یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۶:۲۲Mar 2020 29

جدیدترین‌های «فرصت شغلی»

 
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
شاهرود - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) میامی گفت: 298 فرصت شغلی با پرداخت 117 میلیارد ریال تسهیلات در این شهرستان ایجاد شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: در سال رونق تولید این شرکت از طریق راه اندازی کلینیک صنعت موفق شد 110 واحد صنعتی راکد در شهرکها و نواحی صنعتی استان را دوباره فعال و هزار و 100 فرصت شغلی را احیا کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: طی سال گذشته 30 طرح در حال ساخت در حوزه گردشگری اجراشده که 25 تا 80درصد پیشرفت فیزیکی داشته است به طوری که با بهره برداری از آن ها برای 930 نفر فرصت شغلی فراهم می شود .
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صمت استان مرکزی گفت: در سال گذشته علاوه بر اینکه صادرات غیرنفتی استان به یک میلیارد دلار رسید، نزدیک به 299 پروانه سرمایه گذاری تولیدی و صنعتی در استان مرکزی صادر شد که مجموع سرمایه گذاری این طرح ها 134 هزار و 900 میلیارد ریال بود که با بهره برداری از این طرح ها در حوزه فلزی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۶    
سجاد عساکره گفت: "خودمان باید چرخ اقتصاد را بچرخانیم" شعار مهمی که اگر یکایک ما با توجه به استعداد ها و ظرفیت هایمان در حد وسع اقتصادیمان آن را عملیاتی کنیم علاوه بر تامین معیشت خود کمک بزرگی به اقتصاد کشور کرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۱    
سی بی اس: اقتصاد آمریکا با خطر نابودی 14 میلیون فرصت شغلی و رکود شدیدتر از دهه 30 مواجه است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
قاچاق پوشاک 235 هزار فرصت شغلی را در کشور از بین برده است" این خبری بود که مدتی پیش مشاور ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خمین گفت: یکصد و 65 فرصت شغلی پارسال با پرداخت 42 میلیارد ریال تسهیلات در این شهرستان ایجاد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت که این سازمان پارسال از محل جذب تسهیلات رونق تولید و با همکاری سرمایه گذاران 2 هزار و 800 فرصت شغلی جدید ایجاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۵۰    
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از طریق مشارکت با واحد های صنعتی و تولیدی، 229هزار فرصت شغلی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر صنایع و انتقال فناوری های پیشرفته سازمان منطقه آزاد ارس گفت: 734 فرصت شغلی در حوزه پوشاک در منطقه ایجاد شده است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد روز پنجشنبه هشدار داد که شیوع ویروس جدید کرونا در صورت عدم همبستگی جهانی می تواند به مرگ میلیون ها تن منجر شود. ...
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
استرالیا اعلام کرد که مرزهایش را به روی مسافرانی که تابعیت این کشور را ندارند، می بندد. همچنین استرالیا برای کاهش تاثیرات اقتصادی شیوع ویروس کرونا 56 میلیارد دلار به اقتصادش تزریق کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در سال 98 از ریزش دو هزار 391 فرصت شغلی در استان جلوگیری بعمل آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: با اجرای دو هزار و 780 طرح از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری شش هزار و 447 فرصت شغلی ایجاد می شود.
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - مدیر ارشد اجرایی تاتااستیل اروپا Henrik Adam در یادداشتی به رویترز اظهار داشت: تاتا استیل اروپا در نظر دارد به جهت روبرو شدن با شرایط دشوار حال حاضر و نیاز به بهبود فوری سودآوری، 1250 فرصت شغلی را تعدیل نموده و کاهش دهد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد از جمع آوری 323 میلیارد تومان کمک نقدی و کالایی مردم در جشن نیکوکاری خبر داد و گفت: 30 میلیارد تومان کمک نقدی بنیاد مستضعفان برای تامین بسته های بهداشتی مقابله با کرونا، میان مددجویان کمیته امداد توزیع شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سلیمان میرزاپور رشنو با بیان اینکه گردشگری بعد از صنعت نفت و خودروسازی مقام سوم را به خود اختصاص داده است، ادامه داد: با سرمایه گذاری در جذب گردشگر می توان از طرفی سرمایه و ارز وارد کرد و از طرف دیگر با ایجاد اشتغال گامی دیگر در جهت توسعه مناطق برداشت به طوری که با اقامت یک روزه گردشگر در یک منطقه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شورای مسافرت و گردشگری جهانی این هفته اعلام کرد: به خاطر شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان ممکن است، شاهد از دست رفتن 50 میلیون فرصت شغلی در حوزه گردشگری جهان باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال جاری پنج هزار شغل برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر ایجاد شد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۴    
در اثر شیوع ویروس کرونا و کاهش تقاضا برای سفرهای هوایی، شرکت هواپیمایی کی ال ام هلند، حدود 2 هزار فرصت شغلی خود را در آینده نزدیک حذف خواهد کرد. در اثر شیوع ویروس کرونا و کاهش تقاضا برای سفرهای هوایی، شرکت هواپیمایی کی ال ام هلند، حدود 2 هزار فرصت شغلی خود را در آینده نزدیک حذف خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۶:۲۵    
