چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۳:۰۶Dec 2018 19

رویداد 24 (rouydad24.ir)

رویداد 24 29 اسفند 1396 رویداد 24 31 فروردین 1397 رویداد 24 1 اردیبهشت 1397 رویداد 24 31 خرداد 1397 رویداد 24 31 تیر 1397 رویداد 24 29 مرداد 1397 رویداد 24 31 شهریور 1397 رویداد 24 30 مهر 1397 رویداد 24 1 آبان 1397 رویداد 24 1 آذر 1397 رویداد 24 2 آذر 1397 رویداد 24 3 آذر 1397 رویداد 24 4 آذر 1397 رویداد 24 5 آذر 1397 رویداد 24 6 آذر 1397 رویداد 24 7 آذر 1397 رویداد 24 8 آذر 1397 رویداد 24 9 آذر 1397 رویداد 24 10 آذر 1397 رویداد 24 11 آذر 1397 رویداد 24 12 آذر 1397 رویداد 24 13 آذر 1397 رویداد 24 14 آذر 1397 رویداد 24 15 آذر 1397 رویداد 24 16 آذر 1397 رویداد 24 17 آذر 1397 رویداد 24 18 آذر 1397 رویداد 24 19 آذر 1397 رویداد 24 20 آذر 1397 رویداد 24 21 آذر 1397 رویداد 24 22 آذر 1397 رویداد 24 23 آذر 1397 رویداد 24 24 آذر 1397 رویداد 24 25 آذر 1397 رویداد 24 26 آذر 1397 رویداد 24 27 آذر 1397 
  ۳ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی به مواضع جنگ طلبانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و بی توجهی کشورهای غربی به این مواضع، انتقاد کرده است.
  ۴ ساعت پیش    
علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال در مصاحبه ای ادعا کرده باشگاه استقلال در سه، چهار سال اخیر هیچ پولی بابت تبلیغات محیطی از سازمان لیگ دریافت نکرده است.
  ۴ ساعت پیش    
معاون سیاسی وزیر خارجه ایران حمایت سیاسی اروپا از برجام را ارزشمند خواند ولی کافی ندانست و گفت: کشورهای اروپایی باید برای صیانت از برجام گام های عملیاتی بردارند.
  ۴ ساعت پیش    
پدیده فصل گذشته تراکتورسازی که در تیم محروم از نقل و انتقالات توسط یحیی گل محمدی کشف شد، اکنون موردتوجه پرسپولیس قرار گرفته است.
  ۴ ساعت پیش    
رسوایی های اخیر فیس بوک و نقض حریم شخصی کاربران توسط این شرکت باعث شده تا مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک در سال جاری میلادی 16 میلیارد دلار فقیرتر شود.
  ۵ ساعت پیش    
یک اقتصاددان ضمن انتقاد از نحوه مواجهه دولت با تحریم ها، به مقایسه رفتار دولت روسیه و دولت ایران بعد از اعمال تحریم پرداخت.
  ۵ ساعت پیش    
زن جوانی در شمال کارولینا به اتهام کلاه برداری از زوج های نازا دستگیر و زندانی شد.
  ۵ ساعت پیش    
پرونده باقری درمنی یکی از بزرگترین پرونده های مفاسد اقتصادی در سال های اخیر بود که به صدور حکم اعدام منجر شد؛ نکته قابل توجه، تلاش محکومان امنیتی و وابستگان یک جریان سیاسی برای آزادی وی است.
  ۶ ساعت پیش    
مرجع تقلید شیعه گفت: قشرهای ضعیف جامعه وضعیت اقتصادی مطلوبی ندارند و قشر متوسط جامعه در حال تبدیل شدن به قشر ضعیف هستند.
  ۶ ساعت پیش    
کنگره بزرگداشت هفت دهه خدمات فرهنگی و ادبی محمدعلی موحد به همت کمیسیون ملی یونسکو در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
یک روان پزشک گفت: همه جای دنیا برای کارتون ها، برنامه های کودک و بزرگ سالان شان، گیم نت بچه ها، برنامه های سینمایی و تلویزیونی سیستم سنجش (Rating) دارند اما خشونت در سینمای ما بیداد می کند.
  ۶ ساعت پیش    
یک سایت ویتنامی به تمجید از تیم ملی ایران پرداخت.
  ۶ ساعت پیش    
نمایندگان مستعفی استان اصفهان در مجلس خواستار تشکیل ستاد احیای زاینده رود شدند و دقایقی پیش رئیس جمهور در این باره دستور داد.
