سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۱۳:۰۱Aug 2018 21

جهانی پرس (jahanipress.ir)

جهانی پرس 27 اسفند 1394 جهانی پرس 29 اسفند 1395 جهانی پرس 1 فروردین 1396 جهانی پرس 1 فروردین 1397 جهانی پرس 1 اردیبهشت 1397 جهانی پرس 29 خرداد 1397 جهانی پرس 1 تیر 1397 جهانی پرس 1 مرداد 1397 جهانی پرس 2 مرداد 1397 جهانی پرس 3 مرداد 1397 جهانی پرس 5 مرداد 1397 جهانی پرس 6 مرداد 1397 جهانی پرس 7 مرداد 1397 جهانی پرس 8 مرداد 1397 جهانی پرس 9 مرداد 1397 جهانی پرس 10 مرداد 1397 جهانی پرس 11 مرداد 1397 جهانی پرس 12 مرداد 1397 جهانی پرس 13 مرداد 1397 جهانی پرس 14 مرداد 1397 جهانی پرس 15 مرداد 1397 جهانی پرس 16 مرداد 1397 جهانی پرس 17 مرداد 1397 جهانی پرس 19 مرداد 1397 جهانی پرس 20 مرداد 1397 جهانی پرس 21 مرداد 1397 جهانی پرس 22 مرداد 1397 جهانی پرس 23 مرداد 1397 جهانی پرس 24 مرداد 1397 جهانی پرس 25 مرداد 1397 جهانی پرس 27 مرداد 1397 جهانی پرس 28 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۷    
اقتصاد ایران: طبق قانون، رئیس جمهور برای پاسخ به سؤال نمایندگان باید در مجلس حاضر شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۲    
یک اندیشکده هنگ کنگی برای فراهم کردن زمین بیشتر جهت ساخت مسکن به دولت این کشور پیشنهاد جدید ارائه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۵    
ترکیه نه تنها به طرح روسیه برای حذف دلار از مبادلات دو کشور چراغ سبز نشان داده بلکه خودش هم طرح مشابهی را به دیگر کشورها از جمله چین ارسال کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۷    
پسر بچه 16 ساله با ورود غیرمجاز به سرورهای اپل، ناایمن بودن بسترهای ارتباطی و شبکه ای این کمپانی را لو داد اما هدفش تنها استخدام در اپل بوده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۳    
با تغییری چشمگیر در مذاکرات تشکیل کابینه عراق، نوری مالکی، رهبر ائتلاف دولت قانون با اسامه النجیفی، رهبر ائتلاف "القرار" نشستی داشت، همچنین او با هادی العامری، رهبر ائتلاف فتح دیدار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۶    
خبرگزاری میزان- سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: درست است که در دقایق ابتدایی بازی نمایش خوبی نداشتیم، ولی در مجموع بازی تحت کنترل ما بود و به نظرم موقعیت های زیادی را از دست دادیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۷:۱۶    
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد این کشور به روسیه ابلاغ کرده تا زمان شکست کامل داعش در خاک سوریه می ماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۲    
سردار زهدی: در برخی از عملیات ها مانند فتح المبین، حدود 200 توپ، به تصرف نیروهای سپاه در آمد که همین زمینه ساز شکل گیری نیروی توپخانه ای سپاه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۱    
واقفی خیراندیش با توجه به اهمیت زنده نگه داشتن شعائر اسلامی و حسینی، باغ پسته ای را برای عزاداری سیدالشهدا (ع) وقف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۴    
مدیرعامل موسسه خانه کتاب در آئین اختتامیه نخستین دوره از جشنواره بخوانیم، بفهمیم، بگوییم با انتقاد از سیستم آموزشی کشور گفت: خیلی از بچه ها نمی توانند از گلستان سعدی، حافظ، شاهنامه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، آنچه در دوران جنگ تحمیلی بر آزادگان گذشت را غیرقابل تصور بخصوص برای نسل امروز دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۶    
عضو هیئت علمی رشته روابط بین الملل دانشگاه گیرسون ترکیه کودک کشی عربستان سعودی در یمن را روندی هماهنگ با اهداف و نیات غرب، آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۰    
به مناسبت بازگشت آزادگان سرفراز به مهین اسلامی شب شعر پرستوهای مهاجر با حضور شاعران و کارشناسان ادبی در فرهنگ سرای کار و تعاون برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۶    
کافه هنر یاد این دوبلور کشورمان را گرامی می دارد و چهارشنبه ها به شنونده های رادیو ایران پیشنهاد آخر هفته ی فرهنگی هنری می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۰    
آلبوم موسیقی شعر و فریاد آوازهایی برای عود با صدای بابک باربد(غسالی) منتشر شد
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۰    
دبیرخانه سومین جشنواره سراسری نقالی و پرده خوانی غدیر (نقالان علوی) اسامی راه یافتگان به این رویداد فرهنگی و هنری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۱    
سال 61 هشت تن از منافقین ماشین حامل آیت الله مهدوی کنی را به رگبار می بندند که در این بین 4 محافظ به شهادت می رسند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۹    
بهروز ملبوس باف وجود بخش مسابقه فیلم های مستند معدن و صنایع معدنی ایران در دوازدهمین دوره جشنواره سینماحقیقت را در آینده سینمای مستند موثر دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۶:۲۵    
