پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۷:۵۱Feb 2019 21
 

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۶    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: با پیگیری های صورت گرفته تا قبل از پایان سال بخش اعظمی از مطالبات نیروهای خرید خدمات در مدارس بسته حمایتی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۶    
مجموعه زمین های منطقه هفت سنگان، حدود 25 هکتار است که به 119قطعه تقسیم شده است و براساس شواهد و مدارک، بیشتر آن ها در زمان معامله، کاربری کشاورزی داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۶    
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قزوین گفت: این جمعیت، بهمن ماه امسال با اعزام کاروان های سلامت به مناطق محروم و روستاها به چهار هزار نفر خدمات رسانی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۶    
بازاری فعال در دوران انقلاب گفت: بازار از مکان های تاثیر گذار در روند انقلاب بود و در قزوین نیز در پی حرکت های اعتراضی و انقلابی بازار به مدت 6ماه تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۶    
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از کشف 5 کیلو و 54 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری یک نفر در این خصوص در قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۶    
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: جشن نیکوکاری امسال با شعار "عیدی برای همه" همزمان با سراسر کشور در استان قزوین نیز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۶    
روزنامه مردم سالاری در شماره دیروز خود یکی از تیتر های اصلی صفحه یک خود را به سخنان رهبری اختصاص داد، اما با تیتر مبهم...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۶    
با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۶    
هنر و عکس گویاتر از ساعت ها سخنرانی و توصیف غم و درد است که با یک تصویر غربت خانواده های شهدا و حس امنیت و دفاع از وطن در پس هر عکس گواه روشنی برای هزینه های زیاد آن بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۶    
ضرورت انتخاب مدیران صالح و جهادی، تجربه و عبرت بزرگ مردم ما برای انتخاب های آینده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۶    
بعد از انتشار عکس رقص کاوه مدنی، در حرکتی هماهنگ میان ضدانقلاب خارجی و برخی جریان های داخلی، تلاش شد که طی یک عملیات فریب، کل اتهامات مدنی به همین حضور فروکاسته شود و اصل ماجرا لوث گردد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۶    
رویترز نوشت: صادرات نفت خام ایران در ژانویه بالاتر از حد انتظار بود و حدود 1.1 تا 1.3 میلیون بشکه در روز تخمین زده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۶    
آقای ذوالنور دل ما با شماست، اما امضا نمی کنیم چون مشکل پیدا می کنیم؛ ولی اگر رئیس جمهور را به مجلس کشاندید به استیضاح رأی مثبت می دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۶    
استان قزوین با دارا بودن 489هزار هکتار اراضی کشاورزی، سالانه قادر به تولید چهار میلیون تن محصولات زراعی، باغی و دامی است، قزوین بیش از 4درصد از تولید بخش کشاورزی کشور را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۶    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست تاکستان از واژگونی تریلی حامل مواد شیمیایی در اتوبان قزوین- زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۰    
وزیر دادگستری در شورای اداری قزوین گفت: به محض اینکه به تهران برسم، پرونده ای که نماینده ولی فقیه در استان قزوین درخواست رسیدگی جدی به آن را داشتند، مورد بررسی قرار خواهم داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۰    
استاندار قزوین گفت: همانطور که رئیس جمهور هم تاکید کرد برنامه های دولت براساس بیانیه رهبری شکل می گیرد و توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی جزو برنامه های اصلی ما خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۰    
فرمانده یگان حفاظت سازمان امور اراضی کشور گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز که قلع و قمع می شود در سطح کلان بحرانی اجتماعی خواهد بود، این موضوع به خاک، آسیب می زند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۰    
در آئین معرفی و آغاز به فعالیت فرمانده یگان حفاظت مدیریت امور اراضی، قزوین به عنوان نخستین استان از فرمانده یگان حفاظت مدیریت امور اراضی بهره مند شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۰    
معاون حفظ کاربری سازمان امور اراضی کشور گفت: در 10ماهه نخست امسال 36هزار و 600 مورد تغییر کاربری غیر مجاز شناسایی شد که 9هزار و 930 فقره توقف عملیات و 6هزار و 780فقره حکم اجرا نشده را شامل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۰    
