چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۱:۵۴Apr 2018 25

تین نیوز (tinn.ir)

  ۸ ساعت پیش    
جایگاه پیشین با توجه به قدمت، نیازمند تعمیرات مستمر بود، بنابراین پس از دریافت مجوزهای لازم و برگزاری مراحل مناقصه پروژه جدید به مرحله اجرا رسید.
  ۹ ساعت پیش    
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم بیست هزار تومان و طرح جدید 15 هزار تومان ارزان شد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس جمهور چین، Xi Jiping نظارت بر طرح جاه طلبانه بازسازی نظامی را بر عهده دارد که شامل هواپیماهای بدون سرنشین و موشک های ضد ردیابی است.
  ۹ ساعت پیش    
نگاهی به گزارش های خارجی تهیه شده در کشورهایی که قصد سرمایه گذاری در ایران رادارند نشان می دهد که چه نقاط ضعف یا قوتی در این حوزه وجود دارد و ایران چگونه می تواند سرمایه گذاران خارجی را با انجام پاره ...
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: سازمان هواپیمایی کشوری نرخ تکلیفی برای بلیت هواپیما تعیین نخواهد کرد.
  ۹ ساعت پیش    
شناور نجات دریایی بندر چابهار به منظور تامین ایمنی دریانوردی و نجات جان دریانوردان و مسافران به امکانات جدید کمک ناوبری مجهز شد.
  ۹ ساعت پیش    
اولین نمایشگاه بزرگ هوافضای ترکیه با نام Eurasia2018 از فردا در جنوب غرب این کشور آغاز به کار می کند و جمهوری اسلامی ایران با 9 شرکت، پس از کشور میزبان (ترکیه) پررنگ ترین حضور را در Eurasia2018 دارد.
  ۹ ساعت پیش    
بررسی و انجام اقدامات اداری پرونده های طرح های بوم گردی آستارا تا مرحله تصویب نهایی، رایگان و بر عهده دستگاه های اجرایی است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر فرودگاه شاهرود میزان اعزام و پذیرش مسافر در سال 96 را 2 هزار و 976 نفر اعلام کرد و از برنامه ریزی برای افزایش پروازها در این فرودگاه خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری چابهار از راه اندازی مجدد خط کشتیرانی چابهار – عمان در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
شورای شهر تهران امروز 7 تن را به عنوان نامزد تصدی پست شهرداری تهران از میان 20 گزینه انتخاب کردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر فرودگاه از برقراری پروازهای کیش- زنجان- مشهد خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی از افتتاح نیمی از پروژه محور خواجه- ورزقان در هفته دولت خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت واگن پارس اراک از ساخت 10 واگن غله و اضافه شدن آن ها به ناوگان ریلی کشور خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل دادگستری استان اصفهان گفت: تاکنون پیکر 59 نفر از جان باختگان سانحه هوایی تهران- یاسوج شناسایی شده و شکایت اولیای دم این افراد توسط بازپرس پرونده رسیدگی می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل راه آهن خراسان گفت از رشد 39 درصد حمل ونقل مسافران از طریق قطارهای حومه ای و مسیرهای ریلی درون استانی نسبت به سال 96 خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
پرواز اهواز – کرمانشاه و برعکس در فرودگاه اهواز برقرار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای شهر تهران از شانس بیشتر حسینی مکارم برای تصدی پست شهرداری تهران خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
به منظور ارتقای سهولت تردد خودروها و افزایش ایمنی بیش از 230 چراغ راهنمایی رانندگی نصب و بازسازی شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دست اندرکاران صنعت حمل ونقل بین المللی و نمایندگان خطوط کشتیرانی به مثابه جریان خون، در رگ های اقتصادی کشور بوده و همواره با پشتیبانی و حمایت از مصوبات دولت تدبیر و امید ...
  ۱۰ ساعت پیش    
نشست مشترک بررسی مشکلات ارزی شرکت های حمل ونقل بین المللی با انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل بین المللی ایران و تعدادی از مدیران شرکت های حمل ونقل بین المللی به منظور ...
