شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۸:۴۷Jul 2018 21

قم فردا (qomefarda.ir)

مهمترین خبرهای قم فردا بر روی ایمیل شما

قم فردا 29 اسفند 1393 قم فردا 29 اسفند 1394 قم فردا 2 فروردین 1395 قم فردا 1 فروردین 1396 قم فردا 1 فروردین 1397 قم فردا 31 اردیبهشت 1397 قم فردا 31 خرداد 1397 قم فردا 1 تیر 1397 قم فردا 2 تیر 1397 قم فردا 3 تیر 1397 قم فردا 4 تیر 1397 قم فردا 5 تیر 1397 قم فردا 6 تیر 1397 قم فردا 7 تیر 1397 قم فردا 8 تیر 1397 قم فردا 9 تیر 1397 قم فردا 10 تیر 1397 قم فردا 11 تیر 1397 قم فردا 12 تیر 1397 قم فردا 13 تیر 1397 قم فردا 14 تیر 1397 قم فردا 15 تیر 1397 قم فردا 16 تیر 1397 قم فردا 17 تیر 1397 قم فردا 18 تیر 1397 قم فردا 19 تیر 1397 قم فردا 20 تیر 1397 قم فردا 21 تیر 1397 قم فردا 22 تیر 1397 قم فردا 23 تیر 1397 قم فردا 24 تیر 1397 قم فردا 25 تیر 1397 قم فردا 26 تیر 1397 قم فردا 27 تیر 1397 قم فردا 28 تیر 1397 قم فردا 29 تیر 1397 قم فردا 30 تیر 1397 
  ۱۰ دقیقه پیش    
نماینده سابق مجلس با اشاره به اینکه دولت به دور از جناح بندی های سیاسی ، نیروهای قدرتمند اقتصادی را وارد میدان کند، گفت: چشم دوختن به آنسوی مرز ها ...
  ۱ ساعت پیش    
قم فردا:
  ۱ ساعت پیش    
قم فردا:
  ۱ ساعت پیش    
قم فردا:
  ۱ ساعت پیش    
قم فردا:
  ۱ ساعت پیش    
قم فردا:
  ۱ ساعت پیش    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۱۷    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، قطعنامه 598 در اواخر تیرماه سال 1366 به تصویب شورای امنیت سازمان ملل رسید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۷:۰۱    
آیت الله سیدمحمد سعیدی اظهار داشت: با نشستن پشت میز و تشکیل جلسات بی خاصیت مشکلات مردم حل نمی شود؛ با مفسدان اقتصادی از خدا بی خبر نمی توان با نرمی برخورد کرد
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۶    
قم فردا: استاد اخلاق حوزه با تاکید بر لزوم استمرار طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری در طول سال، گفت: طلاب جوان در زمان تحصیل علوم حوزوی به خوبی و با قدرت مبانی دینی را کسب کنند و تنها به گرفتن نمره اکتفا ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۶    
قم فردا:احمد امیرآبادی گفت: بی شک پذیرش FATF سخت ترین شرایط و فشارها را برای کشور رقم می زند
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۶    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۶    
در کشورهای پیشرفته بخش قابل توجهی از منابع درآمدی دولت ها از طریق اخذ مالیات بدست می آید، اما در ایران بدلیل نواقصی که در نظام مالیاتی وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۸    
قم فردا: 9 راهکار ساده برای کاهش مصرف برق و انرژی در منزل می تواند منجر به صرفه جویی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۹    
قم فردا: امام جمعه کرمانشاه، گفت: هیچ کدام از کارها توانمندی قرآن را ندارد لذا باید به قرآن مستمسک شویم و از آن درس بگیریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۲    
هفتمین سالگرد شهدای واحد اطلاعات عملیات لشگر 17 علی بن ابی طالب علیه السلام عصر روز جمعه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۹    
قم فردا: رسانه رسمی حوزه باید سراغ این مطالب برود که ما در حوزه در حال چه کاری هستیم؟ چه رابطه ای با حکومت داریم؟ و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل ثبت احوال استان قم با اشاره به اینکه متقاضیان تا پایان سال برای ثبت نام کارت ملی مهلت دارند، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۵    
قم فردا: ولنگاری و بی بند و باری در تئاتر تنها به پوشش و حجاب ختم نمی شود و امروز شاهد کارهایی هستیم که نه تنها به فرهنگ کمکی نمی کنند بلکه ویران کننده سالها فرهنگسازی انقلاب اسلامی ایران هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۹    
قم فردا: بازیگر فیلم "چهارشنبه 19 اردیبهشت" گفت: وضعیت سینمای امروز وضعیت تلخی است اما تا ما تلخی را نچشیم متوجه شیرینی نخواهیم شد پس بدانید که این مرحله نیز به زودی به فراموشی سپرده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۷    
قم فردا: حجت الاسلام حسینی قمی در سخنانی با اشاره به اهمیت شفاف سازی اقتصادی در سیره امیرالمؤمنین(ع)، بر اساس روایتی عدالت حضرت را عامل صف آرایی دشمنان در برابر ایشان معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۴    
قم فردا: مستانه مهاجر، تهیه کننده و تدوینگر سینمای ایران به عنوان داور یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم اوران در الجزایر انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۵    
قم فردا: حجت الاسلام غفارزاده یکی از فعالان تولید و اشتغال در قم است که با لباس روحانیت وارد این عرصه شده و در کنار فعالیت صنعتی، در سطوح عالی حوزه تحصیل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۵    
قم فردا: حجت الاسلام زمانی شاعر جوان آیینی کشور است. او معتقد است اگر شعر خوب و پرمحتوا در زمینه ارزش های دینی در اختیار نداشته باشیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۲    
