دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۰۸:۰۶Dec 2018 10

جدیدترین‌های «معاون پارلمانی»

خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۲۰    
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، از دیدار اعضای فراکسیون متبوعش با معاون پارلمانی دومای روسیه در حاشیه برگزاری دومین کنفرانس روسای مجالس خبر داد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۷    
تهران (پانا) - معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش نقش دانشگاه شهیدرجایی را به عنوان تنها نقطه اتصال آموزش عالی و آموزش و پرورش در حوزه فنی و حرفه ای ویژه دانست. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۶    
نماینده زنجان آخرین وضعیت طرح سوال از رئیس جمهور را تشریح کرد. به گزارش تسنیم، علی وقف چی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت طرح سوال از رئیس جمهور درباره افزایش نرخ تضمینی خرید گندم از کشاورزان ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۱    
معاون پارلمانی شهردار تهران، با تاکید براینکه گسترش محدوده طرح ترافیک درجهت کاهش آلودگی هوا به عنوان مطالبه شهروندان از این نهاد صورت گرفته از وزرا خواست تا برای مبارزه با این معضل به کمپین تردد مدیران با دوچرخه در روزهای سه شنبه بپیوندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۵    
معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از بهتر شدن وضعیت بیمه عمر و حوادث بازنشستگان لشگری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۳    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: جلسه روز 15 آذر مجلس برای تقدیم لایحه بودجه از سوی دولت به مجلس با درخواست رئیس دفتر و معاون پارلمانی رئیس جمهور لغو شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۲    
معاون پارلمانی رئیس جمهور در سفر به شهرستان دامغان در قالب سفر هیئت دولت به استان سمنان ضمن افتتاح چند طرح عمرانی و خدماتی در نشست شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۸    
معاون پارلمانی شهردار تهران، بابیان اینکه شهرداری برای حفظ فضای سبز پایتخت و تقویت رشد درختان هرس آنها را در دستورکار قرار داد از تجربه از بین رفتن درختان در پی بارش برف سنگین سال گذشته به عنوان عامل اجرای زودهنگام این روش یاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۸    
معاون پارلمانی وزارت خارجه با اشاره به شروط 7 گانه ایران برای پیوستن به CFT ابراز امیدواری کرد که پیوستن به این کنوانسیون با اجماع ملی محقق شود.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۶    
معاون پارلمانی وزارت امور خارجه گفت: در بند 7 شروط جدید صراحتا موضوع استرداد مجرمین براساس قوانین اساسی و قوانین ایران لحاظ شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۵    
معاون پارلمانی وزارت امور خارجه با بیان اینکه باید کنوانسیون CFT با اجماع ملی بررسی و تصویب شود، گفت: نگرانی نمایندگان درباره این لایحه برطرف شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۱    
معاون پارلمانی رئیس جمهور در دامغان گفت: امروز وزارت خزانه داری آمریکا نقش اتاق جنگ اقتصادی بر علیه کشورمان را ایفا می کند، اما ترامپ و دولتمردان آمریکایی بدانند خواب آنها برای به زانو درآوردن ملت ایران تعبیر نخواهد شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۱:۴۸    
ابوالفضل حسن بیگی شامگاه سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان دامغان که با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری برگزار شد با بیان اینکه امروز شیب بودجه به نفع مردم دامغان است افزود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۲:۰۱    
دامغان - معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه کشورمان امروز در جنگ اقتصادی تمام عیار از سوی دشمنان قرار دارد، گفت: تحریم دشمنان علیه ما ظالمانه است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۱:۵۶    
سمنان- ایرنا- معاون پارلمانی ریاست جمهوری گفت: برجام آثار حقوقی و سیاسی خود را برای همیشه در کشورهای دنیا، سازمان های بین المللی و سازمان ملل به جا گذاشته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۱:۴۰    
سمنان - ایرنا - تعدادی از طرح های شهرستان دامغان، امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون پارلمانی ریاست جمهوری افتتاح و به بهره برداری رسید./عکس: میثم اسماعیلی
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۰:۳۸    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز حجت الاسلام سید محمدحسینیان عصر سه شنبه در جلسه شورای اداری دامغان با حضور حسنعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور به میزبانی تالار همایش های دانشگاه این شهر ضمن بیان اینکه 75 درصد واحدهای صنعتی دامغان تعطیل است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۹:۵۷    
سمنان- ایرنا- نشست شورای اداری شهرستان دامغان عصر سه شنبه با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی ریاست جمهوری در قالب برنامه های کاروان تدبیر و امید برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۹:۵۰    
با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور گمرک منطقه ویژه اقتصادی دامغان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۹:۱۴    
ساختمان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه دامغان در آئینی با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، مسئولان استانی و شهرستانی و دانشگاهیان این شهرستان رسمأ به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۲    
دامغان - ساختمان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه دامغان با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۱۰    
سمنان- ایرنا- ساختمان دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه دامغان عصر سه شنبه با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی ریاست جمهوری در قالب برنامه های کاروان تدبیر و امید به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۳    
دامغان - گمرک منطقه ویژه اقتصادی دامغان با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۸    
دامغان - عملیات اجرایی ساخت کارخانه ماشین آلات کشاورزی در دامغان با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۵    
پروژه مجتمع آبرسانی روستایی شهید داود الموسوی شهرستان دامغان با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و مسئولان استانی و شهرستانی باهدف کاهش مشکلات کم آبی هفت روستا افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۱    
سمنان - ایرنا - مجتمع آبرسانی داوودالموسوی منطقه قهاب رستاق شهرستان دامغان، روز سه شنبه با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی ریاست جمهوری افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۴    
سمنان - ایرنا - حسینعلی امیری، معاون پارلمانی ریاست جمهوری روز سه شنبه به منظور افتتاح و بهره برداری از چند طرح مهم وارد شهرستان دامغان شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۸    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز حسنعلی امیری بعدازظهر سه شنبه در ادامه سفر دوروزه هیئت دولت به استان سمنان با ورود به دامغان و پس از استقبال رسمی از سوی مسئولان استانی و شهرستانی در گلزار شهدای فردوس رضای این شهرستان حاضر شد و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۳    
دامغان - در ادامه سفر دو روزه اعضای هیئت دولت به استان سمنان، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور وارد دامغان شد و مورد استقبال مسئولان قرار گرفت.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۴    
فانوس زاگرس؛ در دیدار مشاور جوان فرماندار لنده با نماینده مردم در مجلس، معاون پارلمانی وزیر ورزش و سرپرست فدراسیون هندبال کشور مشکلات ورزش عنوان شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فانوس زاگرس ، در دیدار مشاور جوان فرماندار لنده با نماینده مردم در مجلس و معاون پارلمانی وزیر ورزش و [...]
