دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۰۶:۰۵Jul 2019 22

صاحب نیوز (sahebnews.ir)

صاحب نیوز 29 اسفند 1393 صاحب نیوز 29 اسفند 1394 صاحب نیوز 30 اسفند 1395 صاحب نیوز 29 اسفند 1396 صاحب نیوز 29 اسفند 1397 صاحب نیوز 1 فروردین 1398 صاحب نیوز 1 اردیبهشت 1398 صاحب نیوز 31 خرداد 1398 صاحب نیوز 1 تیر 1398 صاحب نیوز 2 تیر 1398 صاحب نیوز 3 تیر 1398 صاحب نیوز 4 تیر 1398 صاحب نیوز 5 تیر 1398 صاحب نیوز 6 تیر 1398 صاحب نیوز 7 تیر 1398 صاحب نیوز 8 تیر 1398 صاحب نیوز 9 تیر 1398 صاحب نیوز 10 تیر 1398 صاحب نیوز 11 تیر 1398 صاحب نیوز 12 تیر 1398 صاحب نیوز 13 تیر 1398 صاحب نیوز 14 تیر 1398 صاحب نیوز 15 تیر 1398 صاحب نیوز 16 تیر 1398 صاحب نیوز 17 تیر 1398 صاحب نیوز 18 تیر 1398 صاحب نیوز 19 تیر 1398 صاحب نیوز 20 تیر 1398 صاحب نیوز 21 تیر 1398 صاحب نیوز 22 تیر 1398 صاحب نیوز 23 تیر 1398 صاحب نیوز 24 تیر 1398 صاحب نیوز 25 تیر 1398 صاحب نیوز 26 تیر 1398 صاحب نیوز 27 تیر 1398 صاحب نیوز 28 تیر 1398 صاحب نیوز 29 تیر 1398 صاحب نیوز 30 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۶:۵۱    
اصلی ترین عامل حرکت یک جامعه به سمت پیشرفت و عدالت، نیروی جوان آن جامعه می باشد. جامعه ای که به فکر جوان و نوین جوانان خود بهاء ندهد محکوم به مرگ است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۱    
حالت خشم و غضب از خطرناکترین حالاتی است که بر انسان عارض می شود و اگر انسان نتواند در این حالت خود راکنترل نماید باعث می شود انسان دست به تصمیم های خطرناکی بزند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۱    
رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: اتاق بازرگانی اصفهان آماده تقویت و توسعه روابط بازرگانی،گردشگری و کشاورزی با سن پترزبورگ روسیه است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دو تن از رزمندگان قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه در حین اجرای ماموریت به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: اعتراف می کنم دستگاه های فرهنگی در ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه موفق عمل نکردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۱    
نماینده شهرستان های فریدن، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت گفت: حدود 90 درصد قاچاق کشور دولتی و از طریق مسئولان انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۶    
سرمقاله امروز اکثر رسانه های کشوری و فضای شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها همچنان به موضوع توقیف نفتکش انگلیسی توسط دلاوران سپاه پاسداران اختصاص دارد؛ اما این اقدام چه پیغامی برای طرف مقابل دارد؟
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
کمیته امداد استان اصفهان از ابتدای سال جاری طرحی برای جمع آوری تعدادی از صندوق های صدقه معابر که در محل های کم تردد و همچنین در معرض خطر سرقت قرار دارند، در دست اجرا دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۱    
فرمانده انتظامی اصفهان گفت: ماموران در بازرسی از خودرو متوقف شده مقدار یک هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق که از اصفهان به مقصد شرق کشور بارگیری شده بود ، کشف کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اقدام دولت انگلستان در توقیف نفتکش ایرانی گریس 1 بار دیگر خاطره تجاوزات و گردنکشی های استعمار بریتانیا در ایران را زنده کرد. در این گزارش نگاهی به گوشه ای از جنایات دولت لندن در ایران می اندازیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۶:۵۱    
خواهر زاده مسیح علی نژاد گفت: دختران انقلابی آن قدر قوی عمل می کنند که تمام ایام هفته را مختص به خود می دانند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۷:۰۶    
کشاورزان پنداس بزرک کاشانی در این روزهای گرم تابستانی مشغول برداشت گندم هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۹    
کارگاه سبک زندگی با حضور کارکنان رسمی ووظیفه در حسینیه ثارالله لشکر 14 امام حسین (ع) برگزار شد
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از پیش بینی گردوخاک محلی و کاهش دید و کیفیت هوا برای اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۰    
