چهارشنبه ۱۸ تیرساعت ۰۴:۴۱Jul 2020 8

جدیدترین‌های «مقاومت»

 
رسا   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین حاجتی گفت: دکترین مقاومت مولود خداترسی، تسلیم ناپذیری، تهذیب و بصیرت و نظریه راهبردی امام راحل است.
پرس شیعه   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان در مورد تحولات لبنان و منطقه گفت: آمریکایی ها از طریق تهدید و ارعاب سدی مقابل هرگونه راهکار برای حل بحران لبنان هستند. به گزارش شیعه پرس، سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان شامگاه سه شنبه در مورد تازه ترین تحولات لبنان و منطقه به ایراد سخنرانی پرداخت. ...
موج   ۲ ساعت پیش    
یک کارشناس بورس گفت: در شرایط کنونی مردم فکر می کنند اصلاح سهام ها در بورس آغاز می شود، اما این اثر روانی است و بسیاری دامنه یک میلیون و 800 هزار واحد را مرز مقاومت می دانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
سید مفاومت با اشاره به پیشرفت ها و خودکفایی ایران با وجود 40 سال تحریم ، الگوی ایران را مناسب و فشار های آمریکا را عامل تقویت حزب الله توصیف کرد.
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمانه عاملی / تحلیلگر بازار روند کلی قیمت هر تن فلز روی، صعودی ضعیف برآورد می شود. در چند هفته آتی در صورت افزایش، قیمت فلز روی می تواند اهداف قیمتی در محدوده 2235 دلار را دنبال کند که سه محدوده ممکن است مانع رسیدن به این هدف قیمتی شوند که به آنها مقاومت می گوییم ...
انتخاب   ۴ ساعت پیش    
خاطرات آیت الله هاشمی: عصر آقای [محسن] نوربخش در مورد بیانیه گروه هفت، تلفنی ابراز رضایت کرد. گفتم نباید اعلان رضایت کنیم، بلکه به همان انتقاد هم حمله کنیم، ولی در تماس خصوصی از مقاومت ژاپن و آلمان قدردانی نماییم.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه مقاومت هرگز در برابر آمریکا تسلیم نخواهد شد، تصریح کرد پیروزی های مقاومت به ویژه در جنگ 33 روزه سال 2006 منجر به شکست پروژه آمریکایی در منطقه از گذرگاه لبنان شد .
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فارس : دبیر کل حزب الله لبنان شامگاه سه شنبه طی سخنانی، به تشریح اوضاع کنونی و شرایط اقتصادی لبنان پرداخت و با انتقاد از سیاست های تحریمی آمریکا علیه این کشور گفت که آمریکایی ها از این اقدامات خود متضرر خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی خود درباره اوضاع لبنان و منطقه با اشاره به پیشرفت ها و خودکفایی ایران با وجود 40 سال تحریم ، الگوی ایران را مناسب و فشارهای آمریکا را عامل تقویت حزب الله توصیف کرد.
افکار نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در بدو ورود به جنگ و تجاوز سال 2014 به نوارغزه درصدد آن بود تا این بار، با بهره گیری از شرایط و تحولات سیاسی جدید منطقه، مقاومت را به زانو در آورد، ولی با وجود گذشت 50 روز از جنگ یک بار دیگر دچاراشتباهات محاسباتی شد وسومین شکست پی درپی را در کارنامه خود به ثبت رساند.
آفتاب نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان شامگاه سه شنبه در مورد تحولات لبنان و منطقه غرب آسیا سخنرانی کرد. وی گفت: ایران چهل سال است که در برابر تحریم ها مقاومت کرده است ولی در لبنان ما همین که کمی تحریم و تهدید آمد، دیدیم که برخی از مردم برای تسلیم شدن در برابر آمریکا عجله دارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی خود درباره اوضاع لبنان و منطقه با اشاره به پیشرفت ها و خودکفایی ایران با وجود 40 سال تحریم ، الگوی ایران را مناسب و فشارهای آمریکا را عامل تقویت حزب الله توصیف کرد.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش    
اقتصادنیوز: سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله سه شنبه شب اعلام کرد: الگوی اقتصادی ایران موجب شده است که تهران به مدت 40 سال زیر تحریم های گسترده مقاومت کند.
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ فراکسیون صادقون عراق ترور هشام الهاشمی کارشناس امنیتی را تلاشی برای سوق دادن افکار عمومی به متهم کردن گروه های مقاومت دانست و گفت: ترور الهاشمی احتمالاً صفحه جدیدی از ترور شخصیت های دیگر از قشر های مختلف و ایجاد آشوب باشد.
