یکشنبه ۰۱ مردادساعت ۰۷:۲۱Jul 2017 23

صاحب نیوز (sahebnews.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
257 کیلو گرم تریاک و حشیش در اصفهان کشف شد، اعمال جریمه میلیاردی برای دو قاچاقچی سوخت در اصفهان، نگرانی کشاورزان شرق اصفهان از پرداخت به موقع وجه گندم، اصفهان قدیم از دیدگاه دیگران و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۱    
همایش ورزش های زورخانه ای با حضور پدر ضرب ایران و قهرمانان این رشته ورزشی در مصلای نماز جمعه فلاورجان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از محکوم شدن دو متهم پرونده قاچاق سوخت در اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۱    
اتفاقات پیش آمده در روزهای اخیر پیش از این هم اتفاق افتاده بود و مردم شاهین شهر شاهد بی تفاوتی و کم اهمیت جلوه دادن نقش و جایگاه شهدا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از سوی مسئولان شهر هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۶    
یک فعال فرهنگ گفت: برخی در ابتدا اجرای چنین قوانین را از زنان دارای مدارج علمی، فعال اقتصادی و ورزشی شروع می کنند و پس از آنکه آب ها از آسیاب افتاد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۱    
رئیس کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی شهرستان برخوار نتایج مرحله اول اتحادیه صنف طلا و جواهر و آرایشگران شهرستان برخوار را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۶    
نائب رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به وقوع گردوغبار شدید در هفته های گذشته در شهر اصفهان، گفت: بحران زاینده رود و خشکی آن، این مسائل را تشدید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۶    
استعمال دخانیات توسط دختران در سال های گذشته لکه ننگی برای خانواده ها و جامعه محسوب می شد اما امروز با کمرنگ شدن ارزش ها و باورهای دینی استعمال سیگار و دخانیات در بین دختران رو به افزایش است و آن را ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۱    
قاسمیان گفت: برای اجرای طرح های دولت به سرمایه گذار نیاز است بنابراین باید به عنوان مشکل دولت و مردم به سراغ سرمایه گذار رفته و با عزت و احترام برای آنان فرش قرمز پهن کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۱    
گزیده ای از سخنرانی آیت الله ناصری پیرامون ذکر شریف بسم الله الرحمن الرحیم
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: در طرح شاماندهی قبور شهدای اصفهان، ادبیات و نوع حکاکی سنگ قبور مطهر شهدا هیچ تغییری پیدا نخواهد کرد چراکه این نوع ادبیات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۱    
امینی با تاکید بر ساماندهی رودخانه زاینده رود گفت: ساماندهی رودخانه زاینده رود باید در اولویت اول قرار بگیرد تا بتوان سهم آبه قانونی محیط زیست را به آن برگرداند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۶    
مسئول کمیته پیشگیری اداره بهزیستی نطنز گفت: ادارات و نهادهای مستقر در شهرستان به منظور دوری از موازی کاری خود اقدام به برگزاری همایش های پیشگیری از آسیب های اجتماعی نکنند و در صورت لزوم اجرای برنامه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۶    
رئیس بهزیستی شهر کوهپایه گفت: هدف ما پیشگیری از معلولیت هاست و با توجه به عصر تکنولوژی، بهزیستی وظیفه غربالگری شنوایی و بینایی و مشاوره ژنتیک قبل و حین ازدواج را دارد تا مردم کمتر دچار معلولیت و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۶    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از کشف 257 کیلو و 218 گرم تریاک و حشیش و دستگیری 4 سوداگر مرگ توسط ماموران این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۱    
