شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۰:۱۲Oct 2017 21

جهانی پرس (jahanipress.ir)

جهانی پرس 27 اسفند 1394 جهانی پرس 29 اسفند 1395 جهانی پرس 31 فروردین 1396 جهانی پرس 31 اردیبهشت 1396 جهانی پرس 1 خرداد 1396 جهانی پرس 31 تیر 1396 جهانی پرس 31 مرداد 1396 جهانی پرس 1 شهریور 1396 جهانی پرس 1 مهر 1396 جهانی پرس 2 مهر 1396 جهانی پرس 3 مهر 1396 جهانی پرس 4 مهر 1396 جهانی پرس 5 مهر 1396 جهانی پرس 10 مهر 1396 جهانی پرس 11 مهر 1396 جهانی پرس 12 مهر 1396 جهانی پرس 13 مهر 1396 جهانی پرس 14 مهر 1396 جهانی پرس 15 مهر 1396 جهانی پرس 16 مهر 1396 جهانی پرس 17 مهر 1396 جهانی پرس 18 مهر 1396 جهانی پرس 19 مهر 1396 جهانی پرس 21 مهر 1396 جهانی پرس 22 مهر 1396 جهانی پرس 23 مهر 1396 جهانی پرس 24 مهر 1396 جهانی پرس 25 مهر 1396 جهانی پرس 26 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۲    
داوران بخش غیر شنیداری جشنواره فرهنگی هنری مردم و رادیو معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۲    
نود و سومین نشست ادبی قلم، با حضور اعضای کانون ادبی قلم ، پنجشنبه 27 مهرماه در فرهنگسرای کار و تعاون برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۲    
ستاره های سینما مهمان ' پارک ساعی ' می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۷    
مسئول محور میرجاوه و زاهدان ستاد اربعین سازمان اوقاف با بیان اینکه خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در این منطقه به مدت یک ماه ادامه دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۷    
سعید اسدی، پژوهشگر و استاد دانشگاه، با اشاره به برگزاری سومین مهرواره تئاتر ماه در حوزه هنری، گفت: مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری این امکان را دارد تا آثار خود را در فرصت های بین المللی نیز عرضه کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۷    
در بخش روزگار ما یازدهمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت که ویژه ی نمایش مستندهای سیاسی روز جهان است، 15 فیلم به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۷    
فیلم داستانی 'شوق حج' به کارگردانی شعله شاهین و تهیه کنندگی رضا جلالی با آماده شدن برای پخش، تصویرگر ایجاد تقدم انسانیت بر معنویت و ایثار است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۷    
'دانکرک' تازه ترین ساخته 'کریستوفر نولان' از فروش جهانی 335 میلیون دلار عبور کرد تا در کل با فروش هالیوود خود رقم 555 میلیون دلار را به ثبت برساند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۷    
با عدم اعمال معافیت مالیاتی واردات خودرو از مناطق آزاد، مکاتبات گمرک و معاونت حقوقی رییس جمهوری وارد فاز تازه ای شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۲    
آنچه ابتدائاً جامعه را اقناع نمی کند اینکه چطور جناب نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد یک دوره چهارساله در همین مسئولیت بوده و مشکلی ایجاد نشده است؟
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۲    
هر چند بانک مرکزی طی 20 سال گذشته چهار اسکناس را از اقتصاد ایران خارج کرده، اما دو اسکناس 10 تومانی و 20 تومانی با وجود عدم چاپ هنوز جزو اسکناس های در جریان محسوب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۷    
مدیرکل سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت کار با بیان اینکه برای ارتقای بهره وری باید اشتغال پایدار داشته باشیم گفت: در اشتغال فراگیر دو زنجیره ارزش و بهبود فضای کسب و کار باید درنظر گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۷    
طبق گزارش جدید مرکز آمار ایران، یک میلیون و 760 هزار جوان ایرانی در تابستان امسال بیکار بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۷    
بر اساس اعلام بانک مرکزی در پنج ماهه نخست سال جاری 197.1 هزار میلیارد ریال درآمد از محل مالیات های مستقیم و 170.4 هزار میلیارد ریال درآمد از محل درآمدهای غیر مستقیم نصیب دولت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۷    
تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای عدم تأیید پایبندی ایران به توافق هسته ای و البته لغو نکردن آن ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۲    
سمنان- ایرنا- شماری از مردم و مسوولان استان سمنان در واکنش به اظهارات رئیس جمهوری آمریکا علیه ایران اسلامی تاکید کردند که سخنرانی اخیر ترامپ وحدت و همبستگی مردم افزایش داد و ملت ایران همچنان برای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۲    
