سه شنبه ۲۸ آبانساعت ۱۱:۳۵Nov 2019 19

جدیدترین‌های «عضو هیئت علمی»

ایسنا   ۸ دقیقه پیش    
ایسنا/مازندران عضوهیئت علمی گروه باغبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت: گلخانه های پلاستیکی که هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض پلاستیک آن است، از معایب این گلخانه ها در مواجه با خطرات زیست محیطی در مازندران محسوب می شود.
شانا   ۱۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه سمنان گفت: اصلاح قیمت ها لازمه اداره کشور در مسیر درست و مانع سوءاستفاده سودجویان است و از این رو، اصلاح قیمت بنزین پس از چندسال موضوعی اجتناب ناپذیر و برای کشور سودمند است.
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: تمام پول حاصل از افزایش قیمت بنزین باید به نوعی به مردم برگردد. می توانند خدماتی به مردم ارائه دهند و اشتغال ایجاد کنند، در این صورت فشار روی مردم کم می شود؛ اما اگر دولت بخواهد پول را در بودجه صرف کند، فشار روی مردم افزایش می یابد.
ایسکانیوز   ۷ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان گفت: 460 عضو هیئت علمی داریم و بیشترین عضو هیئت علمی ما در رشته های حقوق، معماری و برخی از رشته های مهندسی است.
مصداق   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی مصداق به نقل از خبرگزری ایکنا؛ کرسی ترویجی چالش های سیاستگذاری خانواده و زنان در گام دوم از سلسله نشست ها و کرسی های همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدّن نوین اسلامی برگزار می شود. ...
روز نو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
یک فوق تخصص اورژانس کودکان گفت: وجود جسم خارجی داخل مجاری تنفسی، شایع ترین علت مرگ و میر نوزادان و کودکان است. هشدار؛ بیماری که نوزادتان را به کام مرگ می کشاندحجت درخشان فر فوق تخصص اورژانس کودکان و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره قطع تنفس یا آپنه اظهار کرد ...
پدال نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۴    
پدال نیوز- عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در برنامه پایش گفت: نگرانی مردم به خاطر این است که اعتماد مردم به دولت کم شده است و مردم باور نمی کنند که درآمد افزایش قیمت بنزین به طور مستقیم به جیب آنها می رود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مسعود کبیری در نشست بررسی موضوع "زمان آموزش در آموزش و پرورش ایران" که در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار شد، به سند برنامه درس ملی اشاره کرد و گفت: طبق این سند، زمان آموزش برای دوره ابتدایی 925 ساعت است. ...
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۴    
عصر خودرو- عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در برنامه پایش گفت: نگرانی مردم به خاطر این است که اعتماد مردم به دولت کم شده است و مردم باور نمی کنند که درآمد افزایش قیمت بنزین به طور مستقیم به جیب آنها می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با اشاره به اینکه کمترین میزان ساعات آموزش دانش آموزان دبستانی در بین کشورهای در حال توسعه متعلق به ایران است، گفت:زمان آموزش در دوره ابتدایی باید 30 روز یا 1.5 ماه اضافه شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: حمایت از تولید ملی مهم ترین مؤلفه برای کارآفرینی و بهبود وضعیت اقتصادی کشور محسوب می شود که دولت می تواند نقش مهمی در این امر داشته باشد.
به گزارش اقتصادآنلاین ، در برنامه پایش 26 آبان ماه، موضوع افزایش قیمت بنزین ، نقد و بررسی شد. علی سعدوندی اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه قیمت انرژی در هیچ کشور پیشرفته جهان دستوری تعیین نمی شود، افزود: سیاست قیمت دستوری برای هیچ کالایی درست نیست ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: اگر هر سال به جای 6 هزار دانشجوی پزشکی 9 هزار دانشجو جذب شود، به مرور انحصار پزشکان شکسته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیئت علمی پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به وجود حجم عظیم فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار در کشور، توجه هرچه بیشتر تمام بخش ها برای عبور از اقتصاد خام فروشی به اقتصاد دانش بنیان در شرایط فعلی تحریم کشورمان از سوی بیگانگان را ضروری و نیازمند شتاب بیشتر خواند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۶    
گروه سیاسی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه اقناع افکار عمومی، ارتباط مستمر با مردم و توجه به نگرانی ها و دغدغه های مردم از لوازم اساسی حکمرانی خوب است ...