دوست دارید اطلاعاتی در هر زمینه کسب کنید و وارد هر جمعی که می شوید، در هر مبحثی حرفی برای گفتن داشته باشید؟ دوست دارید علاوه بر زبان انگلیسی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۱    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان با اشاره به حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی ال 90 در گردنه ملااحمد نایین، گفت: شش نفر در این حادثه مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۱    
هم زمان با ایام سی و ششمین سالگرد سوء قصد به جان حضرت آیت الله خامنه ای در مسجد ابوذر تهران در ششم تیرماه 1360، رهبر انقلاب اسلامی 115 جلد کتاب شامل 43 عنوان را به کتابخانه ی این مسجد اهدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۱    
حجت الاسلام ترابی از برگزاری هفتمین دوره جشنواره علمی علامه حلی حوزه علمیه اصفهان با مشارکت طلاب خواهر و برادر جوان محقق در شهریورماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۶    
انتخابات سازمان نظام پزشکی شهرستان برخوار روز گذشته همزمان با سراسر استان در شهرستان برخوار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۶    
در این یادداشت کوتاه، به مهم ترین و البته کاربردی ترین تدابیر مربوط به فصل تابستان، می پردازیم؛ تا مردم مناطق کویری و گرم و خشکی همچون کاشان، بتوانند با رعایت آنها، این فصل را به راحتی پشت سر بگذارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۶    
روزنامه الاخبار لبنان تاسیس دستگاه امنیت کشور سعودی را در ادامه تلاش ولیعهد سعودی برای پاکسازی وزارت کشور عربستان از بقایای حامیان محمد بن نایف ولیعهد معزول این کشور دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۶    
غیور با بیان اینکه نرخ بیکاری کشور 12/3 درصد بوده و نرخ بیکاری در استان اصفهان با توجه به مهاجر پذیر بودن آن 12/5 درصد گزارش شده، تصریح کرد: نرخ بیکاری اردستان در حال حاضر 9/7 دهم درصد است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۶    
ششمین جلسه ستاد آنفولانزا فوق حاد پرندگان شهرستان برخوار با حضور اعضای ستاد به ریاست فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۶    
آیت الله موسوی گفت: دولت شرکت سهامی نیست که به دلیل همکاری در پیروزی انتخابات از دولت سهم خواهی کنند و این مهم به دور از شان انقلاب و روحیه انقلابی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۱    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: برای اولین بار طرح زندگی به رنگ خدا با هدف ترویج زندگی به سبک اسلامی در جوار بقاع متبرکه استان اصفهان اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۱    
رییس اداره اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان گفت: بهار امسال، 10 هزار و 948 تماس با اتاق فرمان 115 برقرار شد که دو هزار و 642 مورد از آن ها بدون پاسخ بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۲    
صدری گفت: زنده گیری و رها سازی این تیرمار، نشان از احترام مردم بخش کویرات به گونه های زیستی است که در منطقه شکار ممنوع یخاب زندگی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۷    
عضو هیات علمی دانشگاه کاشان با همکاری پژوهشگران دانشگاه دیکین استرالیا موفق شدند با الهام گیری از پوست پلنگ، امکانی فراهم کنند تا بتوان استفاده از نانولوله های کربنی را گسترش داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۲    
تکدی گری و گدایی نه در ایران بلکه در جوامع در حال توسعه حتی در تمام گوشه و کنار عالم دیده می شود که روزبه روز به شکل های مختلف در حال افزایش است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۷    
صدها عنصر گروه های تروریستی موجود در استان ادلب سوریه در اثر درگیری با یکدیگر کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۲    
اعضای تیم پاراگلایدر خوانسار پیش از ظهر امروز با پرواز از قله تا سایت پروازی مقابل پارک عسل این شهرستان اقدام به پرواز تمرینی در حضور مردم ورزش دوست و علاقمند به این رشته ورزشی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۲    
حسن عباسی: نفاق نشانه ی غلبه حق است، اگر باطل غالب بود جریان منفی نیازی به نفاق در جامعه نداشت!!!