امام جمعه نهاوند گفت: آمریکا پس از انقلاب اسلامی از دست ملت ایران ضربه های زیادی خورده و به همین دلیل از ایران اسلامی عصبانی است و این موضوع در سخنان اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور به خوبی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۷    
دکتر غلامعلی حدادعادل با اشاره وجه تمدن ساز حضور پرشور در پیاده روی اربعین گفت: این رویداد عظیم تزریق خون تازه ای در رگ های تفکر سیاسی دنیا است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۷    
برای نخستین بار در ایران، دستگاه خودکار فروش و ارائه خدمات تلفن همراه (iSTM) به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۷    
به همت کتابخانه آیت الله طالقانی(ره) مسابقه بزرگ خلیج'تا ابد فارس' برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۲    
رضا رفیع نویسنده، طنزپرداز، روزنامه نگار و مجری تلویزیون امشب (سه شنبه 25 مهرماه) در بیست و هفتمین برنامه از فصل دوم هزار داستان به گفت وگو با خانواده ای افغان می نشیند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۲    
ایران من داوران انتخاب آثار بخش های شنیداری این جشنواره کار خود را آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۲    
همایون ارشادی پس از تماشای نمایش خاتون گفت: ویژگی بارز این اثر بر توانمندی بازیگرانش استوار است که بسیار خوب و موفق روی صحنه ظاهر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۲    
آزاده موسوی و کوروش عطائی با مستند بلند در جستجوی فریده به یازدهمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت آمدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۲    
رادیو صبا با تهیه و تأمین مسابقه جذاب چهارراه سعی دارد لحظات مفرح و مفیدی را برای شنوندگان رقم بزند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۲    
پانزده فیلم مستند منتخب بخش نگاهی دیگر یازدهمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۲    
متقاضیان برگزاری کارگاه ها و نشست های تخصصی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال تا پایان مهرماه مهلت دارند درخواست خود را به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۷    
گروه موسیقی تَرنگ به خوانندگی نورالدین بزله به صحنه میرود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۷    
عضو کمیسیون عمران مجلس با یادآوری زندگی 8 میلیون نفر در 72 هزار هکتار بافت فرسوده از اجرایی نشدن مصوبه تسهیلات بافت فرسوده انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۷    
رئیس کمیته امداد با انتقاد از حجم بالای ورود کالای قاچاق به کشور خطاب به رئیس جمهور گفت: شما که می روید شبانه دو داعشی را که در روستایی در کرمانشاه پنهان شدند جزغاله می کنید نمی توانید جلوی ورود دو ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۲    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه ماهیت جنگ ها تغییر یافته است، گفت: رسانه ها نقش بیشتری در این زمینه داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۲    
دولت در سایه جدیدترین ایده سیاسی فعالان فکری-سیاسی اصلاحات است؛ آنان عملیاتی سازی دولت در سایه را اقدامی نظارتی برای دولت دوازدهم و کادریابی برای دولت آینده از سوی احزاب اصلاحات می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۲    
وکیل حمید بقایی از برگزاری جلسه امروز موکلش به صورت غیرعلنی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۷    
عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به پیام نتانیاهو برای خارج شدن محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان از توییتر گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۷    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با اشاره به سخنرانی اخیر رئیس جمهور آمریکا، گفت: باید برای تهدیدهای احتمالی ترامپ و تصمیمات پیش رو از سوی کنگره آماده باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۷    
ارگان رسانه ای دولت در حالی از ارقام عجیب و غریب قراردادهای پسابرجام خبر می دهد که جزئیات آمارهای رسمی نشان می دهد سرمایه وارد شده به کشور در دولت روحانی با افت محسوسی مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۷    
طرح اخذ مالیات از واحدهای خالی از سکنه با وجود بیش از 2.5 میلیون واحد خالی یکی ازموضوعاتی بود که از سالیان گذشته مطرح شد ولی مسئولین همچنان پس از گذشت چندین سال اجرایی شدن آن را زمان بر می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۷    
بر اساس بخشنامه سازمان مالیاتی، گواهی پرداخت مالیات انتقال سهام برای بدهکارانی که بدهی خود را پرداخته اند، مجاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲    
