شنبه ۰۳ تیرساعت ۱۵:۰۱Jun 2017 24

جهانی پرس (jahanipress.ir)

  ۲ ساعت پیش    
سیده شهربانو موسوی بازیگر مجموعه هایی چون متهم گریخت، جایزه بزرگ، رستگاران، روز حسرت و حضرت یوسف از یک راننده تشکر و قدردانی کرد.
  ۴ ساعت پیش    
شیوه نامه اجرایی پرداخت یارانه سود تسهیلات صادراتی تا سقف 6 درصد نسبت به نرخ سود تسهیلات اعطایی مصوب شورای پول و اعتبار و حداکثر تا مبلغ 10 میلیارد ریال ابلاغ شد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس کل بانک مرکزی از احتمال حضور نماینده سپرده گذاران تعاونی های منحله در هیات تسویه خبر داد و گفت: پرداخت سپرده های تا سقف 50 میلیون تومان موسسه کاسپین، از چهارم تیرماه آغاز خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش    
این روزها یکی از متداول ترین پرسش ها در سطح جامعه این است که آیا سپرده ها ما نزد بانک های مختلف امن هست؟ خبرها و شایعات و نامه های مختلفی در فضای مجازی درباره ریسک بانکهای مختلف در گردش است و نگرانی ...
  ۴ ساعت پیش    
بررسی ها نشان می دهد، قاچاقچیان از 8 کارت بازرگانی یکبار مصرف برای واردات دوربینهای مدار بسته قاچاق استفاده می کرده اند.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک اعلام کرد : هزارمین ضمانت نامه این صندوق از ابتدای تاسیس، در آخرین روز خرداد ماه امسال برای یک واحد تولیدی در استان قزوین صادر شد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه غروب امروز هلال ماه شوال قابل رؤیت نیست، گفت : 150 گروه از غروب امروز برای رویت هلال ماه شوال در مناطق مختلف کشور اقدام می کنند.
  ۵ ساعت پیش    
کاخ سفید با بیان اینکه بحران قطر یک مسئله داخلی است، تاکید کرد باید آن را از طریق دیپلماتیک حل کرد.
  ۵ ساعت پیش    
سفیر کشورمان در لندن با اشاره به ادامه تعلیق اعمال محدودیت ها توسط FATF بر نظام بانکی و مالی ایران عنوان کرد: اروپایی ها و کشورهای بزرگ جهان با این تصمیم خود ...
  ۵ ساعت پیش    
در دیدار سفیر ایران با رئیس مجلس آفریقای مرکزی بر توسعه مناسبات دوجانبه و ضرورت تبادل هیأت های پارلمانی بین دو کشور تأکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰    
حجت الله ایوبی، رییس سابق سازمان سینمایی در سالروز تولد عباس کیارستمی متنی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰    
همزمان با سالروز تولد عزت الله انتظامی، بازیگر سینما، محمدعلی کشاورز در دلنوشته ای زادروز دوست قدیمی اش را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰    
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی به مناسبت روز قدس، از عموم مسلمانان و ملت بزرگ ایران برای حضور در مراسم راهپیمایی قدس دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰    
سرپرست اورژانس کشور از ارایه خدمت 17هزار نیروی اورژانسی همزمان با راهپیمایی روز قدس در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰    
نیروهای امنیتی عراق از تخریب یک مسجد تاریخی در شهر موصل به وسیله گروه تروریستی داعش خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰    
محققان طی انجام یک پژوهش جدید دریافتند که دلیل اینکه هواپیماها در هوای گرم و مرطوب قادر به پرواز نیستند، رطوبت یا گرمای زیاد هوا نیست بلکه چگالی هوا است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰    
با پایان ایام رمضان، پرونده دو سریال مناسبتیِ نفس و زیر پای مادر هم بسته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: رحمت و برکت الهی در کنار حفظ وحدت است و دشمنان تلاش می کنند بین شیعه و سنی تفرقه ایجاد کنند، اما باید تلاش کنیم که این وحدت را حفظ کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی، درخصوص امروز یک تیر ماه، روز جشن تیرگان، گفت: در روز جشن تیرگان، مردم از تمام منطقه فراهان و شهرهای اطراف مانند آشتیان، تفرش، اراک ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۰    
در حالی که گزارش های رسانه ای حاکی از آن است که ایران امتیاز توسعه میدان گازی فرزاد ب را به شرکت گازپروم روسیه واگذار کرده وزیر نفت هند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۰    
بانک مرکزی اعلام کرده تعیین تکلیف سپرده های زیر 500 میلیون ریال تعاونی منحله فرشتگان که در موسسه اعتباری کاسپین ادغام شده است را از اوایل تیرماه آغاز می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۰    
وی با بیان اینکه تعدادی از افراد و اشخاص به هر دلیل منافعی در بازار غیرمتشکل پولی دارند که به این نوع شایعات دامن می زنند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۰    
