یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۲۰:۱۳Jul 2020 12

جدیدترین‌های «راه آهن»

 
پرسش   ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
نیویورک تایمز نوشت که سند برنامه 25 ساله همکاری های جامع ایران و چین ، مشارکت چین در پروژه های بانکداری، مخابرات، بنادر، راه آهن و دهها پروژه دیگر را به طرز وسیعی گسترش می دهد.
مدیرکل راه آهن شمال 2 گفت: نخستین محموله شمش آهن برای حمل به بندرعباس در ایستگاه راه آهن رشت بارگیری شد.
شبستان   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است نمایش مجسمه و بنای شهیدان در محوطه و اماکن عمومی راه آهن می تواند تلنگری دوباره به ما که در دنیای خود غرق شدیم، باشد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: عملیات ضد عفونی کردن تمام قطارهای مسافری در هر بار مسافرگیری انجام می شود، بدین ترتیب که کارکنان راه آهن یک بار در مبدا و یک بار در مقصد اقدام به ضدعفونی قطارها می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت صادرات و نقش ناوگان ریلی در توسعه آن در شرایط امروز کشور گفت: در این راستا ضرورت دارد راه آهن ایران از طریق جلفا به ترکیه متصل شود.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار در بازدید از چند پروژه عمرانی و زیرساخت شهرستان بافق و در جلسه بررسی مشکلات عمرانی این شهرستان، تاکید کرد: تلاش می کنیم تا پایان سال جاری 70 کیلومتر دیگر از پروژه راه آهن بافق- ارژنگ به بهره برداری برسد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- رعنا نیک رفتار : مدیرکل راه آهن آذربایجان از افزایش 71 درصدی ترانزیت کالا از طریق راه آهن آذربایجان طی سه ماه گذشته خبر داد. ارصلانی گفت ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: مهدی حجت، رضا قره باغی، شاهین حیدری و سیدمجتبی موسوی، ارزیابی آثار مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران راه آهن را بر عهده دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مهدی حجت، رضا قره باغی، شاهین حیدری و سیدمجتبی موسوی، ارزیابی آثار مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران راه آهن را بر عهده دارند.
قوه قضاییه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری و شرکت بهره بردار راه آهن شهری تهران و حومه روز دوشنبه به امضا رسید. ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۲    
مدیر عامل شرکت راه آهن گفت : صنعت ریلی؛ جذابترین حوزه سرمایه گذاری است به گزارش خبر ماکو : مدیر عامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه طرح های متنوعی برای ایجاد راهگذرها و چهار راه منطقه ای و جهانی ریلی در کشور داریم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۸    
ایسنا/زنجان مدیرکل راه آهن شمال غرب گفت: قطارهای زنجان تهران و زنجان مشهد یک روز در میان اعزام می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی شرکت های ریلی در مورد دلائل اهمیت انعقاد قرارداد دو خطه کردن راه آهن سنگان بافق معتقد است: اگر به بخش خصوصی چراغ سبز دهیم و پکیج سرمایه گذاری را جذاب تعریف کنیم، بخش خصوصی در راه آهن سرمایه گذاری می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان آغاز ریل گذاری محور راهبردی راه آهن زاهدان - چابهار به عنوان طولانی ترین مسیر ریلی کشور با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به عنوان مجری طرح آغاز شد.
الف   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۱    
برای از دست ندادن یک سفر، توجه به ساعت درج شده بر روی بلیط از جمله ضروری ترین بدیهیات است . چرا که ساعتی که بر روی بلیط قطار، هواپیما یا اتوبوس شما درج می شود به شما نشان می دهد وسیله نقلیه مورد نظر شما چه زمان فرودگاه، ایستگاه راه آهن و یا پایانه مسافربری را ترک خواهد کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رضا قره باغی، شاهین حیدری و سید مجتبی موسوی به عنوان داور و مهدی حجت به عنوان رئیس هیئت داوران مسابقه طراحی لوح و بنای یادبود شهدا و ایثارگران راه آهن انتخاب شدند.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
هفته گذشته ریل گذاری 628 کیلومتر مسیر راه آهن زاهدان – چابهار با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد. هدف از اجرای این طرح، اتصال چابهار به شهر زاهدان و در نهایت به افغانستان و کشورهای آسیای میانه است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۶    
زنجان- خدایی، مدیرکل راه آهن شمالغرب، با بیان اینکه قطار زنجان-تهران متوقف شده بود، گفت: با رایزنی های انجام شده قطار زنجان به تهران یک درمیان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
با اتصال آسیای میانه و افغانستان به آب های آزاد اقیانوسی جاده ابریشم به روی تجار و بازرگانان ایرانی و خارجی گشوده خواهد شد .
