یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۶:۱۲Oct 2019 20

جهانی پرس (jahanipress.ir)

جهانی پرس 27 اسفند 1394 جهانی پرس 29 اسفند 1395 جهانی پرس 1 فروردین 1396 جهانی پرس 27 اسفند 1397 جهانی پرس 31 فروردین 1398 جهانی پرس 31 اردیبهشت 1398 جهانی پرس 1 خرداد 1398 جهانی پرس 31 تیر 1398 جهانی پرس 2 مرداد 1398 جهانی پرس 1 شهریور 1398 جهانی پرس 1 مهر 1398 جهانی پرس 2 مهر 1398 جهانی پرس 3 مهر 1398 جهانی پرس 4 مهر 1398 جهانی پرس 5 مهر 1398 جهانی پرس 6 مهر 1398 جهانی پرس 7 مهر 1398 جهانی پرس 8 مهر 1398 جهانی پرس 9 مهر 1398 جهانی پرس 10 مهر 1398 جهانی پرس 11 مهر 1398 جهانی پرس 12 مهر 1398 جهانی پرس 13 مهر 1398 جهانی پرس 14 مهر 1398 جهانی پرس 15 مهر 1398 جهانی پرس 16 مهر 1398 جهانی پرس 17 مهر 1398 جهانی پرس 19 مهر 1398 جهانی پرس 20 مهر 1398 جهانی پرس 21 مهر 1398 جهانی پرس 22 مهر 1398 جهانی پرس 23 مهر 1398 جهانی پرس 24 مهر 1398 جهانی پرس 26 مهر 1398 جهانی پرس 27 مهر 1398 جهانی پرس 28 مهر 1398 
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شرکت سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد موفق شده رتبه ششمی خود را در لیست برترین برندهای جهان موسوم به Best Global Brands 2019 حفظ کند. در این رده بندی جدید ارزش برند سامسونگ الکترونیکس برابر 61 ...
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
همین چند وقت پیش در مراسمی، کاروان اربعین معاونت صدا برای پوشش رسانه ای آیین پیاده روی اربعین حسینی و تهیه برنامه و مستندهای رادیویی از نجف و کربلا با حضور دکتر حمید شاه آبادی معاون صدا بدرقه ...
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: کمیسیون شوراها و امور داخلی باید هر چه سریعتر طرح اصلاح قانون انتخابات را در دستور کار خود قرار دهد و ایرادات شورای نگهبان به این طرح را برطرف کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
نامه نیوز نوشت: علی مطهری گفت: به نظر من اساسا تفسیر قانون اساسی باید به عهده نهادی بالاتر از شورای نگهبان باشد؛ مثلا مجلس مؤسسان یا خبرگان قانون اساسی یا مانند بعضی کشورها دادگاه قانون اساسی ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور چند روز پیش در نشست خبری خود در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه شما در انتخابات شعار حقوق شهروندی می دادید و در تحقق آن منفعل عمل کرده و این را در پرونده متهمان محیط زیست ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کشورهای دیگر همواره به این رویه مخرب اعتراض کرده اند اما دولت چین همواره اعتراضات را نادیده گرفته است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که بازار طلا و سهام همچنان روند نزولی خود را پشت سر می گذرانند، نرخ دلار در هفته اخیر روندی متفاوت از روند نزولی دو هفته پیش خود ثبت کرد. آیا این وضعیت ادامه خواهد یافت؟
  ۷ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
انکار بر باد رفتن 18 میلیارد از سوی روحانی و ادعای اختصاص آن به واردات، در حالی است که این 18 میلیارد دلار ارز مداخله ای بانک مرکزی بود که با تایید دولت برای کنترل نرخ ارز در سطح 3800 تومان به بازار ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق اعلام رسانه های عربستان مشارکت مردم در نمایشگاه شاهین و شکار سعودی از همان لحظات نخستین افتتاح آن گسترده بود و مردم از کلیه بخش های نمایشگاه استقبال کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
در تابستان 98 سهم جمعیت بیکار فارغ التحصیل آموزش عالی از کل بیکاران 43.8 درصد بوده است که نسبت به فصل مشابه سال قبل 4.3 درصد افزایش داشته است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
با وجود این که خبرهای درگوشی در بازار گوشی تلفن همراه، حکایت از احتمال افزایش قیمت ها در روزهای آینده دارد، اما بررسی بازار در هفته های ابتدایی پاییز، از آرامش بازار خبر می دهد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تلفن های همراه با ابعاد کوچک خود، آنقدر امکانات، ویژگی ها و اطلاعات مختلف، متنوع و کارآمدی را در خود جای داده اند که عدم استفاده از آنها را غیر ممکن می سازد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بنا بر فرمول جدیدی که در کمیته خودرو برای نحوه تخصیص میزان تولید خودروساز به تعهدات قبلی و فروش جدید تصویب شده است، به ازای هر دو خودرو که از تعهدات معوق کم شود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
در خانه های امروزی تلویزیون صرفا وسیله ای برای سرگرمی محسوب نمی شود بلکه حالا به بخشی از دکوراسیون داخلی خانه تبدیل شده که اتفاقا خیلی ها آن را جزو مهم ترین بخش های دکور خانه می دانند زیرا زیبایی و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۴۰ سایت دیگر  
