سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۰۲:۰۶Dec 2018 11

معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما (dpp.irib.ir)

معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 26 اسفند 1394 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 25 اسفند 1395 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 28 اسفند 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 29 فروردین 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 اردیبهشت 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 30 خرداد 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 تیر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 30 مرداد 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 شهریور 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 30 مهر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 30 آبان 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 3 آذر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 4 آذر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 5 آذر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 6 آذر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 7 آذر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 10 آذر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 11 آذر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 12 آذر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 13 آذر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 17 آذر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 18 آذر 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 19 آذر 1397 
  ۹ ساعت پیش    
ویژه برنامه چلچراغ به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سیمای خراسان رضوی روی آنتن می رود
  ۹ ساعت پیش    
مستند داستانی مدافع حرم "پدر قلب من" از تولیدات سیمای گلستان است که به مدت 70 دقیقه در شبکه استانی تهیه و تولید شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
درمسابقه چلچراغ ضمن بازخوانی و یادآوری خاطرات دوران انقلاب با اهداف، آرمان ها و دستاوردهای بومی و استانی انقلاب بیشتر آشنا شوید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۰    
دوره آموزشی فنون کار با دوربین های استودیویی دی 55 با حضور دکتر علیرمضانی مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان ،معاونین و مدیران حوزه فنی در محل این مرکز آغاز به کار کرد .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۶    
مستند "هزار ساله" تولید سیمای مرکز سمنان دوشنبه 19 آذرماه ساعت 21 و تکرار آن روز بعد ساعت 9 از شبکه مستند سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۶    
با حضور رئیس و اعضای مجمع استانداران سراسر کشور از مجموعه برنامه تلویزیونی کارنامه ویژه عملکرد استانداران ادوار مختلف استان بوشهر در چهل سالگی انقلاب اسلامی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۶    
معاونت خبر صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی 50 عنوان گزارش خبری و مستند خبری در راستای معرفی دستاورهای انقلاب از بخش های مختلف خبری شبکه خاوران تولید و پخش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۱    
معاون امور استان های رسانه ملی گفت: کارکنان فضای سایبری سازمان صداوسیما باید هوشمندانه این فضا را رصد و نقاب های رنگین را از چهره دشمنان قسم خورده ملت بزرگ ایران بردارند .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۱    
سفرنامه پیشرفت عنوان برنامه رادیویی است که در خصوص چهل سالگی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن کاری مشترک از رادیو گلستان و رادیو انقلاب با حضور استاندار گلستان تهیه و تولید شد. سفرنامه پیشرفت
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۲    
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در دیدار مدیرکل، معاونان و مدیران شبکه اترک ، تقویت برنامه سازی در صداوسیما را امری ضروری دانست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۲    
برنامه ای در قالب مسابقه با عنوان "ایران من" از رادیو اصفهان تهیه و پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۸    
مستند داستانی مدافع حرم" ابامحسن " به تهیه کنندگی عباس بهرامی و نویسندگی و کارگردانی مینا پرندوش به مدت 60 دقیقه در صدا و سیمای مرکز گلستان تولید شده است
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۸    
فیلم مستند "رویای آهنی" به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه کنندگی میترا روحی منش چهارشنبه 14 آذر ، ساعت 20:30 از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۸    
مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید رادیو زیارت در محل رادیو زیارت واقع در مجموعه فرهنگی هنری صبا با حضور مدیر کل صدای استان ها و مقامات استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۵    
نمایش رادیوئی " خردل" به مدت 45 دقیقه در شبکه استانی صدای مرکز اردبیل تولید شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۵    
درآئینی با حضور دکتر علی دارابی معاون امور استان های سازمان صدا وسیما ، مدیرکل صدا وسیمای مرکز مازندران، مدیران، برنامه سازان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۴    
رئیس سازمان صدا و سیما به پیشنهاد معاون اموراستان ها در حکمی هادی ابراهیمی را به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز مازندران منصوب کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۴    
کارگاه آموزشی- تخصصی فعالان فضای مجازی شبکه های استانی صدا و سیما با حضور اساتید برجسته در مجتمع آموزشی زیباکنار برگزار می شود .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۴    
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، این مستند به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد جلیل اسکندر زاده، دوشنبه 12 آذر، ساعت 21 و تکرار آن روز بعد ساعت 09:00، از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۴    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، این برنامه 10 دقیقه ای به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صورت ضبطی و از رادیو خاوران به روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۹    
کارگاه های تخصصی و هم اندیشی چهارگانه حوزه های سیما، صدا، خبر و فضای مجازی با حضور مدیرکل و کارشناسان مرکز نظارت و ارزیابی صدا و سیما در مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۹    
مستند "از دشت تا غار" تولید سیمای مرکز زنجان امروز شنبه 10 آذر ساعت 22:30 از شبکه افق سیما پخش می شود .
