جمعه ۰۹ اسفندساعت ۱۸:۰۸Feb 2020 28

جدیدترین‌های «طرح زوج و فرد»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان تبریز از فرصت 24 ساعته به نیروگاه حرارتی تبریز خبر داد و گفت: طرح زوج و فرد در روزهای پایانی سال علاوه بر محدوده مرکزی تبریز از درب منازل
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۴    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان، با توجه به روزهای پایانی سال، از اجرای طرح زوج وفرد از فردا دوشنبه 5 اسفند ماه در کلانشهر کرج خبرداد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۵    
صفحه نخست روزنامه های دوشنبه 5 اسفند به پرداخت سود سهام عدالت تا پایان اسفند و اجرای طرح زوج و فرد از امروز در کرج اختصاص یافت.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از اجرای محدودیت ترافیکی طرح زوج و فرد در کرج از تاریخ 5 لغایت 29 اسفند سال جاری خبر داد.
تیتر ۱   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ غلامعلی شرق گفت: با تصویب شورای ترافیک استان البرز از پنجم اسفندماه الی 29 اسفند ماه طرح تردد زوج و فرد خودروها از ساعت 16 الی 21 در محدوده رینگ هسته مرکزی اجرا می شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز با توجه به روزهای پایانی سال، از اجرای طرح زوج و فرد از فردا دوشنبه پنجم اسفند ماه در کلانشهر کرج خبرداد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۶    
سلام نو – سرویس اجتماعی: ترافیک تهران را می توان یکی از سخت ترین معضلات شهری در سالهای اخیر دانست. معضلی که با گذر زمان نه تنها کسی راهکاری برای رفع آن نیافته بلکه هر چه بیشتر گذشته مشکلات ترافیکی بیشتر مردم را رنج داده است. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر کرج از اجرای طرح زوج و فرد خودروها از پنجم اسفند ماه در کرج خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پس از انجام دو جراحی ترافیکی در شهر تهران در قالب تغییر در ضوابط طرح ترافیک و طرح زوج و فرد سابق در سال های 97 و 98، طی یک سال اخیر میان عوامل پلیس به عنوان مجری ضوابط ترافیکی و شهرداری تهران به عنوان تدوین گر ضوابط طرح ترافیک جدید، اختلاف نظر شدیدی به وجود آمد ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر کرج گفت: طرح زوج و فرد خودروها از پنج اسفندماه برای مدیریت ازدحام و ترافیک هسته مرکزی شهر در ایام پایانی سال اجرا می شود.
نواندیش   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
فارس: علیرضا بیرانوند که از سوی دو تیم بلژیکی پیشنهاد رسمی و جدی داشت در نهایت تصمیم گرفت در پرسپولیس بماند. این بازیکن که در حال برگزاری جلسه با مسئولان باشگاه هم هست، با وجودی که می توانست طبق بند قراردادش از جمع سرخپوشان جدا شود در نهایت تصمیم گرفت تا پایان فصل در پرسپولیس بماند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: طرح زوج و فرد از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج به صورت هوشمند از تاریخ 5 لغایت 29 اسفند ماه سال جاری اجرایی می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۴    
صفحه نخست روزنامه های 29 دی استان البرز به لزوم تقویت نظارت جدی بر فعالیت های انتخاباتی در فضای مجازی و اجرای طرح زوج و فرد در کرج از اسفند ماه اختصاص یافت.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: با توجه به افزایش خریدهای پایان سال مردم ، طرح زوج و فرد از پنجم اسفند ماه امسال در کلانشهر کرج اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهور کرج گفت: طرح زوج و فرد از 5 الی 29 اسفندماه در کرج اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز اعلام کرد که با توجه به افزایش خریدهای پایان سال مردم ، طرح زوج و فرد از پنجم اسفند ماه امسال در کلانشهر کرج اجرا می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: تا پایان سال جاری با تعداد دوربین های موجود در شهر اصفهان اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل عملیاتی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه امروز اصفهان به سمت حمل و نقل هوشمند قدم برمی دارد، اظهار امیدواری کرد که تا پایان سال طرح زوج و فرد از درب منازل در شهر اصفهان عملیاتی شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: طرح زوج و فرد تردد خودروها در شرایط اضطراری و افزایش آلاینده ها درکلان شهر اصفهان از در منازل اجرا خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- بیشتر اقداماتی که برای کاهش آلودگی هوا اتخاذ شده به مواردی مانند تعطیلی مدارس، اجرای طرح زوج و فرد از در منازل و جلوگیری از فعالیت صنایع آلاینده در روزهای آلوده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دوربین های طرح زوج و فرد ظهر امروز در مسیرهای منتهی به میدان امام اعمال قانون نمی کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج گفت: برای اجرای دائم طرح زوج و فرد در کرج باید به توقعات عمومی پاسخ داد و زیرساخت های لازم هم فراهم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-رئیس پلیس راهور اصفهان گفت: طرح زوج و فرد از در منازل در شرایط اضطرار آلودگی هوا اعمال می شود و تاکنون با همکاری شهروندان هیچگونه جریمه ای با این عنوان انجام نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
باخت سپاهان را به حساب نقاط قوت نفت بگذارید، پژوهشگران و فناوران برتر استان اصفهان معرفی شدند، جزئیات اجتماع عظیم مردمی 9 دی در اصفهان، طرح زوج و فرد از درب منازل فعلا در اصفهان اجرا نمی شود، همه مصائب باشگاه بی پول ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: علی رغم اینکه مجوز اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل را از شورای عالی ترافیک استان داشتیم اما فعلا این طرح اجرا نشده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: سامانه های ثبت تخلف سطح شهر زیرساخت های لازم برای اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل را ندارد و در حال حاضر این طرح به صورت مکانیزه در محدوده مرکزی شهر اجرا می شود.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از دایر بودن مدارس استان تهران در روز شنبه 7 دی ماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
با اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل تردد خودروها 42 تا 62 درصد در کلانشهر اصفهان کاهش یافت.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی در خصوص اقدامات انجام شده در راستای کاهش آلودگی هوای شهرستان، گفت: با توجه به وضعیت آلودگی هوا، طرح برخورد با خودروهای دودزا در حال اجراست که در این طرح، خودروهای دودزا توسط کارشناسان راهور شناسایی و فک پلاک می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۷:۰۵    
با اجرای طرح زوج و فرد از درب منزل، 190 هزار دستگاه خودرو متخلف در کلانشهر اصفهان با ورود به محدوده این طرح جریمه شدند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۰۶:۵۷    
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان اصفهان گفت: اعمال قانون تردد خودروها در محدوده زوج و فرد از امروز آغاز و پیامک آن از یک ماه آینده ارسال می شود.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۲۰:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
سردار "محمدرضا مهماندار " ضمن بیان جزئیات طرح کاهش آلودگی هوا، گفت: در طرح نوبتی یا زوج و فرد خودرو ها که در شرایط آلودگی هوا اجرا می شود معمولا رانندگان به یک سری نکات توجه می کنند؛ در حال حاضر دیگر طرحی به نام زوج و فرد نداریم ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: اجرای طرح زوج و فرد از در منزل در اصفهان مجوز شورای ترافیک را دریافت کرد و قرار است این طرح از یک ماه آینده اجرال شود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
فتوای رهبر انقلاب درباره استفاده از وسیله نقلیه شخصی در هنگام آلودگی هوا منتشر شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تهران در حاشیه افتتاح ایستگاه مترو مولوی گفت: طرح زوج و فرد نداریم ولی در شرایط اضطرار آن را اجرایی می کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در حد پیشنهاد است و باید برای تصویب شدن در شورای عالی ترافیک تایید شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
آلودگی هوا، تعطیلی مدارس، ممنوعیت تردد کامیون ها و ... کلیدواژه تکراری این روزها هستند.اما آنچه بیش از پیش سر و صدا کرد طرح زوج و فرد است که بعد از حذفش در تیر دوباره سر و کله اش پیدا شد و بعد از 10 روز دوباره رفت و جایش را به طرح کاهش آلودگی داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۰:۲۵    
پلیس راهور تهران: تردد کامیون ها و فعالیت معادن شن و ماسه در شهر تهران ممنوع است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ترافیک از مهمترین معضلات گریبانگیر کلانشهرهاست که نه تنها موجب کلافگی شهروندان است بلکه عاملی برای تشدید سایر مشکلات نظیر آلودگی هوا نیز هست، مشکل ترافیک در سال های اخیر با گسترش شهرها و شهرنشینی حادتر شده است و بخشی از وقت شهروندان در طی روز پشت صف های ممتد ترافیکی هدر می رود اما برای حل این مشکل ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، منصور شیشه فروش با اشاره به وضعیت هوا، اظهار داشت: با توجه به ادامه شرایط وضعی سکون و پایداری هوا و مهیا شدن انباشت آلاینده های جوی و همچنین گزارش شبکه پایش آلودگی هوای شهر مبنی بر کاهش دید افقی، مه آلودگی، ابرناکی رطوبت بالا آلودگی فردا هم ادامه دارد. ...
نبأپرس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری تهران از تعطیلی مدارس استان تهران در تمامی مقاطع تحصیلی به جز شهرستانهای فیروزکوه، دماوند تا پایان هفته جاری خبر داد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد که در روزهایی که تهران به دلیل اضطرار آلودگی هوا تعطیل می شود، طرح حلقه دوم یا طرح کاهش آلودگی هوا که پیش از این مردم به عنوان طرح زوج و فرد می شناختند، از درب منزل اجرا می شود. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۰    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طرح کاهش آلودگی هوا جایگزین طرح زوج و فرد در سطح شهر تهران شده است.
سلام نو / میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۳   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو،معاون استانداری تهران از تعطیلی تمامی مدارس استان بجز 2 شهرستان فیروزکوه و دماوند فردا دوشنبه خبر داد. تقی زاده، معاون استانداری تهران گفت: پیرو تداوم آلودگی هوا، کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تصمیم گرفت تا با توجه به انباشت آلاینده ها و غلظت ذرات معلق هوای تهران ...
نواندیش   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: تمامی مدارس استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه تا پایان هفته تعطیل شدند. استاندار تهران: بر اساس مصوبه امروز کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، همه مقاطع تحصیلی مدارس استان تهران به جز مدارس فیروزکوه و دماوند تا پایان هفته تعطیل شدند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه استانداری تهران انوشیروان محسنی بندپی افزود: براساس پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر پایداری وضعیت جوی و غلظت آلاینده ها و شاخص کیفیت هوا، فردا طرح زوج و فرد از درب منازل در تهران اجرا می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری تهران از تعطیلی مدارس استان تهران در تمامی مقاطع تحصیلی به جز شهرستانهای فیروزکوه، دماوند تا پایان هفته جاری خبر داد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۷:۲۵    
پیشنهاد اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل در اصفهان مطرح شد
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: با هربار تردد از مقابل سامانه های هوشمند، برای متخلفانی که طرح زوج و فرد را رعایت نکرده و یا برچسب معاینه فنی ندارند، مبلغ 50 هزار تومان جریمه ثبت می شود.