شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۰:۱۱Oct 2017 21

معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما (dpp.irib.ir)

معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 26 اسفند 1394 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 25 اسفند 1395 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 30 فروردین 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 اردیبهشت 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 خرداد 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 تیر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 مرداد 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 1 شهریور 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 1 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 2 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 3 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 4 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 5 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 10 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 11 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 12 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 15 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 16 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 20 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 22 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 23 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 24 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 25 مهر 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 26 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۲    
مستند داستانی "من می مانم " به تهیه کنندگی و کارگردانی فاطمه مرزبان کاری از سیمای گلستان جمعه 28 مهر ماه ساعت 21:30 از شبکه "مستند" پخش می شود .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۲    
فیلم تلویزیونی " جاده لغزنده است" برای اولین بار از شبکه سوم سیما پخش می شود. . این تله فیلم روز پنج شنبه 27 مهر ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۲    
" شمع حرم خانه " ویژه برنامه ی محرم، به مدت 30 دقیق ه روز جمعه 21 مهر ماه ساعت 12 از شبکه دو سیما پخش می شود ویژه برنامه ی محرم، به مدت 30 دقیق . عوامل این مستند تدوین
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۲    
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، دکتر علی دارابی امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل صداوسیمای مرکز ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۲    
تله فیلم "جاودانگی به مدت 87 دقیقه روز پنج شنبه 27 مهر ماه از شبکه سه سیما ساعت 10 پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۰    
مجموعه مستند 10 قسمتی "ایلام" از امروز سه شنبه 25 مهر هر روز ساعت 22:30 و تکرار آن روز بعد ساعت 13:30 از شبکه امید پخش می شود .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰    
جلسه برنامه ریزی ساخت سریال آیت الله طالقانی با حضور مسئولان قائم مقام سیمای استان ها ، مدیرکل طرح و برنامه سیمای استان ها، مدیرکل و قائم مقام مرکز البرز و عوامل ساخت این سریال برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۹    
رییس سازمان صدا و سیما ، به پیشنهاد معاون امور استان های این سازمان ، در حکمی حمید قربانی جم را به سمت "مدیرکل صدا و سیمای استان خراسان شمالی" منصوب کرد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۵    
در آستانه اربعین حسینی با راه اندازی سه دستگاه فرستند 200 وات دراستان خوزستان امکان دریافت برنامه های رادیو اربعین فراهم شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۱    
امام جمعه کیش گفت: رسانه ملی محلی برای پیگیری جریان های عدالتخواهانه و انقلابی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۸    
فیلم تلویزیونی "پلاگ" به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد تولید صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری، سه شنبه 25مهر ماه ساعت 13 از شبکه نمایش سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۸    
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزخلیج فارس، فریدون همتی درنشست صمیمی با شورا ی معاونین صداوسیمای مرکزخلیج فارس افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۸    
مستند داستانی نبرد بیست ونهم از تازه ترین تولیدات سیمای خلیج فارس با حضور فرماندهان ارشد نیروی دریایی سپاه رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۸    
معاون امور استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در سفر به استان مرکزی با خانواده شهید سعید مسلمی از شهدای مدافع حرم دیدار و از صبر و شکیبایی آنان تجلیل کرد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۸    
