سه شنبه ۱۴ مردادساعت ۰۹:۳۵Aug 2020 4

جدیدترین‌های «طرح زوج و فرد»

 
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، زمان ممنوعیت ورود به محدوده طرح زوج و فرد تنها از ساعت 17بعدازظهر تا 22 شب به قوت خود باقی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۴    
عضو شورای شهر اصفهان گفت: از مسئولان می خواهم که با لغو طرح زوج و فرد، حداقل در ایام طغیان کرونا به کاهش تبعات و عوارض ناشی از تراکم ترددها کمک کنند.
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهور ناجا از اجرای مجدد طرح پرداخت اقساطی جرایم رانندگی خبر داد و گفت:کسانی که وسیله نقلیه آنها به دلیل جریمه بالای 10 میلیون ریال در توقیف است می توانند از این فرصت استفاده کنند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از مسئولان مربوطه می خواهم با لغو طرح زوج و فرد حتی به طور موقت از شیوع بیشتر بیماری کرونا جلوگیری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- شهردار مشهد از لغو طرح زوج و فرد ترافیکی در هسته مرکزی این شهر به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ناشی از ازدحام در ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا، جریمه یک میلیون ریالی برای برای ورود به طرح ترافیک شهر اصفهان را بسیار زیاد دانست و گفت: شاید عددی کمتر از این برای تهران اعمال می شود ولی این رقم برای اصفهان زیاد است و من از این فرصت استفاده کرده و از شورای ترافیک شهر اصفهان تقاضا می کنم که این جریمه 100 هزار تومانی را تقلیل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: 50 درصد دانش آموزان سه روز نخست و 50 درصد باقی مانده در سه روز دوم هفته در مدارس حضور می یابند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: تخطی از سرعت قانونی و ورود به طرح زوج و فرد از جمله بیشترین تخلفات رانندگی در شهر اصفهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۶    
آسیب های اجتماعی محصول نگاه مهندسی به پیشرفت، از شایعه تا واقعیت؛ آیا اصفهان مانند اسپانیا عمل می کند؟، معجزه های درمانی روغن بادام را بشناسیم، جزئیات جلسه نمایندگان استان اصفهان با کلانتری ...
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور استان اصفهان از کاهش ساعت اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد در کلانشهر اصفهان خبر داد و گفت: اجرای این طرح از روز شنبه چهارم مرداد در ساعت های صبح متوقف شد و فقط از ساعت 17 تا 22 فعال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۷    
گروه استان ها- رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح زوج و فرد در اصفهان به منظور رسیدگی مردم به امور روزانه خود به حالت تعدیل در آمد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تعدیل ساعات اجرای طرح زوج و فرد در اصفهان خبر داد و گفت: از روز شنبه 4 مرداد ماه، طرح زوج و فرد فقط عصرها از ساعت 17 تا 22 در هسته مرکزی شهر اجرا خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان از تعدیل طرح زوج و فرد ترافیک کلان شهر اصفهان از روز شنبه چهارم مرداد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: از روز شنبه چهارم مرداد ماه، صبح ها ورود به محدوده طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر اصفهان بلامانع است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: ساعت کاری این مراکز در سطح استان در روز پنج شنبه از ساعت 7 صبح تا 13 خواهد بود و مشمول طرح زوج و فرد پلاک خودور نیست.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان در دو گروه زوج و فرد در مدرسه حاضر می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور گیلان از تمدید اجرای طرح زوج و فرد در مراکز شماره گذاری خودرویی استان خبر داد.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۱:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری حضوری امتحانات نهایی که می تواند معیاری برای بررسی میزان اثربخشی آموزش های ارائه شده در ایام کرونا باشد، گفت: میانگین نمرات امتحان نهایی امسال در مقایسه با سال گذشته نیم نمره افزایش پیدا کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت: با توجه به تمهیدات انجام شده برای بازگشایی مدارس تعطیلی پنج شنبه ها برای مدارس طرح زوج و فرد منتفی است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از قوانین راهنمایی و رانندگی که با توجه به آلایندگی ها و در پاسخ به نیازهایی شهری ایجاد و عملی شد؛ طرح زوج و فرد بود که در برخی از قسمت های پر تردد شهر لحاظ شد؛ این محدودیت قاعدتاً برای شهروندانی که ترجیح می دادند از خودرو شخصی برای تردد در شهر استفاده کنند ...
