جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۶:۴۱Jun 2018 22
 

معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما (dpp.irib.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۵    
مستند سفال لاله چین با محوریت اقتصاد مقاومتی ، امشب ساعت 18:30 از شبکه چهارسیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۵    
مستند " سینا 1 " تولید صدا و سیمای مرکز کیش با محوریت اقتصاد مقاومتی چهارشنبه 30 خرداد ساعت 22:30 از شبکه چهارسیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۵    
صدا وسیمای مرکز کرمان در ماه مبارک رمضان 34 هزار و 851 دقیقه برنامه تولید و پخش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۵    
صدا و سیمای مرکز گیلان با تهیه و پخش 25952 دقیقه برنامه در ماه ضیافت الهی به تعهدات خود عمل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۴۵    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در دیدار با مدیرکل ، معاونین و جمعی از مدیران صداوسیمای مرکز زنجان ضمن بیان این موضوع که رسانه ها در مقابله با توطئه های دشمنان نقش مهمی را دارند گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۴۵    
صدا و سیمای مرکز لرستان برنامه های متنوعی را برای فصل تابستان تدارک دیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۵    
علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز از تولید و پخش بیش از 4 هزار دقیقه برنامه در صدا و سیمای مرکز البرز درایام ماه مبارک رمضان خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۵    
مدیرکل صدا وسیمای مرکز قم در نشستی با خبرنگاران استان، فعالیت های این مرکز در ماه مبارک رمضان را تشریح و ویژه برنامه های تابستان 97 را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۵    
مدیر کل صدای استان ها گفت: امسال صدای مراکز استان ها با برنامه با تولید 4950 ساعت ویژه برنامه در ماه رمضان، همراه مخاطبان خود بودند
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۱    
مستند یاقوت کویر به تهیه کنندگی سیدمحمدنظامی، سه شنبه 29 خرداد از شبکه چهار سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۱    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر تجهیزات و زیرساخت های صداو سیما به منظور سیگنال رسانی بهتر در استان بوشهر تقویت شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۱    
صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی امسال نیز همچون سال های گذشته در ماه مبارک رمضان با برنامه های مختلف و متنوع در قالب های مختلف رادیویی و تلویزیونی مهمان سفره های روزه داران استان بود. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۱    
صدا و سیمای مرکز سمنان در ایام ضیافت الله با تدارک ویژه برنامه هایی در هنگام افطار و سحر ، شب های با فضیلت قدر و یوم الله روز قدس با مردم خدا جو و روزه دار استان همراه بود . قرار عاشقی" " ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۱    
مستند " نگین توران" از تولیدات صدا و سیمای مرکز سمنان سه شنبه 29 خرداد ساعت 22:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۱    
رمضان ماه مغفرت، ماه مهمانی و بندگی بندگان صالح پروردگار پایان یافت و تلاش و فعالیت دست اندرکاران ویژه برنامه های تولیدی این ماه مبارک ماندگار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۱    
دکتر علیرمضانی و شورای معاونین صدا وسیمای مرکز کرمان از آغاز تصویر برداری سریال موریانه ها از تولیدات سیمای مرکز کرمان بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۱    
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، این مرکز با همه توان و آمادگی لازم در ماه مبارک رمضان توانست فضای معنوی و پر نشاطی را برای مخاطبان ایجاد کند .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۶:۴۱    
سید محسن لطیفی گفت : صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی همراه با دیگر شبکه های رادیویی و تلویزیونی رسانه ملی تلاش کرد در ماه مبارک رمضان با پخش برنامه های متنوع در بهترین ساعات معنوی در کسب فیوضات ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۱۱    
رئیس مرکز سیمای استان ها گفت: امسال و در مجموع شاهد تولید و پخش 11 هزار ساعت ویژه برنامه مناسبتی ماه رمضان در مراکز استانی صدا و سیما بودیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۷    
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، "قصه های پهلوان" تولید سیمای شبکه آفتاب عنوان مجموعه نمایشی ویژِه گروه کودک و نوجوان است که به تهیه کنندگی سعید حران اف از روز دوشنبه 28 خرداد هر روز ساعت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۷    
