جمعه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۲۱Oct 2018 19

صاحب نیوز (sahebnews.ir)

صاحب نیوز 29 اسفند 1393 صاحب نیوز 29 اسفند 1394 صاحب نیوز 30 اسفند 1395 صاحب نیوز 29 اسفند 1396 صاحب نیوز 31 فروردین 1397 صاحب نیوز 31 اردیبهشت 1397 صاحب نیوز 31 خرداد 1397 صاحب نیوز 31 تیر 1397 صاحب نیوز 31 مرداد 1397 صاحب نیوز 31 شهریور 1397 صاحب نیوز 1 مهر 1397 صاحب نیوز 2 مهر 1397 صاحب نیوز 3 مهر 1397 صاحب نیوز 4 مهر 1397 صاحب نیوز 5 مهر 1397 صاحب نیوز 6 مهر 1397 صاحب نیوز 7 مهر 1397 صاحب نیوز 8 مهر 1397 صاحب نیوز 9 مهر 1397 صاحب نیوز 10 مهر 1397 صاحب نیوز 11 مهر 1397 صاحب نیوز 12 مهر 1397 صاحب نیوز 13 مهر 1397 صاحب نیوز 14 مهر 1397 صاحب نیوز 15 مهر 1397 صاحب نیوز 16 مهر 1397 صاحب نیوز 17 مهر 1397 صاحب نیوز 18 مهر 1397 صاحب نیوز 19 مهر 1397 صاحب نیوز 20 مهر 1397 صاحب نیوز 21 مهر 1397 صاحب نیوز 22 مهر 1397 صاحب نیوز 23 مهر 1397 صاحب نیوز 24 مهر 1397 صاحب نیوز 25 مهر 1397 صاحب نیوز 26 مهر 1397 صاحب نیوز 27 مهر 1397 
  ۴ ساعت پیش    
امام جمعه فریدونشهر ضمن محکومیت واقعه تروریستی میرجاوه، خواستار برخورد نیروهای مسلح با عاملان این حادثه شد. وی از مسئولان خواست در حمایت از مراسم پیاده روی اربعین از هیچ حمایتی کوتاهی نکنند.
  ۴ ساعت پیش    
امام جمعه فولادشهر گفت: شکی نیست که با دامن زدن به اختلافات و خط و نشان کشیدن مدیران برای یکدیگر گره ای از مشکلات مردم فولادشهر باز نمی شود.
  ۴ ساعت پیش    
امام جمعه موقت نایین گفت: اربعین بیانگر چهره واقعی جهان اسلام و مکتب شیعه است و دشمنان درصدد ضربه به مکتب شیعه انسان ساز هستند
  ۴ ساعت پیش    
امام جمعه موقت اصفهان گفت: این روزها برخی از مجلس شورای اسلامی گله مند هستند بنابراین باید از نمایندگان مجلس بخواهیم که مواظب قوانینی که تصویب می کنند باشند برخی قوانین مثل پولشویی مشخص است اما نباید ...
  ۴ ساعت پیش    
امام جمعه شاهین شهر، بدترین انواع تهمت را تهمت به یک جمع و یا ارکان نظام اسلامی دانست و گفت: فساد در جمهوری اسلامی سیستماتیک نیست و نمی توان یک دستگاه مانند قوه قضاییه را متهم کرد و فساد را به همه ...
  ۶ ساعت پیش    
کتابخانه نابینایان نجف آباد 5600 جلد انواع کتاب به خط بریل را به امانت می دهد.
  ۶ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: 85 درصد تصادفات شهرستان که منجربه فوت و یا نقص عضو شده مربوط به موتورسیکلت سوارانی است که کلاه ایمنی نداشته و تابع مقررات راهنمایی و رانندگی نیستند.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس حفاظت محیط زیست نجف آباد پیرامون خاموشی نمایشگر آلودگی هوای نجف آباد گفت: این موضوع به معنای سنجیده نشدن میزان آلاینده ها در هوای نجف آباد نیست ...
