یکشنبه ۱۵ تیرساعت ۰۹:۴۴Jul 2020 5

تین نیوز (tinn.ir)

 
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: از سرگیری پروازهای فرودگاه سنندج گام مهمی در راستای توسعه کردستان است.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاونت حمل و نقل و ترافیک در خصوص تشدید برخورد سختگیرانه شهرداری از امروز بر استفاده از ماسک در ناوگان عمومی تاکید کرد.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
آنچه از نظر می گذرد، خلاصه ای است از گفت وگویی که بین عباس آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی با اعضای گروه ترانه تهران انجام شد ...
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اظهار کرد: با وجود این که حدود 1000 میلیارد تومان کمتر از آن چیزی که به ایرلاین ها تا نیمه فروردین ماه خسارت ناشی از شیوع ویروس کرونا وارد شده بود ...
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: هواپیمای مشهد- اهواز که شب گذشته به دلیل نقص فنی در اصفهان فرود آمده بود پس از رفع نقص ساعت 1 و 30 دقیقه بامداد روز یکشنبه به سمت مقصد پرواز کرد.
  ۳۸ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: نیروهای عملیاتی ما با کمک یگان اجراییات شهرداری تهران به مسافرانی که بدون ماسک وارد اتوبوس ها می شوند تذکر می دهند ...
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سیل فروردین و اسفند ماه 98 خسارات زیادی به محورهای جاده ای کشور بویژه در استان لرستان وارد کرد. محور خرم آباد-پل دختر یکی از آن محورهایی بود که با تخمینِ تخریب 45 درصدی مسدود شد ...
  ۳۸ دقیقه پیش    
قانون الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با آلودگی های نفتی از سال 1369 شمسی (برابر با 1990 میلادی) تصویب شده است اما از آن سال ها تاکنون لوایح و تبصره های بسیاری به این قانون اضافه شده و یا ...
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
روند افزایش آمار مبتلایان به بیماری کووید-19 که تاکنون در 213 کشور و منطقه در جهان شیوع یافته، ادامه دارد و این بیماری همچنان در دنیا قربانی می گیرد.
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
با وجود بازگشایی تدریجی مرزها و برقراری دوباره برخی پروازهای بین المللی، قرنطینه مسافران ایرانی در خانه همچنان ادامه دارد ...
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان گفت: با حرکت های جدیدی که در خودروسازی های کشور آغاز شده، بازگشت به افق چشم انداز پیش بینی شده در زمینه خودروهای تجاری را شاهدیم.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
بسته سیاسی دولت با هدف تنظیم گری بازار اجاره و جلوگیری از جابجایی مستاجران، تاثیر مثبتی در افت قیمت ها در بازار اجاره داشته که به اعتقاد واسطه های ملکی ریشه در تمدید خودکار قراردادهای اجاره و کاهش جو ...
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از افزایش 1.3 درصدی تردد بین استانی در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
نخستین رویداد نوآوری حوزه راهداری به منظور حمایت از طرح های برگزیده اساتید، فناوران، محققان، صنعتگران و دانشجویان برای رفع مسائل و مشکلات حوزه راهداری با تکیه بر توان ملی و متخصصان و نخبگان داخلی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران بررسی ابعاد حادثه کلینیک سینا اطهر را در دستور کار جلسه فردای خود قرار دادند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای در مورد طرح ترافیک خبرنگاران توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در وضعیتی هستیم که حتی آتش سوزی معمولی در بنادر به سوژه رسانه ای دشمن برای تخریب تبدیل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از اجباری شدن استفاده از ماسک در فرودگاههای کشور و داخل هواپیماها خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با تعریف 3 طرح بزرگراهی ، کلیه راههای شمال استان پوشش داده می شود و بخش عمده مطالعات پروژه های بزرگراهی شمال استان در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۲   + ۷۷ سایت دیگر  
در صورتی که مشتریان بانک عامل بخش مسکن تا پایان تیر ماه همه یا بخشی از مانده اقساط خود را پرداخت کنند، مشمول بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت اقساط خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۲    
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید در معاملات بازار آزاد تهران امروز شنبه 14 تیرماه 1399 به 10 میلیون تومان رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت دستور تشکیل کمیته تخصیص ارز قطعه سازان برای قطعه سازان را صادر کرد تا نیاز این گروه از طریق ارز حاصله از صادرات صنایع معدنی تامین شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۲۲    
با وجود اینکه مجموع بیماران کووید19 در کشور به 237 هزار و 878 نفر و مجموع جان باختگان این بیماری به 11 هزار و 408 نفر رسیده است اما هنوز در پایانه های بار، از ماسک استفاده نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۴۷   + ۵۶ سایت دیگر  
شرکت های هواپیمایی از پروتکل های ستاد کرونا، فقط سرو نکردن غذایش را فهمیده اند!