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین اقدامات این مرکز را در ماه مبارک رمضان مطلوب و گسترده ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۷    
در نشستی با حضور دکتر دارابی معاون امور استان های رسانه ملی، اعضای شورای عالی بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما معرفی شدند .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۶    
مستند "مزرعه آبی" تولید مرکز خوزستان از مجموعه برنامه های اقتصاد مقاومتی از شبکه چهار سیما پخش می شود . یکشنبه 27 خرداد ساعت 18:30
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۷    
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزخلیج فارس ، "عیدانه " ویژه برنامه ای است ترکیبی نمایشی در دوقسمت 90 دقیقه ای بمناسبت عید فطر وتعطیلات این عید بزرگ از ساعت 18تا 30 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۷    
صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، ویژه برنامه های مختلفی را در واحدهای صدا، سیما و رادیو برون مرزی برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۷    
ویژه برنامه های مختلفی به مناسبت عید سعید فطر در معاونت های سیما ، صدا ، خبر و فضای مجازی صداوسیمای مرکز اصفهان برای مخاطبان تولید و پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۷    
صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری، ویژه برنامه های متنوعی برای عید سعید فطر در نظرگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۷    
صدا وسیمای فارس با ویژه برنامه خاص و مخاطب پسند روزهای پرفیض و با برکت ماه مبارک رمضان را پشت سر می گذارد و به استقبال عید سعید فطر می رود .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۷    
همزمان با حلول عید سعید فطر صدا و سیمای گلستان با سه ویژه برنامه "عید ماه مهربانی"، " عید بندگی " و " شهد وصال " با بخش های متنوع بصورت زنده و مستقیم به استقبال این عید بزرگ می رود. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۷    
نشست های بررسی عملکرد یک ساله و برنامه های پیش روی حوزه های ستادی معاونت امور استان های صدا و سیما با حضور دکتر دارابی برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۷    
عید بندگی ویزه عید سعید فطر از ساعت 18 تا 19:30 به تهیه کنندگی عبدالحسن رفیعی نزاد و گویندگی وحیده حسینی و علیرضا بحرانی از صدای مرکز بوشهر پخش می شود .آیتم های این برنامه : آداب و رسوم عید سعید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۷    
اقامه نماز عید فطر در مراکز استان ها از طریق شبکه های استانی و سراسری به صورت زنده پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۴    
در ایّام ماه مبارک رمضان، با حضور علی میرزایی فرماندار تفرش، ابوالقاسم ایمان پور بخشدار مرکزی تفرش و مسئولین صداوسیمای استان ،ایستگاه دیجیتال صدا وسیمای روستای فرک افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۴    
همزمان با عید سعید فطر ویژه برنامه های زنده عید بندگی و عیدخوبان از صداوسیمای دنا پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۹    
صدای مراکز استان ها در روز قدس امسال با تولید و پخش 5 هزار و 760 دقیقه برنامه و هزاران ساعت گزارش و ارتباط زنده، سهم عمده ای در انعکاس فریاد ملت ایران علیه ظلم صهیونیست ها داشتند .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۹    
سیمای مراکز استان ها با برنامه ریزی گسترده و افزایش تعداد ارتباط های زنده با شبکه های سراسری و بین المللی، توانستند در روز قدس به خوبی انزجار ملت ایران از اشغال گری های صهیونیست ها منعکس کنند .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۹    
مدیر اداری معاونت امور استان ها به عنوان مدیر برتر اداری واحدهای تهران صدا و سیما معرفی شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۶    
با تجهیز 42 گروه خبری در سطح استان وتجهیز 15 گروه تولیدی وپنچ گروه رادیویی واستقرار دو واحد سیار تلویزیونی ودودستگاه اس آن جی توانست حضورباشکوه مردم دیار کریمان رابه شکل شایسته ای در حمایت از مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۲    
مینی سریال 6 قسمتی "بوی تاک " از روز یکشنبه 13 خرداد هر شب ساعت 21 و تکرار آن روز بعد در ساعت های 9 و 15 از شبکه تماشا پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۲    
صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در روز جهانی قدس نسبت به انعکاس و پوشش رسانه ای این رویداد مهم و حضور روزه داران در حمایت از مردم فلسطین برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است .
