یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۰:۲۲Dec 2018 16

جدیدترین‌های «بازنشسته»

انتخاب   ۱ ساعت پیش    
این ژنرال بازنشسته صهیونیستی متهم است که با همکاری دو تاجر سودانی تحت پوشش پروژه های خانه سازی و کشاورزی، بیش از 150 میلیون دلار سلاح و مهمات از قبیل تفنگ، نارنجک انداز، و راکتهای دوش پرتاب به دولت سودان جنوبی و گروه های مخالف آن فروخته است.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش    
آخرین مقاومت بازنشستگان قبل از رفتن! عنوان کارتون محمدرضا میرشاه ولد در خبرورزشی است. 6060
ایرانیان موفق   ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: باید تلاش کنیم در پارالمپیک 2020 تک رقمی شویم.
روزنامه ایران ورزشی   ۷ ساعت پیش    
این حرف ها چیزی از ارزش فغانی کم نمی کند بعد از اشتباهات سریالی داوران فوتبال در لیگ برتر،فریدون اصفهانیان رئیس بازنشسته کمیته داوران تحت فشار است و می گوید چاره ای نیست تا از کمک داور ویدئویی استفاده شود که البته این تکنولوژی هزینه های گزافی خواهد داشت. ...
روزنامه نصف جهان   ۷ ساعت پیش    
نصف جهان: نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرانی که منتظر هستند تا در دایره شمول این قانون، استثنائاتی بوجود بیاید، منتظر چنین چیزی نباشند. زهرا سعیدی ادامه داد: متاسفانه استثنائات قانون دست ها را برای بکارگیری افراد بازنشسته در سمت های مدیریتی کشور باز گذاشته بود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۷ ساعت پیش    
یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در اصلاح قانون منع بکارگیری بازنشستگان به تعیین مرجع تشخیص جایگزین نداشتن بازنشسته ها و تعریف واژه غیرقابل جایگزین بودن باید توجه ویژه شود.
تامین اجتماعی   ۷ ساعت پیش    
همایش 2 روزه اعضای هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر استان فارس با حضور مدیران و مسئولان حوزه های گوناگون در استان هرمزگان برگزار شد.
خبر فوری   ۷ ساعت پیش    
به موجب حکم علیرضا اسماعیلی، محمدمهدی حیدریان، تهیه کننده و صاحب نظر سینما، به سمت ریاست گروه سینمایی فرهنگستان هنر منصوب شد. به موجب حکم علیرضا اسماعیلی، محمدمهدی حیدریان، تهیه کننده و صاحب نظر سینما، به سمت ریاست گروه سینمایی فرهنگستان هنر منصوب شد.
خبرگزاری تابناک   ۸ ساعت پیش    
بی گمان برای آنکه بتوان این قانون را به خوبی اجرا کرد، باید دستگاه ها نظارتی نیز فعال تر نقش آفرینی کنند؛ اما آیا گزارشی از برخورد دستگاه های نظارتی با متخلفین از این قانون منتشر شده و آیا اساساً برخوردی صورت پذیرفته است؟ ...
خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
پرسنل بازنشسته و کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد صبح امروز در اعتراض به مسئله کلاهبرداری خرید اراضی شاندیز برای کارکنان این دانشگاه تجمع کردند.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
معاون وزیر با بیان اینکه هم اکنون حتی یک فرد بازنشسته در وزارت کشور در حال فعالیت نیست، گفت: انتخاب 14 استاندار برای وزارت کشور اقدامی دشوار بود که متناسب با ظرفیت وزارت کشور و هر استان این امر محقق شد.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
معاون وزیر کشور گفت: با دستور وزیر کشور نسبت به پایان کار و قطع همکاری همکاران بازنشسته که حدود 79 نفر در مجموعه وزارت کشور بودند اقدام شد و امروز هیچ نیروی بازنشسته ای در وزارت کشور مشغول به کار نیست.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
کرج - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور گفت: در حال حاضر هیچ نیروی بازنشسته ای در وزارت کشور وجود ندارد.
ایلنا   ۹ ساعت پیش    
کانون صنفی فرهنیگان گیلان با صدور بیانیه ای از مطالبات کارگران بازنشسته حمایت کرد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
گزارش عملکرد یکساله مازوچی و کمیسیون اقتصادی شرکت ها، مجامع و امور املاک و مستغلات و نیز تاکید حکم جدید در تشکیل جلسات مستمر نشان می دهد این وظیفه خطیری است که نیاز به صرف وقت و حضور تمام وقت مسولین آن دارد؛ لذا حضور فردی بازنشسته در این منصب به طور پاره وقت(حداکثر هفته ای یک روز) مورد سوال ...