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۸:۱۷    
برنامه تهران 20 با حضور علی سرزعیم، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی و تماس هایی با نمایندگان مجلس و انجمن های صنفی مربوطه به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه سیاست علم مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور با تأکید بر آن که اجزای زیست بوم ترویج علم باید در لایه های سیاست گذاری، راهبردی و عملیاتی تعیین شده و ایفای نقش کنند ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۲:۲۴    
در نشستی که در خبرگزاری آنا با حضور رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، اساتید به تبیین مسائل مهم پیرامون ترویج علم و چالش های پیش رو پرداختند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی گفت:با توجه به این که نگاه علمی ورای یک نگاه پوپولیستی است و صحت، مستند بودن و کاربردی بودن آن برای جامعه فیلتری برای انتشار اخبار است توسعه آن در سایر زمینه های مختلف به قابل فهم کردن جنبه های مختلف حیات اجتماعی کمک کرده و باعث تقویت اعتماد ملی می شود.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه باقرالعلوم(ع) احیای خانواده را لازمه دم زدن از امت اسلامی دانست و گفت: احیای مسأله حقوق زن، راهی جز مسیر خانواده ندارد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بیت الله اکبری مقدم عضو هیئت علمی واحد قزوین گفت: احکامی چون زکات که نقشی اثرگذار در توسعه اقتصادی دارند با فقه و حقوق مرتبط هستند. کنار هم قرار گرفتن این علوم با وجود کارشناسان خبره در جایی به عنوان مجمع نظریه پردازی، گامی بلند در جهت توسعه اقتصاد اسلامی خواهد بود.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه مفید در تبیین استغفار از سوی معصومین(ع) که هیچ گناهی ندارند، گفت: استغفار فقط مربوط به گناه نیست و آثار استغفار فقط بخشودگی گناه نیست بلکه یکی از آثار آن پیشگیری است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان چنین تصمیمی از سوی دولت تأثیری بر کاهش آلایندگی هوا و کاهش قاچاق بنزین خواهد داشت اما اکنون زمان اجرای این تصمیم و گرانی یکباره نبود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بردبار گفت: تغذیه با شیر مادر از بروز بیماری های ریوی و عفونی در نوزادان نارس جلوگیری می کند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آرش بردبار، فوق تخصص نوزادان و عضو هیئت علمی علوم پزشکی ایران و رئیس بیمارستان "حمایت مادران شهید اکبرآبادی" در حاشیه افتتاح نخستین بانک شیر مادران در استان تهران اظهار ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مقامات سعودی شیخ عبدالرحمن آل محمود ، عضو هیئت علمی سابق دانشگاه ابن سعود را به دلیل انتقاد از اشکال سرگرمی دستگیر کرده اند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
داوود فیرحی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: فرق اسلام جهادی با اسلام قراردادی این است که قرارداد در دل ها جاری می شود اما در اسلام جهادی، کسانی که مغلوب می شوند، دچار نفاق می شوند. دلشان با اسلام نیست. به ضرب شمشیر مسلمان شده اند و هر روز این شمشیر نباشد، اعتراض ها شروع خواهد شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
برنامه " تهران 20" امشب (شنبه، 25 آبان ماه) با حضور علی سرزعیم، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی و تماس هایی با نمایندگان مجلس و انجمن های صنفی مربوطه به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۷    
عضو هیئت علمی سازمان انرژی اتمی و رئیس موسسه آموزش عالی انرژی ساوه گفت: صنعت دفاعی و هسته ای کشور رشد چشمگیری داشته است.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
هشتادمینِ نشست توسعه و ترویج فرهنگ کتاب خوانیِ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به موضوع هوش و خواندن اختصاص دارد. به گزارش رسیده، در این نشست میرشهرام صفری پژوهش گر و عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و سعید رضایی پژوهش گر، روان شناس و مدرس دانشگاه، سخن خواهند گفت ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۶    
گروه اقتصاد عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اختلافات سیاسی و همچنین اختلافات عمیق اقتصادی میان کشورهای اسلامی، اظهار کرد: با توجه به این شرایط، شکل گیری پول واحد فعلاً بعید است؛ چراکه برای تحقق این موضوع باید حداقلی از همخوانی میان این کشورها وجود داشته باشد.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۲    
مردم نیوز :وضعیت چاقی و علل افزایش آن در ایران و اهمیت برنامه ریزی های سطح کلان جامعه را مورد بررسی قرار دادیم. خبرنگار بهداشت نیوز در بخش دوم این گفتگوی اختصاصی با دکتر مجید ولی زاده، فوق تخصص غدد، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رئیس مرکز تحقیقات پیشگیری و درمان چاقی ...
ناطقان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: ایران یکی از کشورهای دارای بالاترین شیوع دیابت در جهان و خاورمیانه است.
