یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۶:۲۵Mar 2020 29

رویداد 24 (rouydad24.ir)

 
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۶۰ سایت دیگر  
"کیم جونگ اون" رهبر کره شمالی به دولت ایالات متحده آمریکا هشدار داده که ادامه رویکرد کنونی این کشور در مذاکرات خلع سلاح هسته ای کره شمالی، راه به جایی نخواهد برد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عدم صلاحیت شواهدی که وکیل مهدی قائدی برای اثبات بی گناهی موکلش در اختیار دادگاه قرار داده بود، آینده خوشی را برای بازیکن آینده دار تیم امید و استقلال تهران رقم نمی زند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: در راستای تکریم و ارزش نهادن به زحمات کارگزاران روستایی، با تمام این کارکنان قرارداد دائم امضاء می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از گذشت 6 ماه، شاخص کل توانست قله 195 هزار و 480 واحدی را بشکند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
محمود صادقی گفت: اخیرا در بازدید از منطقه کنِ تهران، شهروندان مجموعه ساختمانی عظیم در 370 واحد را به بنده نشان دادند که برای اسکان پرسنل مجمع در بخشی از باغات تهران ساخته شده که فارغ از تخلفات زیست ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در ارزیابی سنجش میزان رضایتمندی از دستگاه های اجرایی در سطح یک قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت ضمن اشاره به چالش های بهداشتیِ بالا آمدن فاضلاب در اهواز، همچنین نسبت به گزش مار، عقرب و بویژه سگ های ولگرد در مناطق سیل زده هشدار داد و اقدامات وزارت بهداشت در این زمینه را تشریح ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از بررسی مواد طرح پارلمان اصلاحات در این شورا خبر داد و گفت: در صورت تصویب مواد باقی مانده، طرح پارلمان اصلاحات نهایی شده و برای اجرا ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
آیا کشوری با این همه منابع و ثروت های طبیعی تا این حد دچار کمبود منابع است که برای جبران خسارات ناشی از بلایای طبیعی، دولت باید از سپرده های ارزی یا ریالی برداشت کند؟
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
در آخرین روز هفته، کاهش دلار ادامه نیافت، ولی خبری از نوسان های زیاد روزهای پیشین نیز نبود. روز پنج شنبه، شاخص ارزی با تنها 10 تومان افزایش به بهای 13 هزار و 860تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
باتوجه به عدم موفقیت کامل سیاست ارز ترجیحی و محدودیت درآمدهای ارزی ضروری است دولت سریع تر برای اصلاح این سیاست اقدام کند.ادامه تخصیص ارز4200تومانی می تواند هزینه های زیادی برای اقتصاد کشور داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
دومین محموله از کمک های انسان دوستانه فرانسه توسط سفیر این کشور در تهران تحویل هلال احمر شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با کاهش درآمدهای نفتی به واسطه محدودیت های ناشی از تحریم ها، درآمدزایی از سایر صنایع پیشران از جمله صنعت خودرو یکی از گزینه های جدی بود که از سوی کارشناسان و مسئولان دولتی مطرح شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۱۰۰ سایت دیگر  
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و مرجان شیخ الاسلامی و متهمان دیگر آن صبح امروز (شنبه) 24 فروردین ماه در شعبه سوم دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیر عامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و 13 متهم دیگر در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در گزیدگی ها اقدامات موثری که بتواند به التیام علائم گزش کمک کرده یا تا رسیدن مصدوم به مراکز درمانی خطرات تهدید کننده سلامت را به حداقل برساند وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سلامت روان به موضوعی مهم در دنیای کنونی بدل گشته است و تلاش هایی بزرگ در جهت حل مسائلی که این مهم را به چالش میکشند انجام میپذیرد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۵۸ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با ارسال بخشنامه ای، کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، مؤسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و بیمه ها را ملزم به بارگذاری اطلاعات در "سامانه یکپارچه اطلاعات شرکت های دولتی" کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