  ۶ ساعت پیش    
با وجود رفتار عجیب نماینده سراوان با یک کارمند در اداره گمرک، تعدادی از نمایندگان مجلس حاضر نیستند علیه این رفتار موضع گیری کنند.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از تلاش برای دستگیری دو جاعل که با سوء استفاده از نام و عنوان سازمان حج و زیارت، اداره اوقاف و امور خیریه و عناوین مشابه اقدام به کلاهبرداری می کردند؛ خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
به موجب تفاهم نامه حج تمتع 98 که میان سازمان حج و زیارت ایران و وزارت حج و عمره عربستان سعودی به امضا رسید، تعداد حجاج در موسم حج تمتع تعیین شد.
  ۷ ساعت پیش    
اینستاگرام روز گذشته آپدیت تازه ای را برای قابلیت چت ویدیویی خود در دایرکت ارائه کرد تا افزودن دوستان بیشتر به گپ های ویدیویی آسان تر از هر زمان دیگری شود.
  ۷ ساعت پیش    
چه اتفاقی برای ما افتاده که نه هوادار ساده فوتبال، بلکه بازیکنی که خودش روزگاری عضو تیم ملی کشور بوده می گوید هیچ حسی به این تیم ندارد؟
  ۷ ساعت پیش    
برخی استقلالی ها با کنایه به وزیر در فضای مجازی نوشتند انتقام پسر پرسپولیسی اش را از کارلوس کی روش گرفت.
  ۷ ساعت پیش    
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت :طی یک سال گذشته کم تر از 5 درصد ادامه خط 4 پیشرفت داشته است.
  ۸ ساعت پیش    
دادستان تهران گفت: پس از این که مسئله مبارزه با فساد در ایران تشدید شد، در تیرماه سال جاری شعب ویژه در دادسرای تهران تشکیل گردید و پنج شعبه بازپرسی و چند شعبه دادگاه به این امر اختصاص یافته است.
  ۸ ساعت پیش    
کارشناسان می گویند نا اطمینانی نسبت به آینده قیمت دلار و تثبیت نشدن دلار در یک نرخ ثابت عامل اصلی کاهش نیافتن قیمت ها در بازار کالا و خدمات است.
  ۸ ساعت پیش    
به نظر می رسد ابزار جدید My PS4 Life کار دست سونی داده و بسیاری از کاربران توانسته توسط آماری که این ابزار ارائه می دهد ...
  ۸ ساعت پیش    
صباغیان: اگر در این شرایط اقتصادی نمی توانیم برای مردم کاری انجام دهیم ما مسئولان 30 تا 50 درصد حقوق خود را کاهش دهیم.
  ۹ ساعت پیش    
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به اظهارات روز گذشته ملی پوشان فوتبال ایران قبل از سفر به قطر واکنش نشان داد و تأکید کرد ...
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: منظور آقای هوک از گفتگو با عباس عراقچی مربوط به آخرین جلسه کمیسیون مشترک برجام است که پیش از خروج آمریکا از برجام در وین برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
این خواننده موسیقی سنتی در ارتباط با چالش سلطان کنسرت که محمد معتمدی آن را راه انداخته نیز می گوید: آقای معتمدی درست می گوید. هزینه های برگزاری کنسرت با درآمد آن از طریق بلیت جور در نمی آید ...
  ۹ ساعت پیش    
تجاوز به پسران نوجوان و کودکان پسر در جامعه ما بسیار اتفاق می افتد. تجاوز به پسران از تجاوز به دختران هم آمار بالاتری دارد ...
  ۹ ساعت پیش    
بدهی بانک های خصوصی به بانک مرکزی به 84 هزار و 740 میلیارد تومان رسید که این رقم معادل 35.8 درصد از کل پایه پولی است و با جمعیت 80 میلیون نفری کشور ...
  ۹ ساعت پیش    
کاربران فضای فضای مجازی با درگیری نماینده سراوان و کارمند گمرک شوخی کرده اند.
  ۹ ساعت پیش    
یکی از ریشه های چالش کنونی آب در کشور مسئله اصلاحات ارضی است که پس از آن استراتژی توسعه ملی بر اساس ساخت زیربناها و اتکا بر منابع نفتی و همچنین توسعه کشاورزی با استفاده از چاه های عمیق و سدسازی ها ...