37 قلم از فراورده های نفتی و 48 محصول پتروشیمی مکلف به' ثبت شناسنامه و نصب شناسه' بر اساس سه اولویت زمان بندی از تابستان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مؤسسات اعتباری مالی غیرمجاز نباید قبل از تعیین وضعیت و ترازنامه های مالی شان با یکدیگر ادغام شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۰    
عرب سرخی گفت: اصلاحات یک جریان سیاسی است که بخش اصلی جامعه را در برمی گیرد. تعدادی از افراد آن شناخته شده که حرفشان بیشتر شنیده می شود کسانی نیز کمتر شناخته شده هستند که طبیعتاً حرفشان کمتر دیده می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۰    
دبیرکل سازمان ملل به دولت واشنگتن هشدار داد که اگر آمریکا از مشارکت در مسائلی که جامعه بین الملل با آن مواجه است دست بکشد، جایگزین خواهد شد و این مساله نه برای آمریکا و نه برای جهان خوب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۰    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری روز سه شنبه گفت که واشنگتن برنامه موشکی ایران را رصد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۰    
مشاور معاون رئیس اجرایی دولت افغانستان گفت حمله موشکی ایران پیش از آن که ضربه به داعش باشد، ضربات کوبنده روانی به عربستان، اسرائیل و آمریکاست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۰    
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با اشاره به انعقاد قرارداد اجرای TOD در 30 ایستگاه راه آهن گفت: بحث TOD می تواند سودآور و درآمدزا باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۰    
رئیس راه آهن جمهوری آذربایجان گفت: هدف پروژه مشترک کوریدور جنوب-غرب که شامل راه آهن های ایران، آذربایجان، گرجستان، اوکراین و لهستان است، ایجاد یک خدمت جذاب در حوزه حمل و نقل است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۰    
فعالان حقوق بشر و خبرنگاران دولت مکزیک را به جاسوسی از آنها با استفاده از یک نرم افزار جاسوسی اسرائیلی که فقط به دولت ها فروخته می شود، متهم کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۰    
معاون مالیاتهای مستقیم سازمان امور مالیاتی ضمن اشاره به تشکیل کمیته مشترک با اتاق اصناف در تشریح تبصره ماده100 قانون تاکید کرد، ادارات مالیاتی در صورت تسلیم فرم از سوی مودی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۰    
رئیس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، با بیان اینکه تعدادی از افراد و اشخاص به هر دلیل منافعی در بازار غیرمتشکل پولی دارند که به این نوع شایعات دامن می زنند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تصویب قانونی مبنی بر لزوم سامان یافتن موسسات اعتباری تحت نظارت بانک مرکزی، یادآور شد: از همان زمان مشکلات این موسسات آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۰    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس گفت: نشست فوق العاده برای بررسی موضوع لو رفتن سؤالات امتحانات نهایی مقطع متوسطه فردا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۰    
شورای نگهبان در پیامی از سپاه پاسداران به دلیل حمله به مواضع داعش در سوریه تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۰    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حمله به صیادان ایرانی توسط صعودی ها را در این کمیسیون پیگیری خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۰    
وزیر صنعت در نامه ای به وزیر جهاد کشاورزی، از الزامی شدن استفاده از شناسه کالا برای واردکنندگان 10 گروه کالایی از ابتدای تابستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۰    
بانک مرکزی به منظور تامین مسکوکات هموطنان، سکه های رایج یک هزارریالی، 2 هزار ریالی و 5 هزار ریالی در استان تهران را از طریق شعب منتخب بانک های صادرات، شهر، ملت، اقتصاد نوین و ملی توزیع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۰    
رئیس کل بانک مرکزی از مردم خواست در زمینه موسسات مالی و اعتباری باحفظ آرامش، از اقدامات هیجانی که می تواند مشکلات جدیدی را ایجاد و زیان تمام عوامل مرتبط در کشور را سبب شود،خوددداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۰    
معاون بنیاد مسکن با بیان اینکه کمک به خرید مسکن مهر در طرح مسکن حمایتی برنامه ریزی شده است تصریح کرد: اگر تقاضا برای مسکن مهر فاقد متقاضی وجود داشته باشد تا 7 میلیون تومان کمک بلاعوض دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۰    