دو فیلم سیانور و امکان مینا در جشنواره فیلم های تاریخی و نظامی ورشو به روی پرده می روند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲    
هفتمین کارگاه تخصصی گام به گام با تازه های IT با موضوع رباتیک و تحولات اخیر آن ، سه شنبه 25 مهر ساعت 10 با حضور کارشناس متخصص و به همت فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲    
رییس فرهنگسرای عطارنیشابوری به همراه رییس خانه موزه شهیدان اقبالی در برنامه'ستارگان پر فروغ' منطقه10 با خانواده معظم شهید 'رضا کشور دوست'دیدار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۲    
علی فروزانفر با علام این خبر گفت: این مرکز با هدف حمایت و ترویج معماری متعهد و معماری ایرانی _ اسلامی برنامه های تخصصی خود را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۷    
ورزش ایران به بررسی انتخابات فدراسیون های کشتی می پردازد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۷    
برنامه رادویی رویای اندلس به عوامل سقوط اندلس و تلاشهای غرب برای نفوذ در جمهوری اسلامی ایران و فروپاشی آن به سبک اندلس می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۷    
برنامه 'چه خبر' پیرامون اهمیت تغذیه سالم و عدم استفاده از تنقلات مضر توصیه هایی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۷    
دبیرانجمن لبنی با بیان اینکه چند کانتینر محصول لبنی به عنوان نمونه و برای اخذ گواهی FDA آمریکا به این کشور صادر شده است،گفت: قیمت 3 محصول لبنی در سازمان حمایت نهایی شده و بزودی ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۲    
وزیر نفت کویت گفت، در حال حاضر هیچ نشانه ای از اختلال در عرضه نفت در نتیجه سختگیرانه تر شدن موضع آمریکا در قبال توافق هسته ای ایران یا اختلافات بین بغداد و مقامات اقلیم کردستان دیده نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۲    
براساس آمار منتشر شده در پنج ماهه ابتدایی سال جاری دولت از مالیات بر فروش سیگار بالغ بر 180 میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۷    
اولویتی که در خصوص تکمیل پالایشگاه ستاره خلیج فارس در ابتدای دولت یازدهم در برنامه های وزیر نفت عنوان شده بود، بار دیگر در ابتدای دولت دوازدهم از سوی وزیر نفت تکرار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به دنبال فعال کردن 2 اپراتور خصوصی در حوزه پست هستیم تا با کمک از آنها ظرفیت بازار پست کشور را دو برابر کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۲    
سیاست پرداخت تسهیلات برای اشتغالزایی که در سه دولت گذشته ناموفق بوده، در دستور کار دولت یازدهم هم قرار گرفته است؛سیاستی که حتی ربیعی،وزیر کار دولت هم معتقد است گره ای از اشتغال باز نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۷    
طی مکاتباتی که در مجموعه شرکت توانیر با شرکت های توزیع برق استانهای شمالی انجام شده، دستور آماده باش به تمامی نیروهای عملیاتی این شرکت ها داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۲    
در سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، جمعی از مسئولین و کارکنان این سازمان با حضور در بهشت زهرا (س) و مرقد امام خمینی (ره) با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۲    
رئیس جمهور وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش را به عنوان عضو هیأت امنای بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲    
قائم مقام یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال گفت: بیش از 80 کارگاه و نشست تخصصی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲    
کافه هنر با تهیه کننده مستند شهید مدافع حرم حسین هریری ،که فردا در شبکه افق رونمایی می شود ،گفتگو می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲    
دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان چهارمحال و بختیاری با حضور 419 ناشر از سراسر کشور و ارائه 46 هزار 943 عنوان کتاب در شهرکرد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲    
هنرمندان کاریکاتوریست ایرانی در واکنش به استفاده ترامپ از نامی مجعول برای خلیج فارس، با خلق آثار کاریکاتور جهت ارائه در نمایشگاه کاریکاتور با همین موضوع ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۲    
هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تله کام 2017)، به عنوان بزرگترین رویداد سالانه حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، از 24 تا 27 مهر ماه 96 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۲    
همسر شهید مدافع حرم حجت الاسلام محمد پورهنگ در باره اهمیت حضور بانوان در حماسه عظیم راهپیمایی اربعین حسینی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۲    