  ۹ ساعت پیش    
جوهر مغناطیسی به کار رفته در اسکناس های دلار آمریکا باعث می شود تا با نزدیک شدن آهنربا، اسکناس به آن بچسبد!
  ۹ ساعت پیش    
یک رسانه آمریکایی دوچرخه سواری شهردار تهران را اقدامی بی سابقه در بین مقامات ایرانی خوانده که عافیت اتومبیل سواری را تا کنون با هیچ وسیله نقلیه ای عوض نکرده اند.
  ۱۰ ساعت پیش    
موحدی راد درباره با آتش سوزی یک واحد آموزشی پیش دبستانی و دبستانی در زاهدان گفت: در حال حاضر معاون و بازپرس ویژه قتل در محل حاضر هستند و با بررسی های صورت گرفته قصور مدیر و مربی آموزشی محرز شده است و ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس کلانتری 164 قائم از مرگ نوزاد دختر 9 ماهه درپی بلعیدن مواد روانگردان شیشه خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دو دانش آموز دختر که در حادثه آتش سوزی مدرسه دچار سوختگی بیش از 90 درصد شدند، جان خود را از دست دادند.
  ۱۰ ساعت پیش    
پیامک های تهدیدآمیز سازماندهی شده که گفته اند از طرف دلواپسان ارسال می شود و داستانی است که هنوز ادامه دارد.
  ۱۰ ساعت پیش    
همه امیدوار بودند تا پس از تأمین مطمئن نیاز تابستانی بنزین، با شروع پاییز، ایران به جمع صادرکنندگان عمده بنزین بپیوندد و با شروع مهر امسال ...
  ۱۰ ساعت پیش    
صبح امروز مدرسه دخترانه ای در زاهدان دچار آتش سوزی شد و 3 دانش آموز جان خود را در این حریق از دست دادند.
  ۱۰ ساعت پیش    
سفیر سوییس در تهران روز سه شنبه با دوچرخه به محل کار خود رفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۶:۰۵    
یک سال هم به برخی مؤسسات غیر مولد کمک نشود به جایی بر نمی خورد. بگذاریم مردم در سال 98 از دستاوردهای قبلی این موسسات استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۶:۰۵    
یک کارگردان تئاتر از لغو مجوز اجرای نمایش خود در دانشگاه آزاد اسلامی قوچان به دلیل مختلط بودن بازیگران خبر داد!
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۶:۰۲    
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران 3 میلیون و 400 هزار تومان شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۵۰    
حتما شما هم می دانید که شبکه های اجتماعی می توانند روی روابط عاطفی ما تاثیر منفی بگذارند، اما چگونه می توان به فعالیت خود در شبکه های اجتماعی ادامه داد به گونه ای که آسیبی به روابط عاطفی مان وارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۵۰    
به خاطر داشته باشید که هرگز در خیابان های چین با نور بالا رانندگی نکنید، چون شاهد صحنه های ترسناکی خواهید شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۴۱    
دو دانش آموز دختر که در حادثه آتش سوزی مدرسه دچار سوختگی بیش از 90 درصد شدند، جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۴۱    
حسن روحانی رییس جمهور ایران قرار است روز چهارشنبه (فردا) به دعوت رجب طیب اردوغان به ترکیه سفر کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۳۵    
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که امشب شاهد کاهش 4 تا 9 درجه ای دمای هوا خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۲۰    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش قیمت تعدادی از خودروها در بازار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۲۰    
هر کودکی که در خیابان کار می کند، نمی توانیم از خانواده اش جدا کنیم چرا که اثرات سوء و عواقب جبران ناپذیری برای کودکان دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۱۱    
قیمت دلار در صرافی های دولتی با کاهش قیمت 50 تومانی نسبت به صبح دیروز 9 هزار و 940 تومان تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۱۱    
سرپرست کمیته فوتسال که نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال نیز بود به دلیل بازنشسته بودن از مسئولیت خود استعفا کرد تا رئیس فدارسیون فرد دیگری را به عنوان جانشین وی معرفی کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۰۲    
آیت الله خامنه ای صبح امروز در ابتدای درس خارج فقه گفتند که برخی از افراد برای نماینده شدن در مجلس خودشان را می کشند و زمانی که به هر دلیل نتوانستند به مجلس راه پیدا کنند خودشان را به آب و آتش می زند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۵۰    
باید گزارشات تخصصی در اختیار ائمه جمعه گذاشته شود تا اف ای تی اف تبدیل به یک امر اختلافی نشود زیرا تقسیم کشور به خادم و خائن برخلاف منافع ملی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۴۱    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: با این اقدام، تولیدکنندگان داخلی که با شرکت مخابرات ایران قرارداد دارند، در حاشیه امن قرار گرفته و نگران نوسانات نرخ ارز نخواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۳۵    