مهناز افشار با طرح سئوالی از روح الله زم درباره ماجرای شیر خشک های فاسد به نوعی از همسر سابقش یاسین رامین طرفداری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش اعلام کرد نرخ تورم ایران در سال 2019 به 35.6 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از حل مشکل مالی تعاونی های مسکن خبر داد و گفت: با طرحی که در قالب همکاری با بانک توسعه تعاون دنبال خواهیم کرد تامین مالی منظم پروژه های مسکن تضمین و اعضای تعاونی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نفت و گاز هند گفت: قیمت نفت حالا حدود 60 دلار در هر بشکه است و هند مشکلی با قیمت فعلی نفت خام ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
یک ممیز هواپیمایی کشوری از ابلاغ حکم عدم ادامه فعالیت رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به دلیل بروز سانحه سقوط هواپیمای ATR هواپیمایی آسمان خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه با دنبال کردن صعود بازارهای سهام که از توافق احتمالی بریگزیت میان انگلیس و اتحادیه اروپا امیدوار شده بودند و تحت تاثیر احتمال کاهش بیشتر تولید گروه اوپک پلاس ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس جزئیات عملکرد بودجه 6 ماهه نخست سال 98 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه وبودجه با اشاره به قطع یارانه سه دهک از کشور با جمعیت 24 میلیون نفر، گفت: تاکنون دو مرحله از بسته های حمایتی فصلی پرداخت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران به ایجاد بخش موزه دفاع مقدس تهران در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت با بیان اینکه ظرف روزهای آتی در جلسه ای با رئیس کل بانک مرکزی، مسائل و مشکلات ارزی تجار رابررسی خواهیم کرد، گفت: با واردات بدون انتقال ارز بصورت محدود و کنترل شده موافق هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
عرضه اولیه سهام شرکت سرمایه گذاری آوا نوین به عنوان پانزدهمین عرضه اولیه امسال بازار سهام، روز چهارشنبه هفته آینده در فرابورس ایران انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به استناد مصوبه سازمان بورس، صندوق های سرمایه گذاری در سهام و مختلط مجاز شدند حداکثر 10 درصد از ارزش کل دارایی های صندوق را در بازار پایه فرابورس ایران سرمایه گذاری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه با قوانین عادی نمی توان شرایط جنگ اقتصادی را اداره کرد، گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
یکی از کاربران موبایل سامسونگ گلکسی اس 10 پس از نصب یک محافظ ژله ای روی نمایشگر دستگاه متوجه شد، قفل آن با اثر انگشت هر کسی باز می شود و بنابراین اطلاعات او در خطر قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
اپلیکیشن 'Zoi Meet' که فورا می تواند جملات را به 12 زبان ترجمه کند اکنون روی عینک های واقعیت افزوده شرکت 'Vuzix' اضافه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر ارشد اجرایی هواوی طی مصاحبه ای ادعا می کند سیستم عامل هارمونی او اس تا 2 دو سال دیگر می تواند با آی او اس اپل رقابت کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مسافران کشورهایی که ویزای توریستی یا تجاری از آمریکا، انگلیس یا کشورهای اتحادیه اروپا دارند لازم نیست به طور جداگانه برای ویزای عربستان اقدام نمایند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۵۹ سایت دیگر  
شهریورماه امسال واحدهای کمتر از 40 متر مربع با 74 درصد رشد قیمت، بالاترین میزان تورم را در بازار مسکن شهر تهران داشته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: میدان گازی ارم کشف شده در جنوب استان فارس یک میدان داخلی غیر مشترک است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مصوبات و اصلاحات 8 بندی هیات مدیره سازمان بورس در خصوص دستورالعمل جدید بازار پایه فرابورس از امروز(دوشنبه) اعمال می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت خودرو گفت: با توقف تولید پراید بازار به هم می ریزد. لازم به ذکر است که جایگزین هایی برای پراید و پژو 405 وجود دارد که از لحاظ عملکردی مشابه هستند اما قیمت ها تفاوت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
نرخ ارز خروجی سه بازار محصول، پول و دارایی ها است. استقراض دولت از بانک مرکزی بازار پول را متاثر می کند و باعث تورم می شود؛ یکی از تبعات آن این است که رکود را عمیق تر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معرفی گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس مجموعه ای از نوآوری های قدرتمند را در اختیار ما قرار داد تا بتوانیم بهترین تجربه ممکن از یک گوشی هوشمند را داشته باشیم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر شاه آبادی گفت: جمعی از هنرمندان عاشق با کوله باری از تجربه ،با سابقه ای درخشان در حوزه هنر و فرهنگ همیت خودشان را در خدمت فرهنگ حسینی و ترویج این مسیر و تبلیغ اربعین به کار گرفته اند .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
