دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۱:۰۳Jun 2018 18
 

صاحب نیوز (sahebnews.ir)

صاحب نیوز 29 اسفند 1393 صاحب نیوز 29 اسفند 1394 صاحب نیوز 30 اسفند 1395 صاحب نیوز 29 اسفند 1396 صاحب نیوز 31 فروردین 1397 صاحب نیوز 31 اردیبهشت 1397 صاحب نیوز 1 خرداد 1397 صاحب نیوز 2 خرداد 1397 صاحب نیوز 3 خرداد 1397 صاحب نیوز 4 خرداد 1397 صاحب نیوز 5 خرداد 1397 صاحب نیوز 6 خرداد 1397 صاحب نیوز 7 خرداد 1397 صاحب نیوز 8 خرداد 1397 صاحب نیوز 9 خرداد 1397 صاحب نیوز 10 خرداد 1397 صاحب نیوز 11 خرداد 1397 صاحب نیوز 12 خرداد 1397 صاحب نیوز 13 خرداد 1397 صاحب نیوز 14 خرداد 1397 صاحب نیوز 15 خرداد 1397 صاحب نیوز 16 خرداد 1397 صاحب نیوز 17 خرداد 1397 صاحب نیوز 18 خرداد 1397 صاحب نیوز 19 خرداد 1397 صاحب نیوز 20 خرداد 1397 صاحب نیوز 21 خرداد 1397 صاحب نیوز 22 خرداد 1397 صاحب نیوز 23 خرداد 1397 صاحب نیوز 24 خرداد 1397 صاحب نیوز 25 خرداد 1397 صاحب نیوز 26 خرداد 1397 صاحب نیوز 27 خرداد 1397 صاحب نیوز 28 خرداد 1397 
  ۵ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از کشف یک تن و 300 کیلوگرم تنباکو با مارک جعلی به ارزش 5 میلیارد ریال خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس پلیس فتای استان اصفهان گفت: با توجه به مسابقات جام جهانی عده ای سودجو و فرصت طلب اقدام به راه اندازی سایت هایی تحت عنوان شرط بندی فوتبال کرده و از این طریق کاربران فضای مجازی را فریب و از آن ها ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان گفت: سال گذشته اشخاص حقیقی و صاحبان مشاغل 210 هزار فقره اظهارنامه مالیاتی در استان اصفهان برای سال 95 خود ارائه کردند که 62 هزار فقره آنها در چهارچوب خود اظهاری ...
  ۵ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: چوپانی که با حمله دادن حیوانات وحشی خود به فردی و مجروح کردن آن مبلغ 5 میلیون ریال و یک گوشی تلفن همراه را از او سرقت کرده بود، دستگیر شد.
  ۶ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان اصفهان گفت: اعتبارات شهرستان اصفهان نسبت به سال گذشته 51 درصد کاهش داشت به گونه ای که رقم این اعتبارات به 52 میلیارد و 800 میلیون تومان رسید.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: براساس آمار سال گذشته 53 درصد از افراد معتاد تریاک و 12 درصد حشیش و ماری جوانا مصرف داشته اند که با توجه به این آمار مواد مخدر سنتی عددش بیشتر است و شیب گرایش مصرف به ...
  ۷ ساعت پیش    
گزیده ای از سخنرانی حجت الاسلام سید احمد دارستانی در وصف حالات حاج اصغر زنجانی
  ۷ ساعت پیش    
رئیس دانشکده علوم قرآنی اصفهان گفت: همکاری دانشکده علوم قرآنی و اداره کل اوقاف استان اصفهان باعث اعتلای بیشتر فعالیت های قرآنی در سطح استان اصفهان می شود.
  ۸ ساعت پیش    
معرفی و بررسی محصولات ایرانی و مقایسه با محصولات خارجی.
  ۸ ساعت پیش    
دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و دومین نمایشگاه بین المللی هتل، رستوران، فست فود و کافی شاپ اصفهان از بیست و نهم خردادماه آغاز می شود.
  ۸ ساعت پیش    
رییس کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی استان اصفهان بر لزوم شفافیت در خصوص بودجه بندی و هزینه کرد اتاق اصناف مرکز استان در چارچوب قانون نظام صنفی و آئین نامه مربوط تأکید کرد و با توجه به شرایط اقتصادی ...
  ۹ ساعت پیش    
در کشور اسپانیا مسابقه ای به نام کاستل برگزار می شود که قدمت 200 ساله دارد. شکستگی دست و پا یکی از طبیعی ترین اتفاقات این مسابقه است.
