یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۵:۱۳Sep 2017 24

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۲    
زن مُسنی که در منزل شخصی اش اقدام به مداخلات درمانی در خصوص مشکلات نازایی مراجعینش می کرد به مراجع قضایی معرفی و محل کسبش نیز پلمپ شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۲    
هفته گذشته استان قزوین دستخوش وقایع و اتفاقاتی قابل تامل بوده که به اختصار در گنجینه داغ ترین اخبار این هفته استان گردآوری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۲    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی قزوین گفت: آتش نشانان قزوین در شهریور ماه امسال در 315 عملیات مختلف امداد و نجات و اطفاء حریق حاضر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۲    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین از کشف 19 کیلو و 170گرم موادمخدر از نوع تریاک با دستگیری یک سوداگر مرگ در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۲    
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین بیان کرد: مراسم تعزیه در خانه شهید بابایی، سالن تختی و چوبیندر توسط گروه های تعزیه شهر قزوین در دهه اول محرم برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۲    
لیلا برجعلی بانوی ارزنده و شایسته کاراته قزوین به نشان نقره لیگ جهانی کاراته وان ترکیه دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۲    
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس بیان کرد: باید مجموعه آموزش ها، دانش آموزان را به سوی شور و شعور حسینی سوق دهد؛ چراکه علم و دانش و تعلیم و تعلم که ثمره اش به این نکته مهم منتهی نشود، ارزشی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۲    
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین بیان کرد: جهادگران عرصه بهداشتی-درمانی به مدت 3هفته در 3 گروه 40 نفره از دانشجویان علوم پزشکی در دهستان دستجرد با دربرگیری 18روستا حضور پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۲    
به مناسبت برگزاری سوگواری سالار شهیدان(ع)، شما می توانید فایل صوتی مداحان را در دومین شب از ماه محرم بشنوید و دانلود کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۲    
سپاه پاسداران با رونمایی از موشک خرمشهر، حالا جمعا 7 موشک مختلف در اختیار دارد که می تواند در صورت لزوم از نقاط مختلف کشور، به سوی تل آویو شلیک کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۲    
رئیس مجلس با بیان اینکه ادعای کمک ایران به گروه های تروریستی مضحک است گفت: آنها با طرح این یاوه گویی ها به دنبال تغییر افکارعمومی دنیا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۲    
کارشناس ارشد مسایل منطقه گفت: سردار سلیمانی به مقامات اقلیم گفته که اگر همه پرسی منجر به درگیری شود کردها حمایت ایران را نخواهند داشت و این در حالی است که تاکنون ایران در کنار آنها بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۲    
علی رغم اعلام وزارت صنعت در به تعویق افتادن اجرای طرح حذف برچسب قیمت برخی از کالاها از روز اول مهر، تعدادی از تولیدکنندگان امروز در توزیع محصولات خود به خرده فروشی ها از حذف برچسب درج قیمت برخی از ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۲    
تا زمانی که انسان از کشورش خارج نشده، تصور دقیقی از نقاط قوت و ضعف کشورش ندارد؛ ولی به محضی که پایت را از کشورت بیرون می گذاری مقایسه ها ذهنت را درگیر خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۲    
اولین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله هاشمی شاهرودی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲    
اعضای شورای شهر تهران که اینک با تبلت و ماشین های صفر تجهیز شده اند در شبکه های مجازی توئیت های قابل تاملی را منتشر می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲    
به منظور به روز رسانی، از امروز به مدت 10 روز، سامانه سهام عدالت از دسترس خارج شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲    
مشاور انتظامی مدیریت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: چهار بنای غیر مجاز در اراضی کشاورزی و باغی این شهرستان قلع و قمع و تخریب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲    
استاندار قزوین بیان کرد: تضمین کننده آینده کشور، تقویت روحیه پرسشگری در نظام آموزشی و پرورشی است چراکه کلاس درس صرفا مکانی برای گفتن و شنیدن ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۲    
رئیس جمهور گفت: فضای مجازی یک تیغ دولبه است؛ معلمان باید به دانش آموزان نحوه استفاده درست از این فضا را بیاموزند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۲    
انتشار تصاویر رئیس مجلس در کنار خاتمی در حسینیه جماران که خیلی ها را متعجب کرد را نمی توان با گزینه در دام یا طراحی افتاد تفسیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۲    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در 50 هکتار از باغات انگور این شهرستان سیستم داربستی اجرا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در آئین بازگشایی مدارس با بیان اینکه تعلیم و تربیت در نظام دینی ما جایگاه والایی دارد، گفت: قرآن با آیات تعلیم و تربیت آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲    
