دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۶:۱۰Oct 2018 22

جدیدترین خبرهای «ملایر»

ایرنا   ۲ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ملایر گفت: از ابتدای شروع طرح هادی و بهسازی روستایی تاکنون، بهسازی 107 روستای این شهرستان شامل تخریب و آواربرداری، جدولگذاری، زیرسازی و آسفالت به اتمام رسیده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: نتیجه بازدید نماینده سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد (فائو) از نظام تولید انگور دره جوزان ملایر برای ثبت جهانی این محصول، تا یکماه آینده اعلام می شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر به آغاز فعالیت موکب حضرت زهرا(س) از 28 مهرماه در این شهرستان اشاره کرد و گفت: روزانه پنج هزار وعده غذای گرم در این موکب بین زائران اربعین حسینی توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار ملایر از آغاز به کار موکب فاطمه الزهرا(س) ملایر برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی خبر داد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان ملایر گفت: نتایج بررسی کارشناسان فائو در مورد ثبت جهانی انگور ملایر یک ماه دیگر اعلام می شود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر با اشاره به نقش و جایگاه ورزش در توسعه و پیشرفت جامعه گفت: سرمایه گذاری در ورزش هزینه نیست، بلکه هزینه کرد در این حوزه دستاوردهایی بزرگی را برای آینده کشور به دنبال دارد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
فرماندار ویژه ملایر گفت: در بخش اقتصادی و تولید باید به بخش خصوصی اعتماد کرده و امور به بخش خصوصی سپرده شود چرا که ورود دولت و برخی نهادهای دولتی به بخش اقتصادی و آویزان شدن بخش خصوصی به دولت کارها را خراب می کند.
میزان   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملایر از کشف و پلمب انبار احتکار پوشک بچه به ارزشی بالغ بر 2 میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۴:۲۳    
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان ملایر از ثبت دو وقف جدید در این شهرستان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۵    
گروه استان ها - همدان - فرمانده انتظامی شهرستان "ملایر" از کشف 70 راس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۲    
همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: دولت تدبیر و امید گام های بسیار مهمی در راستای عمران و آبادانی روستاها و مناطق محروم برداشته است که این اقدامات باید تداوم یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۲    
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه ملایر از پذیرایی یک هزار زائر اربعین حسینی در موکب فاطمه الزهرا(س) ملایر طی امروز خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۹    
علی قلی زاده روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: عمده مواد خام غیر قابل مصرف کشف شده شامل مرغ و گوشت است که از کشتارگاه های شهرستان کشف شد. وی افزود: در بازرسی ها و نمونه برداری های انجام شده از مراکز عرضه که بیشتر مربوط به سردخانه کشتارگاه های عرضه دام و طیور ملایر بود ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۰    
حجت الاسلام احد آزادیخواه روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا اظهار داشت: این یک اتفاق بسیار خوب است که برای نخستین بار برای همدان رخ داده است. نماینده مردم ملایر در مجلس دهم ادامه داد ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۲    
گروه فرهنگی امام جمعه ملایر گفت: تبلیغات محیطی در سطح شهرها و روستاها باید با فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی مطابقت داشته باشد و این تبلیغات به گونه ای نباشد که به فرهنگ غنی ما لطمه ای وارد کند.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۷    
دادستان شهرستان ملایر بر نقش موثر آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای در عدم گرایش افراد به اعتیاد و بزهکاری تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان، احمدی فر ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۸    
همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت: هر کدام از قهرمانان ورزشی در حوزه فعالیت خود یک مجاهد هستند و در عرصه ورزشی هر کجا رد پایی از دشمن ببینند، آن را خنثی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۴    
امام جمعه ملایر گفت: باید نسبت به ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی با احساس مسئولیت و تلاش بیشتر برنامه ریزی کنیم تا ناهنجاری های فرهنگی موجود در جامعه رفع شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۹    
همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر احیا و ترویج فرهنگ مسئولیت پذیری را یک ضرورت برای جامعه دانست و گفت: برای ترویج این فرهنگ نیازمند رویکرد جدیدی هستیم تا بتوانیم آن را در جامعه نهادینه کنیم.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۵    
. شهرستان ملایر 25، 26 و 27 مهر میزبان نمایندگان و کارشناسان سازمان جهانی فائو به منظور بررسی و تایید نهایی پرونده ثبت جهانی انگور این شهرستان بود. ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۵    
این روزها که جهانی شدن راهی برای بیشتر و بهتر دیده شدن محسوب می شود، همه مناطق مختلف دنیا در تلاشند داشته های تاریخی، فرهنگی و کشاورزی خود را با ثبت جهانی به دنیا معرفی کنند. شهرستان ملایر یکی از همین مناطق است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۸    
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ما هیچ وارداتی براساس نرخ ارز 17 هزار تومانی یا 18 هزار تومانی نداشته ایم. اجناس و کالاهای موجود در داخل انبارها و مغازه ها مواردی است که قبل از گران شدن دلار تدارک دیده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۵    
همدان- ایرنا- آغاز طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید، نقطه عطفی در حوزه سلامت بود که با اهتمام دولتمردان و نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، حوزه سلامت، بهداشت و درمان موفق شد در این شهرستان نمره قابل قبولی بگیرد.
ستاره نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۵    
خوشه های زرین تاکستان های پربار ملایر در آستانه ثبت جهانی شدن هستند و اندک زمانی برای شرین شدن کام باغداران و کشاورزان ملایری باقی مانده است تا با چشمانی امیدوار تاک های خود را پرورش دهند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- خوشه های زرین تاکستان های پربار ملایر در آستانه ثبت جهانی شدن هستند و اندک زمانی برای شرین شدن کام باغداران و کشاورزان ملایری باقی مانده است تا با چشمانی امیدوار تاک های خود را پرورش دهند.
صبح الوند   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۷    
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملایر به تراز قابل دفاع در سه حوزه بهداشت، درمان و آموزش رسیده است، این رشد فزاینده را یک تحول عظیم در حوزه سلامت دانست.
ستاره   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۸    
آش رشته دوغ نوعی آش محلی است که در همدان یا ملایر و نهاوند با سبک خاصی درست می شود. دوغ و رشته از اجزای اصلی این آش هستند ولی نوع سبزی و حبوبات و همچنین روش پخت آن متفاوت است.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۴    
مناسبت گرامیداشت هفته پارا المپیک و تربیت بدنی ،مراسم غباروبی و گلباران گلزار شهدای عاشورا ملایر باحضور تعدادی از جانبازان و معلولین و رئیس و همکاران بنیاد این شهرستان برگزارشد.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۵    
به مناسبت گرامی داشت هفته پارا المپیک و تربیت بدنی، مسابقه تنیس روی میز ویژه جانبازان و معلولین ملایر برگزار گردید.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۹    
مراسم سالگرد شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی ملایر با حضور حجت الاسلام برقراری امام جمعه، دانشجویان، خانواده های شاهد وایثارگر در محل مسجد دانشگاه برگزار شد.