یکشنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۵:۱۶Feb 2018 18

صاحب نیوز (sahebnews.ir)

صاحب نیوز 29 اسفند 1393 صاحب نیوز 29 اسفند 1394 صاحب نیوز 30 اسفند 1395 صاحب نیوز 31 فروردین 1396 صاحب نیوز 1 اردیبهشت 1396 صاحب نیوز 31 خرداد 1396 صاحب نیوز 31 تیر 1396 صاحب نیوز 31 مرداد 1396 صاحب نیوز 31 شهریور 1396 صاحب نیوز 30 مهر 1396 صاحب نیوز 30 آبان 1396 صاحب نیوز 30 آذر 1396 صاحب نیوز 30 دی 1396 صاحب نیوز 1 بهمن 1396 صاحب نیوز 2 بهمن 1396 صاحب نیوز 3 بهمن 1396 صاحب نیوز 4 بهمن 1396 صاحب نیوز 5 بهمن 1396 صاحب نیوز 6 بهمن 1396 صاحب نیوز 7 بهمن 1396 صاحب نیوز 8 بهمن 1396 صاحب نیوز 9 بهمن 1396 صاحب نیوز 10 بهمن 1396 صاحب نیوز 11 بهمن 1396 صاحب نیوز 12 بهمن 1396 صاحب نیوز 13 بهمن 1396 صاحب نیوز 14 بهمن 1396 صاحب نیوز 15 بهمن 1396 صاحب نیوز 16 بهمن 1396 صاحب نیوز 17 بهمن 1396 صاحب نیوز 18 بهمن 1396 صاحب نیوز 19 بهمن 1396 صاحب نیوز 20 بهمن 1396 صاحب نیوز 21 بهمن 1396 صاحب نیوز 22 بهمن 1396 صاحب نیوز 23 بهمن 1396 صاحب نیوز 24 بهمن 1396 صاحب نیوز 25 بهمن 1396 صاحب نیوز 26 بهمن 1396 صاحب نیوز 27 بهمن 1396 صاحب نیوز 28 بهمن 1396 
  ۹ ساعت پیش    
رئیس اداره هواشناسی شهرضا با بیان اینکه از اواخر وقت امروز بارش باران و برف از سمت غرب شروع می شود، گفت ...
  ۹ ساعت پیش    
رئیس مرکز بهداشت شهرضا از برگزاری جلسه آموزشی پیشگیری از سوانح وحوادث درکودکان زیر هشت سال در مرکز سلامت شهر منظریه خبرداد و گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: استانداردهایی که برای مراقبت سلامت تعریف شده حاکی از آن است که باید برای هر 50 هزار نفر جمعیت یک مرکز داشته باشیم ولی ما در اصفهان برای جمعیت پنج میلیونی ...
  ۱۰ ساعت پیش    
نمایشگاه کوچه های غربت نمای کوچکی از کوچه های بنی هاشم، نخلستان، خانه پیامبر و حضرت زهرا(س) است که به مناسبت دهه فاطمیه در گلپایگان برگزار شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهرضا گفت: از مجموع 867 نفر از زنانی که از ماما به پزشک متخصص ارجاع شدند، 9 نفر مبتلا به سرطان شناسایی شدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا به برگزاری مسابقات وزنه برداری دانش آموزی استان اصفهان به مدت یک روز به میزبانی اصفهان اشاره کرد و گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مسئول کمیته فرهنگی، ورزشی شورای شهر گلپایگان با اشاره به فواید خانه کاراته در شهرستان، گفت: ساخت و یا اختصاص مکان برای خانه کاراته به دلیل درگیر بودن هر دو قشر آقا و خانم در این رشته ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس هیئت بازی های بومی و محلی شهرضا با اشاره به برگزاری جشنواره یک روزه بازی های بومی و محلی به مناسبت دهه مبارک فجر در روستای قصر چم شهرستان شهرضا ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۴    
رییس مرکز بهداشت شهرستان شهرضا گفت: طرح ملی پایش گاز رادن در ساختمان های مسکونی در شهرضا اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۹    
مدیر انجمن چکامه سرای اصفهان از برگزاری شب شعر بغض باران خبر داد و گفت: این شب شعر به مناسبت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و با حضور شاعران برتر و آیینی اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۹    
سمینار مراقبت در منزل با رویکرد بین حرفه ای به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۴    
مسئول فرهنگی سپاه برخوار گفت: مراسم یادواره شهدای مدافع حرم برخوار، شهدای شهر شاپورآباد و شهدای محله لودریچه دولت آباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۵    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرضا گفت: پیکر شهید محمدحسن جلی از شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس، در شهرضا انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۵    
بیست، سی، چل نام کتابی است که خاطره های بازی قدیم را زنده می کند. این کتاب به قلم کوثر بمانعلی و تصویرگری بهشته اسماعیل زاده منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۰    