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در راستای اجرای طرح ملی مسکن، دستور پیگیری تخصیص اراضی مناسب را برای تامین مسکن کارکنان فاقد مسکن شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه خرم آباد از آغاز ثبت نام اینترنتی برای حضور در جشنواره هوانوردی عمومی و گردشگری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه خرم آباد گفت: به دلیل سررسید تاریخ انقضای یکی از دستگاههای کمک ناوبری فرودگاه موسوم به آی ال اس از چهارم تیرماه جاری تاکنون ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
انگلستان قرنطینه 14 روزه را برای مسافران بیش از 50 کشور لغو می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان در جلسات علنی هفته جاری ضمن استماع گزارش وزرای خارجه و بهداشت و سرپرست وزارت صمت، رییس کمیسیون اصل 90 را انتخاب می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از لغو سفر قطار گردشگری که قرار بود پنج شنبه 12 تیرماه 99 به همدان وارد شود، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا، اگر مالک بخواهد بیش از سقف تعیین شده، اجاره بها را افزایش دهد مستاجر می تواند نپذیرد و صاحبخانه حق اخراج او را ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با منطقه آزاد قشم برای هوشمند سازی و رتبه بندی پایان کار ساختمان های در حال احداث منطقه آزاد قشم، موافقتنامه همکاری امضا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قزوین| سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: انجمن دوچرخه قزوین با حمایت این معاونت به دوچرخه سواران شهر خدمات فنی رایگان ویژه دوچرخه ارائه می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه طی سه ماهه نخست امسال 19 هزار و 917 تن کالا از استان ترانزیت شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر از افزایش حجم صادرات کالا از این بندر خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 695 هزار و 795 تن کالا از بندر خرمشهر به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد گردشگری شهر تهران از افتتاح کتابخانه تخصصی گردشگری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کرج با اشاره به اینکه متروی کرج نیازمند اختصاص اوراق مشارکت است، گفت: امیدواریم وزارت کشور به این مهم توجه ویژه ای داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر گردشگری و تجارت استرالیا اعلام کرد که این کشور احتمالاً مرزهای خود را با نیوزیلند برای رفت وآمد بین دو کشور از ماه سپتامبر بازگشایی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: استفاده از ماسک و دستکش یکبار مصرف برای مدیران، پرسنل، رانندگان، خدمه و مسافران در محیط ترمینال ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حناچی گفت: تدوین آیین نامه اجرایی نحوه شناسایی و اولویت بندی پروژه های عمرانی توسعه محلات شهر تهران با هدف کاهش شکاف برخورداری مناطق 22 گانه در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرانیان از فردا ملزم به استفاده از ماسک در مکان های سرپوشیده هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۸۲ سایت دیگر  
با افزایش قیمت خودرو و نوسانات این بازار بیمه ایران از تغییر شرایط پوشش تکمیلی افزایش ارزش وسیله نقلیه (نوسان قیمت) در بیمه نامه بدنه خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
دفتر اقتصاد فرهنگ و هنر معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دو اطلاعیه از آغاز ثبت نام شاغلان و بنگاه های فاقد بیمه در سامانه کارا خبر داد و مهلت کسب وکارهای دارای کد بیمه و ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت کرونا در کشور را تشریح کرد و گفت: طی بیست و چهار ساعت گذشته دو هزار و 449 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 148 تن از آنها بستری شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۳۲    
طبق آمار رسمی دولتی، در ایران حدوداً 400 هزار کامیون حمل کالا وجود دارد که برای نوسازی آنها اول باید نقشه راه ترسیم و اهداف بیان شود که عمر مفید یک کامیون در ایران باید چند سال باشد و به کامیونی که ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از برگزاری تورهای آشناسازی در دوران همزیستی گردشگری با کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: با هدف شتاب بخشی به تولید مسکن در بافت های فرسوده، تسهیلات برای سازندگان حرفه ای که مقررات ملی ساختمان و استانداردهای کیفی را در کلانشهرها رعایت می کنند به 250 ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۷    
شرکت هواپیمایی نروژین 97 سفارش خود برای هواپیماهای بویینگ را لغو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران از رفع اختلال سرویس دهی در خط 4 متروی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۳۷    