مستند پروفسور سمیعی به کارگردانی فریدون قدیمی تولید سیمای مرکز گیلان در فصل دوم جشنواره تلویزیونی مستند خوش درخشید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۷    
معاون امور استان های صدا و سیما گفت: برنامه ریزی و مدیریت شبکه ها بر اساس برنامه پنج ساله توسعه از مهمترین محورهای کار مراکز استانی است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۰    
مستند تلویزیونی " گذر از دره ها " عنوان برنامه ای ایست که به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا محمدپور در سیمای مرکز آذربایجان غربی تولید و از روز یکشنبه 23 مهر ماه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۰    
با افتتاح دوفرستنده دیجیتال در بافت، پوشش دیجیتال برنامه های صدا وسیما در استان کرمان به بیش از 94 در صد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۰    
معاون امور استان های رسانه ملی: دانش افزایی اولویت رسانه ملی و شبکه های استانی در تولید برنامه های مختلف است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۰    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان این فیلم به تهیه کنندگی امیر طیبی و نویسندگی و کارگردانی عمار خطی با موضوع حفظ ارزش ها و باورهای دینی با پشت سر گذاشتن تصویر برداری به مرحله تدوین رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۵    
فرهنگ شهادت و ایثار و همچنین فرهنگ بومی استان گلستان در ماه محرم را در تله فیلم "یک خواب کوچولو" از شبکه نمایش به نظاره بنشینید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۵    
رییس سازمان صدا و سیما به پیشنهاد معاون امور استان ها، دکتر امیرهوشنگ آذردشتی را به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای استان مرکزی منصوب کرد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۵    
مراسم تکریم و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش با حضور دکتر دارابی معاون امور استان های رسانه ملی و جمعی از مدیران کیش برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۲    
تابستان 96 شبکه های سراسری 370 ساعت از تولیدات شبکه های استانی سیما را روی آنتن بردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۲    
مجموعه پویا نمایی 13 قسمتی دراز گوش و عرعرک تولید مرکز همدان از 15 مهرماه شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:05 از شبکه دو سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۲    
مستند "خاک سبز" از تولیدات صدا و سیما در جشنواره محیط زیستی Agro film اسلواکی افتخار آفرید . Agro film Nitra
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۲    
آئین معارفه معاون برنامه ریزی و نظارت ، معاون امور مالی و اداری ، معاون فضای مجازی و سرپرست مدیریت طرح و برنامه و نظارت صداوسیمای استان مرکزی برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۲    
در راستای شعار سال و عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل مستند "بهشت بیابان" به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی قدرت باقری در صدا و سیمای مرکز ایلام تولید شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۰    
همزمان با دومین سالگرد سردار شهید مدافع حرم "حسین همدانی" ، روز پنج شنبه 13 مهر مستند "حبیب" ساعت 12:10 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۰    
مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان گفت: با تلاش همکاران واحدهای مختلف مرکز کرمان محرم امسال با تولید برنامه های مختلف محرمی و همچنین پخش زنده عزاداری مردم شهرستان های مختلف استان در مجموع 14 هزار 470دقیقه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۰    
ا وسیمای مرکز آذربایجان غربی در دهه اول محرم با ساماندهی 11 گروه تصویر برداری و 4 گروه خبری و تولیدی در مرکز استان و شهرستان ها توانست اوج دلدادگی مردم متدین آذربایجان غربی به سرور و سالار شهیدان را ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۰    
فیلم تلویزیونی "شعله در باد" تولید سیمای مرکز گیلان امروز ساعت 18 از شبکه امید سیما پخش می شود . عوامل برنامه :
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۰    
همزمان با دهه محرم و عزاداری خالصانه مردم ولایتمداراستان زنجان، صحنه های ناب دلدادگی و ارادت دلسوخته گان مکتب عاشورا از پایتخت شور و شعور حسینی به سراسر جهان مخابره شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۰    
فیلم مستند شرح مولانا " ساخته کاوه حدادی تولید سیمای مرکز لرستان به مدت 30 دقیقه امروز چهارشنبه 12 مهر ماه ساعت 20:30 از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۰    