  ۹ ساعت پیش    
شهردار طرق رود نطنز گفت: به منظور اجرای طرح های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهرداری، این حمام که از سال 1374 ساخته شده و موقوفه فردی به نام حاج لطف الله انصاری طرقی بوده است و اکنون بلا استفاده مانده ...
  ۹ ساعت پیش    
رزمندگان مقاومت یمنی در چند روز گذشته باوجود امکانات کم موفق شده اند از نفوذ مزدوران وابسته به ائتلاف عربی_غربی_صهیونیستی به شهر ساحلی الحدیده جلوگیری کنند.
  ۹ ساعت پیش    
محمد ثلاث سال گذشته در اقدامی وحشتناک سه تن از ماموران نیروی انتظامی را با اتوبوس زیر گرفت.
  ۱۰ ساعت پیش    
قائم مقام دبیر اجرایی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان گفت: سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان از 8 تا 15 شهریورماه در اصفهان برگزار می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس سازمان حمل و نقل همگانی شهر بهارستان گفت: مسئولان استانی و کشوری به فکر ارتقا و توسعه ناوگان حمل و نقل شهر بهارستان با جمعیت نزدیک به 100 هزار نفر باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۱    
فرماندار نایین گفت: بودجه امسال بالغ بر 16 میلیارد و 800 میلیون تومان به شهرستان نایین اختصاص یافته که با اولویت پروژه های نیمه تمام خصوصا توجه ویژه به مبحث آب و بر مبنای ایجاد اشتغال و اقتصاد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۱    
عضو شورای شهرستان اصفهان گفت: انجام روکش اسفالت جاده اصفهان کوهپایه با توجه به عدم تحقق وعده مسئولان مربوطه جهت شروع پروژه از اول خرداد ماه یکی دیگر از مسائلی است که شورای شهرستان به صورت جد پیگیری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۱    
کارشناس مسائل سیاسی، پذیرش FATF و تصویب لایحه پالرمو در مجلس را سبب تهدید امنیت ملی و نوعی خودتحریمی دانست و گفت: حق تحفظ نیرنگ دشمن است و دولت باید از تجربه بدعهدی غرب در برجام درس بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۳۱    
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در نشست کمیته پایش پل های تاریخی استان اصفهان از راه اندازی سامانه اطلاعاتی سازه های آبی و تاریخی استان اصفهان با محوریت پل های تاریخی اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۵    
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: در اثر ترکیدگی لوله آب در یکی از مناطق شهر اصفهان، 2 منزل تخریب، 6 شهروند مجروح و به 40 تن تخمه آفتابگردان خسارت وارد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: در ماه مبارک رمضان بیش از 45 هزار نفر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 350 میلیون ریال بر سر سفره افطاری ساده بقاع متبرکه کاشان روزه خود را افطار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۵    
توضیحات پیمان قربانی معاون اقتصادی بانک مرکزی درباره عرضه اوراق گواهی پیش فروش سکه را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز گفت: طی مراسمی با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان کلنگ ساخت مجتمع فرهنگی و قرآنی شهرستان نطنز زده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۵    
هنوز برخی از حقوق بگیران شهرداری، حقوق خود را دریافت نکردند و با توجه به مشکلات معیشتی که وجود دارد این معوقات حقوق پرسنل باید پرداخت شود که چیزی بین 2 هزار نفر و حتی بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۵    
عضو خبرگان رهبری گفت: زن پاکیزه به که می گویند؟ قرآن دو ویژگی گفته که حتی شامل کنیزان هم می شود، بلکه برای بقیه زنان هم هست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۵    
رئیس پلیس راه استان از تصادف 2 دستگاه سواری پراید در محور رکن آباد-سامان و فوت یک نفر و مجروح شدن 2 فرد دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۵    
تیم فوتبال ذوب آهن ابوذر صفرزاده بازیکن فصل گذشته فجر سپاسی شیراز را با قراداد سه ساله به خدمت گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۵    
در این ویدیو سال 2050 را بر اساس پیش بینی تکنولوژی های جدید و مدرن ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۵    
رئیس شورای غیر دولتی موزه های کشور گفت: عملیات باستان شناسی مسجد پامنار زواره به اتمام رسیده است؛ همچنین نقشه سه بعدی شهر زواره تهیه شده و تمام اقدامات لازم در رابطه با این مسجد به اتمامی رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۵    
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: هر لحظه ای که احساس کنیم دولت های اروپایی همچون آمریکا در اجرای تعهداتشان صادق نیستند و نمی توانند جبران کنند و برجام برای ما نفعی نداشته باشد مسلما ما هم از برجام ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۵    
