سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۰۶:۴۲Oct 2018 23

جدیدترین خبرهای «لبنان»

ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز دوشنبه شب فاش کرد، سعود القحطانی مشاور امنیت سایبری سلمان بن عبدالعزیز که روز شنبه از سوی پادشاه برکنار شد، نقش محوری در بازداشت آبان ماه گذشته سعد الحریری نخست وزیر لبنان داشته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۴ ساعت پیش    
در بین بچه های رزمنده، خصوصاً رزمنده های حزب الله لبنان اصطلاح چشم شیدایی معروف است. یعنی کسی که چشم هایش داد می زنند شهید خواهد شد! علی الهادی چنین چشم هایی داشت
شفقنا   ۸ ساعت پیش    
شفقنا- سیدهاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تاکید کرد که این حزب بر این باور نیست که وزارتخانه ها سهمیه شخصیت ها و مذاهب هستند. به گزارش ایرنا، وی روز دوشنبه در اظهارنظری درباره روند تشکیل دولت لبنان گفت که همه وزیران متعلق به همه مردم لبنان است و خدمت باید برای همه باشد. ...
روزنامه اطلاعات   ۸ ساعت پیش    
سرویس خارجی: معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: ما معادله را تغییر داده و به جای اینکه رژیم صهیونیستی در سرزمین دیگری به جنگ بپردازد، ما نبرد را به داخل سرزمین اشغالی بردیم. ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۷    
گروه بین الملل نشست ارزش های تربیتی عاشورا در ضاحیه جنوبی بیروت در لبنان برگزار شد.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۵    
نخست وزیر لبنان: مذاکرات پنج ماهه احزاب سیاسی برای تشکیل دولت ائتلافی در لبنان در جهت یافتن یک راه حل جریان دارد .
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۰    
گیلاد اردان، وزیر امنیت داخلی اسراییل مدعی شد که حضور نظامی ایران و متحدانش در مرز اسرائیل افزایش یافته است. وی ایران را حامی حزب الله لبنان در نزدیکی مزر های اسرائیل دانست و مدعی شد که زرادخانه حزب الله بیش 150000 موشک و راکت دارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۷    
نخست وزیر لبنان تاکید کرد که روند تشکیل دولت با هیچ مانعی رو به رو نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۱    
نخست وزیر لبنان با رد مشکل مربوط به اهل تسنن 8 مارس گفت که تکلیف روند تشکیل دولت طی دو یا سه روز آینده مشخص خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ؛ شیخ علی دعموش نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان اعلام کرد روند تشکیل دولت جدید لبنان نباید به سبب جلب رضایت گروهی که از لبنانی ها باج خواهی می کند ، به تعویق افتد . ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۴    
نخست وزیر لبنان گفت که تشکیل دولت امری ناممکن نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیون المنار، میشل عون رئیس جمهور لبنان گفت: شرایط کنونی ایجاب می کند، فورا دولت را تشکیل و مصلحت ملی را بر دیگر امور ترجیح دهیم.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۳    
چندی پیش بود که خبرگزاری رویترز و برخی منابع اسرائیلی مدعی شدند تعدادی از موشک های بالستیک کوتاه-برد ایران به عراق منتقل شده است. خبری که هم از سوی ایران تکذیب شد و هم مقامات عراقی. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۴    
رئیس هیئت شرعی حزب الله لبنان به موضع گیری درباره روند تشکیل کابینه این کشور پرداخت.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۲    
حوزه/ حجت الاسلام صفی الدین تاکید کرد هیچ کس اجازه ندارد با سرنوشت سیاسی و اقتصادی و اجتماعی لبنان بازی کند و همه باید برای تشکیل دولت و تامین منافع شهروندان لبنان دست به دست هم بدهند.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۷    
نخست وزیر مامور تشکیل کابینه لبنان به موضع گیری درباره روند تشکیل کابینه پرداخت و اینکه روند شکل گیری دولت جدید با مانع روبرو است را رد کرد. به گزارش پرس شیعه به نقل از النشره، سعد حریری نخست وزیر مامور تشکیل کابینه لبنان اینکه روند تشکیل دولت این کشور با مانع روبرو شده باشد را تکذیب کرد. ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۱    
حوزه/ شیخ یزبک با اشاره به مشکلات مردم لبنان در زمینه های مختلف پرسید: مسئولان برای تشکیل دولت و حل مشکلات مردم منتظر چه چیزی هستند؟
ابنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۵    
شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان اظهار داشت: سکوت در برابر جنایت های عربستان در یمن یک نفاق آمریکایی و غربی به شمار می آید.
ابنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۰    
سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تأکید کرد که این حزب با سهمیه بندی وزارتخانه ها مخالف است.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۹    
تحلیلگر جهان عرب با اشاره به اینکه بازگشایی گذرگاه مرزی نصیب میان اردن و سوریه به زیان رژیم صهیونیستی است از بهت اردنی ها از ارزانی کالاها در پایتخت سوریه خبر داده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۸    
بیروت- ایرنا- اختلاف میشل عون رئیس جمهوری لبنان و حزب نزدیک به او با حزب نیروهای لبنانی به ریاست سمیر جعجع بر سر وزارت دادگستری مهم ترین مانع تشکیل کابینه لبنان پس از ایجاد فضای مثبت و تحرکات هفته گذشته شده است.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۰    
درحالی که شبکه خبری فاکس نیوز در گزارشی مدعی شده بود یک هواپیمای متعلق به خطوط هوایی فارس قشم ایران به فرودگاه بین المللی رفیق حریری تسلیحات منتقل کرده است، وزارت راه قطر با انتشار بیانیه ای آن را قویا رد کرد. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۵    
روز یکشنبه، وزارت حمل و نقل قطر شایعه عبور سلاح از تهران به بیروت از طریق دوحه را که توسط یک رسانه وابسته به جریان نومحافظه کار آمریکا مطرح شده بود، تکذیب کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۲    
نماهنگ الحسین یجمعنا ، محصول مشترک عراق، ایران و لبنان با موضوع حماسه اربعین حسینی توسط معاونت رسانه ای حشدالعشبی (بسیج مردمی عراق) منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۹    
بعد از انتشار گزارش ها مبنی بر تشکیل قریب الوقوع دولت جدید لبنان و امیدواری مردم به آن، رایزنی های گروه های سیاسی برای تشکیل دولت بار دیگر دچار تزلزل شده و مشکلات گذشته بار دیگر در عرصه های مسیحی و اهل تسنن احیا شده است.
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۱    
نقاشی کیم جونگ اون رهبر کره شمالی با آرایش زنانه در نمایشگاهی در لبنان
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۸    
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان تاکید کرد که سکوت در برابر جنایات عربستان در یمن نشان دهنده نفاق آمریکا و کشورهای اروپایی است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۱    
وزارت راه و ارتباطات قطر ادعای فاکس نیوز مبنی بر نشستن هواپیمای ایرانی حامل سلاح در قطر و سپس پرواز به لبنان را تکذیب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۸    
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان گفت، پیروزی سوریه علیه تروریسم قدرت محور مقاومت را در برابر اسرائیل تقویت کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۰    
فاکس نیوز مدعی شده یک هواپیمای باری که هفته گذشته در پروازی دو روزه به سوریه، لبنان و قطر سفر کرده، حاوی تجهیزات نظامی بوده است.