چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۸:۴۲Mar 2019 20
 

رویداد 24 (rouydad24.ir)

رویداد 24 29 اسفند 1396 رویداد 24 31 فروردین 1397 رویداد 24 1 اردیبهشت 1397 رویداد 24 31 خرداد 1397 رویداد 24 31 تیر 1397 رویداد 24 29 مرداد 1397 رویداد 24 31 شهریور 1397 رویداد 24 30 مهر 1397 رویداد 24 1 آبان 1397 رویداد 24 30 آذر 1397 رویداد 24 30 دی 1397 رویداد 24 30 بهمن 1397 رویداد 24 1 اسفند 1397 رویداد 24 2 اسفند 1397 رویداد 24 3 اسفند 1397 رویداد 24 4 اسفند 1397 رویداد 24 5 اسفند 1397 رویداد 24 6 اسفند 1397 رویداد 24 7 اسفند 1397 رویداد 24 8 اسفند 1397 رویداد 24 9 اسفند 1397 رویداد 24 10 اسفند 1397 رویداد 24 11 اسفند 1397 رویداد 24 12 اسفند 1397 رویداد 24 13 اسفند 1397 رویداد 24 14 اسفند 1397 رویداد 24 15 اسفند 1397 رویداد 24 16 اسفند 1397 رویداد 24 17 اسفند 1397 رویداد 24 18 اسفند 1397 رویداد 24 19 اسفند 1397 رویداد 24 20 اسفند 1397 رویداد 24 21 اسفند 1397 رویداد 24 22 اسفند 1397 رویداد 24 23 اسفند 1397 رویداد 24 24 اسفند 1397 رویداد 24 25 اسفند 1397 رویداد 24 26 اسفند 1397 رویداد 24 27 اسفند 1397 رویداد 24 28 اسفند 1397 رویداد 24 29 اسفند 1397 
  ۲ ساعت پیش    
سیاوشی می گوید: همه می دانیم که اختلاف سلیقه فردوسی پور با مدیر شبکه سه از ماه ها قبل مطرح بوده، اما باید فکری به حال ادامه برنامه نود می شد و اینکه چطور می شود با وجود این اختلاف سلیقه ها ...
  ۹ ساعت پیش    
در حین حفاری در مصر یک تابوت سنگی متعلق به یک انسان نما کشف شده است، به طور خاص، بر روی قبر چهره موجودی با چشم های بزرگ، که دانشمندان آنرا نماد بیگانگان می دانند، کشیده شده است.
  ۹ ساعت پیش    
در این راستا باید بیان داشت که در سند ازدواج یا همان عقدنامه یکسری شروط از قبل تنظیم شده وجود دارد که در صورت امضای زوج، زوجه وکیل در طلاق می گردد.
  ۹ ساعت پیش    
بهروز نعمتی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس می گوید: مجلس همچنان در راس امور است اما بعد از چهل سال باید نگاه بازتری داشته باشیم تا حضور چهره های سیاسی در مجلس بیشتر شود.
  ۹ ساعت پیش    
علی پروین با رد شایعات منتشر شده گفت که تحریم صداوسیما بی معنی است.
  ۹ ساعت پیش    
بررسی بازار میوه شب عید نشان می دهد، در آستانه آغاز سال جدید قیمت پرتقال و سیب درختی به دلیل عرضه تنظیم بازاری این محصولات با نرخ های مصوب در حال متعادل شدن است.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران نگاه ویژه ای به توسعه، تقویت و گسترش روابط خود با چین دارد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مأموران پلیس پایتخت یک عدد چمدان مشکوک را که در میدان کاج سعادت آباد رها شده بود کشف کردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
پیمان صابریان رییس اورژانس تهران از آتش سوزی یک فروند هواپیما در فرودگاه مهرآباد خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر بهداشت گفت: آمار مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال نسبت به سال قبل کاهش پیدا کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
در پی انتشار شایعاتی مبنی بر شکایت کارلوس کی روش از فدراسیون فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال ضمن تکذیب این خبر از عدم تمایل این سرمربی پرتغالی برای شکایت گفت ولی مازیار ناظمی با انتشار پستی شتابزده به ...