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۹    
رئیس سازمان صداوسیما به پیشنهاد معاون امور استان ها در حکمی علی صادق مقدسی را به سمت مدیر کل صداوسیمای استان البرز منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۹    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در نشست خبری با اصحاب رسانه که با موضوع نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، از تدارک گسترده و برنامه ریزی شبکه استانی برای این مناسبت خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۹    
در نشست بسیج طلاب و روحانیون استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس بر اهمیت نقش رسانه ملی بویژه شبکه خلیج فارس در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بحث و بررسی و تبادل نظر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۵    
معاون امور استان های سازمان صدا و سیما گفت: امور بانوان رسانه ملی در متن کارها قرار دارد، مقوله ای که نه از جنس تشریفات بلکه شامل مسائل استراتژیک و راهبردی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۵    
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، در اختتامیه دومین جشنواره ملّی فانوس در شهر بندرعباس، اثر بابایی به کارگردانی جناب آقای مظفر حسینخانی از تولیدات سیمای شبکه آفتاب ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۵    
مستند " نعمتی به نام کلزا"عنوان برنامه ای است که به تهیه کنندگی و کارگرانی زهرا ایران نژاد و از تولیدات شبکه استانی صدا و سیمای گلستان، پنج شنبه 8 آذر، ساعت 21 از شبکه مستند سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۱    
مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی با اشاره به سالگرد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: وظیفه ما حفظ ولایت فقیه و نظام اسلامی است گناباد ظرفیت تولید مستندهای فاخر دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۰    
مستند مدافع حرم تولید سیمای مرکز مازندران با عنوان " وارث " امروز سه شنبه 6 آذر ساعت 19:30 از شبکه مستند پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۰    
درجلسه شورای معاونان صدا و سیمای فارس با حضور سردار غیاثی از ساره جوانمردی قهرمان پاراالمپیک تقدیر شد و ساخت مستند پرچمدار عفاف آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۰    
طی مراسمی با حضوردکتر علیرمضانی مدیر کل صدا وسیمای مرکزکرمان معاونین و مدیران این مرکز منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۰    
شبکه خاوران تولید و پخش بیش از 10 هزار دقیقه برنامه ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در دستور کار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۰    
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، رئیس مرکز سیمای استان ها طی حکمی حجت الله نادر نیا یگانه را به عنوان سرپرست ارزیابی سیمای استان ها منصوب کرد .
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۰    
صداوسیمای مرکز خلیج فارس بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج ویژه برنامه " یاران ولایت " را پخش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۰    
همزمان با هفته بسیج ویژه برنامه های متنوعی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید و پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۰    
در راستای گرامیداشت هفته بسیج ، صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی با پخش برنامه های مختلف ، ضمن پاسداشت فرهنگ جهاد و شهادت به معرفی بسیج به عنوان شجره طیبه و نهال برآمده از متن انقلاب می پردازند .
