چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۹:۵۵Nov 2018 14

تین نیوز (tinn.ir)

تین نیوز 29 اسفند 1394 تین نیوز 30 اسفند 1395 تین نیوز 1 فروردین 1396 تین نیوز 1 فروردین 1397 تین نیوز 31 اردیبهشت 1397 تین نیوز 31 خرداد 1397 تین نیوز 31 تیر 1397 تین نیوز 31 مرداد 1397 تین نیوز 31 شهریور 1397 تین نیوز 30 مهر 1397 تین نیوز 1 آبان 1397 تین نیوز 2 آبان 1397 تین نیوز 3 آبان 1397 تین نیوز 4 آبان 1397 تین نیوز 5 آبان 1397 تین نیوز 6 آبان 1397 تین نیوز 7 آبان 1397 تین نیوز 8 آبان 1397 تین نیوز 9 آبان 1397 تین نیوز 10 آبان 1397 تین نیوز 11 آبان 1397 تین نیوز 12 آبان 1397 تین نیوز 13 آبان 1397 تین نیوز 14 آبان 1397 تین نیوز 15 آبان 1397 تین نیوز 16 آبان 1397 تین نیوز 17 آبان 1397 تین نیوز 18 آبان 1397 تین نیوز 19 آبان 1397 تین نیوز 20 آبان 1397 تین نیوز 21 آبان 1397 تین نیوز 22 آبان 1397 تین نیوز 23 آبان 1397 
  ۲ ساعت پیش    
معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با اعلام این خبر افزود: به دلیل افزایش قیمت کاتالیست و کاهش قدرت خرید رانندگان تاکسی ...
  ۲ ساعت پیش    
از هفته آینده لاستیک با نرخ دولتی بین رانندگان تاکسی توزیع می شود. مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری با اعلام این خبر گفت ...
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه با اشاره به این مسئله گفت: پیشنهاد خرید اتوبوس های دست دوم را برای جبران کمبود این ناوگان به وزارت صمت ارائه داده ایم ...
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری از لغو 54 مجوز و تعلیق مجوز 137 دفتر خدمات مسافرت هوایی و 310 سایت غیر مجاز در شش ماهه ابتدای امسال خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
ظرف یک تا دو هفته آینده سازمان راهداری کشور به سامانه سیمفا (سامانه یکپارچه معاینه فنی) متصل خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه ها از پیش بینی جابه جایی یک میلیون مسافر و 1.5 تن بار در سال توسط خط ریلی ارومیه خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
عدم برقراری پرواز آبادان-دبی باعث شده است تا ارزآوری از مراکز تجارت جهان به منطقه آزاد اروند به شدت کاهش یابد.
  ۳ ساعت پیش    
سابگیرد 25 کیلومتر از محور نیز تکمیل شده و آماده روسازی است و حفاری 410 متر از تونل 600 متری موجود در راه آهن جوین- اسفراین نیز به اتمام رسیده است.
  ۳ ساعت پیش    
سیستم های تامین انرژی فرودگاه اهواز بهینه سازی شد.
  ۳ ساعت پیش    
دبیر انجمن شرکت های سرمایه گذار در آزادراه ها گفت: پیمانکاران حاضر به ادامه کار نیستند و قراردادهایشان را فسخ می کنند و هم چنین از ورود به پروژه های عمرانی جدید هم خودداری می کنند.
  ۳ ساعت پیش    
مانور عملیات زمستانی فرودگاه گرگان موفق برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
سمینار آشنایی با ابزار هزینه چرخه عمر برای پل ها هفت آذر در ساختمان مرکزی راه آهن برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
ایران؛ در مسیر ایجاد بنادر سبز است.
  ۴ ساعت پیش    
در جریان سفر وزیر کشاورزی به استان خراسان جنوبی، ویدئو صحبت های پیرمرد کشاورز با او در رسانه ها و فضای مجازی بازخورد فراوان داشت. اما ماجرای این مصاحبه چه بود؟
  ۴ ساعت پیش    
بدهی بانک های خصوصی، غیردولتی و موسسات اعتباری به بانک مرکزی، با توجه به پایه پولی234 هزار و 510 میلیارد تومانی در پایان شهریورماه، معادل یک سوم پایه پولی است.