دو دانش آموز دختر که در حادثه آتش سوزی مدرسه دچار سوختگی بیش از 90 درصد شدند، جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۲۶    
مدرسه شهدای بانک ملّی ایران در رامسر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۲۶    
بازیکنان تیم ملی صبح امروز به مدت یک ساعت زیر نظر کادر فنی تمرین کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۲۰    
شهردار تهران از شهروندان خواست که دریافت رشوه در شهرداری تهران را به سامانه 137 اطلاع داده و مطمئن باشند که شهرداری با آن ها برخورد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۱۱    
در سندی که روز گذشته در دادگاه مدیر ارشد شرکت هوآوی در کانادا قرائت شد گفته شده شرکت چینی هوآوی تحت پوشش شرکتی به نام اسکای کام با برخی شرکت های مخابراتی متعلق به دولت ایران از جمله مخابرات و ایرانسل ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۴:۰۰    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان ضمن تشریح جزئیات آتش سوزی صبح امروز در یک واحد آموزشی پیش دبستانی و دبستانی، علت بروز این حادثه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۵۱    
قیمت محصولات تراریخت (تغییر یافته ی ژنتیکی) به دلیل ریسکهای فراوان این محصولات، در بازار جهانی بین 30 تا 40 درصد ارزانتر از محصولات سالم است؛ این فاصله ی قیمت، موجب شده تجارت این محصولات ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۴۵    
وزیر اطلاعات در پاسخ به سوال جلالی گفت : پنج ماه گذشته و برای ادعای اعطای 2500 گرین کارت مدرکی ارائه نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۲۷    
سوال یک دانشجو از عابدزاده، رئیس سازمان هواپیمایی: دل کندن از این صندلی ها سخته؟
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۲۷    
سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا درخصوص خرید خدمت سربازی در سال 98 اظهار داشت: به احتمال قوی در سال آینده طرح جریمه غیبت سربازی متوقف خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۲۱    
معاون وزیر بهداشت گفت: 82 درصد مرگ ها در کشور در سال 2017 میلادی به علت بیماری های غیرواگیر است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۲۱    
سال آینده میلادی با گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ ملاقات می کنیم. این کمپانی کره ای قصد دارد از گوشی های گلکسی S10 لایت، گلکسی S10 و گلکسی اس 10 پلاس رونمایی کند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۱۵    
وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه، فروش اموال مازاد بانک ها در حال انجام است، گفت:قرار است برای ارتقای این امر فرم های مربوطه تا آخر هفته کامل شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۱۵    
سید محمد امین طباطبایی ضمن کسب عنوان نایب قهرمانی رقابت های قهرمانی شطرنج آسیا مجوز حضور در جام جهانی روسیه را نیز کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۱۵    
پژوهش ها نشان می دهد کاربران برای شبکه های اصلی اجتماعی چیزی در حدود 35 دقیقه برای هر شبکه در روز وقت می گذارند. در ایران شبکه های اصلی ما تلگرام و اینستاگرام هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۰۱    
در حالی که دولت تصمیمی دیرهنگام برای تنظیم بازار میوه شب عید مدنظر دارد، کارشناسان معتقدند در شرایط کنونی، حضور دستگاههای دولتی در بازار میوه، تنها مشکل را بیشتر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۳:۰۱    
افغانستان تنها با چالش جنگ وناامنی مواجه نیست ده ها عامل در این کشور جان و زندگی مردم را تهدید می کنند که یکی از آن ها هوای آلوده شهر ها از جمله کابل است که در فصل زمستان بیشتر با مصرف زغال سنگ و چوب ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۵    
بودجه سال 98 که به احتمال زیاد روز یک شنبه دوم دی ماه به مجلس ارسال می شود دارای 3 ایراد اساسی است و فارغ از شرایط تحریمی کشور تدوین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۲    
معصومه ابتکار امروز در حمایت از سه شنبه های بدون خودرو با مترو به سر کار رفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۴۶    
معاون سابق وزیر نیرو، بیژن فلاحتیان، با حکم بیژن نامدار زنگنه به عنوان معاون وزارت نفت منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۴۶    