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۷    
تیم فوتبال ذوب آهن با مربی گری امیر قلعه نویی، در آستانه دربی اصفهان آمادگی بالایی از خودش به نمایش گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۷    
سخنرانی سردار حاج قاسم سلیمانی در مراسم یادواره شهدای کن: من خواهشم از خواهران متدین، از براداران متدین این است که فضا را برای همه نوع آدم ها باز کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۷    
حجت الاسلام توسلی گفت: چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان نجف آباد با حضور 600 نفر در بخش معارف و 700 نفر در سایر رشته های قرآن کریم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۲    
بیست و ششمین شماره از برنامه رادیویی هفته رفته تولید شده در استودیوی پایگاه خبری شهرضانیوز منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۷    
گاهی یک عذرخواهی صمیمانه می تواند اعتماد از بین رفته را بازگرداند. برخی تصور می کنند با عذرخواهی تحقیر می شوند که این تفکر اشتباهی است و افرادی که از نظر عقلی رشد کرده اند می دانند هنگام خطا بهترین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۷    
حسام الدین الله دادی و سهیل قاسمیان موفق به کسب مقام در مسابقات استانی تکواندو شدند و به اردوی تیم استان به منظور حضور در مسابقات کشوری راه پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۲    
اسامی منتخبان هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کلانشهر اصفهان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۷    
یک روزنامه آمریکایی تأکید کرد که ترامپ باید از ابزارهای دیپلماتیک در قبال ایران استفاده و از درگیری مسلحانه خودداری کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۲    
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان به جد به طرح یکسان سازی قبور شهدا در اصفهان اعتراض کرد و اجرای این طرح را موجب نارضایتی خانواده شهدا دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۲    
دبیر اجرایی صنف کشاورزی استان اصفهان گفت: به تعویق افتادن پرداخت هزینه خرید محصولات به کشاورزان، خسارت بسیاری را به این قشر زحمت کش وارد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۷    
حجت الاسلام میرباقری گفت: ما برای امور دنیایی خود برنامه داریم اما برای سوال پیرامون امور دینی برنامه ای نداریم؛ بزرگان ما پس از نماز صبح مسئله و تفسیر می گفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۲    
مردم شهرستان تیران و کرون و شهر شهید پرور رضوانشهر در قرار عاشقی با بزرگ مردان بی پلاک و بی ادعای دوران دفاع مقدس سنگ تمام گذاشتند و با حضور حماسی خود در مراسم تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام جای خالی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۲    
مراسم بزرگداشت شهید هشت سال دفاع مقدس محمود عبداللهی عصر جمعه با حضور خانواده این شهید والامقام، نماینده مردم چادگان در مجلس شورای اسلامی، نیروهای نظامی و انتظامی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۷    
رزمندگان یمنی موفق شدند بانفوذ در مناطق جنوبی عربستان سعودی، تعدادی از نظامیان رژیم را از پای دربیاورند و مقادیر زیادی سلاح را به غنیمت بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۲    
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روز جمعه میزبان هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی استان اصفهان بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۲    
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان گفت: امسال حضور خوبی را از طرف رأی دهندگان شاهد بودیم و از ساعات ابتدایی رأی گیری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۷    
پیکر سردار محمد علی کریمی و مهدی صابری بر روی دستان مردم قدر شناس تشییع شد. شهید کریمی در گلزار شهدای امامزاده گان رشیده و حمیده خاتون و شهید صابری در گلزار شهدای فودان شهر درچه آرام گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۷    
انتخابات نظام پزشکی مبارکه هم زمان با سراسر کشور در شهرستان مبارکه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۲    
شیخ عباس تبریزیان می گوید: امروزه در اروپا وقتی میوه می خرند نگاه می کنند که کدام میوه کرم زده است و همان را می خرند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۴۲    
پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس منوچهر برزگر بعدازظهر امروز بر دوش مردم شهیدپرور و انقلابی شاهین شهر تشییع و در گلزار شهدای این شهر آرام گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۹:۱۲    
رئیس حوزه انتخاباتی نظام پزشکی اصفهان با اشاره به لغو انتخابات الکترونیکی گفت: به علت اختلالات فنی پیش آمده در ابزارهای رمز نگاری پیشرفته سامانه انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۴۷    
نماینده مردم شهرستان نطنز گفت: بعضی از مشکلات در کشور هنوز هم دامنگیر مردم است و دولت دوازدهم باید با تیمی متخصص، کاردان و کارشناس و با روحیه جهادی این مشکلات را برطرف کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۲۷    