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۱    
سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری قدس بر همکاری راه آهن کشور در زیرساخت های شهر در مسیر ریل تاکید کرد.
اتصال راه آهن چابهار به خط سراسری که از آرزوهای دیرینه مردم بویژه تجار و بازرگانان و کلید توسعه محور شرق است با شروع عملیات ریل گذاری با حضور وزیر راه و شهرسازی در زاهدان از روز سه شنبه وارد مرحله جدیدی از عملیات اجرایی شد تا یکی از اصلی ترین و استراتژیک ترین محورهای کریدور شمال - جنوب کشور به ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 از جایگزینی کارت هوشمند اعتباری به جای وجه نقد در سفرهای قطار حومه ای شمال شرق 2 خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
هفته گذشته ریل گذاری 628 کیلومتر مسیر راه آهن زاهدان – چابهار با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد. هدف از اجرای این طرح، اتصال چابهار به شهر زاهدان و در نهایت به افغانستان و کشورهای آسیای میانه است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیرکل گمرک آستارا گفت: امسال تا دهم تیرماه نزدیک به 700 واگن کالا از مرز و گمرک ریلی این شهرستان وارد یا خارج شده و این میزان ترانزیت و حمل و نقل کالا، نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 30 درصد افزایش یافته است.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۱:۴۲    
خبرماکو: مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه تکمیل کریدور استراتژیک شمال به جنوب را در دستور کار مناطق آزاد به ویژه مناطق آزاد شمال کشور قرار دارد گفت: با اتصال راه آهن خرمشهر به بصره ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه آهن شمال از کاهش 80 درصدی سنگ پرانی به قطار های این حوزه خبر داد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روزانه نیوز نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش رضایتمندی مردم باید هدف همه مدیران باشد افزود : همه ما مسئولیت سنگینی برعهدا داریم که اگر در دوران مسئولیت عادی کار کنیم گناهکاریم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۵    
گروه استان ها- نماینده مردم شهرستان های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی گفت: کلنگ زنی و شروع عملیات اجرایی راه آهن اردبیل - مغان باید با اختصاص اعتبارات لازم در اولویت دولت باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۳    
اراک - ایرنا - مدیرکل راه آهن اراک افزود: 100 درصد خطوط ریلی راه آهن این شهرستان در دولت تدبیر و امید بازسازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۳    
اراک- ایرنا- مدیرکل راه آهن اراک گفت: نواقص زیرساختی در حوزه خدمات ریلی بخش بار موجب شده تا عملکرد راه آهن اراک کاهش محسوس یابد و بدون رفع این مشکلات بهبود کیفی میسر نخواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۲    
اراک - ایرنا - مدیرکل راه آهن اراک گفت: 265 هزار و 716 تن بار امسال در راه آهن این شهرستان بارگیری و از طریق خطوط ریلی به نقاط مختلف کشور جابه جا شده است.