علی آقا عنوان مستندی است از کامران حیدری که متقاضی شرکت در یازدهمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۲    
فرهاد ورهرام مستندساز پیشکسوت سینمای ایران با جدیدترین اثر مستند خود بَند آب، بَند خاک به بررسی دلایل خشک شدن دریاچه هامون و مهاجرت برخی از اهالی سیستان و بلوچستان می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۷    
رادیو صبا با برنامه 'همپای صبا' در قالب مسابقه تلفنی و پیامکی به صورت زنده و مستقیم همراه لحظه های صبحگاهی مخاطبان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۷    
مسئول محور عراق ستاد اربعین سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه 9 موکب توسط این سازمان درعراق به منظور پذیرایی از زائران حسینی برپا خواهد شد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۷    
مدیر رادیو سلامت با بیان اینکه رسانه با مهندسی فرهنگی و ارائه پیامهای صحیح میتواند در زندگی، نگاه و نگرش مردم اثرگذار باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۷    
شاتل موبایل به عنوان اولین اپراتور تلفن همراه در کشور، امکان انتقال بخشی از باقی مانده بسته های اینترنت همراه به دوره بعد را برای مشترکین سیم کارت های خود امکان پذیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۷    
خانه فرهنگ حرا همزمان با گرامیداشت روزجهانی نابینایان (روزعصای سفید) دربرنامه'راهی دیگر برای دیدن' از 'نرگس اسلامی شرار' به عنوان فعال فرهنگی در حوزه کتاب نابینایان تقدیر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۷    
فیلم مستند A157 محصول سازمان سینمایی حوزه هنری در جشنواره بین المللی مذاهب امروز کشور ایتالیا به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۷    
هیئت تخصصی دیوان عدالت اداری، شکایت سازمان بازرسی کل کشور از بیژن زنگنه مبنی بر غیرقانونی بودن بخشنامه وی در خصوص بازگشایی پاکت منقاصه ها را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۲    
مهدی طحانی،تحلیلگر بازار سرمایه،بانک و بیمه با اشاره به سخنان ترامپ و تاثیر آن در بازار سرمایه گفت:با توجه به وضعیت برجام،با سخنان شب گذشته ترامپ در خصوص ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۲    
قائم مقام وزیر صنعت،معدن و تجارت با بیان اینکه توقف ثبت سفارش به منزله توقف واردات خودرو نیست،گفت: بر اساس آمار استخراج شده از سامانه گمرک طی 6 ماهه اول سال جاری بیش از 44 هزار خودرو وارد کشور شده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۲    
درخواست روسای سه کمیسیون مجلس از دولت برای توقف پرداخت سهام عدالت، در دولتی که در صدرش یک حقوق دان روحانی مصدر امور است وجهه شرعی و قانونی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۲    
رئیس صندوق بین المللی پول گفت، هیچ تغییری در سیاست صندوق در زمینه اعطای وام به ایران در پی فشارهای اعمال شده از سوی دولت آمریکا ایجاد نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۷    
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: رونق بازار مسکن می تواند 30 درصد از اقتصاد کشور را فعال کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۷    
استاندار سمنان گفت : سخنرانی نابخردانه و واهی دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا وحدت ملت ایران را برای توسعه و سربلندی روزافزون جمهوری اسلامی دو چندان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۲    
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت: باید یک حرکت جدی دیپلماتیک را در منطقه آغاز کنیم تا پیرامون این حرکت کشورهای منطقه را از سیاست های شوم آمریکا آگاه کرده باشیم و اجازه ندهیم که آمریکا تحرکات غیر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۲    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت : رییس جمهور آمریکا با سخنرانی سخیف و از اساس دروغ درصدد جدایی و تفرقه در بین ملت رشید ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۲    
در دیپلماسی، سطوح مختلفی وجود دارد. در شرایط فعلی کشورهای اروپایی با تصمیم ترامپ مخالفت می کنند یا حداقل این که می گویند ما موافق لغو برجام نیستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۲    
آمریکا را دوباره عالی کن عبارتی بود که دونالد ترامپ به عنوان شعار کمپین انتخاباتی خود برگزید و میلیون ها آمریکایی را برای تحقق این وعده پای صندوق های رای آورد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۲    
پرتره ی هنرمند تجسمی، عکاس و فیلمساز شهیر چینی آی وی وی Ai Weiwei با مستند بلند آی وی وی شناور در یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۲    