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
دومین روز گردهمایی حمایت کارگران بازنشسته تبریز از کاندیداهای ائئلاف برتر دوره ششم هیأت مدیره کانون کارگران بازنشسته تبریز با استقبال گسترده اعضای این کانون در محل سالن اجتماعات برگزار شد.
اقتصاد ملت   ۱۰ ساعت پیش    
شجاعی: انتقال تجربه مدیریتی باید به یک فرهنگ تبدیل شود ایجاد 150 فرصت تبادل تجربه برای صنایع کشور دو اتفاق مهم تحریم و جابجایی مدیران بازنشسته با مدیران جوان؛ انتقال تجربه مدیریتی را ضروری تر می کند. ...
شهدای ایران   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش شهدای ایران ؛ به نقل از روزنامه خراسان؛ به هر دلیلی از حقوق 9.600 میلیونی آقای عزت ا... ضرغامی رئیس اسبق صداوسیما سه میلیون تومان کسر شده که او در نامه ای اعتراضی به رئیس دیوان محاسبات نوشته است: کسر این مبلغ از حقوق من ظلم به مدیری است که دریافتی دیگری جز این جا ندارد.. ...
بازتاب   ۱۰ ساعت پیش    
آیا مرسدس بنز SLR مک لارن را به یاد می آورید؟ این خودرو هنوز هم جزو زیباترین و نمادین ترین گرند توررهای دهه ی قبل است. خودروی یاد شده که با همکاری مرسدس بنز و مک لارن توسعه یافته در سال 2010 و پس از تولید 2157 دستگاه بازنشسته شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۶    
رئیس کمیته ملی پارالمپیک با بیان اینکه انتخابات بدون حاشیه، منظم و خوبی داشتیم، اظهار کرد: به اعتقاد من افراد با تجربه و دلسوز در پست های مختلف کمیته ملی پارالمپیک انتخاب شدند و ما ظرف یک ماه آینده دبیرکل و سرپرست آکادمی ملی پارالمپیک در اولین جلسه معرفی خواهیم کرد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۳    
بهروز برجسته عضو مجمع بین المللی که هم نامزد پست های هیات اجرایی و بازرسی شده بود اما از آنجایی که بازنشسته است، چندی پیش تنها از نامزدی برای بازرسی انصراف داد و امروز از پست هیات اجرایی هم انصراف داد.
بانک ورزش   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۲    
بانک ورزش - رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: باید تلاش کنیم در پارالمپیک 2020 تک رقمی شویم. به گزارش بانک ورزش، محمود خسروی وفا رئیس کمیته پارالمپیک در پایان مجمع انتخاباتی گفت: ورزش معلولین بعد از انقلاب شکل گرفته و یک سند افتخار جهانی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۰    
گروه استان ها- رئیس دادگستری شهرستان شوش ضمن تکذیب وضعیت نامساعد جسمانی بازنشسته هفت تپه، گفت: دستگیری نجاتی ربطی به اعتراضات ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۳۵    
رئیس کمیته پارالمپیک ابراز امیدواری کرد که ورزش معلولین و جانبازان ایران بتواند در المپیک 2020 توکیو در بین 10 کشور برتر دنیا قرار بگیرد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۳۰    
ارائه دهندگان خدمات مشاوره ای یا اشخاصی که به نحو غیرمستقیم با دستگاه های مشمول این قانون طرف قرارداد می باشند، از شمول قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان خروج موضوعی دارند. البته نباید در این موضوع شائبه بکارگیری بازنشسته وجود داشته باشد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۷    
وزیر رفاه در مورد مدیران بازنشسته گفت: 622 هیات مدیره شستا داشتیم که 107 نفر بالای 60 سال سن داشتند. ممکن است خیلی ها افراد فعال و خوبی باشند، اما برخی به سن بازنشستگی رسیده بودند و قرار شد وقت شان را به عنوان مشاور بگذارند و مسئولیت را به جوانتر ها بدهند.
حیات   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۱    
1397/09/24 سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری : سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به بیمه ایثارگران بازنشسته گفت: ایثارگران مشمول این صندوق خدمات بیمه تکمیلی خود را طبق مصوبه هیات وزیران باید از دستگاه محل خدمت دریافت کنند در غیراین صورت می توانند از بیمه تکمیلی صندوق همانند سایر بازنشستگان ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۱    
تهران- ایرنا- مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی شرایط بازنشستگی بانوان در این سازمان را اعلام کرد و گفت: زنان شاغل دارای 55 سال سن در صورت داشتن 20 سال سابقه کار می توانند بازنشسته شوند.
