جمعه ۲۵ آبانساعت ۰۵:۲۸Nov 2018 16

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

صبح قزوین 1 فروردین 1395 صبح قزوین 1 فروردین 1396 صبح قزوین 31 فروردین 1397 صبح قزوین 1 اردیبهشت 1397 صبح قزوین 31 خرداد 1397 صبح قزوین 31 تیر 1397 صبح قزوین 31 مرداد 1397 صبح قزوین 1 شهریور 1397 صبح قزوین 30 مهر 1397 صبح قزوین 1 آبان 1397 صبح قزوین 2 آبان 1397 صبح قزوین 3 آبان 1397 صبح قزوین 4 آبان 1397 صبح قزوین 5 آبان 1397 صبح قزوین 6 آبان 1397 صبح قزوین 7 آبان 1397 صبح قزوین 8 آبان 1397 صبح قزوین 9 آبان 1397 صبح قزوین 10 آبان 1397 صبح قزوین 11 آبان 1397 صبح قزوین 12 آبان 1397 صبح قزوین 13 آبان 1397 صبح قزوین 14 آبان 1397 صبح قزوین 15 آبان 1397 صبح قزوین 16 آبان 1397 صبح قزوین 17 آبان 1397 صبح قزوین 18 آبان 1397 صبح قزوین 19 آبان 1397 صبح قزوین 20 آبان 1397 صبح قزوین 21 آبان 1397 صبح قزوین 22 آبان 1397 صبح قزوین 23 آبان 1397 صبح قزوین 24 آبان 1397 
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۷    
امام جمعه موقت تهران گفت: جوانان ایرانی در دفاع مقدس کارایی دلارهای نفتی را ناکارآمد کردند، زیرا دفاع مقدس ترجمه دینمداری و مبانی اسلامی بود و عقبه اسلام در دوران دفاع حضور داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۷    
معاون راهداری و حمل و نقل عمومی قزوین از آغاز بارش برف در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۷    
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: پنج تن از مرزبانان ایرانی آزاد شده و آماده تحویل هستند؛ اما تروریست های پاکستانی چندتن از مرزبان ها را برای معاوضه با زندانیان مجرم خود در ایران نگه داشته اند که جمهوری ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۷    
تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب دیداری تدارکاتی، امروز پنج شنبه 24 آبان از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی ترینیداد و توباگو می رود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۷    
فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه وادادگان داخلی از تهدیدات پوشالی امریکا واهمه دارند؛ گفت: با نگاهی کوتاه و گذرا به انقلاب اسلامی و بررسی حوادث می توانیم این ادعا را ثابت کنیم که ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۷    
اصلاح طلبان سعی کردند با به راه انداختن موج خبری علیه آیت الله یزدی یکی از افرادی که در فتنه سال 88 نقش محوری داشته را در فضای سیاسی کشور دوباره مطرح کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۷    
در کشور ایران در 15 استان کشور 33 پیامبر و انبیای الهی مدفون هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۷    
استاندار قزوین گفت: دستاورد کنگره شهدا باید تلاش بیشتر برای خدمت به مردم به ویژه خانواده شهدا باشد و باید بدانیم همه آنچه امروز به عنوان عزت و اقتدار در داخل و خارج داریم مدیون خون شهدا هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۷    
صدوپنجاه ونهمین شماره خط حزب الله با عنوان نظریه مقاومت را تبلیغ کنید منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۷    
درحالی مسئولان مردم را به صبر دعوت می کنند باید پرسید آیا آنان نیز در این ماجرا همراه مردم هستند و درک درستی از افزایش قیمت ها دارند؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۷    
کاش آقای ظریف به این سؤال پاسخ می داد که آیا برای مبارزه با تروریسم باید به سراغ سازمان ها و گروه هایی نظیر بلک واتر- BLACK WATER برویم؟!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۷    
بعد از تولد نوزاد، خون بند ناف او دور ریخته می شود، اما محققان دریافتند که با استفاده از این زباله های بیولوژیکی می توانند زندگی فرد را نجات دهند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۷    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: از اول هفته تا کنون شاهد کاهش 15 درصدی قیمت طلا و سکه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۷    
فرمانده سپاه استان قزوین گفت: برگزاری کنگره 3هزار شهید قزوین بزرگترین اقدام فرهنگی در سال جاری بوده و در برگزاری آن از تمام ظرفیت های استان استفاده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۱۷    
ما به تاسی به شهدا نیاز داریم و به همین منظور کنگره 3هزار شهید استان مصادف با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود و در آن پیام شهدا به جامعه و مردم منتقل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۷    
دانشجویان با شعف تمام می گویند: زنده نگه داشتن یاد شهدا مختص به یک دوره نیست و ما باید در هر زمانی از آنها الگو بگیریم، از این رو هزینه های انجام شده برای کنگره ارزش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۷:۲۷    
