پنجشنبه ۲۷ مهرساعت ۱۴:۴۹Oct 2017 19

تین نیوز (tinn.ir)

تین نیوز 29 اسفند 1394 تین نیوز 30 اسفند 1395 تین نیوز 30 فروردین 1396 تین نیوز 1 مرداد 1396 تین نیوز 31 شهریور 1396 تین نیوز 1 مهر 1396 تین نیوز 2 مهر 1396 تین نیوز 3 مهر 1396 تین نیوز 4 مهر 1396 تین نیوز 5 مهر 1396 تین نیوز 6 مهر 1396 تین نیوز 7 مهر 1396 تین نیوز 8 مهر 1396 تین نیوز 9 مهر 1396 تین نیوز 10 مهر 1396 تین نیوز 11 مهر 1396 تین نیوز 12 مهر 1396 تین نیوز 13 مهر 1396 تین نیوز 14 مهر 1396 تین نیوز 15 مهر 1396 تین نیوز 16 مهر 1396 تین نیوز 17 مهر 1396 تین نیوز 18 مهر 1396 تین نیوز 19 مهر 1396 تین نیوز 20 مهر 1396 تین نیوز 21 مهر 1396 تین نیوز 22 مهر 1396 تین نیوز 23 مهر 1396 تین نیوز 24 مهر 1396 تین نیوز 25 مهر 1396 تین نیوز 26 مهر 1396 تین نیوز 27 مهر 1396 
  ۲ دقیقه پیش    
نجمه شمس- بر شانه پرنده آهنین می نشینیم، می غرد و اوج می گیرد و پرواز آغاز می شود، می رود و می رود تا با نزدیک شدن به مقصد، کم کم خود را به زمین نزدیک کند و بنشیند و لحظاتی آرام گیرد...
  ۱ ساعت پیش    
مناقصه عملیات اجرایی پل بزرگ شهر پل سفید . رابط های مربوطه و تقاطع غیر همسطح آلاشت در استان مازندران توسط شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور با برآورد مالی 445450000000 ریال در دو مرحله ...
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: خلیج فارس امروز و فردا متلاطم است.
  ۱ ساعت پیش    
یکی از مشکلات اساسی ما برای توسعه صادرات محصولات صنعت، مشکلات موجود در نظام بانکی و نبود مبادلات بانکی با بانک های معتبر و بزرگ خارجی است.
  ۱ ساعت پیش    
در پی خروج قطار از خط تهران کرج و اختلال در سرویس دهی مترو،شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل واحد پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وزش باد شدید در بخش هایی از جنوب شرق کشور از آفتابی بودن آسمان بیشتر مناطق کشور خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
25 تن از وزرای خارجه اسبق جهان با ارسال نامه ای به رهبران کنگره آمریکا خواستار پایبندی واشنگتن به برجام شدند.
  ۲ ساعت پیش    
مراسم استقبال رسمی از معاون اول رییس جمهوری اسلامی ایران توسط نخست وزیر ترکیه برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از افزایش 45 درصدی صادرات از بازارچه های مرزی و گمرکات استان خبر داد و گفت ...
  ۲ ساعت پیش    
سرپرست اورژانس کشور با اشاره به خروج متروی سریع السیر کرج تهران از ریل گفت: خوشبختانه این حادثه هیچ مصدومی نداشته است.
  ۲ ساعت پیش    
ساعتی پیش متروی کرج-تهران از ریل خارج شد.
  ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی مجلس گفت:براساس تعهدات ایران در کنوانسیون رامسر حداقل 20 درصد تالاب ها باید احیا شود.
  ۲ ساعت پیش    
صندلی هایی در این اتوبوس وجود دارند که به طور اتوماتیک جمع شده تا فضای بیشتری را ارائه می دهند و جایگاه مناسبی برای صندلی های چرخدار ایجاد کنند.
  ۲ ساعت پیش    
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی افزایش قیمت بلیت هوایی اربعین در نشست هفته آینده کمیسیون متبوعش با حضور رییس سازمان هواپیمایی و تعزیرات حکومتی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
شهردار تهران و هیات همراه با حضور در مرکز بازیافت اینچئون ضمن دیدار و گفت و گو با مسئولان این مرکز از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
  ۲ ساعت پیش    
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: مرز شلمچه نسبت به سایر گذرگاههای کشور که برای عبور زائران برای شرکت در همایش عظیم اربعین پیش بینی شده اند، وضعیت مطلوبتری دارد.
