سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۰۱:۳۲May 2017 30

صاحب نیوز (sahebnews.ir)

  ۵ ساعت پیش    
برخی به دنبال کسب رأی حتی به قیمت مخالفت با اصول دین بودند، علت ارائه حلیم بادمجان با نرخ های متفاوت در اصفهان، ماه ملاقات خدا ویژه برنامه سحرگاهی شبکه اصفهان و.. ...
  ۷ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و اجتماعی کارخانه ذوب آهن اصفهان گفت: انتخابات اخیر در کشور و به تبع آن در شهرستان لنجان جلوه ای بود از اینکه بسیاری از افراد جامعه ما که با شعار آزادی، اسلام را فراموش کردند.
  ۷ ساعت پیش    
رییس شبکه بهداشت و درمان مبارکه مرگ جوان به دلیل ابتلا به تب کریمه کنگو را تکذیب کرد و گفت: این جوان مظنون به ابتلا به ویروس تب کریمه کنگو بوده و نظر قطعی پس از وصول نتیجه آزمایش ارسالی به تهران قابل ...
  ۹ ساعت پیش    
بریژیسنکی در پنجاه سال گذشته تاثیر اساسی بر مشی سیاست خارجی امریکا داشته و کمتر کسی را می توان یافت که از عزمی راسخ و هوشمندی روشنفکرانه چون او برخوردار باشد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مهمترین خصوصیت بارز هیئت بنی فاطمه و مسئولین هیئت، بصیرت سیاسی هیئت بوده که همیشه در هر زمان در شهر اصفهان پیشتاز در عمل کردن به فرامین بنیانگذار انقلاب و رهبر عظیم الشان انقلاب بوده اند.
  ۱۰ ساعت پیش    
صفابخش گفت: زمینه اشتغال 245 نفر در سال گذشته با توزیع تسهیلات اقتصاد مقاومتی در شهرستان فراهم شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
حاج صادقیاگفت: اولین مرکز جامع اوتیسم ایران در اتوبان ذوب آهن، بلوار شفق اصفهان با کمک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و خیرین کلنگ زنی شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
حجت الاسلام حسن زاده گفت: آقای فرماندار شما به عنوان کسی که فرمان شهر را در دست دارد، وظیفه نزدیکی قلوب را به یکدیگر دارید، نه اینکه تفرقه بیاندازید و نماینده شهر را بکوبی
  ۱۰ ساعت پیش    
موزه ملی کاشان به علت تعمیرات تعطیل شده و یکم تیرماه دوباره فعال و میزبان گردشگران مجموعه جهانی باغ تاریخی فین خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۵    
آخرین جلسه مدیران مدارس علمیه حوزه علمیه اصفهان در سال تحصیلی جاری با امام جمعه اصفهان در مرکز مدیریت حوزه علمیه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۰    
شب گذشته شاید خیلی ها خاطره جان باختن دو نفر از هم وطنانمان در دریاچه نمک را در برنامه ماه عسل دیده باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۰    
رئیس پلیس فتای استان از دستگیری فروشنده سیاری که با ترفندی خاص توانسته بود با کپی کردن اطلاعات کارت های بانکی مشتریانش از حساب آنان بالغ بر پنج میلیارد ریال سرقت کند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۵    
کشاورزان برکت محصول امسالشان را هم نمونه ای از تشکر بنده از خدای خود می دانند و در حالی که در روزهای گرم روزه داری در مزارع خود مشغول آبیاری مزارع هستند، با عنایت به رحمت خداوند و زکات سلامتی بدن ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۰    
طرح محافل نور در محلات کاشان با حضور قاریان برجسته بین المللی در شب های ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۰    
آیت الله طباطبایی نژاد افزود: متاسفانه در این انتخابات شاهد برخی بداخلاقی ها در سطح نامزدها و کسب رأی به هر قمیتی حتی مخالفت با اصول دین، مباحث فرهنگی مانند حجاب و بیان جملات کذب بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۵    