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان گفت : تاکنون افزون بر 2 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی در سطح این استان شناسایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۰    
حملات موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در قلب سوریه بازتاب و واکنشهای زیادی در رسانه های مختلف جهان داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۰    
کارشناس سیاسی سعودی مدعی شد؛ قطر مجری سیاست های ایران در منطقه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۰    
نماینده ارومیه در مجلس گفت: یکی از مواردی که در انتخاب وزرا باید به آن اهمیت داده شود، خطوط قرمز نظام است لذا باید افرادی به عنوان وزیر معرفی شوند که در سال های قبل از این خطوط عبور نکرده باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۰    
گزارش ها از وقوع درگیری های سنگین در نخستین روز عملیات نیروهای عراقی برای تصرف بخش قدیمی موصل خبر می دهد. این آخرین منطقه شهر موصل است که هنوز در دست داعش قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۰    
شب گذشته، پس از ضیافت افطار در ترکیه 500سرباز دچار مسمومیت شده اند و حال چند تن از آن ها وخیم گزارش شده.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۰    
عضو کمیسیون انرژی مجلس از بررسی قرار داد فروش گاز به ترکیه در کمیته ویژه کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۰    
برخی از فعالین اصلاح طلب در تبلیغات انتخاباتی به نفع حسن روحانی، سرنوشت این انتخابات را نه برای 4 سال بلکه برای 40 سال آینده ایران در نظر می گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۰    
رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا طی روزهای اخیر چند بار مدعی شده که زمان آن رسیده که مردم ایران یک جامعه آزاد و باز و یک دموکراسی عملی را تجربه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۰    
تعداد 500 هزار شماره شبا بانکی اشتباهی توسط مشمولین برای دریافت سود سهام عدالت وارد سامانه این سهام شده که برای این دسته از افراد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۰    
ارزش کل اوراق بهادار تهران در هفته ای که گذشت نیم درصد برابر با 1.6 میلیارد تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۰    
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با بیان این که ابلاغ آیین نامه ماده 77 مالیات های مستقیم یک اتفاق مثبت بود، چون تکلیف انبوه سازان را مشخص کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۰    
مشاور وزیر صنعت گفت: بانک های بزرگ اروپایی در از سرگیری روابطشان با ایران احتیاط می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۰    
ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری خلق چین که ظهر روز پنج شنبه در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرعباس پهلوگرفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۵    
معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به رشد 47 درصدی سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی گفت: در زمینه صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۵    
براساس آمارهای جدید موسسه بی پی، تولید نفت ایران در سال 2016 که میعانات را هم شامل می شود با 18 درصد افزایش به 4.6 میلیون بشکه در روز رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۵    
بعد از اختلاف نظر بین شورای شهر و فرمانداری تهران بر سر افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی، افزایش 10 درصدی نرخ کرایه ها در سه بخش اتوبوس ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۵    
برخی از خودروهای سواری داخلی همچنان در پایین ترین سطح کیفی تولید می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۵    
گمرک ایران اعلام کرد: اکنون با توجه به فرصت بوجود آمده و شرایط منطقه، صادرات کالا به ویژه مواد غذایی، میوه و تره بار با تسهیلات ویژه در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۰    
رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا مدعی شد، ایران با آزار دادن آمریکا و فعالیت های دریایی بین المللی، برای دو آبراه که در تجارت جهانی اهمیت زیادی دارند، یک تهدید تلقی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۰    
کارشناس حقوق بین الملل و عضو موسسه عالی مطالعات بین المللی ژنو گفت: برخلاف ادعای برخی جریان های مخالف دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۵    
