یکشنبه ۰۵ خردادساعت ۰۹:۳۴May 2019 26

جدیدترین‌های «ترافیک»

عصر ایران   ۳ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس کنترل ترافیک فرماندهی پلیس راه البرز گفت: جاده کرج - چالوس فردا دوشنبه با هدف روان سازی ترافیک یک طرفه می شود. سروان مسعود خانجانی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر این اساس، از ساعت 15 روز دوشنبه هفته جاری تا ساعت 24 همان روز تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است ...
ایلنا   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت ترافیک معابر بزرگراهی تهران در روز پنجم خرداد ماه 98 را تشریح کرد.
میزان   ۴۴ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت ترافیک معابر بزرگراهی تهران در روز پنجم خرداد ماه 98 را تشریح کرد.
میزان   ۵۹ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تمهیدات ترافیکی شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:کلیه تردد خودروهای سنگین و عملیات عمرانی در سطح شهر تهران ممنوع شد.
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره نکات ایمنی که باید عابران پیاده در شب های قدر رعایت کنند بیشتر بدانید.
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (پنجم خرداد ماه 98) را تشریح کرد.
اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:برای بسیاری از مردم رفت و آمد به سر کار بخشی جدا نشدنی از اتفاقات زندگی روزمره است. در شهرهای کوچک که معمولا خبری از ترافیک در آنها نیست، این مساله وقت زیادی نگرفته و افراد می توانند در زمانی کوتاه به محل کار یا خانه خود برسند.
آنا   ۶ ساعت پیش    
قطعاً مواردی مانند پارک دوبله خودرو، توقف خودرو مقابل پل ها و شیرهای آتش نشانی موجب تشدید بار ترافیک شهری در شب های قدر خواهد شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از یاسوج ، در شهر کوچکی همچون دهدشت، وقتی از کنار خیابان عبور می کنیم با پارک های دوبلی دیده می شود که سبب احاطه فضای خیابان شده و مشکل ترافیک و ازدحام به وجود می آید. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 1:05 دیروز جمعه تصادف شدید یک دستگاه تریلی کمر شکن با یک دستگاه کامیون حمل روغن هیدرولیک در بزرگراه یاسینی خسارت جانی نداشت. در پی برخورد یک دستگاه تریلی کمرشکن با یک دستگاه کامیون حمل روغن هیدرولیک، ترافیک زیادی در مسیر ایجاد شده و سطح بزرگراه لغزنده شده بود. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر واحد ساماندهی محدودیت ها و طرح های ترافیک گفت: خبرنگاران ذی صلاحی که طرح ترافیک خبرنگاری به آنها اختصاص پیدا نکرده، کارت بلیط الکترونیکی دریافت خواهند کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: طرح مناسب سازی گذرگاه های عابرین پیاده در 4 معبر اصلی شهر اجرایی می شود.
برترین ها / نود   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وبسایت نود: استقلال فصل عجیبی را پشت سر گذاشت. فصلی که خوب شروع نکرد، رویایی ادامه داد و پایان تلخی داشت. آبی ها در این فصل هرگاه که به بن بست می رسیدند، با خرید بازیکن تلاش می کردند از چاله های پیش روی عبور کنند. اتفاقی که ترافیک شدیدی را در خطوط ین تیم به وجود آورده بود ...
ناطقان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۳    
کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 7.8 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها کاهش یافت و به 13 درصد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ترافیک سنگین کوهنوردان در راه صعود به اورست باعث کشته شدن 5 نفر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاری، آخرین وضعیت طرح ترافیک خبرنگاران را اعلام کرد.
پدال نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز- سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (چهارم خرداد ماه 98) را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن ندای معلولان کشور از کاهش سهمیه طرح ترافیک معلولان انتقاد کرد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 از بهره برداری پل مکانیزه عابرپیاده در خیابان دماوند تقاطع خیابان منتظری با هدف ارتقاء سطح ایمنی تردد شهروندان خبر داد.
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (چهارم خرداد ماه 98) را تشریح کرد.
آناج   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
خیابان آزادی به عنوان یکی از اصلی ترین مسیر های تبریز در سه، چهار سال گذشته به لطف تصمیمات غیر کارشناسی شده در اجرای پروژه ها روز به روز بر بار ترافیکیش افزوده می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۶    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: تمام محورهای کشور بدون ترافیک هستند و تردد به صورت روان در جریان است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
تعداد خودروها در ایران به ازای هر 1000 نفر، 240 دستگاه و متوسط مصرف روزانه بنزین در سال 1397 حدود 88 میلیون لیتر بوده است. بر اساس اعلام مؤسسه مطالعات و کنترل ترافیک تهران، مصرف بنزین طی سال های 1390 تا 1397 کمی کمتر از 50 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ رازقی گفت : از رانندگان درخواست می شود از پارک کردن وسایل نقلیه خود در فضاهای غیر مجاز (روی پل ها، پارک دوبله و ...) همجوار با مراکز مذهبی، مسجدها و اماکن پرترددی که به منظور برگزاری مراسم شب های احیا اختصاص یافته و معابر کم عرض مجاور خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 7.8 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها کاهش یافت و به 13 درصد رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ سرهنگ دوم عباس اوتادی جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور درباره وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی شهر تهران در صبح روز شنبه 4 خرداد گفت: باتوجه به برگزاری اولین شب از لیالی قدر و انجام عبادات شهروندان تا نیمه شب ...
