یکشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۱:۰۵May 2019 19

جدیدترین‌های «عضو هیئت علمی»

خبرگزاری مهر   ۵۷ دقیقه پیش    
قزوین- عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: تولید محتوا در فضای مجازی نیازمند پشتیبانی هوشمندانه توسط نیروهای خلاق و انقلابی است.
شاخص نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاخص : عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) در قزوین گفت: دشمن ذهن و قلب افراد را هدف قرار می دهد و برای تحقق اهدافشان اتاق فکری راه انداخته تا ذهن مردم جامعه را درگیر کند.
ایکنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاست و اقتصاد حجت الاسلام والمسلمین محمد عابدی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در یادداشتی تاکیدکرد: بر خلاف برداشت های آفت زده ای که دین و قرآن را مانع آزادی اجتماعی و سیاسی بشر معرفی می کنند، حقیقت این است که اصولاً یکی از مهم ترین اهداف قرآن کریم تامین آزدی بشر است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم - عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه با بیان اینکه برای استقلال و روی پای خود ایستادن بسیار سختی کشیده ایم، افزود: امروز اقتدار آمریکا و رژیم اشغالگردر برابر چشم جهانیان درهم شکسته است.
پرس شیعه   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برنامه رهیافت رادیو گفت و گو با موضوع تعارضات دین و مدرنیته در اندیشه های سیاسی و سکولاریسم روی آنتن رفت. به گزارش شیعه پرس، برنامه رهیافت رادیو گفت و گو با موضوع تعارضات دین و مدرنیته در اندیشه های سیاسی و سکولاریسم و با حضور محمد محمدرضایی عضو هیئت علمی و استاد دانشگاه تهران و حسن یوسفیان به ...
ایکنا   ۶ ساعت پیش    
گروه اندیشه عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با تأکید بر فقدان آموزش رسمی در نگارش مقالات دایرةالمعارفی، گفت: هیچ آموزشی برای تعلیم نگارش مقالات دایرةالمعارفی نداریم و کسانی که در این حوزه مقاله نوشته اند ...
ایکنا   ۶ ساعت پیش    
گروه اندیشه عضو هیئت علمی دایرةالمعارف اسلامی به تبیین شاخص های مقالات دایرةالمعارفی پرداخت و بیان کرد: تفاوت این مقالات با مقالات دیگر زبان ساده و به دور از تکلف آن هاست. دایرةالمعارف فرآورده مطالب در مورد یک موضوع است؛ لذا لازم است که خلاصه و زبانش بی تکلف باشد.
آنا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) به این پرسش پاسخ داد که آموزه های دینی چطور لباس فرهنگ بر تن می کنند؟
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست نابودی تالاب ها را از عوارض اکولوژیک سیلاب ها برشمرد و افزود: علت جاری شدن سیل هم جنگل تراشی، سدسازی شخم و کشاورزی در جهت شیب است.
شفقنا   ۷ ساعت پیش    
شفقنا رسانه- نشست تخصصی روند پژوهش های ارتباطی در ایران با حضور مهدی محسنیان راد، عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق؛ حسام الدین آشنا، مشاور رسانه ای رئیس جمهور؛ سید محمد دادگران ، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد و حسینعلی افخمی ...
آنا   ۹ ساعت پیش    
مقاله عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان در ژورنالSpringer با نمایه ISI، شاخصQ2 و Hi 52 به چاپ رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه ارتباطات دانشکده اجتماعی دانشگاه تهران گفت: ظرفیت های فضای مجازی برای نقد منصفانه جامعه نسبت به خطای مسئولین، بسیار زیاد است.