  ۲ ساعت پیش    
معضل ترافیک با عملکرد سلبی و سلیقه ای مرتفع نمی شود و باید به دنبال برنامه محوری و تعامل با نهادهای مسئول و حاکمیتی به منظور رفع مشکلات اساسی شهر باشیم.
  ۲ ساعت پیش    
تفاهم نامه همکاری بین شرکت راه آهن و سازمان هواشناسی کشور به منظور هم افزایی و بهره برداری بهینه از خدمات هواشناسی در صنعت حمل ونقل ریلی امضا شد.
  ۳ ساعت پیش    
مناقصه لکه گیری آسفالت محورگناوه- گوره -بی بی حکیمه( حدفاصل سه راهی گوره-سه راهی شول) توسط اداره کل حمل ونقل وپایانه های استان بوشهر در یک مرحله برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
مهندس محمد الهی نیا از سوی رحمت اله مه آبادی به عنوان سرپرست مدیریت ایمنی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران منصوب شد.
  ۳ ساعت پیش    
طبق اعلام اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز وضعیت کیفی هوای شهرستان های کرج و فردیس برای گروه های حساس در شرایط ناسالم قرار گرفت.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت، یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت خودرو را اظهارنظرهای غیرکارشناسی در خصوص توقف واردات آن دانست.
  ۳ ساعت پیش    
کارشناسان هشدار دادند: عمیق ترین دریاچه جهان که در روسیه قرار دارد با شدیدترین بحران ها در سال های اخیر مواجه شده است.
  ۳ ساعت پیش    
با ابلاغ مصوبه هیات دولت به پلیس راهنمایی و رانندگی شماره گذاری خودروهای پرمصرف از امروز از سر گرفته شد.
  ۳ ساعت پیش    
ارزش 14 ارز بین بانکی در حالی روند کاهشی داشت که ارزش دلار آمریکا با افزایش 26 ریالی نسبت به روز کاری گذشته روبرو شده است.
  ۳ ساعت پیش    
با اسیدی شدن هرچه بیشتر اقیانوس ها بر اثر تغییرات اقلیمی پیکربندی مجموع اکوسیستم های دریایی مورد تهدید قرار می گیرد.
  ۳ ساعت پیش    
مناقصه عملیات تعمیر و بهسازی جسم راه بابتن غلتکی RCCP وروکش آسفالت محور پل شهدا تا پل چهر استان کرمانشاه توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ستان کرمانشاه با برآورد مالی 24258697599 ریال در یک ...
  ۳ ساعت پیش    
به طورکلی اقتصاددانان از نظر هدف های سیاست کلان اقتصادی، بر مواردی مانند اشتغال کامل، ثبات قیمت ها (کنترل تورم) توزیع عادلانه درآمد و رشد مداوم اقتصادی تأکید دارند ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی هرمزگان با بیان اینکه شعاع دید افقی در مرکز استان به زیر هزار متر کاهش یافت گفت: طبق پیش بینی های صورت گرفته شدت و اوج این گرد و غبار در صبح پنج شنبه است و انتظار است تا ساعات شب از ...
  ۴ ساعت پیش    
بر اساس نتایج یک نظرسنجی، اکثریت قابل توجهی از مردم آمریکا از توافق اتمی با ایران حمایت می کنند.
  ۴ ساعت پیش    
فرمانده پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان گفت: با تکیه بر هوشیاری خود شیوه جدیدی از جاسازی موادمخدر در تریلرها را در جنوب شرق کشور کشف کردند.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر عامل ناوگان ریلی شمالغرب کشور از راه اندازی نخستین قطار 5 ستاره کشور در مسیر زنجان به مشهد و بالعکس از دوم آبان ماه خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تصویر ما از آینده چابهار تصویری پر از نیاز به نیروی انسانی است و اعتقادداریم توسعه ای می تواند پایدار و ماندگار باشد که نقش و مشارکت جدی را برای جوامع محلی و ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی از راه اندازی سایت مرزی منطقه ویژه اقتصادی استان در مرز ماهیرود خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
ازبکستان جدیدترین مشتری نفت خام ایران است که درخواست خود را برای خرید نفت از ایران ارائه کرده است.