  ۱۰ ساعت پیش    
فوتبالیست کشورمان در جریان حادثه سقوط سنگ در محور فیروزکوه به تهران جان خود را از دست داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با تکذیب اخبار منتشرشده در فضای مجازی درباره هدیه آموزش و پرورش به کارکنان مجلس، از پیگیری حقوقی نشردهندگان این مطلب، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۵    
شورای عالی بیمه حق بیمه شخص ثالث را برای سال آینده 15 درصد بیش از نرخ های مورد عمل در سال 1397 تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۲    
دوهفته نامه سیاسی - اجتماعی آیت ماندگار به مدیرمسئولی محمد آیتی و سردبیری امیرحسین مصلی نیمه اول و دوم هر ماه منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۲    
براساس اعلام مرکز آمار امسال یک هزار و 746 مرغداری در کشور وجود دارد که یک هزار و 352 مرغداری فعال و 394 مرغداری دیگر غیرفعال بودند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۲۶    
بازیکنان نفت مسجد سلیمان بیست درصد دیگر از مبلغ قرارداد خود را دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۱۷    
حمید بقایی رئیس دفتر محمود احمدی نژاد در زمان ریاست جمهوری که مشغول تحمل محکومیت خود به 13 سال حبس است، به مرخصی نوروزی آمد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۱    
احسان علیخانی که سال 97 را با پخش هشت قسمت ابتدایی بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران به پایان برد، به روال سال های گذشته، تهیه کنندگی و اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه سیما را به عهده خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۱    
در حالی آخرین روز کاری سال 97 را پشت سر می گذاریم که چشم اهالی بازار اوراق بهادار به ورود زیرمجموعه های هلدینگ خلیج فارس به تابلوی معاملات بورس تهران سفید شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۵    
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: فشارهای اقتصادی کشور حربه جدید دشمن برای به چالش کشیدن نظام است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۲    
پژمان بازغی به صورت ویژه به کودک شو می آید...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۵    
مذاکرات نهایی مسئولان فدراسیون با گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۶    
سخنگوی گروهک تروریستی داعش پیامی صوتی منتشر کرده و مدعی شده است که این گروهک به مناطق تحت سیطره خود بازخواهد گشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۰    
اکران ویژه نوروز آغاز شده و یکی از فیلم های مهم این روزها، تختی به کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۰    
تیمی از محققان دریافتند غذاهای کنسروشده حاوی اکسید روی هستند که می تواند به دستگاه گوارش آسیب رساند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۷    
رئیس سازمان هواپیمایی با بیان اینکه هزینه هر ساعت پرواز 450 هزار تومان است، اما ایرلاین ها در ایام غیرشلوغ 150 هزار تومان اعمال می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۵    
نتایج یک بررسی جدید حاکی از آن است که ایالات متحده آمریکا، حریم خصوصی افراد را نقض می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با پذیرش FATF در واقع ما پنجره ای را که از طریق آن تحریم ها را دور می زدیم، با دست خودمان خواهیم بست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۰    
تصویری از برترین گلزنان ملی فوتبال جهان در یک قاب منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: با توجه به اینکه دولت ترامپ تحت فشار افکار عمومی و سیاستمداران به دلیل نقض عهدهای مکرر وی است، احتمال بازگشت آمریکا به برجام وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۷    
براساس آمار شرکت سایپا با اعمال تغییرات در رویکرد سازمانی خود توانست رکورد تولید و تحویل خودرو در اسفندماه را به نام خود ثبت کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۵    
در حالی که رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل فروش خبر کاهش تقاضا برای آجیل در بازار شب عید را تکذیب می کند، وضعیت بازار نشان می دهد که نه تنها قدرت مشتریان برای خرید آجیل کم تر شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۲    
سیدمحمود رضوی، تهیه کننده فیلم هایی نظیر ماجرای نیمروز و دارکوب از پشت پرده تغییر عادل فردوسی پور و نود پرده برداشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۰    
سازوکار تامین مالی و تجارت ایران و اروپا به عنوان نهاد متناظر ایرانی برای اینستکس با مشارکت مجموعه ای از بانک های دولتی و خصوصی ایرانی و برخی شرکت ها در ایران به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
