پنجشنبه ۰۷ اردیبهشتساعت ۰۳:۵۴Apr 2017 27

معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما (dpp.irib.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۹    
مجموعه پویا نمایی 26 قسمتی "انار بانو" از چهارشنبه 6 اردیبهشت هرروز ساعت 15 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۹    
شبکه تلویزیونی شما رقابت های مهم تیم های لیگ برتری و لیگ یک فوتبال کشور را بصورت زنده برروی آنتن می برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۹    
به منظور افزایش آگاهی مربوط به انتخابات پیش رو و بصیرت لازم برای یک انتخاب شایسته ، صدا و سیمای مرکز گلستان ویژه برنامه هایی را تهیه وتدارک دیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۹    
به همت معاونت برنامه ریزی و امور مالی مرکز، صفحه ویژه انتخابات در سایت صدا و سیمای مرکز یزد راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۹    
فرشید شکیبا - مدیر روابط عمومی معاونت امور استان ها
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۹    
مدیرکل و جمعی از معاونان و مدیران صداوسیمای مرکز قزوین با آیت ا... اسلامی نماینده ی مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۹    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز سمنان این تله فیلم در راستای سبک زندگی و تحکیم بنیان خانواده ، به تهیه کنندگی احمد خراسانی و کارگردانی روح الله فخرو در شهرستان سمنان تصویر برداری شده است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۹    
دکترعلی دارابی معاون امور استان های رسانه ملی با حضور در شورای مدیران صداو سیمای مرکز فارس با بیان اینکه این مرکز در دو سال گذشته پیشرفت های خوبی در بخش های مختلف داشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۹    
مستند " میگو بس " تولید صداو سیمای مرکز بوشهرامروز شنبه 2 اردیبهشت ساعت 19:30 از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۹    
مدیرکل صداوسیمای گلستان از تدارک وسیع صدا و سیمای استان برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
مستند "سیاه خفته " از مجموعه تولیدات مرکز ایلام در راستای شعار سال و عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، امشب ساعت 22:30 ازشبکه مستند پخش می شود .
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۹    
نشست علمی "مناظره های انتخاباتی تلویزیونی؛ تجربه ها، نقدها و راهکارها" در دانشکده ارتباطات و رسانه ی دانشگاه صداوسیما برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۹    
" مستند گردون همت " به تهیه کنندگی و کارگردانی مرتضی مقدس تولید شده در شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی به مدت 20 دقیقه امروز چهارشنبه 29 فروردین ماه ساعت 19:30 از شبکه افق سیما پخش می شود .
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۹    
نماینده ی ولی فقیه دراستان و امام جمعه قزوین در دیدار با مدیرکل، قائم مقام، معاونان و جمعی از مدیران صداوسیمای مرکز قزوین تبیین سبک زندگی اسلامی را مهمترین رسالت رسانه دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۹    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز به همراه جمعی از معاونان و مدیران با حجت الاسلام والمسلمین حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان کرج دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۹    
تولید تله فیلم فاخر " فصل شکار " صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و وبویراحمد به مدت 90دقیقه در روستای الا اباد تنگ سرخ شهرستان بویراحمد آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۹    
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از تولید مستند تلویزیونی شیخ هاشم مدرس قزوینی در سیمای مرکز قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۹    
برنامه مستند رادیویی " نغمه لَر " کاری از صدای مرکز فارس به تهیه کنندگی خانم فاطمه وکیلی به جشنواره کرواسی راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۹    
به منظور افزایش آگاهی مربوط به انتخابات پیش رو و بصیرت لازم برای یک انتخاب شایسته ، صدا و سیمای مرکز سمنان ویژه برنامه هایی را تهیه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۹    
مستند "بوی تلخ چرم" تولید شبکه سهند مرکز آذربایجان شرقی روز سه شنبه 29 فروردین ساعت 19:30 از شبکه افق سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۰    
دکتر علی دارابی معاون امور استان های رسانه ملی طی حکمی آقای سید ابوالحسن موسوی زاده را به سمت رئیس ستاد مرکزی جشنواره تولیدات مراکز استان ها منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۰    
مجموعه مستند " کمی آن سوتر (2)" تولید مرکز فارس امشب ساعت 22:30 از شبکه مستند سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۰    
معاون امور استان های رسانه ملی گفت: نشاط آفرینی و معرفی فرهنگ های بومی محور برنامه های نوروزی شبکه های استانی و شبکه شما بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۵۰    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، نمایش موزیکال بیزیم اِئو در واحد نمایش مرکز در 13 قسمت 30 دقیقه ای تولید شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۵۰    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی، عبدالعزیز صادقی در دیدار با مدیرکل مرکز گفت: هدف اول من از سفر به مشهد زیارت امام رضا (ع) بود و همچنین بحث و تبادل نظر درباره نحوه همکاری با صدا و ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۰    
سریال تلویزیونی" نزدیکی های بهشت" کاری از صدا و سیمای مرکز لرستان است که در 13 قسمت 40 دقیقه ای در مرحله تولید قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۰    
صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در راستای آگاهی بخشی و حضور پورشور مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراها در سه مرحله برنامه های ویژه ای تدارک و پخش می نماید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۰    
