چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۰۳Jan 2019 23
 

جدیدترین‌های «عضو هیئت علمی»

شعار سال   ۳ ساعت پیش    
یک عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: دعواهای سیاسی و محکوم کردن یکدیگر توسط مسئولان مانع ایجاد نشاط اجتماعی در بین مردم می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
صلواتی گفت: کشورهای آلمان و کانادا جلایگزین کشور آمریکا و به عنوان مقصد جدید مهاجران ایرانی شناخته می شوند. به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، عضو هیئت علمی موسسه مطالعات جمعیتی وزارت علوم با اشاره به آمار دانشجویان ایرانی که در دانشگاه های برتر دنیا تحصیل می کنند ...
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
گروه اندیشه عضو هیئت علمی گروه قرآن و حدیث دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه دانشجویان صرفاً اصطلاح حدیثی و قرآنی یاد می گیرند، بیان کرد: متأسفانه از یک طرف کار تیمی و گروهی وجود ندارد و از طرف دیگر کلان طرح ها نیز در نظر گرفته نمی شود، لذاست که وضعیت پژوهش به سمت مطلوب هدایت نمی شود.
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۰:۱۵    
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت: استفاده از راهکار توزیع سبد کالا میان اقشار مختلف مردم یکی از راهکار های آرامش اقتصادی در شرایط اضطراری و جنگی در کشور های جهان است، اما تدوام استفاده از این راهکار در ایران، آن را بی اثر کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۷    
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه بوعلی همدان گفت: حذف صفر از پول یک متغیر اسمی است که ذاتا نمی تواند در اقتصاد تغییرات حقیقی ایجاد کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۵    
پاتوق هفتگی حل بحران جنسی این هفته با حضور عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) با موضوع تربیت جنسی، راهکار های برون رفت از بحران جنسی؟ تشکیل خواهد شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۵    
به گزارش همسو نیوز ؛ هفتمین نشست از سلسله نشست های بررسی آسیب های اجتماعی در ایران با موضوع تخصصی کودکان کار و خیابانی، با حضور و سخنرانی مصطفی اقلیما، مددکار اجتماعی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و قاسم حسنی، مؤسس و عضو هیئت امنای انجمن حمایت از کودکان کار ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: رفتار اشتباه والدین و معلمان در تشدید رفتارهای بیش فعالی تاثیر بسزایی دارد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۱    
سلامت نیوز : عضو هیئت علمی وزارت بهداشت: سوداگران مرگ از فاجعه زیست محیطی با تهدید سلامت جامعه ، ثروت اندوزی می کنند . به گزارش سلامت نیوز، دکتر ربابه شیخ الاسلام عضو هیئت علمی وزارت بهداشت در گفتگو با بهسایت گفت:"دریاچه ها خشک شده اند و نمک رایگان در سطح زمین فراوان است ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۶    
عضو هیئت علمی رشته روابط بین الملل دانشگاه گیرسون ترکیه با ابراز تاسف از بازداشت مرضیه هاشمی مجری شبکه پرس تی وی توسط پلیس آمریکا تاکید کرد : آمریکا با این اقدام خود بار دیگر دشمنی آشکار خود با آزادی بیان و عدم انتقاد ناپذیری را به نمایش گذاشت.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۱    
گروه اندیشه عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با تأکید بر ضرورت کاربردی سازی پژوهش های قرآنی، تصریح کرد: افرادی که می خواهند در این زمینه فعالیت کنند هم باید با علوم قرآنی آشنا باشند و هم بر دانش های غربی وقوف داشته باشند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۷    
گروه اجتماعی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی حکومت سعی کرد در راستای اهداف بلند خود بر اصول و ارزش های اسلامی به ویژه رعایت پوشش و حجاب اسلامی در جامعه تأکید کند.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۷:۲۹    
محمد علی فتح الهی گفت: ملیت یک تخیل و خلاقیت است و اگر جمعی نتوانند خلاقیت داشته باشند، آنجا ما ملیت نخواهیم داشت، آن خلاقیت و رخداد بزرگ در تاریخ ایران واقعه ولایت عهدی امام رضا(ع) است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۰:۴۳    
عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان گفت: هرچند برای پیروزی این انقلاب و استقرار آن، شهدای زیادی دادیم و افراد زیادی در این راه شهید شدند اما مهمتر از انقلاب کردن، حفظ و نگهداری این انقلاب است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۵    
گروه اجتماعی عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی توسعه اقتصادی کشور پس از انقلاب را بجز در مساله اشتغال زایی مثبت ارزیابی کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۵    
