شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۳:۳۲Nov 2017 25

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۳    
امام جمعه قزوین گفت: فتنه داعش در راستای پروژه ایران هراسی راه اندازی شد و با شکست داعش جهان به خیرخواهی و انسان دوستی ایران ایمان آورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۳    
مدیر مسئول روزنامه جوان گفت: تعریف امام راحل از دانشجو یک عنصر متعالی فکری و یک مرجع اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۴    
مدیرکل هواشناسی استان گفت: بارش ها بویژه برای فردا ساعات بعدازظهر و شب، در اکثر مناطق استان به صورت باران و برف خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۴    
همزمان با هفته بسیج، پیکر مطهر شهید مدافع حرم روح الله رحیمی در گلزار شهدای قزوین تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۴    
فرمانده قرارگاه فضای مجازی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: استکبار جهانی فضای مجازی را از مهمترین مسیرها برای نابودی انقلاب اسلامی می داند زیرا هدف دشمن از بین بردن آثار تمدن جهت نابودی اسلام است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۴    
مدیر مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: بررسی آمارهای چندسال اخیر سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین نشان می دهد بیشترین علت بروز گازگرفتگی نقص در سیستم دودکش وسایل حرارتی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۴    
هرساله به تقویم ایرانی مناسبت های جدیدی از دیگر فرهنگ ها در حال اضافه شدن است که پیش از این جایی نداشته است. جمعه آخر ماه نوامبر یا اولین جمعه آذرماه بهانه ای شد تا سراغ این مناسبت ها برویم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۴    
طرف فرانسوی اصرار دارد که حریری در سمت خود باقی بماند و ممکن است اصلاحاتی در جهت تقویت موقعیت وی در داخل نظام لبنان به عمل آید ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۴    
شکل دهی به گروه های تکفیری- تروریستی یک تصمیم استراتژیک بود که در کمیته مشترک آمریکا، رژیم صهیونیستی و دولت سعودی حدود یک سال پس از شکست رژیم اسرائیل در جنگ 33 روزه گرفته شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۴    
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان آخرین جزئیات فرار فرد متهم در پرونده صندوق ذخیره فرهنکیان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۴    
اخبار جعلی در حادثه زلزله اخیر با کمک ابزار تلگرام و اینستاگرام توانست تا حدی در تحلیل مخاطبان خطا ایجاد کند که بررسی این پدیده تجربه ارزشمندی برای حوادث مشابه در آینده در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۴    
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس جزئیات تخلف دولت در پرداخت یارانه های نقدی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۴    
شاید اظهارات جدید و حمایتی وزیر راه و شهرسازی درباره مسکن مهر به نوعی ارسال سیگنال برای منتقدان عملکرد وی در ساخت بیمارستانی است که در زلزله اخیر تخریب شده تا به سلامت از پیچ خطرناک استیضاح عبور کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۴    
برخی منابع آگاه اعلام کردند عربستان سعودی با خرید مهمات هدایت شونده از آمریکا به ارزش حدود هفت میلیارد دلار موافقت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۴    
حالا که سردار سلیمانی و مدافعان حرم کار را یکسره کرده اند، جریانات اصلاح طلب، طی ساعات و روزهای اعلام پایان داعش سعی در مصادره این پیروزی و طرح برجام 2 به بهانه آن را دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۴    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به رهبر انقلاب بر اعلام آمادگی نیروهای مسلح برای جلوگیری از بروز فتنه های مشابه فتنه خطرناک داعش تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۴    
جبهه مقاومت نقش محوری در به دست آمدن پیروزی های اخیر در مسیر نابودی داعش داشت و کام مردم منطقه را شیرین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۴    
رهبر انقلاب فرمودند: در منطقه، جمهوری اسلامی یعنی همین شما جوانان توانستید آمریکای مستکبر را به زانو دربیاورد و شکست دهید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۴    
صدونهمین شماره از نشریه خط حزب الله همراه با یادداشتی درباره ی مجموعه اقدامات رهبر انقلاب درباره ی زلزله ی کرمانشاه منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۴    
نماینده ولی فقیه در استان باصدور پیامی نابودی گروه تکفیری_صهیونیستی داعش را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۴    