با توجه به در پیش بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری، صداوسیمای مرکز زنجان از اواخر سال گذشته برنامه ریزی های گسترده ای بمنظور پوشش رسانه ای و خبری این رویداد مهم ملی انجام داده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۰    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان حسن ظهیری گفت: مرکزگیلان طبق برنامه ریزی ها و با هدف اشراف محتوایی و رسانه ای به جریانات انتخاباتی و نیز تمهید برنامه های شایسته برای2 انتخابات مهم سال 96 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۰    
با توجه به اهمیت انتخابات پیش رو و نقش آن در سرنوشت ملت و کشور ، صدای مرکز سمنان ویژه برنامه "انتخاب با شما" را پخش می کند. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۰    
فیلم مستند "باغبان" با محوریت زندگی و سی سال تلاش عبدالحسین مشهور، آموزگار بهبهانی پایه اول ابتدایی ، روز جمعه 25 فروردین ساعت 20:30 از شبکه مستند پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۰    
مستند 60 دقیقه ای پرندگان تولید سیمای خراسان رضوی به معرفی انواع پرندگان شمال شرق کشور می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۰    
مستند " آینه در غبار " امروز چهارشنبه 23 فروردین ساعت 19:30 از شبکه افق پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۰    
بهرام قوی بنیه مدیر کل صداوسیمای مرکز مهاباد در سخنانی با اشاره به برنامه های انتخاباتی گفت: مرکز مهاباد دربخش های مختلف سیما، صدا، خبر ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۰    
" کنترل هوشمند " عنوان مستندی است که در معاونت سیمای شبکه تابان تولید شده و از شبکه مستند سیما پخش می شود .
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۶:۵۵    
بهار بی آب عنوان مستند است از مجموعه تولیدات مرکز همدان با موضوع اقتصاد مقاومتی که دوشنبه 21 فروردین ساعت 22:30 از شبکه مستند پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۵    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز از تهیه و تولید بیش از هزار دقیقه برنامه انتخاباتی جهت انتخابات اردیبهشت ماه تاکنون در صدا و سیمای مرکز البرز خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۵    
صدا و سیمای مازندران با هدف تنویر افکارعمومی و شفاف سازی فضای سیاسی برای انتخاب اصلح، برنامه هایی را تدارک دیده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۵    
شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی درخصوص دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ویژه برنامه هایی با عنوان قانون و ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۵    
تولیت آستان مقدس احمد ابن موسی (ع) نقش صدا و سیما را در دفاع فرهنگی از کشور موثر دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۶    
مدیرکل و اعضاء شورای معاونین مرکز با حضرات آیات علی خاتمی و سید محمد حسینی زنجانی بصورت جداگانه دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۶    
مستند " خط ممتد " از مجموعه تولیدات صدا و سیمای مرکز اردبیل با موضوع اقتصاد مقاومتی ، امروز یکشنبه ساعت 19:30 از شبکه افق پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۶    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: حجت الاسلام و المسلمین نکونام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در نشست با مدیرکل و معاونین ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۶    
نوروز فصل شکفتن و زایش دوباره طبیعت است. در این میان رسانه ملی و شبکه های استانی صداوسیما و همین طور شبکه شما برای همراهی با خلقت الهی و تولد دوباره طبیعت دست به کار شدند و با بهره گیری از راهبردهای ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۶    
مستند هبوط تولید صدا و سیمای مرکز البرز به کارگردانی محسن اولیایی موفق به کسب گواهی شرکت در بخش مسابقه سانتیاگو فلاکوس شیلی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۶    
نماینده ولی فقیه در دیدار با مدیر کل و معاونین سازمان صدا و سیمای کردستان گفت: رسانه ملی با تولید برنامه های جذاب و پر محتوا می تواند سدی به تمام معنا در برابر هجمه فرهنگی دشمنان باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۶    
صداوسیمای مرکز قزوین برنامه های ویژه ی انتخاباتی برای پخش از رادیو و تلویزیون پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۷    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، درجلسه افتتاح صفحه استانی سایت خبرگزاری مرکز اردبیل، قائم مقام خبرگزاری سازمان صدا و سیما ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۷    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، " انتخاب ساحه سی" کاری از صدای مرکز آذربایجان شرقی به تهیه کنندگی بهرام بهروزی تا ایام منتهی به انتخابات ریاست جمهوری در اردیبهشت ماه تقدیم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۷    
جایزه بزرگ جشنواره بین المللی فیلم نهج به فیلم نشانه ها به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه کنندگی میترا روحی منش، محصول شبکه مازندران اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۷    
به منظور تبیین جایگاه ریاست جمهوری و همچنین نقش شوراهای اسلامی شهر و روستا در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سیمای مرکز سمنان اقدام به ساخت ویژه برنامه ای با نام " فرصت حضور " کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۷:۲۵    
مستند " خط اشکی " تولید مرکز خراسان شمالی روز جمعه 18 فروردین ساعت 20 از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۶    
مستند " بر زمین مانده " تولید صدا و سیمای مرکز خوزستان امشب ساعت 22:30 از شبکه مستند سیما پخش می شود .