صدا و سیمای مرکز ایلام با تولید و پخش ده هزار دقیقه برنامه ،شور و شعور حسینی مردم استان در دهه اول محرم را را به نحو مطلوبی منعکس کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۵:۰۰    
صدا وسیمای فارس با تولید و پخش 16 هزار دقیقه برنامه در خدمت مخاطبان استانی با موضوع محرم و عاشورا بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۰    
در این همایش از 24 نفر از مسئولان هیئت ها ، مداحان و هنرمندان فعال در عرصه فرهنگ عاشورایی قدر دانی شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۰    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش ، مراسم عزاداری مردم شریف جزیره کیش در سوگ شهادت سید و سالار شهیدان آقا ابا عبدالله الحسین (ع) از شبکه کیش و شبکه های سراسری صدا و سیما و همچنین بخش های ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۷:۲۰    
معاون امور استان های صدا و سیما گفت: صدا و سیمای یزد یکی از مراکز برتر رسانه ملی در مراکز استانی است که با قابلیت ها و توانمندی های ویژه خود می تواند به قطب تامین نیرو و برنامه سازی شرق کشور تبدیل ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۰    
مراسم عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام در روز تاسوعا با حضورهیات های مذهبی، جوانان و ارادتمندان به ساحت مقدس امام حسین علیه السلام و اهل بیت در تکایا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۰    
سی و چهارمین فرستنده ی دیجیتال خراسان جنوبی در روستای آرک بخش مرکزی شهرستان خوسف با حضور مدیر کل مرکز و نماینده مردم بیرجند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۰    
دو مستند سفر به آمادای و تنهاوش از تولیدات مراکز همدان و سمنان در جشنواره فیلم محیط زیست RoundGlas Samsara Environmental Film Festival -2017 حضور دارند
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۰    
روابط عمومی معانت امور استان های رسانه ملی از انعکاس عزاداری های تاسوعا و عاشورای مردم شهرها و روستاهای مختلف کشور در قالب 1374 ارتباط زنده تصویری با شبکه های سراسری و برون مرزی خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۷    
مراسم عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) امروز چهارشنبه 5 مهر ماه در معاونت امور استان های صدا و سیما برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۷    
صداوسیمای مرکز قزوین برای پوشش زنده ی عزاداری های محرم در ایام تاسوعا و عاشورا تمهیدات ویژه ای پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۷    
مستند "نقش و دست " تولید سیمای مرکز خلیج فارس از مجموعه برنامه های اقتصاد مقاومتی پنج شنبه 6 مهر ساعت 19:30 از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۷    
صدا و سیمای مرکز زنجان در نظر دارد امسال همانند سال های پیش مراسم عزاداری حسینیه اعظم بزرگترین تجمع عزاداری تشیع جهان را به صورت زنده از شبکه استانی و سراسری پخش کند .
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۷    
شبکه های استانی رسانه ملی به منظور تکریم حضور حماسی مردم در آیین های عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۷    
صدا و سیمای مرکز البرز همزمان با روز تاسوعا و عاشورای حسینی، عزاداری مردم مومن استان البرز را به صورت زنده به روی آنتن می برد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۷    
مستند تولید "خاک خوبی ها " از مجموعه برنامه های اقتصاد مقاومتی مرکز چهارمحال و بختیاری امروز سه شنبه 4 مهر ساعت 19:30 از شبکه مستند سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۷    
مدیر کل و جمعی از مدیران صدا و سیما با مهندس تبادار استاندار فارس دیدار و ضمن تبریک مسئولیت جدید به ایشان آمادگی رسانه استانی برای همکاری در پیشبرد اهداف و برنامه های توسعه بخش مدیریت ارشد استان در ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۷    
"آوان" تولید سیمای مرکز کرمانشاه امروز دوشنبه 3 مهر ساعت 18 از شبکه امید سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۷    
سیمای مرکز کرمان به مناسبت هفته دفاع مقدس و محرم برنامه هایی را برای همراهی با مخاطبانش تهیه کرده تا یاد روز های شکوهمند دفاع مقدس و قیام تاریخی امام حسین (ع) را گرامی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۷    
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان سریال ستاره های عاشقی در قالب طنز اجتماعی به مشکلات و معضلات روزمرگی و شغلی جوانان می پردازد. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۷    
مستند "رژینه" تولید سیمای مرکز کردستان به کارگردانی کیوان مجیدی امروز یکشنبه ساعت 20:30 از شبکه افق سیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۷    
مستند 99/997 برنامه ای است 20 دقیقه ای با موضوع اقتصاد مقاومتی که به علل و عوامل تعطیلی بزرگترین کارخانه سرب و روی خاورمیانه که در حاشیه شهر زنجان مستقر است پرداخته و سعی دارد موانع پیش روی راه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۷    