پس از اینکه شرکت های ریلی، اعلام کردند که به دلیل شیوع کرونا 600میلیارد تومان زیان دیدند، قرار شد 300 میلیارد تومان به شرکت های ریلی مسافری و 500 میلیارد تومان به شرکت های ریلی باری ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گفته رییس جمهور از 15 تیر ماه استفاده از ماسک در اماکن عمومی و سرپوشیده الزامی بوده و در صورت لزوم، این مصوبه تا مرداد ماه هم تمدید خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: تا اطلاع ثانوی مدت آموزش سربازی یک ماه است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امارات متحده عربی به شهروندان و ساکنان اجازه می دهد به خارج از کشور سفر کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۱۷    
در میان کارهای منتشر شده بابک جهانبخش می توان نام 5 اثر هنری وی را معرفی کرد که بسیار محبوب هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با نزدیک شدن به زمان پایان مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح مسکن ملی، وزارت راه و شهرسازی از اعطای تسهیلات 100 میلیونی برای هر واحد مسکن ملی به متقاضیان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۷۹ سایت دیگر  
قیمت خودرو در بازار آزاد بر خلاف تصمیمات اخیر وزارت صمت، همچنان روند صعودی خود را طی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل آتش نشانی دزفول از کشته شدن 2 نفر بر اثر سقوط خودروی پیکان به داخل کانال آبرسانی در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رشد قیمت مسکن در شهر تهران در خردادماه امسال برابر با 42.5 درصد بوده و متوسط قیمت هر متر منزل مسکونی در پایتخت به 19 میلیون تومان رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین|مدیر امور برق محمدیه با اعلام اتمام این پروژه گفت: احداث روشنایی معابرکمربندی منطقه 2 شهرمحمدیه (زیباشهر) حد فاصل میدان انقلاب و یاس سوم با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین| مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری قزوین همچنین در خصوص ماشین آلات واگذار شده به دهیاری ها تصریح کرد: 168 دستگاه خودرو حمل پسماند، 40 دستگاه بیل بکهو ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۲    
قزوین| معاون امداد و نجات حمعیت هلال احمر استان قزوین از وقوع دو حادثه در جاده سلامت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
قزوین| معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و تمایل بیشتر مردم و خانواده ها به حضور در پارک ها و بوستان ها ضروری است که مدیریت شهری اقدامات لازم را به ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین| نصرت اله علیرضایی فرماندار شهرستان آوج در دیدار با اهالی شریف روستای سعید آباد از توابع بخش مرکزی آوج در سخنانی بیان داشت:پاسخگویی و جواب دادن به سوالات ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۷    
در حالی در یک ماه اخیر شاهد تبلیغات گسترده شرکت های اینترنتی برای انجام سفرهای بین شهری هستیم که فعالیت این شرکت ها در جاده ها نه تنها منع قانونی داشته و بلکه این شرکت ها به دادستانی هم متعهد شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
قزوین| رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت :میزان اشتغالزایی در منطقه چرم سازی حدود یک هزار نفر است و 50 درصد واحدهای فرآوری مواد نفتی کشور هم در منطقه مستقر شده اند که بخش اصلی تولیدات واحدها به خارج از ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
قزوین| مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: مصوبه الحاق 300 هکتار از اراضی شرق شهرک صنعتی کاسپین، با توجه به تقاضای سرمایه گذاران تا پایان امسال اجرایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
اضافه شدن شهر چابهار به منطقه آزاد در کنار معافیت این بندر از تحریم های آمریکایی سبب می شود تا چابهار به عنوان دروازه توسعه جنوب شرق در اجرای مأموریت های اصلی خود در شکوفایی اقتصادی کشور قدرت و شتاب ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک تهران با بیان اینکه کلینیک سینا مهرکاربری مسکونی داشته است، گفت: ساختمان های خطرناک مشابه سینا مهر زیاد است ولی به دلیل تعارض قانون، شهرداری نمی تواند اقدامات لازم را انجام دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از تامین بخش عمده ای از اراضی مورد نیاز ساخت مسکن ملی در استان های کشور توسط آن سازمان، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور گفت: پیمانکار محور ازنا- شازند در استان مرکزی توانمند است و پروژه با سرعت خوبی در حال ادامه می باشد و امیدواریم تا پایان سال 99 ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
میزان سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی پس از انجام مذاکرات و پیگیری های انجام شده توسط تپسی با کارگروه سوخت و حمایت وزارت کشور، 25 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن گفت: گرچه سفرهای ریلی پس از شیوع کرونا در کشور کاهش یافت، اما سهم ریل در حمل بارهای داخلی و ترانزیت از ابتدای سال تاکنون افزایش قابل توجهی یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری 38 میلیون متر مکعب سی ان جی در 52 باب جایگاه استان مصرف شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 5 درصدی داشته ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۷    
یک فعال صنفی در مورد مصوبه اخیر هیئت وزیران و تعیین تعرفه خدمات تشخیصی درمانی بخش خصوصی در سال 99 که موجب افزایش نرخ انجام معاینات سلامت شغلی رانندگان حمل و نقل عمومی شده ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