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۶    
در تعطیلات نوروز و به همت سیمای مراکز استانی صدا و سیما، بیش از 12 هزار دقیقه ارتباط زنده تصویری برای پوشش گسترده سفرهای راهیان نور نوروزی برقرار شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۶    
"جایزه" عنوان سریال ویژه انتخابات کاری از سیمای مرکز گیلان می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۶    
ویژه برنامه تلویزیونی" ملت اراده سی " درخصوص دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از اول اسفند 95 تا روز انتخابات به روی آنتن شبکه سهند می رود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۶    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: عظیمی مدیرکل صدا و سیمای استان در مورد ویژه برنامه های انتخابات گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۶    
به گزارش روابط عمومی مرکز فارس، سید تقی سهرابی در بازدید از مراحل پایانی تولید این تله فیلم گفت:راهبرد صدا و سیمای فارس در سال جدید توجه جدی به تولیدات نمایشی و سریال های تلویزیونی است و با برنامه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۶:۵۶    
با بهره برداری از دو فرستنده دیجیتال در روستای کشیت در بخش گلباف و شهر اندوهجرد بخش شهداد شهرستان کرمان پوشش فرستنده دیجیتال شهرستان کرمان به 94 درصد رسید. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۶:۵۶    
مستند "خاک سبز " از مجموعه برنامه های تولیدی مرکز آبادان با موضوع اقتصاد مقاومتی امروز سه شنبه 15 فروردین ساعت 19:30 از شبکه افق سیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۶    
" میزگرد هفته " " برنامه فارس، فردا، انتخاب " " شکوه همدلی
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۶    
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، سیدمحسن لطیفی در مراسم بهره برداری از سامانه های پخش دیجیتال در نوار شمالی مرز ایران با کشور های جمهوری نخجوان و ارمنستان با بیان اینکه 88 درصد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۶    
رییس مرکز سیمای استان ها از اختصاص یک میلیارد تومان پیش قسط برای مراکز مستعد تولید انیمیشن در پایان اسفند سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۱    
رئیس جمهور در سفر خود به استان کردستان و در جریان افتتاح 114 ایستگاه رادیویی و تلویزیونی در حضور دکتر علی دارابی معاون امور استان های صداوسیما از رسانه ملی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۱    
همزمان با سفر رییس جمهور 114 ایستگاه رادیویی و تلویزیونی در نقاط مختلف استان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۵۹    
مجموعه پویا نمایی 20 قسمتی "پارسا کوچولو و عید" تولید مرکز کرمان در ایام نوروز پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۸    
شبکه های رادیو و تلویزیونی با فرمت دیجیتال در روستای ابیانه شهرستان نطنز، روستای قهرود شهرستان کاشان و روستای خونداب شهرستان نجف آباد استان اصفهان قابل دریافت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۸    
صدا و سیمای مرکز فارس برای پوشش رادیویی و تلویزیونی کامل سفر کاروا ن راهیان نوراز سراسر استان فارس به مناطق عملیاتی آمادگی کامل دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۸    
مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان در نشست خبری با اصحاب رسانه برنامه های صدا وسیمای مرکز کرمان در نوروز 96 را معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۸    
به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در نشست خبری با مطبوعات محلی و سراسری گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۸    
مدیرکل صدای استان های رسانه ملی گفت: رادیوهای استانی برنامه ریزی ویزه ای برای ایام نوروز 96 دارند که از آن جمله می توان به مشارکت مردمی در تهیه محتوای رادیو نماهای استانی اشاره کرد. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۸    
پنج پروژه جدید حوزه فنی معاونت امور استان های صدا و سیما با حضور دکتر دارابی معاون امور استان های رسانه ملی به بهره برداری رسیدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۸    
با حضور معاون امور استان های صدا و سیما، از سامانه جامع آرشیو دیجیتال اداره کل صدای رسانه ملی با عنوان میراث جام جم، رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۸    
صدا و سیمای مرکز البرز در نوروز 1396 با برنامه های متنوعی همراه شهروندان و میهمانان نوروزی استان البرز خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۸    
مستند شهید علیرضا بابایی تولید سیمای شبکه آفتاب در روز بزرگداشت شهدا رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۸    