  ۱۰ ساعت پیش    
در کتاب تعرفه های سال 97، تعرفه هایی برای خودروهای دیزل-هیبرید تعیین شده که احتمالا پای این خودروها را بیش از پیش به خیابانهای ایران باز خواهد کرد؛ اما تعرفه این خودروها با چه منطقی است؟
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۰    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ 29 ارز از جمله یورو نسبت به روز یکشنبه کاهش و نرخ دو واحد پولی افزایش یافت؛ نرخ هشت ارز مانند دلار نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۹    
نمایندگان کشورهای افغانستان، ترکمنستان،آذبایجان و ترکیه در نشستی در عشق آباد افزایش همکاری های ترانزیتی را مورد بررسی قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۸    
عضو هیات مدیره و معاون ارزی بانک ملی اعلام کرد شعب ارزی داخل کشور و همچنین شعب و باجه های مستقر در فرودگاه های بین المللی آماده خرید ارز همراه مسافران خارجی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۳    
شهردار منطقه21 از تشکیل کارگروه مطالعاتی تخصصی با محوریت امکان سنجی احداث خطوط ریلی در محدوده ورودی غربی پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۸    
تعداد پروازها در نوروز 97 نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 25 درصدی همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۸    
طبق بخشنامه ای که از سوی دولت به بانک ها ارسال شده است برای رانندگان ترانزیتی برای هر سفر تا 2000 یورو ارز اختصاص یافته است که دریافت این مقدار ارز از بانک مستلزم ارائه مدارکی از جمله گذرنامه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۸    
شرکت هواپیمایی امارات با بسیار مهم توصیف کردن بازار ایران اعلام کرد، به دنبال توسعه فعالیت های خود در این کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۳    
مدیر هدایت عملیات بحران دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت:برخورد تریلر با کامیونت در محور جیرفت - جبالبارز یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۳    
رئیس شورای شهر تهران گفت: علیرغم عدم انصراف از فهرست کاندیداهای شهرداری، از ابتدا مشخص بود من جز هفت نفر نیستم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۸    
بیشتر کشورهای کرانه اقیانوس هند دارای ظرفیت های در حال توسعه هستند که می توانند به همکاری های منطقه ای کمک کنند و این ظرفیت ها را به کارگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۳    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از اعمال تخفیف در تعرفه های بندری از نیمه ماه جاری و برنامه ریزی برای تعرفه انعطاف پذیر در بنادر در آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۸    
پیشنهادات سرمایه گذاران و صاحبان صنایع، مجموعه دانشگاهی، مجموعه مدیریت شهری و استانی در راستای توسعه فرودگاه پیام مورد استقبال قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۳    
می توان به صورت مقطعی راه حلی برای دوران گذار شرکت های حمل ونقلی بیابیم و خریدهای معوق و معلق ما فعلا پیگیری و انجام شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۳    
روزانه تعداد قابل توجهی از افراد که در زندگی به بن بست های روانی و فکری می رسند، دست به خودکشی می زنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۸    
سواحل مکران بخشی از استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان را در برمی گیرد و تشکیل سازمانی مجزا و بالادستی در این حوزه با طرح های استانی تداخل پیدا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۳    
کشتی کانتینری مرسک که 6 مارس 2018 دچار آتش سوزی جدی شد، امروز و در حالی که هنوز گرفتار آتش است، وارد بندر جبل علی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۸    
رئیس جامعه هتلداران کیش از استقبال خوب مردم از این جزیره در ایام نوروز خبر داد و گفت: بیش از 90 درصد هتل های کیش در ایام نوروز اشغال بودند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۲    
انتخاب هفت گزینه از میان 20 نفر پیشنهادی به منظور تصدی پست شهرداری تهران در شورای اسلامی شهر آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۸    
طبق تخمین مؤسسه دریایی کره، تقریبا 80 درصد از کل گردشگران کره شمالی، چینی هستند. به گفته پکن، از سال 2012، بیش از 237،000 چینی از کره شمالی بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۸    
اقتصاد مسافرکشی ریلی در بن بست است. تاکنون تنها راهکار مسئولان تزریق سوبسید به آن بود که حالا دیگر توان پرداخت همان سوبسید هم وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۹    