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۲    
در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به فرمان حضرت امام (ره) روز جهانی قدس نامگذاری شده است ، صدا و سیمای مرکز زنجان برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۲    
صدا و سیمای فارس با پخش ویژه برنامه های " تا رهایی" و "آرمان قدس" این روز را گرامی می دارد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۲    
همزمان با روز جهانی قدس، ویژه برنامه های مختلفی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید و پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۲    
صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی همزمان با سالگرد ارتحال جانسوز امام خمینی (رض) و سالگرد قیام خونین پانزدهم خردادماه برنامه های ویژه ای برای مخاطبان خود در نظر گرفته است .
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۲    
همزمان با فرارسیدن ایام شهادت حضرت علی (ع) و شب های پرفضیلت قدر، سیمای شبکه تابان با تولید و پخش ویژه برنامه های مراسم احیاء تلاش می کنند تا اوقاتی سرشار از معنویت را برای مخاطبان روزه دار و شب زنده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۲    
به گزارش روابط عمومی مرکزسیستان و بلوچستان در سوگ آفتاب عنوان ویژه برنامه ایست که در 14 خرداد و15 خرداد در سالگرد ملکوتی امام خمینی ( ره ) و قیام خونین 15 خرداد از شبکه استانی هامون به روی آنتن می ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۲    
صدا وسیمای فارس به مناسبت شب های قدر ویژه برنامه های را پخش می کند. " خورشید حقیقت " " باران اجابت " " شب های قدر "
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۲    
صدا وسیما ی گلستان همزمان با بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیان گذارکبیر انقلاب و قیام خونین 15 خرداد 42 مجموعه برنامه هایی را برای این ایام تهیه و تدارک دیده است . "هجر آفتاب" رادیو گرگان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۲    
شبکه استانی سیمای مرکز خلیج فارس بمناسبت لیالی پربرکت قدر وایام شهادت حضرت علی (ع) مراسم احیاء شب های قدر را از مسجد جامع بندرعباس بصورت زنده ومستقیم تقدیم بینندگان می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۲    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان سیمای این مرکز در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان مراسم احیا و قرآن به سر از حسینیه ابوالفضل (ع) دامغان را بصورت زنده از ساعت 23 پوشش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۲    
صدا و سیمای مرکز کهکیلویه و بویر احمد در سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد به بیان سیره بنیانگذار انقلاب اسلامی و زمینه های وقوع قیام 15 خرداد می پردازد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۶:۱۹    
به مناسبت فرارسیدن شب های قدر ، ویژه برنامه های مناسبتی این ایام از شبکه شما به روی آنتن می رود. به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۹    
در سالروز ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و نیز سالروز قیام خونین 15 خرداد صدا و سیمای مرکز اردبیل ویژه برنامه های متعددی را برای گرامیداشت این ایام تدارک دیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۹    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری از تولید و پخش برنامه های مختلفی، همزمان با شب های قدر، ایام ضربت خوردن و شهادت حضرت علی (ع) و سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، در رسانه استانی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۹    
رادیو چی چست در شب های پر فیض قدربا استقرار واحد سیار رادیویی شب اول احیاء را از مصلی امام خمینی (ره) ارومیه و شب های دوم و سوم را از حسینیه دانشگاه علوم پزشکی و حسینیه اعظم عاشقان ثارالله سپاه شهدا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۹    
شبکه های رادیو و تلویزیونی با فرمت دیجیتال در روستای فراموشجان چادگان و روستاهای مزرعه کیماسی و سکان شهرستان فریدونشهر استان اصفهان قابل دریافت شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۹    
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، سیمای شبکه آفتاب در آستانه لیالی پر برکت قدر و ایام شهادت امیرمومنان حضرت علی (ع) ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۹    
" چلچراغ " ترنم وصل " ایران شهر" " راهی " " شوق دیدار" مثل یک پدر" " در شهر" " یاد یار" "جاودانه ها" روح الله" " آغاز" " قیام خونین " کوچ یار" " جاودانه ها" ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۹    
