شنبه ۳۰ تیرساعت ۲۱:۰۱Jul 2018 21

جدیدترین خبرهای «آتش نشانی»

خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری مشهد گفت: درباره ادامه فعالیت آتش نشانی بخش خصوصی، شورای شهر اختیاراتی دارد و اکنون منتظر تعیین و تکلیف شورای شهر درباره خصوصی سازی آتش نشانی هستیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: اهواز - رییس روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: اتصال در جعبه برق باعث دود گرفتگی در مجتمع تجاری ایران نگین در اهواز شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اهواز - ایرنا - رییس روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: اتصال در جعبه برق باعث دود گرفتگی در مجتمع تجاری ایران نگین در اهواز شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اصفهان-ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: گرم شدن هوا و حرارت زمین موجب رخنه مارها به منازل مجاور زمین های کشاورزی در شهر اصفهان شده است.
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
اصفهان-ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: گرم شدن هوا و حرارت زمین موجب رخنه مارها به منازل مجاور زمین های کشاورزی در شهر اصفهان شده است.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی آتش نشانی از آتش سوزی در آشپزخانه یک مجموعه پذیرایی در منطقه شیان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۲ ساعت پیش    
نصف جهان: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: روز جمعه باغات و مراتع بسیاری در روستای آشی گلان در استان آذربایجان غربی طعمه حریق شد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع آتش سوزی در مجتمع ایران نگین واقع در کیانپارس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
ساری - رئیس شورای شهر ساری گفت: سه اخطاریه از سوی آتش نشانی درباره بحران و وقوع حادثه در مسجد جامع و احتمال آسیب برای هیئت امنای مسجد صادر شده بود که توجهی به آن نشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۴ ساعت پیش    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از ایجاد 500 تیم 15 نفره آتش نشانان داوطلب در آینده نزدیک توسط این سازمان خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۴ ساعت پیش    
مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی بر ضرورت آموزش عملیاتی و اجرایی آتش نشانی به شهروندان تاکید کرد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
2مهاباد- ایرنا- مسوول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان با بیان اینکه در کمتر از یک ساعت 2 تصادف جداگانه در جاده سقز اتفاق افتاد، گفت: در این سوانح 2 نفر کشته و هفت نفر مجروح شدند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: بر اثر گودبرداری غیراصولی یک ساختمان مسکونی 2 طبقه در این شهر فرو ریخت و چهار نفر نیز محبوس شدند.
فانوس زاگرس   ۵ ساعت پیش    
فانوس زاگرس؛ به گزارش فانوس زاگرس ، ظهر امروز در جاده کمربندی گچساران بر اثر تصادف سه وسیله نقلیه کمپرسی ،پراید و مزدا دوکابین یک زن 35 ساله در دم جان باخت. کامبیز افشین پور مسول ایستگاههای آتش نشانی گچساران به فانوس زاگرس گفت:دقایقی بعد از وقوع تصادف و اطلاع به آتشنشانی [...]
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تخریب صددرصدی یک ساختمان مسکونی به علت گودبرداری غیراصولی در مشهد خبر داد.
ربیع   ۵ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از جام جم ،جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 15:19 امروز حادثه آوار در یک محل گودبردای شده در خیابان مجیدیه شمالی، خیابان کاووسی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. ...
صما   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه قطعی برق سبب افزایش حوادث ناشی از آسانسور می شود درعین حال هشدارداد که شهروندان با رعایت برخی از موارد می توانند تاحدی از حوادث ناشی از آسانسور در امان باشند.
تین نیوز   ۶ ساعت پیش    
با هدف کاهش مخاطرات بندری و جلوگیری از آلودگی، آتش نشانی بندر امیرآباد مانور عملیاتی مقابله با نشت مشتقات نفتی از تانکر حامل سوخت را برگزار کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۶ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: با وجود برخی فضاسازیهای ایجاد شده مبنی بر غیرقانونی بودن خصوصی سازی ایستگاههای آتش نشانی این کلانشهر، در روند واگذاری تعدادی از آنها به بخش خصوصی اقدامات به صورت قانونی انجام شده است.
دانا   ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با بیان اینکه آمار محبوس شدن افراد در آسانسور در پی قطعی برق افزایش قابل توجهی یافته است، از شهروندان خواست نکات ایمنی مربوط به وسایل برقی به خصوص در هنگام قطع شدن برق را رعایت کنند.
دانا   ۶ ساعت پیش    
معاون اداره آتش نشانی سراوان با اشاره به کمبود آب برای اطفاء حریق در نخلستان روستای جهانی کلپورگان گفت: طی تماسی که با دهیاری جهت تأمین آب داشتیم، گفته شد که رانندگان در مرخصی هستند و امروز تعطیل می باشد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: با وجود برخی فضاسازیهای ایجاد شده مبنی بر غیرقانونی بودن خصوصی سازی ایستگاههای آتش نشانی این کلانشهر، در روند واگذاری تعدادی از آنها به بخش خصوصی اقدامات به صورت قانونی انجام شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۷ ساعت پیش    
صبح امروز در محوطه باز سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آتش سوزی رخ داد که با حضور مأموران آتش نشانی بلافاصله اطفاء حریق صورت گرفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۸ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: سخنگوی سازمان آتش نشانی از اطفای کامل حریق جزئی که صبح امروز در محوطه سازمان میراث فرهنگی به وقوع پیوست خبر داد و گفت: این آتش سوزی جزئی بدون هیچ گونه خسارتی مهار شد.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از فوت یک نفر از شهروندان به علت سقوط آسانسور خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: باتوجه به قطعی برق محبوس شدگان در داخل کابین آسانسور افزایش یافته است.
تهران پرس   ۸ ساعت پیش    
با توجه به استفاده از آسانسورها در ساختمان ها، قطعی برق می تواند موجب توقف حرکت این وسایل و حبس افرادی در آنها شود، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توصیه هایی را در مورد ایمنی استفاده از آسانسور به خصوص هنگام قطعی های برق که این روزها بیشتر شده و از سوی اداره برق نیز اعلام می ...
شهر فردا   ۸ ساعت پیش    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از وقوع 9 مورد آتش سوزی طی 24 ساعت گذشته در همدان خبرداد.
روزنامه شهروند   ۸ ساعت پیش    
محمد شریعتی، سخنگوی آتش نشانی اصفهان نخستین کسی بود که درباره کشف مار از منازل اصفهانی ها خبر داد و بعد خیلی ها سخنان او را به معنای تاثیر معنادار خشک شدن زاینده رود بر ورود مارها به خانه های نزدیک مسیر این رود برداشت کردند ...
روزنامه شهروند   ۸ ساعت پیش    
شهروند| رخنه مارها به خانه و خودروهای اصفهانی ها؛ این خبری است که چند روز پیش سخنگوی سازمان آتش نشانی اصفهان اعلام کرد و در توضیح آن گفت: بخش زیادی از تماس ها با آتش نشانی اصفهان در هفته های گذشته درخصوص اعلام وجود مار در منازل یا خودروها بوده است ...