شنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۴:۰۱Mar 2020 28

جدیدترین‌های «وزارت کار»

 
ایستنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در شرایطی که کرونا بخش اعظم مردم آمریکا را خانه نشین کرده، میلیون ها نفر از ساکنان این کشور برای انجام امور حرفه ای، شخصی و خرید به اینترنت دسترسی ندارند. ...
بورس نیوز   ۳ ساعت پیش    
کارشناس معاونت اقتصادی وزارت کار گفت:صدور کد های جدید باعث شد که جریان قدرتمند پول می تواند مانعی برای ریزش سنگین بازار ایجاد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت کار آمریکا، در این هفته در پی شیوع ویروس کرونا، 3 میلیون نفر از شهروندان آمریکایی بیکار شدند و فرم بیکاری پر کرده اند!
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۶    
معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد از انعقاد تفاهم نامه با وزارت کار و تسهیلات برای فارغ التحصیلان شغل اولی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت کار آمریکا گزارش داد که در هفته گذشته بالاترین تعداد درخواست دریافت بیمه بیکاری در تاریخ ایالات متحده ثبت شده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: همزمان با افزایش آمار ابتلا به کرونا در انگلیس و تشدید سیاست های دولت برای مقابله با شیوع بیشتر این ویروس، وزارت کار و امور بازنشستگی انگلیس اعلام کرد که در 9 روز گذشته حدود نیم میلیون متقاضی به دریافت کمک هزینه معیشتی دولت هجوم برده اند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
راه اندازی سامانه جامع روابط کار، تعیین سقف زمانی انعقاد قراردادهای موقت کار، تصویب سند ملی کار شایسته و امضای تفاهم نامه ساخت 200 هزار واحد مسکونی برای کارگران از مهمترین اقدامات وزارت کار در سال گذشته بود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور تعاون وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برای تحقق شعار سال به تعاونگران گفت:نقش آفرینی تعاونی ها در سازماندهی شرکت های متوسط و کوچک و مشاغل خرد و خانگی در تحقق جهش تولید مثال زدنی خواهدبود. ...
برای حمایت از کسب و کارهای خرد، طبق بررسی معاونت اشتغال وزارت کار باید سه برنامه حمایتی جدید در حوزه های مالیات،انواع اجاره و انواع بیمه تهیه کرد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۳    
برای حمایت از کسب و کارهای خرد، طبق بررسی معاونت اشتغال وزارت کار باید سه برنامه حمایتی جدید در حوزه های مالیات،انواع اجاره و انواع بیمه تهیه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
برای حمایت از کسب و کارهای خرد، طبق بررسی معاونت اشتغال وزارت کار باید سه برنامه حمایتی جدید در حوزه های مالیات،انواع اجاره و انواع بیمه تهیه کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- وزارت کار روسیه فهرست شغل و پیشه هایی که مشمول تسهیل کسب تابعیت روسیه می شوند را به 135 شغل افزایش داد. تاریخ انتشار: 12:22 - 03 فروردین 1399 - کد خبر: 600017
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
در پی نام گذاری سال 99 از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان جهش تولید ، به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارگروه ویژه جهش تولید تشکیل می شود.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
پنج شنبه شب 29 اسفنده سومین جلسه شورای عالی کار با حضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان، شریعتمداری وزیر کار و سایر مقامات دولتی، به منظور تعیین حداقل حقوق کارگران در سال 99 به دلیل فاصله بسیار زیاد نظرات طرفین در خصوص رقم افزایش حداقل مزد بدون دستیابی به نتیجه خاصی پایان یافت. ...