  ۹ ساعت پیش    
آئین اختتامیه جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت شب گذشته با حضور مسئولان حوزه سلامت و اهالی سینما در اصفهان برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر بهداشت روز گذشته با سفر به اصفهان چند پروژه عمرانی حوزه سلامت را افتتاح و از چند مرکز هم بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۰    
وزیر بهداشت گفت: کشور گرفتار مسائل متعددی است که ریشه در فرهنگ و رفتار ما دارد و هر چه در این حوزه ها سرمایه گذاری شود این مشکلات کاهش پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۰    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه به طور قطع مسائل معنوی می تواند در زمینه سلامت نقش مهم و اساسی را ایفا کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۲:۴۰    
رئیس اتاق تعاون استان اصفهان گفت: این فعالیت هایی که قوه قضاییه، قوه مجری و قوه مقننه توسط رهبری ملزم به آن شدند، جز مهم ترین مطالبه ما بود که مقام معظم رهبری به درستی این کارها را تدبیر فرمودند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۵۰    
امام جمعه زرین شهر گفت: بخش خصوصی مؤمن و مسئولیت پذیر، بی نیاز از رانت های نظام اداری و به دوراز هرگونه سیاست زدگی کلید اصلی حل مشکلات کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۱۹    
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان بابیان اینکه امروز در این جبهه بزرگ اقتصادی نیازمند حضور روحانی ها هستیم، گفت: در زمان جنگ ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۲۸    
خانه دانشجوی اصفهان، مرکز پایش و نظارت تصاویر هم ساعاتی پیش به دست وزیر بهداشت افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۸    
آیت الله مظاهری گفت؛ وقتی امکان رفع همۀ حوائج مردم نیست و مشکلات بزرگ در زمان کوتاه قابل حل نمی باشد، مسئولان دست کم باید با زبان نرم و رفتار نیکو، رفتاری متواضعانه از خود نشان دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۸    
LEZ یا منطقه کم انتشار آلاینده ها همان طرحی است که با هدف بهبود کیفیت هوا، از تردد خودروهای با آلایندگی بالا و غیر استاندارد در مناطق پرترافیک جلوگیری می کند و اجرای آن در سال جاری نیز دز دستور کار ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۶    
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی گفت: الگوی اسلامی پیشرفت یک سند بالادستی است که بعد از تصویب آن قوانین مجلس، لوایح دولت و برنامه های دستگاه ها باید منطبق با این سند باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۶    
وزیر بهداشت در سفر خود به اصفهان از پیشرفت پروژه مرکز بزرگ طبی کودکان اصفهان با 25 هزار و 600 متر زبربنا به عنوان یکی از بزرگترین مراکز طبی کودکان غرب آسیا بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۶    
گردهمایی ائمه جمعه استان اصفهان در اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی اصفهان با موضوع مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد و معیشت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۶    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: خیابان های اصفهان به صورت موضوعی نامگذاری می شود به طور مثال خیابان بازی تا به حال در خیابان آزادگان در محله رسالت و دستگرد اجرایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۵    
کارشناس مسئول کیفیت هوا اداره محیط زیست استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه از کیفیت هوا در شش ماه آینده آماری در دست نداریم ، تعداد روزهای پاک و سالم چندان تفاوت آماری ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۵    
جلسه شورای اداری فریدونشهر با حضور نماینده و مسئولان استانی با بررسی موانع سرمایه گذاری و اشتغال زایی در این شهرستان برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۴    
شهردار فلاورجان درباره اجرای پروژه مرمت پل تاریخی شهر فلاورجان گفت: مرمّت این پل با مشارکت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فلاورجان از اواخر مهرماه امسال آغاز شده و فاز یک آن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۴    
به همت مرکز فرهنگی و خانواده سپاه صاحب الزمان (عج) آزمون سراسری مفاهیم قرآنی با حضور 450 نفر در شهرستان اصفهان و 850 نفر در سطح شهرستان ها برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۴    