در این سفر یک روزه ایستگاه تلویزیون مزایجان بوانات افتتاح، از طرح همسان سازی فرکانس ایستگاه رادیویی آباده رونمایی و برای تولید مستند شهید مدافع حرم حمید قاسم پور برنامه ریزی شد و ساخت ایستگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۷    
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از پیش بینی برنامه های ویژه ی این مرکز برای پوشش زنده تجمع عزاداران حسینی در نقاط مختلف استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۷    
صداوسیمای مرکز زنجان هر سال با فرا رسیدن ایام محرم برنامه ریزی گسترده ای را برای پوشش عزاداری های پایتخت نشینان شور و شعور حسینی، انجام می دهد . ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۷    
رسانه ی استانی شور وشعور حسینی مردم استان در دهه اول محرم را به نحو شایسته ی از شبکه استانی صداوسیمای مرکز ایلام منعکس خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۷    
شبکه خاوران به مدت یک هفته وقایع و رشادت های هشت سال جنگ تحمیلی را در قالب برنامه های مختلف تدارک و پوشش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۷    
رئیس مرکز سیمای استان های رسانه ملی در بازدید از بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز همدان با اشاره به توانایی های مرکز همدان در ساخت تولیدات رادیویی و تلویزیونی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۷    
صدا وسیمای مرکز آذربایجان غربی با رویکرد تبیین ابعاد مختلف قیام امام حسین (ع) و پوشش مراسم عزاداری های هیات های مذهبی ویژه برنامه های متنوعی را برای همراهی با مردم عزادار در ایام سوگواری ابا عبدا.. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۷    
صدا و سیمای مرکز گلستان، ویژه برنامه هایی را برای هفته دفاع مقدس تهیه و تولید کرده است. "به رنگ خاک" "خانه محبت" در بخش رادیوی فارسی و برون مرزی این مرکز رادیو گرگان " نمایش ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۷    
سیمای مرکز خراسان جنوبی با دو ویژه برنامه ایام محرم را میهمان خانه های عزاداران حسینی استان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۷    
در بزرگداشت هفته دفاع مقدس صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ویژه برنامه های مختلفی را برای این هفته پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۷    
معاون سیمای صدا و سیمای مرکز اصفهان از انعکاس خبری برنامه های هفته دفاع مقدس و ماه محرم از طریق صدا و سیمای مرکز اصفهان خبر داد. هفته دفاع مقدس ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۷    
با فرا رسیدن ایام محرم و آغاز عزاداری و سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) و یاران باوفای آن حضرت، صدا و سیمای مرکز سمنان ویژه برنامه هایی را به همین منظور تهیه و تدارک دیده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۷    
صدا وسیمای مرکز فارس تدارک ویژه ای برای دهه اول محرم دیده است. سیمای فارس در محرم ویژه برنامه های رادیو فارس در دهه اول محرم عملکرد واحد خبر فارس در محرم
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۰    
مستند تولیدی سیمای مرکز خراسان رضوی با عنوان "طبیعت نگران" پنج شنبه 30 شهریور از شبکه مستند سیما پخش می شود .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۰    
تله فیلم 90 دقیقه ای "جزیره گنج" تولید صداوسیمای مرکز آبادان روز جمعه 31 شهریور ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۰    
صداوسیمای مرکز قزوین برنامه های ویژه ای برای هفته دفاع مقدس پیش بینی نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۰    
صدا و سیما ی مرکز یزد با تولید و پخش برنامه های مختلف به انعکاس شور حسینی مردم دارالعباده می پردازند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۰    
با فرا رسیدن ایام محرم و آغاز عزاداری و سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) و یاران باوفای آن حضرت، صدا و سیمای مرکز گلستان ویژه برنامه هایی را به همین منظور تدارک دیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۰    
صدا وسیمای فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه های خاصی تدارک دیده و پخش می کند. برنامه های رادیو فارس در هفته دفاع مقدس برنامه های واحد خبر مرکز فارس
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۰    
این مستند از مجموعه برنامه های اقتصاد مقاومتی در خصوص پارچه بافی سنتی یا به زبان محلی توبافی ، یکی از مهمترین صنایع دستی استان خراسان جنوبی است به طوری که تنها صنعت دستی این استان است که نامزد دریافت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۰    
صدا و سیمای مرکز البرز با برنامه ای ویژه ای هفته دفاع مقدس را گرامی می دارد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰    
