جمعه ۲۸ دیساعت ۱۸:۱۵Jan 2019 18
 

تین نیوز (tinn.ir)

تین نیوز 29 اسفند 1394 تین نیوز 30 اسفند 1395 تین نیوز 1 فروردین 1396 تین نیوز 1 فروردین 1397 تین نیوز 31 اردیبهشت 1397 تین نیوز 31 خرداد 1397 تین نیوز 31 تیر 1397 تین نیوز 31 مرداد 1397 تین نیوز 31 شهریور 1397 تین نیوز 30 مهر 1397 تین نیوز 30 آبان 1397 تین نیوز 1 آذر 1397 تین نیوز 1 دی 1397 تین نیوز 2 دی 1397 تین نیوز 3 دی 1397 تین نیوز 4 دی 1397 تین نیوز 5 دی 1397 تین نیوز 6 دی 1397 تین نیوز 7 دی 1397 تین نیوز 8 دی 1397 تین نیوز 9 دی 1397 تین نیوز 10 دی 1397 تین نیوز 11 دی 1397 تین نیوز 12 دی 1397 تین نیوز 13 دی 1397 تین نیوز 14 دی 1397 تین نیوز 15 دی 1397 تین نیوز 16 دی 1397 تین نیوز 17 دی 1397 تین نیوز 18 دی 1397 تین نیوز 19 دی 1397 تین نیوز 20 دی 1397 تین نیوز 21 دی 1397 تین نیوز 22 دی 1397 تین نیوز 23 دی 1397 تین نیوز 24 دی 1397 تین نیوز 25 دی 1397 تین نیوز 26 دی 1397 تین نیوز 27 دی 1397 تین نیوز 28 دی 1397 
  ۳ ساعت پیش    
تا پایان خرداد 98، 700 کیلومتر به طول مسیرهای بزرگراهی کشور افزوده می شود. محمد اسلامی، وزیر راه وشهرسازی با اعلام این خبر گفت: این ظرفیت بزرگراهی خدمتی بزرگ برای مردم خواهد بود.
  ۵ ساعت پیش    
محمد راستاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ضمن بازدید از بندر بوشهر، گفت: توسعه راه ها و امکان دسترسی ریلی کمک می کند تا وضعیت بنادر ارتقا پیدا کرده و مزیت رقابتی مناسبی ایجاد شود.
  ۶ ساعت پیش    
ماندانا منصوریان، نماینده ایران در سازمان جهانی دریانوردی گفت: ششمین اجلاس ناوبری، مخابرات وجستجو و نجات دریایی تا 5 بهمن ماه در سازمان بین المللی دریانوردی برپا است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۸    
به گفته وی اگر ما بتوانیم خیرین علاقمند، متدین و انسان دوست را به سمت تامین نیازهای اصلی و بحرانی جامعه سوق بدهیم قطعا در گرایش نسل جوان به دین و جلوگیری از انحراف و دین گریزی تاثیرگذار خواهد بود
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۸    
رئیس شورای عالی استان ها ضمن انتقاد از دولت در بحث بودجه این نهاد گفت: ما نیازمند اعتبار 150 میلیارد تومانی برای شورای عالی استان ها، شورای استان ها و شورای شهرستان ها هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۳    
49 هزار واحد مسکن مهر در هشتگرد در دست اجرا داشتیم که 26 هزار واحد آن تحویل مردم شده ودر 17 هزار واحد نیز مردم ساکن شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۳    
مراسم بزرگداشت دومین سالروز شهدای حادثه پلاسکو، در قطعه 50 بهشت زهرا تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۸    
رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه داران خودرو مدعی شد: قیمت خودرو های خارجی اندکی کاهش یافته و زمان بیشتری نیاز است تا قیمت ها ریزش بیشتری داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۸    
در حالی که همزمان با نگرانی ها از تضعیف تقاضا برای نفت، تولید نفت آمریکا به سرعت به رقم بی سابقه 12 میلیون بشکه در روز نزدیک شده است، قیمت نفت روز پنجشنبه شاهد کاهش بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۸    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس گفت: عرضه و فروش بنزین و گازوئیل در مناطق مرری بالاتر از 1000 تومان در بودجه 98 پیش بینی شده تا 11 هزار میلیارد تومان درامد با فروش 15 میلیون لیتر عاید کشور شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۳    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره با سودمند توصیف کردن مذاکرات وزارت امورخارجه با کشور عراق گفت: امیدوار هستیم عملیات اجرایی اتصال خط آهن خرمشهر به بصره هرچه سریع تر فعال شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۳    
49600 پرواز انجام شده در سال 57 به 495 هزار و 756 پرواز در سال 96 افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۸    
وی در این سفر همچنین پروژه های انبارهای چند منظوره نگهداری کالا و مخازن نفتی به ارزش 63 میلیارد و 400 میلیون تومان را افتتاح کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۸    
آلاینده های گازی کلاسیک که معمولاٌ در هوای شهرها اندازه گیری و پایش می شوند، عبارتند از: مونواکسیدکربن (CO)، دی اکسید نیتروژن (NO2)، دی اکسید گوگرد (SO2) و ازن (O3).