برترین ها / تقریب   ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سید حسن نصرالله ، دبیرکل جنبش حزب الله لبنان شامگاه سه شنبه در مورد تحولات لبنان و منطقه غرب آسیا سخنرانی کرد. سید حسن نصرالله در ابتدا یاد و خاطره جنگ تموز (جنگ 33 روزه) و شهدای این جنگ و شکست دشمن صهیونیست و طرح خاورمیانه جدید را گرامی داشت ...
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه مقاومت هرگز در برابر آمریکا تسلیم نخواهد شد، تصریح کرد پیروزی های مقاومت به ویژه در جنگ 33 روزه سال 2006 منجر به شکست پروژه آمریکایی در منطقه از گذرگاه لبنان شد .
روزنامه ابتکار   ۵ ساعت پیش    
کیمیا نجفی بورس باز هم رکورد زد، شاخص کل بورس در معاملات روز گذشته با رشد 75 هزار واحدی، عبور مستحکمی از خط مقاومت 1.7 میلیون واحدی داشت و به رقم 1 میلیون و 730 هزار واحد رسید و بار دیگر خبر این بازار را بر سر زبان ها انداخت و سرمایه گذاران را نسبت به رشد بیشتر شاخص دلگرم کرد ...
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه مقاومت هرگز در برابر آمریکا تسلیم نخواهد شد، تصریح کرد پیروزی های مقاومت به ویژه در جنگ 33 روزه سال 2006 منجر به شکست پروژه آمریکایی در منطقه از گذرگاه لبنان شد .
وزارت کشور   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور با تاکید بر اینکه همه ما مسئول اجرای دقیق و هوشمند اهداف عالیه دولت هستیم؛ گفت: باید با احساس مسئولیت و تعهد بالا در صحنه های سیاسی و اجتماعی کشور حضور داشته باشیم و منشا امید و اعتماد اجتماعی در کشور شویم.
کیهان   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بزرگان عشایر و قبایل شرق سوریه خواستار مقاومت همه مردم علیه اشغالگران آمریکایی و ترکیه ای و اخراج آنها از خاک سوریه شدند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان سه شنبه شب اعلام کرد: الگوی اقتصادی ایران موجب شده است که تهران به مدت 40 سال زیر تحریم های گسترده مقاومت کند.
به گزارش سلام نو به نقل از تسنیم، شبکه المنار از لحظاتی پیش پخش زنده سخنرانی سید حسن نصرالله را آغاز کرد. مهمترین محورهای سخنرانی نصرالله: ما در آستانه سالگرد جنگ 33 روزه هستیم و در آن یادواره پیروزی های به دست آمده که منجر به شکست پرژوه آمریکایی در منطقه از دروازه لبنان شد را گرامی می داریم ...
تقریب   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گردان های حزب الله عراق در بیانیه ای تاکید کرد که اتهام پراکنی ها علیه مقاومت در زنجیره ترور مخالفان حضور آمریکا در عراق، خط مشی آشکار رسانه های معاند است.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
دکتر صالحی با بیان اینکه جای جای استان ایلام یادمان دفاع مقدس است، گفت: زندگی و راه شهدا و مقاومت و پایداری خانوادهای معظم شهدا درسی برای اندیشیدن به آرمان های بزرگتر است.
کیهان   ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه همفکری جریان مستندسازی جبهه مقاومت در کافه نخلستان اوج با حضور مستندسازان و مسئولان حوزه های مختلف مستند برگزار شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت:اهمیت حوادث تاریخی به عنوان یک عبرت تاریخی برای همگان روشن است، که تنها راه عزت و سعادت مردم ما در گرو ایستادگی و مقاومت آنها در برابر دشمنان انقلاب و نظام اسلامی است.
سلام نو / ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، گردان های حزب الله عراق روز سه شنبه در بیانیه ای با بیان اینکه که دروغ های خون ریزان (آمریکا و اسرائیل) نیروهای مقاومت را از انجام وظیفه شرعی، اخلاقی و ملی خود باز نخواهد داشت، اتهام دست داشتن گروه های مقاومت در ترور الهاشمی را رد کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
محمد البخیتی: آمریکا از القاعده و دیگر گروه های تروریستی برای ضربه زدن به جنبش های مقاومت استفاده می کند.