دروازه بان تیم فوتبال تراکتورسازی که توانسته بود در هفت دیدار دروازه تیمش را بسته نگه دارد با دو گل مشکوکی که در دیدار برابر شهر زادگاهش دریافت کرد، شائبه های زیادی را بوجود آورد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نجفی خوشرودی گفت: هر گونه تصمیمی که قرار باشد در ایران برای مقابله با آمریکایی ها گرفته شود باید متناسب با منافع و ملاحظات جمهوری اسلامی ایران باشد و این موضوع در سطوح اصلی تصمیم گیری یعنی شورای عالی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۹۲ سایت دیگر  
از مجموع 291.1 میلی متر بارش ثبت شده در 201 روز ابتدایی سال آبی جاری، 92.1 میلی متر سهم پاییز، 131.9 میلی متر سهم زمستان و 67.1 میلیمتر سهم 22 روز نخست بهار است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
طبق اطلاعات وزارت توسعه انسانی واتیکان، پاپ فرانسیس 100 هزار یورو (113 هزار دلار) برای کمک به سیل زدگان ایران می فرستد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
لئوناردو دی کاپریو، ستاره هالیوود در پستی درباره بازداشت و محاکمه فعالان محیط زیست در ایران، درخواست رسیدگی و امضای نامه ای جهانی برای حمایت از آن ها شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
بعد از شکست تلخ تراکتور، حواشی سنگینی حول دروازه بان این تیم شکل گرفته و در جدیدترین آنها پستی در صفحات مجازی انتشار یافته که همسر این بازیکن توهین تندی را متوجه هواداران این تیم کرده.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۱    
بعد از شکست تلخ تراکتور، حواشی سنگینی حول دروازه بان این تیم شکل گرفته و در جدیدترین آن ها پستی در صفحات مجازی انتشار یافته که همسر این بازیکن توهین تندی را متوجه هواداران این تیم کرده.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای به بانک ها و موسسات مالی و اعتباری اعلام کرد که برای هر بار استعلام از سامانه ثبت احوال باید مبلغ 200 تومان به عنوان کارمزد از حساب مشتری کسر و به این سازمان پرداخت شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا گفت: دخترم ایوانکا در محاسبات خوب است و اگر صحبت از پارتی بازی نبود برای گزینه ریاست بانک جهانی عالی بود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱۴۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در شرایط حاضر افزایش نرخ سود کارکردی جز افزایش هزینه های تولید و فشار بیشتر بر ترازنامه بانک ها را نخواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
واکنش تند نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی به تورج دهقانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری وتوسعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران درنشست وزیرنفت: آقای دهقان به مردم توهین نکنید!
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی اتحادیه اروپا بر تعهد اتحادیه اروپا به برجام تاکید کرد و گفت: از آغاز به کار اینستکس بسیار راضی هستیم و معتقدیم این سازوکار می تواند تاثیر تحریم ها را کم کند و به شرکت های اروپایی برای ادامه ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هلال احمر امارات متحده عربی در بیانیه ای مبهم از تلاش این کشور به همراه عربستان سعودی برای کمک رسانی به سیل زدگان ایرانی در چارچوب برادری و اسلام خبر داده ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ویدئوی عبور خانم دکتر فداکار از روی رودخانه برای کمک به یک بیمار گرفتار شده در سیل سوژه رسانه ها شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
شهردار تهران صبح امروز برای بازدید از مناطق سیل زده به خوزستان سفر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تعویق زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد به مدت 7 هفته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
چهارمین جلسه رسیدگی به اتهام های 14 متهم در ارتباط با فروش محصولات پتروشیمی به صورت علنی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست اسدالله مسعودی مقام آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
محمدرضا سعیدی به عنوان مدیر عامل پتروشیمی جم منصوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر نفت از ارسال نامه ای به مقامات کشور در خصوص تجاوز به حریم خطوط لوله نفت در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: با اختصاص بخشی از درآمد نفت به سیل خوزستان موافقم، اما مجلس باید موافقت کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
