جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۰:۱۵Dec 2018 14

جدیدترین‌های «حقوق کارگران»

ایرنا   ۸ ساعت پیش    
اهواز- ایرنا- بانک ملی ایران با صدور اطلاعیه ای بر حمایت همه جانبه این بانک از گروه ملی صنعتی فولاد ایران(اهواز) تا راه اندازی کامل این کارخانه ،افزایش بهره وری و سودآوری آن و نیز تامین حقوق کارگران این کارخانه تاکید کرد.
همسو نیوز   ۸ ساعت پیش    
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برخی احتمال ها درباره افزایش حقوق کارگران در سال آینده را تشریح کرد. کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به افزایش حقوق کارگران و کارمندان در بودجه سال آینده ...
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
فرماندار بروجرد گفت: اعضای شورای شهر با انتخاب شهردار بروجرد بستر را برای حل مشکلات نیروهای شهرداری فراهم کنند.
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۲۵    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش گفت: اسماعیل بخشی کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه که چندی پیش بازداشت شده بود با قرار وثیقه آزاد شد. مصطفی نظری افزود: در حال حاضر هیچ کارگری بازداشت نیست اما پرونده تعدادی از متهمان در مرحله تحقیقات و رسیدگی است. ...
بانک ملی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۷:۵۵    
مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران با اشاره به اینکه سومین خط تولید گروه ملی تا پایان این هفته وارد مدار می شود، گفت: هیچ رقیب و مافیایی توان مقابله و یا ایجاد مانع برای ادامه تولید در این گروه فولادی را ندارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۵:۲۳    
رئیس مرکز پژوهش های مجلس برخی احتمال ها درباره افزایش حقوق کارگران در سال آینده را تشریح کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : برخورداری از حمایت های بیمه ای یکی از حقوق کارگران مشمول قانون کار است .
یافته   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۰    
چاپ ایمیل صارمی سرپرست شهرداری بروجرد گفته تا قبل از پایان سال مطالبات کارگران پرداخت شود. چاپ ایمیل چاپ ایمیل صارمی سرپرست شهرداری بروجرد گفته تا قبل از پایان سال مطالبات کارگران پرداخت شود.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۳۰    
قیمت تریلر سه برابر شد ولی کدام تان ورق را سه برابر خریدید؟ کدام تان لاستیک بارز را سه برابر خریدید؟ کدام تان رنگ و قلم جوش را سه برابر خریدید؟ کدام تان حقوق کارگران سالن های تولید و کارمندان تان را سه برابر کردید؟
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۱:۰۴    
بروجرد- مسئولان شهرداری و شورای شهر بروجرد از اتخاذ تصمیمات جدید برای پرداخت حقوق معوق کارگران شهرداری خبر دادند و اعلام کردند که تا عید خبرهای خوبی در این رابطه می رسد.
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۷    
40 نفر از کارکنان شهرداری اروندکنار آبادان در اعتراض به پرداخت نشدن 2 ماه حقوق و سه ماه اضافه کار تجمع کردند. چند تن از کارکنان شهرداری اروندکنار روز سه شنبه اظهار داشتند:به دلیل پرداخت نشدن دستمزد، توانایی تامین هزینه های زندگی را در شرایط کنونی نداریم. ...
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۵    
مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران تاکید کرد: حقوق کارگران و کارمندان این شرکت پرداخت شده و معوقه ای در این زمینه وجود ندارد. کسری غفوری در گفتگو با خبرنگار تابناک با بیان این که محصولات شرکت در انبار موجود و آماده فروش است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۷    
مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران تاکید کرد: حقوق کارگران و کارمندان این شرکت پرداخت شده و معوقه ای در این زمینه وجود ندارد. کسری غفوری در گفتگو با خبرنگار تابناک با بیان این که محصولات شرکت در انبار موجود و آماده فروش است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۱    
فرماندار تالش اعلام کرد : پیگیری ها برای پرداخت 6 ماه حقوق کارگران سد لاستیکی تالش ادامه دارد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۵    
در حال حاضر وضعیت معیشت خانوارهای کارگری و حداقل بگیران به سختی می گذرد و در کمال تاسف می بینیم حقوق کارگران کارخانه هایی که سرپا و در حال تولید هستند هم با تاخیر پرداخت می شود؛ چه برسد به کارخانه هایی که با مطالبات معوق کارگران مواجه شده، خط تولیدشان خوابیده و کارگران خانه نشین شده اند.
ندای گیلان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۰    
عضو شورای اسلامی شهر رشت با انتقاد از سفرهای بدون نتیجه پیرامون رشت شهرخلاق خوراک در یونسکو اظهار کرد: در شرایطی که حقوق کارگران شهرداری رشت کمتر از دو میلیون تومان بوده و به سختی معیشت خود را تامین می کنند با تحمیل هرگونه هزینه بیهوده به بیت المال و مجموعه شهرداری رشت مخالف هستم.