بزرگترین گردهمایی و مانور یگان حفاظت میراث فرهنگی استان اصفهان با حضور کلیه پرسنل استانی این یگان در منطقه کویری آران و بیدگل اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۵    
سجادزاده گفت: کمیته فرهنگی روابط اجتماعی سازمان فرهنگی شهرداری با همکاری اداره کل زندان ها، برنامه های آموزشی مقابله با آسیب های اجتماعی را در سطح زندان های اصفهان اجرا خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۰    
حق شناس گفت: کلاس های آموزشی کشت زعفران، تولیدات گلخانه ای، کشت گیاهان دارویی، صنایع تبدیلی و احیای باغات نیز از 18 خردادماه جاری در جهاد کشاورزی حبیب آباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۰    
آیت الله موسوی گفت: وجود مقدس امام زاده هلال(ع) نعمت خداوند به این منطقه است و شکر نعمت نشر معارف اهل بیت(ع) در حرم مطهر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۵    
صائبی گفت: 37 مورد جهیزیه توسط بسیج جامعه زنان تیران و کرون با همکاری خیران و کمیته امداد به زوج های جوان خانواده های نیازمند و دارای مشکل معیشتی به خصوص در روستاها اعطا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۰    
مهدی بادی گفت: 90 درصد مزارع گندم به صورت مکانیزه با دستگاه های کمباین برداشت می شود و 10 درصد باقیمانده در روستاهای با سطوح کشت کمتر، با دروگر و یا به صورت دستی برداشت می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۵    
عمرانی با اشاره به برگزاری گرامیداشت حماسه پنج رمضان در خانه انقلاب اسلامی و ولایت اصفهان، گفت: این نشست ویژه فعالان، نخبگان، مرتبطان و سرمایه گذاران اقتصاد دانش بنیان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۵    
شفیعی گفت: با توجه به کویری بودن منطقه، حفاظت و مراقبت از درختان تاغ از جمله مبارزه با موش های صحرایی و ملخ ها ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۰    
دونالد ترامپ پس از بازگشت از سفر دوره ای خود از غرب آسیا به آمریکا صراحتا به دوشیدن سعودی ها اذعان کرد و گفت صدها میلیارد دلار از خاورمیانه به آمریکا آورده است.که معنی این کار یعنی ایجاد شغل برای مردم
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۵    
اخوان ارجمند با توضیح در مورد علت تفاوت نرخ حلیم بادمجان در اصفهان تاکید کرد: بازرسان اتحادیه بطور جدی بر عملکرد صنوف زیرمجموعه اتحادیه به ویژه در ماه رمضان نظارت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۵    
هیئت رئیسه موقت دوره پنجم شورا ی شهر اصفهان در دومین جلسه هماهنگی بین منتخبان این دوره شورا برای برگزاری جلسات و ایجاد هماهنگی های لازم انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۰    
دلیران فیروز گفت: یکی از مهم ترین مشکلات موجود در فضای فرهنگی و هنری کشور، رکود اقتصادی و عدم توجه لازم به مقوله اقتصاد فرهنگ و هنر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۰    
نیروهای مقاومت یمنی موفق شدند در کمینی موفقیت آمیز تعدادی از نظامیان رژیم سعودی را از پای دربیاورند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۵    
افراد بسیاری بخصوص در ماه مبارک رمضان تمایل به مصرف شیرینی ها دارند و به هنگام افطار از خرما به عنوان غذای ویژه و سفارش شده این ماه استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۰    
اقتصاد ما به واسطه سرُم و شیلنگ نفت ادامه حیات می دهد. حالا اگر قلدری پیدا شد و پایش را روی این شیلنگ گذاشت نهایت تلاشش این خواهد بود که کاری کند آن قُلدر پای خود را از روی شیلنگ نفت ما بردارد!