وارث   ۸ ساعت پیش    
صفحه اینستاگرام منتسب به بیانات امام خمینی(ره) نوشت: امروز باید لباس محبت دنیا را از تن بیرون نمود، و زره جهاد و مقاومت پوشید، و در افق طلیعه فجر تا ظهور شمس به پیش تاخت و ضامن بقای خون شهیدان بود. امام خمینی(ره) 11 فروردین 1367
ایکنا   ۸ ساعت پیش    
شیخ نعیم قاسم طی مصاحبه ای نقش برجسته سردار شهید قاسم سلیمانی را در حمایت از مقاومت لبنان در جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی و در مبارزه با تروریسم در سوریه و کل منطقه، مهم و اثرگذار توصیف کرد.
از نظر من از محورهای مهم پیام حضرت آیت الله خامنه ای ذکر و اشاره رهبر معظم انقلاب اسلامی به عقلانیت این مقاومت است که منافع ملت خود را در نظر می گیرد و همچنین همزمان، از هیچ حقی از حقوق مشروع خود چشم پوشی نمی کند.
عضو شورای عالی سیاسی یمن با اشاره به حمایت آمریکا از گروه های تروریستی برای مقابله با جبهه مقاومت تاکید کرد که کشورش برای خودکفایی در صنعت تولید پهپاد و موشک های بومی به پیشرفت های قابل توجهی رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
محسن اردستانی، مستندساز حوزه مقاومت مهمترین کارکرد و هدف جشنواره تلویزیونی مستند را تقویت اکران آثار دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در سخنانی گفت واشنگتن به دنبال تقویت گروه های تروریستی است تا با محور مقاومت مقابله کنند.
تا کنون از این شهدای عزیز تنها پیکر 6 تن برنگشته است. شهدایی مثل شهید محمود رادمهر که وقت رفتن به همسرش می گوید: من وقتی به شهادت برسم پیکری نخواهم داشت و دوست دارم گمنام باشم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش النجباء عراق درباره تکرار سناریوی لبنان در عراق هشدار داد و ترور اصحاب رسانه و به قتل رساندن تظاهرات کنندگان را یکی از راهبردهای آمریکا برای تضعیف مقاومت اسلامی در عراق یا ایجاد شک و تردید درباره تلاش های این جریان مردمی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
پرورش شترمرغ بخاطر سهولت در نگهداری و مقاومت در برابر نوسانات دمایی و بیماری ها از مزیت های پرورش شترمرغ است .
معاون دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد، محاصره اقتصادی و گرسنگی که لبنان با آن مواجه است توسط آمریکا و هم پیمانانش برای تحقق اهداف اسرائیل و نابودی مقاومت مدیریت می شود. ...
به گزارش سلام نو به نقل از دفتر اطلاع رسانی نجباء ، نصر الشمری معاون دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء از تصمیم جدید دولت بغداد درباره کرکوک انتقاد کرد. ...
شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت هدف آمریکا از گرسنه نگه داشتن مردم لبنان، نابودی مقاومت است.
برترین ها / ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان در چهاردهمین سالگرد جنگ تموز در سال 2006 در گفت وگو با پایگاه خبری العهد در مورد نقش شهید سپهبد سلیمانی در این جنگ گفت ...
گذار نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
محققان دانشگاه هامبورگ آلمان با یک آزمایش جدید موفق به درک بهتر سیستم های کوانتومی شده اند. به گزارش ایسنا و به نقل از فیز، مقاومت الکتریکی صفر در دمای اتاق؟ ماده ای با این خاصیت، یعنی یک ابررسانا در دمای اتاق می تواند توزیع برق را متحول کند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۶    
جشنواره مالک اشتر در حسینیه عاشقان ثارالله ناحیه مقاومت بسیج بروجرد وتجلیل از فرماندهان ومدیران برتر بسبج ناحیه بروجرد برگزار شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : در آستانه چهاردهمین سالگرد حمله رژیم صهیونیستی به لبنان در جولای 2006 معروف به جنگ 33روزه٬ شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان مصاحبه ای با وب سایت خبری العهد انجام داده است ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع ومعارفه مسئول جدیددفترنمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج آغاجاری برگزارشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون دبیر کل حزب الله لبنان در مصاحبه ای درباره نقش محوری فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در جنگ 33 روزه و رشادت های ایشان و همچنین دخالت کشورهای خارجی در امور لبنان توضیحاتی ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - دفتر رسانه ای شیخ قیس الخزعلی ، دبیرکل مقاومت اسلامی جنبش عصائب اهل الحق عراق امروز (سه شنبه) با انتشار توئیتی، ترور هشام الهاشمی ، تحلیلگر برجسته امنیتی عراق را محکوم کرد.