امیرحسین مصلی*
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
رئیس جمهور آمریکا پس از اذعان به ناکارآمدی رسانه های معاند فارسی زبان در پیشبرد جنگ نرم علیه ایران بودجه پیشنهادی خود برای این رسانه ها را در لایحه بودجه مربوط به سال مالی 2020 کاهش داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
پریناز ایزدیار با انتشار این عکس نوشت: #عادل_فردوسی_پور
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
سخنگوی کارگروه اکران، بهای جدید بلیت سینماها را در سال 1398 اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
قائم مقام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: در سال 98 طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه اجرا نمی شود و تنها طرح زوج و فرد برقرار خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
کارلوس کی روش بعد از آنکه فدراسیون فوتبال نتوانست به تعهدات مالی اش عمل کند، در فیفا اقدامات قانونی انجام داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
ساخت فیلم کمدی اگرچه بهترین قالب برای بیان کردن چالش ها، مشکلات و نقدهای اجتماعی، سیاسی و ... است اما برای موفقیت به شدت نیاز به عملکرد اصولی و حرفه ای دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
وزیر صنعت خطاب به دست اندرکاران تنظیم بازار گفت: کاری کنید مردم در مقابل گرانفروشی احساس بی پناهی نکنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
رئیس کل سازمان نظام پزشکی، در نامه ای به دبیر شورای عالی بیمه سلامت خواستار رشد تعرفه های پزشکی سال 98 بر اساس تورم و رشد حقوق و دستمزد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
شرکت فیسکر از عرضه خودروی برقی لوکس و شاسی بلند در سال 2021 با قیمت 40 هزار دلار خبر داده که ارزان تر از مدل های مشابه محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
انیمیشن سینمایی فیلشاه چهارشنبه 14 فروردین ماه همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) ساعت 14 از شبکه کودک پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر لزوم تدبیر از سوی مسئولان درباره حذف گوشت و مرغ از سفره مردم تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
کمیته مسابقات اسامی محرومان هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
وزیر ورزش می گوید از هیئت مدیره جدید پرسپولیس انتظار ادامه شفافیت مالی و مالیاتی، شکل گیری ارکان و ساختار یک باشگاه، توسعه منابع درآمدی و توجه بیشتر و بهتر به هواداران و پیشکسوتان را دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات حسین هدایتی توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۵    
وزیر امور خارجه کشورمان، گفت: پیوستن ایران به کنوانسیون های پالرمو و سی اف تی و رعایت سایر الزامات FATF، نه تنها ضرری برای منافع ملی ندارد، بلکه نپیوستن به آن ها، مشکل دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۵    
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح به کلیپ منتشر شده از اجرای یک ترانه غمگین از سوی یک سرباز واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
بارندگی شدید و سیلاب، مازندران را در روزهای پایانی سال غافلگیر و برخی شهرهای استان را دچار آبگرفتگی کرد تا جایی که تردد در آن با قایق موتوری و جت اسکی صورت گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
ماجرای اختلاف نظر مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام که منجر به اعمال نظارتی مشدد و فراقانونی بر مصوبات مجلس شده و به زعم بعضی دیگر از نمایندگان شائبه ایجاد شورای نگهبان دوم را ایجاد کرده است حالا رییس ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
کمپین حداکثر فشار دولت ترامپ که اولویت خود را بر تنبیه و اعمال فشار بر ایران گذاشته و از توافقی که آن را خجالت آور خوانده خارج شده، میتواند به حفظ برجام منتهی شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
تعداد تراکنش های انجام شده در بانک ملی ایران با گذشت از مرز 64 میلیون در 27 اسفند ماه رکورد تازه ای را ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
در بهار طبیعت که از باشکوه ترین جلوه های خداوند است؛ فصلی نو در زمین و ضمیر انسان آغاز می شود و خداوند با زنده کردن دوباره طبیعت قدرت بیکران خود را به رخ می کشد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید یک عزم جدی در مبارزه با فساد داشته باشیم چند چند خاوری دیگر را باید تجربه کنیم، تا بفهیم فساد وجود دارد
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