  ۵ ساعت پیش    
توسعه فرهنگ کتابخوانی در میان کنترلرها ضرورت دارد.
  ۵ ساعت پیش    
هیات رئیسه جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم مشخص شد.
  ۵ ساعت پیش    
یک زن به سمت معاونت توسعه زیرساخت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی منصوب شد.
  ۵ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس میانگین عمر ناوگان هوایی کشور را 22 سال عنوان کرد.
  ۵ ساعت پیش    
شرکت توتال که در فرودگاه بیروت مسئول سوخت رسانی به شرکت های هواپیمایی است اعلام کرده که به تحریم ها پایبند است از همین رو به ایرلاین های ایرانی سوخت رسانی نمی کند.
  ۵ ساعت پیش    
آگهی تجدید فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه عمومی خرید، حمل و نصب آسانسورهای برخی فرودگاه های کشور منتشر شد.
  ۵ ساعت پیش    
به منظور پیشگیری از بروز مشکلات و تبعات بعد از نقل وانتقال ناوگان، لازم است تا مالکان و رانندگان محترم قبل از هرگونه معامله ناوگان حمل ونقل عمومی کالا و مسافر از فعال بودن کارت هوشمند و کارت سوخت ...
  ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس درباره تولید استاندارد بنزین و عدم بروز مشکل به دلیل تحریم ها اطمینان داد.
  ۶ ساعت پیش    
رشد 19 درصدی جابجایی کالا در هفت ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل اعلام شد.
  ۶ ساعت پیش    
آگهی فراخوان انجام امور خدمات نگهداری و راهبری تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی فرودگاه یزد منتشر شد.
  ۶ ساعت پیش    
در جلسه بررسی زیان بخش مسافری ریلی، مقرر شد که شرکت راه آهن از طریق معاونت مسافری و با مشارکت انجمن ریلی ...
  ۶ ساعت پیش    
27 درصد تلفات تصادفات عابران پیاده در محورهای مواصلاتی استان سیستان و بلوچستان کاهش داشته است.
  ۶ ساعت پیش    
تحویل سکه های پیش فروش شده با سررسید یک ماهه از 26 تا 28 فروردین ماه آغاز شد.
  ۶ ساعت پیش    
طرح احداث خط متروی اسلامشهر در جلسه آینده هیأت دولت بررسی خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش    
اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ارومیه از آمادگی لازم برای پیشگیری از هر گونه خطرات احتمالی ناشی از حوادث غیرمترقبه در راهداری زمستانی برخوردار است.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران از کاهش 10 درصدص قیمت طلا خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
معاون اداره آموزش و تحقیقات اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی با اشاره به پیش بینی برگزاری 73دوره آموزشی برای کارشناسان این حوزه در سال جاری از اجرای 40 درصد این دوره ها خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی ممنوعیت خروج برخی اقلام از بنادر امارات به مقصد ایران در پی تحریم های اخیر آمریکا را تکذیب کرد.
  ۷ ساعت پیش    
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه مجموع سود سال مالی 96 نزدیک به 25 تا 30 درصد نسبت به سال 95 افزایش خواهد یافت، گفت: تلاش می کنیم دی ماه سود سهام عدالت مشمولان را واریز کنیم.
  ۸ ساعت پیش    
اگر خودروساز بداند 6 تا 7 سال مسئولیت گارانتی قطعات خودرو را بر عهده دارد. مجبور خواهد بود تا قطعات با کیفیت در تولید خودرو به کار بگیرد.
  ۸ ساعت پیش    
آماده سازی نمازخانه ها و یک سوئیت با امکانات رفاهی موردنیاز جهت استقرار مسافران در راه مانده در راهدارخانه شهید برازنده از دیگر اقدامات این اداره است.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرانی که سرمایه های شهر را بذل و بخشش می کنند تا شبکه های مورد نیاز برای آینده سیاسی و شغلی خود را بسازند، جایی هم پاسخگوی عملکرد خود هستند؟
  ۸ ساعت پیش    
یک عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با توجه به عرضه نفت خام از طریق بورس به خریداران، انجام اصلاحاتی را در این روند برای کمک به موفقیت، تداوم و مهم تر از همه توسعه این روند خواستار شد.