در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین آمده است: پیروزی بر داعش حاصل ایثار و فداکاری های ستودنی تمامی مجاهدان فی سبیل الله، بصیر و زمان شناس اعم از سلحشوران جان بر کف سپاه قدس، فاطمیون ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۴    
معاون راهداری اداره کل راهداری استان قزوین گفت: هم اکنون بارش برف در گردنه های قسطین لار و بهرام آباد الموت و گردنه آوج محور قزوین-همدان آغاز شده و تاکنون نیز ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۴    
بهزیستی شهرستان قزوین در سر پل ذهاب اقدام به راه اندازی مجتمع درمانی برای ارائه خدمات به زلزله زدگان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۳    
معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره)استان قزوین گفت: برای تجهیز 150واحد مسکونی به پنل خورشیدی با شرکت توزیع برق استان قرارداد منعقد شده است که در حال آماده سازی کارها هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۸:۱۳    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در جلسه اخلاق رسانه گفت: رسانه ای که برای زیاده خواهان و طماعان غیر قابل تحمل باشد، کارش را درست انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۶    
استاندار قزوین گفت: کشور ایران از دیرباز مهد تاریخ و فرهنگ بوده و دانشمندان زیادی را پرورش داده است، اکنون باید به دنبال راهکاری باشیم که چرا در جامعه ما یک نوع قهر با کتاب اتفاق افتاده است؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۶    
در راستای تنویر افکار عمومی و آموزش دانش آموزان دبیرستان شاهد نرگس از موزه تنوع زیستی استان قزوین بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۶    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در همایش یاوران وقف با بیان اینکه نیازسنجی در وقف های جدید امری ضروری است، گفت: وقف های جدید مطابق با نیازهای روز جامعه باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۶    
به همت حوزه هنری خانه نقاشان در قزوین تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۶    
رییس اتحادیه نانوایان استان قزوین گفت: افزایش قیمت نان هنوز تصویب نشده چراکه اختیارات به استان ها واگذار شده و هر استان باید در این مورد با کمیته های آرد و نانی که تشکیل می دهد، تصمیم بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۶    
رئیس پلیس راه استان قزوین از وقوع یک تصادف منجر به فوت و کشته شدن یک نفر در محور آزاد راه "قزوین – رشت" محدوده "کوهین" خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۶    
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان گفت: با بسیج و عظمت بسیج داعش را متوقف کردیم حدود دومیلیون عراقی ندای رهبری فرزانه انقلاب را شنیدند و داعش را از کشور خود بیرون کردند
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۶    
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین گفت: تاکنون یک هزار و 500 واحد تخریبی که باید توسط بنیاد مسکن استان بازسازی و احداث شوند، شناسایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۶    
بازجوی صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق، نظر جالبی درباره ایران و ماجراجویی آمریکا دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، جرایم ایرانی های زندانی در خارج از کشور را تشریح و اسامی کشورهایی را که بیشترین زندانی ایرانی را دارند، اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۶    
حاج قاسم سلیمانی و یارانش نماد کسانی بودند که به حق شناخت صحیحی از امنیت ملی کشور داشتند و رمز پیشرفت را با اتخاذ راهکار صحیح مقاومت به دیگران نیز آموختند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۶    
سوم ربیع الاول سال 64 هجری، لشکریان شام به دستور یزید، کعبه را با منجنیق مورد حمله قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۶    
دقایقی پیش، دیدار جمعی از فرماندهان بسیج و بسیجیان سراسر کشور، با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۶    
پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و مشاهده سرنوشت محمدرضا پهلوی، رژیم سعودی مجبور شد تا بسبب نگرانی از پایگاه مذهبی اش در جامعه عربستان تدابیری در جهت مذهبی تر نمایاندن خود اتخاذ نمود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۶    
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به عدم اجرای قرارداد توسط توتال بیان کرد: از زمان انعقاد قرارداد توتال با ایران قریب به شش ماه می گذرد ولی توتال هنوز کار را در میدان پارس جنوبی شروع نکرده است و ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۶    