دولت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۷:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 110 میلیارد تومان یارانه حمایتی با نرخ ترجیهی 14 درصد برای 145 تعاونی که اقدام به تولید ماسک، مواد ضدعفونی کننده، دستکش و البسه بیمارستانی کنند اعطا می شود. ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۱:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: دویست و هشتاد و نهمین نشست شورای عالی کار که از ساعت 15 روز چهارشنبه به ریاست وزیرکار و با حضور انصاری معاون رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و دارایی، نماینده سازمان استاندارد و نمایندگان گروههای کارگری و کارفرمایی در وزارت کار آغاز شد و پس از 10 ساعت چانه زنی و مذاکره فشرده و سخت به دلیل اختلاف نظر ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۱:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
دویست و هشتاد و نهمین نشست شورای عالی کار که با دستور کار تعیین دستمزد سال 1399 از ساعت 15 امروز به ریاست وزیر کار و با حضور جمشید انصاری، معاون رییس جمهور، وزیر اقتصاد و دارایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۸:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز فناوری اطلاعات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بیش از سه هزار نفر از همکاران در سراسر کشور از محتوای این دوره بهره مند شدند.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۲۰:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: جلسه شورای عالی کار امروز با حضور شرکای اجتماعی برای تعیین حداقل دستمزد 99 کارگران از ساعت 16 در وزارت کار با حضور وزیر کار آغاز به کار کرد و بدون نتیجه پایان یافت. ...
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دویست و هشتاد و هشتمین نشست شورای عالی کار با موضوع تعیین حداقل دستمزد سال آینده با حضور شرکای اجتماعی در وزارت کار آغاز شد.
عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار با اشاره به مشکلات کارگران در شرایط امروز کشور تصریح کرد: متاسفانه آن چه که در حوزه نیاز این عزیزان است محقق نشده و شدیدا در تنگنا هستند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۸    
مسعود بابایی مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار گفت: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا متاسفانه در ایام فروردین ماه نیز ادامه دارد، لذا حمایت از مشاغل در حوزه خدمات در دستور کار قرار گرفت؛ ضمن اینکه در کنار آن فعالیت های در بخش صنعت و کشاورزی نیز خواهیم داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت لیان پخش مهام نماینده انحصاری برندهای معتبر غذایی در استان البرز در راستای تکمیل تیم فروش خود در ردیف های شغلی زیر نیروی مرتبط و متخصص جذب مینماید .
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر کل روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مطابق ماده 2 قانون بیمه بیکاری، کارگران کارگاه هایی که به صورت غیرارادی به هر دلیل تعطیل شود، با تایید وزارت کار، به صندوق بیمه بیکاری ارجاع داده می شوند. ...
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - با هدف توسعه و ارتقای سطح سلامت و ایجاد نشاط اجتماعی در بین جامعه بازنشستگان و کارگران صندوق بازنشستگی فولاد و بهره گیری از پتانسیل و ظرفیت های صندوق در واحدهای اقامتی کارگران کشور، تفاهم نامه ای میان ابراهیم صادقی فر (معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از راه اندازی سامانه آنلاین ثبت درخواست بیمه بیکاری به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری متقاضیان بیمه بیکاری به ادارات کل استانی و مراکز کاریابی در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه کار و تولید استان خبر داد. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۳    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دستورات لازم را برای کاهش تردد شهروندان، از جمله تمدید اعتبار بیمه ها بدون مراجعه به شعب، ارائه مشاوره برای کاهش استرس و اضطراب در صدای مشاور 1480، تعویق جلسات کارگری و کارفرمایی، افزایش تولید مواد ضدعفونی و... صادر کرد.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار پرداخت دو ماه بیمه بیکاری به کارگران آسیب دیده از کرونا را خواستار شد و بر ضرورت حرکت به سمت دولت الکترونیک و استقرار نظام یکپارچه الکترونیکی در کشور تاکید کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تولید محتوای فنی و حرفه ای و کاردانش گفت: در حوزه آمادگی آموزش تخصصی به دبیران در حوزه فناوری اطلاعات می توانیم بین 5 تا 7 هزار معلم را برای این آموزش ها پوشش دهیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی بر اساس آمار وزارت کار امریکا، از هر 10 کارمند یک نفر در معرض ابتلا به کروناویروس قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تولید محتوای فنی وحرفه ای و کاردانش درباره دروس هنرستانی مرتبط با فناوری اطلاعات گفت: رشته شبکه و نرم افزار یارانه یک رشته مهارتی و پودمانی است اما در شاخه فنی، در شورای سنجش و پذیرش دانشجو کنکور برای آن درنظر گرفته اند و دانش آموز ما باید دوباره به سمت آمادگی برای کنکور برود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۴    
کسب و کار نیوز - با وجود اینکه وزارت کار تلاش کرده است با صدور بخشنامه هایی کارفرمایان را متوجه خطر بیماری کرونا کند، اما کارگران همچنان بی دفاع ترین اقشار در برابر کووید 19 هستند.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
با شیوع کرونا در ایران و تاثیر بسیار بالای این موضوع در رکود صنعت گردشگری و حتی سایر کسب و کار ها رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران با توجه به اوضاع کسب و کار های صنعت گردشگری نامه ای به وزارت کار نوشتند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۷:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
در حالیکه قرار بود جلسه رسمی دستمزد سال 99 کارگران امروز عصر در وزارت کار برگزار شود، این جلسه به دلیل کرونا باز هم لغو شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اینکه وزارت کار تلاش کرده است با صدور بخشنامه هایی کارفرمایان را متوجه خطر بیماری کرونا کند، اما کارگران همچنان بی دفاع ترین اقشار در برابر کووید 19 هستند.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۲۰:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، با تمام کش و قوس ها و با وجودی شیوع گسترده ویروس کرونا طبق اعلام وزارت کار از روز سه شنبه 20 اسفند ماه اولین جلسه تعیین مزد 99 آغاز خواهد شد ...