اردوی بقا در شرایط سخت ویژه تیم های بهداشت و درمان اضطراری استان قزوین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۷:۲۷    
فرمانده انتظامی استان قزوین از انهدام باند سارقان منزل وکشف 90 فقره سرقت منزل در قزوین خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۸    
فرمانده هوافضای سپاه در قزوین گفت: اگر نگاه ما برگرفته و الگوگرفته از اداره جنگ و جهادی باشد آن موقع هیچ مانعی در مقابل ما نمی تواند باعث جلوگیری از هدف بشود ما می توانیم به همه چیز برسیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۸    
دبیر کمیته فناوری اطلاعات کنگره 3هزار شهید استان قزوین از طراحی نرم افزار تلفن همراه بانک جامع اطلاعات شهدای قزوین خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۸    
رئیس پلیس راه استان قزوین از ادامه بارش باران در محورهای مواصلاتی از بعد از ظهر امروز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۸    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تولید محصول در محیط بسته و گلخانه؛ ضمن افزایش راندمان تولید در مدیریت منابع آب نیز نقش بسزایی دارد، هم اکنون 57 هکتار گلخانه در سطح استان مشغول به فعالیت است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۸    
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از وقوع یک فقره واژگونی تراکتور و کشته شدن یک نفر در این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۸    
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: حضور 5هزار نفری دانشجویان در اجلاسیه دانشجویی کنگره شهدا نشانگر این است که این نسل علی رغم تلاش های دشمن از مسیر اصلی انقلاب آگاه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۸    
رئیس انجمن هسته ای ایران با اشاره به بازداشت غیرقانونی استاد ایرانی در دانمارک، خواستار عذرخواهی رسمی دولت دانمارک و احضار سفیر این کشور در ایران شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۸    
مرجع تقلید شیعیان با بیان وظایف دولت در شرایط حساس کنونی گفت: دولت باید در این گرانی روزافزون کاری انجام دهد و سر مردم را به حضور در ورزشگاه ها گرم نکرده و به واقعیت ها فکر کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۸    
کارشناسان معتقدند، در چند هفته اخیر مدیریت صحیح اقتصادی، قضایی و امنیتی، موجب ثبات و سیر نزولی بازار ارز و سکه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۸    
به گزارش خبرگزاری رویترز، اصطلاحی که جان بولتون درباره ایرانی ها به کار برده است، 100 سال پیش از این از سوی اریک کیدز، سیاستمدار انگلیسی در سال 1918 مورد استفاده قرار گرفته بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۸    
این هم البته از عجایب تاریخ ایران است که وزیر امور خارجه کشور تیترساز مهم ترین رسانه ضدایرانی از صد سال پیش تاکنون باشد!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۸    
ابتلا به قندخون بالا یا دیابت در کشور رو به افزایش است، اما این بیماری خطرناک می تواند 80 درصد اعضای بدن را درگیر و بیمار کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۸    
سردار حاجی زاده گفت: پهپادهای بمب افکن از مرحله طرح و ایده تا ساخت یک محصول ایرانی است و جوانان ما این پهپاد را طراحی و ساخته اند که مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۸    
با انتخاب حناچی که حرف و حدیث های مختلفی درباره او در شهر تهران وجود دارد، نشان می دهد که اپیدمی مدیریت گذری در شهر تهران رو به افزایش است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۸    
جدیدترین آمار بانک مرکزی بیانگر رسیدن حجم پایه پولی به 234 هزار میلیارد تومان در پایان شهریور 1397 است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۸    
حکم اعدام وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی به جرم اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور بامداد امروز اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۸    
شهردار تهران با اعلام "تا زمان صدور حکم شهردار جدید تهران به کار خود ادامه خواهم داد"، گفت: بر اساس قانون تا 15 آذر اجازه فعالیت در شهرداری تهران را دارم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۵۸    
این چه دولتی است که در سیستم بانکی آن به تعبیر وزیر امور خارجه اش هزاران میلیارد تومان پولشویی می شود با آنکه اطلاعات آن دردست وزیر خارجه است؟ آنها قادر به جلوگیری از آن نیستند؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۵۸    
برخی شواهد نشان می دهد حضور سیاسی بن سلمان در معادلات داخلی سعودی نیز کم رنگ شده است. در همین چند هفته اخیر حداقل دو پروژه ملی – پروژه نیوم و پروژه بزرگترین قطار شهری غرب آسیا که جده را به مدینه متصل ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۸    