پزشک معتمد حوزه انتخاباتی نظام پزشکی اصفهان گفت: انتخابات هفتمین دوره نظام پزشکی استان اصفهان با تلاش جدی دانشگاه علوم پزشکی در فضایی آرام و دور از هر گونه تنش در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۷    
آیت الله رحیمی با تاکید بر اینکه دولت دوازدهم باید فراجناحی باشد، گفت: کسانی هستند که بزرگان انقلاب را کمرنگ می کنند، امام خمینی(ره) را تاریخ گذشته می خواندند و این شخصیت بزرگ را تحریف می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۲    
همزمان با ورود دو شهید گمنام در تیران و کرون مراسم های مختلفی در شهر رضوانشهر و روستاهای شهرستان در جوار این پرستوهای خونین بال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۵۷    
خطیب این هفته نماز جمعه سمیرم گفت: ادامه دادن قرارداد برجام برای ایران نه تنهای سودی ندارد بلکه ایران را به کیسه بوکسی برای طرف های غرب تبدیل کرده که فقط ضربه می خورد و دفاعی انجام نمی دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۵۷    
حجت الاسلام قدوسی گفت: نقض برجام را همه قبول کرده اند اما امیدواریم که دولتمردان در این زمینه یک موضع قاطع و قابل قبول در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۴۲    
حجت الاسلام علاالدینی با اشاره به لزوم پرهیز از دو قطبی سازی در فضای جامعه از صحبت برخی مسئولان، عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۲    
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس ظهر امروز در شهر طالخونچه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۷    
امام جمعه نطنز گفت: آمریکایی ها به وضوح و بارها و بارها هم روح و هم جسم برجام را نقض کرده اند و این عمل آن ها پاسخ قاطع دولت و مجلس را می طلبد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۲    
حجت الاسلام اسلامی تبار خطاب به مسئولان و مدیران در سطوح مختلف عنوان کرد: مسئولان بدانند که با بیت المال و حق مردم سروکار دارند و باید به این مسئله شرعی توجه داشته باشند که اجرای پروژه های اقتصادی را ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۱۷    
یعقوبی گفت: ریاست جمهوری دولت دوازدهم افرادی را به عنوان وزیر معرفی کند، که متعهد، انقلابی و پاسخگو باشند، این یک خواسته مردمی است که باید به آن توجه شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۷    
امام جمعه اصفهان با اشاره به سالروز عملیات مرصاد گفت: منافقان ایران دوستان داعشی ها هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۵۷    
زادهوش گفت: شهدا چراغ همیشه فروزان هستند و بزرگ ترین درس تاریخ را به انسان ها آموختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۷    
عضو هیئت نظارت بر انتخابات نظام پزشکی اصفهان گغت: نتایج این دوره از انتخابات نظام پزشکی صبح فردا اعلام و در رسانه های عمومی منعکس خواهد شد که پس از اعلام نتایج افرادی که شکایت دارند می توانند از راه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۷    
حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه تداوم دشمنی دشمنان همچنان به چشم می خورد و زمزمه های آن شنیده می شود، تصریح کرد: سیاست هویج و چماقی که شنیده ا ید همچنان در میان دشمنان پا برجا است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۴:۴۷    
حجت الاسلام سرافراز می گوید: مدیرانی که کهولت سن دارند، بهتر است در قالب هیئت های اندیشه ورز و به تعبیر غربی ها اتاق های فکر، تجربه های خود را به مدیران جوان و کارآمد منتقل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۷    
برای مردمان یک شهر ممکن است جالب باشد که درباره گذشته تاریخی و دیدگاههای موجود پیرامون آن شهر اطلاعاتی داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۴:۱۲    
دعای ندبه این هفته گلپایگان با نوای حاج مهدی سماواتی در دره شهیدان و جوار قبر شهدای گمنام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۷    
یک روزنامه آمریکایی نوشت ولیعهد سابق عربستان سعودی با توطئه پسر پادشاه عربستان از سمتش برکنار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۳:۱۲    
عبداله صانعی معاون فرماندار خوانسار با حضور در جمع ورزشکاران نوجوان تیم فوتبال پایه صبا خوانسار از زحمات مربیان این تیم قدردانی و برای حامیان و خیران ورزشدوست آرزوی موفقیت کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۲    
دیروز تقریبا به جز قهدریجان در هیچ کجای شهرستان فلاورجان مراسمی به مناسبت شهادت امام صادق علیه السلام برپا نشده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۲    
پیکر مطهر دو شهید گمنام صبح امروز با حضور هزاران نفر از مردم شهرستان فریدونشهر در پارک شهدای برف انبار تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۲    
وزارت صنعت نسبت به پیگیری برای کاهش تعرفه و تامین تا حدود 60 الی 70 درصد ظرفیت اسمی ورق آهن و مس، تولیدکنندگان میلگرد، لوله پروفیل و تولیدکنندگان اقدام خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۷    
