دوشنبه ۲۰ آذرساعت ۲۱:۱۲Dec 2017 11

جهانی پرس (jahanipress.ir)

جهانی پرس 27 اسفند 1394 جهانی پرس 29 اسفند 1395 جهانی پرس 31 فروردین 1396 جهانی پرس 31 اردیبهشت 1396 جهانی پرس 1 خرداد 1396 جهانی پرس 31 تیر 1396 جهانی پرس 31 مرداد 1396 جهانی پرس 1 شهریور 1396 جهانی پرس 30 مهر 1396 جهانی پرس 30 آبان 1396 جهانی پرس 1 آذر 1396 جهانی پرس 2 آذر 1396 جهانی پرس 5 آذر 1396 جهانی پرس 6 آذر 1396 جهانی پرس 7 آذر 1396 جهانی پرس 8 آذر 1396 جهانی پرس 10 آذر 1396 جهانی پرس 11 آذر 1396 جهانی پرس 12 آذر 1396 جهانی پرس 13 آذر 1396 جهانی پرس 14 آذر 1396 جهانی پرس 15 آذر 1396 جهانی پرس 17 آذر 1396 جهانی پرس 18 آذر 1396 جهانی پرس 19 آذر 1396 جهانی پرس 20 آذر 1396 
  ۶ ساعت پیش    
سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از نمایشگاه عملکرد سازمان اوقاف در دهه وقف تاکید کرد ...
  ۶ ساعت پیش    
رییس فرهنگسرای کار وتعاون از برگزاری برنامه ستارگان پر فروغ دیدار با خانواده معظم شهید مصطفی عزیزی خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
نشست های تخصصی هفته پژوهش و هنر انقلاب اسلامی دوشنبه 20 آذرماه با برگزاری بخش داستان با حضور کامران پارسی نژاد ، محمد رودگر و هادی خورشاهیان درحوزه هنری به کار خود پایان داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
در ک رنگ عنوان نمایشگاهی است که طی روزهای 19 آذر ماه الی 2 دی ماه در نگار خانه فانوس برپا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۷    
مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: هم اکنون حدود 52 میلیون رکورد آدرس دارای کدپستی است که این داده ها به بخشهای مسکونی، تجاری و نیز کسب وکارهای دولتی و خصوصی تقسیم بندی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۷    
رئیس جمهوری در صحن علنی بهارستان یکی از مهم ترین مبانی لایحه بودجه سال 1397 را اشتغال فراگیر اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۷    
فریبرز سلیمی از خوانندگان پاپ کشورمان قطعه جدیدش با نام نمی گم خدانگهدار را منتشر کرد. ملودی این کار توسط فرشاد رستمی و تنظیم آن را مهدی زنگنه انجام داده است ، شعر این قطعه را مریم آزادی سروده است
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۷    
نشست تخصصی خاطره نگاری در قالب سلسله نشست های هفته پژوهش و هنر انقلاب اسلامی از سوی حوزه هنری با حضور محمد قاسمی پور ، سعید فخرزاده و کامور بخشایش یک شنبه 19 آذرماه در حوزه هنری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۲    
بررسی لایحه بودجه نشان می دهد دولت درامد 1100 میلیارد تومانی را از محل دریافت عوارض خروج از کشور مسافران پیش بینی کرده است که نسبت به سال قبل رشد حدود 200 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۲    
نماینده موقت سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) در ایران اظهارت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره محدود بودن ظرفیت های کشاورزی در ایران را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۲    
بررسی جزئیات لایحه بودجه سال آینده نشان می دهد که اعتبارت تخفیف عوارض پروانه، حمایت های مالی، تراکم و زیرساخت مسکن مهر نسبت به لایحه بودجه 96 تغییری نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۲    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه همه مافیای برنج به دولت وصل هستند، گفت: وزیر جهاد کشاورزی معتقد است که کشاورزی و کشاورزان باید بمیرند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۷    
وزیر امور خارجه در مقاله ای در روزنامه آمریکای نیویورک تایمز نوشت: اروپا می بایست با ایران کار کند. آمریکا غیر قابل اعتماد بودن خود را از تغییرات اقلیمی تا موضوع فلسطین نشان داده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۷    
دبیرکل سازمان ملل از دولت آمریکا خواسته تا با اعمال فشار بر عربستان سعودی به آنچه از آن با عنوان جنگی احمقانه یاد کرده، پایان دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۷    
نماینده آمریکا در سازمان ملل ضمن حمایت از رژیم صهیونیستی مدعی شد که اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن قدس ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۳    
یک تهیه کننده موسیقی در رابطه به قبول نکردن مسئولیت های دیگر خوانندگان در موسسه آوای دوران گفت: به شدت پایبند به مسئولیت هستم به این خاطر نمی توانم با توجه به قرارهایی که با چندین خواننده دارم زیر پا ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۸    