شرایط امروز کشور ما طوری است که مسافرت های هوایی به واسطه ورود هواپیماهای جدید، روزبه روز با اقبال بیشتری روبرو می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۴    
امیدواریم با هماهنگی و تعاملی که با صنف رانندگان و شرکت های حمل ونقلی داریم این اختلافات هر چه زودتر حل وفصل شود چراکه برای تهیه این بخشنامه استاندار فنی را رعایت کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۴    
رئیس کل بانک مرکزی درباره ساماندهی بازار ارز گفت: مهم ترین وظیفه بانک مرکزی در شرایط فعلی حفظ وضعیت صادرات و واردات است و همانطور که اعلام کردم در این 10 روز هیچگونه خللی در روند صادرات و واردات به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۹    
ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای کشور به لحاظ اهمیت داشتن برگه معاینه فنی خودروها برای حضور در محدوده طرح ترافیک طی ابلاغیه ای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۴    
نایب رئیس کمیسیون گردشگری اتاق تهران در هفتمین نشست این کمیسیون، با اشاره به اینکه مباحثی در مورد ایجاد تعطیلات زمستانی برای کاهش بار ترافیک و توزیع زمان سفر در دولت و مجلس مطرح شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۴    
چرا با وجود دانستن اینکه نرخ ارز مانع بزرگی برای تقاضای سفر است سریع تر چاره اندیشی نمی شود؟
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۴    
اکنون تعداد زیادی از همکاران ما بار صادراتی زده اند اما به دلیل اینکه نتوانسته اند هیچ ارزی داشته باشند پشت مرز مانده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۴    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مراسم سالانه تقدیر از رانندگان برگزیده تاکسی شاغل در شرکت خصوصی پانیذتاکسی مهر، از تحت پوشش و نظارت قراردادن 16 هزار سرویس مدرسه از سوی سازمان تاکسیرانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۹    
در حالی که زمزمه های آزادسازی نرخ بلیت قطارهای مسافری به گوش می رسد، به دلیل اینکه تعیین نرخ بلیت در حمل ونقل ریلی روندی دستوری دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۴    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در حاشیه مراسم تقدیر از رانندگان تاکسی بخش خصوصی شاغل در شرکت پانیذتاکسی مهر در جمع خبرنگاران به تشریح موضوع بیمه رانندگان تاکسی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۴    
پلیس راهور از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه های استان البرز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۵    
شهردار آیندهٔ تهران باید دانش و توانایی مدیریت بدهی داشته باشد، مدیریت دارایی انجام داده باشد؛ امروز نداشتن درآمد پایدار منشأ اصلی مشکلات پایتخت است؛ درآمدی بدون شهرفروشی
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۸    
با توجه به شرایط مناسب بندر بوشهر برای جذب سرمایه های خارجی، دومین هیأت اقتصادی کشور چین از تأسیسات بندر بوشهر و طرح توسعه آن در مجتمع بندری جزیره نگین بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۸    
ایرفرانس پیش بینی کرد که 25 درصد پروازها در دهمین روز اعتصاب کارکنان این شرکت لغو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۸    
طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت فرودگاه ها در کمیسیون عمران تدوین شد. محمدرضا ملکشاهی عضو کمیسیون عمران مجلس با اعلام این خبر افزود: هدف از تدوین این طرح شفاف سازی عملکرد شرکت فرودگاه های کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۸    
در بازدید صبح امروز سرپرست و معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از خط 6 مترو تهران، محسن پورسیدآقایی معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به کاهش سرفاصله حرکت قطارها را در خطوط یک ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۸    
ده کیلومتر از خط 6 مترو تهران تا پایان شهریور افتتاح می شود. سمیع الله حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۸    
بارش باران و شرایط نامساعد جوی موجب لغو و بازگشت دو پرواز شرکت هواپیمایی هما شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۸    
صبح امروز (3 اردیبهشت ماه) شرکت هواپیمایی قشم ایر مسیر پروازی جدید بندرعباس-گرگان -بندرعباس را افتتاح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۸    