سفیر یمن در دمشق تاکید کرد رژیم سعودی سردمدار تروریسم جهانی و حامی مالی آن است و مردم یمن در حال حاضر با ماشین تولید تروریسم یعنی آل سعود می جنگند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از اطفای حریق مجتمع مسکونی در شهرک چیتگر و نجات بیش از 30 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵    
جمعی از اعضای هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان در نامه ای سرگشاده مشکلات پیش روی این دانشگاه را برشمردند و درخواست کردند مسئولان و نمایندگان مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵    
ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری خلق چین وارد منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش (بندرعباس) شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: عملکرد کارلوس کی روش استخدام او را در هر رده ملی موجه می کند و ایران هم انتخاب خوبی را در مورد انتخاب او به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵    
مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان گفت: در دو ماه اول سال گذشته تعداد 13 هزار و 704 نوزاد و در دوماهه اول سال 96 تعداد 13 هزار و 764 نوزاد در اصفهان متولد شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵    
مجموعه تلویزیونی امام علی(ع) 23 سال پس از تولید این شب ها در حالی روی آنتن شبکه آی فیلم می رود که هنوز جذابیت روزهای اول خود را دارد و کهنه نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۰    
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه امشب آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز کارشناسی ارشد است، گفت: تا 8 صبح امروز تعداد 234 هزار و 32 نفر برای انتخاب رشته اقدام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۰    
قائم مقام دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: بیشترین تعطیلات در آموزش و پرورش در دنیا، نخست متعلق به ایران با 126 روز و پس از ما به ترکیه با 125 روز اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۰    
مجری طرح های بهینه سازی سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی ایران گفت: استفاده از تهویه طبیعی، نصب صحیح و سرویس و نگهداری به موقع در هنگام راه اندازی و بهره برداری فصلی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۰    
ابوالفضل نوروزی عضو هیت مدیره ومسئول انتظامات بنیاد خیریه 'رادمان' گفت: بنیاد خیریه 'رادمان' متشکل از حدود 500 نفر به مدت 2 سال است که تاسیس شده و همه اعضا در هر رنج سنی در این گروه فعالیت میکنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۵    
مراسم اختتامیه بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم جمعه 26 خردادماه در مصلی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۵    
پسر رئیس جمهوری آمریکا نسبت به اظهارات وزیر خارجه سابق این کشور در نشست اسلو درباره ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۵    
آیت الله میرعظیمی نزول قرآن را به تصریح روایات اهل بیت(ع) در دو مرحله دانست که یک مرحله آن در شب قدر نازل شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۵    
دبیرستاد تنظیم بازار با دفاع از احیای وزارت بازرگانی گفت: پراید به عنوان کالای شاخص صنعتی، در سال 90 که وزارت صنعت، معدن و تجارت ادغام شد 6 میلیون تومان بود اما امروز به 20 میلیون تومان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۰    
بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها، یارانه 45500 تومانی مربوط به خردادماه از ساعات اولیه روز جمعه 26 خرداد 96 قابل برداشت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۰    
رادیو ایران در طرحی تازه به یاری کودکان کار شتافته و آنها را به رادیو ایران دعوت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۰    
فرهنگ مردم ویژه برنامه تخصصی آداب و رسوم فرهنگ مردم، به اهمیت شب های نوزدهم و بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان در فرهنگ دینی مردم می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۵    
شورای پنجم انتخاب شد. مهمترین وظیفه شورا انتخاب شهردار تا 12 شهریور است. درگیری دربین اصلاح طلبان و کارگزارن بالا گرفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۵    
نام نویسی چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور از 29 خردادماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۵    