متأسفانه برخی از خانواده ها با تحت تأثیر قرار گرفتن از تبلیغات رسانه ها و فرهنگ غربی اقدام به نگهداری از حیوانات خانگی نظیر سگ و گربه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۴    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: برخورد 2 دستگاه خودروی سواری پراید و پیکان با یکدیگر در مسیر داران به تیران مقابل روستای جعفرآباد بامداد یکشنبه به مرگ یک تن و مصدوم شدن 6 تن دیگر منجر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۴    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کشاورزان حتی منابع مالی برای تامین کارتن سیب زمینی را ندارد تا بتوانند محصولات را از اراضی کشاورزی برداشت کنند؛ بنابراین چرا وزیر کشاورزی از حق کشاورزان دفاع نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۴    
مصاحبه های مردمی ویژه جام جهانی فوتبال.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۴    
یک روانشناس بالینی معتقد است ازدواج سفید می تواند آسیب های زیادی برای فرد به همراه داشته باشد، این پیوند از نظر حقوقی و قانونی مشکلات جدی برای فرد به همراه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۴    
سرویس تحقیق کنگره می نویسد ایران بزرگ ترین زرادخانه موشکی خاورمیانه را دارد و با داشتن فناوری پیش رفته فضایی، راه این کشور به سوی موشک های بالستیک قاره پیما نیز هموار است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۴    
بخشی از پشت صحنه گزارش جذاب فردوسی پور از گل ایران به مراکش.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۴    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در آب شرب نیترات وجود ندارد و اگر چاهی را مشاهده کردیم که آب آن آلوده به نیترات است به طور قطع پلمب می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۴    
آیین سنتی گل غلتان کاشان همراه با برپایی غرفه های صنایع دستی، مسابقه غذاهای سنتی و بازی های بومی و محلی در کاشان برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۴    
ده ها تن از مردم شهرهای مختلف بحرین صبح امروز دومین روز عید سعید فطر را با زیارت مقبره شهدا آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴    
رئیس روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان اصفهان گفت: برداشت های بی رویه آب در استان اصفهان می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به محیط زیست و خاک وارد کند و اگر فرونشست زمین در اصفهان رخ دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۴    
نماینده شاهین شهر و میمه گفت: مسئولان ذیربط دست بجنبانند زیرا عده ای بر اثر نداری به نان شبشان محتاج شده اند و باید فکری به حالشان کرد و شاهد هستیم که کشاورزان زکات بده دیروز به وضعی دچارند که زکات ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۴    
نیروهای عراقی عملیات گسترده ای را به منظور کشف عناصر مخفی داعش در استان دیاله واقع در نزدیکی مرز ایران آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۵    
همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر مسابقات فینال فوتسال جام ضیافت نور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در سالن ورزشی پوریای ولی شهر حسن آباد با حضور مسئولین محلی و ورزش دوستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۵    
فرماندار اردستان، گفت: در سطح کلان بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری همه قوای سه گانه بایستی در کنار هم و متحد در جهت مبارزه با اهداف دشمن و خدمت به مردم تلاش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۵    
نماز عید سعید فطر در مصلای امام خمینی(ره) اصفهان به امامت نماینده ولی فقیه دراستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۵    
رهبر معظم انقلاب تصریح کردند: یک کانون مرکزی با حضور سران سه قوه و فعالان اصلی قوا برای رسیدگی به مسائل اقتصادی تشکیل شده است که این کانون باید مسائل اقتصادی را قدم به قدم دنبال کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۵    
نماز عید سعید فطر همزمان با سراسر کشور، در شهرها و روستاهای شرق اصفهان با شکوه خاصی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵    
حجت الاسلام عمومی با تاکید بر ضرورت توبه و انابه در همه اعمال عید فطر، گفت: در ادبیات دینی عید فطر بسیار با اهمیت شمرده شده است
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵    
مردم مومن استان اصفهان به شکرانه یک ماه روزه داری، با حضور پرشور خود در نماز عید سعید فطر شهرهای مختلف استان شکرگزار توفیق یک ماه بندگی و عبادت خدا شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۵    
مردم متدین شاهین شهر و میمه در اولین روز از ماه شوال همزمان با سراسر کشور شکوه بندگی خود را در صفوف نماز عید سعید فطر به نمایش گذاشته و به راز و نیاز با خالق یکتا پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۵    
امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه مسئولان باید برای امنیت غذایی تلاش کنند و دولت نیز یارانه را به این بخش برگزداند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۵    
نماز عید فطر در فریدونشهر صبح امروز با حضور چشمگیر مردم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۵    
نماز عید سعید فطر در اردستان با حضور اقشار مردم در مصلی اردستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۵    
امام جمعه اردستان، گفت: مسئولان که مسئولیت قبول کرده اند باید تا آخر پای مسئولیتشان بمانند و هر کاری که از دستشان بر می آید به مردم عرضه داشته و خدمت گذار بدون منت به مردم باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۵    
