دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۰۶:۰۷Jul 2019 22

جدیدترین‌های «فرصت شغلی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۹    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان با اشاره به پرداخت بیش از 31 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی از سوی این نهاد؛ از ایجاد 124 فرصت شغلی برای مددجویان این استان در 4 ماهه نخست امسال خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از جذب 93درصدی سهم بخش کشاورزی از تسهیلات مصوب اشتغال روستایی و عشایری دراستان سیستان وبلوچستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روزنامه رای الیوم ، سفارت عربستان در بیروت در واکنش به اعتراض های مردمی به سخنان سفیر این کشور در بیروت مبنی بر فراهم شدن شصت هزار فرصت شغلی برای لبنانی ها با احداث شهرک نیوم، به تکذیب این سخنان پرداخت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: از ابتدای سال تاکنون 584 فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی ایجاد شده است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از اعتماد، اگرچه سامانه اشتغال به عنوان یک طرح می تواند برخی مسائل و مشکلات اشتغال را حل کند. اگرچه تلاش های زیادی برای تولید اشتغال صورت گرفته و باید توجه داشت که دولت در شرایط خاص اقتصادی تحت تاثیر تحریم ها و مشکلات اقتصادی رسیدن به این اهداف را موانعی روبه رو کرده ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۹    
طرح اشتغال روستایی و عشایری از طرح های موفق دولت تدبیر و امید است که نقش مؤثری در توسعه روستاها، جلوگیری از مهاجرت جمعیت روستایی و مقابله با پدیده حاشیه نشینی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
علی رضا خدابخنده گفت: 124 فرصت شغلی طی سه ماهه نخست سال98 برای مددجویان استان ایجادشده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
عبدی، از ایجاد 200 فرصت شغلی برای معلولان و مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی دزفول خبر داد و گفت: این فرصت های شغلی با پرداخت تسهیلات به مراکز تحت نظارت بهزیستی ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: سال گذشته 10 هزار طرح اشتغالزایی با 40 هزار فرصت شغلی در قالب طرح سحاب در مناطق محروم راه اندازی شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
الوند گفت: با بهره برداری 53 طرح در هفته بهزیستی 200 فرصت شغلی در حوزه کارشناسی و کارشناسی ارشد ایجاد شد که احتمال افزایش این آمار زیاد است.
بنا بر پژوهش مؤسسه آمریکایی پارامتر عربی در دانشگاه برینستون؛ 71 درصد مردم مراکش به دلیل فساد سازمان های دولتی و نبود فرصت شغلی به فکر مهاجرت از کشور هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۱    
وزارت علوم در هفته گذشته با اخباری حول افزایش فرصت شغلی برای جوانان و فعالیت غیرقانونی موسسات پیام نور سپری شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی از ایجاد 54 هزار فرصت شغلی با همکاری خیرین و بهزیستی در کشور خبر داد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۶    
محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه: امسال 988 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد می شود و دولت هشت برنامه کلان برای فعال کردن بخش تولید تدوین و اجرایی کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با استقبال از رای مجلس نمایندگان آمریکا به کنار گذاشتن طرح استیضاح وی، بار دیگر از خود تعریف کرد و گفت وی بزرگترین رونق اقتصادی تاریخ کشور خود و بیشترین فرصت شغلی و بزرگترین کاهش مالیاتی کشورش را رقم زده است. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۸:۵۵    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خوزستان گفت: تفاهم نامه همکاری علمی آموزشی و خدماتی با اداره کل شیلات استان خوزستان منعقد شده که در قالب آن 300 فرصت شغلی ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان گفت: بیش از 9 هزار فرصت شغلی با برنامه ریزی های صورت گرفته و صرف دو هزار و 500 میلیارد ریال در سطح مناطق محروم استان ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- تفاهم نامه همکاری مشترک علمی، آموزشی و خدماتی بین کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان و اداره کل شیلات استان با هدف ایجاد 300 فرصت شغلی در مناطق محروم استان با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال امضا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: در سه ماهه نخست امسال بیش از 200 میلیارد ریال به شهرداری های استان اردبیل کمک شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خوزستان، از فراهم کردن 9 هزار فرصت شغلی ویژه مددجویان کمیته امداد با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد تومان در سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بزرگترین سرمایه استان، انسان های فرهیخته، اندیشمند و کارآفرین هستند، گفت: در حال حاضر با وجود مشکلات اقتصادی، 270 واحد تولیدی در استان دارای طرح توسعه هستند و تنها در مناطق روستایی، 7 هزار فرصت شغلی از محل تسهیلات دولتی ایجاد شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایجاد 988 هزار فرصت شغلی در سال جاری، کاهش 6 درصدی تعداد چک های برگشتی در خرداد 98، ادامه ریزش قیمت طلا و دلار، لایحه پیشنهادی مالیات از فعالیت های اختلال زا به دولت رفت، تدوین آیین نامه کنترل شهرسازی به زودی برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون خراسان جنوبی از ایجاد 159 فرصت شغلی جدید با پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی از آغاز امسال تاکنون در استان خبر داد و گفت: در این مدت 245 طرح مشاغل خانگی برای دریافت سه میلیارد و 305 میلیون و 200 هزار تومان تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۸    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ساوه گفت: در سال گذشته برای 108 نفر از مددجویان بهزیستی این شهرستان فرصت شغلی ایجاد شد . فاطمه آرزومند در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نوبخت در نشست مشترک مجلس و دولت برای حمایت از رونق تولید ملی از ایجاد 988 هزار فرصت شغلی در سال جاری خبر داد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت "هوآوی" سه شنبه شب اعلام کرد که این شرکت بزرگ ارتباطی، آمادگی دارد تا سال 2021 در ایتالیا سرمایه گذاری و سه هزار فرصت شغلی ایجاد کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت:653 فرصت شغلی برای شهرستان روانسر در سال 98 برای رسیدن به هدف گذاری کاهش سه درصدی نرخ بیکاری بر اساس سند اجرایی اشتغال پیش بینی شده است