سحرگاه امروز وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی به جرم افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور اعدام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۸    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت:هرکس که در مقابله با ذلت پذیری در کنار سیدالشهدا قرار گرفت و نقش و جایگاه شهدا را به درستی درک کرد انبیا، ائمه و شهدا شافت کننده این شخص خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۸    
فرمانده سپاه استان قزوین گفت: پذیرش شهادت و جهاد در دانشجویان از روی خودآگاهی و بصیرت بود و این ارزش عمل را مضاعف می کند و دانشجویان شهید سرآمد آگاهان جامعه بودند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۱۸    
رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: به دلیل همزمانی برگزاری جشنواره ابوذر با کنگره سه هزار شهید استان قزوین ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۷:۳۸    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین از اجرای طرح کوپه دانایی به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۲    
اکبر سنگی گفت: گلشیفته فراهانی در آن طرف دنیا می گوید که "اگر به من بگویند فاحشه بهتر از این است که بگویند مسلمان"، بعد پدرش در اینجا همه کاره تئاتر می شود، این چه صیغه ای است؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۲    
با پیگیری های اداره کل بازرسی کیفرخواست برای مدیرکل و معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قزوین صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۲    
باید بپذیریم بسیاری از مشکلات معیشتی مردم علل درونی دارد و با تلاش و برنامه ریزی مسئولان قابل حل است؛ اگر چه توجه و مدیریت صحیح علل بیرونی نیز بر رشد و توسعه اقتصادی تأثیر بسزایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۲    
تندیس مدافع حرم شهید جاویدالاثر الیاس چگینی به منظور زنده نگه داشتن یاد شهدا رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۲    
رئیس پلیس آگاهی استان قزوین گفت: فردی که در سایت دیوار اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد در دام پلیس قزوین افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۲    
سردار غیب پرور در کنگره 3هزار شهید استان قزوین گفت: آیا امروز امریکا مطابق امریکای 40 سال قبل است این کشور دچار ضعف شدید شده و رو به افول است و هیمنه پوشالی آن درحال شکست است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۲    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما یک سلسله برنامه هایی تحت عنوان طرح های اعتلای بسیج داریم که ناظر بر به روز شدن بسیج است تا بتوانیم بسیج و انقلاب را مطابق بر جامعه روز حفظ کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۲    
همایش استانی "یاوران وقف" با حضور مسئولان کشوری و استانی در قزوین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۲    
دبیر کنگره 3هزار شهید قزوین گفت: بانوان با حماسه سازی در دوران دفاع مقدس به جهانیان ثابت کردند که در جهت هدف از عواطف خود هم چشم پوشی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: در 7 ماه گذشته از محل درآمد موقوفات استان بالغ بر 2 میلیارد و 850 میلیون تومان اجرای نیات در حوزه های مختلف انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۲    
روزنامه نیویورک تایمز فاش کرد که بعد از کشته شدن روزنامه نگار منتقد آل سعود یک عضو تیم ترور در تماس تلفنی با مافوق خود در عربستان از انجام شدن ماموریت خود خبر می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۲    
با توجه به هم مرزبودن استان خراسان جنوبی با کشور افغانستان، کشفیات سوخت قاچاق 16 برابر در این استان افزایش یافته است که سود 20 برابری را نصیب قاچاقچی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۲    
وزیر خارجه ایران و وزیر خارجه آمریکا در چند پیام در توئیتر درباره آثار تحریم های آمریکا بر زندگی روزمره مردم عادی ایران مجادله کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۲    
با رای اعضای شورای شهر تهران پیروز حناچی شهردار تهران شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۲    
اظهارات اخیر ظریف در دفاع از پیوستن ایران به گروه اقدام مالی FATF بلافاصله با عنوان در ایران پولشویی گسترده انجام می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۲    
یشتر وقت ها پیتزا می خرید که بخورد، اما هیچ وقت دلش نمی آمد که به آن دست بزند. همان طور سالم و دست نخورده، می آوردش خانه و با ما غذای خانگی می خورد. پیتزا هم روزی خواهرم می شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۲    
مصادف با وفات حضرت سکینه( علیهاالسلام)، شما می توانید شرح مختصری از زندگینامه این بانوانی بافضیلت را در زیر بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۲    