معنای زندگی در یازدهمین برنامه سری جدید خود، جمعه 27 اردیبهشت، با اجرا و کارشناسی دکتر سید محمد تقی موحد ابطحی میزبان دکتر مهدی بنایی قطب آبادی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی بود تا به موضوع نسبت میان شعر و ادبیات و معنای زندگی بپردازند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: نشست سواد رسانه ای تولید محتوا، آموزش عمومی با حضور عضو هیئت علمی دانشگاه سوره برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه معارف عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد گفت: مولانا اعتقاد دارد که عشق ناموس آفرینش است، یعنی همه چیز در عشق متمرکز می شود، عشق معیار و حقیقت است و خداوند انسان ها را با عشق می سنجد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یاسر نوروزی، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، محقق 39 ساله تفرشی توانسته در پروژه های مختلف حضور داشته و علاوه برآن مطالعه درباره اقتصاد و علوم اجتماعی را فراموش نکرده است ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه دانشگاه عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در نشست این دانشگاه در نمایشگاه قرآن، به بیان تفاوت عرفان کاذب با عرفان الهی و آثار مثبت اندیشی و مؤلفه های لازم برای معنادار کردن زندگی پرداخت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قم - عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه گفت: رعایت ادب در حرم های اهل بیت(ع) و مکان های مقدس به دلیل حضور فرشتگان واجب است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۳    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری می گوید: رباعیات اصیل و فلسفی خیام این خصوصیت را دارد که آدمی را به اندیشیدن مجدد فرا می خواند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه با بیان اینکه فرشتگان واسطه فیض الهی در عالم کائنات هستند، اظهار داشت: اعتقاد به فرشتگان مانند اعتقاد به خداوند و رسولش واجب و ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
عضوهیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی باتاکید بر اینکه انتشار اسامی دریافت کنندگان تسهیلات اشتغال روستایی گام مثبتی از سوی وزارت کار بود،گفت:همه دولتمردان روی به شفافیت بیاورند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر گفت: بدون انجام تحقیقات علمی دانشگاهی نمی توان تولید موفقی داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فتح اللهی گفت: عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس سال گذشته به دلایل نامعلوم در آمریکا بازداشت شد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل ازسازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ، در این جلسه دو اصل پیشتازی و خودآگاهی به عنوان دواصل واقعی و دواصل خودشناسی و پرستیژ به عنوان دواصل غیرواقعی مطرح و به مساله موفقیت شغلی پرداخته شد . ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات معتقد است: رشته های میان رشته ای باید در قالب یکسان ایجاد شوند.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رجبی، عضو هیئت علمی موسسه پژوهش های برنامه ریزی و اقتصاد کشاورزی، با بیان اینکه دلیل اصلی مشکلات تنظیم بازار عدم اجرای کامل قانون انتزاع است، تأکید کرد: بر اساس قانون مسئولیت تنظیم بازار محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی سپرده شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۹    
عضو هیئت علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بوعلی سینا، به مناسبت بزرگداشت حکیم عمر خیام، بیان کرد: خیام از شاعران، دانشمندان و ریاضی دانان برجسته قرن 5 هجری قمری است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۲    
یک عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور بجنورد گفت: اختصار نویسی در فضای مجازی، یکی از تهدیدات زبان امروزی است. جلیل مسعودی فرد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه به دلیل بالا بودن سرعت ارتباطات، افراد در فضای مجازی از اختصار نویسی استفاده می کنند ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه معارف عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ساری گفت: معنای تدبّر در قرآن این است که جای خودمان را در مباحث قرآن پیدا کرده و مسیر خود را بیابیم، آیا از ابراریم یا از فجار، آیا از متقین هستیم یا فاسقین.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مردم نیوز :به وضعیت شیوع ایدز در کشور اشاره کرد و افزود: متأسفانه وضعیت خوبی نیست و در مرحله هشدار قرار داریم. عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اشاره به چرخش نحوه انتقال ویروس اچ آی وی در کشور، گفت: در گذشته بیشترین نحوه انتقال این ویروس از طریق معتادان تزریقی بود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه صداوسیما می گوید: اگر در گذشته انحصار جریان رسانه ای در اختیار رسانه های جریان اصلی بوده، اما اکنون می توان پایان دوران انحصار این رسانه ها را با صدای بلند اعلام کرد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی پنجمین گشت تحقیقاتی کاوشگر خلیج فارس، یکی از زیستگاه های اصلی مرجان های منزوی (مرجان فنجانی) در خلیج فارس کشف شد. به گزارش ایسنا، دکتر عبدالوهاب مقصودلو ...
معنای زندگی در نهمین برنامه سری جدید خود، چهار شنبه 25 اردیبهشت، با اجرا و کارشناسی دکتر سید محمد تقی موحد ابطحی میزبان دکتر میثم سفید خوش، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی بود تا به موضوع تنهایی بپردازند.