حسین شایقی، رئیس بنیاد نخبگان اردبیل و عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی برای چهارمین بار متوالی در زمره یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۰    
گروه اندیشه عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با اشاره به برخی از نظریات عبده در المنار پیرامون توحید بیان کرد: عبده در این زمینه بسیار علم گرا عمل کرده و در واقع وقتی که توسل یا شفاعت را رد می کند، دلیلش این است که با عقل و عمل، این مسائل را نمی تواند جمع کند، نه اینکه او در این زمینه سلفی بوده باشد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۷    
به گزارش همسو نیوز ؛ نشست نخبگانی با جریان های فرقه ای و آینده وحدت در جهان اسلام، شنبه، ششم بهمن، از ساعت 9:30 تا 12 واقع در میدان فردوسی، خیابان انقلاب، کوچه شاهرود، خبرگزاری فارس برگزار خواهد شد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۱    
حجت الاسلام داود مهدوی زادگان گفت: هر گونه رویکرد ناسیونالیستی که واجد رویکردهای عاریتی، واگرایانه، احساسی، فردگرایانه و... باشد از نا کارآمدی عملی و بلکه عدم مشروعیت نظری رنج می برد. ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه یزد با بیان اینکه در زمان وقوع طوفان گرد و غبار بسیاری از معادن به هوا بلند می شود، گفت: در زمان وقوع طوفان باید فعالیت معادن متوقف شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز نشست ناسیونالیسم ایرانی: نگاهی به روایت های کلاسیک متقدم و متاخر روز گذشته در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
گروه معارف عضو هیئت علمی دفتر تبلیغات اسلامی قم با بیان اینکه شهید صدر حضرت زهرا(س) را به عنوان یک کنشگر فعال در عرصه سیاسی معرفی می کند و در واقع این یک نوع نگاه جدید است، افزود: در این نگاه صحنه عدم وفاداری نظام حاکم به ولایت تبیین می شود و کار از یک بحث حقوقی به مسئله خلافت کشیده می شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۷    
گروه اجتماعی پرفسور حسین شایقی، عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی، برای چهارمین بار متوالی، در زمره یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
برترین خبر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۷    
عضو هیئت علمی گروه صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور گفت: پروبیوتیک ها سربازان خط مقدم تقویت سیستم ایمنی بدن هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۰    
مقاله علمی عضو هیئت علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز جزء مقالات پراستناد سال 2018 انتخاب و معرفی شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۱    
گروه اجتماعی عضو هیئت علمی دانشگاه آیت الله بروجردی با بیان این که از هر پنج ازدواج ثبت شده در بروجرد دو مورد آن به طلاق می انجامد، بر لزوم استفاده از ظرفیت دانشگاه های موجود در شهرستان برای آموزش به خانواده ها تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۷    
دو عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد در فهرست سرآمدان علمی کشور در سال 1397 قرار گرفتند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد گفت: واقعیت این است که بودجه بالای خوزستان برای این است که دولت بتواند با آن تولید درآمد کند تا به صورت ملی از آن بهره ببرد و در واقع سود خاصی نصیب مردم خوزستان نمی شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۷:۳۶    
گروه سیاسی عضو هیئت علمی جامعة المصطفی(ص) با اشاره به نقش انقلاب اسلامی و رهبری امام(ره) در ابطال نظریه جدایی دین از سیاست گفت: تشکیل حکومت جمهوری اسلامی ...
کیهان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۴    
سرلشگر شهید سیدموسی نامجوی در 26 آذر ماه 1317 در محله کولیور بندر انزلی به دنیا آمد. وی به زبان های فرانسه و انگلیسی آشنایی داشت و در زمان پیروزی انقلاب، عضو هیئت علمی دانشکده افسری بود ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۷:۳۲    
نصف جهان: ابراهیم فیاض دوباره جنجال ساز شده است. او در نشست سلبریتیسم به شدت به صداوسیما حمله کرده است. ششمین نشست از سلسله نشست های بررسی آسیب های اجتماعی در ایران با موضوع تخصصی سلبریتیسم با حضور و سخنرانی دکتر ابراهیم فیاض، مردم شناس و عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی: ما باید بین فرهنگ فاطمی و نظام تعلیم و تربیت رابطه برقرار کنیم و نقش این نظام تربیتی را در فرهنگ فاطمی به طور جدی دنبال کنیم
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه آمریکا در برجام ثابت کرد برای گرفتن امتیاز های بیشتر از ایران طمع دارد، گفت: متاسفانه حتی بعد از این عهدشکنی آمریکا، هنوز یک عده از مسئولان درس عبرت نگرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران دستگیری مرضیه هاشمی خبرنگار پرس تی وی را عقده گشایی دیگری از سوی امریکا قلمداد کرد و این حرکت را بدون هر گونه تاکتیک و استراتژی مشخصی از سوی دولت واشنگتن دانست.