ایستا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت کار گفت: کارگران اگر مبتلا به کرونا شوند چون دیگر شامل مرخصی استعلاجی نمی شوند، می توانند از صندوق تامین اجتماعی به عنوان بیمه بیکاری استفاده کنند.
بعد از کش و قوس های فراوان و انتقادات نمایندگان کارگران از اهمال وزارت کار در برگزاری جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد 99بالاخره سه شنبه این هفته 20اسفند ماه اولین جلسه رسمی بررسی برای تعیین مزد 99برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
در حالی که نشست دستمزد کارگران طی هفته گذشته در سایه شیوع کروناویروس لغو شده بود خبرهای حاکی از آن است که اولین جلسه دستمزد سال 99 کارگران این هفته برگزار می شود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
آیت اسدی (نماینده کارگران در شورای عالی کار) با تاکید بر اینکه تعیین دستمزد کارگران در اسفند ماه هر سال، یک ضرورت است و نمی توان آن را به هیچ بهانه ای عقب انداخت، می گوید: کرونا مقدار زیادی روحیه کارگران را ضعیف کرده است و انتظار ما این بود که باتوجه به اینکه کروناویروس ...
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مطابق آخرین آمار وزارت کار تعداد داوطلب های ثبت نام شده واجد شرایط در طرح های کارورزی حدود 127672 نفر، تعداد واحد پذیرنده حدود 17585 و تعداد قرارداهای منعقده 39513 قرارداد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۰    
وزارت کار و امور اجتماعی افغانستان اعلام کرد که فردا دوشنبه در کابل تعطیلی عمومی است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
علی خدایی از رایزنی های صورت گرفته با معاونت روابط کار وزارت کار خبر داد و گفت: اخبار تعطیلی جلسات شورای عالی کار به هیچ وجه صحت ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت کار گفت: کارگران اگر مبتلا به کرونا شوند چون دیگر شامل مرخصی استعلاجی نمی شوند، می توانند از صندوق تامین اجتماعی به عنوان بیمه بیکاری استفاده کنند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۲۲:۲۵    
برترین ها: حامد شمس مدیر روابط عمومی وزارت کار از اختصاص شماره تلفن مخصوص با 20 خط برای شناسایی و کمک به بازنشستگان مبتلا به کرونا خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نوشت: کارگران مبتلا به کرونا از مرخصی استعلاجی از مزایای بیمه بیکاری نیز برخوردار خواهند شد تا مراحل درمان خود را با هماهنگی سازمان تامین اجتماعی طی کنند. تاریخ انتشار: 14:07 - 15 اسفند 1398 ...
روز پلاس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل روابط کار وزارت کار گفت: کارگران اگر مبتلا به کرونا شوند چون دیگر شامل مرخصی استعلاجی نمی شوند، می توانند از صندوق تامین اجتماعی به عنوان بیمه بیکاری استفاده کنند.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: در حالیکه حدود سه هفته تا پایان سال مانده، هنوز مذاکرات مربوط به تعیین حداقل دستمرد کارگران برای سال آینده آغاز نشد، این درحالیست که کارشناسان و نمایندگان کارگران خواستار افزایش 35 درصدی دستمزد هستند ...