برنامه های منتخب حوزه سلامت فصل پاییز معاونت صدا در رادیو اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
چطور یک خودرو وارداتی برقی یا هیبریدی با قیمت حدود 400 میلیون در بازر ایران می خواهد با پراید یا پژوی 50 میلیون تومانی رقابت کند و جایگزین آن شود؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
آمار رسمی بانک مرکزی از فروش 9 میلیارد یورو ارز صادراتی در سامانه نیما خبر می دهد؛ در حالیکه برای واردات، 7.7 میلیارد یورو تخصیص یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
عضوهیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری گفت: باتوجه به تمهیدات فراهم شده در ظرفیت صندوق یکم، زوج های جوان با پیش خرید بافت فرسوده از سازندگان، تسهیلات با نرخ 6 درصد دریافت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران: فیلتر کردن، احضار، بررسی و پلمپ کردن این گونه واحدها کار سختی برای دولت نیست. به برخورد قهری و جدی نیاز است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دلار نوسانات کمی داشت، ولی نرخ در معاملات پوند راه صعودی را با سرعت قابل توجهی در پیش گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و نظارت بر امور قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی گفت: ورودی پرونده های قاچاق در شش ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال، 28 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور با بیان این که در حال حاضر چیزی حدود 8 درصد از مجموع درآمدهای مردم به عنوان مالیات در اختیار دولت قرار می گیرد گفت در کشورهای درحال توسعه این رقم حدود دو برابر و در ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
اکران این روزهای سینمای ایران با وضعیت نسبتا باثباتی ادامه دارد. فیلم هایی از ژانرهای مختلف به روی پرده رفته اند؛ البته غالب این فیلم ها در حوزه سینمای اجتماعی تعریف می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی خبر داد، در یکسال گذشته خوشبختانه ذخایر اسکناس ارزی مان نه تنها کاهش پیدا نکرده بلکه افزایش نیز داشته است و امسال بخش مهمی از ارز مورد نیاز کشور برای واردات از طریق صادرات غیرنفتی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
هادی خانی، مدیرکل مبارزه با پولشویی سازمان امور مالیاتی با اشاره به بررسی حساب های بانکی مشکوک توسط سازمان امور مالیاتی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
توسعه شرکتهای دانش بنیان و کسب و کارهای کوچک در حالی یکی از مسیرهای تحقق اقتصاد مقاومتی است که بایستی ابهامات عملکرد این حوزه نیز برطرف شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
طبق آمار های جهانی در سال 2018 ایران جایگاه سوم صادراتی را پس از کشور های چین و هند به خود اختصاص داده است این درحالی است که بزرگترین تولید کننده طلای سرخ در دنیا به شمار می رود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شایعات نشان می دهند که کمپانی HMD Global تا پایان سال جاری میلادی از اسمارتفون نوکیا 8.2 رونمایی خواهد کرد، اما اخبار و شایعات جدید حاکی از آن هستند که این کمپانی برروی نسخه 5G هندست نوکیا 8 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
ناسا تصویری از یک سیاره منتشر کرده که شبیه به ماه است و سطح صخره ای دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اپل از سال ها پیش در تلاش برای توسعه و تولید مودم 5G خود است. پس از خرید بخش مودم اسمارت فون شرکت اینتل در ماه جولای ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری می گوید: رسیدن به یک تفاهم کلی در جریان اصولگرا خیلی دور نیست به همین خاطر وقتی روش های علمی نشان می دهد یک افرادی رای بیشتری دارند دیگران باید همراهی کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خروج ناگهانی سربازان آمریکایی از شمال سوریه به دستور ترامپ غافلگیر کننده بود. اما چرا ترامپ که چند ماه پیش خروج اشغالگران آمریکایی را منوط به خروج ایران کرده بود، ناگهان چنین تصمیمی گرفت؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: روحانی در واقع معتقد است که تکثر سیاسی، زمینه تشکیل مجلس اول به عنوان بهترین مجلس در تاریخ انقلاب اسلامی را پدید آورده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدارس احداث و بازسازی شده ایرانسل در لرستان، با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیرعامل ایرانسل، افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