اختلافها میان احزاب و جناح های سیاسی رژیم صهیونیستی بر سر تعیین جانشین رئیس ستاد مشترک ارتش این رژیم افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۱    
آیین اختتامیه مسابقه کتابخوانی پیشوای مهر روز دوشنبه 22 مردادماه در فرهنگسرای کار و تعاون برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۱    
وضعیت کنونی اقتصاد ایران و برنامه های دولت در حوزه های مختلف بخش اقتصاد در شبکه پرس تی وی مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۱    
فرهنگسرای کار و تعاون، به منظور گسترش فرهنگ حلم، صبر و آرامش و مهربانی با رویکرد چشم انداز خانواده اسلامی و تحکیم بنیان خانواده کارگاه آموزشی 'مهارت های زندگی' را روز دوشنبه 22 مردادماه 97 برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۳    
شورای تخصصی نقالی و پرده خوانی با هدف گسترش و احیای هنر نقالی و پرده خوانی به عنوان هنر سنتی و کهن ایرانی در ابعاد حماسی، ملی و مذهبی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۵    
ترجمه گزیده غزلیات مولانا به زبان هندی شنبه 27 مردادماه در حوزه هنری رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۲    
صبح امروز در تالار رودکی نشست اجرای سمفونی پیروزی باحضور خبرنگاران، اعضای این کنسرت و میر این تالار برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۲    
امروز 23 مرداد سالگرد مقاومت و پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه مقابل رژیم صهیونیستی است که بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان 'روز مقاومت اسلامی' نام گذاری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۲    
دکتر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، در فرهنگستان هنر با استاد محمد علی معلم دامغانی مدیر این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۲    
نویسنده کتاب نامه رسان و خاطره نگار رزمندگان دفاع مقدس، گفت: ثبت خاطرات و انتشار آن ها در قالب کتاب، شناسنامه هویتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۵    
مشاور رئیس جمهور و رئیس هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی گفت: با وجود محدودیت منابع و عدم دریافت حق بیمه سهم کارفرمایی دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۴    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از تعریض، آماده سازی و لایه گذاری 8000متر مربع GCL در سلول دفن بهداشتی بیمارستانی مجتمع پردازش و دفع آرادکوه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۴۷    
ایرانسل و استانداری اصفهان تفاهم نامه همکاری در زمینه توسعه زیرساخت های ارتباطی استان اصفهان امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۱    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رفسنجان از وقف 2800 متر مربع باغ پسته ای با نیت عزاداری ویژه ایام محرم در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۷    
تهران- ایرنا- کارآمدی و سرآمدی هر سازمان و شرکتی به داشتن چارچوب و برنامه ای مشخص و مدون است شرایطی که در آن بتوان چه در سطح خرد و یا سطح کلان هدف و مسیر تحقق آن را تعریف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۲    
بازیگر سریالهای طنز که تجربه یک ازدواج ساده دارد، با حضور در برنامه علی ضیا برای اولین و آخرین بار درباره این موضوع توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۲    
کنسرت همآوایان خنیا به سرپرستی پری ملکی اواخر مرداد ماه در تالار رودکی به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۲    
آثار رسیده به دبیرخانه هشتمین دوسالانه ی فیلم کودک برای کودک (قاصدک) در اداره کل آفرینش های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال داوری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۲    
پروژه آموزشی فرادرس در دی سال 96 با هدف ایجاد نخستین پلتفرم آموزش آنلاین و افزایش توجه به دانش تخصصی و کابردی تاسیس شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۴۳    
پیوستن به کنوانسیون ها و قواعد و قوانین بین المللی در حوزه های مختلف تا چه اندازه برای کشور مفید و در راستای منافع ملی است؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۵:۳۸    
در حالی که ارتقا و حفظ کیفیت آب یکی از سیاست های اصلی وزارت نیرو تبیین شده، اما هنوز 40 شهر و 700 روستا با تنش کیفی آب مواجه هستند که برخی مربوط به مشکلات نیترات و فلزات سنگین می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۳:۵۳    
پژوهشگران برای تولید بذر سیب زمینی، طی مطالعه ای پژوهشی، استفاده از روش موسوم به هواکشت را توصیه کرده اند که می تواند حجم تولید را تا بیش از هشت برابر افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۳:۱۳    