مداح قزوینی بیان کرد: من معمولا به مقاتلِ جامع که مورد تایید خیلی از بزرگان است، رجوع می کنم اما متاسفانه بعضی از مداحان برای اینکه مردم را به گریه درآورند مسایلی را عنوان می کنند که درست نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۲    
در ماه مهر و محرم با حضور 230 هزار دانش آموز و قریب 15 هزار معلم در 2200 آموزشگاه سال تحصیلی 96-97 را با شعار شور حسینی علم علوی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۲    
به همت واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری قزوین؛ نمایش از پشت روزنه ها نوشته: حمیده وحیدی، طراحی و کارگردانی؛ مرتضی نجفی به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۲    
رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک خودرو در پل کوندج و تصادف دو دستگاه وانت در پیچ سد طالقان و کشته شدن شش تن و مصدومیت دو نفر در این سوانح رانندگی قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۲    
در حالی که چندین ماه از شروع دولت دوازدهم گذشته است اما همچنان بر اساس اعلام قوه قضاییه برخی از مسئولان دولت یازدهم دارایی های خود را به این قوه اعلام نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۲    
در گزیده ای از مهمترین بیانات ائمه جمعه استان قزوین آمده است که مسئولان به دغدغه های کارگران توجه جدی کنند و برای حل آن قدم های جدی بردارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۲    
به مناسبت فرارسیدن ماه محرم برنامه های هیأت شهدای قزوین اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۲    
امام جمعه قزوین بیان کرد: باید پاسخ کوبنده ای در برابر سخنان رئیس جمهور داده شود؛ غرب زدگان باید بدانند صحبت هایی که عنوان می شود، از روی کینه و خشم است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۲    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: از امام حسین(ع) می آموزیم که امروز امر به معروف و نهی از منکر از نگاه ایشان حمایت از مظلومان و مبارزه با ستمگران است و بزرگ ترین و پلیدترین منکر عالم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۲    
استاندار قزوین بیان کرد: امروز نیروهای مسلح مقتدر ما در سایه فرماندهی کل قوا پشتوانه عظیمی برای امنیت و آرامش داخل کشور هستند؛ همچنین پشتوانه نیرومندی برای کشورهای همسایه و مسلمانان جهان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۲    
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین خاطرنشان کرد: رمز ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران، زنده نگه داشتن محرم و عاشوراست و تا زمانیکه این فرهنگ در کشور حاکم باشد انقلاب اسلامی در اقصی نقاط کره ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۲    
فلفل سیاه دارای 10 خاصیت بسیار مفید برای بدن است و از ابتلا به بسیاری از بیماری ها پیشگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۲    
دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد مقاومت در عمل به تکلیف کوتاهی نخواهد کرد و بر همین مبنا برای نبرد با آمریکا، اسرائیل و برخی حکام عرب آمادگی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۲    
همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح در قزوین آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۲    
با رشد اشکال تنهاتر خانواده در غرب، این مفهوم دیگر معنای گذشته خود را در این بخش های جهان ندارد. خانواده در گذشته جمعی برای آرامش و تامین نیازهای روحی، روانی و محلی برای شادی بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۲    
محرم اولین ماه سال قمری است، این ماه را از آن جهت محرم نامیدند که در آن جنگ و غارت حرام است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۲    
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: گزینه اول ما فاتح تریم مربی بزرگ ترکیه ای است که درصورت توافق نتیجه آن به آگاهی هواداران خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۲    
رئیس سنجش پزشکی گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد پزشکی روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjeshp.ir قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۲    
تیم فوتبال پرسپولیس در حساس ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر از ساعت 20 به مصاف سپاهان اصفهان رفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۲    
از ابتدای مهرماه به مدت 10 روز سامانه سهام عدالت به منظور بروزرسانی و اعمال تغییرات لازم از دسترس عموم و مشمولان خارج و دوباره راه اندازی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۲    
مراسم تشییع شهیدان دفاع مقدس، شهیدان مهاجر قوچانی ، قناعتی ، موشکی ، درگاهی و شهید مدافع حرم محمد اسدی در مشهد مقدس برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۲    
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران تاکید کرد: وقتی شهید حججی به شهادت رسید پیامی صادر کردم و در آن تاکید کردم تا 3 ماه دیگر ریشه داعش را می خشکانیم، الان هم می گویم نابودی داعش نزدیک است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۲    
جانشین فرمانده کل ارتش با حضور در برنامه دستخط، به سولات مختلفی پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۲    