معاون پرورشی آموزش و پرورش فریدونشهر از رشد استقبال دانش آموزان از مسابقات دینی و همچنین استقبال از سفرهای اردویی راهیان نور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۰    
شب شعر محفل ادبی شهر حسن آباد در آستانه ورود شهدای گمنام برپا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۵    
کتاب زین الخطبا شامل هفت فصل که به بیان شرح زندگانی مراحل مختلف مرحوم حجت الاسلام والمسلمین شیخ مهدی مظاهری پرداخته در آستانه چهلمین روز درگذشت آن مرحوم چاپ شده و توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۵    
همزمان با تشیع پیکر دو شهید گمنام در جرقویه علیا به همت ستاد بزرگداشت شهدای گمنام روستای اسفنداران دو مسابقه نقاشی و دلنوشته بین دانش آموزان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۵    
به مناسبت دهه دوم فاطمیه و شهادت جانسوز دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه(س) مجالس عزاداری در نقاط مختلف شاهین شهر و میمه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۵    
رئیس بهزیستی اردستان، گفت: ایجاد کمپ ترک اعتیاد از نیازهای ضروری شهرستان اردستان بوده و در این زمینه پیگیری هایی انجام شده که به زودی مکانی به همین منظور با دریافت مجوز فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۵    
مسابقات رباتیک منطقه ای با همکاری پژوهش سرای دانش آموزی رازی کوهپایه و کمیته بازی های الکترونیکی شهرستان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۰    
کتاب شادی وصل، آلبوم عکس و خاطرات کوتاه، کاری از مرکز فرهنگی بشارت شهر درچه است که روز یکم اسفند ماه در مراسم ویژ ای رو نمایی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۵    
دهیار دهستان شاهتور، گفت: روند احداث ناحیه صنعتی در روستای شاهتور نیاز به بررسی دارد، توجه به آن مشکل سرمایه گذاران بومی و اشتغال این روستا و منطقه را حل خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۰    
شهردار طرق رود گفت: نقص های موجود در مدیریت شهری ناشی از مسائل مختلف، از جمله کمبود بودجه است و مجموعه شهرداری به همراه شورای اسلامی شهر طرق رود تلاش مضاعف خواهند کرد تا این کمی ها و کاستی ها برطرف ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۶    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: مردم شهیدپرور، ولایت مدار، مردم همیشه درصحنه استان اصفهان به لطف خدا امروز بار دیگر افتخار میزبانی از 35 شهید دوران دفاع مقدس را پیدا ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۱    
سرپرست شبکه دامپزشکی آران و بیدگل، گفت: آنفلوآنزای پرندگان در برخی شهرستان های مجاور شیوع پیدا کرده، ولی در آران و بیدگل علامتی از آن مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۶    
پیست اسکی فریدونشهر با بارش برف 40 سانتیمتری روز گذشته، دوباره فعال شد. میزان بارش های امسال فریدونشهر همچنان 70 درصد کمتر از سال گذشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۶    
کاووس سید امامی در پوشش فعالیت های محیط زیستی، توانست به سری ترین مناطق کشور نفوذ و اطلاعات آن را به بیگانگان منتقل کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۹    
مدیر بهره برداری شهرک سلامت اصفهان، گفت: برای اخذ مجوز گردشگری سلامت اقدامات اولیه را انجام داده ایم و چهار کشور هلند، آذربایجان، دبی و پرتغال هم تا به حال درخواست تأسیس دفتر در شهرک سلامت داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۹    
نماینده سابق ولی فقیه در ستاد پدافند نیروی هوافضای سپاه، گفت: ما شهید نداده ایم که چنین مسائلی را شاهد باشیم و ملت ما شهید نداده اند تا چنین خیانت کارهایی در مراکز تصمیم گیری کشورمان، حضور پیدا کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۹    
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت فرش حداد، گفت: نگاهمان به اصفهان به عنوان یکی از قطب های فوتبال ساحلی در کشور است ولی باید مانند فوتبال به آن توجه شود و حداقل از یک ورزشگاه اختصاصی بهره مند باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۹    