  ۴ ساعت پیش    
مناقصه تکمیل آسفالت محور گچ علیا شهرستان راور توسط اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان با برآورد مالی 2707634852 ریال در یک مرحله برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: کارگاه دوروزه ارتقای کسب وکار با تکیه بر ظرفیت های بومی در حوزه های گردشگری و صنایع دستی 24 تا 25 مهرماه در چابهار برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، گفت: ترافیک در آزاد راه تهران -کرج نیمه سنگین است.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس پلیس راه استان البرز از فعال بودن 25 دوربین ثبت تخلف رانندگی در سطح استان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
با آغاز گرد و غبار در سطح استان بنادر و دریانوردی هرمزگان وضعیت تعطیلی موقت بنادر پورت کلوز را اعلام کرد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت:رمز موفقیت مدیریت شهری، همدلی شورا ، شهردار و مردم است و انتخاب شهردار توسط مردم، گامی به سوی توسعه پایدار شهری است.
  ۴ ساعت پیش    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران معتقد است دولت به دلیل برخی عوامل از جمله افت صادرات نسبت به واردات و تامین ارز مورد نیاز برای هزینه های جاری ...
  ۵ ساعت پیش    
در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز آینده از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل ...
  ۵ ساعت پیش    
پنج کشور اسپانیا، چین، آلمان، عراق و ایرلند به ترتیب از ابتدای دولت یازدهم تاکنون بیشترین حجم سرمایه گذاری در ایران و در بخش صنعت، معدن و تجارت را به خود اختصاص دادند.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس پلیس راه استان البرز محدودیت های ترافیکی محور کرج – چالوس را اعلام و از یک طرفه شدن محور در روز جمعه خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل مدیریت بحران استان کردستان از اجرای مانور لحظه صفر بر اساس تصمیمات شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و کمیته راهبردی اجرای مانور و با حضور دستگاه های اجرایی از جمله اداره کل راه و شهرسازی خبر ...
  ۵ ساعت پیش    
یک عضو شورای اسلامی شهر خرمشهر گفت: فاضلاب در برخی مناطق مثل صد دستگاه خرمشهر سه ماه است وارد بعضی از خانه های مردم شده است.
  ۵ ساعت پیش    
شرکت نفتی روس نفت روسیه روز چهارشنبه قرارداد تولید نفت در پنج منطقه از اقلیم کردستان را با مسئولان این اقلیم امضا کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
به دلیل کاهش دید افقی در پی بروز گردوغبار و هم چنین تلاطم دریا ناشی از وزش باد محلی، بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز از نخستین ساعات صبحگاهی امروز تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
  ۵ ساعت پیش    
محمدعلی نجفی در حکمی علی نوذرپور را به عنوان شهردار منطقه 22 تهران منصوب کرد.
  ۶ ساعت پیش    
کمپانی فراری طراحی مدل SUV خود را تأیید و تأکید کرد که این خودرو پس از ارائه به بازار برترین در کلاس خود خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۳    
آژانس ایمنی هواپیمایی اروپا خواستار به تعلیق در آمدن استفاده از محصولات فولادی شرکت کوبه استیل ژاپن توسط شرکت های هواپیماسازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۴    
منابع عراقی از به زمین نشستن اولین هواپیمای عربستانی در فرودگاه بغداد پس از توقف 27 ساله خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: کیلومتر 135 جاده بندرعباس سیرجان قبل از پلیس راه گهکم از ساعت 6 صبح لغایت 8 شب از 30 مهرماه لغایت 5 آبانماه 1396 بسته خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۵    
چهارمین اجلاس روسای سازمان های هواپیمایی کشوری منطقه خاورمیانه ایکائو با حضور 17 کشور و هشت سازمان بین المللی در حوزه هواپیمایی غیرنظامی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۲    
سمینار مراکز آموزش خلبانی در سالن کنفرانس این سازمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۲    
رییس مرکز فوریت های پزشکی شوشتر گفت: برخورد 2 خودرو پراید در جاده شوشتر - شعیبیه یک کشته و 2 زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۹    
بیستمین گرد همایی مسئولین استاندارد پرواز و معاونین فنی-عملیاتی شرکت های هواپیمایی روز گذشته برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۹    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان اهر، از جان باختن دو نفر و مصدوم شدن یک نفر در پی سانحه رانندگی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۶    