کتاب مهندسی فیلمنامه بانگاهی دقیق ونظام مند به مبانی وفرآیندهای کاربردی و تخصصی نگارش فیلمنامه به چاپ رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۸    
رادیو ایران در برنامه کافه هنر با محمد مهدی عسگر پور دبیر تخصصی بخش فیلم جشنواره بین المللی سیمرغ گفتگو می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۳    
رئیس سازمان مالیاتی گفت: تعیین مشمولیت مالیاتی برای کسب و کارهای مجازی و تعیین مقر آنها از جمله چالشهای سازمان مالیاتی می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۳    
بر اساس تبصره 6 لایحه بودجه سال 97 کل کشور، سقف معافیت مالیاتی 24 میلیون تومان شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۸    
در راستای اجرای بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد باقیمانده بودجه دستگاه های اجرایی در صورت عدم مصرف در سال دوم به خزانه واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۳    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در موضوعاتی که منافع کل نظام بانکی مطرح است باید تمام بانک ها همسو و همراه باشند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۳    
عزت الله یوسفیان ملا گفت: بخشی از خانواده ها، افراد متوفی داشته اند که شناسنامه آنها ابطال شده اما در سامانه یارانه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۸    
نمایندگان ملت در جریان ارائه لایجه بودجه به مجلس توسط رئیس جمهور، به انتقادات روحانی از مسکن مهر واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۸    
شماره های تماس برای دریافت نظرها، پیشنهاد ها و شکایات سپرده گذاران تعاونی های اعتبار منحله غیرمجاز افضل توس، وحدت و تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان (آرمان) اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۳    
خبرگزاری رویترز گزارش داد، عربستان به منظور پذیرش طرح دونالد ترامپ درباره صلح بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها بر تشکیلات خودگردان فلسطین فشار وارد می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۳    
بودجه دفاعی پیشنهادی دولت برای سال 97 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۳    
ثبت نام آزمون سراسری حفظ ومفاهیم قران کریم که به همت مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف،معاونت قران وعترت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی واداره کل قران ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۳    
سلسله نشست های تخصصی هفته پژوهش و هنر انقلاب اسلامی از سوی حوزه هنری در سه بخش مجزای شعر ، داستان و خاطره نگاری با حضور صاحب نظران و جمعی از اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۸    
تهیه کننده و هنرمندان برنامه رادیو جمعه به دیدار رضا عبدی پیشکسوت برنامه های طنز صبح های جمعه رفتند تا از حال وی با خبر شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۸    
رسول نجفیان، هنرمند پیش کسوت، توجه به موضوع وحدت و همبستگی میان مردم در شرایطی که دشمنان سعی دارند اسلام را خشن جلوه دهند و گروهی مثل داعش را اسلام بدانند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۳    
برای اولین بار در ایران، سامانه پرداخت با تلفن همراه مبتنی بر فناوری NFC، با همکاری ایرانسل، بانک پاسارگاد و شهرداری مشهد، در این شهر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۳    
در شب بزرگداشت زنده یاد ناصر فرهودی مدیر استودیو پاپ از سردیس این هنرمند با نام جایزه ناصر فرهودی که به برترین های صدابرداری تعلق می گیرد، رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۳    
طی حکمی جداگانه، محمدمهدی عسگرپور به عنوان دبیر تخصصی بخش فیلم نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۳    
پروانه حسینی از بانوان کارآفرین منطقه 9 توسط یکی از دوستانش از برگزاری غرفه های کارآفرینی در فرهنگسرای کار مطلع شده و مدتی است که برای عرضه هنرش به اهالی، به این مرکز می آید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۳    
فیلمنامه های راه یافته به بخش مسابقه پنجاه وهشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان اروند ، معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۳    
مردمی که در این اوضاع بد اقتصادی، هر یک بنوعی درگیر رکود، بیکاری، بدهکاری و دهها مورد دیگر هستند چگونه میتوانند از پس هزینه هایی که هر روز به شکلهای مختلف به آنان تحمیل میشود برآیند؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۳    