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، سوگ آفتاب عنوان ویژه برنامه ی زنده تلویزیونی است که به مناسبت رحلت حضرت امام خمینی(ره) ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۹    
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی اصل مهم برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی را مردمی کردن آن دانست. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۹    
مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان در تشریح برنامه های سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)گفت:این مرکز در ایام سالگرد ارتحال معمار بزرگ انقلاب اسلامی برنامه های خاص و ویژه ای را در کنداکتور پخش رادیو و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۶    
رادیو قزوین در روزهای 14 و 15 خرداد برنامه های ویژه ای تدارک دیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۶    
در سالروز ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و نیز سالروز قیام خونین 15 خرداد و همچنین با فرا رسیدن شب های پرخیر و برکت قدر و سالروز شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۶    
موسیقی چلچراغ انقلاب در شبکه دنا ساخته خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۶    
صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در روزهای 14 و 15 خرداد بصورت زنده با پخش ویژه برنامه هایی شخصیت حضرت امام خمینی (ره) و ابعاد قیام تاریخی پانزده خرداد را بررسی می کند .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۳    
صدا و سیمای مرکز البرز با پخش ویژه برنامه هایی در شب های قدر تلاش می کند تا در شب نزول قرآن حال و هوای ویژه ی برای بینندگان و شنوندگان البرزی فراهم کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۰    
فرماندار آشتیان در دیدار با مدیرکل و شورای معاونین صدا و سیمای استان، معرفی توانمندی های این شهرستان از طریق رسانه استانی و ملّی را در توسعه شهرستان آشتیان موثر دانست .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۰    
70 روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال 97 مجهز به فرستنده دیجیتال تلویزیونی و رادیویی شدند
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۵    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان به همراه استاندار گیلان با حضور در روستای تاریخی انبوه از روند ساخت سریال گنج راه شیری بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۵    
"انمیشن برد و باخت"با تکنیک سه بعدی رایانه ای تک قسمتی به مدت 4 دقیقه به کارگردانی محمد صادق حسین پور در صدا وسیمای فارس در حال تولید است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۵    
"جنگ انقلاب " به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی در سیمای استانی دنا تولید و پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۵    
صداوسیمای مرکز قزوین شب های قدر را بصورت زنده در رادیو و تلویزیون پوشش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۶:۴۰    
مجموعه پویا نمایی 13 قسمتی "سفری به سرزمین خون و خاکستر" از روز شنبه 5 خرداد هر روز به استثناء روزهای جمعه ساعت 20:15 از شبکه کودک سیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۰    
دکتر علی عسکری در بازدید از پشت صحنه سریال بانوی سردار بر اهمیت معرفی مفاخر ایرانی برای تقویت هویت ملی و دینی جوانان تأکید کرد . معرفی مفاخر اعتماد به نفس را در جوانان تقویت می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از تولید 61 قسمت مستند رادیویی در شبکه ی استانی صدای مرکز قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۰    
روستای زیبای سیمکان از توابع بوانات استان فارس مجهز به فرستنده دیجیتال با 33 شبکه تلویزیونی دیجیتال شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۰    
اثر موسیقی به نام خرمشهرها در واحد شعر و موسیقی مرکز اصفهان تولید شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۵    
شبکه اصالت و فرهنگ با تولید و پخش برنامه های ترکیبی، نمایشی، موسیقی و مستند سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی می دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۵    
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خوزستان مسلم رحیمی مدیر کل مرکز خوزستان گفت : مرکز خوزستان همزمان با فرارسیدن سوم خرداد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۵    
مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن وماه عبادتها و نیایش های عارفانه و بندگی برنامه های صدا و سیمای خراسان رضوی را در استان تشریح کرد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۵    
صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در سالروز آزادی خرمشهر برنامه های متنوعی برای مخاطبان خود تهیه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۵    
فیلم سینمایی " اشنوگل "روز جمعه 4 خرداد ساعت 18:30 از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۵    
صداوسیمای مرکز اردبیل برای گرامیداشت سوم خرداد، روز ایثار و مقاومت و پیروزی برنامه های متنوعی را تدارک دیده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۵    
صدا و سیمای مرکز البرز با برنامه های ویژه ای در سالروز آزادسازی خرمشهر میهمان البرزنشینان روزه دار خواهد بود .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۵    
صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در راستای گرامیداشت فتح خرمشهر با پخش برنامه های مختلف به پاسداشت سالروز آزادی خرمشهر؛ روز ایثار و مقاومت و پیروزی می پردازد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۵    
صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان ویزه برنامه هایی را به مناسبت سالگرد آزاد سازی خرمشهر تدارک دیده است .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۵    
صداوسیمای مرکز خراسان شمالی در سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان با پخش برنامه های ویژه این حماسه آفرینی را گرامی می دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۵    
صداوسیمای مرکز یزد همزمان با فرارسیدن سوم خرداد ، سی و ششمین سالگرد آزادسازی خرمشهر با تولید و پخش ویژه برنامه های متنوع این مناسبت را گرامی می دارد
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۵    
به مناسبت سوم خرداد و به منظور پاسداشت حماسه ها و پایمردی های دلاور مردان سالیان عزت و شرف دفاع مقدس ، صدا و سیمای مرکز سمنان ویژه برنامه هایی را به این مناسبت تدارک دیده است. " یاد حماسه" ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۵    
دژمقاومت (الف دزفول) عنوان مستند تلویزیونی است که به مناسبت 4 خرداد روز دزفول در صداوسیمای مرکز خوزستان تهیه و تولید شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۵    
به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر برنامه های متنوعی از دوربین و صدای شبکه خاوران به روی آنتن می رود .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۵    
به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر ویژه برنامه های متنوعی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید و پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۱    
مدیرکل صداو سیمای مرکز گیلان با گرامیداشت حماسه غرور آفرین سوم خرداد ویژه برنامه های رسانه استانی گیلان را در این ایام تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱    
در آستانه سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس روز مقاومت، ایثار و پیروزی ، صدا و سیمای مزکز زنجان ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱    
صداو سیمای مرکز ایلام با تولید و پخش برنامه های ترکیبی ، نمایشی ، موسیقی و مستند به استقبال سالروز آزادسازی خرمشهر می رود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۸    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان "ماه نشان" در ماه مبارک رمضان عنوان ویژه برنامه ایست که در لحظه های ملکوتی اذان مغرب از شبکه استانی هامون برای بینندگان تهیه و پخش می شود .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۸    
صدا وسیمای فارس به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر ویژه برنامه های خاصی را تهیه و پخش می کند. " حماسه سوم خرداد " " سلام خرمشهر "
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۸    
صداوسیمای شبکه دنا در سالروز آزادسازی خرمشهر خاطرات حماسه سازان سوم خرداد در برنامه های مختلف تهیه و پخش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۹    
10 اثر از تولیدات رادیویی شبکه های استانی صدای مراکز به مسابقه رادیو تلویزیونی abu راه یافتند. مسخ عروس باران باد ما را خواهد برد جواهر ایل درنا ستاره شو گیاهان هم درد می کشند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۹    
ویژه برنامه "چلچراغ" با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران از شبکه دنا و شبکه شما پخش می شود .
مشاهده نتایج بیشتر...