وزیر بهداشت با بیان اینکه من غیر از تبریز، مجموعه ای در تراز مرکز پزشکی حضرت ابوالفضل(ع) اصفهان در کشور ندیده ام و واقعا مجموعه ای کم نظیر است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۴    
وزیر بهداشت به منظور افتتاح برخی پروژه های درمانی و اختتامیه جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت وارد اصفهان شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۴    
رزمندگان یمنی موفق شدند حمله گسترده شورشیان به مناطق ساحلی استان الحدیده را به طور کامل دفع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۴    
پیمان خواهر خواندگی شهرداری ورزنه و شهرداری بجستان خراسان رضوی با حضور مسئولان شهرستانی امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۳:۴۳    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تأکید بر اینکه با پذیرش FATF راه های دور زدن تحریم ها بسته می شود، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۱:۲۳    
حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم گنجعلی با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه امیر المونین (ع) معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۳    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: از نخبگان باید در برنامه ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد. برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۰:۵۳    
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: سرانه ورزش برای هر اصفهانی در ابتدای فعالیت تیم اجرایی فعلی اداره ورزش و جوانان 32 سانتی متر بود اما هم اکنون به 46 سانتی متر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۰    
کاربران ضدانقلاب تلاش کردند تا هشتگ ” گروهک تروریستی بسیج” را به داغ ترین موضوع توییتر تبدیل کنند اما آنچه در عمل رخ داد خلاف انتظار کاربران سلطنت طلب توییتر بود و آحاد کاربران توییتر فارسی هشتگ ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۰    
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: اینکه می بینیم جبهه استکبار اینهمه در مقابل انقلاب صف آرایی کرده نشان دهنده ی این است که انقلاب زنده است و در حال پیشروی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰    
معاون فرهنگی اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: تاکنون یک هزار و 200 نفر مددجو برای سفر اربعین پیش ثبت نام کرده اند و پیش بینی ما اعزام یک هزار و 500 نفر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۰    
کارشناس مسئول مرکز فرهنگی و خانواده سپاه صاحب الزمان (عج) گفت: 450 نفر در شهرستان اصفهان و 850 نفر در سطح شهرستان ها در مسابقه مفاهیم قرآن حضور پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۸    
دکتر حسن عباسی از اتهام نشر اکاذیب در دادگاه تبرئه شده اما به اتهام توهین به دولت محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۸    
امام جمعه نایین گفت: اجتماع زائران حسینی در کربلا خاری در چشم دشمنان است و حسینی بودن تنها رنج مسافرت و فشار جسمی و روحی نیست بلکه اصل هدف باید در عمل ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۸    
یکشنبه هفته جاری عده ای از کارگران و کارکنان سازمان عمران شهرداری اصفهان در ورودی شهرداری مرکزی اصفهان تجمع کرده بودند که با وعده کمیته ای برای حل این مشکلات متفرق شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۸    
اقلام مورد نیاز موکب حضرت زهرا (س) به همت جمعی از مراکز و مجموعه های فرهنگی سطح شهر و مردم خییر اصفهان، به کربلای معلی ارسال شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۸    
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گفت: تنها دانشجویانی که در سامانه سقا ثبت نام کنند از تخفیف برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۸    
رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: در مناطق بارشی در ساعات صبحگاه شاهد مه صبحگاهی هستیم که در این شرایط توجه به موارد ایمنی و تمهیدات لازم فصل پاییز از سوی رانندگان امری ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۷    