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۲:۳۰    
شهردار دزفول تاخیر در پرداخت حقوق کارگران فضای سبز و خدمات شهری دزفول را مربوط به کارگران تحت پوشش پیمانکاران اعلام کرد.
صدا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۹    
با رکودی که اقتصاد را در برخواهد گرفت، افزایش نرخ بیکاری بیشتر می شود و این نیز فشار صندوق ها را بیشتر می کند. با تورم هم حداقل مزد و حقوق کارگران و کارمندان افزایش می یاید و باز صندوق ها تحت فشار قرار خواهند گرفت و این دور باطل آنقدر ادامه خواهد یافت که امکان اداره امور از دست می رود.
آفتاب ری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۳    
عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار در خصوص آخرین وضعیت حقوق کارگران و همچنین عیدی و پاداش پایان سال کارگران در سال 98 توضیحاتی ارائه کرد.
باز خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۲    
هشتاد و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس به شرح دستور کار جلسه “تعامل و هم اندیشی شورای اسلامی شهر بندرعباس با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان” برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۶:۳۸    
نائب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: بسیاری از کارگاه ها و کارخانجات تولیدی ما این امکان را دارند که بتوانند در قالب مذاکرات، پیمان هایی با کارگران خود ببندند که به بالارفتن درآمد کارگرانشان بینجامد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۱:۵۶    
آبادان - نماینده مردم آبادان در مجلس از اختصاص ردیف بودجه مشخص برای حل همیشگی مشکلات حقوقی کارکنان آبفای روستایی آبادان و پرداخت شدن بخشی از حقوق معوقه آنها طی روزهای آینده خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۸    
به گزارش ایرنا پرداخت نشدن به موقع حقوق کارگران شهرداری آبادان در ماه های اخیر و تجمع روزانه آنان در مقابل ساختمان شهرداری به منظور پیگیری مطالبات خود که در روز یکشنبه( امروز ) نیز ادامه داشت مشکلی است که روز به روز دامنه آن گسترده تر شده و اینبار عواقب آن دامنگیر شهروندان آبادانی شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۶    
نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور رسیدگی به بنگاه های شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و فولاد خوزستان جزئیات پرداخت مطالبات معوق کارگران این دو کارخانه را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۷    
وزیر صنعت،معدن و تجارت تاکید کرد: نظارت خود را افرایش خواهیم داد و ساز و کار آنلاینی را فراهم خواهیم کرد که مردم در جریان قیمت های واقعی قرار بگیرند.
پانا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۳    
تهران (پانا) - نماینده سابق کارفرمایان در شورای عالی کار با بیان اینکه دولت همچنان بزرگترین کارفرما در اقتصاد ایران است می گوید ترمیم دستمزد کارگران با توجه به افزایش قیمت کالا و خدمات ضروی است اما لازم است که در کنار افزایش دستمزدها ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۹    
بندرعباس - ایرنا- روزنامه دریا در 2917 مین شماره خود در روز شنبه 17 آذرماه 97 سرمقاله ای تحت عنوان حقوق کارگران ضایع نشود را به چاپ رسانده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۶:۳۹    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تا قانون آئین دادرسی تجاری در مجلس تصویب نشود حق و حقوق کارگران معترض، پایمال خواهد شد.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۴    
شهردار شول آباد الیگودرز برای پرداخت حقوق معوق کارکنان شهرداری، خودروی شخصی خود را فروخت.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۸    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، گفت: شما که حقوق معوقه چند ماه را پرداخت کردید و قادر به پرداخت بودید چرا بعد از اعتراض و بی آبرویی کشور در دنیا این کار را کردید، همین ماجرا در نیروگاه اردبیل در حال شکل گیری است.