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۰    
فیروزی از پرداخت هزینه درمان بیش از 915 بیمار نیازمند صعب العلاج به مبلغ بیش از 391 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۵    
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به جلسه این شورا برای بررسی صحت انتخابات ریاست جمهوری گفت: چون گزارش ها کامل نبود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۵    
عیسی کلانتری یکی از گزینه های مطرح برای تصدی وزارت جهادکشاورزی یا سازمان محیط زیست در دولت آینده است. تفکر و عملکرد ضعیف این فرد، صدای همه وزرای این حوزه از سال 1364 تاکنون را درآورده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۰    
تعدادی از ورزشکاران و مسئولان شهرستان برخوار با رسول داوری دارنده مدال نقره در مسابقات آسیایی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۵    
منتخبان مردم شهر دولت آباد در پنجمین دوره شورای شهر با حضور در دفتر فرماندار شهرستان با اسفندیار تاجمیری دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۰    
اظهارات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران که در سخنرانی دیروز ایشان در مراسم محفل انس با قرآن مطرح شد، مورد توجه ویژه رسانه های منطقه و جهان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۵    
مراسم افتتاحیه جام رمضان یادواره شهدای روستای روران از توابع بخش مرکزی شهرستان اصفهان در سالن ورزشی شهدای این روستا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۵    
براساس محاسبه بانک مرکزی در 9 ماهه سال گذشته تشکیل سرمایه ثابت ناخالص 9.9 درصد نسبت به مشابه سال 94 منفی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۵    
هنگام ورود به ماه مبارک رمضان باید احساسمان این باشد که این اوّلین ماه رمضانی است که داریم می بینیم و...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۰    
مراسم جزء خوانی قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان هر روز در امامزاده ابراهیم بن موسی بن جعفر(ع) معروف به امام زاده نَرمی در فاصله سه کیلومتری از مرکز شهر دولت آباد اصفهان با حضور عموم مردم برگزار می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۰    
محفل انس و دلدادگی با خدا، شامگاه یکشنبه در جمع نوجوانان و جوانان مجموعه عاشوراییان اصفهان همراه با سخنرانی و پس از آن مناجات خوانی توسط مداح اهل بیت(ع)حاج محمدیزدخواستی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۵    
یکی از تمرین های تکاوران سپاه برای سنجش میزان آمادگی نیرو ها در زمان بحران
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۵    
مراسم پرفیض دعای ابوحمزه ثمالی، شامگاه یکشنبه در خیمه خسینی گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۸:۱۵    
امسال هم به روال سالیان گذشته در ماه مبارک رمضان برنامه (ماه ملاقات خدا) ویژه برنامه سحرگاهی شبکه اصفهان از این شبکه روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۰    
ده ها تن از مردم مناطق مختلف بحرین، شهدای مدافع آیت الله عیسی قاسم را به صورت نمادین تشییع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۵    
مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از جان باختن سه نفر براثر سقوط در چاه چهل متری در مسکن مهر فولادشهر اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۵    
نَوسان قیمت ها در بازار به دلیل فضای روانی آغاز ماه مبارک رمضان است، اعزام مبلّغ به 50 روستای فریدونشهر در ماه مهمانی خدا، ابتلا به تب کریمه کنگو در نطنز گزارش نشده است و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۰    
مدیر موزه تاریخ و مردم شناسی شاهین شهر خبر از انتخاب این موزه به عنوان موزه برتر و برگزیده سال95 داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵    
مدیر اهدا کنندگان خون سازمان انتقال خون اصفهان می گوید فقط 3 درصد از زنان اصفهانی خون می دهند و این درحالی است که این آمار در کشورهای اروپایی به 60 درصد می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۰    
در مسابقات گروه نوجوانان تکواندو استان اصفهان، دختر گلپایگانی صاحب مدال نقره و برنز شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۵    
مدیر کمیته امداد امام خمینی برخوار خبر از برنامه های حمایتی این ارگان در ماه مبارک رمضان برای نیازمندان داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰    
کریمیان گفت: هلال احمر گلپایگان در سال گذشته با اجرای طرح های همای رحمت، فرشته رحمت، ارمغان مهر، کاروان های سلامت و پرداخت کمک هزینه های درمانی توانست تا حدی به خانواده های نیازمند کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۰    
توانایی گفت: برخورد موتور با خودروی پژو منجر به مرگ موتور سوار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۵    
جشنواره عکس از اردیبهشت ماه که در هتل زاگرس خوانسار در حال برگزاری است، ه دلیل استقبال گروه های عکاسی تا پایان خرداد ماه ادامه داشته و اختتامیه آن در تیر ماه بر گزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۵    