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: منابع آبی مورد نیاز کشاورزان و حقابه آنها باید تامین شود اما رهاسازی موقت زاینده رود راهکار درستی نیست. مسئولان استان باید به فکر سرمایه گذاری در حوزه های تامین منابع آب پایدار برای شهروندان باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۷    
عضو هیئت علمی گروه پژوهشی تاریخ و تمدن غرب پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی اخیرا درباره موضوع اصول فلسفه و روش رئالیسم سخنرانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۷    
یک عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت: تعلیم و تربیت امری سهل و ممتنع است و مهمترین مشکل بر سر راه تعلیم و تربیت جدی نگرفتن تعلیم و تربیت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۵    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در نشست جایگاه تخیل در فلسفه سیاسی گفت: فلسفه سیاسی را می توان فلسفه تخیل جمعی در حوزه عمومی دانست که با حاکمیت قانون شناخته می شود.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۲    
“مباحثات” نوشت: گری کارل (محمد) لگنهاوزن، استاد فلسفه و عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی قم، متولد 3 می 1953 میلادی در شهر نیویورک است که از 28 سال پیش در ایران سکونت دارد. او بخشهایی از فلسفه اسلامی را با غلامرضا اعوانی و آیت الله مصباح یزدی گفتگو و فراگرفته است ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۷    
شاخص : عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: با استانی شدن انتخابات ضعف هایی که این مجلس و قانون انتخابات دارد برطرف نمی شود؛ از جمله بحث هزینه کرد تبلیغاتی حتی شدیدتر خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۴    
عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت معتقد است که توان فنی تولید موتورهای الکتریکی در کشور وجود دارد و توسعه حمل و نقل برقی به عنوان جایگزینی برای خودروهای احتراقی، نیازمند حمایت مالی دولت است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۱    
گروه فعالیت های قرآنی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان این که نجات انسان در به کار گرفتن عقل و خرد است، یکی از نعمت ها را نام نیکی دانست که خداوند روی زبان مردم می اندازد و گفت: خوشنامی یکی از نعمت های خداوند است کمااینکه پول تاثیری بر خوشنام بودن ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۰    
سنندج - عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج گفت: مردمی بودن مهم ترین ویژگی انقلاب اسلامی ایران است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۶    
چهلمین نشست شنبه های انقلاب روز گذشته با موضوع رشد و تعالی انسانی میزبان صاحب نظرانی در این حوزه بود. نشستی که در خبرگزاری فارس برگزار شد و سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۹:۱۸    
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از قم ، حجت الاسلام سید سعیدرضا عاملی عصر امروز در دیدار آیت الله سبحانی مرجع تقلید شیعیان که در دفتر معظم له برگزار شد ...
گلستان 24   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۵    
یک عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: بررسی ها بیانگر این است که غیرفعال شدن پروتئین سبزمان به تأخیر فرآیند تجزیه کلروفیل و در نتیجه سبز باقی ماندن برگ های گیاه منجر می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز با اشاره به اینکه کمتر از یک درصد از آب های زیرزمینی جزو منابع آب شیرین است،گفت: در منابع آب یک محدودیت خاصی وجود دارد و هر آبی جزو منابع آب شیرین نیست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: دولت های جمهوری اسلامی از دولت زمان جنگ، سازندگی، اصلاحات و عدالت محور عمدتاً کارامد بودند، اما دولت کنونی کارآمد نیست.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۲    
برنامه چرخ ، این هفته مرزهای زمینی یک برنامه ترکیبی را خواهد شکست. بخش اصلی برنامه این هفته به آسمان ها و ردپایی که ما ساکنان زمین در آن بجا می گذاریم می پردازد. ...