سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۰:۵۸Feb 2020 25

جدیدترین‌های «شهرداری تهران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل سلامت شهرداری تهران: تمام زیرساخت های شهرداری در امر بهبود سلامت شهروندان را به وزارت بهداشت تخصیص داده ایم.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش    
بودجای که برای سال آینده پیش بینی شده در حوزه منابع به نظر می رسد قدری آرمانی و بالاتر از سطح واقعی دیده شده است.
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به بارش های مستمر در سطح شهر تهران از رصد مستمر کانال ها و مسیل های سطح شهر خبر داد.
جماران   ۲ ساعت پیش    
به گزارش جماران، غلامحسین محمدی، در حساب کاربری خود در توئیتر از مصوبات امروز دومین جلسه کارگروه مقابله با بیماری های واگیردار شهرداری تهران نوشت: برگزاری جلسات به صورت مجازی تامین نیازهای فنی و لجستیکی برای یک ماه آینده ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهرداری تهران در راستای توجه به دغدغه حفظ سلامتی کارکنان و پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، کارکنان دارای بیماری خاص و زنان باردار را تا اطلاع ثانوی دور کار کرد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
حکم مدیرکل منابع انسانی شهرداری تهران به اسحاق بهادری اعطا شد.
فرهنگ وهنر   ۴ ساعت پیش    
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، تمامی برنامه های فرهنگی هنری در مراکز این سازمان را تا پایان هفته لغو و اقدام به نصب بنرهای آموزشی در این مراکز کرده است.
جماران   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وی روز سه شنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: با توجه به شدت بارش ها در شهر؛ ضمن اعلام آماده باش به نیروهای خدمات شهری، شهرداران مناطق و نواحی، شهرداری تهران از روز گذشته تمهیدات لازم برای مدیریت آب های سطحی اندیشیده است. آب گرفتگی ویژه ای در تهران نداریم ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر واحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران از بررسی پیشنهاد کاهش ساعت طرح ترافیک در شورای ترافیک تهران در روز چهارشنبه(فردا) خبر داد.
میزان   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- پیروز حناچی از آماده باش نیرو های خدمات شهری، شهرداران مناطق و نواحی، شهرداری تهران از روز گذشته پنجم اسفند خبر داد. تاریخ انتشار: 15:47 - 06 اسفند 1398 - کد خبر: 600311
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: بدترین نوع خدمت به آسیب دیدگان در زمان بحران، تصمیمات هیجانی و احساسی و دست و پاگیرشدن برای مدیریت واحد بحران است، بگذاریم شهرداری تهران بر اساس وظایف قانونی خود عمل کند.
مدیر واحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران از بررسی پیشنهاد کاهش ساعت طرح ترافیک در شورای ترافیک تهران خبر داد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز ارتباطات شهرداری تهران آخرین مصوبات شهرداری در زمینه مقابله با کرونا را تشریح کرد.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با اشاره به ارسال نامه ای از سوی شهرداری تهران به وزارت بهداشت گفت: در این نامه درخصوص کنترل تردد و رفت وآمد و استفاده از حمل و نقل عمومی مواردی مطرح شده است، اما هنوز جوابی از وزارت بهداشت دریافت نکردیم.
شهرداری تهران اعلام کرد: تاکنون 7200 نفر از کارکنان شهرداری تهران در دوره آموزش مجازی آشنایی با نحوه پیشگیری از ویروس کرونا شرکت کرده اند.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
اعضای شورای شهر تهران با تصویب طرحی شهرداری تهران را ملزم به انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کردند و 10 میلیارد تومان اعتبار نیز به این موضوع اختصاص دادند.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از کاهش یک سومی ورود مسافر به متروی تهران در پی شیوع کرونا در پایتخت خبر داد.
براساس اعلام معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران بهره برداری از زیرگذر گیشا به جای امروز فردا انجام می شود.
شهر فردا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پیروز حناچی، شهردار تهران: حساب اجتماعی در شهرداری تهران تشکیل دادم.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران، دو فوریت طرح الزام شهرداری تهران برای اقدامات لازم جهت تاب آوری شهر تهران برای پیشگیری و کاهش آلودگی ناشی از کرونا ویروس را تصویب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از تمهیدات شهرداری تهران در سامان سراها و گرمخانه ها در رابطه با شیوع ویروس کرونا خبر داد.
دو فوریت طرح الزام شهرداری برای اقدامات لازم جهت تاب آوری پایتخت مقابل کرونا با اکثریت آراء به تصویب رسید و براین اساس شهرداری تهران می تواند از اعتبار 10 میلیارد تومانی در این زمینه استفاده کند.
میزان   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی برای مقابله با عوارض بارش های شدید احتمالی در تهران خبر داد. تاریخ انتشار: 13:06 - 06 اسفند 1398 - کد خبر: 600175
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم با توجه به افزایش 25 درصدی بودجه شهرداری، همه بودجه سال 99 شهرداری تهران محقق شود.
پارسینه   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
طرح دوفوریتی الزام شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا امروز در دویست و یکمین جلسه شورای شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت و اعضای شورا نظرات شان را در مورد این موضوع اعلام کردند. ...
خیبرآنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
زهرا صدراعظم نوری که در حزب اتحاد ملت هم عضویت دارد، 13 آبانماه در جریان رسیدگی به لایحه بودجه شهرداری تهران در صحن شورای شهر با محسن هاشمی رئیس شورا، وارد مجادله شد و گفت: در صورتی که بحث سیاسی آغاز شود، ما هم وارد بحث سیاسی می شویم و از عملکرد کارگزاران می گوئیم که آن وقت خیلی برایتان بد می شود !
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
غلامحسین محمدی، مشاور شهرداری و رئیس مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری تهران در این ویدیو می گوید شهرداری با تمام توان وارد شده و سناریوهای بحران را بررسی کرده است.
اعضای شورای شهر تهران با دو فوریت، شهرداری تهران را ملزم به انجام اقدامات لازم و فوری برای افزایش تاب آوری شهر تهران و پیشگیری از آلودگی ناشی از کرونا ویروس کردند.
اعضای شورای شهر تهران با 12 رای موافق 2 فوریت طرح الزام شهرداری تهران به مدیریت کنترل شیوع بیماری های ویروسی در پایتخت را به تصویب رساندند.
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به رشد 25 درصدی بودجه سال آینده شهرداری تهران گفت: بودجه سال آینده شهرداری تهران بر حمل و نقل و تکمیل پروژه ها تمرکز دارد. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل خانه کتاب، با اشاره به اعلام آمادگی شهرداری تهران و مشهد برای برگزاری طرح عیدانه کتاب، گفت: در صورت اعلام آمادگی شهرداری هر شهر، برای برگزاری عیدانه کتاب همکاری می کنیم.
بهنام نیک منش با اشاره به گستردگی کانکس های سیار برای بازرسی و نظارت بر بازار گفت: از شهرداری انتظار داریم فضای مناسبی در اختیار اتاق اصناف و رئسای تعزیرات حکومتی قرار گیرد تا در امر رسیدگی به شکایت تسریع شود.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اعلام کرد که کاهش ساعت اجرای طرح ترافیک در حوزه اختیارات شورای عالی ترافیک است.
شهرداری تهران اعلام کرد: 3 هزار موتورسیکلت برقی با تسهیلات سازمان حمل ونقل و ترافیک، تولید و به منظور کاهش آلودگی هوا و مدیریت مصرف سوخت در اختیار توزیع کنندگان شرکت ملی پست قرار می گیرد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از صدعفونی کردن ایستگاه های آتش نشانی به صورت مرتب خبر داد.
به گزارش سلام نو، یکی از مدیران حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: ساعات طرح ترافیک به احتمال زیاد از دو روز آینده کاهش می یابد تا شهروندان جهت پیشگیری از کرونا کمتر از حمل و نقل عمومی استفاده کنند. ...
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران پیشنهاد داد که در دروازه های اصلی شهر تهران غربالگری افراد صورت گیرد. به گزارش سلام نو، ناهید خداکرمی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود ضمن تشکر از شهرداری تهران بابت انجام اقدامات پیشگیرانه در خصوص عدم شیوع ویروس کرونا ...
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران برای انجام 8اقدام به شهرداری تهران تذکر داد.
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران درخواست کرد که شهرداری تهران با رایزنی با نهادهای مرتبط، غربالگری در دروازه های شهر تهران را جدی بگیرد.
اقتصاد آنلاین / شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از تعطیلی مجموعه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تهران همزمان با شیوع ویروس کرونا در سطح شهر خبر داد.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت؛ من فکر می کنم که در شرایط فعلی ما نسبت به تعطیل نکردن امکان و فضاهای عمومی اهمال کاری می کنیم و شاید نیاز است که این ویروس را قدری جدی تر بگیریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران کلیات بودجه سال 99 شهرداری تهران را بررسی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۳    
سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از راه اندازی مراکز سیار خدمت رسانی به کودکان کار طی سال آینده خبر داد و گفت: 2 گرمخانه جدید در سال 99 در تهران احداث می شود.
برترین ها / فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک از آغاز ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران از امروز (سوم اسفند ماه) در سامانه تهران من خبر داد. علی عالی با بیان اینکه از ساعت10 ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات طرح ترافیک در سال 99 را تشریح کرد. به گزارش سلام نو، عمار سعیدیان فر در پاسخ به این سوال که در سال 99 بخشنامه یا دستورالعملی برای طرح ترافیک داریم یا خیر؟ گفت ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شهرداری تهران برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی مجموعه های ورزشی را تعطیل کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه اوج بارش باران در تهران امشب رخ خواهد داد، گفت: هیچ نقطه ای از شهر آب گرفتگی نداریم.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل امور بانوان شهرداری تهران اعلام کرد: شانزدهمین رویداد کارآفرینی زنان و تولید ملی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاد. به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، در راستای اقدامات پیشگیرانه این نهاد مبنی بر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
محمدی آخرین اقدام های شهرداری تهران برای کنترل ویروس کرونا را تشریح کرد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو سابق شورای شهر تهران پیشنهاد داد با توجه به شرایط فعلی پایتخت و شیوع ویروس کرونا شهرداری تهران طرح ترافیک و طرح کنترل هوا را لغو کند تا شهروندان از خودروهای شخصی خود استفاده کنند.