استاندار قزوین در کنگره3هزار شهید قزوین گفت: انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پدیده ای منحصر به فرد است، زیرا هیچ جنگی وجود ندارد که در آن تمام اقشار برای میهن خود دفاع و ایثارگری داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۲    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در برابر تحریم های کنونی توسط استکبار جهانی گفت: وظیفه مسئولان آن است که اقتصاد مقاومتی که تنها راه مقابله در برابر جنگ اقتصادی است را جدی بگیرند .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۴۲    
خلبان شهید عباس بابایی در قزوین متولد شد، علاقه اش به خلبانی را دنبال کرد و پس از رشادت های بسیار در عید قربان سال 66 لبیک گویان به دیدار محبوب رفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۱:۰۲    
کاربران به سخنان اخیر عباس آخوندی، گزینه احتمالی شهرداری تهران و کارنامه کاری وی در 5 سال وزارت راه و شهرسازی انتقاد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۴۲    
شهر تهران بعد از یک سال اندی که اصلاح طلبان در شورای شهر سررشته امور را در دست گرفتند با معضل بی ثباتی مدیریتی روبرو است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۳۲    
امروز در بازار آزاد، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش 270 هزار تومانی، 4 میلیون و 280 هزار تومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۱۲    
سفرهای استانی حسن روحانی در دولت دوازدهم انگشت شمار شده است؛ باید پرسید هدف دولت از سفرهای استانی چه بوده که این سفرها کمرنگ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۱۲    
من سند مربوط به شهید بهشتی را به یاد دارم. آن سند، بسیار به نفع شهید بهشتی بود چرا که تجزیه و تحلیل دقیقی از شخصیت ضد آمریکایی ایشان ارائه کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۲    
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت استفاده حداکثری قضات از ظرفیت های قانونی مربوط به مجازات های جایگزین حبس و سایر تاسیسات قانونی منجر به کاهش جمعیت زندان ها گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۲    
آخوندی و حناچی به مرحله پایانی انتخاب شهردار تهران رسیده اند و شرایط نشان می دهد که آخوندی انتخاب نهایی اعضای شورای شهر تهران است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۲    
براساس گزارش مرکز آمار ایران ، نرخ تورم نقطه ای خوارکی ها و آشامیدنی ها در کل کشور و برای مهر به 47.5 درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۲    
حاج حسن طهرانی مقدم در واحد موشکی سپاه تلاش داشت به خودکفایی در ساخت موشک برسد تا کشورمان دیگر هیچ وابستگی و نیازی به بیگانگان نداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: 25 هزارو 244 زائر اربعین حسینی(ع)به وسیله ناوگان حمل و نقل عمومی از مبداء قزوین به مقصد مرز مهران، عراق و بالعکس در سال جاری تردد داشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۲    
یکی از خیران قزوینی در اقدامی خداپسندانه و برای کمک به معیشت خانواده های نیازمند 11 تن گوجه به نیازمندان اهداء کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۲    
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه ایران اسلامی امروز پیشرفته ترین سامانه پدافند هوایی را دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۲    
امیر سیاری در کنگره 3هزار شهید استان قزوین با بیان اینکه انقلاب اسلامی آقا نمی خواهد، گفت: امروز استکبار جهانی پایش از ایران بریده شده و به هر طریق ممکن به دنبال راه نفوذ است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۲    
نسخه های فارسی تلگرام در حالی به فعالیت خود ادامه می دهند که پس از مهلت داده شده به آن ها برای بومی سازی کامل، تا امروز اظهارنظر رسمی درباره ی ادامه فعالیت شان یا ممنوعیت آن اعلام نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۲    
وزیر امورخارجه آخرین وضعیت آزادی مرزبانان ربوده شده ایرانی در میرجاوه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۲    
سلبریتی، مفهومی سطحی و نازل است و کسی که خود را منتسب به دین می کند و شهرت و اعتبارش، وابسته به این انتساب است، نباید با رفتارهای عجیب سلبریتی گونه در پی دیده شدن باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۲    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دومین روز از کنگره سه هزار شهید استان قزوین گفت: نقش دانش آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بی بدیل بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۲    
خاتمی از همان روزهای اول پیروزی روحانی و بعدا با پیروزی لیست امید در انتخابات شورای شهر تهران معتقد بود که اصلاح طلبان باید بیش از نیمی از دولت روحانی و همچنین تماما شهرداری تهران در اختیار داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۲    