شرکت حمل ونقل ریلی رجا با صدور اطلاعیه ای، شرایط و زمان برگزاری آزمون استخدامی رئیس قطاری در سال 1397 را برای دوا طلبان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی در حکمی مهندس عباس خطیبی را با حفظ سمت به عنوان قائم مقام معاونت ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاهها منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۳    
دومین دوره رایگان آموزش مهارت های رانندگی، 7 اردیبهشت ماه از ساعت 8:30 تا 14 در پارکینگ شماره 1 مجموعه فرهنگی ورزشی ارم سبز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۸    
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس گفت که با وجود بارش برف و مه در سومین روز از اردیبهشت ، تردد در مسیر کوهستانی چالوس - کرج روان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۳    
عملیات اجرایی تعریض جاده مینودشت - گالیکش با 120 میلیارد ریال اعتبار و با حضور خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت توسعه و زیرساخت حمل و نقل، روز دوشنبه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۳    
مقامات چینی تایید کردند: در سانحه رانندگی که در کره شمالی اتفاق افتاده دست کم 36 تن جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۸    
بهمن عبداللهی، با اعلام اینکه 75 درصد حمل و نقل در اختیار بخش تعاون است، گفت: در صورت موافقت دولت، از محل اعتبارات در اختیار سازمان حفاظت محیط زیست در راستای نوسازی ناوگان حمل ونقل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۸    
در این گزارش به بررسی وضعیت این کشور با گذشت 322 روز از تحریم به خصوص ازلحاظ اقتصادی و وضعیت صنعت هوایی این کشور می پردازیم
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۸    
شرکت توسن در ابتدا قول واریز وجه بدون مالیات و در کمتر از 24 ساعت را داده بود که با توجه به استقبال راننده ها این موضوع حتی 48 ساعت و حتی یک هفته یک بار پرداخت داشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۳    
عضو کمیسیون عمران مجلس از سهم 80 درصدی خطای انسانی در بروز سوانح رانندگی خبر داد: کیفیت پایین خودروها و کیفیت پایین جاده ها از عوامل دیگر در بروز تصادفات است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۸    
خروج سازمان های توسعه ای کشور از قانون مدیریت خدمات کشوری و شمولیت آن ها در قانون رفع موانع تولید در جهت ارتقای نظام عملکرد سازمان ها تأثیر بسزایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۸    
طرح شمول سازمان بنادر و دریانوردی در ماده 5 قانون رفع موانع تولید در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مشخص نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۸    
در بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با 40 هزار تومان کاهش، به یک میلیون و 785 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۳    
سخنگوی دولت با اعلام اینکه شاخص اشتغال در کشور بالا رفته، گفت: در مقایسه دوازده ماهه سال 96 با مدت مشابه سال 95، 790 هزار نفر شاغل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۸    
وزیر راه و شهرسازی در دیدار صمیمانه با اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به این واقعیت که ارزش وام نسبت به ارزش ملک از 7 درصد به 45 درصد افزایش پیدا کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۸    
مراسم رونمایی از 14 دستگاه اتوبوس مسافربر شهری به منظور افزایش توان حمل ونقل عمومی با حضور جمع زیادی از مسئولان شهری و منطقه ای برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۳    
پوستر نمایشگاه نقاشی های هادی پور صادقیان که برگرفته از تلاش کارگران صنعت ریلی بوده به همراه نقطه نظرات ایوا گئورگیوا ایوا گئورگیوا (نقاش و مجسمه ساز بلغارستانی ساکن امریکا متولد1974) منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۳    
طبق زمان بندی از پیش تعیین شده و مورد تأیید سازمان ملی استاندارد و وزارت صنعت، از ابتدای تیرماه استانداردهای خودرویی به 63 مورد می رسد و تا ابتدای دی ماه به 85 مورد افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۳    
شرکت مسافری ریلی رجا آگهی مناقصه برای تعمیرات مجموعه ها و المان های ترمز واگن ها این شرکت را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۸    
انجمن شرکت های باربری و مسافربری بین المللی ولایت نیمروز(مرز زابل در افغانستان) بدون مشورت با انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل بین المللی خراسان رضوی اقدام به تعیین قیمت های جدید حمل بار در پی تغییرات ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۳    