استاد حوزه و دانشگاه می گوید: با غیرشرعی خواندن حذف شرط اذن ولی برای پاسپورت بانوان و بیان مشکلات فروانی که به تبع آن ایجاد می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۲    
همزمان با شام شهادت امام صادق (ع)، آستان مطهر امامزاده محمود دولت آباد برخوار میزبان برگزاری مراسم عزاداری و شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس از شاهین شهر بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۷    
نیروهای جبهه مقاومت موفق شدند حمله تروریست های داعش به مناطق مرزی سوریه با عراق را به طور کامل دفع کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۲    
صبح امروز با حضور مردم ولایتمدار شهرستان خوروبیابانک دو شهید گمنام دفاع مقدس در شهر فرخی تشییع و در آرامگاه ابدی خود به خاک سپرده شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۲    
اما در این معادله، معلوم را اشتباه جای گذاری کرده اند. مریم میرزاخانی عکس هایش با الگوهای قبلی شان [خود شیفته های غربی نشین] تفاوت دارد. تفاوتی که عده ای ریشه آن را اصالت ایرانی بودنش می دانند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۷    
یادگار هشت سال دفاع مقدس بابیان اینکه خدا دارد وعده های امام خمینی (ره) را عملی می کند گفت: رژیم جنایت کار و کودک کش صهیونیستی در محاصره انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۲    
خبرگزاری روسیه نوشت: ایران با ارتقاء سامانه باور-373 به طور محتمل نیازی به خرید محصولات مشابه خارجی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۰:۱۷    
پوربافرانی می گوید: شهید و شهادت هدفش والا است و درفرهنگ شهادت ایثار و ازخود گذشتگی رشادت و جانبازی معنا و سرمایه گذاری برای آینده نظام و اسلام در فرهنگ شهادت معنی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۰:۱۲    
برای رفع شبهه، خط های مختلف آیت الله کاشانی و پسر ایشان را به آقای احمد سهیلی خوانساری که علاوه بر خوشنویسی کارشناس خط نیز هستند، نشان دادم و نظر ایشان را جویا شدم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۲    
مردم شهر خور این هفته دعای ندبه را با حضور دو شهید گمنام برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۲    
پیکر مطهر دو شهید گمنام عصر دیروز بعد از تشییع در روستاهای سیبک و سروشجان در یادواره شهدای روستای سروشجان و مراسم شهادت امام صادق(ع) در حسینیه گلستان شهدای فریدونشهر حاضر شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۷    
یادواره شهدای شهر طالخونچه ازتوابع شهرستان مبارکه با حضور نورانی دو شهید گمنام دفاع مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۸:۱۷    
مسئولان آران و بیدگل نسبت به احداث کشتارگاه صنعتی در شهرستان نظرات متفاوتی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۲    
معلمی اختلاف در اردوگاه اعتدالیون و اصلاح طلبان را امری طبیعی و قابل پیش بینی دانست که محصول سهم خواهی ها و وعده های انتخاباتی است و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۷:۵۲    
کارها قبل از اجراشدن به دبیرخانه آورده می شود تا نمره دهی و سطح بندی شود. نمره دهی داوران از 70 به بالا بوده است تا هرطرحی عملی نشود. البته دانشجو هستند و سلیقه و خلاقیت هر کدام فرق می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۶:۵۷    
امروزه وحدت ملی، وحدت شیعه و سنی و وحدت نیروهای انقلابی ضرورتی انکارناپذیر است و ما هرچه ضربه خورده ایم از بی وحدتی بوده و جریان مقابل هرچه موفقیت داشته از وحدت بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۵۲    
محمودی گفت: همه ما مدیون شهدا هستیم، شهدای هشت سال دفاع مقدس برای امنیت جامعه و حفظ اسلام جنگیدند و امروز مدافعان حرم دنباله رو راه آن ها هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۴۷    
مراسم وداع با یکی از شهدای گمنام تازه تفحص شده دفاع مقدس، فردا 30 تیرماه 96 بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع زرین شهر برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۳۷    
استقبال و تشیع بی نظر مردم اصفهان از شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۲۷    
آیت الله مقتدایی گفت: علمای بزرگی بودند که یک ساعت قبل از نماز در مسجد حضور داشتند و مسائل مختلفی را با مردم مطرح می کردند و با آن ها ارتباط صحیحی برقرار می کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۳:۰۲    
مراسم عزاداری شهادت رئیس مذهب جعفری امام جعفر صادق علیه السلام در تیران و کرون برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۲:۵۲    
همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام، هیئات مذهبی شهرضا با حضور در مساجد و تکایا به عزدارای پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۲:۵۲    
مردم ولایتمدار شهر خور پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس را بر دوش خود تا محل برگزاری یادواره شهدای شهرستان تشییع کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...