پس از بهم زدن رابطه عاطفی، همیشه این سوال ایجاد می شود که آیا باید با عشق قدیمی تان در ارتباط باشید یا خیر؟ این که بخواهید پس از مدتی با طرف مقابل تان حرف بزنید، تصمیم سختی است، اما نگران نباشید ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۵۳ سایت دیگر  
مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار،با اشاره به آغاز پرداخت بیمه بیکاری به کارکنان مشمول قانون کار درمناطق سیل زده گفت:براساس اطلاعات اولیه حدود10هزار شغل تحت تأثیر حادثه سیل قرارگرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
ما باید در یک نقشه راه مشخص و هدف گذاری حداکثر یک ساله، کلیه این فعالیت ها را متوقف کنیم و منفعت اقتصادی آمریکا را به صفر برسانیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۴۶ سایت دیگر  
جدیدترین گزارش رسمی از بازار مسکن حاکی از آن است که در اسفند 97 قیمت مسکن نسبت به ماه پیش از آن و ماه مشابه سال قبل(96) به ترتیب 9.3 درصد و 95.5 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش با اعلام موارد حمایتی از معلمان و دانش آموزان آسیب دیده درسیل گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
برانکو با چند تغییر تیمش را به مصاف سایپا می فرستد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی در مورد طرح احداث نیروگاه های جدید در آینده نزدیک گفت: فعلا همان دو نیروگاه قدرت در بوشهر عملیاتی شده ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
جزئیات فعالیت آموزشی مدارس در مناطق سیل زده لرستان برای 24 فروردین ماه اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۷۸ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تقویت سامانه بارشی در اکثر مناطق کشور خبر داد و استان های پر بارش امروز و فردا را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به امضای تفاهمنامه مشترک بین ایران و عراق گفت: بر اساس این تفاهمنامه پنج شهرک صنعتی مشترک در مرز های دو کشور احداث و راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
علیرضابیگی با اشاره به تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی می گوید: وضعیت ناسالم مدیریتی در سازمان خصوصی سازی در زمان مدیریت پوری حسینی تشدید شده و او کارنامه بسیار ضعیفی را از خود به جای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۳:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
دولت واتیکان، اعلام کرد که رهبر کاتولیک های جهان به نشانه همبستگی روحی با سیل زدگان ایران یکصد هزار یورو برای کمک به آنان اهدا کرده است
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۲:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دو متهم به قتل محمدرضا کلاهی عامل بمب گذاری در حزب جمهوری اسلامی جمعا به 45 سال زندان محکوم شدند. به گزارش خبرگزاری دولتی ان او اس هلند، انور ب. 29 ساله و مورئو ام ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۲:۳۰    
استقلال تهران و سپاهان اصفهان در هفته 25 لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار با گل دقیقه 97 آیاندا پاتوسی به نفع استقلال به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۲:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: جوان 30 ساله با بریدن شیرگاز و خفگی در خواب خودکشی کرد
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: بعد از ایجاد ثبات در شهر سوسنگرد و رفع تهدید این شهر با کنترل آب های رها شده و ایجاد و احداث سیل بند ها ماموریت اداره کل راه و شهرسازی در حال حاضر در شهر اهواز ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۲:۰۶   + ۴۳ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا فاش کرد در سفر خود به عربستان مجبور شده برای توقف بوسیدن دست ملانیا همسرش توسط ملک سلمان وارد عمل شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
روز دوشنبه دولت آمریکا در اقدامی بی سابقه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در فهرست گروه های تروریستی قرار داد. این نخستین بار است که آمریکا، بخشی از یک حکومت خارجی را در این فهرست قرار می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال استقلال تهران با گل دقیقه 97 پاتوسی میزبانش سپاهان را شکست داد و با 47 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