مراسم عزاداری فاطمیه به مدت 11 شب تا دوشنبه هفته آینده در بیت آیت الله ناصری، واقع در دولت آباد برخوار برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۵    
فرماندار برخوار بر لزوم تسریع در راه اندازی حداقل یک مرکز نگهداری میان مدت معتادان و تمهید مقدمات اجرای مناسب طرح آرامش بهاری، تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۰    
مراسم استقبال از 34 شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس صبح امروز با حضور مردم شهید پرور اصفهان و جمعی از مسئولان، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۵    
دبیر سی و ششمین جشنواره سرود و نمایش، گفت: یک هزار دانش آموزان دانش آموز در قالب 80 گروه در رشته های سرود و نمایش در جشنواره شهرستانی سرود و نمایش مدارس با یکدیگر به رقابت پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۰    
مسابقات تنیس روی میز جام خاتم شهر کمشچه، با رقابت 50 ورزشکار از شهرستان برخوار، به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۵    
روحانی 23 تیر 59: از دادگاه انقلاب ارتش می خواهیم که در مورد توطئه گران عجله نکنند و تحقیقات وسیعی انجام بدهند و ریشه یابی کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۰    
نیروهای مقاومت در سوریه موفق شدند، در جریان پاکسازی مناطق تازه آزاد شده از تروریست ها، چند گور دسته جمعی در این خطه جنگ زده را کشف کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۰    
تظاهرات گسترده مردم بحرین با وجود حمله وسیع نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۵    
مسابقات پینت بال جام فجر حوزه بسیج امام حسن(ع) دستگرد شهرستان برخوار، روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۰    
شهروندان و کسبه محله لودریچه به دلیل بروز حوادث و تصادفات مکرر در این جاده به خاطر عرض کم خیابان و تردد زیاد خودرو، درخواست نصب سرعتگیر قبل از تقاطع ها در این خیابان را دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۵    
رژیم سعودی به کشته و زخمی شدن 12 نظامی خود در درگیری با نیروهای یمنی در مناطق مرزی اعتراف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۰    
گزیده ای از سخنرانی استاد رائفی پور پیرامون خیانت های انگلیس
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۰    
سردار قاسم سلیمانی در مراسم سالگرد شهادت عماد مغنیه گفت: عماد مغنیه تمام عملیات ها را از نزدیک فرماندهی و نظارت می کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۰    
مدیریت اطلاعات و جنگ رسانه ای دشمن علیه مردم ایران با قدرت در حال انجام است، ولی ما تا آخر ایستاده ایم
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۵    
استاد حوزه و نماینده مجلس خبرگان رهبری، گفت: هیچ شخصی در جامعه اسلامی نمی تواند پوششی خلاف احکام اسلامی داشته باشد و اگر کسی از این قوانین پیروی نکرد به یقین بر خلاف فطرت و وجدان، عمل خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۵    
بر اساس یافته های پژوهشی دانشگاه پنسیلوانیا تکالیف زیاد خانگی، یادگیری دانش آموزان را چندان افزایش نمی دهند بلکه باید معلمان را آموزش داد تا به جای کمیت، کیفیت تکالیف خانگی را افزایش دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۰    
کارشناس مسائل خانواده، گفت: زوج های جوان برای به دست آوردن اعتماد از دست رفته در رابطه باید به قول و قرارشان دوباره متعهد شوند و افراد خطاکار می توانند با یک تعهد جدید دوباره دل همسر خود را به دست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۵    
یادواره محله دلیگان خورزوق در مسجد جامع محل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۵    
مسابقات چهارجانبه کشتی جام شهدای اردستان با قهرمانی تیم کاشان در سه رده سنی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۵    