سوال اینست که این سخن در این زمان حکمش چیست؟ چه چیز را قرارست برخ بکشند؟ مخاطب این سخن کیست؟ کدام کشور و کدام ملت عایدی اش از کیسه این دولت قطع شده است؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۶    
جوانان قمی در جشن پیروزی نیروهای مقاومت و نابودی غده سرطانی داعش در سوریه و عراق اقدام به پخش شیرینی در خیابان ها کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۶    
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: صدور گواهینامه رانندگی بدون کارت پایان خدمت یا معافیت سربازی از امروز در سراسر کشور آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۶    
جریان تکفیر برای مبارزه با روسیه در عراق و سوریه راه اندازی نشد.لذا جنس وتلقی ما از پیروزی با تلقی روسها متفاوت است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۶    
جمعی از شاعران با انتشار تازه سروده های خود، شکست داعش را به جبهه مقاومت تبریک گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۶    
در 5 سال گذشته مجموعه اقداماتی که برای مسکن اجتماعی انجام شده می توان در مجموعه ای از سخنرانی، مصاحبه و پیش نویس توسط مسئولان وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن خلاصه کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۶    
نخست وزیر لبنان 18 روز پس از اعلام استعفای بحث برانگیز و پر ابهامش در عربستان سعودی، سرانجام به بیروت بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۶    
برای معاون اول؛ وظیفه ای تعریف شده است که گوشه ای از آن را در انتخابات نشان داد، کاندیدای پوششی؛ همین وظیفه همچنان بر گردن جهانگیری است تا بتواند قبل از رئیسش فضا را برای تشویش اذهان آماده کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۶    
داعشی های وطنی همان هایی هستند که با کنایه های زهر آلودشان، پیوسته و مدام ، قلبهای داغدار و جگر های سوخته خانواده شهدای مدافع حرم را نشانه می رفتند .
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۶    
رهبر انقلاب فرمودند: جایگاه ممتاز علمی و فکری هیچ گاه مانع از فعالیت های تبلیغی علامه جعفری و ارتباط ایشان با جوانان، دانشجویان، علما، اساتید و عموم مردم نشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۶    
فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف کالای خارجی قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال در یک عملیات پلیسی در شهرستان بویین زهرا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۶    
رهبر انقلاب اسلامی به نامه سردار حاج قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش پاسخ دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۶    
کارآفرین قزوینی که در هر دوره به طور میانگین 50 میلیون تومان درآمد دارد گفت: بعد از 30 سال کار طعم کار کردن شیرین را چشیدم. بازنشستگی موجب شد تا بیشتر تلاش کنم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۶    
کتابدار برگزیده کشوری در قزوین گفت: متاسفانه نقش و حضور خیرین محترم در مسائل فرهنگی به خصوص امور مربوط کتابخانه ها خیلی ناچیز است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۶    
رئیس ایستگاه شماره 2 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: آتش سوزی جایگاه زباله و پسماندهای صنعتی و شیمیایی یک شرکت صنعتی در جاده بویین زهراء با تلاش آتش نشانان اطفاء شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۶    
در حالی که بیش از یک هفته از انتصاب در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری می گذرد اما تا به امروز هیچ کدام از مسئولین شهری پاسخی برای این انتصاب ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۸    
رانندگان تاکسی های مسیر قزوین – مهرگان با گلایه از نبود جایگاه مناسب برای ایستگاه تاکسی گفتند: متاسفانه برخورد جدی با مسافربرهای شخصی نمی شود و نظارت و بازرسی ها ضعیف است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۴:۱۳    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار فرماندهان سپاه استان قزوین گفت: پیروزی مقاومت اسلامی بر داعش نتیجه رشادت ها و جانفشانی های بسیج و سپاه است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۳    
همزمان با هفته بسیج، پیکر مطهر شهید مدافع حرم روح الله رحیمی در قزوین تشییع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۳    
در این شرایط تن دادن به مذاکراتی شبیه به برجام تحت هر عنوانی، حماقت محض است. اکنون در این پیچ تاریخی حساس، زمان گرفتن امتیاز است نه دادن امتیاز؛ امتیازاتی که غالبا پس از پایان جنگ های جهانی می گیرند!