  ۸ ساعت پیش    
تحریم، مشکل تأمین قطعه هواپیما، فرسودگی ناوگان، افزایش نرخ ارز و... مشکلات اصلی این روزهای صنعت حمل ونقل هوایی است اما نمی توانیم توقع داشته باشیم وزیر راه وشهرسازی در این رابطه معجزه کند.
  ۸ ساعت پیش    
بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، بوئینگ در اطلاع رسانی به Lion Air درباره ویژگی بالقوه خطرناک هواپیمای جدیدش که به داشتن نقش اصلی در سقوط هواپیمای اندونزی مشکوک است، قصور کرده است.
  ۸ ساعت پیش    
فرار هالیوودی یک خانواده اهل کالیفرنیا از آتش جنگل های این منطقه، سختی شرایط را در این ایالت ثروتمند آمریکا به تصویر می کشد.
  ۹ ساعت پیش    
22 پل استان آذربایجان غربی مشمول طرح تعمیرات اساسی پل های بزرگ و ابنیه فنی راه های کشور هستند.
  ۹ ساعت پیش    
آخرین وضعیت محدودیت های ترافیکی در تعطیلات آخر هفته از سوز مرکز مدیریت راه های کشور اعلام شد.
  ۹ ساعت پیش    
نخستین عملیات De-Ice با شروع فصل سرما در فرودگاه بین المللی امام انجام شد.
  ۹ ساعت پیش    
با توجه با بارش نزولات آسمانی در پایتخت و حومه، رانندگان باید با صبر و شکیبایی بیشتری رانندگی کنند و قوانین راهنمایی و رانندگی را به خوبی رعایت کنند تا از کندی ترافیک و حوادث رانندگی جلوگیری شود.
  ۹ ساعت پیش    
یکی از مزایای مهم سامانه سبا کنترل و نظارت مرکز بر قراردادها و صورت وضعیت قراردادهای عمرانی و واگذاری به موقع اعتبارات مربوطه است.
  ۹ ساعت پیش    
درگذشته مسئولان مرزی در یک ساعت نشست مشکل بزرگ را حل می کردند اما اکنون در حوزه افغانستان هنوز نتوانسته ایم جاده بین دو گمرک را حل کنیم ...
  ۹ ساعت پیش    
علیرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن از طرف محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی با اختیار تام مسئول نظارت و کنترل روند بازسازی مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و اسلام آبادغرب شد.
  ۹ ساعت پیش    
بارش های هفته جاری در تهران، مناظری بدیع و دلپذیر از پایتخت درست کرده که در روزهای آلودگی هوا و ترافیک سرسام آور تهران دیده نمی شود. این عکس، از منطقه سعادت آباد تهران گرفته شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
در هفت ماه نخست سال جاری تراز تجاری کشور مثبت یک میلیارد دلار شد و عراق همچنان رتبه اول صادرات از ایران را داراست.
  ۱۰ ساعت پیش    
ما در کارگروه های راه آهن در حال پیگیری برنامه تاسیس اورژانس ریلی هستیم اما زمان مشخصی برای ایجاد این زیرمجموعه مشخص نیست.
  ۱۰ ساعت پیش    
چگونگی اجرای مصوبه الزام شهرداری تهران به ارائه برنامه عملیاتی ساماندهی فضاهای پارک حاشیه ای معابر اصلی و فرعی سطح شهر تهران نیز مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۰ ساعت پیش    
در این پروژه 300 مترمربع از ساختمان های موجود موردبازسازی کامل قرارگرفته و از مصالح باکیفیت در بازسازی آن ها استفاده شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
سامانه ASMGCS فرودگاه مهرآباد در آینده نزدیک نصب می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
با پیگیری های به عمل آمده و با مساعدت مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و معاونت عملیات فرودگاهی، در راستای رفع مشکل و تسریع درروند ساخت، تکمیل و بهره برداری از این ترمینال ...