رئیس کمیته حمل ونقل ستاد برنامه ریزی، مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین در خراسان رضوی گفت: نرخ بلیت اتوبوس از مشهد به مرز عراق تابع عرضه و تقاضا و توسط اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشوری تعیین می ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۳    
مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد: در صورت تأمین اعتبار 3 میلیارد تومانی محور حادثه خیز نهاوند-فیروزان تا اواخر خرداد سال آینده چهارخطه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۰    
مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: طی نیمه نخست امسال پنج هزار و 768 برگ معاینه فنی برای ناوگان سنگین در این استان صادر شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۰    
عملیات اجرایی محور شال- ماجولان- ماسوله به طول 35 کیلومتر در محدوده استان اردبیل در حال اجراست که با تأمین اعتبار سال آینده قابل افتتاح خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۷    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان هرمزگان اعلام کرد: جهت اجرای عملیات نصب سنسورهای سیستم توزین در حال حرکت کیلومتر 135 جاده بندرعباس – سیرجان قبل از پلیس راه گهکم از ساعت 6 صبح لغایت 8 شب از 30 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۴    
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همدان از احداث نخستین دیوار سبز و زنده شهر همدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۱    
سرپرست اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان گفت: آبان ماه امسال جشنواره هم پیمانی ایمنی رانندگان حرفه ای در سمنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۸    
معاون سازمان راهداری گفت: سامانه هوشمند جریمه منجر به افزایش ایمنی و امنیت در جاده های کشور خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۲۵    
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران با اشاره به اوضاع بازار وارداتی ها گفت : طی هفته جاری اتفاق خاصی در بازار وارداتی رخ نداده و همچنان قیمت های چند روز گذشته بر بازار وارداتی ها حاکم است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۹    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان تأکید کرد: بحث حذف نقاط حادثه خیز به عنوان یکی از اولویت های این اداره کل، به جد دنبال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۹    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان از جابه جایی زائران اربعین در این استان با تخصیص 400 دستگاه اتوبوس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۹    
عضو هیات مدیره انجمن تخصصی همگن قطعه سازان خودرو با ابراز تاسف از وضعیت تولید قطعه سازان ، گفت :افزایش تولید محصولات مونتاژی، اوضاع تولید در واحدهای قطعه سازی در کشور را بسیار نگران کننده کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در سال های گذشته چه در بخش راه های شریانی و چه در بخش راه های غیر شریانی با تنگنای اعتباری جدی مواجه بودیم و در این زمینه انتظار داریم که استانداران توجه بیشتری به ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۰    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، با تشریح تصادفات 24 ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی کشور، گفت: این تصادفات 3 مجروح و دو کشته داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۷    
شرکت فراب با حضور در کنفرانس و نمایشگاه Hydro 2017 که با شعار شکل دهی به آینده برق آبی (Shaping the Future of Hydropower) در شهر سویل اسپانیا برگزار شد، توانمندی های فنی و مهندسی خود را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۷    
با "گولاس" می توانید با سرعت 115 کیلومتر بر ساعت جاده را پدال بزنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۴    
پارلمان محلی پایتخت روز گذشته طرحی دو فوریتی با عنوان شناسایی و ایمن سازی ساختمان های ناایمن بلندمرتبه شهر تهران و رفع خطرات آنها برای راه اندازی تور ایمنی برای پلاسکو های پایتخت به تصویب رساند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۲    
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی از دستگیری باند تصادفات ساختگی در طبس خبر داد و گفت: متهمان بر اساس شواهد اولیه از این طریق بیش از یک میلیارد تومان کلاهبرداری کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۶    
با بازگشت دوباره شرکت هواپیمایی ساها به فرودگاه اصفهان پرواز روزانه تهران- اصفهان – تهران برقرار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۸    
براساس گزارش سازمان بهداشت جهانی جاده های ایران مرگ آورترین جاده های جهان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۸    
مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: ایجاد چند ایستگاه هواشناسی جاده ای با هدف افزایش ایمنی تردد مسافران و کشاورزی به ویژه برای توسعه پسته کاری در استان در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۸    
مدیرکل فرودگاه های فارس از برقراری پنج پرواز جدید در مسیر شیراز- بندرعباس توسط هواپیماهای ATR ایران ایر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۲    
رئیس کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: بر اساس قراردادی که با کشور چین بسته شده است، حدود 100 دستگاه اتوبوس وارد شهر مشهد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۶    
رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: 1138 هکتار از بافت شهری قم به عنوان بافت فرسوده انتخاب شده بود که 600 هکتار نیز در بررسی های جدید به این مقدار افزوده شده که حجم بافت های فرسوده شهر را به 1738 هکتار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۶    
شاید خیلی از شهروندان تهرانی همین حالا که این گزارش را می خوانند صحبت های نگارنده را تأیید کنند که چرا باید وقتی در اتوبوس و مترو به محل کار و دانشگاه می روند یا زمانی که به خانه باز می گردند پشت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۷    
یک کارشناس حوزه معماری و شهرسازی با اشاره به بحث ترمیم بافت های فرسوده که شهردار تهران روز گذشته در نخستین نشست خبری خود به آن اشاره کرده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۴    
به مناسبت هفته جهانی غذا در چند ایستگاه مترو تهران، پایگاه های مشاوره رایگان سلامت دایر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۱    
در مراسمی به مناسبت گرامیداشت روز ملی آتشنشانی و ایمنی از آتشنشانان برتر و شاخص فرودگاه های کشور تجلیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۹    
شهردار تهران در حکمی، رئیس مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۶    
ضو کمیسیون و برنامه و بودجه شورای شهر تهران، گفت: بودجه سال 97 شهرداری تهران بر اساس برنامه سوم شهرداری تهران تدوین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۳    
عضو شورای شهر هفت بند از نواقص ایمنی خط هفت مترو تهران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۳    
مه آبادی مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از فرودگاه سبزوار بازدید کرد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۰    
بر اساس اعلام سازمان قطار شهری اصفهان مسیر و برنامه زمانبندی حرکت مترو اصفهان از ایستگاه قدس تا ایستگاه آزادی با سرفاصله 20 دقیقه مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۷    
مدیر مطالعات و برنامه ریزی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه میانگین عمر ناوگان اتوبوسرانی شهر اصفهان را 8.5 سال اعلام کرد و گفت: در حال حاضر 60 درصد ناوگان اتوبوسرانی اصفهان فرسوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۴    
به نظر میرسد شهرداری با همکاری پلیس و راهور باید طرحی را برای سازماندهی پارک حاشیه ای خودروها در سطح شهر ایجاد و اجرایی کنند تا دیگر شاهد حضور پارکبانان بدون مجوز ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۱    
دادستان تهران با تصریح به این که برطرف کردن مشکلات مرتبط با ترافیک، آلودگی هوا، موتورسوارها و نظایر آن را باید در طرح های کلان به عنوان مورد بحث قرار داده شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۸    
وقتی از آتشنشانان نام برده می شود بیش از هر چیز آتشنشانان شهری به ذهن می آید و شاید تنها فعالان فرودگاهی و حمل و نقل هوایی با وجود گروهی از آتشنشانان در فرودگاه ها آشنا باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵    
امروز همه مردم به موضوع میراث فرهنگی و حفظ آثار و بناهای تاریخی علاقه مند شده اند و ما نباید دیگر از لفظ بافت فرسوده برای بافت های تاریخی استفاده کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵    
مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اسدآباد از افزایش 23 درصدی میزان جابجایی بار در این شهرستان طی 6 ماه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۳    
در پی ملاقات و مذاکره دکتر دهقانی نماینده مردم تفت ومیبد بارحمت اله مه آبادی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران،فرودگاه شهید صدوقی یزد به سامانه(PALS) مجهز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۰    
ایجاد پارکینک و ساماندهی مشکلات ترافیکی از جمله وظایف شهرداری هاست اما در برخی از مناطق شهر شهرکرد مسئولان شهرداری شهرکرد نسبت به این مسائل بی توجه بوده و نارضایتی و گلایه مردم را به دنبال داشته است.
مشاهده نتایج بیشتر...