پیک امید دومین تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری در حالی روز شنبه 20 مهر رونمایی می شود که آماده خدمات رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان زائر اربعین حسینی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایش تالاب هشیلان به نویسندگی و کارگردانی نوشین تبریزی با حضور سیما تیرانداز در تئاترشهر به روی صحنه رفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان می توانند در قالب طرح چشم ها می گویند گزارشگران افتخاری رادیو ایران در جریان پیاده روی اربعین شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سیما تیرانداز به گروه بازیگران فیلم سینمایی سلفی با دموکراسی به کارگردانی و تهیه کنندگی علی عطشانی پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به روزهای پایانی هفته ملی کودک دو فیلم کوتاه رهایی و عمو سیبیلو از آثار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، به طور هم زمان روز چهارشنبه 17 مهر روی پرده می رود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
کاروان اعزامی معاونت صدا برای پوشش رسانه ای آیین پیاده روی اربعین حسینی بدرقه شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ه از زیباترین نویسه های خط فارسی است. زیبایی فرم و ساختار و رمز و راز حرف ه چشمان هر هنردوستی را تحت تأثیر قرار می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
فیلم سینمایی اوج110 به کارگردانی سیاوش سرمدی و تهیه کنندگی جلیل شعبانی به زودی جلوی دوربین خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
هواوی در طول سه ماهه دوم سال 2018، برای اولین بار شرکت اپل را در تعداد بارگیری های جهانی اسمارتفون، پشت سر گذاشت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۵۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد وزیر ارتباطات خطاب به وی، گفت: آقای جهرمی! مگر به مکالمات تلفنی دسترسی دارید که از چند روز پیش خبر نطق امروز را داشتید؟.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه دلیل افزایش قیمت مواد غذایی،کاهش ارزش پول ملی است گفت: این شرایط منجر به واقعی شدن قیمت محصولات کشاورزی شده است هر چند که عامل کاهش توان خرید مردم است اما ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اول کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه دولت بارها لایحه تشکیل وزارت بازرگانی را به مجلس آورد گفت: به نظر می رسد که تعدادی از همکاران ما تسلیم شدند؛ به هر شکل یک حرکت فرافکنانه بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۱۰۵ سایت دیگر  
در حالی سهم بالایی از یارانه های پنهان به بخش سوخت به ویژه بنزین اختصاص دارد که دهک های بالای درآمدی بیشترین سهم آن را دریافت می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گلکسی فولد سامسونگ، بعد از یک تاخیر طولانی، در حال بارگیری برای مشتریان خود در سرتاسر دنیا است، اما موضوع جالب این که شرکت از همین حالا به سراغ مدل بعدی این دستگاه رفته است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در استانهای کشور زیر ساختی برای تشکیل وزارت بازرگانی وجود ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی استاندارد از حذف خودروهایی که نتوانسته اند استانداردهای لازم را کسب کنند، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۹   + ۶۵ سایت دیگر  
مشاوران املاک می گویند هم اکنون نسبت به اردیبهشت ماه از تعداد فایل های نجومی و قیمت هایی که بالاتر از میانگین منطقه بود کاسته شده و مالکان قیمت ها را البته به طور قطره چکانی پایین می آورند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در چهارمین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی از مرز 4 میلیون تومانی فاصله گرفت و دلار امریکا توانست به نزدیکی سطح مقاومتی 11 هزار و 500 تومانی برسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۹   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و هوایی ایران با انتقاد به شیوه بلیت فروشی پروازهای اربعین، گفت: بلیت پرواز اربعین، کمیاب و دسترسی مردم عادی برای خرید این بلیت ها سخت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری با اشاره به اجرای طرح اشتغال روستایی و پرداخت 13 هزار و 300 میلیارد تومان تسهیلات برای این منظور گفت: حدود 145 هزار فرصت شغلی با این طرح ایجاد و اجرا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت سامسونگ مدل های جدید دستگاه های تصفیه هوای خود را معرفی کرد که قادرند در هر شرایط آب و هوایی و زیست محیطی، هوایی پاک تولید کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران برنامه های طنز پاییزی این معاونت را از برنامه های با سابقه طولانی تا تولیدات جدید اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری موضوع ساخت مسکن و اصلاح بافت های فرسوده را یکی از سیاست های اصلی دولت برشمرد و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد اجرایی تبصره 14 قانون بودجه گفت: فردی در تهران بالای 20 میلیارد تومان تراکنش سالیانه و حدود ماهی 200 میلیون تومان تراکنش داشته که نسبت به حذف یارانه خود اعتراض کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