تحلیلگر مسائل اقتصادی، گفت: مردم نسبت به روش هایی که متأسفانه در این چندساله ایجادشده که می خواستند با تنش زدایی، اعتمادسازی و یک نوع غرب زدگی مشکلات کشور را حل کنند، خوش بین نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل زندان های استان اصفهان با بیان اینکه 455 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان اصفهان، زندانیان مهریه و نفقه هستند، گفت: این تعداد زندانی 25 هزار سکه بهار آزادی و چهار میلیارد تومان بدهی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۶    
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه این اروپایی که برای ارتباط با ایران اظهار علاقه می کند چرا در آستانه سفر رئیس جمهور اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی دستگیر می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۶    
شهردار اصفهان گفت: دولت درباره حمل و نقل عمومی، هدفمندسازی و سوخت باید نیمی از هزینه ها را پرداخت می کرد که این مبلغ کامل پرداخت نشده و دولت حدود هزار و 200 میلیارد تومان به شهرداری اصفهان بدهکار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۶    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: بارش های رگباری در روزهای آخر هفته همچنان با پایداری دما ادامه خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۶    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: افراد توان خواه با نمایندگان در ارتباط باشند که اگر کم کاری یا عدم اجرای قانون وجود داشته باشد، ورود می کنیم
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۵    
مدیر موکب حضرت زهرا (س) اصفهان با بیان اینکه امسال ظرفیت موکب ما در کربلا حدود هشت تا 10 هزار نفر خواهند بود، گفت: در طول 15 روز، هر روز بین 15 تا 20 هزار پرس غذا در هر وعده توزیع می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۵    
مشاور رسانه ای شهردار اصفهان گقت: به شایسته سالاری در ارائه خدمات به مردم و مدیریت شهری اعتقاد داریم و شهرداری اصفهان به شایسته سالاری می اندیشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۷:۱۵    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه قوانین و مقررات در استخدام های اخیر استانداری اصفهان رعایت نشده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۷:۱۵    
صدها تن از عناصر گروه تروریستی داعش در درگیری با رزمندگان سوری در محور منطقه تلول الصفا به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۱:۱۵    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: امروزه صنعت سینما و هنر بزرگ فیلم سازی در همه زمینه ها و در همه ابعاد زندگی بشر در انتخاب فرهنگ و در تقلید از هر مطلبی جزء خطوط مقدم کار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۱:۱۵    
آئین افتتاح جشنواره ملّی فیلم کوتاه مهر سلامت امشب با حضور فیلم سازان و مسئولان استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۵    
رئیس هیئت نابینایان و کم بینایان استان اصفهان با اشاره به اعزام 13 ورزشکار و مربی هیئت نابینایان اصفهان به مسابقات پاراآسیایی، گفت: هیئت نابینایان و کم بینایان استان اصفهان در امتیاز و کسب مقام ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۵    
رئیس هیئت ورزش جانبازان و معلولان استان اصفهان بابیان اینکه ورزشکاران جانباز و معلول نیاز به محل های ورزشی دارند و هزینه های جانبی و تجهیزات ورزشی این افراد سنگین است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۵    
ورزشکاران و مربیان اصفهانی حاضر در سومین دوره بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا با حضور مسئولان و خانواده هایشان در گلستان شهدای اصفهان مورد استقبال قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۵    
خیران سلامت استان اصفهان به همراه فیلم سازان نخستین جشنواره بزرگ مهر سلامت از بیمارستان شهید چمران بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۵    
پوستر گرافیکی سالروز شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۵    
تک تیراندازان انصارالله در دو هفته گذشته موفق شدند 269 نظامی رژیم سعودی و شورشیان وابسته به آن ها را به هلاکت برسانند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۵    
یک فعال اقتصادی در مورد بنگاه های زودبازده در شرق اصفهان گفت: تمام بنگاه های زودبازده به شرط حمایت مسئولان و مدیریت صحیح منجر به اشتغال خواهد شد و عدم وجود مدیریت صحیح، ظرفیت بالقوه و نیروهای جوان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۴    