ورزش 3   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۰    
با وجود استعفای محمد رضا ساکت دیگر اعضای بازنشسته فدراسیون فوتبال قصد استعفاء از سمت خود را ندارند و آنطور که از شواهد امر پیداست ساختمان سئول را ترک نخواهند کرد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۶    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: 20 درصد سالمندان زن و 10 درصد سالمندان مرد تنها زندگی می کنند و این نشان دهنده این است که زنان سالمند و بازنشسته شرایط سخت تری نسبت به مردان دارند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۴    
ساری – ایرنا – عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: با اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشسته ها، در آینده نیاز به 100 هزار مدیر جدید خواهیم داشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۰    
آذرماه گذشته و درست در روز پایانی مهلت بازنشسته ها در خداحافظی با صندلی های خود، محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال نیز از سمت خود استعفا داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۴    
آمریکا تحریم هایی را علیه یک ژنرال بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی به خاطر دامن زدن درگیری های داخلی در سودان جنوبی اعمال کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۳    
وزیر رفاه با بیان اینکه در راستای شفافیت قدم برداشته شده اما قدم اولیه بوده است، گفت: اسامی افراد چندشغله و بازنشسته و امثالهم اعلام شده است. باید توجه کرد که با مدیر پروازی نمی توان شرکتی را اداره کرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۵۱    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس علت حذف اجازات خاص مقام معظم رهبری را مراجعات عدیده به ایشان دانست و متذکر شد: این بحث وجود دارد که بعضی از افراد به واسطه تجاربی که دارند برای نظام مهم هستند و به طور کلی در شرایط و حتی در مواردی در سنی نیستند که بتوان آنها را بازنشسته کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۳۸    
عضو فراکسیون ورزش مجلس جدیدترین جزئیات از وضعیت روسای بازنشسته هیئات ورزشی را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۳۵    
تهران- ایرنا- محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و یکی از اعضای مجمع عمومی کمیته ملی پاراالمپیک قبل از آغاز رای گیری اعلام کرد: افراد بازنشسته انصراف خود را اعلام کنند تا مجمع برای یکماه دیگر مجبور به جلسه درباره بازنشسته ها نشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۱    
در مجمع انتخاباتی کمیته ملی پارالمپیک کاندیدا هایی که بازنشسته بودند از حضور در مجمع انصراف دادند.
نصر نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۱۶    
نصر: یک عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور گفت: باید یک کارگروه مرکب از سه قوه تشکیل شود تا به عنوان یک مرجع برای تشخیص مدیران بازنشسته ای که جایگزین ندارند، عمل کند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۱۵    
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی دغدغه افزایش 20 درصدی حقوق بازنشستگان را دغدغه نمایندگان دانست و گفت: این بی انصافی است که یک بازنشسته یک و نیم میلیون تومان حقوق بگیرد و باید در بودجه سال 98 منابع مناسب را در نظر بگیریم.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۷    
تلویزیون رسمی کره شمالی تصمیم گرفته است، در راستای استفاده از جوانان به همکاری خود با خانم ری چون هی ، گوینده مشهور به بانوی صورتی پایان دهد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۵    
ژنرال بازنشسته ارتش آمریکا از تهدید رئیس جمهوری این کشور که گفته اگر برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک تامین هزینه صورت نگیرد، برای ساخت آن سرباز اعزام می کند، انتقاد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۳    
معاون وزیر ورزش متذکر شد که حضور بازنشسته ها در انتخابات کمیته ملی پارالمپیک منع قانونی دارد.
اخبار بانک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۸:۴۵    
یکی از بانک های دولتی برای اخذ ضمانت تسهیلات شرایط جالبی را برای مشتریان گذاشته است.
می متالز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۲:۲۳    
می متالز - مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران (بافق) گفت: هیچ دستگاه دولتی حاضر نیست نیروی بازنشسته را مامور به خدمت کند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۰:۴۷    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز پس از پایان مهلت قانونی بکارگیری بازنشسته ها، فدراسیون تکواندو دست به چند تغییر در بخش های زیر مجموعه خود زد و روسای کمیته مسابقات و آموزش را تغییر داد و در ادامه نیز مدیرکل سابق امور فرهنگی وزارت ورزش روی صندلی دبیر بازنشسته نشست. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۰:۴۲    
نماینده مردم شیراز در مجلس در مورد مرجع تشخیص مسئوولان بازنشسته که جایگزین ندارند، گفت: تشخیص این که فردی در قانون جایگزین دارد یا ندارد، موکول به نشست رؤسای 3 فراکسیون در مجلس است تا بررسی کنند که ورود به این موضوع باید چگونه باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۸:۴۵    
امام جمعه شیراز: جامعه را برای مدت طولانی نمی توان بدون مدیر اداره کرد و اگر مدیری رفت باید به سرعت مدیر دیگری جایگزین او شود.
جنوب نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۷:۴۱    
یک بوشهری جانشین بازنشسته ها در هیات رییسه/ نجفی سئول نشین می شود؟