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۳    
دبیر ستاد تنظیم بازار خبر از اعمال افزایش قیمت نان طبق برنامه از ابتدای آذرماه سالجاری داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۳    
در حالی حدود یک هفته از وزیر راه و شهرسازی خبری نیست که عده ای در شبکه های اجتماعی با هشتگ گمشده به دنبال یافتن اثری از عباس آخوندی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۲    
امین اسدی در توئیتر خود نوشت: درحاشیه بازدید امروز رهبری از مناطق زلزله زده؛ آقا مواظب هستن که بادیگارد از پشت به آن خانم نخورد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۲    
چند کشور عربی که تحت رهبری عربستان سیاست خصمانه با ایران را در پیش گرفته اند، باز هم ادعاهای قبلی خود را علیه تهران تکرار کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۲    
آزادسازی بوکمال نمود عملی تحقق شاهراه ارتباطی زمینی بین عناصر محور مقاومت است که رژیم صهیونیستی آن را جزو خطوط قرمز خود برشمرده و اعلام کرده بود که برای جلوگیری از این اتفاق ممکن است وارد عرصه شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۲    
روز گذشته و همزمان با سفر مقام معظم رهبری به مناطق زلزله زده کرمانشاه، تصاویری از معظم له منتشر شد که در حالی میان جمعیت و یا در چادرهای زلزله زدگان حضور یافته اند که به دلیل شرایط پیرامونی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۲    
باید این نکته ار درباره صداقت رفتار و گفتار این تیم در نظر گرفت اگر آنها واقعا به ظلم و بی عدالتی در جمهوری اسلامی باور داشتند در هشت سال حضورشان در قدرت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۲    
دبیرکل حزب الله لبنان آزادسازی آخرین شهر عراق از چنگ داعش را دستاوردی بزرگ برشمرد و تاکید کرد که نیروهای عراقی به مرز سوریه رسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۲    
اگر در یادداشتی به همدیگر توصیه می کنیم بند ناف بی بی سی و آمدنیوز را قطع کنیم، چرا موجب عصبانیت بعضی می شود؟ آیا بهتر نیست از این توصیه و از این جنس سواد رسانه ای حمایت کنیم؟
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۲    
دادگاه رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی در شعبه 22 دادگاه تجدید نظر استان تهران به صورت غیرعلنی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۲    
مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۲    
مقام معظم رهبری پیش از زلزله کرمانشاه نیز در میان آسیب دیدگان زلزله های رودبار، بم و ورزقان نیز حضور یافته بودند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۲    
فارغ از همه ی ابعاد و تبعات فاسد این نوع مانورهای تجمل، آن چه در بطن و کنه قضیه، ماجرا را پیچیده و خطرناک می سازد، گسل خشم طبقاتی است که در اعماق بستر جامعه نهفته است و با این پدیده ها فعال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۲    
معاون سابق وزارت آموزش وپرورش با اشاره به اینکه دانش آموزان از دوره ابتدایی خواب قبولی در دانشگاه را می بینند، گفت: کنکور باعث شده است نظام علمی کشور دچار بحران شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۲    
رئیس جمهور سوریه در شهر سوچی روسیه با همتای روس خود دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۲    
مقرر شده تا پس از ارائه گزارش کمیسیون های عمران و بهداشت مجلس درباره مناطق زلزله زده غرب کشور، استیضاح وزیر راه و شهرسازی کلید بخورد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۲    
حجت الاسلام شهرباف گفت: از اعمالی که در ماه ربیع الاول بسیار سفارش شده است، که انسان بتواند در کنار مرجع شریف پیامبر اکرم(ص) قرار بگیرد و یا از راه دور زیارت را به جا آورد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۲    
دوقطبی کاذبی در فضای بحرانی زلزله کرمانشاه با سخنان معاون اول رئیس جمهور علیه مسکن مهر به وجود آمد که موضوع کمک و امداد رسانی به زلزله زدگان را به محاق برد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۲    
فرمانده نیروی قدس در پیامی به محضر رهبر انقلاب با اعلام پایان سیطره شجره خبیثه داعش، رهبری حکیمانه ایشان و پایداری نیروهای مردمی عراق، سوریه و شهدای مدافع حرم را عامل پیروزی جبهه مقاومت دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۷    