مدیر گروه بهداشت محبط استان اصفهان گفت: کشک های تقلبی ترکیبی از پودر آب پنیر، نشاسته، آرد، جوهر لیمو و رنگ مصنوعی است که برای سلامتی مضر خواهد بود و به شدت با این تولیدکنندگان برخورد خواهیم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار اشتری در دفاع از وظیفه شناسی ماموران پلیس در برخی ماجراهای اخیر گفت: در قضیه پارک پلس، مامور ما در چارچوب قانون، وظیفه قانونی خود را انجام داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی گفت: انگلیسی ها خلاف همه مقررات در آب های آزاد بین المللی در جبل الطارق کشتی ایرانی را توقیف می کند اما توقیف دو کشتی انگلیسی توسط ایران قانونی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عصر روز جمعه، 28 تیرماه 1398، یک فروند نفتکش انگلیسی با نام “stena impero” هنگام عبور از تنگه هرمز به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات بین المللی دریایی بنا به درخواست سازمان بنادر و دریانوردی استان ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۶۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان اعلام کرد نفتکش انگلیسی برای بررسی ابعاد، جوانب و علل برخورد با شناور صیادی، وارد لنگرگاه بندرعباس شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر 10 جاده اردستان به نایین به مصدوم شدن چهار سرنشین این خودرو منجر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته جشن تولد 12 سالگی فاطمه زهرا فاضل دختر شهید مرتضی فاضل با حضور جمعی از همرزمان پدر برگزار شد؛ مرتضی فاضل از 24 بهمن ماه 97 توسط گروهکی تروریستی در جاده خاش-زاهدان به مقام شهادت نائل آمد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۰۶:۳۰    
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: نباید برای انتخاب روسای فدراسیون ها اعمال نفوذ شود؛ در استان ها هم همین حالت را دارد به این معنی که هیئت های شهرستانی باید در اداره کل جمع شوند و بین خود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک کشتی نفتکش انگلیس را توقیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جاری شدن مجدد آب در زاینده روز شب های زیبایی را در اصفهان پدید آورده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۰    
امام جمعه شاهین شهر گفت: امید آفرینی در بین آحاد جامعه ظرفیت های کشور را شکوفا و دشمنان را مایوس می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین: مشکلات کنونی کشور با روحیه و اقدام انقلابی برطرف شده و رابطه و مذاکره با اروپا و آمریکا کمترین تاثیر در رفع آن ها دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان گفت: عزل و نصب مسئولان یکی از مواردی است که مسئولان دولتی در انجام آن با امامان جمعه هماهنگ نیستند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور برق شهرستان شاهین شهر و میمه، گفت: با دستور دادستان شهرستان در بازرسی از چهار واحد صنعتی شاهین شهر 223 دستگاه استخراج ارز دیجیتالی شناسایی و جمع آوری شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۰    
امروز در چند نوبت تلاش شد طی تماس با برخی مقامات دولتی درباره تناقض میان اظهارات آن ها با مفاد نامه منتشر شده درباره بودجه صدا و سیما پاسخی دریافت شود، اما این تلاش بی نتیجه ماند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شاهین شهر گفت: شیوه غلط معماری شهری، رفت وآمد مردم و خودروها را بسیار کند و دشوار کرده و نزاع های خیابانی و پرونده های شکایات مردم را افزایش داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۰    
امام کاظم(ع) دو خصلت مهم به شیعیان خویش آموختند که در پرتو آن می توانند سایر صفات منتظران واقعی را در خود نهادینه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۲۲:۰۹    
ساعاتی پیش تجمع بزرگ دختران انقلاب برای حمایت از عفاف و حجاب در اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
یک کشتی خارجی حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق توسط گشت های شناور سپاه توقیف شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تشکل های دانشگاه های استان اصفهان طی نامه ای خطاب به رئیس قوه قضاییه پیرامون به کارگیری غیرقانونی بازنشستگان در گروه فولاد مبارکه اصفهان و شرکت های تابعه آن انتقاد کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نائین از کشف یک هزار و 940 نخ سیگار قاچاق در ایستگاه شهید شرافت این خطه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۶    
به گفته فروشندگان و خریدان میوه و تره بار قیمت ها نسبت به چند روز قبل با کاهش روبه رو بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۶    
اردوی 48 ساعته رزمی گردان های فاتحین لشکر مقدس 14 امام حسین (ع) در ستاد لشکر به مدت دو روز برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۶    