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۲    
او الکترونیکی شدن پرداخت بیمه شخص ثالت را گامی رو به جلو برای کاهش تخلف در این زمینه برشمرده و گفته بود که دلیل ضرردهی شرکت های بیمه در شخص ثالث به دلیل واقعی نبودن قیمت بیمه نامه است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۲    
در این بین سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت 700 هزار تومان قیمت خورد و هر گرم طلای 18 عیار نیز 340 هزار تومان در طلافروشی ها معامله شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۲    
معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ضمن قدردانی از دست اندرکاران و برگزارکنندگان نمایشگاه بر اهمیت بومی سازی در کشور تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۷    
طی جلسه ای که صبح چهارشنبه با سازمان تعزیرات حکومتی برگزار شد، به این نتیجه رسیدیم که بسیاری از پرونده ها که با توجه به مصوبه اول در حال حل شدن بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۷    
عباس آخوندی در ادامه با تاکید بر اینکه برای ایران نگران است، گفت: باید از برجام مراقبت کنیم. نقد من به دولت خودمان این بود که بعد از خروج آمریکا از برجام اروپایی ها و چینی ها و .. ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۷    
اما محمدرضا الهیار، منصور آرامی و محمد سمیعی، نام های آشنایی در حوزه دریایی هستند که گفته می شود گزینه های احتمالی مدیریت سازمان بنادر و دریانوردی هستند و مذاکراتی با برخی از آنان صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۲    
نکته دوم که بسیار دردآورتر است این است که خرید 5 فروند آخر ATR با علم به مشکلات اشاره شده صورت گرفته که مواردی مانند خیانت و تبانی و خدای ناکرده احتمال سوءاستفاده از موقعیت برای نفع شخصی را به اذهان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۲    
سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: عوارض خروج از کشور برای زائران عتبات در سال 98مطابق قانون سال 96 اخذ می شود و افزایش نمی یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲    
صدا و سیما در بودجه سال 96، سهمی 5 درصدی از جرایم رانندگی را به منظور فرهنگ سازی در زمینه ترافیک به خود اختصاص داده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۷    
شرکت هواپیمایی فلای دبی در پیامی ازسرگیری پروازهایش به دمشق را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۷    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از جابجایی سه میلیون و 200 هزار نفر مسافر توسط ناوگان برون شهری استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۲    
پنجمین کارگاه آموزشی روسای ادارات تدارکات وپشتیبانی ستاد ومناطق راه آهن ج.ا.ا برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۲    
بندرلنگه همچنان سکاندار ترانزیت خودرو است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۷    
تغییری در فعالیت های جاری فرودگاه پیام ایجاد نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷    
جلسه تودیع و معارفه معاونان مسکن و ساختمان و معماری و شهرسازی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیران حوزه مسکن و شهرسازی در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷    
در جریان معاملات چهارشنبه 26 دی ماه بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید سه میلیون و 927 هزار تومان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۷    
وزیر راه و شهرسازی در بیستمین جلسه شورای عالی شهرسازی ومعماری ایران در سال 97 گفت: مشکلات منطقه 22 شهرداری تهران با تدوین و تصویب یک طرح ویژه ساماندهی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۲    
جلسه شورای حمل ونقل استان بوشهر به میزبانی بندر بوشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۲    
اعطای تخفیف های ویژه در حوزه ترانزیت و ترانشیپ کالا، جلب اعتماد بخش خصوصی، تسهیلات تشویقی برای عرضه ارز حاصل از صادرات، مکانیزه کردن و تسهیل فرآیندها و خدمات گمرکی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۷    
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه شورای اداری شهرستان پردیس از اقدامات و رویکرد خوب وزارت راه وشهرسازی برای بهبود سایت مسکن مهر این شهر قدردانی کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۷    
مدیر حقوقی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: یکی از هواپیماهای در حال تعمیر شرکت سپهران به دلیل پرداخت نشدن بدهی 60 میلیارد ریالی آن شرکت به این سازمان توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۷    
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: فعالیت دریایی از عصر فردا پنجشنبه 27 دی ماه در مازندران ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۲    
با ورود موج جدید برف و کولاک در کشور 12 هزار نیروی راهداری در حالت آماده باش قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۲    