رهبر معظم انقلاب گفتند: باید در این مذاکرات مراقبت و دقت لازم انجام می گرفت تا اینگونه نباشد که هر غلطی که طرف مقابل انجام بدهد، نقض برجام محسوب نشود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۶    
تکنولوژی های ارتباطی با فرهنگی وارداتی مخل آرامش افراد و خانواده های ایرانی شده است...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۶    
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا از تریبون سازمان ملل نسبت به کشورها و ملت ها باعث بی آبرویی آمریکا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۶    
سکه طرح قدیم یک میلیون و 246 هزار و700 تومان و سکه طرح جدید یک میلیون و 218 هزار و 200 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۶    
اعضای مجلس خبرگان رهبری با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۶    
در حالی که سران جهان در مجمع عمومی سازمان ملل تمام هفته نسبت به فعالیت های هسته ای کره شمالی ابراز نگرانی می کردند، کیم جونگ اون به موضوع دیگری می پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۶    
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان با اشاره به برگزاری 16 تجمع عزاداری در سطح استان، از اعزام 1200 مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف استان در ماه محرم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۶    
وزرای امور خارجه عراق، ایران و ترکیه در خصوص طرح همه پرسی در اقلیم کردستان عراق بیانیه سه جانبه ای را منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۶    
ساعت رسمی کشور از ساعت 24 امشب سی ام شهریور یک ساعت به عقب کشیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۶    
رضا علیپور سنگنورد شایسته قزوینی وسریع ترین مرد عمودی جهان قهرمان رقابت های سنگ نوردی قهرمانی آسیا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۶    
آیت الله راستی کاشانی از اساتید حوزه علمیه قم دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۶    
آمریکا تلاش دارد با استفاده از بی ثباتی در مناطق جنوب شرق آسیا، علاوه بر این که تنش و التهاب در مرزهای چین را گسترش می دهد، زمینه و مقدمات حضور نظامی خود در این منطقه را نیز فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۶    
با حضور منتقدان دانشگاهی نشست رونمایی و نقد کتاب "ضرب المثل های قزوین" برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۶    
رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری ساعتی پیش با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۶    
جانشین فرمانده سپاه استان قزوین بیان کرد: شعار امسال هفته دفاع مقدس"من انقلابی ام" است؛ چون ماموریت انقلاب اسلامی گسترش آن در سطح جهانی است و امیدواریم که با توکل به خداوند و ائمه اطهار این ماموریت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۶    
رئیس اتحادیه نظام مهندسی پزشکی کشور اذعان می کند که با ادامه روند فعلی در بلندمدت صنعت پزشکی ایران تبدیل به صنعتی صددرصد وابسته به خارج خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۶    
مدیرتوسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طی چهار ماهه گذشته بیش از 65 میلیون و دویست هزار دلار محصولات کشاورزی از استان قزوین به خارج از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۶    
رئیس نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: تصادف پاکبان شهرستان آبیک در حین کمک به مصدومان یک تصادف جاده ای، منجر به مرگ مغزی و اهدای اعضایش شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۶    
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان قزوین بیان کرد: بسیاری از دانش آموزان در مدارس دچار ناهنجاری های قامتی شده اند؛ که یکی از دلایل آن، استفاده از کیف و کوله پشتی های نامناسب است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۶    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قزوین بیان کرد: مجموعه برنامه های سازمان ها، نهادها، دستگاه های فرهنگی و نیروهای مسلح در هفته دفاع مقدس 600 عنوان در ستاد استانی بیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین بیان کرد: امسال 230 هزار و 212 دانش آموز قزوینی در2200 مدرسه استان، سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۶    
الگوی رفتار آمریکا تنها زمانی تغییر خواهد کرد که دورنمای قطعی تغییر الگوی رفتار ایران را ببیند. اگر می خواهید برجام پاره نشود، دورنمای آتش زدن آن را به آمریکا نشان دهید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۶    
در 4 ماه اول سال جاری 834 تن کود حیوانی و نباتی به کشور وارد شده است که بیشتر از نصف آن را کشورهای ترکیه و چین به ایران صادر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۶    
پرفضیلت ترین اعمال محرم، اعمالی است که در دهه اول محرم در غالب ادعیه و نمازهای مستحبی تعیین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۶    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز باید یزید زمان را شناخت . امروز همگان می بایستی بدانند صهیونیستی که در ماجرای کربلا نقش داشت، همان صهیونیسم اما به شکل مدرن در مقابل مسلمین جهان ایستاده است .