نشریه فارن پالیسی در مطلبی به قلم پیتر هارل که در دولت دوم باراک اوباما در زمینه تحریم های ایران فعالیت می کرد، نسبت به استفاده افراطی از ابزار تحریم توسط دولت دونالد ترامپ هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز نوشت: مرکز آمار ایران وضعیت اشتغال و بیکاری در تابستان گذشته را منتشر کرد. در این آمار نرخ بیکاری با متر جدید برآورد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام را به نیابت از همه اعضای تیم و باشگاه و پرسپولیسی ها به خانواده داغدار و روح جعفر خان کاشانی عزیز و درگذشتگان فقید پرسپولیس تقدیم می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین خط کشتیرانی باری-مسافری بوشهر-دوحه، در شرایطی به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تا پایان آبان ماه افتتاح می شود که این پروژه اگر مجدادا به زمان دیگر موکول نشود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
کارشناس ارشد حقوقی بین الملل ورزش گفت: استقلال از دادگاه CAS جامی برنده نشد و فقط مدت زیادی هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس را معطل گذاشتیم و با افکار عمومی بازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
باشگاه استقلال با شکایتی عجیب به یک دادگاه خارجی برای شکستن رای محاکم قضایی فوتبال داخلی کشور، فقط باعث هدر رفتن میلیون ها تومان از پول بیت المال شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ملاحظاتی پیرامون مسئولیت های سه گانۀ داوطلبان نمایندگی ، مجریان و ناظران و مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان گفت: منطقه ما بیش از هر زمان دیگری با خطر جنگ روبروست و بیش از هر چیز دیگری به صلح و گفتگو بین کشورهای منطقه نیاز دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بسیاری از مردم فکر می کنند کالای تولید خارج به مراتب باکیفیت تر از کالا های ساخت داخل است در حالی که باید پذیرفت بسیاری از کالا های تولید داخل از نمونه های مشابه خارجی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت روز کودک و مصادف شدن این روز با ایام عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و در راستای معرفی شخصیت این امام بزرگوار به کودکان، کارگاه داستان، نقاشی، امام شهادت و شجاعت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۴   + ۳۷ سایت دیگر  
ایرانسل امسال علاوه بر 10 مگابایت اینترنت روزانه رایگان و بسته های ویژه و مقرون به صرفه ای که برای زائران اربعین در کشور عراق در نظر گرفته است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با هفته نیروی انتظامی برنامه بحث روز چهار شنبه مورخ هفدهم مهر ماه گروه سیاسی رادیو ایران میزبان سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد نوریان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ظاهرا موفقیت اپلیکیشن های مایکروسافت بر روی سیستم عامل اندروید تمامی ندارد. پس از نرم افزارهای ورد و وان درایو، حالا نوبت به اکسل رسیده است تا به باشگاه اپلیکیشن های میلیاردی بپیوندد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
هشت سال پیش در چنین روزهایی دنیای فناوری یکی از پیشگامان خود را از دست داد. پنجم اکتبر سال 2011 استیو جابز، مدیر اجرایی شرکت اپل بر اثر سرطان درگذشت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
با افزایش شدید تعداد پهپادهای در حال پرواز در جهان باید تا 15 سال آینده مسیرهای پروازی مشخص و سیستم کنترل ترافیک برای آنها به کار گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۹   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار ایران گفت: نرخ بیکاری کشور در تابستان امسال، ده و نیم درصد است که در مقایسه با تابستان پارسال، حدود یک و هشت دهم درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل ایمپاسکو گفت: 80.500متر حفاری و 32.500 مترمربع پی جویی و شناسایی پهنه ها، استحصال عناصر کمیاب و مواد معدنی ارزشمند از باطله های فسفات، فراوری باطله های سنگ آهن فلات مرکزی ...
مشاهده نتایج بیشتر...