اقتصاد ایران این روزها سیگنال های متضادی از خود نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۳    
اگرچه گزارش بانک مرکزی از شعب بانکی، اجرای نرخ سود مصوب را روایت می کند؛ اما رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید که بانکها نرخ سود را دور می زنند و گزارش این تخلف هم تهیه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۸    
بررسی یافته های ادعایی سازمان ملل درباره حمله موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن به فرودگاه بین المللی ریاض در 4 نوامبر (13 آبان) نشان می دهد که موشک مورد استفاده در این حمله ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۸    
ارگان کارگزاران در شماره جدید خود، روحانی را رفتنی و جهانگیری را ماندنی تصویر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۸    
محمود صادقی و توئیت های دروغ و تهمتش کجا را تضعیف می کند؟ آیا فقط قوه قضائیه، سپاه و مرجع تقلید و... وقتی خلاف واقع بودن آن دروغ و تهمت ها روشن می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۵    
اسامی هیئت انتخاب و داوری بخش فیلمنامه پنجاه و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان اروند اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۵    
فیلم یه وا در هجدهمین جشنواره بین المللی فیلم تفلیس به روی پرده می رود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۰    
جشنواره ایران من شب گذشته برگزیدگان خود را معرفی کرد و به اولین دوره خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵    
رادیو ایران با خود نویس آمد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵    
شب گذشته کنسرت گروه ماکان بند بعد از 6 اجرا طی روزهای مختلف در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به پایان رسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵    
منصوره عالیخانی، هنرمند نقاش، در زمینه استفاده از ظرفیت های هنر برای ایجاد وحدت و همبستگی در جامعه معتقد است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵    
آیین تجلیل از چهره فرهنگی دوستدار محیط زیست فریدون مجلسی روز یکشنبه 19 آذر ساعت 17 در فرهنگسرای شفق برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵    
مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی از تعامل و هم اندیشی به عنوان یکی از اصلی ترین برنامه های دولت دوازدهم یاد کرد و گفت: معتقدم تعامل و گفت وگوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با هنرمندان منجر به همدلی بیشتر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵    
شرکت سامسونگ الکترونیکس اخیرا اپلیکیشنی به نام SeeColors را برای تمامی مدل های تلویزیون های QLED خود عرضه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۰    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بازرسی از 4500 شعبه بانکی در سراسر کشور، حکایت از اجرای دقیق نرخ سود بانکی مصوب دارد، گفت: در حال حاضر، ثبات بر بازار ارز حاکم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۵    
خبری که از اولین نشست هیئت دولت درمورد بررسی بودجه بیرون آمده، نشان می دهد که هیئت وزیران از بندهای الف - ب - ج - د - ه - تبصره یک بودجه کل کشور در سال 97 عبور کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۵    
معاون سابق نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس گفت: روند فعلی معاملات بازار سرمایه ناشی از رشد قیمت های جهانی وافزایش قیمت دلار بوده و پیش بینی می شود رشد ارزش سهام و شاخص تا پایان سال ادامه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۵    
با حضور وزرای اقتصاد ایران، مجارستان، مدیرعامل بانک شهر و تعدادی از مسئولان عالی رتبه اقتصادی دوکشور و با حمایت گروه توسعه صنایع و معادن شهر، تفاهمنامه ساخت اتوبوس ایکاروس در ایران امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۵    
میان دستمزد شاغلان ایرانی با سایر کشورهای پیشرفته جهان تفاوت از زمین تا آسمان است. اگرچه بسیاری بر این اعتقاد هستند که میزان هزینه های زندگی در کشورهای صنعتی و پیشرفته جهان بسیار بالاتر از ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۰    
رئیس دانشگاه امام حسین(ع) با بیان اینکه نباید کار به جایی برسد که حضرت آقا در سخنرانی های خود از واژه ای کاش استفاده کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از پیغام سعودی ها به ایران برای پایان بحران یمن خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۰    