سرپرست دفتر حقوقی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، گفت: اداره این املاک و مستغلات که بیش از 650 موقوفه است، تا 70 سال از تاریخ وقف بر عهده متولی خاص بود و اکنون بعد از گذشت هشتاد سال ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۰    
فرمانده نیروی انتظامی کشورمان، گفت: نقش هیئت های مذهبی و مساجد در خنثی سازی نقشه ها و توطئه های دشمنان و بدخواهان، علیه نظام اسلامی بی بدیل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۵    
مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف استان اصفهان گفت: برای مقابله با ترویج قلیان و دخانیات غیر مجاز، طبق قانون اخطار جمع آوری از سوی بازرسی و نظارت بر اصناف استان به همه فروشندگانی که مغازه فروش ادوات ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۰    
دادستان شاهین شهر و میمه، با اشاره به نقش دوجانبه مردم و مسئولان در ارتقاء امنیت اجتماعی، گفت: حساسیت داشتن و انجام امر به معروف و نهی از منکر شهروندان در ارتقاء و افزایش امنیت اجتماعی بسیار موثر است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۵    
ازدواج به عنوان مهمترین بستر تداوم فرهنگی در ایران امروز به دلیل معضلاتی که در حوزه اشتغال و مسکن ایجاد شده است، خود دچار معضل و مشکلاتی دیگر شده است...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۰    
تیم آینده سازان استان اصفهان در مسابقات لیگ کشوری در قالب تیم صنعت فرش حداد، موفق به کسب جایگاه سوم در کشور شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۱۵    
فرمانده کل نیروی انتظامی، از آیت الله مستجابی عیادت و شرایط این عالم دینی را جویا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۲۰:۲۵    
مراسم پنجمین یادواره دویست و ده شهید بنی فاطمه به همراه تجلیل از سردار اشتری، سردار استکی و خانواده شهید شاه سنایی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۲۰:۲۰    
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با بیان اینکه شهدا بهترین الگوهای تربیتی برای جامعه امروز هستند، گفت: توصیه به پشتیبانی از ولایت فقیه در وصیت نامه همه شهدا به چشم می خورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۰    
پیکر شهید خدمت میلاد آروی از شهدای حادثه نفتکش سانچی، روز یکشنبه 29 بهمن در شاهین شهر تشییع و تدفین می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۰    
امام جمعه فریدونشهر نسبت به خوی کاخ نشینی برخی مسئولان انتقاد کرد و این مسأله را با روح انقلاب اسلامی در تناقض دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۰    
ورود شهدای گمنام عظمت و بزرگی را به شرق اصفهان هدیه می دهد و مردم شهرهای اژیه، حسن آباد و تودشک، بی صبرانه منتظر میزبانی از هفت شهید گمنام هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۰    
سومین جشنواره سهند کاپ در فرهنگسرای شهید همت شهرداری شهرضا، افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۵    
امام جمعه گلپایگان گفت: مسئولان کشور باید برای رفع مشکلات مردم مخصوصا مساله اشتغال جوانان مجاهدانه تلاش کنندو به حرف و شعار اکتفا نکنند تا جوانان و نوجوانان ما با انگیزه بیشتر در صحنه بمانند و حافظ ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۰    
امام جمعه چادگان گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال از حساسیت ویژه ای برخوردار بود، چرا که دشمنان اغتشاشات را بزرگ جلوه دادند و می خواستند ضربه به نظام و انقلاب بزنند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۵    
امام جمعه شهر بهارستان، گفت: مسئولان نظام باید این حضورمردمی در راهپیمایی 22 بهمن را قدر بدانند و با استقامت، عمل جهادی و روحیه انقلابی به این مردم خدمت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۰    
امام جمعه موقت اصفهان گفت: تکریم ارباب رجوع در اداره ها باید به درستی انجام شود نه اینکه خدای ناکرده توهینی صورت گیرد یا جواب سلام مردم داده نشود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۰    