سه گل دریافتی مقابل سپیدورد در هفته حساس و سرنوشت ساز بیست و پنجم باعث شد تا محسن فروزان فعلا از تراکتورسازی کنار گذاشته شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر روی آنتن زنده گاف عجیبی داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
استقلال با گل دقیقه 97 پاتوسی سپاهان را شکست داد و به 3 امتیاز این بازی سرنوشت ساز رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۲    
تیم فوتبال استقلال تهران با گل دقیقه 97 پاتوسی میزبانش سپاهان را شکست داد و با 47 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ساکنان و اهالی سیل زده پلدختر با نصب دست نوشته روی پل هفتم تیر از ارتش و مردم قدردانی کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
گروهی از استادان زبان و ادب فارسی در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور تاجیکستان، رئیسان و نمایندگان مجالس علیا و سفلی این کشور خواهان به رسمیت شناختن نام زبان پارسی و بازگشت خط پارسی در تاجیکستان شده ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
والک یک سبزی خودروی کوهی است که در نقاط سرد کوهستانی کشور و در فصل بهار می روید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی از جنوب کشور خبر داد و اعلام کرد: از فردا (شنبه) در استان های جنوبی، شرقی و جنوب شرق کشور شاهد بارش باران، رگبار، وزش باد شدید موقت، بارش تگرگ ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سپیدرود رشت در دیداری جذاب توانست تراکتورسازی تبریز را سه بر یک شکست دهد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی امروز 23 فروردین با صدور اخطاریه ای نسبت به احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها بر اثر وقوع بارش های شدید در بیشتر نقاط این استان هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۱   + ۵۲ سایت دیگر  
بهرام قاسمی دهمین سخنگوی وزارت امور خارجه امروز (جمعه) در پایان فعالیتش در این سمت از رسانه ها خداحافظی کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
دادستان های وزارت دادگستری آمریکا روز جمعه با تهیه و تنظیم کیفرخواستی علیه جولیان آسانژ موسس پایگاه اینترنتی افشاگر ویکی لیکس، وی را به توطئه برای سرقت اطلاعات متهم کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خانه کودکی امیرهوشنگ ابتهاج متخلص به سایه شاعر معاصر کشورمان، امروز (جمعه) در رشت تخریب شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی عالمی که جامعه نتواند از علم او بهره بگیرد را غیرمفید و مانند شخص محتکر توصیف کرد و خطاب به طلاب و روحانیون گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: به منظور گسترش خدمت رسانی در مناطق سیل زده استان خوزستان، تعدادی تلفن های همگانی GSM به صورت رایگان در اردوگاه های محل اسکان سیل زدگان استان خوزستان از سوی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
گل مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان بهترین گل به ثمر رسیده در هفته سوم از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به دلیل تقاضای مداوم از سوی چین و کره برای حامل های انرژی ایران صادرات نفت کشورمان به نزدیک میزان پیش از تحریم ها رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
حضور آیت الله رئیسی در میان مردم در نماز جمعه تهران.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
هیأت هلال احمر عربستان اعلام کرد که در هماهنگی با هلال احمر امارات، طرحی برای کاهش آلام شهروندان ایرانی متضرر از سیلاب بی سابقه که اخیرا ایران را در بر گرفته است دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سابق بانک مرکزی گفت: رونق بخشی به تولید نیازمند احساس وظیفه بیشتری از سوی دولت است تا با کمک مجلس در جهت رفع موانع تولید گام بردارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت تاکید کرد: کل مراکز و اماکن متخلف بهداشتی پلمب شده طی برنامه بهداشت محیط در سلامت نوروزی 2829 مورد بود که 331 مورد آن مربوط به رستوران های بین راهی بودند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وینفرد