ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: 97 میلیارد و 374 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی به پروژه های آسیب دیده ناشی از سیل ابتدای امسال در این استان تخصیص یافت.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: 610 مورد تخلف اضافه تناژ بار در همدان کشف شده که نسبت به سال گذشته 25 درصد افزایش داشته است.
عصر زنجان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با اشاره به آمادگی 29 راهدارخانه استان زنجان برای خدمات رسانی، گفت: 500 نفر از همکاران در این عملیات حضور دارند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: پس از سهمیه بندی و افزایش بهای بنزین، میزان استقبال مردم برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی افزایش یافته است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان هرمزگان نشستی باحضور عابدینی مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان هرمزگان وصنوف حمل ونقلی سواری کرایه ومنیی بوسی استان درسالن کنفرانس این اداره کل برگزارگردید. ...
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: هم اکنون 45 هزار تن نمک و ماسه در راهدارخانه ها و گردنه های استان ذخیره شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: سازه فلزی پل روستای " طاق عباسعلی" پلدختر با حضور نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران جمع آوری شد.
عصر همدان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساسان رستمی، رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای اسدآباد، در گفت گو با خبرنگار عصر همدان، در خصوص خاموشی چند روزه چراغ های روشنایی گردنه اسدآباد، گفت: زمانی که بارش باران را در گردنه داریم، با توجه به فرسودگی سیم کشی چراغ ها، دچار خاموشی می شوند. ...
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
قزوین- مدیرکل راهداری و حمل و تقل جاده ای استان قزوین گفت: از مجموع 6700 کیلومتر راه مواصلاتی استان حدود یک هزار کیلومتر آن برفگیر است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 233 فقره تصادفات منجر به فوت در جاده های استان رخ داده که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان-مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای راهداری در 8 ماهه سال جاری بیش از 12 هزار و 500 متر مکعب ماسه بادی را از سطح محورهای مواصلاتی سیستان جمع آوری کردند.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: طرح ملی اقدام راه های اولویت دار روستایی"ابرار" در 44 کیلومتر از راه های روستایی استان زنجان اجرایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی استان کردستان از تشکیل 220 تیم برای اجرای طرح زمستانی خبر داد و گفت: اداره کل راهداری با 560 دستگاه ماشین آلات و 25 پایگاه ثابت، سیار و اکیپ نمک پاش به مردم خدمت رسانی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: 251 نقطه حادثه خیز در سطح کشور شناسایی شده که 16 نقطه مربوط به استان همدان است، با آشکارسازی این نقاط اصلاح آنها در برنامه کاری قرار دارد.
ربیع   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به گزارش روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، علیرضا اختری با اشاره به اقدامات انجام شده برای رفع نقاط خطرسازدرمحورها بیان کرد: در شهرستان اراک در انتهای محدوده پلیس راه توره نصب حفاظ ...
شاخص نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
شاخص : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: برای طرح زمستانی 30تیم و اکیپ را برنامه ریزی کردیم که در 24 پایگاه مستقر هستند و همچنین 300 دستگاه ماشین آلات سنگین و 350 نیروی راهداری پیش بینی شده است.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از اجرای مانور زمستانی راهداری در استان ایلام خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاد های مازندران گفت: 350 نفر از راهداران در قالب 33 اکیپ در طرح راهداری زمستانه امسال مشارکت می کنند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/فارس مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس اعلام کرد که 82 راهدارخانه ثابت و سیار در زمستان امسال اقدامات مرتبط با راهداری، عملیات برف روبی و امدادهای احتمالی در جاده های این استان را پوشش می دهند.
میزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- حسن نیا با اشاره به اقدامات این سازمان در خصوص راهداری زمستانی سال 98 از آماده باش کامل سازمان راهداری برای برقراری تردد های ایمن برای سفر های مردم در فصل زمستان خبر داد. تاریخ انتشار: 12:28 - 20 آذر 1398 - کد خبر: 576009
دیار آفتاب   ۱۰ ساعت پیش    
طرح زمستانه نیروهای انتظامی، امدادی و راهداری استان مرکزی از امروز آغاز و تا 20 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
پدال نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
پدال نیوز- در حالیکه برخلاف مصوبه سران سه قوه مبنی بر ممنوعیت افزایش قیمت کالاها و خدمات، اجاره غرفه شرکت های مسافری بین شهری در پایانه های مسافربری سه تا پنج برابر افزایش یافت ...
خبر خودرو   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اعلام کرد: کمیسیون بارنامه تانکر های حمل سوخت هیچ گونه افزایشی نداشته است و خبر منتشر شده در خصوص افزایش هزینه کمیسیون بارنامه تانکر های حمل سوخت تکذیب می شود.