دوشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۹:۲۳Jul 2018 16

جدیدترین خبرهای «قوه قضاییه»

همشهری   ۸ دقیقه پیش    
- همشهری آنلاین: رئیس قوه قضاییه با تأکید بر لزوم همکاری همه قوا، نهادها و رسانه ها با دولت و همچنین همت مضاعف و تلاش جهادگونه توسط دستگاه های اجرایی، از رسیدگی ویژه به پرونده های مربوط به ارز، سکه و واردات خودرو و موبایل خبر داد.
روزنامه شروع   ۳۸ دقیقه پیش    
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر لزوم همکاری همه قوا، نهادها و رسانه ها با دولت و همچنین همت مضاعف و تلاش جهادگونه توسط دستگاه های اجرایی، از رسیدگی ویژه به پرونده های مربوط به ارز و سکه و واردات خودرو و موبایل خبر داد.
ایرنا   ۴۴ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- رئیس قوه قضاییه با اشاره به درخواست اخیر رئیس جمهوری از قوه قضاییه در زمینه تخلفات مربوط به واردات خودرو گفت: در جریان رسیدگی به این پرونده، برخی مدیران و مسئولان وزارت صنعت، احضار، بازجویی و ممنوع الخروج شدند.
قوه قضاییه   ۱ ساعت پیش    
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر لزوم همکاری همه قوا، نهادها و رسانه ها با دولت و همچنین همت مضاعف و تلاش جهادگونه توسط دستگاه های اجرایی، از رسیدگی ویژه به پرونده های مربوط به ارز و سکه و واردات خودرو و موبایل خبر داد. ...
توسعه   ۱ ساعت پیش    
چند هفته از آخرین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه گذشته بود و خبرنگاران با سوالات بسیاری حول محور تخلفات اقتصادی در بازار ارز، واردات خودرو، مستند بی راهه، 2500 مسوولی که به گفته ذوالنوری تابعیت امریکا گرفته اند، فرار متهم پرونده موسسه ثامن الحجج و... منتظر برگزاری نشست هفتگی اژه ای بودند.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
سرپرست دفتر نظارت بر انتخابات خراسان رضوی گفت: متاسفانه هنوز ملاک قوه قضاییه در برخورد با جرایم انتخاباتی قانونی است که در سال 1365 تصویب شده، بنابراین جنبه بازدارندگی ندارد، به طوری که جزای نقدی هتک حرمت و حیثیت داوطلبان از 50 هزار ریال تا یک میلیون ریال است!
شفقنا   ۵ ساعت پیش    
شفقنا- روز گذشته حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای با معرفی آقایان حمید و محمدرضا مظلومی به عنوان سلطان سکه گفت: این افراد سال 90 و 91 نیز دستگیر شده بودند که بانک مرکزی اعلام کرده است که خودمان دلار در اختیار آنها گذاشته ایم و سپس آزاد شدند. ...
دادگستری کل استان اصفهان   ۵ ساعت پیش    
مرحله شهرستانی مسابقات سراسر قرآن کریم قوه قضاییه در دو رشته درک مفاهیم و حفظ موضوعی برگزار شد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
یک عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی با تاکید بر لزوم تهیه نقشه راه اقتصاد باثبات، گفت: لازم است در این راه مجلس و قوه قضاییه به دولت کمک کنند تا نقشه راه اقتصادی باثبات را تدوین کند. در این بین نقش قوه قضاییه در برخورد با رانت گیران از اهمیت بسیاری برخوردار است.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
ح.ه که روز گذشته دستگیری اش توسط سخنگوی قوه قضاییه تأیید شد، اتهامات دیگری علاوه بر بدهی کلان بانکی دارد.
میزان   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: در کنار برخورد قاطعانه با مفاسد و اعمال سیاست های پیشگیرانه با هدف کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی؛ همچون گذشته از کارآفرینان، صنعت گران و فعالان اقتصادی در چهارچوب مبانی شرعی و موازین قانونی حمایت خواهیم کرد.
حامیان ولایت   ۸ ساعت پیش    
روز گذشته حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای، سخنگوی قوه قضاییه در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد از زمانی که تلاطم در بازار ارز ایجاد شد افرادی در بازار بدون صرافی ...
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
بدهکار معروف بانکی که سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری روز گذشته خود (24 تیر) به وی اشاره کرده، با پرونده جدیدی مواجه شده که شاید برای چندین سال او را پشت میله های زندان نگه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
رییس پردیس بین الملل ارس گفت : اولین دوره آمادگی آزمون مترجمی قوه قضائیه در پردیس بین الملل ارس برگزار می شود .