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۰    
مراسم آغاز تولید سریال جایزه 3 در روستای برکاده کوچصفهان برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۲    
وُردَ وُرد عنوان مسابقه رادیویی است که هر روز از شبکه رادیویی دنا تهیه و پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۲    
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در اختتامیه پانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه که با شعار توانمندی ایرانی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۲    
دکتر نوبخت در دیدار صمیمانه با دکتر باقرزاده سرپرست صداوسیمای مرکز گیلان با تاکید بر توانایی های این مرکز در زمینه ی تولید آثار فاخر رادیویی و تلویزیونی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۴    
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان امروز در نشست ستاد رسانه ای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان با تاکید بر تبیین دستاوردهای 40 ساله انقلاب ، این مهم را یکی از وظایف اصحاب رسانه استان دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۴    
مدیرکل مرکز در جمع خبرنگاران آزاد مناطق مختلف استان با تقدیر از تلاش آنها در انعکاس بهنگام، دقیق و سریع رویدادهای استان، امیدآفرینی و ایجاد حس وفاق را مهمترین راهبرد خبر در رسانه ملی و استانی دانست ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۴    
بگفته مدیر دفتر و روابط عمومی شبکه قزوین؛ واحد موسیقی و سرود صدا و سیمای مرکز قزوین دو قطعه موسیقی به نام" مرز پر گهر" و " اعجاز باغ " را به مناسبت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی در دست ساخت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۴    
دومین نشست خبری مدیر کل مرکز با محور چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با جمعی از نمایندگان خبرگزاری ها - نشریات و جراید محلی در 30 آبان ماه در دفتر مدیر کل برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۴    
سید حسن ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر و رئیس کارگروه رسانه و فضای مجازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اعلام این مطلب گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۴    
مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس گفت : 6100 دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در این مرکز تولید و پخش شده است
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۳    
طولانی ترین انیمیشن ایرانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صدا و سیمای مرکز اردبیل در حال تولید است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۳    
محسن نصرپور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی در نشست خبری ستاد رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: رسانه ها، بالاترین سطح مسئولیت برای برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۳    
مستند تلویزیونی آپ که در زبان بلوچی به معنای آب می باشد عنوان کاریست از گروه مستند سازان چهل سند که در راستای چهل سالگی انقلاب فعالیت و دستاوردهای شرکت آب وفاضلاب روستایی را به تصویر می کشد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۳    
مدیر کل صداوسیمای مرکز خراسان شمالی برنامه های شبکه اترک با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تشریح کرد
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۳    
هشت مستند تلویزیونی و رادیویی در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در خصوص مدافعان حرم تولید شده است .
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۳    
سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی فراخوان دومین جشنواره ملی پویا نمایی و برنامه های عروسکی تلویزیونی ایران را که اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۹    
برنامه ریزی برای برگزاری هرچه باشکوه تر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از بهمن ماه سال 1396در مراکز استانها آغاز و برنامه های متنوعی در همین راستا تهیه و تدوین شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۹    
**** رادیو انقلاب در ابتدای بهمن کار خود را در فارس آغاز خواهد کرد **** نوای از سپیده تا سحر در گوش فارس زمزمه می شود *** طراحی 40 موشن کلیپ با موضوع دستاوردهای برجسته علمی، صنعتی، پزشکی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۹    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری از تولید و پخش 18 هزار و878 دقیقه برنامه، ویژه گرامیداشت چهلمین سالگرد باشکوه انقلاب اسلامی در این مرکز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۹    
چله نشینان عشق عنوان ویژه برنامه ای رادیویی است که در در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مبارزین و انقلابیون استان مرکزی، شنبه ها ساعت 12:30 تقدیم شنوندگان صدای شبکه آفتاب می شود .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۹    