صبح امروز و در شهرستان زاهدان یک واحد آموزشی دچار حریق شد؛ آتشی که شعله های آن حداقل دامن چهار کودک زاهدانی را گرفت و این چهار کودک بالای70 درصد دچار سوختگی شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۳۱    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره جلسه اش با سرپرست جدید باشگاه توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۳۱    
کنگره آمریکا از دولت آمریکا خواسته به توافق هسته ای برگردد و گفته برخلاف تصور مخالفان برجام، جناج تندرو در ایران تنها در زمان تحریم های اقتصادی قدرت می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۳۱    
مائده برهانی لژیونر والیبال بانوان ایران در تیم کوچرن ترکیه در مورد درگیری های به وجود آمده در جریان و پس از بازی تیمش با هالک بانک توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۲۲    
در ادامه اعتراض ها به سیاست های اقتصادی دولت فرانسه، اتحادیه پلیس این کشور در اعتراض به بودجه موردنظر برای نهاد های مجری قانون برای روز چهارشنبه فراخوان اعتصاب داده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۱۶    
دختران تکواندو برای حضور در میدان جهانی روز 28 آذرماه مسابقات ورود به اردوی تیم ملی را پشت سر می گذارند تا برای رویارویی با حریفانشان آماده شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۵۲    
حسام الدین اشنا مشاور رئیس جمهور در توییتر خود در واکنش به سخنان روحانی نوشت: کدام دیدگاه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی توجیه گر مال سازی است؟ چه افراد و نهاد هایی مال سازی در شهر های بزرگ را آغاز کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۴۶    
استفن کالینز، گزارش گر رویترز از ریاض گزارش می دهد که این هفته پایتخت عربستان سعودی شاهد اتفاقی بود که در این کشور زیاد دیده نمی شود و آن چیزی نیست مگر سیل دیدار توریست های غربی پرشمار از شهر ریاض.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۷    
چند زن چینی که شوهرانشان در زندان به سر می برند برای نشان دادن اعتراض خود دست به اقدامی غیرمعمول زدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۱    
صبح امروز دلار وارد کانال 9940 تومان شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۱    
یک شهروند تهرانی که خود را راننده تاکسی معرفی کرد، در همایش روز حمل ونقل در حضور وزیر کشور از گران شدن لوازم یدکی خودرو انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۲۵    
زمستان یکی از زیباترین فصل های سال است که برای توریست ها تجربه های فراموش نشدنی خلق می کند، زیرا در این فصل فستیوال های زمستانی زیادی در سراسر دنیا برگزار می شود که نباید آن ها را از دست داد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۲۲    
معاون اول رئیس جمهور می گوید: هرکسی می خواسته کاری انجام دهد به رییس جمهور و مجلس گفته کاری را شروع کردیم شما بودجه بدهید در حالیکه قرار نبوده از دولت بودجه بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۰    
آدمخواران برزیلی که با همدستی یکدیگر 3 زن را کشته و گوشتشان را پخته و به همسایگان خود فروخته بودند به 115 سال زندان محکوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۰۷    
ورزنه شهری کوچک و زیبا از توابع اصفهان تنها شهر ایرانی است که تمام زنان آن به طور سنتی چادر سفید بر سر می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۹:۵۲    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: نایب رئیس مجلس و وزیر اقتصاد قراراست حواشی ایجاد شده برای نماینده مردم سراوان و درگیری وی با یکی از کارمندان گمرک ایران را مورد بررسی دقیق قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۹:۵۲    
استقلال تهران که فصل را خوب شروع نکرد، در هفته های پایانی توانست خود را به جمع پنج تیم برتر نیم فصل اول برساند و امید های هوادارانش را برای رسیدن به رتبه های بالاتر در نیم فصل دوم افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۶    
رییس دانشگاه امیرکبیر در واکنش به اظهارات رییس سازمان حفاظت محیط زیست مبنی بر اینکه کمتر از 50 سال آینده آب ایران تمام می شود، گفت: امکان ندارد، کشور ایران خشک شود، زیرا اگر این اتفاق بیفتد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۶    
پیروز حناچی را دومین شهردار در تهران می توان دانست که با آوردن رأی اعتماد و حضورش در شهرداری تهران، خیالِ مسئولان سازمان میراث فرهنگی و فعالان این حوزه راحت تر شد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۰    
تیتان اسپورت چین فهرست 24 نفره بهترین بازیکن سال 2018 در قاره آسیا را علام کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...