  ۱۰ ساعت پیش    
روز گذشته در حالی نشست عمومی اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) در همدان برگزار شد که حاضران در این نشست علاوه بر تبادل نظر برای اقدامات آتی ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر فرودگاه سمنان از آغاز پرواز سمنان-مشهد از فرودگاه سمنان از فردا خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
توسعه خودروهای الکتریکی و خودران با توجه به نیاز به زیرساخت های بسیار که در اکثر نقاط جهان وجود ندارد نیاز به سرمایه گذاری و توانایی فنی دارد که از عهده یک شرکت خودروسازی خارج است و نیاز است شرکت های ...
  ۱۰ ساعت پیش    
پلیس راهور تهران آخرین وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۸    
سحرگاه امروز حکم اعدام وحید مظلومین معروف به سلطان سکه و همدستش که به افساد فی الارض محکوم گردیده بودند، به اجرا گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۲۸    
روز گذشته، دلار از مرز 13 هزار و 500 تومان پایین رفت و سکه تمام بهار آزادی سومین افت 6 رقمی در هفته اخیر را به ثبت رساند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۲۱    
طبق قرار وزارت صنعت با واردکنندگان خودرو، ترخیص خودروهایی که پیش از ممنوعیت واردات ثبت سفارش شده اند از گمرکات کشور ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۷:۵۶    
برف محورهای کوهستانی شرق تهران را سفیدپوش کرد. سرهنگ سیاوش محبی، فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اعلام این خبر گفت: رانندگان و مسافران درصورت غیرضروری بودن سفر ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۷:۰۱    
گستردگی شبکه ریلی، سهولت دسترسی، حمل انبوه بار و مسافر، اشغال فضای کمتر به نسبت حمل ونقل جاده یی، مصرف اندک سوخت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۶    
بازار خرید و فروش کارت سوخت در مناطق مختلف کشور داغ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۶    
مدیرکل راه آهن هرمزگان از راه اندازی مجدد قطار مسافری تهران بندرعباس- یزد و یزد-تهران در اداره کل راه آهن هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۶    
در حالی که تنها چند روز از انتشار لیست اسامی مدیران چندشغله زیرمجموعه وزارت کار می گذرد، محمد شریعتمداری وزیر کار در نامه ای به مدیران عامل سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۶    
صبح امروز معترضان مسکن مهر پردیس که در مقابل ساختمان شهید دادمان وزارت راه و شهرسازی تجمع کرده بودند به دستور محمد اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۱    
ساخت ترمینال سلام برای مدت طولانی با کندی و توقف همراه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۱    
در یک صد و یکمین نشست کمیسیون ایمنی راه ها که امروز برگزار شد، طرح های ساماندهی ساعت کاری و استراحت رانندگان ناوگان عمومی اتوبوس و باری و نسخه نهایی دستورالعمل اردوهای دانش آموزان به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۱    
رئیس اتحادیه کامیون داران گفت: برخی از رانندگان سری دوم لاستیک موردنیاز را دریافت کرده اند؛ اگر رانندگان شخصی هستند که هنوز لاستیک دریافت نکرده اند می توانند با مراجعه به اتحادیه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۶    
نیروهای دریایی در کشتی ها در شرایط تحریم تعدیل نشده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۶    
50 درصد ذخایر سوخت فسیلی دنیا در محدوده خلیج فارس قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۶    
30 هزار حلقه لاستیک بین تاکسیرانان توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۱    
توسعه فرودگاه یزد بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۶    
آزمایشگاه شیمی تجزیه و کنترل دیزل در تهران راه اندازی می شود و تمامی عناصر موجود در ذرات معلق هوا مورد بررسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۱    
مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی و مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران عنوان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۰    
رییس جمهور گفت: چه ایرادی دارد که بخشی از استادیوم ورزشی که هیچ منافاتی با قانون، شرع و مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی ندارد به بانوان اختصاص یابد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۰    
سناریو افزایش حامل های انرژی تاکنون مورد موافقت دولت قرار نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۰    