امام جمعه گرگاب، استدلال های قوی حضرت زهرا(س) در برابر غاصبان خلافت و فدک را نشانه تسلط بی نظیر علمی حضرت(س) بر قرآن و حدیث دانست و اظهار داشت: دشمنان ولایت مقهور موضع گیری های ایشان شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۵    
ناراحتی مردم از تبعیض و رانت خواری و حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه سرخط مطالب مطرح شده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنجان بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۰    
حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، زراندوزی بعضی از مسئولان، تشریح ابعاد شخصیتی حضرت زهرا (س)، لزوم برخورد با مفسدان اقتصادی و خشکسالی از مهم ترین مطالب مطرح شده در خطبه های نماز جمعه در نطنز و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۰    
حضور پرشکوه مردم شهرستان در حماسه تماشایی 22بهمن، لزوم قدردانی عملی مسئولان از حضور مردم، لزوم حل مشکلات اساسی و اقتصادی مردم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۵    
امام جمعه شهرضا گفت: دشمنان به دنبال اختلاف افکنی بین مردم هستند اما در این اقدام موفق نمی شود زیرا در کشور ایران ولی فقیه که مهم ترین اصل قانون اساسی است، محور وحدت، قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۰    
امام جمعه اژیه، گفت: طلبکاری و افزون طلبی آمریکا و هم پیمانان اروپایی او صبر مردم ایران را لبریز کرده و در صورتی که بخواهند حقوق مسلم مردم ایران را زیر پا بگذارند از طرف مردم ایران برخورد محکم کوبنده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۵    
امام جمعه موقت خور گفت: انقلاب اسلامی موهبت الهی برای مردم و مسئولان است و مردم همیشه پای انقلاب ایستاده اند، پس مسئولان با تمام توان برای خدمت به مردم تلاش کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۵    
امام جمعه موقت اردستان، گفت: مردم انقلابی ایران با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال ثابت کردند عهدی که با شهدا بسته اند به آن پایبند بوده و از هیچ بیگانه ای نمی هراسند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۰    
کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: ما شاهد قهرمانان جهانی از شرق در رقابت های بین المللی بوده ایم و این نشان از آن دارد که شرق اصفهان دارای پتانسیل های زیادی در عرصه ورزش قهرمانی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۰    
مراسم بزرگداشت سالروز شهادت شهید والامقام جمشید دادخواه توسط کمیته خادمین شهدای شهرستان تیران و کرون در محل گلزار شهدای شهر تیران با حضور خانواده های معظم شهدا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۵    
رئیس هیئت کاراته استان اصفهان، گفت: امسال 30 مدال در رقابت های کشوری و 10 مدال در رقابت های آسیایی و بین المللی توسط کاراته کاهای استان در دو بخش آقایان و بانوان کسب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۰    
مسئول بسیج سازندگی اردستان، گفت: اعتباری در سال 96 برای اقتصاد مقاومتی نداریم اما تا کنون توانسته ایم شش میلیارد ریال تسهیلات به تقاضا کنندگان اشتغال پرداخت کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۵    
نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در آستانه سال جدید در خوروبیابانک دایر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۵    
مدیرکل مرکز انتقال خون استان اصفهان با اشاره به رشد سریع و پیشرفت علم انتقال خون، گفت: امروزه انتقال خون از حالت سنتی در حال خارج شدن است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۰    
محمدعلی باشه آهنگر در روزگاری که سینمای ایران سال به سال به سمت تکنیکی تر شدن و ظهور آثاری با توازن در محتوا و ایده های سینمایی قدم برمی دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، گفت: نتایج اعلام شده حاکی از آن است که دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه چهارم کشوری را در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۰    