مدیر کل صدا وسیمای مرکزکرمان با اعلام این خبر در نشست خبری که با حضور مدیر مسئولان جراید محلی و سایت های خبری استان برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۹    
مدیرکل صداوسیمای استان مرکزی در نشست خبری شبکه آفتاب با خبرنگاران و اصحاب رسانه ای استان مرکزی ضمن بیان اینکه باید در زمینه تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی بیش از گذشته تلاش نماییم گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۹    
مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش از تولید بیش از 50 عنوان برنامه به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی در مرکز کیش خبر داد و گفت: ویژه برنامه های دیگری هم در دست تولید است که به زودی به پایان می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۹    
فرماندار شهرستان ایجرود با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۰    
در مراسمی که در صدا و سیمای مرکز گیلان برگزار شد سرپرست صدا و سیمای مرکز گیلان معرفی شد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۰    
طی حکمی از سوی مدیر کل صدای استان ها ، زهرا صفائیان با حفظ سمت به عنوان سرپرست واحد ارزیابی اداره کل صدای استان ها منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۸    
نشست خبری مدیرکل صداوسیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد بااصحاب رسانه و با محوریت برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۸    
جلسه هم اندیشی فرمانده سپاه نینوا استان با مدیر کل صدا و سیمای گلستان برگزارشد و راهکارهای تعامل رسانه ای این دو نهاد بررسی شد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۸    
جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با تلاش رسانه استانی صداوسیما و نشریات و خبرگزاری های با شکوه تر از گذشته برگزار می شود .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۸    
نوزدهمین نشست ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صدا و سیما با حضور نمایندگان بخش های مختلف سازمان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۱    
مستند "بن بست سیمین" تولید سیمای مرکزآذربایجان غربی دوشنبه 28 آبان ساعت 21 از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۱    
مجله هنری فرهنگی "میزانسن" جمعه شب ها از شبکه "شما" پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۱    
استانداران آذربایجان غربی در برنامه تلویزیونی "کارنامه 40" به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، عملکرد خود را برای مخاطبان سیمای آذربایجان غربی بیان می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۱    
نشست مطبوعاتی مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد با اصحاب رسانه و تبیین برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شبکه مهاباد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۱    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش ، غلامرضا کاتب رئیس کمیسیون آیین نامه مجلس شورای اسلامی و عضور شورای نظارت بر صدا و سیمای در نشستی با مسئولان صدا وسیمای مرکز کیش و سازمان منطقه آزاد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۳    
معاون امور استان های صدا و سیما در راستای اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان و سرپرست جدید صدا و سیمای مراکز کرمانشاه و گیلان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۰    
مستند تلویزیونی با عنوان"ریشه در خاک" با موضوع آبخیزداری منابع طبیعی استان اصفهان در مرکز اصفهان تولید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۰    
در آستانه چهلمین بهار انقلاب و همزمان با روزهای پر برکت ماه ربیع الاول فرستنده اف ام 6 برنامه ای در شهرستان سرایان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۷    
استاندار گلستان برای نکوداشت و تکریم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بمنظور حضور در گفتگوی ویژه خبری ویژه برنامه های این ایام با مدیرکل صدا و سیمای گلستان دیدار و از مسائل و دغدغه های استان در امر ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۷    
مستند دشت ارژن تولید سیمای مرکز فارس به مدت 20 دقیقه به تهیه کنندگی احمد اکبرپور و کارگردانی فرید هاشم زاده روز پنجشنبه 24 آبان ماه ساعت 19:30 از شبکه مستند پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۵۷    
فیلم تلویزیونی "خط مقدم" تولید سیمای مرکز خراسان رضوی امروز چهار شنبه 23 آبان ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۷    