بازیگر مأموریت غیرممکن گفت: در این فیلم نقش دختر هکر و جاسوس که برای دزدی اطلاعات وارد کشور شده را بازی می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۲:۱۵    
تهیه کننده و کنسرت گذار از پیوستن فرزاد فرزین ، اشوان و مهدی جهانی به کمپین برگزاری کنسرت رایگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۲:۱۵    
حسین عالم بخش، دبیر سومین جشنواره نقالان علوی، عنوان کرد: استقبال هنرمندان با تحصیلات دانشگاهی هنر تئاتر برای شرکت در سومین جشنواره نقالان علوی نشان دهنده ورود گسترده تر حوزه علمی هنر نمایش به این ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۲۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از احیای سازمان نظارت و بازرسی خبر داد و گفت: تقاضای ثبت سفارش طی چهار ماه اخیر نسبت به دوره مشابه سال قبل 3 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۰    
سمیرا اصلان پور در سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: متاسفانه رسانه های مجازی و حتی شبکه های تلویزیونی کشور در حال اشاعه تجملات بین مردم هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵    
جامع خبر(جامع نیوز):سازمان تأمین اجتماعی با درک شرایط ویژه کشور، تمام تدابیر لازم را برای ایفای وظایف ملی و ذاتی خود اتخاذ خواهد کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۵۱    
واقف خیر اندیش یزدی ضمن وقف مهریه اش برای تهیه جهیزیه جوانان گفت: مردم باید موقوفات خود را براساس نیاز روز جامعه ارائه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۲    
تمام فرایند های جاری و در دست اقدام این مجموعه با هدف حفاظت از محیط زیست و سلامت شهروندان است و در خصوص نحوه دفن پسماندهای پزشکی نیز کارشناسان با بررسی جوانب مختلف زیست محیطی این دسته پسماند ها را ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۴    
شبکه پرس تی وی طی برنامه ای ضمن بررسی وضعیت شیخ زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه که در بازداشت به سر می برد، پیرامون تبرئه شدن جمعی از اعضای این جنبش در دادگاه عالی ایالت کادونا به گفت و گو می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- دبیر جشنواره موسیقی فجر گفت: من به دو شرط دبیری جشنواره را قبول کردم، یکی تکیه بر آثار آهنگسازان ایرانی و شرط دوم این بود که هیچ دستمزدی نگیرم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۲    
تهران (پانا) - رئیس اتحادیه لوازم خانگی در برنامه نمودار رادیو ایران معتقد است، تولیدکنندگان توان رقابت دارند، اما قوانین دست و پاگیر وجود دارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۲    
قدس آنلاین: رییس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز گفت: واقف خیر اندیشی باغی به ارزش بیش از 3 میلیارد ریال را وقف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۴    
قائم مقام معاون صدا: رادیو به خاطر عنصر تخیلی که دارد می تواند بر روح بچه ها اثر گذاشته و هم در حوزه های فردی وآموزه های دینی موثر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۸    
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی درگذشت منوچهر عسگری نسب تهیه کننده سینما را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۸    
فیلم مستند یک کیلو بال مگس از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی رضا سبحانی به بخش مسابقه جشنواره مردم شناسی صربستان راه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۳    
برنامه سیاره آبی رادیو ایران به پرونده سودجویی های اخیر در خصوص زهر عقرب، رسیدگی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۳    
ابراهیم طحان پور، رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی امروز در برنامه "نمودار" رادیو ایران ، ناگفته های بازار لوازم خانگی را عنوان می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۶    
اقتصاد ایران: رئیس مجلس در نامه ای به رئیس جمهور مصوبه دولت برای اختصاص 25 میلیارد تومان به منظور جبران خدمات کارکنان شرکت های تعاونی شهرستانی سهام عدالت را مغایر با قانون اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۰۰    
سرمربی تیم فوتبال باشگاه ترابزون اسپور به خاطر شکست در هفته نخست سوپر لیگ ترکیه عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۷:۴۷    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با اشاره به تامین ارز مورد نیاز ایرلاین ها در سامانه نیما، گفت: با توجه به اینکه نرخ ارز نیما بر اساس بازار ثانویه است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۷:۳۰    
اصلاح طلبان می گویند "برای حمایت از روحانی کاری به وزیران و برنامه ها نداشتیم؛ فقط حمایت کردیم که رئیسی رئیس جمهور نشود"!