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۲۰:۳۶   + ۵۸ سایت دیگر  
امروز با حضور رئیس مجلس، برخی از روسای کمیسیون های تخصصی مجلس و وزرا و مسئولان دولتی موانع و راه کارهای حمایت از تولید کشور مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امیدبا اشاره به اینکه سال گذشته در حوزه مشاغل روستایی و عشایری حدود 23 هزار و 500 طرح مورد حمایت قرار گرفت گفت: میلیارد تومان برای آنها تسهیلات پرداخت شد و 67 هزار فرصت شغلی در روستاها و عشایر ایجاد و یا تثبیت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: 130 فرصت شغلی برای سرمایه گذاران خراسانی در نظر گرفته شده است.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی از جمله راهکارهای ایجاد فرصت های شغلی برای روستائیان است که در این زمینه با راهبری شغلی توسط متخصصان حوزه کسب و کار در استان بوشهر تاکنون یکهزار و 149 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد این استان ایجاد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد 92 هزار فرصت شغلی در حوزه مشاغل خانگی در رشته ها و استان های مختلف خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تحریم تاثیر منفی بر توسعه کشت فراسرزمینی گذاشته است،گفت: عدم کشت برنج در مناطق کم آب نیازمند ایجاد فرصت شغلی جدید یا شغل جایگزین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از افزایش تسهیلات اشتغالزایی برای مددجویان این نهاد تا سقف 500 میلیون ریال خبر داد و گفت: در سه سال اخیر 6 هزار و 500 فرصت شغلی برای مددجویان کرمانشاهی ایجاد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت:براساس مفاد سند اجرایی اشتغال در شهرستان پاوه تعداد 974 فرصت شغلی پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی از جمله راهکارهای ایجاد فرصت های شغلی برای روستائیان است که در این زمینه با راهبری شغلی توسط متخصصان حوزه کسب و کار در استان بوشهر تاکنون یکهزار و 149 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد این استان ایجاد شده است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: از تیرماه سال گذشته تاکنون برای 1142 مدد جوی بهزیستی استان اشتغال ایجادشده است
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس، در پی دیدار محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی با محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، رییس ستاد اجرایی بنیاد برکت را مأمور ایجاد یک هزار فرصت شغلی در قالب طرح اجتماع محور سحاب (سرمایه گذاری حمایتی اشتغال برکت) در این استان کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۳    
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، از پیش بینی 690 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد 21 هزار و 957 فرصت شغلی از محل تبصره 18 لایحه قانون بودجه سال 98 برای خراسان شمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۶    
بندرعباس-ایرنا- 5 هزار فرصت شغلی در شش ماه اخیربرای مددجویان زیر پوشش بهزیستی هرمزگان از طریق تسهیلات خوداشتغالی ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ساخت مسکن برای 470 خانواده دو معلول فاقد مسکن در مازندران برنامه ریزی شده که امروز چهارصدمین واحد آن به بهره برداری رسید و 70 واحد مسکن دیگر نیز در دست تکمیل و واگذاری است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۲    
تهران - ایرنا – شرکت "هوآوی" روز یکشنبه اعلام کرد در واکنش به اقدامات یکجانبه دولت آمریکا، صدها فرصت شغلی را در این کشور حذف می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: با بهره برداری از مجتمع ها و شهرک های گلخانه ای شاهد ایجاد 20 هزار فرصت شغلی در استان تا سال 1400 خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۳    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به اجرای طرح روستا تعاون گفت: در این طرح 80 تعاونی در استان به ثبت رسیده که 32 میلیاردتومان تسهیلات نیز به آنها پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت هوآوی قصد دارد فرصت های شغلی زیادی را در آمریکا حذف کند که نتیجه قرار دادن آن در فهرست سیاه از سوی دولت دونالد ترامپ است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد سیریک گفت: طی سه ماهه نخست امسال، 22 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد شهرستان سیریک ایجاد شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از ایجاد 21 هزار فرصت شغلی در کرمانشاه با ابلاغ سند اجرایی اشتغال در سال 98 خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
صالحی نیا با اشاره به اینکه در سه ماه نخست امسال با بازگشت 130 واحد صنعتی به چرخه تولید 9 هزار فرصت شغلی پایدار شده است، گفت: با هدف رونق تولید صنایع کوچک و متوسط 200 هزار میلیارد ریال در سال جاری به این واحدها پرداخت می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با هدف رونق تولید صنایع کوچک و متوسط 200 هزار میلیارد ریال در سال جاری به این واحدها پرداخت می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر از برنامه ریزی برای ایجاد 5 هزار فرصت شغلی برای مددجویان استان بوشهر در سال جاری خبر داد. ...