در راستای حمایت از بیانیه راهبردی رهبر معظم انقلاب توییتری های قزوین حمایت خود را از گام دوم انقلاب" اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۰    
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: عملیات احداث 14 واحد مسکونی برای مددجویان زلزله زده در مناطق روستایی سرپل ذهاب آغاز شده است که باهمراهی خیران، امکان افزایش این واحدها وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۰    
وزیر دادگستری گفت: مجازات های جایگزین حبس در کاهش جمعیت زندانیان موثر است و در این رابطه قوانین خوبی پیش روی قضات قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۰    
درحالی رئیس جمهورو وزیر خارجه کشورمان در مقابل زیاده خواهی های غرب در چند روز اخیر موضع محکمی گرفته اند که طی 5 سال گذشته موضع تعامل با غرب را مطرح می کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۰    
فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا گفت: پسربچه 9 ساله و خواهر 6 ساله اش در شهرستان بوئین زهرا داخل استخر ذخیره آب کشاورزی غرق و جان باختند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۰    
تهدیدات امنیتی ایران تا آنجا که به برنامه دشمنان ایران برای تضعیف امنیتی ایران بازمی گردد، از سایر نقاط مرزی ما به نقطه مرزی جنوب شرق یعنی مرز پاکستان منتقل گردیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۰    
یحیی گل محمدی که این فصل در قامت سرمربی تیم شگفتی ساز پدیده مشهد مورد تمجیدهای زیادی قرار گرفته صحبت از استفاده از سرمربی ایرانی برای تیم ملی کرد و پس از او علی پروین هم نام هایی مانند علی دایی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۰    
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با ارائه آماری از کشفیات میزان قاچاق دام، گفت: گرانی گوشت قرمز نمی تواند مربوط به قاچاق دام باشد و برخی آدرس غلط می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۰    
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت: نهاد های حقوق بشری بار ها با صدور قطعنامه توجه افکارعمومی را به نقض فاحش حقوق بشر در عربستان جلب کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۰    
جعفری دولت آبادی گفت: در حکم بابک زنجانی آمده است که اگر پولها را بپردازد می تواند مورد عفو قرار گیرد و اعتقادمان این است که اگر پولهای بیت المال را پس بدهد حتماً می تواند مشمول عفو شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۰    
رشد قارچگونه شعب بانک ها باعث شده تا در یک خیابان بیش از ده ها شعبه از یک بانک مشابه فعالیت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۰    
سندرم خشکی چشم عارضه ای است که از تولید ناکافی اشک ناشی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۰    
هنگامی که سوال می کنیم ممکن است از لوازم آرایشی برای کودکان استفاده کنید؟ پاسخ شان مثبت است و معتقدند که "استفاده از این لوازم، هم در زمان عکاسی و فیلمبرداری و هم حضور در برخی مجالس خاص" ضروری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۰    
یکی از فعالین رسانه ای در واکنش به گلایه های رشیدپور به قیمت پراید نوشت: ..اگر انتقادات امروزتان به روحانی واقعی است و واقعا نمی خواهید شوآف کنید ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۰    
16 ایالت آمریکا از دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور بابت اعلام وضعیت اضطراری برای تأمین بودجه ساخت دیوار در مرز مکزیک شکایت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۰    
یکی از سؤالات مهم این است که آیا اصلاح طلبان با حراست از مرزهای ایران مشکل دارند؟! 27 نفری که در حادثه تروریستی زاهدان به شهادت رسیدند، حافظان امنیت کشور بودند، اما از سوی این جریان نادیده گرفته شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۰    
در این خبر تقویم 1398 هجری شمسی را مشاهده و دانلود کرده و از مناسبت های ویژه این سال اطلاع یابید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۰    
بخشنامه تاکیدی گمرک ایران مبنی بر بلامانع بودن ورود اسکناس ارز به کشور به هر میزان برای اشخاص حقیقی و حقوقی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۰    
با نزدیک شدن به روز های پایانی سال، برخی خانوار ها به دلیل اعتماد بی جا به مراکز قالیشویی غیر مجاز، دچار خسارت هایی سنگین می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۰    
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات برگزاری آزمون دکتری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۰    