85 درصد خودروهای راهدارخانه های استان چهارمحال و بختیاری فرسوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۷    
آگهی فراخوان پروژه احداث دیوارهای حفاظتی فرودگاه های ساری و کلاله به روش طرح و ساخت منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۷    
عضو هیات مدیره و راهبر امور حقوقی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، به عنوان رئیس کارگروه صیانت از ارزش ها و عفاف و حجاب منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۷    
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما صبح امروز (26 دی ماه) جلسه ای با سرمهمانداران و مهمانداران این شرکت در راستای رسیدگی به مشکلات آن ها داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۲    
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در جریان یک سانحه رانندگی در شهر مشهد سه نفر جان باختند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۲    
چرا کارخانه تحویل دهنده خودرو، تا این حد نسبت به تولیداتش بی تفاوت و سهل انگار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۲    
مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از راه اندازی 40 جایگاه عرضه سی ان جی در ایام گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و افزایش تعداد جایگاه های عرضه سی ان جی کشور به 2 هزار و 449 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در واکنش به اعتراض امروز برخی خریداران خودرو در مقابل این وزارتخانه تاکید کرد که خودروهایی که پیش از این با قیمت قطعی پیش فروش شده اند، مشمول افزایش قیمت های جدید نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۷    
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص نحوه اطلاع رسانی این سازمان در سانحه هواپیمای ارتش جمهوری اسلامی ایران توضیحاتی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۷    
شاید یکی از دلایل اینکه در مباحث بودجه ای سهم حمل ونقل ریلی هرسال کمتر می شود این است که کاهش توجه به بخش جاده ای با تبعات اجتماعی همراه است و بنابراین بخش ریلی همواره در سایه قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۷    
یارانه نقدی دی ماه ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۲    
در راستای تحقق پذیر شدن برنامه شهرداری مکلف شد در بودجه سنواتی اگر نیاز به اصلاح بودجه بود حداکثر تا پایان شهریور امسال بودجه را پیش بینی و به شورای شهر ارائه دهد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۲    
دادستان کل کشوربا بیان اینکه دستورالعملی را برای نظارت بر قیمت ها آماده کرده ایم، گفت: بر اساس این دستورالعمل دادستان های استان های سراسر کشور را مکلف کردیم که هیاتی متشکل از دستگاه های مرتبط تشکیل ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۲    
سی و نهمین نشست ایران شهر با موضوع تشیع و مساله ایران روز سه شنبه 2 بهمن در خانه گفتمان شهر و معماری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۷    
نشست تخصصی ضرورت انقلاب در اکتشاف سنگ آهن با حضور مهرداد اکبریان رییس انجمن سنگ آهن، بهروز برنا مشاورعالی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت تهیه و تولید مواد معدنی و سعید عسگرزاده دبیرانجمن سنگ آهن ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۲    
رئیس کل بانک مرکزی از ابلاغ دستورالعمل سپرده ریالی مبتنی بر ارز طی روزهای آینده و آغاز فرآیند ایجاد بازار متشکل معاملات ارزی خبردادوگفت:این اقدامات نویدبخش استمرار ثبات بازار پول و ارز است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۲    
مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر رفع مشکل تامین مواد اولیه قطعه سازان تا پایان بهمن ماه، از آغاز تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۲    
29 مجتمع رفاهی در جاده های سیستان و بلوچستان به مسافران خدمت ارائه می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۲    
شورای عالی کار در حالی افزایش حق مسکن کارگران را در دستور کار قرار داده که سه سناریو در این نشست از سوی نمایندگان شرکای اجتماعی مطرح شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۷    
موضوع جدایی راستاد از سازمان بنادر و دریانوردی مدتی پیش و همزمان با اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های دولتی و خروج چند استاندار از بدنه وزارت کشور مطرح شده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۲    
این انجمن ها منتخب چه کسانی هستند؟ آیا واقعا راننده و کامیوندار در انتخابات شرکت کرده اند؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۷    
با برگشت تحریم ها و خروج آمریکا از برجام بسیاری از امیدها برای جذب سرمایه های خارجی به گردشگری که به دلیل برجام و لغو تحریم ها زنده شده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۲    
زیر پوست نوسانات رفت و برگشتی بازار ارز جریان های متناقضی شکل گرفته است. گروهی باور دارند، بازارساز در پی آن است که پس از تثبیت اولیه قیمت، دلار را در مسیر کاهشی قرار دهد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۷    