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- دستور روحانی به سه وزارتخانه به منظور معرفی متخلفان واردات غیرقانونی خودرو و گزارش رئیس جمهوری به قوه قضاییه برای رسیدگی هر چه سریعتر به این پرونده، سبب شد تا برخی روزنامه ها از این اقدام به عنوان نقطه عطفی در مبارزه با فساد یاد کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
نمایندگان حقوقی بیمه های سراسر کشور در نشست تخصصی اداره کل پیشگیری های قضایی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه ، بر ترویج فرهنگ داوری در اصناف تاکید کردند.
امید نامه   ۹ ساعت پیش    
حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران به اعتماد گفت: دولت نمی تواند از احزاب در مقابل قوه قضاییه حمایت کند
پدال نیوز: سخنگوی قوه قضائیه گفت: ما منتظر هستیم تا از ناحیه وزارت صمت یا سایر دستگاه ها گزارشی منعکس شود؛ هرچند هنوز هیچ گزارشی به ما نرسیده است. به گزارش پدال نیوز ...
ایران آنلاین   ۹ ساعت پیش    
نشست خبرنگاران با مقام ارشد قوه قضائیه با بحث های داغ همراه شد.سخنگوی قوه قضاییه گفت: با دستور ریاست قوه قضاییه در هریک از زمینه های تخلفات ارز، سکه و واردات برخی کالاها از جمله تلفن همراه و ورود برخی خودروها به صورت غیرقانونی، شعبات و بازرس ویژه در نظر گرفته شده است.
مجلس نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی هیئت رییسه مجلس، توضیحاتی پیرامون نوع برخورد با مفسدان اقتصادی ارائه کرد.
مجلس نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی می گوید رئیس جمهور با نامه به قوه قضاییه و 6 فرمان مبارزه با فساد، انتظار مردم برای جلوگیری از رانت را پاسخ داد.
بانکی   ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی قوه قضاییه در مورد شکایت از رئیس بانک مرکزی به واسطه تلاطم در بازار ارز گفت: این شکایت واصل شده و در حال رسیدگی است اما به قرار منجر نشده است و اطلاعی از احضار این فرد ندارم، البته به صورت معمول این افراد احضار می شوند. ...
شما نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
صدو بیست و هشتمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه امروز برگزار شد و حجت الاسلام اژه ای به سوالات نمایندگان رسانه های داخلی در خصوص موضوعات ارزی، واردات خودروهای لوکس، سلطان سکه، برادران ریخته گران و ... پاسخ داد.
میزان   ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- سجام توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و در راستای استفاده از ظرفیت عظیم مردم در امر پیشگیری از وقوع جرائم و آسیب های اجتماعی راه اندازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۲۰    
تهران - ایرنا - فسادستیزی از دولت آغاز شده است این مهمترین گزاره نامه رییس جمهوری و نوید بخش تداوم گام های مثبت در مبارزه عملی با فساد است. نامه ای که از قوه قضاییه می خواهد سریع و خارج از نوبت به موضوع واردات خودرو و تخلفات این حوزه رسیدگی کند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۲۰    
تهران - ایرنا - فسادستیزی از دولت آغاز شده است این مهمترین گزاره نامه رییس جمهوری و نوید بخش تداوم گام های مثبت در مبارزه عملی با فساد است. نامه ای که از قوه قضاییه می خواهد سریع و خارج از نوبت به موضوع واردات خودرو و تخلفات این حوزه رسیدگی کند.
تجارت امروز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۰۶    
سکه پس از صعود120 هزار تومانی در روز گذشته، امروز به روند صعودی خود ادامه داد و 2 میلیون و 930 هزار تومان را لمس کرد، اما با اعلام نام سلطان سکه توسط سخنگوی قوه قضاییه مجددا مسیر نزولی در پیش گرفت و در پایان وقت کاری به 2 میلیون و 823 هزار تومان رسید.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۷:۴۳    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: پخش مستند بیراهه توسط معاونت اجتماعی ناجا بدون اجازه قوه قضائیه بود. قرار بود گزارش نهایی مستند به قاضی ارائه شود اما این کار صورت نگرفت.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۷:۴۲    
او در سال های 91 و 92 دستگیر شد اما بانک مرکزی گفت خودمان به او دلار دادیم.