امام جمعه اصفهان با اشاره به مرگ مشکوک خبرنگار عربستانی گفت: اینکه گفته می شود این خبرنگار را تکه تکه کرده و قتل رسانده اند، واقعاً از این پلیدتر نمی شود و این اقدام سعودی ها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۴    
برنامه فرمانده دلها از سوی سازمان بسیج دانش آموزی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان و با همکاری فرهنگسرای پایداری ویژه دانش آموزان مقطع چهارم ابتدایی برنامه ریزی شده است
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۴    
فیلم مستند میرعماد جمعه، 27 مهر با حضور هنرمندان و نوادگان این خوشنویس تاریخ صفوی در عمارت سعدی اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۴    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در شش ماه نخست امسال برای 2500 هکتار از اراضی موقوفات و رقبات استان اصفهان سند مالکیت به نام موقوفات اخذ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴    
رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس گفت: مهمترین راه عملی مقابله با تحریم ها دور زدن تحریم ها است، با تصویب امثال fatf نباید در شرایط تحریم برای خود، خود تحریمی اجرا کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴    
حجت الاسلام شامحمدی با قرائت حکم توسط دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان در جلسه شورای اداری فریدونشهر رسماً به عنوان امام جمعه این شهر معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت صنعت پروژه های مناسب سرمایه گذاری را در سایت خود معرفی کرده است و مردم می تواند سرمایه های خود را به جای ارز در این پروژه های ببرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۳    
امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه FATF تسلط دشمن بر ما را تقویت می کند، گفت: آیا براستی دولتمردان و جناب ظریف به نکات ظریف نظام توجه دارند که صحبت از باید ها برای امضای چنین معاهداتی می زنند؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۰:۲۳    
فولادگر گفت: مهمترین راه عملی مقابله با تحریم ها دور زدن تحریم ها است، با تصویب امثال fatf نباید در شرایط تحریم برای خود خود تحریمی اجرا کنیم
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۱    
شهرک گلخانه ای شهرستان خمینی شهر در مساحت 17 هکتار با حضور محمود حجتی وزیر کشاورزی در خمینی شهر افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۱    
کسانی که در دلهایشان بیماری است می بینی که در دوستی با دشمنان ،بر یکدیگر پیشی می گیرند، و می گویند:می ترسیم حادثه ای برای ما اتفاق بیفتد و نیاز به کمک آنها داشته باشیم! سوره مائده آیه 25:
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۱    
استاد برجسته فیلم نامه نویسی کشور گفت: بسیاری از ابعاد شخصیتی بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران هنوز برای مردم شناخته شده نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۱    
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان عنوان کرد: مسأله ای که با آنها مواجه هستیم استاندارد شدن مصالح است چراکه ساخت و ساز در محدوده شهری باعث بروز مشکلاتی همچون گرد و خاک است که برای رسیدن به شرایط مطلوب با ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۱    
با تودیع حجت الاسلام غفاری از سمت امام جمعه فریدونشهر، حجت الاسلام شامحمدی امروز برای این سمت معرفی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱    
اسدالله اسدی دیپلمات بازداشت شده ایرانی در اروپا مورد عجیبی است. او با اینکه مصونیت دیپلماتیک دارد به یک اتهام واهی دستگیر شده است؛ روالی که تاکنون در عرف دیپلماتیک سابقه نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۱    
مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان با بیان این که طلاب باید به کارهای تحقیقاتی و پژوهشی توجه داشته باشند، گفت: طلاب باید ضمن درس خواندن تقوا نیز داشته باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۲۱:۳۸    
کتاب سابقون، روایت سبک زندگی روحانی شهید عباسعلی ابراهیم زاده و پاسدار شهید غلامرضا میرزایی در نماز جمعه شهر برزک رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۸    
ریس پژوهشکده رویان گفت: متاسفانه سن ازدواج در کشور افزایش پیدا کرده است که تاوان آن را فرزندان نسل بعد ما با دچار شدن به بیماری های متعدد می دهد،بیماری als از آن جمله است، سن صحیح ازدواج،غذای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۹:۵۸    