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: برای لغو اجرای طرح ترافیک جلسه ای با استاندار برگزار کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان البرز گفت: اجرای طرح زوج و فرد که از هفته گذشته در هسته مرکزی شهر کرج آغاز شده بود به تصمیم ستاد کرونا استان البرز لغو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
طرح زوج و فرد تردد خودرو ها در کرج لغو شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز اعلام کرد: طرح زوج فرد کرونایی خودروها که از روز پنجشنبه هفته گذشته در کلانشهر کرج اجرایی شده بود، لغو شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج گفت: در اجرای طرح زوج فرد کرونایی 6155 راننده وسیله نقلیه متخلف اعمال قانون شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با بیان اینکه شکست بیماری نیازمند کمک مردم است، گفت: در نظر داریم افرادی که توصیه های بهداشتی را رعایت نمی کنند و ماسک نمی زنند با برخورد قانونی و یا جریمه مواجه شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۰    
مدیر ترافیک و حمل و نقل شهری شهرداری شهرکرد گفت: اجرای طرح زوج و فرد در این شهر بستگی به نتیجه مطالعات مشاور در طرح جامع ترافیک شهر دارد، اگر مشاور بر اساس مطالعات انجام شده اجرای این طرح را پیشنهاد داد و این امر منجر به رفع مشکل ترافیک در حلقه مرکزی شهر شود، حتماً اجرا خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۰۱    
با اجرای طرح زوج و فرد دوربین های ثبت تخلف خودرو ها در هسته مرکزی کلانشهر اصفهان فعال است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۲    
مقابل دشمن یک صدا باشید، مدیریت پلی اکریل یکپارچه می شود، خداحافظی اصفهانی ها با طرح زوج و فرد و موافقت مجلس با دو فوریت طرح مالیات بر خانه های خالی؛ از عناوین اصلی روزنامه های صبح امروز اصفهان است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: روزانه چند هزار خودرو در طرح زوج و فرد جریمه می شوند و این ها افرادی هستند که مجبور به تردد در طرح هستند در صورتی که فرد با خرید طرح بدون جریمه شدن، می تواند یک روز در کل شهر تردد کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان خبر از حذف طرح زوج و فرد و اعمال تغییرات جدید در طرح حمل و نقل شهری اصفهان داد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خوشبختانه در روز نخست اجرای طرح زوج و فرد که پنج شنبه هفته گذشته بود، شاهد کاهش 10 درصدی تردد در معابر شهری بودیم و این روند نشان می دهد، اول و آخر همراهی مردم با کادر درمان است که می تواند باعث قطع چرخه ویروس منحوس کرونا شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۹    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز در خصوص اجرای طرح زوج و فرد در کرج که با واکنش دانشگاه علوم پزشکی و مردم همراه بود، گفت: بررسی مجدد این طرح و لغو آن در ستاد کرونا مطرح شد که در صورت تایید این طرح لغو خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون استاندار البرز گفت: طرح زوج و فرد تردد خودرو ها در کرج دوباره بررسی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۹    
ایسنا/البرز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از کاهش 10 درصدی ترددها در کلانشهر کرج در نخستین روز اجرای طرح زوج و فرد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۲    
معاون استاندار البرز گفت: طرح زوج و فرد تردد خودرو ها در کرج دوباره بررسی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور گیلان از اجرای طرح زوج و فرد در مرکز شماره گذاری خودرویی گیلان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: احتمال تعلیق طرح زوج و فرد ترافیک در اصفهان وجود دارد و مشروط به تصویب در ستاد استانی مقابله با کروناست.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
موج دوم کرونا در حالی سریع تر از موعد پیش بینی شده البرز را دربرگرفت که ستاد استانی کرونا را ناچار به اعمال برخی محدودیت ها کرد، به گونه ای که طرح زوج و فرد خودروها از امروز پنج شنبه اجرا می شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: طرح تردد زوج و فرد خودروها در کرج از پنجشنبه 19 تیرماه از درب منزل از ساعت 16 تا 22 اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مرکز استان البرز از اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل در کرج خبر داد و گفت: روز جمعه مشمول این طرح نمی شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۴    
سرهنگ شرق با اشاره به اهمیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: از روز پنجشنبه (19تیر) از ساعت 16 تا 22 در تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل طرح محدودیت زوج و فرد از درب منزل در تمامی معابر شهری اجرا می گردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز اعلام کرد که طرح زوج فرد کرونایی خودروها از روز پنجشنبه در کلانشهر کرج اجرایی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، طرح زوج و فرد تردد خودروها از نوزدهم تیرماه در کرج اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: اجرای طرح زوج و فرد خودروها به دستور استاندار البرز از درب منزل در کرج طی دو روز آینده پس از بررسی، در دستور کار قرار می گیرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۷    
معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت به تازگی در مصاحبه ای اعلام کرده بود که با اجرای طرح ترافیک در تهران و شهرهای بزرگ مخالف هستیم؛ چرا که با اجرای آن مردم مجبور به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می شوند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
عزیزاله شهبازی در مورد آخرین وضعیت کرونا استان البرز اظهار داشت: با توجه به روند صعودی مراجعات به بیمارستان ها و مراکز درمانی، شهرستان کرج هم به جمع 5 شهرستان البرز در مورد ورود به شرایط قرمز کرونا پیوست. ...
خبرگزاری مهر: فرماندار کرج جزئیات محدودیت های کرونایی در این کلان شهر را اعلام کرد و گفت: صنوف و مراکز پرخطر نیز به مدت یک هفته تعطیل است. غفور قاسم پور ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق تصمیم ستاد استانی و با توجه به قرار گرفتن شهرستان کرج در شرایط هشدار ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۶    
" مگر می شود دانش آموزان در یک کلاس بر روی یک نیمکت ساعت ها در کنار هم باشند و به کرونا مبتلا نشوند"، "اصلا اگر بچه به مدرسه برود و کرونا بگیرد چه کنیم" و.. ...
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شمال نیوز : این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تأکید بر تقویت زیرساخت های آموزش مجازی و پوشش دهی اینترنت در مناطق ییلاقی، اظهار کرد: در برخی از مناطق، حتی تلفن همراه نیز آنتن ندارد چه رسد به اینترنت تلفن همراه ....