امروز روزنامه آرمان مشروح مصاحبه با محمود احمدی نژاد را منتشر کرده است. در ادامه بخش هایی از این مصاحبه را می خوانید:
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بیستم اسفندماه هم یارانه نقدی و هم بیشتر حقوق کارکنان دولت واریز شد و در حال حاضر هیچ دستگاهی نیست که حقوق دریافت نکرده باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
ترجمه کتاب های خارجی همیشه طرفداران خودش را در ایران داشته است و از دیرباز علاقه مندان به این حوزه به دنبال کتاب های جدیدی که در دنیا منتشر می شوند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
اصغر بصیری پیشکسوت کشتی فرنگی ایران در سن 75 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
کلنگ زنی یک باب مدرسه در استان خراسان جنوبی با مشارکت بانک ملی ایران آیین کلنگ زنی احداث یک مدرسه در شهر اسدیه از توابع شهرستان درمیان با حضور مسئولان بانک ملی ایران و مسئولان استانی و محلی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
بانک ملی ایران به منظور ارایه خدمت مطلوب به مشتریان در ایام نوروز آماده باش کامل است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
بانک مرکزی در راستای سالم سازی شبکه پرداخت و جلوگیری از اخلال در نظام ارزی ممنوعیت فعالیت کارتخوان های ایرانی را ابلاغ کرد که بر همین اساس تا به امروز 1000 دستگاه کارتخوان شناسایی و مسدود شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
انیمیشن سینمایی فیلشاه ، چهارشنبه 14 فروردین، همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) از شبکه کودک پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
کیوان محسنی کارگردان جوان اهل گراش که تا پیش از این با جوایز متعدد فیلمسازی شناخته شده است، سریال بومی کاشوخین را با حضور بازیگران داخلی و خارجی و با یک گروه بین المللی ساخته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۶    
در جریان جنگ لفظی و روانی نخست وزیر اسرائیل با رئیس سابق ستاد ارتش این رژیم، نتانیاهو به ناتوانی فرماندهان نظامی ارتش اسرائیل اعتراف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
در روز هایی که حال محیط زیست کشورمان خوب به نظر نمی رسد و اتخاذ تصمیماتی مانند فروش گسترده مجوز شکار موجب شده تا عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست از نظر بسیاری زیر سوال باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
معاون سازمان بنادر و دریانوردی گفت: یک کشتی تجاری پای اسکله بندر شهید رجایی غرق شد و عملیات نجات آن سریعا در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
سال 1397، برای تلگرام در ایران آمد نداشت. اختلال این پیام رسان در مناطقی از جهان همچون اروپا و خاورمیانه در روزهای ابتدایی سال آغاز شد و البته مدیر این پیام رسان با تأیید اختلالات فراقاره ای ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
روزنامه عرب زبان العرب ادعا کرد: با توجه به این مسئله، آراء ایرانی هایی که تابعیت عراقی را می پذیرند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
به حواشی سال گذشته سینمای ایران نگاهی بیندازید که از اخبار متن سینما هم خبرسازتر بوده اند و به اصطلاح ترند شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
حادثه خونبار تیراندازی در دو مسجد نیوزیلند می تواند سرآغاز چرخه دیگری از خشونت و خونریزی باشد. گروه تروریستی داعش تهدید به انتقام گیری کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد تورم هرچند تلخکامی هایی را در چند ماه اخیر به بار آورده و فشار سنگینی به اقشارکم درآمد و متوسط جامعه وارد ساخته ولی شتاب خود را از دست داده و اثر افزایش نرخ ارز در آن به ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
مایکل جکسون، ستاره موسیقی پاپ، در 25 ژوئن 2009 از دنیا رفت. او 3 فرزند از خود بر جای گذاشت که در هنگام فوت او، سن زیادی نداشتند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
شنیده می شود مدیرعامل بعدی تراکتورسازی دیگر یک آذری زبان نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
حذف برنامه نود برای بار دیگر از کنداکتور پخش شبکه سه واکنش های زیادی را در پی داشت. گفته شده قرار است فردوسی پور به کلی از برنامه نود کنار گذاشته شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
بر خلاف تصورات، قوانین مختلفی در مورد رفتار دیگو سیمئونه و کریستیانو رونالدو وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۱    
هنوز مشخص نیست کدام یک از نهادهای مالی کشور اعم از بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه و یا سازمان امور مالیاتی دستور مسدودسازی حساب صنعت برق کشور را صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۱    