رحمانی گفت: طرح مبارزه با منبع و مخزن سالک هم اکنون در منطقه ای به وسعت یک هزار و 600 هکتار در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۰    
معینی نژاد گفت: مشکل حاشیه نشینان باید هر چه زودتر با مساعدت همه مسوولان حل شود و این امر مستلزم نگاه مسئولانه ی دستگاه های دولتی به مشکلات محرومان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۵    
حجت الاسلام رنجبر با اشاره به پاسخی از امام صادقی (ع) گفت: هر کس نماز بخواند و زکات پرداخت نکند پروردگار عبادتش را نمی پذیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۵    
فرماندار نطنز گفت: اندیشه و افکار امام باید برای اقشار مختلف مردم جامعه و به خصوص جوانان تبیین شده و زمینه را برای آشنایی کسانی که دوران امام راحل را درک نکرده و با سیره و سبک زندگی ایشان آشنا نیستند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۵    
شعرباف گفت: در آینده نزدیک قرار است قطار شهری به صورت آزمایشی در فاز سوم خط حدفاصل ایستگاه تختی تا میدان آزادی یک حرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۰    
عباسی از بررسی و پیگیری اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در محله قلعه شهر سمیرم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۰    
نام گذاری سال 96 به اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال توسط مقام معظم رهبری لزوم توجه به راهکارها و پیشنهادات حوزه صنعت، معدن و تجارت برای تحقق این موضوع مهم را دوچندان می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۰    
عسکری از برگزاری نشست مطبوعاتی به منظور ارائه برنامه های ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۰    
زرگرپور گفت: هدف از اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی که توسط اداره فنی و حرفه ای اجرا می شود آموزش های مرتبط شغلی برای کارآموزان در محیط های کار واقعی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۵    
شهرستان لنجان یکی از مهم ترین تولیدکنندگان کشت برنج در استان اصفهان محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۵    
شعرباف از پیشرفت 97 درصدی ایستگاه متروی آزادی خبرداد و افزود: پله برقی این ایستگاه نیز در روزهای آینده نصب خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۰    
سردار غیب پرور از دستگیری تعدادی از سلطنت طلبان، منافقان و گروه های معاند در ایام انتخابات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۵    
استاد حوزه با تاکید براینکه ماه مضان، بهار قرآن است، تصریح کرد: قرآن باعظمت است و هر چه بخواهی، در آن وجود دارد و همه افراد با توجه به سطح ایمان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۰    
همزمان با ماه ماه مبارک رمضان و بهار قرآن، مراسم جز خوانی قرآن کریم، بعد ازظهرها در حسینیه بزرگ رضوی اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۰    
نظام طاهری گفت: یکی از اصلی ترین راه های مقابله با تب کریمه کنگو نگه داری گوشت بعد از کشتار در اتاق پیش سرد به مدت 24 ساعت است و متاسفانه در کشتارگاه شهرستان نطنز، این اتاق وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۰    
حجت الاسلام مجیدی تبار گفت: این مبلّغان در مراکز مختلف فرهنگی، مناطق روستایی و شهری اعم از مساجد، حسینیه ها و تکایا علاوه بر اقامه نماز و پاسخ گویی به سوالات شرعی به ارائه معارف اسلامی و قرآنی می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۰    
آزامیش های علمی با استفاده از آتش و علم فیزیک
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 167 کیلو و 600 گرم تریاک در بازرسی از یک کامیون یخچال دار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۰    
حجت الاسلام گلی با اشاره به نقش روحانیون در پویایی روستاها، از اعزام 50 مبلّغ مذهبی به روستاهای فریدونشهر در ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۵    
سردار آقاخانی از شناسایی و انهدام باند پنج نفره سارقان منزل و کشف هشت میلیارد ریال اموال مسروقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۰    
حجت الاسلام امیری گفت: مراسم جزء خوانی امامزاده محمد هلال بن علی، امامزاده سید الکریم، امامزاده آقا علی عباس و امامزاده سلطان علی بن محمد باقر به صورت زنده از صدا و سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۵    
متقاضیان ثبت نام در هیات مدیره شهرستان برخوار تا 11 خردادماه جاری فرصت دارند با مراجعه به هیأت اجرایی انتخابات شهرستان واقع در واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت برخوار اقدام به ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۵    
مجتبی آراسته گفت: طرح هایی که در حال حاضر در دست اجراست، در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز نهایتا تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۵    
پرورش گفت: امام خمینی (ره) مدت ها قبل از ماه رمضان به چله نشینی پرداخته و سعی می کردند از امور مربوط به حکومت به جز مسائل بسیار با اهمیت، دوری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۰    
آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی اداره آبفای نطنز در خصوص کمبود، نحوه و چگونگی مصرف آب در بخش های مختلف خانگی و کشاورزی در سال های اخیر نامطلوب بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۰    
اولین عامل نقش آفرین در بمب گذاری تروریستی منچستر انتخابات پیش ِروی پارلمانی انگلیس است. این حمله تروریستی برای اثرگذاری بر سیاست های عمومی و به طور خاص طی دوره کارزارهای انتخاباتی این کشور طراحی و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۰    
صالحی از جریمه سنگین و میلیاردی قاچاقچیان 72 هزار و 810 لیتر سوخت که توسط پلیس آگاهی نجف آباد کشف شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۵    
تصاویری جذاب از دنیای طبیعت و حیوانات که از دریچه دوربین عکاسان ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۵    
جهانگیری گفت: نوسان جزئی در قیمت برخی از اقلام، نشأت گرفته از فضای روانی ابتدای ماه مبارک رمضان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۵    
نیروهای مقاومت موفق شدند در مناطق غوطه شرقی واقع در محور شمال شرقی منطقه زینبیه دمشق پیشروی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۰    
مصطفی نوریان در بازدید از کارگاه فرش عتبات عالیات ورزنه، به بافندگان فرش دستباف، قول مساعد داد که اربعین امسال از طرف این ستاد عازم کربلا شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۰    
حتی مخالفان ایران هم نتوانسته اند از اقرار موفقیت ها و پیشرفت های ایران در دهه های اخیر چشم پوشی کنند. این البته ایده آل و پایان کار نیست و کارهای نکرده زیادی همچنان باقی است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۰    
هدف استراتژیک بلندمدتی که از این طرح اسرائیلی-آمریکایی مدنظر است، تشکیل دو رژیم سیاسی جدا از هم از لحاظ مذهبی برای اهل سنت و جماعت و پیروان مکتب دروزی است. رژیم هایی که برای این طوایف شبیه دولت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۵    
اولین دوره مسابقات منطقه ای سازه های آمپولی برای دانش آموزان پسر و دختر دوره متوسطه اول در قالب 11 تیم دو نفره در پژوهش سرای شهید اسماعیل شفیعی شهر حسن آباد عصر شنبه، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۰    
عباسعلی عالم رئیس شورای اسلامی حبیب آباد برخوار بنا بر دلائلی که در ادامه می خوانید از ادامه کار در این شورا استعفا داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۸:۳۰    
رئیس هیات ورزش های رزمی شهرستان برخوار در گفتگویی از ادامه صدرنشینی برخوار در لیگ کیک بوکسینگ استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۸:۲۵    
برترین های هیأت فوتبال تابعه شهرستان اصفهان باحضور مسئولان هیأت ورزشی شهرستان اصفهان در شهر ورزنه، تقدیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۸:۱۵    
حجت الاسلام علاء الدینی بیان کرد: ملت ما در عمل و حضور در پای صندوق های رأی ثابت کردند دنباله رو امام عزیز خود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۸:۱۰    
حضرت آیت الله خامنه ای ضمن انتقاد از رفتار و سیاست های حاکمان عربستان، آنها را مانند گاو شیرده برای آمریکا توصیف کرده و فرمودند: سعودی ها اشداء مع المومنین و رحماء مع الکفارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۸:۰۰    
توهین به شهدای مدافع حرم نشأت گرفته از تفکر اسلام سکولار است، چرا که اگر وقتی در اصفهان به شهدای مدافع حرم توهین شد یک نفر در همان جلسه اعتراض کرده بود، در جای دیگری شاهد این توهین ها نبودیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۷:۵۵    
نیروهای عراقی موفق شدند در ادامه عملیات خود در شهر موصل چند منطقه دیگر را به طور کامل پاک سازی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۷:۰۰    
برای صرف سحری کمی زودتر از خواب برخیزید تا هم ضمن استفاده از برکات معنوی ساعات سحر و مناجات با خدا، بدون عجله و با آرامش خاطر سحری بخورید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۲۲:۰۱    
سرهنگ عجمی گفت: امروز دشمن می داند که نمی تواند در جنگ نظامی علیه ایران وارد شود و بر این اساس جنگ فرهنگی و اقتصادی را پایه ریزی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۱    
رئیسی گفت: برنامه های اوقات فراغت باید با براساس نیازسنجی، علاقه مندی و مشارکت خود جوانان و نوجوانان در حوزه های مختلف برنامه ریزی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۸:۵۶    
اجرا نشدن تعهدات دولت موجب ضایع شدن حقوق شهروندان شده است، تشکیل کمیته ویژه تب کریمه کنگو در استانداری اصفهان، اجرای طرح های انتظامی و ترافیکی ویژه پلیس اصفهان در ماه رمضان و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۱    
عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان اصفهان پیرامون آخرین وضعیت پیگیری شکایت ها و اقدام های انجام گرفته در خصوص تخلفات انتخاباتی مسائلی را مطرح کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...