اسنودن در حالی شرکت NSO و بدافزار ساخت آنرا به عنوان عامل رهگیری خاشقچی معرفی کرده که بسیاری از کارمندان این شرکت، نیروهای سابق یگان 8200 ارتش اسراییل هستند که در بحث جاسوسی الکترونیکی فعالیت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۲    
حدِ فاصل پنجمین تا هفتمین سالگرد شهادت پدر موشکی ایران زمانی بود که همه ایرانی ها قدر زحمات مخلصانه شهید طهرانی مقدم و یارانش در مجموعه جهاد خودکفایی و نیروی هوافضای سپاه را بیشتر از گذشته دانستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۲    
نیویورک تایمز نوشت مقامات اطلاعاتی نزدیک به بن سلمان سال گذشته طی نشستی در ریاض امکان ترور سردار سلیمانی را بررسی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۲    
مدال آوران کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی 2018 با مقام معظم رهبری دیدار خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۲    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: امروز ما مفتخر هستیم که ایران اسلامی به برکت 36هزار دانش آموز شهید و 3 هزار شهید استان در جایگاه آزادگان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۲    
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) گفت: یکی از ویژگی های برگزاری کنگره 3هزار شهید استان قزوین آن است که از حداکثر ظرفیت های مردمی و دستگاه های مدیریتی استان قزوین استفاده شده و در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۲    
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: ما در اجرای قانون و احقاق حق با هیچ شخص و مقامی تعارف نخواهیم داشت و با قدرت و جدیت با کسانی که از خلاء های قانونی سوء استفاده و حقوق جامعه و مردم را تضییع کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۲    
شهید محمد علی رجایی با وجود اینکه در اقدامات انقلابی و حزبی اثری از خود برای ساواک برجای نگذاشت دو بار به زندان منتقل و در آنجا و با بی مهری رو به رو شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۴    
کاراته کای وزن 75- کیلوگرم ایران با پیروزی در فینال رقابت های قهرمانی جهان 2018 اسپانیا، نخستین طلای ایران در این مسابقات را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۴    
استاندار قزوین گفت: مردم قزوین در طول این مدت نشان دادند که ارادت ویژه ای به شهدا دارند و همگی در این گنگره پای کار آمدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۰    
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از 20 هزار حامی نیکوکار با مشارکت در طرح های اکرام ایتام و محسنین کمک های خود را به فرزندان نیازمند اهداء کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۰    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آوج از دستگیری عامل تخلیه گازوئیل قاچاق در داخل زیستگاه حیات وحش آوج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۱۷    
دستیار ویژه فرماندهی کل قوا در کنگره سه هزار شهید استان قزوین گفت: این افتخاری بزرگی است که خون شهیدان شما و اشک چشم شما راه کربلا را باز کرد و خون شهدای مدافع حرم کشور و استان قزوین راه قدس را ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۲    
پس از زلزله کرمانشاه سلبریتی های همیشه حاضر در صحنه شماره حساب هایی برای دریافت کمک های مردمی منتشر کردند که تا کنون مشخص نکرده اند سرنوشت این پول ها چه شده و چه خدماتی به مردم زلزله زده رسانده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۲    
مراسم افتتاح رادیو انقلاب صبح امروز، با حضور شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۲    
تنها 6 روز تا اجرای قانون منبع به کارگیری بازنشستگان باقی مانده و دولت باید برای جایگزین کردن 210 مدیر بازنشسته تا 26 آبان ماه تصمیم جدی بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۲    
طبق بند 36 برجام در صورت عدم پایبندی طرف مقابل به تعهدات، حق ایران است که توقف کلی یا جزیی به تعهدات خود بدهد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۲    
آقای آخوندی پنج سال عهده دار وزارت راه و شهرسازی این کشور بود، اما مردم کارنامه او را به حساب انقلاب اسلامی ننویسند، مردم بدانند این جماعت هیچ نسبتی با امام و انقلاب و ولایت فقیه ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۲    
دیدار تیم های پرسپولیس و کاشیما با تساوی بدون گل به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۲    
ستاد مرکزی اربعین اعلام کرده "دولت و دستگاه های مسئول در امر برگزاری مراسم اربعین به هیچ عنوان نگاه درآمدی به برگزاری مراسم اربعین حسینی ندارند!" آیا واقعیت اربعین امسال ...
مشاهده نتایج بیشتر...