سایت قنوت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
میثم لطیفی در برنامه بدون توقف با تأکید بر دغدغه حضرت امام(ره) در خصوص اینکه نگذارید مساجد فراموش شوند، یادآور شد: من فکر می کنم عده ای در بی توجهی به امر مسجد تعمد دارند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو هیئت علمی گروه مهندسی آب دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت: بعضی از خروجی ها نشان می دهد که بارندگی ها افزایش پیدا کرد اما خارج از فصل بوده که آن هم به علت تغییر اقلیم است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد فاضلی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در یادداشتی تلگرامی با عنوان سیاست گذار و گزارش سیاست قیمت بنزین نوشت: قیمت بنزین بالاخره تعیین شد. من اقتصاددان نیستم تا پی آمدهای آن چه را که اعلام شده است تحلیل کنم، اما می توانم از منظر سیاست گذاری عمومی، به سیاست گذار و مردم پیشنهاد بدهم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مشاور رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در امور زنان و خانواده از رشد 54 درصدی به کارگیری بانوان عضو هیئت علمی در این دانشگاه خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ به دلیل ضعف های ساختاری در بنیادهای اقتصادی، آمریکا دچار افول موریانه ای شده است. همان انداره که ستون های امریکا نرم تر می گردد، تاب آوری پذیرش این ستون ها ضعیف تر می شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سید جواد طباطبایی در کتاب ملاحظات درباره دانشگاه ، علوم انسانی و اجتماعی را به متن های مکتوب و چاپی تقلیل داده اند و علوم انسانی و اجتماعی دیجیتالی شده در ایران امروز را نادیده انگاشته اند. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام برای جذب بیش از دو هزار عضو هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی از امروز 25 آبان ماه جاری آغاز شد و متقاضیان به مدت یک ماه فرصت دارند در این فراخوان ثبت نام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علامه طباطبایی از تدوین دستورالعمل برای ارائه تسهیلات به اعضای هیات علمی بانوان باردار این دانشگاه خبر داد و گفت: نمی توان از بانوانی که تازه مادر شده اند، انتظار داشت به اندازه مردان عضو هیئت علمی تولید علمی داشته باشند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
برنامه گفت وگوی اقتصادی امروز شنبه 25 آبان، موضوع الزامات تجاری سازی علم در کشور با تکیه بر اقتصاد دانش بنیان را با حضور کارشناسان بررسی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر رضا تقی زاده، عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ملاحظات طباطبایی در باب دانشگاه نیاز به واکاوی جدی دارد و صرفا نباید این ملاحظات را به مثابه بحثی درباره نهاد (به معنای جامعه شناختی مفهوم) محسوب کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام برای جذب بیش از 2000 عضو هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی از امروز 25 آبان ماه جاری آغاز شد و متقاضیان به مدت یک ماه فرصت دارند در این فراخوان ثبت نام کنند.
عصر اترک   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، میزان شیوع بیماری های التهابی و عفونی گوش در ایران را حدود 6 تا 7 درصد عنوان کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۳:۰۶    
علی مروی، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در رشته توئیتی از تسخیر کمیسیون انرژی مجلس خبرداده و نوشته است: کارنامه برخی نماینده ها در این موضوع (اصلاح قیمت حامل های انرژی) با ارائه طرح اعطای سهمیه به کد ملی، از دولت قابل دفاع تره ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: ترویج علم نیاز به مشارکت و کمک همه دستگاه های اجرایی کشور دارد تا مردم بتوانند اثرات علم را به صورت محسوس در زندگی خود لمس کنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۲    
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی(ص) تصریح کرد: آنچه باعث موفقیت پیامبر اکرم(ص) در تبلیغ دین شد، جاذبه شخصیتی و اخلاق حسنه ایشان بود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به تبیین چند موضوع از مباحث خانواده از جمله چندهمسری از دیدگاه علامه طباطبایی پرداخت و گفت: علامه در این زمینه به عمل اجتماعی مسلمین و سوءاستفاده هایی که از این حکم شده پرداخته و چند بحث را آورده است ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۱    
گروه جامعه عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) با تبیین معنای مذهب جعفری و شرایط خاص حکومت در دوران این امام همام، اظهار کرد: گفت وگومحوری و شرکت در بحث های آزاداندیشی در فضای علمی، سیره امام صادق(ع) بود و با طرح شبهات در فضای عمومی یکسان نیست.
اهل کاشانم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دادسرای کاشان عضو هیئت علمی گروه معماری دانشگاه آزاد و مدیر مسئول کاشان نیوز را از اتهام توهین و افترا تبرئه کرد.