بخشدار سردشت دزفول گفت: بارندگی شدید موجب ایجاد سیلاب در این بخش کوهستانی و بسته شدن راه ارتباط چند روستا در سردشت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۸    
عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در یادداشتی که به مناسبت روز معمار در صفحه شبکه مجازی خود منتشر کرد به معماری ایرانی و جایگاه آن در فرهنگ و تمدن ایران پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۳    
در میان تلاش های انجام شده برای همکاری در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در حوزه صنعت، صنعت حمل ونقل نقش کمتری داشته است. زیرا حمل ونقل دریایی و هوایی، عضوی از پیمان آب و هوایی سال 2015 پاریس نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۳    
آنچه در حال حاضر در قالب 6 هزار و 400 دستگاه خودرو مطرح می شود مواردی از ثبت سفارش های خارج از تائید است که درواقع ما چنین ثبت سفارشی را در سیستم انجام نداده ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۳    
سیستم ارتباط خودرویی یکی از روش های نوین خودروسازان برای افزایش ایمنی خودروها و جلوگیری از بروز تصادفات است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۳    
شنیده شده یکی از رانندگان تاکسی سواری کرایه فرودگاه به علت عدم کافی و ناتوانی در پرداخت اقساط خودکشی کرده است و اکنون در یکی از بیمارستانه های تهران در کما است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۳    
لفظ توافقی بودن کرایه ها بزرگترین ظلمی است که در حق این صنف شده است. توافقی که هیچ گاه به طور قانونی مشخص نشده که بین چه کسانی است و با همین خلاء قانونی سال هاست صاحبان کالا، شرکت های حمل ونقل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۳    
حذف کلیه خدمات درمانی در صورت عدم صدور کارت صحت سلامت و تمدید کارت هوشمند و کم کردن سهمیه سوخت که باعث بیکاری اکثر ناوگان جفت راننده به دلیل کم آوردن مصرف سوخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۸    
طی 12 ماهه سال 96، بالغ بر 13 میلیون و 72 هزار تماس با سامانه 141 از سوی هم وطنان و مسافران جاده ای ثبت شده و از خدمات و اطلاعات موجود در این سامانه بهره برداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۳    
مزیت های دریا در مباحث بازرگانی، صیادی ، گردشگری و مسافری ، انرژی و...بسیار پربازده و سودمند است و کشور ما می تواند بهترین بهره را از این مزیت ها ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۳    
باوجودآنکه بیش از 10 سال از شروع به کار این پروژه می گذرد اما کمتر از 40 درصد پیشرفت داشته است و با ادامه این شرایط تکمیل آن تا 10 سال آینده هم بعید است و باید از اعتبارات دیگری که در بودجه پیش بینی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۳    
با بازنگری در شرایط ایجاد تعاونی های بازآفرین شهری می توانیم از تعاونی های مسکن بافت فرسوده حمایت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۸    
تا زمانی که سازمان برنامه وبودجه، منابع اعتباری لازم برای حمایت از قطارهای حومه ای و جبران زیان های آن ها را اعلام نکند، نمی توان انتظار تحول جدی را در این بخش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۳    
نماینده شرکت چینی پروژه های اجراشده توسط این مجموعه در کشورهای مختلف جهان را تشریح کرد و به بیان توانمندی ها و پتانسیل فنی و کارشناسی سیتیک پرداخت
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۸    
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: بیش از 50 هزار مسافر در اولین ماه اجرای طرح کتابخانه ای به وسعت یک شهر (اسفند 1396) در مترو کتاب خواندند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۳    
طرح کنترل مقررات کاهش و تغییر اوزان مجاز تردد وسایل نقلیه باربری درراه های کشور، از همان ابتدا موردانتقاد شدید جامعه کامیون داران مسقف قرارگرفته بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۳    
باهدف تسهیل تردد عابرین و وسایل نقلیه، اجرای عملیات خط کشی بیش از 151 کیلومتر از معابر و سرعت کاه های منطقه 5 انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۳    
قرار است ایران ایر 5 هزار میلیارد ریال اوراق صکوک اجاره برای تأمین مالی خرید 12 فروند هواپیمای جدید از ایرباس در بازار سرمایه منتشر کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۲    
بانک مرکزی اعلام کرد به کارگیری ابزار بیت کوین(Bit Coin) و سایر ارزهای مجازی در تمام مراکز پولی و مالی کشور ممنوع است.
مشاهده نتایج بیشتر...