یکشنبه ۳۰ دیساعت ۱۰:۲۷Jan 2019 20
 

جدیدترین‌های «فرصت شغلی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی فرماندار خلخال گفت: در 9 ماه امسال بیش زمینه ایجاد هزار فرصت شغلی جدید در این شهرستان فراهم شد.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
امید از تخصیص اعتبار 1.5 میلیارد دلاری از صندوق ذخیره ملی برای اشتغالزایی روستاها خبر داد و گفت: این مبلغ معادل 18 هزار میلیارد تومان است که تاکنون یک سوم آن کارسازی شده و 170 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۲:۲۴    
نمین - فرماندار نمین گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از هزار و 820 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد شده است.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) هم چنین از ایجاد 10 هزار فرصت شغلی در قالب طرح سحاب (سرمایه گذاری حمایتی اشتغال زایی برکت) تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: سال آینده هم با رویکرد اجتماع محور حداقل 15 هزار طرح اشتغال زایی ایجاد خواهیم کرد.
تابا خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۲    
رئیس اداره جهاد کشاورزی اندیمشک گفت: با توزیع و انتقال آب رودخانه بالارود، بستر لازم برای ایجاد 10 هزار فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم در حوزه کشاورزی اندیمشک پدید می آید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۵    
رئیس کمیته امداد سعدآباد از ایجاد 82 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد سعدآباد خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۱:۲۴    
یک کارشناس اقتصادی گفت: باید به دولت بگوییم خلق فرصت شغل جدید پیشکش زیرا با سیاست های کنونی حداقل یک میلیون و 100 هزار فرصت شغلی موجود از بین خواهد رفت.
شوشان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۶    
با کم شون حقآبه هور متاسفانه این مردم تحت فشار معیشت بیکار شده به اهواز و سایر شهرهای استان مهاجرت کردند و به دنبال فرصت شغلی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۴    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اندیمشک گفت: طرح مطالعاتی انتقال آب به اراضی کشاورزی اندیمشک آغاز شده است و با اجرای این طرح بیش از 10 هزار فرصت شغلی در استان خوزستان ایجاد می شود.
شارا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۳    
مجمع جهانی اقتصاد (به انگلیسی: World Economic Forum) یکی از سازمان های بزرگ اقتصادی سوئیس است. این سازمان سالانه بیشتر از 80 میلیون دلار درآمد دارد و برای بیشتر از 200 نفر فرصت شغلی ایجاد کرده است.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به آخرین وضعیت اشتغال طی 9 ماه اخیر در استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال حدود 11 هزار و 700 فرصت شغلی در استان ایجاد شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۲    
66 واحد تولیدی راکد کوچک، متوسط و بزرگ در استان راه اندازی شد که با راه اندازی این تعداد واحد تولیدی زمینه ی ایجاد 500 فرصت شغلی در استان فراهم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۹    
شهرکرد- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: 82 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در کشور ایجاد شده است.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۲    
علی اصغر نوری شادکام روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پرداخت این وام با مبلغ جدید و ایجاد فرصت شغلی منوط به تخصیص و پرداخت 100 درصدی تسهیلات مصوب کمیته فنی شهرستان بافق و کارگروه اشتغال استان یزد خواهد بود. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد 82 هزار فرصت شغلی در 9 ماهه سال جاری توسط کمیته امداد خبر داد و گفت: 900 هزار نفر از جمعیت بیکار کشور از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۱    
معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: از ابتدای امسال، 82 هزار مددجوی این نهاد از فرصت شغلی بهره مند شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۰    
رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی بافق گفت:در مجموع سه هزار فرصت شغلی از سوی413 تعاونی در شهرستان بافق ایجاد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: از سال گذشته تاکنون 82هزار فرصت شغلی برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) ایجاد شده است .
آوای رودکوف   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۱    
رئیس کمیته امداد سوق از اجرای 39 طرح اشتغال زایی با اعتبار 85 میلیون تومان برای مددجویان تحت حمایت در 9 ماهه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۹    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی در سفر به شهرکرد از ایجاد سالیانه 170 هزار فرصت شغلی در کشور خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۳    
به گزارش ایرنا ، حجت الله عبدالملکی روز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران چهارمحال و بختیاری افزود: 900 هزار از تعداد بیکاران محروم کشور زیرپوشش کمیته امداد قرار دارند و مابقی زیر پوشش نهادهای حمایتی قرار ندارند. ...
پول نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۴    
شرکت مهندسی فیروزا به عنوان معتبرترین سازنده و طراح تخصصی انواع جرثقیل و قطعات و تجهیزات وابسته و نماینده انحصاری شرکت های مطرح جهانی برای توسعه برنامه فروش، فرصت شغلی جدید را در زمینه زیر جهت نیروی انسانی نوآور، مثبت نگر و پیشرو در تهران ایجاد کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۸    
مدیرکل امور اقتصادی و بین المللی استانداری کرمان با اشاره به اینکه 9 هزار و 394 میلیارد تومان سرمایه گذاری 560 طرح دولتی و خصوصی در استان کرمان است گفت: با بهره برداری از این طرح ها 5 هزار و 162 فرصت شغلی در استان کرمان ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۳    
همدان- ایرنا- مدیر شعب بانک کشاورزی در همدان گفت: 780 فرصت شغلی با ارئه تسهیلات مالی این بانک در 9 ماهه سالجاری ایجاد شده است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۸    
معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان با بیان اینکه همزمان با سفر رئیس جمهور به استان گلستان ، 149 طرح گردشگری افتتاح شده یا عملیات احداث آنها آغاز می شود، گفت: با اتمام این طرح ها 4100 فرصت شغلی جدید ایجاد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۷    
با افتتاح این طرح ها برای 514 نفر فرصت شغلی ایجاد شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۳    
به گزارش منجیل خبر به نقل از تسنیم از رشت ، محمدحسین قربانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با راه اندازی پلان تولید پروپیلن از گاز مایع علاوه بر ایجاد حدود هزار فرصت شغلی جدید در گیلان تحول بسیار بزرگی در اقتصاد این استان و حتی استان های همجوار آن ایجاد می شود. ...