معاون توان بخشی اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: شهرداری ها در تمام دنیا مکلف هستند امکانات رفاهی حمل ونقل را برای معلولین فراهم کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۹:۵۸    
مدیرعامل جامعه اسلامی نابینایان استان اصفهان بابیان اینکه یکی از معضلاتی که معلولان خصوصاً نابینایان دارد درمان و هزینه های درمان است، گفت: هزینه های درمان بعد از اجرای طرح سلامت بسیار افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۳    
تحلیلگر مسائل سیاسی بابیان اینکه، 40 سال است آمریکا بهانه می گیرد، گفت: آقای ظریف آیا شما تضمین می دهید که اگر این بهانه آمریکا را رفع کردیم، آمریکا فردا بهانه جدیدی را مطرح نکند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۳    
بیش از 8 هزار شورشی وابسته به ائتلاف در درگیری با رزمندگان یمنی در جبهه های مختلف استان الحدیده به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۹    
اسامی برخی از نمایندگانی که در مخالفت با لایحه CFT رأی منفی دادند و اسامی نمایندگان غایب در جلسه بررسی این لایحه منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۹    
مام جمعه اصفهان گفت: شرکت در مراسم اربعین حسینی، یک مانور دینی و سیاسی برای شیعیان جهان است پس در این راه هرچه بیشتر تلاش کنیم و سفیری برای ایران و اباعبدالله (ع) باشیم و حرکتی خلاف شأن این مراسم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۹    
پدر شهید چهار ساله حادثه تروریستی اهواز با انتقاد از مسئولانی که در خط اسلام و انقلاب حرکت نمی کنند، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۹    
هفتمین یادواره بیش از 30 شهید ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهر گز برخوار و گرامیداشت شهید محمدطاها اقدامی با حضور جمعی از مسئولان استان در مسجد جامع شهر گز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۸    
ارشد نظامی ارتش در استان اصفهان، منشأ پیدایش داعش از سوی استکبار جهانی را مبارزه با تفکر انقلاب اسلامی دانست و گفت دشمن هیچ گاه نتوانست تفکر و اعتقاد به ولایت فقیه و انقلاب اسلامی را به خوبی درک کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۸    
مجید فرجی مستندساز جوان کشور است. او تجربه مستندسازی از راهپیمایی بزرگ اربعین را دارد. فرجی خاطره ای از یک طایفه عراقی را تعریف می کند که در زمان محاصره داعشی ها مورد توجه سردار سلیمانی قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸    
خط حزب الله در این شماره به این سؤال مهم پاسخ می دهد که رهبر انقلاب با مسائل روز کشور، چگونه مواجه می شوند؟ وظایف رهبری چیست و رهبری از طریق چه ساز و کارهایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۸    
معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: زباله تولید شده حدود 80 درصد از جمعیت استان اصفهان به شش کارخانه کود کمپوست ارسال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۸    
امام باقر (ع) فرموده است، روز جمعه را از این جهت جمعه نام نهاده اند که خداوند متعال در آن روز خلق خود را جمع فرمود که میثاق دوستی با محمد (ص) و وصی او ببندند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۸    
رییس سازمان بازرسی کاشان گفت: هیچ جرم یا خطای تعمدی و سازمان یافته در بازرسی های مستمر و موردی در سطح شهرستان نداشتیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۵    
سالن ورزشی حضرت زینب (س) شهرستان کاشان به همت بسیج شهرستان کاشان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۵    
حجت الاسلام پناهیان گفت: امروز FATF را تصویب می کنند اما تضمین حل مشکلات را که نمی دهند، می گویند با این کار بهانه را از آمریکا می گیریم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۵    
نماهنگ زیبای حُب الحسین با صدای محمد حسین پویانفر تدوین: روح اله شاه نظری فیلمبرداران: علی قضاوی، مجید پوستین دوز
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۵    
همایش پیاده روی خانوادگی ویژه هفته ناجا با حضور سردار معصوم بیگی، فرمانده انتظامی استان در شهر اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۵    
کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان بابیان اینکه در 24 ساعت آینده دمای هوا یک تا دو درجه افزایش خواهد داشت، گفت: کیفیت هوای اصفهان با بارش باران سالم شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...