تونی بلر معتقد است، انگلیسی ها باید رفراندومی مجدد بر سر خروج کشورشان از اتحادیه اروپا برگزار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۵    
مشاور ارشد کاخ سفید اعلام کرد، دونالد ترامپ هنوز تصمیمی در زمینه به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل نگرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۰    
مدیر روابط عمومی کنسرت ماکان بند از تمدید اجرای کنستر در تهران اواخر ماه آذر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۰    
علی اکبر ولایتی در همایش گرامیداشت سالروز صدور نامه های رهبر انقلاب به جوانان غربی در حوزه هنری گفت: بذری که رهبر معظم انقلاب کاشتند در راستای اتحاد امت اسلامی بوده و امروز باعث شده این بذر به نهالی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۰    
دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، در گفتگوی تلویزیونی به مناسبت روز مجلس، به موضوع وضعیت صندوق های بازنشستگی و تامین اجتماعی نیز پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۵    
مشاور هنری گروه موسیقی ماکان بند از حضور نوازندگان فرزاد فرزین حمید هیراد در کنسرت ماکان بند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۰    
کتاب 152 صفحه ای حلقه شکسته نوشته زهرا آخوندی از سوی انتشارات حدیث قلم منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۵    
دبیر جشنواره ایران من گفت: از 31 نفر برگزیده در اولین جشنواره فرهنگی هنری مردم و رادیو تقدیر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۵    
جشنواره دوستی ایران و کره به مناسبت نامگذاری سال فرهنگی ایران و کره از امروز 11 آذر ماه به مدت یک هفته در برج میلاد تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۰    
افسانه روزگار از تولیدات فاخر مرکز موسیقی حوزه هنری با همکاری گروه همساز به سرپرستی مسعود شعاری و صدای سالار عقیلی به زودی منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۵    
مشاور هنری گروه موسیقی ماکان بند اظهار کرد: نخستین کنسرت ماکان بند که درحال برگزاری در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی است با استقبال بیش از تصور روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۵    
برای اولین بار در ایران، شاتل موبایل از عرضه بسته های اینترنت به همراه دقایق رایگان مکالمه و اشتراک سایت تماشای آنلاین فیلم و سریال نماوا به مشترکین سیم کارت های خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۵    
تیم ملی ایران با نتایج درخشان خود، آماده خلق شگفتی در جام جهانی روسیه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۵    
شبکه اجتماعی فیس بوک با توسعه یک فناوری هوش مصنوعی تصمیم گرفته است مطالب مربوط به خودکشی را شناسایی کرده و از خودکشی کاربران جوانان جلوگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۰    
در بین شبکه بانکی این بانک های تجاری هستند که میزان سپرده گیری آنها در مقایسه با سایر بانک ها رشد قابل توجهی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۵    
رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:رایج کردن پول مجازی با مقررات جدید و بومی شده، یک حُسن و فرصتی برای مقابله با سلطه دلار آمریکاست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۵    
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: علی رغم اینکه کالاهای ما را در کشورهای همسایه به دلیل داشتن نام ایران استفاده می کنند اما، هنوز نتوانستیم برند حلال ایرانی داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۵    
رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران از گرانی 25 درصدی کاغذ از ابتدای سال تاکنون خبر داد و اعلام کرد که شیب قیمت این محصول طی سه ماهه اخیر افزایش چمشگیری داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۰    
در رابطه با دوره های افسردگی شاه، آیا هیچ گاه آنقدر شدید بوده است که به طور چشمگیری با کار رهبری وی تداخل داشته باشد؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۰    
یک روزنامه آمریکایی نوشته مشاور امنیت ملی سابق آمریکا با ارائه شواهدی درباره تبانی ترامپ با روسیه در انتخابات، پایان کار دولت آمریکا را رقم بزند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۰    
بعد از صحبت های آیت الله مصباح یزدی درمورد احمدی نژاد حامیان رئیس دولت دهم علیه او وارد میدان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۶    