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: در تاریخ 25 ام تیرماه در بازرسی مشترک به عمل آمده توسط بازرسان مبارزه با قاچاق کالا این مدیریت به همراه پلیس آگاهی از یک واحد صنفی انبار در اصفهان ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بررسی نقشه های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار بر روی استان در طول دو روز آینده است؛ بر این اساس در اکثر مناطق استان آسمان صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد پیش بینی می شود، در مناطق شرق ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بهزیستی شاهین شهر و میمه، وجود پدیده کارتن خوابی و فعالیت نوجوانان مهاجر خارجی را دو معضل سال های اخیر این شهرستان بیان کرد و گفت: از مجموع 93 متکدی جمع آوری شده ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۶    
فعال بازار خودرو گفت: شاید بیان این موضع به این شکل درست نباشد اما بازار خودرو این روزها گیج است و رونقی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۶    
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: شنیده ها حاکی از این است که بودجه صدا و سیما در سه ماهه دوم به دلیل گاندو تاکنون پرداخت نشده است که حرکت قابل قبولی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۶    
گردهمایی رزمی، فرهنگی پایگاه ویژه گردان 123 امام حسین (ع) به منظور حفظ وانسجام نیروهای این گردان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۶    
اقدام اخیر دولت با تیترهایی چون انتقام دولت از گاندو ، گروکشی بودجه صداوسیما ، صداقطع، سیما تار و گاندو می ساز؟ پول نمی گیری! مورد نقد قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شورای نگهبان وظیفه خطیر نگهبانی از ارزش های اسلام و قانون اساسی را برعهده دارد و نظارت بر مصوبات مجلس، نظارت بر انتخابات و تفسیر قانون اساسی مهمترین وظایف این نهاد است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
واکنش شاعر ایلامی به تحریم صداوسیما را می شنوید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۶    
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قم با اشاره به اهمیت و نقش شورای نگهبان گفت: نوعا دشمنان شورای نگهبان، دشمنان خارجی این ملتند؛ مثل غربی ها، آمریکایی ها و صهیونیست ها ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دو دولت آقای روحانی در قانون شکنی در دولت های بعد از انقلاب بی نظیر بوده است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۷:۱۶    
رئیس بسیج اساتید دانشگاه پیام نور گفت: یکی از وظایفی که مقام معظم رهبری برای بسیج اساتید در نظر گرفته اند برداشتن کارهای روی زمین مانده است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۷    
کارشناس مسائل اقتصادی تصریح کرد: در کوتاه مدت قیمت طلا هم با قیمت ارز همراه و کاهشی است اما در بلندمدت قیمت طلا روند صعودی به خود خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۷    
برخی آموزشگاه های شنا و یا برخی اشخاص تبلیغ می کنند که بعد از چند جلسه، شنا آموز در رودخانه زاینده رود یا کانال های آب می تواند شنا کند و این موضوع را با حضور در کنار رودخانه و تست گیری ثابت خواهند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۷    
نشست معاونین بانک مرکزی جموری اسلامی ایران با فعالان اقتصادی استان اصفهان در دو بخش ارزی و ریالی برای بررسی پرونده 60 فعال اقتصادی در اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در واکنش به فشار بودجه ای دولت علیه صداوسیما، گفت: فشار بودجه ای بر صداوسیما بچه گانه است و مجلس این اجازه را به دولت نمی دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: به طور کلی قیمت خودروها رو به کاهش است ولی خرید و فروش به ندرت انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۱۷۶ سایت دیگر  
در انتخابات هیئت رئیسه شورای نگهبان، آیت الله جنتی به عنوان دبیر و کدخدایی به عنوان قائم مقام دبیر و سخنگو انتخاب شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۷    
اغلب روزنامه ها نهیب رهبر انقلاب به دزدی دریایی انگلیس را تیتر کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۷    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نائین گفت: از مجموع 130 آب انبار سنتی و تاریخی این شهرستان، تنها 46 باب آن فعال است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۱:۰۶    
اسامی مصدومان حادثه سقوط مینی بوس در دره از پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