خیلی از خبرنگاران و کابران اینترنتی معتقدند که بارداری مگان مارکل عروس خانواده سلطنتی انگلیس دروغ است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۶    
مشاوران املاک می گویند تنها روزنه امید خانه اولی ها این است که بتوانند در گروه سنی آپارتمان های 10 تا 20 سال ساخت، واحدهای مسکونی تا 60 مترمربع بیابند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۰    
علاقمندان به موسیقی، تئاتر و سینما، دست بجنبانید که نوروز 98 برایتان حسابی شلوغ و پرکار خواهد بود و برای رسیدن به تمامی برنامه های هنری وقت کم می آورید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۷    
عضو شورای رقابت با بیان اینکه با استفاده از بسترهای موجود فناوری اطلاعات امکان توزیع کالاهای اساسی به جامعه هدف وجود دارد، گفت: پرداخت یارانه مستقیم کالاهای اساسی نقض غرض است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۵    
زمان مزایده شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران که قرار بود در روز 22 اسفندماه توسط سازمان خصوصی سازی برگزار شود به 28 اسفندماه جاری تغییر کرد، اما این مزایده دقیقه نودی هم لغو شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۵    
معاون مسافری شرکت راه آهن از فروش 80 درصد ظرفیت بلیت های ایام نوروز خبر داد و گفت: امکان افزایش صندلی برای مسیرهای پر تقاضا وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۵    
وزیر بهداشت به استناد بند 15 ماده 1 قانون تشکیلات و وظایف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مصوب سال 1367 تعرفه خدمات سرپایی دارویی در داروخانه های دولتی و خصوصی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۵    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور های هراز، فیروزکوه و کرج-چالوس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۲    
ربات آلفا به یاری کارکنان بانک ملی ایران آمد در روز های پایان سال که شعب بانک ها با افزایش حضور مشتریان رو به رو هستند، بانک ملی ایران برای افزایش سرعت خدمت رسانی از دستیار ویژه ای بهره گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۰    
سال 1397 هم با فراز و نشیب هایش به پایان می رسد، سالی که با خروج یک جانبه آمریکا از برجام آغاز شد و با استعفای نافرجام محمد جواد ظریف پایان خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۰    
با عدم پذیرش استعفای بهتاج از مدیرکلی ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، ادامه همکاری باشگاه تراکتورسازی با وی میسر نشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۷    
سرمربی تیم ملی والیبال لیست بازیکنان ایران جهت شرکت در رویداد های سال آینده و لیست اولین اردو در تاریخ 19 فروردین را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۶    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه اصولگرایان به هیچ وجه جذابیتی برای مردم ندارند، گفت: ریزش رای اصلاح طلبان به هیچ وجه به سبد اصولگرایان سرریز نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۰    
اعضای شورای عالی کار دقایقی قبل با افزایش 36.5 درصدی حداقل دستمزد کارگران موافقت کرده و پایه حقوق کارگران در سال 98 را 400 هزار تومان افزایش دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۲    
ترامپ توقع دارد کره شمالی به انجام اقدامات غیرقابل بازگشت تن بدهد، در حالی که در قضیه برجام، ایران تنها به محدود کردن برخی فعالیت ها، آن هم به صورت موقت (و نه دائمی) تن داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۰    
آیت الله شبیری زنجانی در دیدار با دکتر ظریف، وحدت کلمه و اتحاد مردم را رمز پیروزی مردم ایران در برابر مشکلات دانست و خاطر نشان کرد: امیدواریم اشخاص به تحقق این مسأله کمک کنند و اختلاف ها کمتر شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۶    
در کارنامه امسال مسکن افزایش میانگین ماهیانه قیمت ها در پایتخت از نیمه دوم ماه تا 6 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۲    
حالا که کشور تحریم شده عوامل زیادی می تواند باعث شود کمی اروپایی فکر کنیم؛ ممکن است تا سال های سال کالا های خارجی نو به کشور وارد نشوند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۶    
بهنوش بختیاری هم به اخبار تغییر در گروه تولید برنامه 90 واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی نسبت به آمار کشته شدگان دو روز اخیر در تصادفات جاده ای کشور ابراز تأسف کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...