به مناسبت هفته وحدت آیتم های جدیدی هر شب از کوی نشاط رادیو ایران شنیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۶    
جهانی خبر: صبح کمی زودتر از خواب بیدار شدم. تصمیم گرفتم حالا که فرصت هست یک صبحانه مفصل برای خودم آماده کنم. انتخابم مثل خیلی از روزهای مشابه، املت پنیر بود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۱    
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف در نشست مشترک با معاونین دانشگاه علوم و معارف قرآن و روسای دانشکده های علوم قرآنی کشور اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۱    
همزمان با آغاز هفته وحدت، آیین تجلیل و بزرگداشت از چهار دهه فعالیت هنری ساسان مویدی؛ عکاس روز دهم آذرماه 96 با حضور جمعی از علاقه مندان به هنر عکاسی در فرهنگسرای سرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۱    
از پوستر فیلم مستند در جستجوی فریده ساخته مشترک آزاده موسوی و کوروش عطائی، منتخب بخش مسابقه ملی یازدهمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۱    
'یک روز خط خطی' برنامه ای شاد از رادیو صبا قصد دارد با آیتم های متنوع و طنز به معضل بیکاری در جامعه بپردازد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۱    
ثبت نام اهالی رسانه و اعضای انجمن منتقدان برای حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از امروز چهارشنبه هشتم آذرماه آغاز شد و تا هفت روز ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۲    
گستردگی حوادث ناشی از انتشار گاز مونوکسیدکربن ناشی از وسایل گازسوز خانگی وضعیت هشدار برانگیزی داشته که همین امر به گردهمایی مشترک بیش از 15 وزارتخانه و سازمان با هدف رسیدن به راه حل های کاربردی کاهش ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۲    
بانک چگونه می تواند با خلق پول بدون پشتوانه صرفا با فشردن کلیدهای کیبورد در حاصل زحمت تولیدکنندگان شریک شود؟ این حالت تزریق پول بدون پشتوانه همان ربای مدرن در پوشش تکنولوژی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۲    
چند روزی است که سقف تسهیلات مسکن افزایش یافته و پرداخت وام های 90 و 140 میلیون تومانی خرید مسکن (به ترتیب ویژه متقاضیان انفرادی و زوجین در تهران) از محل اوراق تسهیلات با استفاده از 3 مدل وام مختلف ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۷    
پیام تیرانداز مدیرعامل جدید خبرگزاری فارس شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۷    
پلیس آمریکا با تیراندازی به یک شهروند آمریکایی-ایرانی به بهانه گریختن از صحنه یک تصادف وی را کشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۷    
منابع ارزی بانک مرکزی کافی نیست و همین موضوع سبب شده تا دولت از پس مهار نوسانات ارزی برنیاید و دیگر زورش نمی رسید تا دلار را در کانال سه هزار تومانی نگه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۷    
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: دستگاه های اجرائی که تا قبل از واگذاری، مسئولیت اعمال مالکیت و مدیریت شرکتهای سرمایه پذیر سهام عدالت را بر عهده داشته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۲    
دستاوردهای سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۲    
کرج- ایرنا- آزادسازی شهرمرزی ابوکمال در 28 آبان ماه سال جاری و اعلام رفع فتنه سیاه و اعلام آن از سوی سردارسرلشگرحاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران آخرین میخ برتابوت گروهک تروریستی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۲    
یکی از سایت های خبری به تازگی ابتکار جالبی را انجام داد؛ اگرچه بازتاب آن در هیاهوی رخدادهای سیاسی و طبیعی پرتعداد در کشور گم شد و چندان مورد توجه قرار نگرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۵۷    
پست بانک با توجه به گستردگی نقاط تماس درسطح کشور، نقش اساسی و مهمی در ارایه خدمات بانکی و ایجاد اشتغال روستایی درمناطق زلزله زده دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۵۷    
فراخوان دومین جشنواره هنری حرکت منتشر شد
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۲    
نشست هم اندیشی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و جمعی از معاونان ومدیران سازمان اوقاف و امور خیریه با نمایندگان ملت در مجلس ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۲    
سلاح ورزی نائب رییس اتاق بازرگانی ایران در گفت و گو با رادیو ایران گفت: علی رغم آنکه کشورمان یک درصد جمعیت جهان را به خود اختصاص داده؛ اما متاسفانه همچنان سهم چندانی در بازار صادارت دنیا ندارد.
مشاهده نتایج بیشتر...