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی ,در این دیدار حجه الاسلام و المسلمین آقای ریسی بر ضرورت تقویت و گسترش و ترویج فرهنگ نورانی رضوی و تولید برنامه های فاخر در راستای تبیین معارف اسلامی واهل ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۳    
مستند " ردپای نوروز " در یک قسمت 28 دقیقه ای روز دوشنبه 23 اسفند ساعت 11 از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۳    
صدا و سیمای مرکز اردبیل با ویژه برنامه های متنوع و شادی میهمان هم استانی ها و مسافرین عزیز ایام نوروز می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۳    
به گزارش روابط عمومی مرکز زنجان، نمایندگان مردم زنجان و طارم، ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی در بازدید از بخش های مختلف این مرکز ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۳    
محمد ثقفی با معرفی ویژه برنامه های نوروزی صدا وسیمای مرکز گفت : با آغاز سال نو، مرکز با برنامه های جدید و متنوع در حوزه صدا و سیما ، مهمان خانه های مردم استان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۳    
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی، دکترعلی دارابی در دیدار با خانواده سردار شهید سمایی از شهدا مدافع حرم در مشهد مقدس، ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای دوران انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۳    
بگفته ی آقای معصومی فر رادیو قزوین در ایام نوروز با ویژه برنامه های صدای بهار و گلباران صبح و عصر مخاطبان را همراهی خواهد کرد. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۳    
معاون امور استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۳    
در مراسمی با حضور معاون امور استان های صدا و سیما، استاندار خراسان رضوی و جمعی از مدیران رسانه ملی، فرستنده سوم دیجیتال و ایستگاه پر قدرت مدرس در نیشابور و فیروزه خراسان رضوی افتتاح شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۹    
فیلم تلویزیونی اتوبوس ساخته صدا و سیمای مرکز قم از شبکه یک سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۴۹    
به گزارش روابط عمومی مرکز قم، رادیو قم در ویژه برنامه صبحگاهی صدای بهار که در نوروز پخش می شود حال و هوای مناطق عملیاتی دفاع مقدس را از طریق برقراری ارتباط زنده رادیویی با خبرنگاران مستقر در نواحی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۴۹    
مستند " پیام رسان " تولید مرکز گلستان از شبکه افق سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۹    
به گزارش روابط عمومی مرکز فارس، مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس در نشستی با مدیران استان در استانداری، از تدارک وسیع صداوسیمای مرکز فارس برای استقبال از نوروز و پوشش سفرکاروان های راهیان نور از سراسر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۹    
رئیس مرکز سیمای استان های رسانه ملی از برنامه های متنوع و متفاوت نوروزی در شبکه های استانی سیما خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۹    
مستند "کرکم" تولید مرکز کرمانشاه چهارشنبه 18 اسفند ساعت 22:30 از شبکه مستند پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۵    
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اردبیل، مددی مدیرکل مرکز اردبیل در آیین تودیع و معارفه مدیر تولید سیمای مرکز گفت: موفقیت در عرصه رسانه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۵    
مدیر روابط عمومی معاونت امور استان های صدا و سیما از پخش بیش از هزار ساعت تولیدات مراکز استانی از شبکه های سراسری طی 11 ماه گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۵    
مستند " ضد آفتاب " عنوان مستندی است که در معاونت سیمای شبکه تابان تولید شده و از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۵    
بر اساس دستور معاون امور استان های صدا و سیما، از این پس مدیران کل مراکز استانی رسانه ملی ساعاتی مشخص در طول هفته را به دیدارهای عمومی با کارکنان، هنرمندان و برنامه سازان اختصاص خواهند داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۵    
تفاهم نامه بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های صدا سیما با حضور معاون امور استان های سازمان صدا و سیما و استاندار کردستان امضاء شد. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۵    
نشست سراسری مدیران کل مراکز استان های صدا و سیما با حضور معاونین رسانه ملی در تهران برگزار شد. معاون پژوهش و نظارت سازمان صدا و سیما: مراکز استانی از اولویت های مهم صدا و سیما هستند ...
مشاهده نتایج بیشتر...