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۵۳ سایت دیگر  
مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک از تمدید مهلت طرح ترافیک خبرنگاری تا 15خرداد ماه خبر داد. گسترش نیوز : عمار سعیدیان فر، در مورد آخرین جزییات تعیین سهمیه خبرنگاری با بیان اینکه به دلیل طولانی شدن فرآیند بررسی مدارک خبرنگاران متقاضی دریافت سهمیه و تخفیف 90درصدی ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم در محدوده کلانشهرها خبر داد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ رحمانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور های شمالی کشور گفت: ترد در جاده های شمال روان و فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (چهارم خرداد ماه 98) را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۸:۲۱    
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (چهارم خرداد ماه 98) را تشریح کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ از همکاری پلیس راهور با دو مسیریاب بلد و نشان خبر داد و گفت:همکاری پلیس راهور با این دو مسیریاب ایرانی می تواند در پیش بینی ترافیک شهری و تسهیل در عبور ومرور رانندگان قدمی موثر برداریم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اجرای طرح فرهنگ سازی ترافیک در ادارات و نهادهای دولتی سطح استان خبرداد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس اداره حمل و نقل معاونت عملیات ترافیکی پلیس راهور پایتخت، میزان حداکثر سرعت مجاز در معابر شهر تهران را اعلام کرد. سرگرد مسلم تیموری ، رئیس اداره حمل و نقل معاونت عملیات ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، در این خصوص گفت: بر اساس ماده 126 آئین نامه راهنمایی و رانندگی ...
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، با توجه به اینکه فصل صعود به اورست است، کوهنوردان زیادی برای صعود به بلندترین قله جهان در حال فعالیت هستند و همین موضوع ترافیک انسانی را در راه رسیدن به این قله ایجاد کرده است. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز از ایسنا، از آنجایی که تازه ترین آمارهای منتشر شده حاکی از آن است که شهروندان و مشتریان آمریکایی بیشتر به سمت و سوی خریداری و استفاده از خودروهای شاسی بلند تمایل بیشتری دارند ...
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران امروز با نخست وزیر، رئیس مجلس، وزیر امور خارجه و فرمانده ارتش پاکستان دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۷    
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از افزایش کرایه اتوبوس در این شهر خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- آخرین نقشه گرافیکی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای حاکی از آن است که مسیر چالوس به تهران در محدوده مرزن آباد تا آدران ترافیک نیمه سنگین و محدوده آدران تا بیلقان ترافیک سنگین گزارش شده است.
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سفر کردن یا گیر کردن در ترافیک باعث کم شدن باتری و در نهایت وادار راننده به شارژ گوشی بوسیله پورت USB در خودرو میکند. شارژ کردن موبایل در خودرو به هر دلیلی میتواند اشتباهی بزرگ باشد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه اصلاح یا حذف نقاط حادثه خیز تاثیر بسزایی در ارتقای ایمنی و کاهش حوادث ترافیکی دارد، گفت: توجه به بافت فرهنگی مناطق در ایجاد راهکارهای ترافیکی ضروری است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۰    
ضوابط اجرای طرح خیابان کامل با هدف ادغام حمل و نقل عمومی و کاهش ترافیک و آلودگی پایتخت و توزیع عادلانه خدمات اجتماعی در کمیته احداث خیابان کامل جهت اجرا در دست بررسی است. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ترافیک در محور کرج-چالوس محدوده خوزنکلا نیمه سنگین و فاقد هرگونه مداخلات جوی است. او با بیان اینکه تردد در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان و فاقد هرگونه مداخلات جوی است، گفت: در تمامی محورهای اصلی کشور تردد روان است. ...
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آماده باش ترافیکی پلیس برای شب های قدر خبر داد. گسترش نیوز: محمدرازقی درباره تدابیر ترافیکی پلیس برای شب های قدر گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ناسا پس از 4 سال تلاش پهپادهایی را که به منظور مدیریت زمان، مدیریت ترافیک و ارسال سریع مرسولات توسعه داده بود، آزمایش کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۵    
اقتصاد ایران: عصر خودرو- سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (سوم خرداد ماه 98) را تشریح کرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز کنترل ترافیک و پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را اعلام کرد. سرهنگ نادر رحمانی در تشریح آخرین وضعیت راه های کشور گفت: در حال حاضر ترافیک در کلیه محورهای مواصلاتی کشور روان است و هیچ گونه مداخلات جوی نیز مشاهده نمی شود. ...
پدال نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۰    
پدال نیوز: تحقیقاتی جدید با در نظر گرفتن متوسط میانگین افراد شاغل در کشورهای مختلف، به این موضوع پرداخته است که بجای زمانی که در ترافیک صرف می شود، چقدر می توان درآمد کسب کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور مازندران گفت: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی در این مسیر حضور مداوم دارند تا شاهد ترافیک سنگین نباشیم.