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۲:۰۳    
وزیر صنعت ممنوعیت صادرات کاغذ و 5 کالای دیگر را از اول شهریورماه امسال تا اطلاع ثانوی صادر کرد. 889346056514316.jpg ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۰:۲۰    
تولیدکنندگانی که از سیاست های اخیر ارزی و تجاری دولت گله دارند، معتقدند برنامه ریزی نه چندان جامع و غیرحرفه ای، از مهمترین عوامل کم اثر بودن این طرح هاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۱۱    
سواد رسانه ای و اینکه این امر تا چه اندازه در ازدواج جوانان نقش داشته و آن را تحت الشعاع قرار می دهد، موضوع برنامه گفت و گوی فرهنگی رادیو گفت و گو در تاریخ بیست و دوم مرداد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۱۱    
فرهنگسرای کار و تعاون روز دوشنبه 22 مردادماه کارگاه آموزشی رایگان مثبت اندیشی و اثرات معنوی آن در سبک زندگی را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۶:۳۲    
خبرگزاری آریا- آشنایی با غذاهای سنتی بندرعباس، زیبایی های طبیعی گلپایگان و سفری به دره کال سر در در دل کویر، سوژه های این هفته برنامه ایران از شبکه هیسپان تی وی است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۵    
رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران از پذیریش دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری و راه اندازی رشته های جدید در این مرکز دانشگاهی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۶    
سینماپرس: با حکم رییس مرکز سرمایه انسانی صداوسیما، علی ارسلانی به سمت مدیر آموزش معاونت برون مرزی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۵    
قسمت سوم مستند گرامافیلم دوشنبه 22 مرداد موسیقی تیتراژ سریال فقط به خاطر تو را با حضور عوامل آن بررسی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۵    
گروه ادب کتاب کت ولیعهدی ، تازه ترین اثر رفیع افتخار در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۸    
پس از اعلام خبر تایید شدن قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم برخی تصور کردند FATF یا CFT در شورای نگهبان تایید شده در حالیکه این دو هیچ کدام به شورای نگهبان نرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۷    
فیلم مستند گوشه های اصفهان از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی غلامرضا مُهیمن که نگاهی به مکتب آوازی اصفهان دارد، وارد شبکه نمایش خانگی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۵    
مجید برزگر مهمان ویژه و کارشناس دهمین جلسه از ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، سینما آینده خواهد بود. به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مجید برزگر، کارگردان، فلیمنامه نویس ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۸    
شاید کمی عجیب باشد که دو شرکت بزرگ مرتبط با تلفن های همراه، دوست داشته باشند کاربرها کمتر از موبایل استفاده کنند. در این مقاله دلیل ساده ولی منطقی این تصمیم عجیب را بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۳    
تهیه کننده سریال محکومین 2 اعلام کرد که تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- نخستین قسمت از برنامه علی ضیاء در حالی روی آنتن رفت که او میزبان کمیل نظافتی طلبه جوانی بود که با لباس رزم به استودیو آمده بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۵    
با فرا رسیدن روز 20 مرداد، نتایج اولیه مسابقه خانم گزارشگر با معرفی 16 برگزیده در سایت اشتراک گذاری ویدئو تماشا اعلام شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۱    
فرهنگسرای کار و تعاون با هدف تشویق و توسعه فرهنگ مهارت آموزی روز شنبه 20 مردادماه کارگاه هنری رایگان 'خراش روی فلزات' را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۱    
فرهنگسرای کارو تعاون به منظور ترویج فرهنگ کتاب وکتاب خوانی در میان شهروندان نمایشگاه کتاب سرای قلم را از تاریخ 17مرداد ماه برپا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۴    
قم - دبیر جشنواره هلهله فرشته ها گفت: این جشنواره با هدف کمک به تهیه جهیزیه نوعروسان نیازمند در قم برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۳    