خادمی، معاون وزیر راه از تکمیل و بهره برداری 471 کیلومتر مسیر ریلی، 530 کیلومتر مسیر آزادراهی و 800 کیلومتر شبکه بزرگراهی در کشور تا پایان امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۷:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اتصال ریلی چابهار به زاهدان گفت: ایران می تواند از این مسیر برای انتقال بار کشورهای حوزه سی. آی. اس به دریای عمان و همچنین ترانزیت ریلی هند و روسیه بهره بگیرد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
این پست 60 بار بازدید شده غلامحسین ولدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : همچنین در این مدت 320 هزار و 75 تن کالا در راه آهن شمال 2 بارگیری شده که نسبت به سال قبل در این زمان که 236 هزار و 93 تن بود، رشد 35 درصدی داشته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: پروژه راه آهن ایلام با تلاش ها و رایزنی های استاندار ایلام ردیف اعتبار ملی گرفته است و در پیوست قانون بودجه قرار دارد بدین ترتیب که در بندهای قانون بودجه سالیانه کشور بندی به نام راه آهن ایلام وجود دارد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۲:۲۷    
منطقه آزاد ماکو – ماکو – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از عزم این سازمان برای تسریع در احداث دو پروژه بزرگ راه آهن و آزاد راه تبریز به بازرگان با همکاری وزارت راه و شهرسازی خبر داد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه راه آهن در سال 1355 تصمیم به پرداخت مبلغ 200 هزار تومان برای پرویز قلیچ خانی گرفته بود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
شهرکرد خبرنگار ابتکار : استاندار چهارمحال و بختیاری پروژه راه آهن مبارکه- سفیددشت- شهرکرد را از پروژه های اولویت دار استان عنوان کرد و گفت: این پروژه باید تا پایان فعالیت دولت به پایان برسد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده بوشهر در شورای عالی استان ها به ضرورت تسریع در روند اجرای پروژه راه آهن شیراز - بوشهر تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: با پیگیری های صورت گرفته 650 میلیارد تومان اعتبار به صورت یک جا به پروژه احداث راه آهن مبارکه به سفید دشت تخصیص یافت.
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: یکی از مسائل مهم در حوزه راه آهن چابهار- زاهدان- سرخس، انتقال خط آهن از سرخس به منطقه میلک است، در شرایط کنونی تجار افغانستانی تمایل بسیاری برای انتقال کالاهای تجاری از این مسیر ریلی را دارند، بنابر این با تحقق این مسنله حجم ترانزیت شرق کشور افزایش چشمگیری خواهد داشت.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمالغرب با اشاره به فعالیت قطار زنجان گفت: فعالیت قطار زنجان- تهران یک روز در میان شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آبادان- مختار، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرعامل راه آهن با موافقت با درخواست نمایندگان آبادان، دستور عبور خط ریلی بندرامام - خرمشهر از آبادان را صادر کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۲    
سنجرانی گفت: راه اندازی راه آهن خواف به هرات، می تواند شرق ایران را متحول کند و می تواند، کالاها و مایحتاج عمومی کشور مسلمان و بردار افغانستان را تامین و در بحث صادرات و واردات تسهیل صورت گیرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۲    
یک فعال در حوزه صنعت ساخت و ساز حل مشکلات امروزه مسکن را فقط با نظارت دولت بر این حوزه دانست. *** آغاز پرو ژه های 42 واحده به گزارش خبرگزاری صنایع ، علیرضا مسعودی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این خبرگزاری، اظهار کرد: ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی خط آهن زاهدان-چابهار را نخستین پروژه ریلی کشور خواند که تمام مراحل طراحی، اجرا و تامین اقلام مورد نیاز آن با تکیه بر توان و تولید داخل انجام می شود.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: مقام معظم رهبری 300 میلیون یورو از صندوق ذخیره ارزی به پروژه راه آهن چابهار-زاهدان اختصاص دادند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:استاندار بوشهر گفت:انتظار داریم نمایندگان استان های بوشهر و فارس تلاش بیشتری را برای تأمین اعتبارات این پروژه راه آهن بوشهر-شیراز داشته باشند. عبدالکریم گراوند اظهار داشت: آب یکی از مهمترین دغدغه ها در استان بوشهر است که در راستای رفع مشکلات آب تلاش های گسترده ای در استان صورت گرفته است ...
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، اسلامی وزیر راه و شهرسازی در برنامه متن حاشیه با بیان اینکه راه آهن چابهار-زاهدان به عنوان محور شرقی کشور محسوب می شود گفت: این راه آهن در بحث ترانزیت و توسعه صنایع معدنی به ویژه در محور شرقی کشور بسیار مهم است. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران با اشاره به ورود 2 رام قطار به شبکه متروی تهران در سال جاری عنوان کرد: همچنین بهره برداری از 3 پست برق جدید و 12 ایستگاه مترو در برنامه سال جاری قرار دارد که در صورت تامین منابع مالی در نظر گرفته شده برای سال جاری، این برنامه محقق می شود ...