ترنم انقلاب ویژه برنامه ترکیبی صدا و سیمای استان است که به مناسبت چهل سالگی انقلاب در شبکه خاوران تولید و پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۷    
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، دکتر علی دارابی در سفر به خوزستان با علی رشاد و احمد اسفندیاری از کارکنان واحد فنی صدا و سیمای مرکز خوزستان که در جنایت حادثه تروریستی اهواز مجروح شده بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۲    
تله فیلم قهرمان کاری از سیمای مرکز گیلان روز جمعه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۵۲    
زندگینامه و شخصیت شهید احسان حاجی حتم لو را بصورت یک روایت داستانی در قالب مستند "طاها" از شبکه مستند سیما ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۲    
دکتر علی دارابی طی حکمی امیر خان محمدی را به عنوان مدیر جشنواره و تبادلات برنامه ای معاونت امور استان ها منصوب کرد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۲    
فیلم سینمایی دا ...آنا ...مادر به تهیه کنندگی و کارگردانی فرشاد صالحی از تولیدات سیمای استانی مرکز چهارمحال و بختیاری (شبکه جهان بین ) است که روز پنجشنبه 24 آبان ساعت 15:30 از ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۲    
شبکه های رادیو و تلویزیونی با فرمت دیجیتال در شهرستان های نطنز و بوئین میاندشت استان اصفهان قابل دریافت شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۷    
معاون امور استان های صداوسیما در نشست با اصحاب رسانه از فعالیت مراکز استانی صداوسیما برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی سخن گفت .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۷    
"کارنامه" نام برنامه ای است که با محوریت نقد و بررسی عملکرد استانداران وقت اصفهان از ابتدای انقلاب تاکنون ، در باشگاه خبرنگاران جوان اصفهان تولید و از شبکه اصفهان پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۷    
بمناسبت حلول ماه ربیع الاول مدیرکل وجمعی از مدیران صداوسیمای مرکز زنجان با آیت الله سید محمد حسینی زنجانی دیدار کردند .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۷    
مجموعه مردم بالا دست تولید شبکه یزد از شبکه مستند پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۷    
18 برنامه تولیدی با ساختار جدید در جدول پخش برنامه های سیمای اصفهان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۵    
نشست خبری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دوشنبه 21 آبان به میزبانی معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۵    
سریال "علی البدل" ساخته سیروس مقدم از شنبه 19 آبان ساعت 20 و تکرار آن روز بعد ساعت 14 از شبکه شما پخش شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۵    
در برنامه رادیویی گفتگوی 9740 با نحوه شکل گیری انقلاب در استان خراسان جنوبی بیشتر آشنا شوید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۵۵    
صدا و سیمای مرکز فارس به منظور پاسداری از ارزش های ایثار و شهادت و ادای دین به سردار عبدا... اسکندری، تولید مستند زندگی این شهید مدافع حرم را آغاز کرد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۵۵    
همزمان با فرا رسیدن سالروز رحلت پیامبراکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت شمش و الشموس حضرت امام رضا (ع)، شبکه آفتاب به منظور ایجاد فضایی معنوی و عرفانی برای مخاطبان خود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۵۵    
صدا وسیمای گلستان به مناسبت 28 صفر و شهادت امام رضا (ع) برنامه های ویژه ای را برای این ایام تدارک دیده است . در بخش رادیوی فارسی و برون مرزی این مرکز "معراج وصال "پاییز هشتم " ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۵۵    
صدا وسیمای فارس به مناسبت 28 صفر و شهادت امام رضا علیه السلام برنامه های خاصی را تدارک دیده است . سیمای فارس در 28 صفر و شهادت امام رضا علیه السلام
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۵    
همزمان با روزهای سوگواری رحلت پیامبر اکرم، شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (علیهم السلام) ویژه برنامه های مختلفی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید و پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۵    
صدا و سیمای مرکز سمنان با تدارک ویژه برنامه هایی به مناسبت رحلت نبی مکرم اسلام (ص) ، امام حسن مجتبی (ع) و حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا المرتضی(ع) با مردم عزادار استان همراه خواهد بود. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۵    
مستند " کیمیای رفیع " تولید سیمای مرکز قزوین روز سه شنبه 15 آبان ساعت 21 از شبکه مستند پخش می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...