کارشناس سیاسی گفت: اوضاع عربستان دقیقا مثل وضعیت اواخر دوران پهلوی است، پادشاه پیر دیگر نمی توانست دستورات و استراتژی غربی ها را اجرا کند و ولیعهد جوان را روی کار آوردند تا بتواند بهتر این سیاست ها ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۰۸:۲۶    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: بیش از 4هزار کیلوگرم مرغ مشکوک به فساد در سردخانه کشتارگاه کشف که با توجه به دستورالعمل های دامپزشکی از محموله نمونه برداری شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۰۸:۲۶    
رئیس ایستگاه شماره هفت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: آتش سوزی یک باب منزل مسکونی ویلایی در جاده امامزاده اباذر قزوین با تلاش آتش نشانان اطفاء شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۶    
محفل "انس با قرآن" با حضور قاری بین المللی در قزوین برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۰۸:۰۵    
سیمای مرکز قزوین هفته بسیج با ویژه برنامه ی طلیعه ی نور میهمان خانه های مردم خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۰۷:۵۵    
از ساخت 214 بنای غیر مجاز در اراضی کشاورزی در شهرستان قزوین جلوگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۰۷:۴۵    
مدیرکل کمیته امداد قزوین گفت: منازل مددجویان آسیب دیده در زلزله با تسهیلات، منابع داخلی کمیته امداد و کمک خیران بازسازی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۶:۲۳    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: عملیات آواربرداری، پی کنی و ساخت واحدهای مناطق زلزله زده گیلانغرب در استان کرمانشاه از سوی این نهاد آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۳    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: اصولاً تشکیل حکومت اسلامی و ولایت فقیه، تمرینی برای جامعه دینی در باب مهدویت و ظهور امام زمان (عج) است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۳    
فرمانده سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین گفت: 250 عنوان برنامه در هفته بسیج برگزار می شود، عنوان کرد: حماسه حضور و اقتدار بسیج با حضور پنج هزارنفر از اقشار مختلف بسیج ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۳    
به چه دلیل ما فکر می کنیم در حالی که درباره برنامه کوچکی مثل هسته ای کارنامه آمریکا در عمل به تعهداتش فاجعه بار است، درباره مسأله بزرگ تر منطقه و موشکی، آمریکا کارنامه بهتری خواهد داشت؟
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۳    
چوپانی و لقمه حلال، اول ماجرای این پیرمرد معصوم و پاک روستای شال بود تا نتیجه اش را در جنگ و با تقدیم دو شهید ببیند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۳    
مدیر بیمارستان نمازی شیراز از مساعد شدن وضعیت جسمانی آیت الله حائری خبر داد و گفت: وی روز گذشته از بخش آی سی یو به بخش داخلی انتقال داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۳    
پیامبر اسلام (ص) در سال سیزدهم بعثت، به دلیل اذیت و آزار مشرکان مکه به یثرب هجرت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۳    
رهبر انقلاب: بعضی از اهل معرفت و اهل سلوک معنوی معتقدند که ماه ربیع الاول، به معنای حقیقی کلمه، ربیع حیات است، ربیع زندگی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۳    
در تحلیل الجزیره، تقریبا کفه ی ترازو به نفع ایران سنگینی می کند و نسبتا قدرت نظامی بیشتری از عربستان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۳    
مصطفی تاجزاده فعال اصلاح طلب و معاون سیاسی دولت اصلاحات، در کانال تلگرامی خود به لاپوشانی نقض صریح برجام از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۳    
تکلیف سیاسی کاری هایی که در این مدت با جان مردم رخ داده چه میشود؟ از معاون اول مملکت تا شخص رییس جمهور ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۳    
بسیج مرزهای خدمت را در نوردیده است، بسیج از زمان ها و مکان ها فراتر رفته است، بسیج نسخه شفا بخش امام خمینی برای همه ملل آزاده وستم کشیده جهان است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۳    
فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: "بسیج جهاد کبیر و عمل انقلابی است" شعار ویژه ناحیه امام سجاد(ع) در هفته بسیج است که امسال 130 عنوان برنامه به مناسبت هفته بسبج تدارک دیده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۳    
سریع ترین مرد عمودی جهان بر سکوی قهرمانی مسابقات سنگنوردی سرعت آزاد چین ایستاد.
مشاهده نتایج بیشتر...