گزارش رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان از آخرین وضعیت مصدومان حادثه واژگونی مینی بوس
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۶    
جهادگران گروه جهادی شباب الزهرا(س) لنجان بار دیگر موفق شدند در یکی دیگر از نقاط کشورمان برای مردم مناطق محروم گامی بزرگی بردارند و در یک اقدام ارزشمند برای 20 نفر اشتغال زایی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۶    
دبیر هیئت قایقرانی گفت: از پل شهرستان تا پل غدیر مسافت خوب و طولانی ، هزار و 500 متر است که می تواند یکی از بهترین پایگاه های کشور در بحث قایقرانی شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۶    
رئیس بانک مرکزی گفت: شوک ارزی سال قبل رفع شده و تنش ها و التهابات پیرامونی آن دیگر وجود ندارد و روند قیمتی نیز نشان می دهد که ثبات کاهنده بر بازار ارز حاکم شده است
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۴:۳۶    
رئیس بانک مرکزی گفت: شوک ارزی سال قبل رفع شده و تنش ها و التهابات پیرامونی آن دیگر وجود ندارد و روند قیمتی نیز نشان می دهد که ثبات کاهنده بر بازار ارز حاکم شده است
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۱۰۸ سایت دیگر  
به مناسبت ایام چهلمین سالگرد برگزاری اولین نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی در مردادماه 1358، ائمه ی جمعه ی سراسر کشور، با حضور در حسینیه ی امام خمینی رحمه الله با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از صدور دستور رسیدگی سریع قضایی در خصوص حادثه تلخ سقوط مینی بوس به دره در خوانسار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۶    
نماینده مجلس گفت: هنوز این باور در وزارت نیرو وجود ندارد که اصفهان بزرگ دچار کمبود آب است؛ یا وزیر نیرو این کمبود آب را قبول ندارد و یا همتی برای حل این مشکل نیست و تا زمانی که این باور تغییر نکند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۶    
فرماندار اصفهان گفت: هیئت ها و تشکل های مذهبی باید مراقب شیطنت های دشمنان باشند؛ چرا که آنان قصد دارند مردم ما را از درون دچار اختلاف و تفرقه کنند که در اسرع وقت باید نسبت به خنثی کردن این توطئه ها ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در حادثه صبح امروز 13 نفر جان خود را از دست دادند و 9 نفر هم مصدوم شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شناسایی انبار دپوی کالا و کشف 146 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۶    
رئیس اورژانس استان اصفهان گفت: در حادثه صبح امروز 13 نفر شامل 10 زن و دو پسر بچه و یک دختر بچه جان خود را از دست دادند و 9 نفر هم شامل 8 زن و یک مرد مصدوم شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۶    
چند روزی است در فضای مجازی مطالبی مبنی بر یک گرمای بی سابقه در اصفهان دست بهه دست می شود که این افزایش دمای بی سابقه تکذیب شده است
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۶    
150 نفر از دانشجویان دانشگاه افسری سپاه به منظور انجام خدمات عمرانی داوطلبانه در روستاهای دهستان پشتکوه موگویی فریدونشهر مستقر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۶    
در پایش روزنامه های صبح امروز مباحثی چون برگشت ظریف به چهار سال قبل و محدودیت تردد وی در آمریکا و نشست وزرای امور خارجه در بروکسل به همراه اقدام عجیب روزنامه اعتماد به چشم خورد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۶    
رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: نشست علمی کلام کاربردی ویژه اساتید و دانشجویان کلام اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ساکنین روستاهای منطقه پشتکوه فریدونشهر از عدم وارد آمدن هیچ گونه خسارت مالی و جانی در اثر زلزله بامداد امروز در این شهرستان خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: حجم زاینده رود در حال حاضر 812 میلیون مترمکعب و ورودی به سد 74 و خروجی آن 105 مترمکعب است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
زلزله ای 4 ریشتری بامداد امروز شهرستان فریدونشهر را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۳:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلام اینکه طبق تحلیل های دقیق از منطقه، جنگی رخ نخواهد داد و اگر آمریکاییها بخواهند جنگ کنند هسته های مقاومت در منطقه بیشترین خسارات را به آنها می زنند گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۶    