امام جمعه اصفهان با اشاره به هجمه های اخیر رسانه های معاند علیه کمیته امداد امام خمینی(ره)، گفت: در برابر این توطئه ها باید هوشیار باشیم چرا که دشمن کمر همت به جنگ با ما بسته است و ما باید دشمن را ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۵    
نماز عید فطر در آستان مقدس امام زاده سلطان سید علی (ع) نایین به امامت حجت الاسلام سید علی سجادی امام جمعه نایین اقامه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۵    
نجوای بندگی در خجسته عید سعید فطر در شهر دولت آباد برخوار طنین انداز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۵    
امام جمعه بادرود گفت: انتخاب بخشدار بومی یکی از مطالبات اصلی مردم منطقه است چرا که مردم اعتقاد دارند یک بخشدار بومی نسبت به مشکلات جزئی و کلان در سطح شهرها و روستاهای منطقه آشناتر است و بهتر می تواند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۸:۲۵    
نماینده شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه بودجه استانی به پائین ترین حد خود در 10 سال گذشته رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۸:۲۵    
همزمان با آخرین روز ماه ضیافت الله، ویژه برنامه وداع با ماه مبارک رمضان در جوار شهدای گمنام شهر چادگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۸:۱۵    
طی مراسمی محمدحسن قمی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار معرفی و از زحمات تاجمیری تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۸:۱۵    
استاد حوزه علمیه گفت: عید فطر اتمام مسابقه طاعت خداوند و طبق روایات روز جایزه است و به کسانی که اهل طاعت و احسان بوده اند این جایزه تعلق می گیرد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۸    
امام جمعه نایین گفت: خودسازی رهاورد ماه مبارک رمضان و افزایش روحیه دینی و انقلابی است و باید با دلی سرشار از ایمان و اعتقادات قلبی دینی و عقلی به دیگر ماه های سال قدم نهاد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۸    
فرماندار گلپایگان با اشاره به اینکه در کشورهای پیشرفته صنعتی اتاق مدیران به دو قشر صاحبان علم و خلاقیت و صاحبان سرمایه همواره باز است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۸    
رئیس اداره ورزش و جوانان نطنز گفت: با توجه به استقبال پر شور مردم بادرود از مسابقات فوتسال، سالن محل برگزاری مسابقات جام رمضان با حدود 500 نفر ظرفیت همچنان نیازمند توسعه بیشتر و افزایش ظرفیت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۹    
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان گفت: شهر ورزنه در انتهای رودخانه زاینده رود، جایی که به تالاب بین المللی گاوخونی ختم می شود قراردارد که در تابستان سال جاری برای گذر از بحران کم آبی این منطقه آب ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۹    
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از سقوط یک کارگر در چاه 30 متری حین حفر چاه و مرگ او خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۹    
فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: جوان 23 ساله ای در یکی از روستاهای شهرستان فلاورجان که برای شنا کردن داخل استخر آبی شده بود، غرق شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۹    
امام جمعه شهرضا با تاکید براینکه حفظ یک ماه بندگی و اطاعت خداوند در ماه مبارک رمضان براساس دستاورد بزرگ ماه رمضان یعنی تقوا میسر است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۹    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: زمینی به مساحت یک هزار و 300 متر مربع برای ساخت ساختمان اوقاف در خیابان دولت نظر گرفته شده است که قرار است با زیربنای 250 متر مربع ساخته شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۹    
فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید رئیسیان شهرستان سمیرم در بازرسی از سواری پراید، یک پرنده شاهین کمیاب را کشف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۰    
در جشنواره تاجیک فوتو آرت 2018 در بخش طبیعت عکس کوچ فلامینگوها از تالاب گاوخونی و در بخش گردشگری یا سفر نیز عکسی از کوهستان های نپال امین دهقان برگزیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۰    
رئیس پلیس راه استان از تصادف یک دستگاه کامیونت ایسوزو با یک کامیون ولوو در آزاد راه امیر کبیر گردنه قرقچی و فوت یک نفر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۰    
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان از اعمال محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی در برخی خیابان های شهر اصفهان برای برگزاری نماز عید سعید فطر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۰    
برای اولین بار ویژه برنامه ای بزرگ به مناسبت روز جهانی مبارزه با کار کودک در اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۰    
رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان نایین گفت: قلعه رستم بافران واقع در شهر بافران نایین در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۰    