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۶    
رئیس جمهوری گفت: رویکرد ما صلح خواهی و حمایت از حقوق ملت هاست، ما ظلم را نمی پسندیم و از مظلوم دفاع می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۶    
منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال استعفای خود را از این تیم اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۶    
به مناسبت هفته دفاع مقدس بیش از 150 عنوان برنامه در شهرستان البرز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۶    
جانشین فرماندهی لشکر 16 زرهی استان قزوین بیان کرد: برگزاری رژه به میزبانی سپاه استان، یادواره شهدا به پاسداشت شکست حصر آبادان، غبارروبی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۶    
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش پرورش استان قزوین بیان کرد: در سال تحصیلی جدید، 15 هزار و 800 دانش آموز قزوینی در پایه اول دوره متوسطه مشغول به تحصیل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۶    
دادستان قزوین بیان کرد: به علت اختلافات خانوادگی خانم وکیلی شب گذشته در دفتر خود به قتل رسید که این پرونده در حال رسیدگی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶    
با حضور مسئولان آموزش و پرورش زنگ جوانه ها در مدارس قزوین به صدا درآمد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، برنامه های بنیاد قزوین را در هفته دفاع مقدس تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶    
در طرح اکرام ایتام نیز 20 هزار و 514 حامی حمایت از یک هزار و 748 یتیم تحت حمایت امداد را بر عهده دارند که در 4 ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیارد و 650 میلیون تومان به ایتام تحت حمایت کمک کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۶    
تیم دسته دومی فوتبال کاسپین قزوین در خانه با صنایع طلایی سمنان به تساوی یک-یک دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۶    
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: جمع آوری زکات در شهرستان تاکستان طی سه ماهه نخست سال جاری 40 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۶    
نقد بررسی مجموعه داستان با خیال ها و بی خیال ها عصر امروز(چهارشنبه) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۶    
رئیس دامپزشکی شهرستان قزوین بیان کرد: با اعمال نظارتهای بهداشتی دامپزشکی، بیش از 580 کارتن تخم مرغ فاقد هویت بهداشتی در واحد های عرضه عمده شهرستان قزوین توقیف شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۶    
یادواره شهدای "مدافع حرم" چهارشنبه 29 شهریور ماه بعد از نماز مغرب و عشا با حضور عموم مردم، مسئولان و خانواده شهدا برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶    
صداوسیمای مرکز قزوین برنامه های ویژه ای برای هفته دفاع مقدس پیش بینی نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۶    
تبلیغ های عجیب و غریب ویژه ماه محرم این روز ها در فضای مجازی دست به دست می شوند. تبلیغ هایی که گاه به دلیل آگاهی اندک جوانان، مورد استقبال نیز قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۶    
حکم اعدام اسماعیل رنگرز که خردادماه امسال آتنا اصلانی کودک 7 ساله پارس آبادی را پس از آزار و اذیت به قتل رسانده بود، صبح امروز با حضور مسئولان و مردم در ملاء عام اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۶    
حمایت آشکار اسرائیل از استقلال کردستان عراق با وجود مخالفت های منطقه ای و بین المللی با همه پرسی در اقلیم کردستان این سوال را مطرح می کند: دلیل این موضع تل آویو چیست؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۶    
تفاوت ساعتی بین تهران و عشق آباد اینقدر نبود که مسعود سلطانی فر نتواند برنامه نود دوشنبه شب را ببیند تا متوجه شود با انتصاب هایش در هیأت مدیره باشگاه استقلال چه به روز اتاق فرمان این مجموعه آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۶    
گزارش ها حاکی از آن است که اسرائیل تسلیحاتی که علیه فلسطینی ها استفاده می کند و یا قصد استفاده از آن را دارد روی مسلمانان میانمار مورد آزمایش قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۶    
اظهارات خصمانه ترامپ در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، انتقاد سران جهان و بسیاری از مقامات آمریکایی را برانگیخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۶    
رییس جمهور در گفت و گو با شبکه تلویزیونی ان بی سی آمریکا ، با بیان اینکه لحن و رفتار رئیس جمهور فعلی آمریکا، همه زمینه های مثبت را از بین می برد، تاکید کرد: آینده سیاستهای آمریکا برای دولتها ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۶    
اظهارات سخیف ترامپ درباره ایران که به شدت نیز مورد توجه نخست وزیر رژیم صهیونیستی قرار گرفت؛ اجرایی شدن راهبرد دولت ترامپ در قبال ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۶    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از تیر اندازی در یکی از دفاتر وکالت در قزوین و از کشته شدن یک تن و مجروحیت فردی دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۶    
دیدار رییس جمهور ایران با امانوئل ماکرون را می توان یکی از دیدارهای مهم در نیویورک دانست؛ در این دیدار که عصر دوشنبه و در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل انجام شد، برجام محور اصلی گفت وگو بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۶    
قاتل آتنا اصلانی به دار مجازات آویخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۶    
خانم وکیل در ساعت ابتدایی حادثه بر اثر این تیراندازی از ناحیه شکم مجروح شده و حال وی وخیم بود؛ اما در ساعاتی بعد از حادثه ادهمی مدیر مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی قزوین خبر فوت وی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۶    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم تودیع و معارفه استاندار قزوین گفت: با وجود قدم های خوبی که در جهت رفع بیکاری و توسعه اشتغال برداشته شده است، با جایگاه واقعی خود فاصله زیادی داریم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۶    
ایرانیان در پاسخ به سخنرانی ضد ایرانی ترامپ در سازمان ملل، در شبکه های اجتماعی در حال پاسخ دادن به او هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...