برنامه این هفته ما مردم در شبکه پرس تی وی به بررسی سلاح های تولید شده با فناوری چاپ سه بعدی در آمریکا می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۴۷    
تهران (پانا) - آرسین رهان ورژن جدیدی از آهنگ یه روزی با ملودی بنیامین بهادری را منتشر و روانه بازار موسیقی کشور کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۰    
گروه اجتماعی نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که ضمن رعایت حقوق قانونی موقوفات به ابعاد شرعی آن که خیلی مهم است توجه شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۳    
روح اله خوشبخت ،مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شیراز به همراه معاون پردازش و دفع آن سازمان از مجتمع دفع و پردازش پسماند های ساختمانی و عمرانی واقع در آبعلی بازدید به عمل آورده وبا فعالیت های جاری و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۴    
یک واقف از اهل سنت گفت: مؤسسه رسانه ای کورده واری متولی اولین موقوفه رسانه ای مشارکتی کشور شده است تا طی آن، با کمک خیّران، ملکی مسکونی و کشاورزی خریداری و برای حمایت از رسانه های کشور وقف شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۳    
مدیران عامل 16 شرکت فعال در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات، در نامه ای خطاب به رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۶    
فیلم انیمیشن روباه از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی صادق جوادی ، در دو جشنواره ی جهانی در کشورهای کانادا و صربستان روی پرده می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۳۶    
شاهرود - این روزها استانداری سمنان هر نوع تسهیلات اشتغال زایی و رونق تولیدی را که مصوب می کند خطی بر چوب خط اشتغال استان می افزاید حال آنکه تسهیلات راه اشتغال پایدار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۳۱    
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد، بازار نفت وارد یک دوره کوتاه آرامش شده است، اما احتمالاً در اواخر 2018 یعنی زمانی که تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران اجرا شود، بازار دستخوش طوفان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۲۱    
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در شهرداری تهران گفت: تلاش می کنیم نیروهای داخلی شهرداری جایگزین مدیران بازنشسته شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۰۴    
به گفته برخی از خریداران گوشی، یکی از شرکت ها که به عنوان تولیدکننده گوشی های ایرانی شناخته شده است، در تحویل گوشی های پیش فروش خود از سال گذشته تا امروز بدقولی کرده و خریدارانی که قرار بوده در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۰۳    
میزان واردات در حوزه صنعت و معدن طی دو ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب کاهش 7.8 درصدی و افزایش 50.6 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۷:۵۶    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ساعت 24 امشب (شنبه 20 مرداد) آخرین مهلت داوطلبان کنکور 97 برای انتخاب رشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۴:۱۵    
تهیه کننده فیلم سینمایی جن زیبا از اکران آن در فصل پاییز خبر داد و توقف ساخت ملاقات با جرجیس را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۳:۰۴    
شامگاه و بامداد روزهای 21 و 22 مرداد ماه جاری آسمان میزبان بارش های شهابی است که در این شب ها به دلیل کم بودن درخشندگی ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۸:۳۴    
فرخوان مرکز هنرهای نمایشی فرهنگ سرای بهمن برای کارگاه تولید آثار تئاتری منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- عهد تمیمی، نوجوان 17 ساله فلسطینی در مصاحبه با پرس تی وی گفته است که زندان های رژیم صهیونیستی وضعیت وخیمی دارند و تعداد زندانیان زن فلسطینی در این زندان ها رو به افزایش است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۴    
تهران (پانا) - پنج نمایش تولیدِ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک راه یافت. ...
مشاهده نتایج بیشتر...