همزمان با دهه کرامت و یاد و خاطره 27 شهید مدافع حریم امنیت لشکرمقدس 14امام حسین (ع) رزمندگان گردان103امام حسین(ع) به قله کرکس صعود کردند
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۶    
ذبح گوسفند در آیین حج یکی از اعمال و مناسک حج تمتع به شمار می رود اما در سال های اخیر برخی به این کار ایراد گرفته و اقدام خود در مبارزه با این کار را حمایت از حقوق حیوانات می دانند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۶    
مراسم جشن و مولودی خوانی به مناسب فرارسیدن دهه کرامت، میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت امام رضا (علیه السلام) در محل لشکر مقدس امام حسین (ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۶    
رئیس پلیس فرودگاه استان، در خصوص حمل انواع داروهای کدئین دار و داروهای گیاهی که شباهت بسیار زیادی به مواد مخدر سنتی دارند هشدار داد و گفت: در صورت مشاهده با این افراد برخورد قانونی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۶    
مهم ترین قشر جامعه از لحاظ سنی که در معرض خطر گرایش به اعتیاد قرار دارد، قشر جوان و نوجوان است که در مدارس و دانشگاه ها در حال تحصیل هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از جان باختن دو نفر و مجروح شدن یک نفر در حادثه سقوط خودروی سواری در کانال آب محور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: 56 دستگاه استخراج ارز دیجیتال که در هشت کانکس به صورت قفسه بندی با تجهیز کابل های شبکه برق، جاسازی شده بود کشف و توقیف شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در تحقیقات وسیعی که توسط کارآگاهان صورت گرفت مشخص شد، شاکیان اقدام به دریافت وام کم بهره کرده و در قبال آن چکی با رقم بالاتر از مبلغ وام به عنوان ضمانت در اختیار ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نایین و خور و بیابانک گفت: در راستای حمایت از زوج های جوان در ازدواج آسان، یکصد و 50 نو عروس و داماد، به سفر مشهد اعزام می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۶    
نماینده مردم اصفهان درباره حمله شب گذشته گفت: حمله به خودرو و راننده بنده از سوی چهار نفر که راکب دو دستگاه موتورسیکلت بودند اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 10 یکی از مشکلات مردم حصه را اوقافی بودن زمین های منطقه دانست و گفت: امیدواریم با همکاری و کمک مدیر کل اوقاف استان، نمایندگان مجلس و استاندار این مشکل حل شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
برخی اخبار حاکی است در مزرعه ای در نجف آباد اصفهان تولید بیت کوین با برق کشاورزی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۶    
عصر دیروز گردهمایی خادمیاران رضوی در چهارباغ اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۶    
پیشکسوت والیبال اصفهان گفت: اصفهان پتانسیل بالایی در والیبال دارد که این پتانسیل باید بیش تر از پیش شکوفا شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۶    
پایش روزنامه های صبح امروز سراسر کشور حاکی از آن است که افشاگری وزیر بهداشت از فساد سازمان یافته در شبکه دارویی کشور و تنش های بین امریکا و انگلیس در صدر اخبار این رسانه های مکتوب قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تیم ملی روسیه با پیروزی مقابل آمریکا قهرمان لیگ ملت های والیبال 2019 شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۰:۲۶   + ۴۶ سایت دیگر  
ساعاتی پیش بنا بر اخبار منتشرشده در سطح شبکه های اجتماعی، احمد سالک کاشانی، نماینده استان اصفهان مورد سوء قصد چهار موتور سوار قرار گرفت، اما اصل این ماجرا چه بود؟
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۲۲:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره گفتمان معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه با اشاره به اینکه مردم به دلیل القای رسانه ای دشمن به سراغ شبکه های اجتماعی داخلی نمی روند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: در این بازرسی مقدار 800 کیلوگرم پودر فرآورده های آرایشی_بهداشتی، ساخت کشور ژاپن به ظن قاچاق، به ارزش 400 میلیون ریال کشف ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۰    
ترانه پناه با صدای سید محمدصادق آتشی، خواننده جوان و انقلابی کشورمان به مناسبت میلاد باسعادت امام رضا(ع) تولید شده است. صاحب نیوز برای اولین بار این ترانه را منتشر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماهنگ سلام امام رضا(ع) به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا(ع) در صاحب نیوز منتشرشد.
مشاهده نتایج بیشتر...