مشاور صنایع وابسته دارویی با بیان اینکه صرف تولید دارو به معنای اقتصاد مقاومتی نیست، گفت: اگر در حوزه سلامت اقتصاد مقاومتی پیاده می شود، چرا تولید داروهای گیاهی این قدر مانع دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۰۷:۳۵    
هدف قرار گرفتن جنگنده رژیم صهیونیستی همبستگی منطقه ای را بار دیگر تقویت کرد و روزهای بهتری برای جبهه مقاومت و رویکردهای منسجم تر آنان را نوید داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۰    
بسیج جامعه پزشکی در بیانیه ای آورده است: به هیچ عنوان از جریانات سوء استفاده گر و اعتماد سوز در حوزه طب سنتی حمایت نکرده و نخواهد کرد و هر استفاده ای از عناوین و آرم سپاه و بسیج در این زمینه مخدوش ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۴    
کارگاه آموزشی و تمرین ستادی شورای هماهنگی مدیریت بحران شش شهرستان استان اصفهان به مدت سه روز در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۴    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: هفتاد درصد حوادث جاده ای بر اثر عوامل انسانی رخ می دهد که با آگاهی مردم نسبت به مقررات و نکات ایمنی بسیاری از آن ها کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۹    
چهل و هشتمین پایگاه اورژانس شهرستان اصفهان امروز با حضور مسئولان در محله ولدان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۹    
پرسنل اورژانس استان اصفهان عصر امروز با حضور در مرکز انتقال خون اصفهان، خون اهدا کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۹    
بعد از سال های انتظار مردم شهید پرور و انقلابی شهر تودشک، همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) پیکر سه شهید گمنام در بخش کوهپایه تشییع و تدفین می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۹    
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری شهرضا گفت: سومین جشنواره سهندکاپ، در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی، آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۴    
نمایشگاه دائمی صنایع دستی در مجاورت یکی از مکان های تفریحی بهارستان به منظور حمایت از اشتغال و کار آفرینی شهروندان این شهر تاسیس می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۴    
رئیس هیئت ووشو استان اصفهان، گفت: داوری درجه یک را همیشه خود فدراسیون میزبانی می کند ولی امسال با توجه به پتانسیل های بالای اصفهان فدراسیون وکالت برگزاری این مسابقات را به اصفهان داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۴    
تجمع عزاداران فاطمی و مراسم استقبال از شهدای دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه در زرین شهر برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۸:۵۴    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نایین گفت: در 10 روز گذشته بیش از پنج تن علوفه از طرف خیران برای تغذیه وحوش پناهگاه حیات وحش عباس آباد نایین اهدا شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۹    
امام جمعه اصفهان گفت: یکی از اهداف جمهوری اسلامی گسترش فرهنگ قرض الحسنه به ویژه در سیستم بانکی کشور است و ایجاد بانک های تخصصی در این حوزه نشان دهنده توجه به بانکداری اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۹    
کلاهبردار تلفنی که بیش از 58 میلیون ریال از حساب یکی از شهروندان برداشت کرده بود با تلاش ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۷:۱۹    
مسئول بسیج اساتید استان اصفهان گغت: امیدواریم با انجام طرح ناحیه بندی دانشگاه های آزاد اسلامی در استان اصفهان بتوان هم افزایی زیادی از ظرفیت های آموزشی و فرهنگی واحدهای دانشگاهی در چهار ناحیه استان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۹    
رئیس اداره هواشناسی شهرضا گفت: براساس پیش بینی ها امروز در اکثر نقاط استان افزایش ابر خواهیم داشت و امشب و فردا در مناطق غرب و جنوب بارش و در برخی مناطق مرکزی و شمالی احتمال بارش پیش بینی می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...