شفر بعد از دیدار سخت و حساس برابر الهلال عربستان حالا یک بازی دشوار داخلی پیش رو دارد و ترجیح داد تیمش را برابر سپاهان بدون تغییر به میدان بفرستد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مرد 45 ساله در ایستگاه حرم امام خمینی با انداختن خود بر روی خط ریل مترو به زندگی اش پایان داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تصویری قدیمی از دیدار محمود احمدی نژاد و عمرالبشیر رئیس جمهور برکنار شده سودان را می بینید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سناتور پل، که از پاسخ وزیر خارجه متقاعد نشده بود، صریحا خطاب به پومپئو، گفت: می توانم به شما صریحا بگویم؛ کنگره به شما قدرت یا اختیار جنگ با ایران نداده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
امام جمعه مشهدمقدس گفت: اقدام اخیر آمریکا در قبال سپاه پاسداران تخلف از قرارها و قوانین بین المللی است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در ایران 20 هزار حافظ کل قرآن کریم وجود دارد که 70 درصد آن ها بانوان هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا جولین آسانژ را به همدستی برای دستیابی به اطلاعات طبقه بندی شده متهم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
هنوز یک ماه از سیل نوروزی نگذشته که عددها نشان می دهد سیل در مجموع 12 هزار و 800 میلیارد تومان به حوزه های اقتصادی خسارت وارد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
وینگر برایتون مهمان برنامه محبوب شبکه ورزش بود. او که اخیرا در حمایت از عادل فردوسی پور نوشته بود، در تنها برنامه او در سیما هم به عنوان مهمان از راه دور حاضر شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وی حالت فوق العاده در کشور به مدت سه ماه و منع رفت و آمد به مدت یک ماه اعلام کرده بود و گفت که انتخابات پس از دو سال در کشور برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رویداد24 برای دومین سال توفیق حضور دراجتماع نوروزی چندهزارنفری معلولان تهران فراهم شد روزپنجشنبه 22 فروردین ماه درپارک 22 بهمن منطقه 10 تهران هزاران نفرازمعلولان شهرتهران وبعضا از شهر های دیگر دراین ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خطیب این هفته نماز جمعه تهران با لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطبه های نماز جمعه را ایراد کرد. این اقدام آیت الله محمد علی موحدی کرمانی در پی اقدام خصمانه ترامپ علیه سپاه پاسداران انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
در حالی طی چند روز آتی، فصل جابجایی مستأجران آغاز می شود که علیرغم تمایل موجران به افزایش اجاره، به دلیل کاهش شدید تقاضا، مالکان فعلا با ارقام بهمن ماه سال قبل، اقدام به عقد قرارداد می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
برخی رسانه های آمریکا با بازخوانی پرونده کسب و کار های مشکوک ترامپ در آذربایجان مدعی شده اند که ترامپ تا زمانی که با یک شرکت ایرانی به طور غیر مستقیم همکاری های مالی داشت هرگز دست به خروج از برجام و ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
گرچه هنوز وضعیت نهایی خسارات وارده به مناطق سیل زده مشخص نیست و منابع لازم و محل آن برای پرداخت هزینه های پیش آمده معین نشده است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه خیلی مضحک است که بگوئیم آمریکا مخالف تروریسم و سپاه تروریست است، گفت: احمق ها نمی دانند همه ایران سپاه پاسداران است و همه ما سپاهی هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
با اعلام بانک مرکزی به صرافی های بانکی، امروز جمعه 23 فروردین 98 فعالیت ادامه داشته و قیمت دلار برای فروش 13740 تومان تعیین شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
شجاع خلیل زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس عنوان بهترین گل هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رویداد24 شکوفه پایدار: ریزگرد ها و گرد و غبار های داخلی و خارجی، ممنوعیت کشت تابستانه، تشنگی اراضی کشاورزی، پایین آمدن سطح آب مخازن سد های استان، کاهش دبی و خشک شدن رودخانه های فصلی، چشمه ها و نهرها ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه تمرکز ثروت و جمعیت در تهران، بسیار خطرناک است گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...