در جلسه امروز شورای شهر تهران، پیروز حناچی به عنوان شهردار تهران انتخاب شد و به این ترتیب باوجود احتمال معافیت شهرداران کلان شهرها از قانون به کارگیری بازنشستگان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۵    
اهمیت ایران به عنوان یک کشور ترانزیتی بین اروپا، آسیا و آسیای میانه موجب شده است توسعه بخش ریلی، اولویتی استراتژیک باشد و باوجوداینکه هزینه های اولیه سرمایه گذاری برای توسعه راه آهن فراوان است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی، از ثبات قیمت کرایه اتوبوس ها در دهه پایانی صفر در پایانه های استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۵    
دهمین نمایشگاه قیر و آسفالت و ماشین آلات با حضور شکرچی زاده رئیس مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی، خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مطاعی معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۰    
دیروز عراق مرزهایش را به روز ورود کامیون های ایرانی که حامل کالاهای صادراتی مواد غذایی، مصالح ساختمانی، مواد پتروشیمی و... بود بست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۵    
وزیر خارجه کشورمان گفت: آمریکا توان توقف پروازها و حرکت کشتی ها را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۵    
معاون عملیات هوانوردی روز جهانی الکترونیک هواپیمایی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۵    
ایجاد سامانه قیر و آسفالت و هم چنین کارگروه ارزیابی واحدهای تولیدکننده قیر از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، از شاخص ترین اقدامات در حوزه قیر و آسفالت کشور به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۰    
ضریب اشغال قطارهای مسافری مسیرهای ریلی منتهی به مشهد مقدس، در هفت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۵    
جلسه شورای هماهنگی مدیران راه آهن در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۰    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور نداشتن دید گردشگری در ساخت فرودگاه را یکی از معضلات صنعت گردشگری در کشور خواند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
سرپرست مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی فرودگاه مشهد انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
به نظر سازمان تعزیرات حکومتی هدف خودروسازان از توزیع قطره چکانی محصولاتشان به بازار انتظار برای افزایش رسمی قیمت ها است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۰    
احمدی نژاد به ردیف های بودجه باور نداشت، او تصور می کرد باید گونی پول در دست گرفت و در میان مردم پول نقد پخش کرد! کمااینکه در سفرهای استانی چک پول بین مردم توزیع می کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۵    
صبح امروز (22 آبان ماه) مانور طرح اضطراری جهت ارزیابی توانایی ها و تمرین وظایف دستگاه های ذی ربط هنگام بحران با حضور کلیه واحدهای امدادرسان در سطح تهران و ارگان های مختلف فرودگاهی و استانی برای ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۵    
مراسم رونمایی از اولین بخش از دستگاه های سنجش آلودگی هوای اهدایی دولت ژاپن به شهرداری تهران، با حضور وحید حسینی رئیس مرکز کنترل کیفیت هوای تهران و یوکی هارو کوبایاشی رئیس دفتر جاییکا در ایران برگزار ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۵    
نمایشگاهی که هرساله در کیش برگزار می شد با نمایشگاه دریایی که در تهران برگزار می شد تجمیع شد. به این ترتیب سالانه نمایشگاه تحت عنوان نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۵    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی گفت: همه کمک های دولت به کارگران باید در قالب نظام بیمه ای انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۰    
پیروز حناچی، معاون پیشین وزارت راه و شهرسازی، امروز با یک رای اختلاف، توانست از رقیب خود عباس آخوندی پیش افتاده و شهردار تهران شود. او در جلسه امروز شورای شهر تهران حضور نداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۰    
رییس پژوهشگاه هوافضا از در دستور کار قرار گرفتن ساخت هواپیماهای 8 تا 19 نفره خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۰    
نتیجه جراحی محدود در ترافیک تهران که در سال جاری از سوی مدیریت شهری انجام شد، کاهش تعداد روزهای ناسالم شهر تهران در طول مدت سپری شده از سال جاری و افزایش تعداد روزهای پاک در پاییز امسال بوده است ...
مشاهده نتایج بیشتر...