وزارت کشور پاکستان از بازگشایی مرز ایران و پاکستان در چهار نقطه از فردا، یکشنبه 15 تیرماه جهت انجام فعالیتهای تجاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
در شرایطی که کارگران حقوق حدود 2 میلیون و 800 هزار تومانی دریافت می کنند، برای خرید یک خانه 60 متری تهران با پس انداز یک سوم حقوق خود باید بیش از 90 سال صبر کنند تا بتوانند یک خانه خریداری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: توسعه بزرگراه های این استان به بیش از 11 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: در ششمین جلسه کمیته فنی فرآیند صدور موافقت اصولی تاسیسات گردشگری موافقت اصولی ساخت 4 هتل در شهر تهران صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه هرمزگان اظهارداشت: از 22 نقطه حادثه خیز و تصادف درجاده های استان، تاکنون 13 نقطه آن رفع و اصلاح شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
استاندار ایلام با اشاره به اهمیت مرز مهران گفت: حدود 60 درصد تردد زائران به عتبات عالیات و شهرهای مذهبی عراق و 4 ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان قزوین گفت: به منظور کاهش خسارت های احتمالی و جلوگیری از سرایت آتش به راه ها، 41 کیلومتر آتش بر در حاشیه راه های این شهرستان احداث شد
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی با توجه به شیوع ویروس کرونا دستگاه ضدعفونی کننده سطوح و هوا UVC برای سیستم حمل و نقل کشور طراحی کرده که طی 15 تا 20 دقیقه سطوح وسایل نقلیه را از کرونا پاکسازی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور ضمن اعلام افزایش تردد بین استانی در شبانه روز گذشته از ترافیک سنگین در مسیرهای ورودی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، افزایش غلظت ذرات معلق در هوای پایتخت کیفیت هوا را در حال حاضر در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین| رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین در ادامه به مشکلات مالیاتی قطعه سازان خودرو اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
قزوین| فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: در راستای افزایش ایمنی تردد های درون شهری و امنیت عابران پیاده 300 راننده متخلف اعمال قانون و 18 دستگاه موتور سیکلت توقیف شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای هشدار داد: شهروندان و ذی نفعان حمل و نقل جاده ای مراقب اخاذی افراد سودجو باشند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یکی از اقداماتی که به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته شده، کاهش تعداد مسافران تاکسی ها است که عدم رعایت این مسئله توسط برخی از رانندگان، موجب نارضایتی شهروندان شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
غول صنعت هوانوردی آمریکا، بوئینگ، تولید هواپیمای نمادین 747 خود را پس از تکمیل 16 هواپیمایی که قبلاً سفارش گرفته است، متوقف خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس کانون سراسری انبوه سازان ایران گفت: عوارض متعدد و افزایش قیمت نهاده هایی که بیشتر آن ها دولتی است موجب افزایش قیمت تمام شده مسکن شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم وزش باد و گرد و خاک در نوار شرقی کشور از بارش پراکنده باران در تهران طی روز دوشنبه (16 تیر) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۲   + ۱۲۲ سایت دیگر  
عضو کمیته کشوری کرونا درباره تاثیر همه گیری بیماری آنفلوانزا در فصل پاییز بر تشدید اپیدمی کرونا، گفت: تنها راهکار قطع زنجیره انتقال کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گران شدن قیمت روغن پایه برای تولید، روغن موتور و روغن های صنعتی را گران کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیران استانی بازار گردشگری با طرح دغدغه های خود درباره عواقب تمدید رکود کرونایی در بازار سفر و تفریح ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ماکوتا یوشیدا، مدیرعامل شرکت نیسان موتور اعلام کرد که این خودروساز باید به شرایط مثبت نقدینگی بازگردد و آن را تقویت کند تا بتواند بار دیگر پرداخت سود سهام خود را آغاز کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۷:۲۲   + ۹۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از ابتلای 2566 مورد جدید به کرونا در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۱۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: پلتفرم طراحی شده در پژوهشکده خودرو دانشگاه علم و صنعت بر مبنای پلتفرم پایه N90 بوده و به همین دلیل تولید داخلی خودرو L90 روی این پلتفرم بین سازمان گسترش و نوسازی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت که با فراهم شدن امکان صادرات و واردات خودرو، امکان به تعادل رسیدن قیمت و افزایش کیفیت وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی، گفت: راه آهن خواف - هرات آبان ماه به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا گفت: شرط ارائه خدمات و اخذ پلاک معلولان در مراکز تعویض پلاک، وجود اطلاعات معلول در سامانه پلیس که از طریق بهزیستی ثبت می شود، است.
مشاهده نتایج بیشتر...