مبلغ 10 میلیارد ریال به همت خیران نیک اندیش برخوار در برنامه ضیافت شبکه 5 سیمای استان اصفهان برای آزادی بیش از 37 نفر از زندانیان جرائم مالی غیرعمد جمع آوری و تحویل ستاد دیه استان شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۰    
یاسمن اشکی مهمان جنجالی برنامه ماه عسل گفت: معرفی من به برنامه ماه عسل پیشنهاد وزارت بهداشت بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۰    
رزمندگان انصارالله یمن موفق شدند حمله گسترده مزدوران وابسته به رژیم اماراتی را در مناطق ساحلی به طور کامل دفع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۰    
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: سیاست ستیز آمریکایی شامل تحریم ها و عدم تعهد به برجام بود و سیاست سازش اروپا نیز به نفع کشور ما نیست و آنچه که همه باید بدانند این است که این سیاست ستیز و سازش از ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۰    
معاون سیاسی استانداری اصفهان گفت: برای اشتغال برنامه مدونی در استانداری اصفهان تدوین شده و امسال بیش از 74 هزار شغل در سال جاری با پروژه تعریف شده در استان کلید خورده که قطعا تعدادی از آنان نیز متعلق ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۰    
امام جمعه دولت آباد گفت: ما در قیامت یک مرحله ای داریم که به آن مرحله عبور از صراط می گویند، در روایات آمده است که در روز قیامت طریق به سوی بهشت مانند پلی هست که مردم از آن پل عبور می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۰    
پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله:و چون شب عید فطر که شب جوائز نام دارد فرا رسد، خداوند پاداش عمل کنندگان را بدون حساب و شمارش ببخشد. (من لا یحضره الفقیه ج 1 ص511 ح1479)
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۰    
دعای ابوحمزه ثمالی برای اولین بار در جوار پیکر شهدای گمنام شهر حسن آباد و با حضور مردان و زنان شهیدپرور شهر حسن آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۰    
انجام رسومات قدیمی و زنده نگه داشتن آئین دید و بازدید و صله رحم می تواند یخ های زندگی انسان امروز را ذوب کند و به خرمی و طراوت زندگی امروزی کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۰    
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به ضرورت تامین آب شرب مردم اصفهان گفت: در حال حاضر بسیاری از مردم روستاهای اصفهان آب آشامیدنی ندارند و باید اولویت اول دولت تامین آب شرب مردم اصفهان باشد و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۸:۳۰    
نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: FATF به ضرر کشور تمام می شود و گذاشتن شروط مختلف نمی تواند رفع مشکل کند؛ لذا باید روشنگری خوبی نسبت به ضررهای پیوستن ایران به FATF انجام داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۳    
خاطره شنیدنی حاج آقا جاودان از چشم برزخی آیت الله حق شناس.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۲    
رئیس عمران و بهسازی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، گفت: براساس دستور مقام معظم رهبری مبنی بر ورود به بافتهای فرسوده آن را آغاز و با یک بازنگری دستورالعمل آن ابلاغ شد و در قالب ستاد های ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۲    
در حالی که قیمت خرید و فروش و رهن و اجاره مسکن بدون هیچ قاعده و قانونی بالا رفته، دولت همچنان نظاره گر این بازار است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردستان گفت: واحدهای مرغ گوشتی فعال شهرستان 140واحد و تعداد واحدهای تخم گذار فعال هشت واحد است که سالانه 29 هزار تن گوشت سفید و 4 هزار و 348 تن تخم مرغ در این شهرستان تولید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۱    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نامه هایی جداگانه به استاندار اصفهان، مراتب ثبت پنج اثر فرهنگی تاریخی در این استان را به او ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۱    
فرماندار اصفهان در نشست با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرستان اصفهان گفت: بحث کمبود آب شرب، اشتغال و راه ها، از جمله اولویت های شهرستان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۰    
تست های فیفا بروی توپ جام جهانی (تل استار) روسیه.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۰    
دو نماینده اصفهان در نشست علنی امروز خانه ملت در جریان بررسی گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی در مورد اجرای قانون اقتصاد مقاومتی از کم کاری سه قوه در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گلایه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۰    
محسن مهرعلیزاده گفت: اصفهان مقام دوم را از نظر صرفه جویی در مصرف آب و همچنین میزان مصرف آب داشته و تا امروز نزدیک به 15-17 درصد صرفه جویی در مصرف آب صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۰    
بسیاری از مشکلات به خاطر گناه است در دعای کمیل می خوانیم خدایا گناهانی را که بلا نازل می کند ببخش، خدایا گناهانی را که نعمت ها را تغییر می دهد ببخش.
مشاهده نتایج بیشتر...