زریان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سرویس ایران- محمد فاضلی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در یادداشت زیر می نویسد: در این یادداشت، یکی از راه های خفن پولدار شدن به شما هم یاد بدهم، چیزی شبیه آشپزی است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: رسانه موفق افکار عمومی را هدایت می کند و رسانه جریان اصلی در این موضوع تا حدودی موفق عمل کرده است. به گزارش ایرنا، افسانه مظفری اظهار کرد: رسانه های جریان اصلی همچنان تاثیر گذار هستند و همچنان خبر را بسط می دهند ...
پایگاه اطلاع رسانی رادیو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: مسکن یک صنعت منطقه ای و کمترین ارز بری را نسبت به سایر بخش های اقتصادی مملکت دارد.
ابنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی(ص) گفت: حضرت خدیجه سلام الله علیها با شناختی که از رسول خدا(ص) داشتند، تمام سختی ها را به جان خریدند و با ایشان ازدواج و تمامی اموال خود را در راه خدا انفاق کردند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: تا یک دهه قبل امکان پیوند عضو برای بیمار مبتلا به اچ آی وی، وجود نداشت و این قبیل بیماران به دلیل ضعف سیستم ایمنی، فوت می کردند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، متن پیشِ رو، آخرین بخش از سلسله مباحث اقتصاد نرخ ارز است که توسط حسین صمصامی، ایراد شده است. در چند جلسه ای که خدمت شما بودیم، را دربارۀ بحث اختلاف نرخ تورم داخلی و خارجی بحث کردیم. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه سیاسی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: این تصور که فکر کنیم عینا مدل هایی مشابه جمهوری اسلامی ایران در سایر کشورها یا نقاط دنیا تشکیل شده به نظر صحیح نمی آید بلکه گفتمان اسلام سیاسی در حال گسترش و توجه است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان با اشاره به دست های پنهان در واردات محصولات تراریخته گفت: متاسفانه مافیای انحصاری وارد کنندگان اجازه نمی دهند که محصولات وارداتی تراریخته برچسب دار شوند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی فرهنگستان علوم اسلامی با تاکید بر این که تلاش به منظور تحقق ثبات سیاسی به معنای چشم پوشیدن از مقاومت و روحیه انقلابی نیست، گفت: نقش آفرینی مردم، مسئولان، نخبگان و رسانه های جمعی از عوامل کلیدی رونق تولید است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا زندگی- یک متخصص مغز و اعصاب گفت: هشت تا 10 درصد مبتلایان به پارکینسون زیر 40 سال و 2 تا سه درصد از آن ها زیر 20 سال هستند. به گزارش شفقنا به نقل از باشگاه خبرنگاران ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: هدف از برگزاری کرسی ترویجی، ارتقای فرهنگ مباحثه میان اساتید بوده و آنان را به سمت رسیدن به تمدن نوین اسلامی سوق می دهد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد تهران، با بیان اینکه برای توسعه باید نیروی انسانی را به سرمایه انسانی تبدیل کنیم، گفت: فقدان اخلاق مبتنی بر فضیلت، ضعف نیروی انسانی، تبدیل نکردن نیروی انسانی به سرمایه انسانی و اختلال در اعتماد عمودی و افقی مانع توسعه است.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش همسو نیوز ؛ اختتامیه هکاتون فین تک اسلامی به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی عصر امروز، 27 اردیبهشت از ساعت 17:30 تا 20 واقع در بخش دانشگاهی نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام واعظی در نشست نقد کتاب درآمدی بر فلسفه سیاسی اسلامی گفت: پس از انقلاب اسلامی مطالعات سیاسی در جامعه ما اوج گرفت اما در زمینه فلسفه سیاسی تولیدات مان متوازن نبوده است. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
تنش میان ایران و آمریکا بالا گرفته و به مسأله اول عرصه سیاسی و موضوعی مهم در سیاست جهانی بدل شده است. تهران – اقتصادبرتر – 27 اردیبهشت 98 جامعه خودی، نُخودی، بیخودی (محمد فاضلی – عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی) ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه اجتماعی - عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: برای استفاده از فناوری ها و تکنولوژی های جدید ارتباطی باید بحث تأخر فرهنگی را در نظر بگیریم، به این معنا که آمادگی فرهنگی برای خود ایجاد کرده تا بتوانیم از این وسایل و ارتباطات جدید استفاده کنیم.