حضرت ام البنین (س)همسر گرامی امام علی (ع) است که بعد از شهادت حضرت زهرا (س) به زوجیت ایشان در آمدند و چهار پسر برای امام علی (ع) به دنیا آوردند که حضرت عباس (ع) یکی از آن ها است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۰    
با اعلام سازمان لیگ برتر فوتبال دیدار نیمه نهایی تیم های پرسپولیس و سپاهان روز سوم خرداد ماه 98 برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۰    
مادر شهید عبدالرضا بروجی از شهدای حادثه تروریستی زاهدان، داغ فرزندش را تاب نیاورد و دعوت حق را لبیک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۰    
شکار عقرب ها که در ایالت سیستان پاکستان هدف بعدی ایران است احتمالا به تعطیلی زندان های زیرزمینی آمریکا و عربستان در این منطقه خواهد انجامید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۰    
گذشت 40سال از برقراری حکومت پربرکت جمهوری اسلامی، گسترش چشمگیری را در افزایش مراکز و توسعه خدمات رسانی کانون پرورش فکری در برداشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۰    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در دیدار وزیر دادگستری گفت: با سوء استفاده کنندگان از زمین های هفت سنگان برخورد قاطع شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۳    
شبکه بی بی سی در سی اُمین سالگرد صدور فتوای قتل سلمان رشدی، در یک مستند رادیویی برای اولین بار جزئیاتی را از زندگی او پس از صدور فتوای امام (ره) منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۳    
برخی مواد غذایی را نباید دوباره گرم و در وعده های دیگر از آن ها استفاده کنیم، زیرا ارزش غذایی خود را از دست می دهند و حتی گاهی سمی می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۹:۳۳    
در روزی که حدود 8 هزار نفر مهمان یادواره 300 شهید کانال کمیل و علمدارشان بودند، از هرکس می پرسیدی، می گفت به دعوت خودِ آقا ابراهیم به این مراسم آمده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۹:۲۳    
محمدباقر نوبخت ، رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به روحیه مردم در زمان جنگ هشت ساله چندی قبل اظهار داشت: در آن زمان برای سوءاستفاده نکردن دشمن عجز و لابه نمی کردیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۹:۲۳    
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای از اقدام قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در شناسایی و متلاشی کردن خانه های تیمی عوامل جنایت تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان، در سراوان و خاش و دستگیری آنان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۹:۱۳    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: همه مشکلات کشور اعم از گرانی ها، کاهش ارزش ریال و مسائل تولید داخلی قابل حل است اما نیازمند، صبر، تدبیر، اتحاد و جدیت مسئولان است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۶    
گاز برخی از مشترکان شهرستان تاکستان به علت تعمیرات، فردا قطع می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۱    
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: کارشناسان پلیس راه، علت واژگونی کامیون را عدم توجه به جلو راننده ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۱    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: متهم که در پوشش مسافر اتوبوس قصد انتقال مواد به استان های غربی کشور را داشت با تشکیل پرونده راهی مراجع قضائی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۰    
رئیس شورای شهر محمدیه گفت: تعرفه عوارض و بودجه سال 98 به تصویب رسید و در آن افزایش 20میلیاردی بودجه و ثبات تعرفه عوارض اتفاق افتاده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۰    
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان گفت: بیانیه "گام دوم انقلاب" باتوجه به 40سالگی انقلاب فصلی جدید و نقطه عطف است، گذشت 40سال پرفراز و نشیب تجربه ای برای مقاطع زمانی آینده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از رسیدگی به تخلفات 6 شرکت حمل و نقل مسافربری قزوین در کمیسیون ماده 12 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۰    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین از برگزاری اولین دوره بازآموزی طرح ملی امداد و نجات نوروز 98 در مرکز آموزش های تخصصی امداد و نجات کوهین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۰    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 9 ماهه امسال بیش از 770 میلیون تومان برای اجاره مسکن هزار و 36 خانواده تحت حمایت هزینه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۰    
معیری درباره سکوتش در 6 ماه بعد از انتشار عکس گفت: متوجه سوءاستفاده از عکس نشده بودم و می ترسیدم که بیایند و من را دستگیر کنند!