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۷    
معاون پارلمانی سپاه گفت: فرصت های پیش رو در حالی نیست که توان و تجهیزات نظامی ضعیف شود بلکه باید قدرت نظامی ما ارتقاء یابد و نادیده گرفتن تهدیدات دشمن در این شرایط مناسب نیست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۵    
سمنان - ایرنا - فرماندار دامغان گفت: 2 کارخانه تولیدی مرتبط با صنایع خودرو در سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان با حضور معاون پارلمانی ریاست جمهوری در دامغان کلینگ زنی می شود.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۷:۰۹    
معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای کارکنان دانشگاه آزاد در جریان است.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۶    
علیرضا منادی سفیدان معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز از بخش های مختلف خبرگزاری آنا بازدید به عمل آورد و با حسن کربلایی مدیر عامل خبرگزاری آنا دیدار و گفت و گو کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۲    
علی وقت چی، نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی، در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به مطرح شدن طرح سوال از رئیس جمهور درباره خرید تضمینی گندم، گفت: نمایندگان امروز برای این طرح امضاهایی را جمع آوری کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۲۳:۴۵    
دامغان - فرماندار دامغان گفت: در حاشیه سفر رئیس جمهور به استان سمنان حسینعلی امیری معاون پارلمانی وی مهمان مردم دامغان برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه خواهد بود.
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۸:۱۸    
وزیر راه و شهرسازی طی حکمی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های این وزارتخانه را منصوب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۰    
معاون پارلمانی رئیس جمهور حق نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بر اجرای سیاست های ابلاغی رهبر انقلاب را بر مبنای اصول قانون اساسی، قانونی خواند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۶:۳۲    
معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره استیضاح رئیس مجلس گفت: دولت بنایی ندارد در ارتباط با موضوعات داخلی مجلس که به خود مجلس و نمایندگان برمی گردد، مداخله ای داشته باشد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۷    
تهران (پانا) - معاون پارلمانی رئیس جمهوری در واکنش به طرح استیضاح وزیر امور خارجه تاکید کرد که سزاوار نیست حالا که در در جنگ اقتصادی، تبلیغاتی و دیپلماسی با آمریکا و متحدانش هستیم فرمانده دیپلماسی کشور را تضعیف کنیم . ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۸    
در جریان این بازدید معاون پارلمانی رئیس جمهوری، وزیر راه و شهرسازی، رئیس بنیاد مسکن، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و استاندار کرمانشاه هم حضور داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۳    
آئین تکریم و معارفه مدیران کل آموزش و پرورش هرمزگان با حضور معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و مسؤولان استانی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۵    
معاون پارلمانی آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه اجلاس اخیر تهران یکبار دیگر اثبات کرد که ایران اسلامی امروز محور وحدت و عظمت دنیای اسلام است گفت: جرم پیامبراسلام(ص) این بود که در برابر همه صاحبان زر و زور و تزویر ایستاد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۳    
معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش گفت: استفاده از ظرفیت ها و توان بومی استان هرمزگان برای تصدی پست های مدیریتی در این حوزه از تاکیدات وزیر آموزش و پرورش است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۰    
تغییرات مدیریتی در وزارت تعاون، پس از کنار رفتن مدیران بازنشسته در حالی آغاز شد که محمد شریعتمداری در اقدامی شایسته یک مدیر جوان دهه شصتی را به عنوان معاون تعاون این وزارتخانه انتخاب کرد، وی علاوه بر انتصاب معاون تعاون، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران، مشاور ویژه وزیر ...
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۵    
به گزارش صدای ایران در پی درگذشت دکتر نوربخش مدیر عامل و آقای تاج الدین معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی ، دکتر سهمانی مدیر عامل بانک رفاه پیام تسلیتی صادر کرد که به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
توسعه   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۶    
معاون اول رییس جمهوری به منظور بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه و اطلاع از آخرین وضعیت روند امداد رسانی به زلزله زدگان صبح پنجشنبه (هشتم آذر) وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۳    
معاون پارلمانی دولت دهم گفت: اظهارنظر ظریف، بهانه ای برای فریب افکار عمومی مردم و نمایندگان مجلس است تا CFT به تصویب برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۵    
دامغان - معاون پارلمانی آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه ملت ایران 40 سال در مقابل شکننده ترین تحریم های غرب ایستادند، گفت: تنها راه دفع تهدیدات دشمن اتحاد و دفاع از دستاوردهای انقلاب است.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۹:۵۵    
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت اندوهبار رئیس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی، برای آن عزیزان فقید که در راه خدمت به مردم جان خود را تقدیم کردند، از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه و علو درجات ...