برخی کارشناسان هوانوردی معتقدند نحوه اطلا ع رسانی اتفاقی که روز دوشنبه (24 دی) برای هواپیمای ارتش رخ داد، نشان داد جای خالی یک استرانژی رسانه ای صحیح در صنعت هواپیمایی کاملا مشهود است. ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۵    
هر خودرویی که تا یک سال آینده موفق به رعایت استانداردها نشود باید تولیدش متوقف و از چرخه خارج شود. نیره پیروزبخت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۵    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 98 گفت: طبق مصوبه این کمیسیون به دولت اجازه داده شد تا 30 میلیارد دلار فاینانس از کشورهای خارجی علاوه بر سهمیه سال های قبل انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۵    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی حادثه تلخ سقوط هواپیمای حامل کارکنان نیروی هوایی ارتش را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۵    
محمدباقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم دومین سالگرد شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو گفت: خاطرم هست وقتی حادثه پلاسکو اتفاق افتاد به دوستان عرض کردم به سهم خودم تا روزی که در قید حیاتم خودم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۵    
4, 1 میلیون TEU در پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران جابه جا شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۱    
وزیر ارتباطات در پیامی مبهم از قرارنگرفتن ماهواره پیام در مدار نوشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۱    
دولت به سوخت یارانه می دهد؛ اما به حمل ونقل عمومی نمی دهد. محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران بابیان این مطلب گفت: نمی توان تمام پول بلیت را از مسافر گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۶    
در جلسه بعدازظهر امروز جلسه شورای عالی ترافیک تهران برگزار می شود. محسن پورسیدآقایی، معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام این خبر افزود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۶    
کارکنان هشت فرودگاه آلمان از جمله بزرگترین فرودگاه این کشور در فرانکفورت با آغاز اعتصاب از بامداد امروز (سه شنبه) تردد هوایی را فلج کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۶    
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش از سرهنگ فرشاد مهدوی قلعه که در حادثه هواپیمای بوئینگ 707 مجروح شده و در بیمارستان بستری است، عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱    
مشکلات داخلی بیش از تحریم ها اقتصاد ایران را اذیت می کند
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۶    
ترافیک تهران مثل کلافی درهم پیچیده است. از هر طرف که بازش کنی از سوی دیگر به بن بست می رسی. آلودگی هوا هم به دنبال این ترافیک لاعلاج ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۱    
محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی بابیان این که از 400هزار واحد مسکونی برنامه ریزی شده، 200هزار واحد در شهرهای جدید ساخته می شود گفت: در سال 97 ساخت 60 هزار واحد مسکونی در دست اقدام قرارگرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۱    
پروازهای ارومیه – استانبول – ارومیه که از 27 آبان امسال متوقف شده بود از 24 دی ماه از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۶    
براساس لایحه بودجه سال 1398 سه طرح بهسازی، نوسازی و نگهداری خطوط راه آهن، بهسازی ناوگان راه آهن و نیز بهسازی و نوسازی ایستگاه های راه آهن به ترتیب با اعتباراتی معادل 3200 میلیارد تومان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۶    
یک کارشناس صنعت هوایی دلیل نبود دستگاه های ناوبری فرودگاه پیام در بروز سانحه هوایی بوئینگ B707 را درست ندانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۶    
دولت زمانی تصمیم گرفت که بخش ناوگان را خصوصی سازی کند اما پس ازاین اقدام، راهکارهایی که منجر به علاقه مندی بخش خصوصی به سرمایه گذاری در این حوزه با اتخاذ روش های علمی شود، مشخص نشدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۶    
بزودی و از موضعی شفاف تر در موضوعات مرتبط با مسکن و مهندسی ساختمان نظراتم را با جامعه مخاطب این موضوعات درمیان خواهم گذارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۶    
محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی بابیان این که از سفر قبل تاکنون برای اینچه برون سه جلسه داشته ایم گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۷    
درصورت پولی شدن تونل ها و پل طبقاتی صدر پیش بینی می شود که درآمد سالانه شهرداری حدود 228 میلیارد و 125 میلیون تومان افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۷    
در سال های گذشته حجم بار 40 درصد افزایش یافته اما ناوگان حمل ونقل 120 درصد رشد کرده اند و این توسعه نامتوازن سفره رانندگان و سایر فعالان صنعت حمل ونقل را کوچک تر کرده است..