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۰    
آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در حضور رئیس جمهور، از وضعیت معیشتی این روزهای مردم انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۰    
تیم های فوتبال پرسپولیس و پدیده در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی امروز دوشنبه به مصاف هم می روند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۰    
شأن نزول بیانیه اخیر رهبر انقلاب که افق 1437 شمسی (2059 میلادی) را نشانه گذاری می کند، چیست؟ بیانیه چه نسبتی با واقعیات دارد؟ و پشتوانه و تضمین آن کدام است؟
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۰    
حوزه علوم پزشکی از جمله حوزه هایی است که پس از انقلاب اسلامی به پیشرفت های قابل توجهی رسیده و امید را در دل مردم بیدار کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۱    
وقتی یک کشور در تخاصم با واشینگتن باشد، اتاق جنگ آمریکا به هر مطالبه مردمی در آن رنگ و بوی انقلاب می دهد، مخصوصاً اگر حرف از تبعیض سیاسی و اقتصادی باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۱    
بسیاری از مردم هنگام مواجهه با سردرد به مصرف انواع داروهای مسکن روی می آورند در حالی که روش های درمانی طبیعی با عوارض جانبی بسیار کمتر برای بهبود این قبیل دردها وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۱    
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از شهروندان خواست فریب پیامک جعلی ثبت اطلاعات کارتی در سامانه سهام عدالت به همراه 500 هزار تومان عیدی سال نو را نخورند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۱    
سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا در نظر دارد با تغییر نسل فوتبالیست ها در سرزمین مردان قهوه تحول ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۱    
تعیین نشدهاز سال 2012 تا سال 2013 خانم ویت در بازگشت به آمریکا در اختیار سرویس اطلاعاتی ایران بوده و عملا با ماموریت تعریف شده سرویس اطلاعاتی ایران به آمریکا بازگشته است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۱    
با وجود مخالفت ضمنی روحانی با توافق نامه پاریس و تضاد اهداف این توافق نامه با اسناد بالادستی کشور، حمایت وزارت نفت از پیوستن به توافق نامه پاریس عجیب است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه از احضار سفیر پاکستان در تهران به وزارت امور خارجه در پی حادثه تروریستی 24 بهمن ماه در سیستان و بلوچستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۱    
در نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه به موضوع صدور کیفرخواست برای حسین فریدون و هم چنین برگزاری دادگاه در اوایل اسفندماه اشاره شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۱    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه این کمیسیون با مسئولان ذی ربط درباره حادثه تروریستی زاهدان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۹    
دبیر مجمع شعرای آئینی کمیت قزوین گفت: شعر انقلاب، تاریخ منظوم انقلاب اسلامی است، شاعر همزمان با مردم می خروشد، می جنگد، برمی خیزد، انتقاد می کند و می خندد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۹    
به همت بسیج دانشجویی جشن "چهل سالگی انقلاب" در دانشگاه آزاد قزوین برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۹    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قزوین گفت: برنامه های دشمنان هیچ خللی در عزم و اراده ملت انقلابی ایران اسلامی ایجاد نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۹    
رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: 600 زندانی در قزوین مشمول عفو مقام معظم رهبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شده و از زندان ها آزاد می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۹    
بانوی ملی پوش اسکی ایران در رقابت های قهرمانی جهان دست به اقدام بزرگ و در خور تحسین زد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۹    
پلیس آفریقای جنوبی گفته سالوجی پس از دریافت رشوه ای به ارزش 100 هزار دلار به شرکتام تی ان کمک کرده در مناقصه ای برای کسب مجوز فعالیت 15 ساله در ایران، برنده شود. گفته می شود این قرارداد، 31 ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: حکم قطعی قلع و قمع در اراضی کشاورزی روستای شفیع آباد موسوم به کانون جانبازان اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۹    