110 هزار کودک بازمانده از تحصیل وجود دارد که از این تعداد بیش از 55 هزار نفر تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار گرفته اند اما با این وجود هنوز 7 هزار و 217 کودک به دلیل معلولیت و 8 هزار و 15 کودک به دلیل ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۵    
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت برخورد با موسسات مالی غیرمجاز گفت: بانک مرکزی باید با جدیت هر چه بیشتر با این گونه موسسات برخورد کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۵    
معاون دفتر برنامه ریزی آب و آبفای وزارت نیرو گفت:مجموع تامین، استحصال، انتقال، توزیع و تصفیه آب آشامیدنی به ازای هر متر مکعب در کشور افزون بر هزار تومان برای دولت هزینه در بردارد در حالیکه همین آب به ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۵    
شرکت ایرباس اعلام کرد در صورتی که درخواستهایش در جریان مذاکرات برگزیت تامین نشود، ساخت هواپیماهای جدید خود را به خارج از این کشور منتقل خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۵    
از روز گذشته به توجه به صحبت های سیف رئیس بانک مرکزی بانک ها موظف به پرداخت وام 5 میلیون تومانی به یارانه بگیران با ضمانت حساب یارانه هستند که نرخ سود این وام 18 درصد و 5 ساله است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۵    
یک اقتصاددان با بیان اینکه علت اصلی مشکلات سیستم بانکی ناشی از ضعف مدیریتی است بر لزوم انتخاب مدیران براساس شایستگی و ضوابط و نه روابط تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۰    
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با تبریک صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی خاطرنشان کرد: این پیروزی جلوه دیگری از توانمندی های ملت بزرگوار ایران را به تصویر کشید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۰    
در جمهوری اسلامی، مردم همیشه در صحنه، هرگز اینگونه نبودند و نیستند که بیرون گود بنشینند و مدام، این و آن را نقد کنند! نقد اگر بوده، کار جهادی مخلصانه بی اذن و دستور هم بوده.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۵    
چند تن از نمایندگان مجلس ایران با وبگاه لبنانی العهد درباره حملات تروریستی اخیر در تهران به گفت وگو نشستند و تأکید کردند این حادثه، تنها عزم و اراده ایران برای مقابله با تروریسم را افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۵    
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: بررسی ها بر روی لایحه قانون جامع انتخابات در کمیسیون سیاسی دفاعی دولت به اتمام رسیده و به زودی تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۵    
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت گفت: برخلاف گذشته که عرصه بین المللی موضوعات منطقه ای و ملی را طراحی و بر آن تاثیر می گذاشت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۰    
پس از استعفای دسته جمعی هیات بورد پاتولوژی و اعتراض مدیران گروههای پزشکی و انصراف کتبی دستیاران پاتولوژی این بار دستیاران پاتولوژی در مقابل معاونتهای اموزشی دانشگاهها تجمع کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۰    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی محسن هاشمی و محمود حجتی را گزینه های جدی برای شهرداری تهران دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۵    
رئیس فراکسیون گردشگری مجلس گفت: قانونی برای این که مراکز گردشگری و تاریخی همزمان با تعطیلات رسمی و یا در ایام خاصی تعطیل باشند وجود ندارد و اگر چنین اتفاقی انجام شود قطعا تخلف است و مجلس می تواند به ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۵    
امروزه گوشی های هوشمند به دلایل مختلف ممکن است به ویروس آلوده شوند. آگاهی از ویروسی شدن گوشی می تواند به مقابله با ویروس ها کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۵    
تا چند سال پیش تلفن های همراه روز به روز کوچک تر می شدند. چند سالی است که حجم کلی آنها تغییر چندانی نمی کند، اما توان پردازش آنها چرا. سرعت پردازش تلفن های هوشمند روز به روز بیش تر می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۵    
انتخاب رشته داوطلبان پذیرفته شده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 دانشگاه ها و موسسات آموزشی عالی و آزمون ورود به دانشگاه آزاد اسلامی امسال به صورت مجزا صورت می گیرد،
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۵    
رییس بنیاد بیماری های نادر ایران از تقبل هزینه های ارسال تست ژنتیک عماد اسماعیل نژاد به آلمان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...