پول نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۶    
پول نیوز - در شرایطی که وضعیت بازار کار بهتر شده است، برخی از مشاغل دارای حقوق و امکان استخدام بیشتری در مقایسه با سایر مشاغل هستند. بنابر اعلام وزارت کار آمریکا در سال گذشته 312 هزار فرصت شغلی ایجاد شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۹:۲۸    
لنگرود- جلسه کارگروه اشتغال گیلان در لنگرود در حالی برگزار شد که مسئولان با اشاره به پرداخت 26 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در این شهرستان از ایجاد 566 فرصت شغلی خبردادند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۵    
گناباد- ایرنا- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: تعهد این استان از ابتدای امسال تاکنون ایجاد 110 هزار شغل بود در حالی که با تلاش مسئولان ذیربط 116 هزار شغل ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۰    
گرگان - ایرنا - رییس سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: با بهره برداری و کلنگ زنی طرح های عمرانی وتولیدی بخش کشاورزی استان در حاشیه سفر دولت تدبیر و امید، هشت هزار و 451 نفر صاحب شغل پایدار می شوند.
هورگان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۷:۳۸    
رئیس کمیته امداد نی ریز اعلام کرد که در 10 ماهه نخست سال جاری 145 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد نی ریز با اعطای 2 میلیارد تومان تسهیلات فراهم شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: در 9 ماه نخست سال جاری 2713 فرصت شغلی با اعتباری بیش از 43 میلیارد تومان از سوی کمیته امداد استان اجرا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه از لس آنجلس، اسپیس ایکس، شرکت تولیدکننده محصولات صنایع هوافضای اسپیس ایکس که برای ناسا هم کار می کند، از حذف ده درصد از شش هزار فرصت شغلی خود خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۵    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اجرای پروژه آبیاری تحت فشار در 19 هزار هکتار از اراضی استان خبر داد و گفت: 11 هزار فرصت شغلی جدید با اجرای این پروژه ایجاد می شود.
صدای برخوار   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۹    
حاجی دلیگانی ؛ جناب آقای شریعتمداری وزیر محترم تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در حالی که میلیونها جوان ایرانی بیکار میباشند اشغال میلیونها فرصت شغلی توسط اتباع خارجی چه توجیهی دارد
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۸    
روزگاری نه چندان دور باور عمومی این بود که برای داشتن شغلی خوب، حتما باید تحصیلات عالیه داشت اما اکنون، داده های آماری نشان می دهد که فرصت شغلی برای یک استادکار ماهر بیش از یک مهندس و دکتر است. تهران – اقتصاد برتر – 19 دی 97 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۶    
فرماندار شهرستان باغملک گفت: با تکمیل شدن بیمارستان 96 تختخوابی این شهرستان بیش از 700 فرصت شغلی مستقیم ایجاد خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمان از ایجاد سه هزار و 9 فرصت شغلی توسط این نهاد در 9 ماهه امسال برای مددجویان و اقشار آسیب پذیر خبر داد.
راه پرداخت   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۴۲    
شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا ، فعال در زمینه سیستم های بانکی، در عناوین شغلی کارشناس فروش و کارشناس امور بازرگانی و مکاتبات خارجی استخدام می کند. شرایط این عناوین شغلی به شرح زیر است: کارشناس آشنا به امور بازرگانی و مکاتبات خارجی ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۲    
صبح ساحل ، اجتماعی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت : تعهد امسال اشتغال هرمزگان 30 هزار نفر است که تاکنون اطلاعات بیش از بیش 20 هزار نفر در سامانه رصد شده است. محمدعلی سلیمی افزود: از ابتدای سال تاکنون 227 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در هرمزگان پرداخت شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۴۲    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: طی 9 ماه امسال 11 هزار و 700 فرصت شغلی در استان ایجاد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۱    
اصفهان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: 17 هزار و 765 میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد 41 هزار فرصت شغلی در این استان در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۰۲    
کرمان - استاندار کرمان گفت: در استان کرمان حدود 100 هزار فرصت شغلی وجود دارد که فارغ التحصیلان دانشگاهی با فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای می توانند در این مشاغل مشغول به کار شوند.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۲:۳۱    
مخبر، از ایجاد بیش از 500 فرصت شغلی در استان لرستان با اجرای طرح آسمان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) خبرداد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۲    
به گزارش ایرنا، سید جواد رضوی روز سه شنبه به خبرنگاران در سمنان، افزود: اشتغالزایی از طریق توانمندسازی مددجویان تحت پوشش از راهبردهای اصلی کمیته امداد است. وی بیان کرد: طی 10 سال گذشته یک هزار و 297 فرصت شغلی جدید توسط این نهاد برای مددجویان استان ایجاد شده است. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۳    
به گزارش ایرنا، محمد مخبر روز سه شنبه در بازدید از طرح بنیاد برکت روستای حیدرآباد مرالی دلفان افزود: محوریت پیگیری طرح های بنیاد برکت اشتغال است اما همزمان با طرح های کارآفرینی به سایر مشکلات مردم نیز توجه دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۵    
خرم آباد - ایرنا - رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت: 500 فرصت شغلی در قالب طرح آسمان درلرستان با رویکرد اجتماع محور امروز سه شنبه 18 دی ماه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۹    
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گفت: طی چند سال گذشته دو هزار فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد تومان در لرستان ایجاد شده است.