مهدی منیری با فیلم مستند بلند ویشار که تولید آن بیش از دو سال به طول انجامیده است، متقاضی شرکت در یازدهمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۲    
گروه سیاسی رادیو ایران به مناسبت سخنان ترامپ در رابطه با برجام در ویژه برنامه گلف باز به بررسی عملکرد ترامپ در توصیف برجام می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۲    
برگزیدگان مسابقه هجونویسی در دو بخش شعر و نثر معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۷    
اگرچه برخی انتظار داشتند که سخنان ترامپ، تاثیر منفی بر روی بازار بورس تهران بگذارد، اما از نخستین دقایق شروع معاملات تا کنون(9:23) شاخص با روند رو به رشد در حال حرکت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در واکنش به ادعاهای واهی رییس جمهور آمریکا در پیامی کوتاه گفت: ملت ایران یکپارچه و هم صدا با امام فقید و رهبر فرزانه فریاد می زنند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود'.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۲    
کسانی از مسئولین دیپلماتیک و اقتصادی دولت در جریان برنامه آمریکا برای خروج از برجام گفته اند به رغم خروج آمریکا از برجام، اگر طرف های اروپایی بمانند ما هم هستیم!!!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۷    
وزیر دارایی ایتالیا ضمن تاکید بر عزم آن کشور در گسترش مناسبات با ایران آمادگی کشورش را برای همکاری در حوزه های مختلف اعلام و بر علاقمندی کمپانیهای ایتالیایی برای همکاری با طرفهای ایرانی تاکید نمود .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۷    
طبق آمار، اقبال عمومی نسبت به خرید آپارتمان های کهنه و قدیمی ساز افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۷    
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی اقتصادی سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده گفت: این سازمان بر اساس مصوبه های بالادستی در بحث قیمت گذاری ها و رصد قیمت فعالیت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۲    
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، با انتشار یک تصویر در صفحه اینستاگرام خود، سخنان شب گذشته نتانیاهو را اینگونه پاسخ داد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۲    
انتقاد اصلاح طلبان از روحانی در حال تبدیل شدن به یک مقوله فراگیر است اما گویا حزب کارگزاران با نگاه به انتخابات 1400 قصد دارد منکر احتمال طلاق اصلاح طلبان از روحانی باشد!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۲    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشورمان گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز مصمم تر و باانگیزه تر از همیشه مسیر توسعه و ارتقاء توان دفاعی را ادامه خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۲    
روز جمعه انتشار داده های افزایش واردات نفت چین و بحران در خاورمیانه، باعث تقویت قیمت های نفت در بازاری شد که از قبل، نشانه هایی از بازگشت توازن پس از سال ها عرضه بیش از حد، در آن دیده می شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۸    
مراسم رونمایی کتاب سربازان نیار خاطرات کلام اله اکبرزاده نوشته ساسان ناطق، ساعت 18 دوشنبه بیست وچهارم مهرماه در سالن مقدس اردبیلی محله نِیار واقع در شهر اردبیل رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۸    
فرهنگسرای کار و تعاون به مناسبت روز بزرگداشت حافظ شب شعر با موضوع جایگاه اندیشه اسلامی در شعر حافظ را روز پنجشنبه20 مهر ماه در فرهنگسرای کار و تعاون برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۸    
همایش با eSIM اشیا را روشن کنیم با هدف بررسی دورنمای ورود نسل جدید سیمکارت (eSIM) به ایران به عنوان پیشران توسعه صنعت اینترنت اشیا، با حضور شرکت های معتبر حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و خودروسازی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۸    
پوستر بین المللی فیلم سینمایی اسرافیل به کارگردانی آیدا پناهنده در جشنواره بین المللی فیلم لندن رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۸    
رییس فرهنگسرای عطار نیشابوری دربرنامه هفتگی'ستارگان پرفروغ'منطقه 10 با مادر وخواهر شهیدان'سهراب و رجبعلی افسری' دیدارکرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۸    
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه امروز اگر مجموعه مرکز مدیریت حوزه و سازمان اوقاف دست به دست هم دهند، قطعاً هنوز هم می توان برای حوزه های علمیه موقوفه ایجاد کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۸    
همزمان با سالگرد تصویب قانون ذلت بار کاپیتولاسیون در سال 1343رادیو ایران با پخش مستندهای آرشیوی به اهمیت این موضوع می پردازد.
مشاهده نتایج بیشتر...