قم فردا: علیرغم طعم تند فلفل، برخی افراد به خاطر عدم تحمل تندی آن کمتر تمایلی به مصرف فلفل دارند، اما برخی هم بر این باورند که باید برای حفظ سلامت این ادویه در رژیم غذایی گنجانده شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۶    
قم فردا: شهریار پرهیزکار در نقد و بررسی رویکردهای طرح حفظ یک ساله قرآن کریم، نتیجه بخش نبودن و از بین رفتن محفوظات قرآنی را از معایب این روش دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۳    
قم فردا: تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس با یک گل توانست استقلال را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۳    
قم فردا: مرتضی شریفی ستاره 19 ساله والیبال ایران به تیم ورونای ایتالیا پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۷    
قم فردا: از همین حالا باید در انتظار حضورکمپانی ها و البته طرح های بسیار پیش پا افتاده در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بود!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۴    
قم فردا: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس قرارداد خود با این تیم را دو فصل دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۱    
قم فردا: هری فوریستر، مهاجم انگلیسی به عنوان اولین خرید خارجی به تراکتورسازی پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۷    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت مقابله با مفسدان، گفت: دولت با حمایت های مجلس مشکلات مردم را حل کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۱    
قم فردا: دکتر ابراهیم فیاض استاد دانشگاه تهران معتقد است برنامه دورهمی کثیف ترین برنامه از لحاظ اخلاقی است چرا که به ترویج روابط آزاد زن و مرد می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۵۵    
شهردار قم گفت: قرار بود سالی 4 هزار میلیارد تومان به حمل و نقل عمومی کمک شود اما این اتفاق انجام نشد و متاسفانه شاهد هستیم که بسیاری از اتوبوس ها با عمر ده سال و یا بیشتر استفاده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۵۲    
قم فردا: همایون امیرزاده با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۹    
قم فردا: آیا زمان آن فرا نرسیده تا مجریانی که خود همیشه در مقام پرسشگر و مطالبه گر بوده اند، به حواشی پیش آمده و دریافت مبالغ نجومی به طور شفاف و صریح پاسخ دهند؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۳    
قم فردا: جمعی از پرستاران در اعتراض به اجرا نشدن قانون تعرفه های پرستاری توسط وزارت بهداشت، خطاب به مردم بیانیه ای نوشته و از ایشان و مسئولان خواستند در تقاضای اجرای این قانون با ایشان همراه شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت توقع داریم که در زمینه حل مشکلات مردم اقدام جدی کند، و درخواست مجلس از دولت تغییر تیم اقتصادی دولت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۰    
قم فردا: انتشار فایلی صوتی از یکی از نمایندگان مجلس باعث ایجاد حواشی ای در فضای مجازی شده است. در این فایل، این نماینده مجلس با خانمی صحبت می کند که گویا با او روابطی داشته و او را تهدید می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۱۳    
مدیرکل بهزیستی استان قم با اشاره به صدور20 هزار دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان بهزیستی، گفت: پایگاه اورژانس اجتماعی منطقه پردیسان در هفته بهزیستی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۱۳    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۱۳    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۱۳    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۱۳    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۱۰    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۱۰    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۱۰    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۷    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۷    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۷    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۷    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۷    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۷    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۷    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۴    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۴    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۱    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۶:۵۸    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۶:۵۸    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۶:۵۸    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۶:۵۸    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۶:۵۵    
قم فردا:
مشاهده نتایج بیشتر...