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۷    
نشست خبری علی نویریان، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، محمد شکرچی زاده، رئیس مرکز تحقیقات مسکن، احمد اصغری مهرآبادی، قایم مقام وزیر راه در مسکن مهر و ابوالقاسم رحیمی انارکی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۲    
تاکید استاندار اصفهان بر طراحی پروژه های فرودگاهی استان بر اساس شاخص های ملی
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۷    
واردات بدون انتقال ارز موجب می شود منشا تامین ارز جهت واردات خودرو مشخص نباشد و این در حالی است که طی ماههای گذشته بانک مرکزی تمام تلاش خود را مصروف آن کرده که با حاکم کردن نظم بر بازار ارز ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۷    
تغییر رویه صدور بلیت قطار حومه ای نه تنها سفر را آسان تر نکرده، بلکه دردسرهای جدیدی برای مسافران پدید می آورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۷    
در 9ماهه نخست امسال تعداد زائران و مسافران ورودی و خروجی به مشهد مقدس حدود یازده میلیون نفر بوده که شاهد رشد 17 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۷    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بردسکن از افتتاح فاز دو پروژه روکش آسفالت گرم محور بردسکن انابد حدفاصل تقاطع روستای برجک تا تقاطع روستای مظفرآباد در دهه فجر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۲    
مهلت تعیین شده برای بازگشت ارز صادراتی به اتمام رسیده است و مدیران نظام بانکی از طراحی سامانه ای خبر می دهند که قطع تمام خدمات دولتی برای صادرکنندگانی که ارز را نیاورند را هدف گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۲    
پروازهای صبح سه شنبه 25 دی ماه فرودگاه شهدای ایلام به دلیل مه گرفتگی شدید لغو شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۲    
آزمون معاینه فنی در کشور نشانگر آن است که بسیاری از خودروهای گران تر از پراید در مواردی مانند ترمز، توازن چرخ ها، آلایندگی و ... از این خودرو بدنام داخلی عقب تر هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۲    
قیمت های جدید خودروهای پرتیراژ در شرایطی اعلام شد که بی تردید این مساله، توقعاتی هم وزن افزایش قیمت برای مصرف کنندگان و دولت در قبال خودروسازان ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۷    
باوجود تعهدات معوق خودروسازان با اعلام قیمت های جدید خودروهای داخلی، خودروسازان اقدام به فروش فوری محصولات باقیمت جدید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۷    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از مشکلاتی که سامانه نیما برای صادرکنندگان ایجاد کرده است سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۷    
رییس اتاق بازرگانی تهران در نامه ای به رییس کل بانک مرکزی، با اشاره به تعطیلی بسیاری از بنگاه های خصوصی خواستار تجدیدنظر این نهاد پولی در تسویه دیون وتعهدات ارزی این واحدها به نرخ رسمی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۲    
کامیون های الکتریکی خودران که در آینده بخش زیادی از حمل ونقل کالا را در دست خواهند داشت یکی از بزرگ ترین عرصه های رقابت غول های خودروسازی جهان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۲    
این بودجه کجا اختصاص یافته است؟ آیا مهمترین دلیل رشد حوادث جاده ای همین نیست؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۲    
منابع آگاه اعلام کردند پس از چهار ماه توقف صادرات حامل های انرژی از ایران به کره جنوبی، این کشور در ماه ژانویه دو میلیون بشکه میعانات گازی از ایران دریافت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۷    
سانحه برای دومین بار رخ داد؛ اولی بدون حادثه اما در رده حادثه جدی و مورد دوم، در قالب یک حادثه که منجر به مرگ 15 نفر از هموطنان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۷    
نقشه صادق خان، شهردار لندن برای تشویق ساکنان پایتخت انگلیس به استفاده از دوچرخه در سفرهای درون محله ای ، با انتشار جزئیات طرح عملیاتی دوچرخه سواری، رونمایی شد ...
مشاهده نتایج بیشتر...