مدیرکل مدیریت بحران استان گفت: وضعیت ایمنی بازار سنتی قزوین، نیاز به توجه و بازنگری دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی از دستور رهبر انقلاب برای واریز 20درصدی درآمدهای نفتی به صندوق توسعه ملی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۹    
خبرگزاری اسپوتنیک در گزارشی به بررسی تفاوت چشمگیرِ آمار وزارت کشور فرانسه و اتحادیه ها از معترضان به نظام سرمایه داری در این کشور پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۹    
رئیس جنبش مردمی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه هیچگاه نمی توان همه حجم توطئه ها علیه انقلاب اسلامی را شمارش کرد، گفت: بزرگ ترین سرمایه برای آینده انقلاب ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۹    
نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از سکوت وزارت امورخارجه در قبال اقدامات وزارت نفت درلغو یکجانبه قراردادهای نفتی با شرکای سنتی و کشورهای همسایه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۹    
در فصل آنفلوآنزا توصیه می شود اطلاعاتی در مورد رژیم غذایی مناسب که سیستم ایمنی بدنتان را تقویت و از سرفه ، عطسه و آبریزش بینی پیشگیری می کند، کسب کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۹    
مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی چهل سال با انقلاب را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۹    
امثال بروجردی تو مجلس و دولت کم افرادی نیستند که اینک بی فایده و پرضرر بودن برجام برای اقتصاد مردم معلوم شده، صحبت از این می کنند که برجام تصمیم نظام بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۹    
اخبار فضای مجازی از ثبت نتایج فوتبال لیگ برتر ایران خارج از زمین و پیش از آغاز مسابقه خبر می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
رئیس مجلس گفت: دولت پاکستان باید پاسخگوی حادثه تروریستی استان سیستان و بلوچستان باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
ماه ها تعلل اروپا نهایتاً به ارائه سازوکاری ناقص، ناکارآمد و ناامیدکننده به نام اینستکس منتهی شد که متأسفانه دولت روحانی حتی برای استفاده از همان هم باید زیر بار منت و شرط و شروط اروپایی ها برود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
بعید است جناب مطهری بگوید عبارت سخت معتقدم که آنان به چیزی کمتر از انحراف انقلاب از تمامی اصولش و حرکت به سوی امریکای جهانخوار قناعت نمی کنند از امام نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
محسن میردامادی ، درباره رویکرد اصلاح طلبان در انتخابات 98 و 1400 گفت: حمایت از آقای روحانی را در سال های 92 و 96 درست می دانم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
چند میلیون جوان بسیجی مثل شهید حججی ها باید با خون پاک خود پای این ادعا سند بزنند تا آقای محمد رضا جوادی یگانه قبول کند انقلاب فراموش نشده است؟
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
در حرکت به سوی "گام دوم انقلاب" و ترسیم افق های جدید دیگر نیروهای چهل سال پیش جوابگو نیستند و در کنار این نیروهای انقلاب به منظور پویایی بیش از پیش نیازمند استفاده از جوانان انقلابی ایران هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۴    
معلمان خرید خدمات می گویند، پایه حقوق آنها 900هزارتومان است که ماهانه بیش از 250هزارتومان هزینه ایاب و ذهاب و 75هزارتومان حق بیمه پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۴    
کمیته راهبردی قیمت نهایی میوه شب عید را مشخص می کند به طوری که حداقل 15تا20 درصد زیر قیمت کف بازار عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۴    
مدیر فرهنگی، اجتماعی محله سلامگاه قزوین گفت: طرح پیشگیری از طلاق با عنوان "هنر رضایت از زندگی" در محلات قزوین آغاز شده و تا پایان سال جاری ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۴    
120 تن از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین که اغلب آنها تاکنون به مشهد مقدس نرفته اند، به زیارت امام هشتم شیعیان حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) مشرف شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...