فیلم تلویزیونی" سفر" ساعت 13 روز چهارشنبه 29 شهریور ماه از شبکه نمایش سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰    
مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری از تهیه و پخش دو ویژه برنامه شهر عشق و اینجا کربلاست همزمان با ماه محرم در شبکه های استانی سیما و صدای این مرکز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲    
.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲    
به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و تقدیر از جانفشانی ها و رشادت های یادگاران هشت سال دفاع مقدس صدا و سیمای مرکز سمنان برنامه های متنوعی را در هفته دفاع مقدس تدارک دیده است. 8 ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲    
با توجه به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و سالروز آغاز هشت سال فداکاری و ایثار برای دفاع از میهن اسلامی، صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در راستای گرامیداشت این هفته و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت برنامه های ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای استان مرکزی، حوزه معاونت سیما در این مرکز ویژه برنامه با نوای کاروان را با حضور کارشناسان مذهبی، پیرغلامان حسینی و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس تقدیم مخاطبان می کند . ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۸    
سیمای مراکز استان ها در طول هفته دفاع مقدس، مجموعه ای از بهترین آثار سینمایی با محوریت جنگ تحمیلی را روی آنتن می برند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۸    
مستند "به عمل برآید " از تولیدات سیمای مرکز لرستان با موضوع اقتصاد مقاومتی ،امشب ساعت 23:30 از شبکه امید سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۸    
معاون امور استان های صدا و سیما، ابلاغیه ضوابط اجرایی و محتوایی برنامه سازی و پیشنهادات نوآورانه برنامه سازی در هفته دفاع مقدس را به مراکز رسانه ملی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۶    
مستند تولیدی مرکز کردستان با عنوان "پشت سد رکود" از مجموعه برنامه های اقتصاد مقاومتی امروز یکشنبه 26 شهریور ساعت 20:30 از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۶    
مستند تلاشگر تولید سیمای مرکز کهگیلویه و بویر احمد به کارگردانی مجید عکاف زاده امروز یکشنبه 26 شهریور از شبکه مستند پخش می شود. 19:30 24 11:30 ا
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۶    
مستند تلویزیونی ( گلین ) با هدف آشنایی مخاطبان با آداب و رسوم و نمادهای ایل قره پاپاق در مراسم عروسی به تهیه کنندگی ، کارگردانی و نویسندگی مهدی حیدری در سیمای مرکز آذربایجان غربی تولید شد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۶    
برگزاری جشنواره تولیدات استانی فرصتی است تا برنامه سازان با تلاش مضاعف و صرف وقت گامی در جهت شکوفایی و ایجاد خلاقیت و نوآوری در برنامه سازی ها بردارند و با ارزیابی برنامه سازان بتوان این هنرمندان را ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۶    
با هدف استفاده وجذب بیشتر مخاطبان ، امکان دیدن و شنیدن برنامه های شبکه استانی صدای مرکز ایلام رادیو نمای استان ماهواره ای شد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۴    
با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد , فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان محلی دفتر نمایندگی خبری صداو سیما در روستای علی اباد پیشکوه شهرستان تفت افتتاح شد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۴    
مستند "فرش ترکمن" با شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، در خصوص اهمیت و جایگاه فرش ترکمن و نقش اساسی در اقتصاد خانواده به مدت 20 دقیقه در سیمای گلستان تهیه و تولید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۴    
مراسم پایانی اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی ، پنجشنبه شب با حضور مقامات مختلف کشوری و لشگری در اصفهان برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۴    
مستند "میگو بس " تولید صدا و سیمای مرکز بوشهر روز پنج شنبه 23 شهریور ساعت 19 از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۴    
مستند " سینا 1 " تولید صدا و سیمای مرکز کیش با محوریت اقتصاد مقاومتی امروز چهارشنبه 22 شهریور ساعت 22:30 از شبکه امید سیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۴    
پانزدهمین اجلاسیه پیرغلامان حسینی با حضور مهمانانی از 34 کشور در سالن کوثر اصفهان آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۴    
بزرگترین ودرواقع ، هوشمندانه ترین ویژگی جشنواره بیستم انتخاب استان کردستان وشهرسنندج بود . اینکه استانی انتخاب شد که هزاران شهید ازجوانان برومند میهن از ارتش وبسیج وبخصوص سپاه ، برای امنیت آن ...
مشاهده نتایج بیشتر...