افق نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۲    
دولت خبر از افزایش حقوق ها به میزان 20 درصد داده است البته باید این موضوع بر محور عدل و انصاف باشد لذا نباید افزایش حقوق برای کسی که دریافتی بیشتری دارد با حقوق بگیری که دریافتی آن کم است، یکسان باشد
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۹    
هنوز بودجه سال 98 به مجلس شورای اسلامی نرسیده است؛ اما از هم اکنون حرف و حدیث ها درباره ارقام موجود در بودجه به ویژه بخش هایی که مربوط به معیشت مردم می شود، مورد انتقاد قرار گرفته است؛ قیمت ارز و سوخت و حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان، از جمله پرحاشیه ترین بحث ها در این باره است.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۸    
نرخ تورم در سال 97 پیش از این به میزان 8.4 درصد اعلام شده بود اما این نرخ بر خلاف پیش بینی بود چرا که از مرز دو رقم هم عبور کرد. نرخ تورم در سال 97 پیش از این به میزان 8.4 درصد اعلام شده بود اما این نرخ بر خلاف پیش بینی بود چرا که از مرز دو رقم هم عبور کرد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۸    
چانه زنی ها در زمینه افزایش حقوق کارگران و کارمندان همچنان ادامه دارد. زیرا در سال جاری پس از افزایش نرخ ارز بسیاری از کالاهای مورد نیاز اولیه خانوار رو به فزونی گذاشتند
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۰:۰۵    
اعتصاب های کارگران طی هفته های اخیر یکی از موضوعات داغ هفته شده است. به نظر می رسد ریشه این اعتصابات مشکلات متعدد بنگاه های اقتصادی، باشد که تاخیر در پرداخت حقوق کارگران را موجب شده است. آن هم در شرایطی که فشارهای تورمی کنونی نیز بیش از همه به این قشر زحمت کش آسیب می رساند ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۲۰:۰۶    
افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان و کارگران ممکن است نگرانی مردم را به طور کامل رفع نکند اما توان دولت در این مقطع بیش از این نیست
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۹    
معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طرح پیشنهاد نوبخت درباره افزایش 20 درصدی دستمزد کارگران در سال 98 در نشست شورای عالی کار خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۲    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعت نفت آبادان گفت: حدود 5 ماه است که حقوق کارگران و کارمندان شهرداری آبادان پرداخت نشده و به همین دلیل این افراد مقابل ساختمان شهرداری تجمع کردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۲    
یک مقام مسئول در وزارت کار با اشاره به واریز دو ماه از حقوق تمام کارگران گروه ملی فولاد گفت: بانک ملی به عنوان سهامدار اصلی نسبت به انجام وظایف سهامداری اش کوتاهی می کند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۸    
اصغرآهنی ها، نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ،درباره جلسه روز گذشته مزدی گفت: روز گذشته این جلسه با حضور نمایندگان دولت و کارفرمایان برگزار شد اما مباحثی پیرامون پایداری بنگاه های اقتصادی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۹    
رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه حقوق کارگران زیر نظر شهرداری پیش از کارمندان شهرداری پرداخت می شود، گفت: پیمانکاران فضای سبز باید توان پرداخت سه ماه حقوق و پیمانکاران خدمات شهری توان پرداخت دو ماه حقوق را داشته باشند که متأسفانه برخی از این مواد قانونی تخطی می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۶    
صوفی در زمینه تأخیر در پرداختی حقوق کارگران اظهار کرد: حقوق عقب افتاده نداریم بلکه پرداختی ها بر اساس یک روالی انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۱    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از تصویب افزایش 26.5 درصدی قیمت زغالسنگ خبر داد و گفت: 10 میلیارد تومان از مطالبات شرکت های اقماری طرف حساب شرکت زغالسنگ برای تسویه حقوق کارگران طی یک هفته آینده پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۸    
اردبیل - ایرنا - مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: مشکلات کارگری در این استان با اجرای طرح احقاق حقوق کارگران با همکاری کانون ها و انجمن های صنفی کاهش می یابد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۲۰:۲۳    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: طرح احقاق حقوق کارگران با همکاری کانون ها و انجمن های صنفی اردبیل اجرا می شود که در این زمینه باید تلاش برای رفع معضلات کارگران تداوم یابد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۰    
معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه در حال حاضر 2 میلیون و 600 هزار بازنشسته، از کارافتاده و بازماندگانی که دریافتی آنها زیر 3 میلیون تومان باشد، شناسایی شده اند گفت:در مرحله اول 200 هزار تومان نقدی به حسابشان واریز می شود .
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۴    
یک عضو شورای اسلامی شهرکرمانشاه، ضمن تذکر مجدد به شهرداران و پیمانکاران، خواستار پرداخت به موقع و کامل حقوق کارگران شد. رسول آزادی در گفتگو با خبرنگار روزنامه باختر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۰    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: کانون ها و انجمن های صنفی استان اردبیل در جهت احقاق حقوق کارگران قدم بردارند.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی وضعیت نقدینگی در کشور را معضلی برای کشور دانست و گفت: همین مسائل ارزی که برای کشور ایجاد شد، نابه سامانی در نقدینگی ایجاد کرد، در چند سال اخیر این اختیار را به دولت دادیم که طرح های نیمه تمام عمرانی را واگذار کند، اما فکر نمی کنم حرکت مطلوبی در این زمینه صورت گرفته باشد. ...
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۴    
فرماندار لالی گفت: حقوق معوقه کارگران شهرداری لالی تا پایان هفته جاری به آنان پرداخت می شود. گودرز ترکی زاده بیان کرد: با رایزنی با مقامات استانی و از طریق مراجع مربوطه و شرکت های منطقه لالی در حال پیگیری حقوق معوقه کارگران زحمتکش شهرداری لالی هستیم و طبق مذاکرات و قول مساعدی که داده شد قرار شد ...