شورای جهانی گردشگری اعلام کرد شیوع ویروس کرونا 50 میلیون فرصت شغلی در بخش سفر و گردشگری در سطح جهان را در معرض خطر قرار خواهد داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: بیش از 15 هزار فرصت شغلی امسال در نقاط مختلف این استان ایجاد شد که نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی آبایی هزاوه پیش از ظهر پنج شنبه در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: تسهیلات بند ب تبصره 16 قانون بودجه مربوط به اشتغال زایی مددجویان تحت پوشش اداره کل کمیته امداد و بهزیستی استان است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل تعاون، کار و فاه اجتماعی استان مرکزی گفت: مجموعا بر اساس آمار و اطلاعات، بیش از 15 هزار فرصت شغلی جدید در سال جاری در استان ایجاد شده که نسبت به سال گذشته افزایش 20 درصدی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: تا نیمه اسفندماه امسال 160 هزار فرصت شغلی در کمیته امداد ایجاد شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حسن خزایی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همچنین 2 میلیارد ریال تسهیلات امسال در قالب اشتغال خانگی به 19 طرح پرداخت شد که 19 فرصت شغلی نیز به دنبال داشت. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۲۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد طاهریان عصر چهارشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: از 21 مجوز صادر شده از ابتدای سال تاکنون، تعداد 16 مجوز مربوط به اقامتگاه بوم گردی و پنج مجوز مربوط به اقامتگاه سنتی برای متقاضیان صادر شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۱    
در پی بحران اقتصادی در هند، مدیرعامل شرکت فولادسازی تاتا استیل (Tata Steel) این کشور از حذف 1250 فرصت شغل در اروپا خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در ادامه اقدامات محرومیت زدایی خود از طریق ایجاد اشتغال، 480 فرصت شغلی را در استان قزوین ایجاد کرده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جواد حسنی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: با بهره برداری از این طرح ها در حوزه فلزی، کانی غیرفلری، دارویی و مواد بهداشتی و غذایی، شیمیایی و برق و الکترونیک 2 هزار و 828 فرصت شغلی در استان مرکزی ایجاد شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به هدفگذاری ایجاد بیش از 22 هزار فرصت شغلی در استان برای سال آینده، گفت: شیوع ویروس کرونا می تواند این هدفگذاری را تحت تاثیر قرار دهد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا مختاری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعداد فرصت شغلی با اجرای یکصد و 32 طرح اشتغال روستایی و پرداخت 207میلیارد و 700 میلیون ریال تسهیلات فراهم شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل بنیاد برکت از ایجاد 120هزار شغل در سال رونق تولید ملی در مناطق محروم کشور خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: پنج هزار و 80 فرصت شغلی از محل اعتبارات امدادی و بانکی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان طی 11 ماهه سال جاری ایجادشده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
زهره صائمی، کارآفرین شهرستان میامی که با دریافت تسهیلات 100 میلیون تومانی اشتغال زایی و راه اندازی کارگاه تولید لباس های بیمارستانی، پدهای پزشکی و بهداشتی با پارچه های اسپان باند، 10 فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرده بود، در شرایط به وجود آمده وشیوع ویروس کرونا ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۹    
عبیاوی با بیان اینکه تا پایان بهمن سال جاری، پنج هزار و 938 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد خوزستان ایجاد شده است گفت: برای اجرای این طرح ها 160 میلیارد تومان در قالب تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان پرداخت شده است.
بیش از 4 هزار فرصت شغلی و ارائه خدمت در بخش های حمایتی، مسکن، فرهنگی و آموزش، اعطای تسهیلات قرض الحسنه، جهیزیه و مراکز نیکوکاری خدمات 11 ماهه کمیته امداد امام (ره) استان البرز به خانوارهای تحت حمایت را تشکیل می دهد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) درباره عملکرد کمیته امداد در سال 98 ، اظهار کرد: تا پایان بهمن ماه امسال حدود 151 هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد شد که در صورت تحقق اعتبارات لازم از سوی بانک های عامل ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در خمین گفت : این بنیاد با اعطای 60 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا 240 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهادکشاورزی گلستان با تاکید بر نقش ترویج کشت گیاهان دارویی و صنعتی در کاهش بیکاری گفت: چشم انداز این استان برای پایان برنامه ششم توسعه، افزایش سطح زیرکشت این گیاهان به 10 هزار هکتار و ایجاد هزاران فرصت شغلی در این بخش است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
منتخب مردم داراب و زرین دشت در مجلس یازدهم گفت: یکی از دغدغه های موجود اشتغالزایی وسیع در سطح دو شهرستان است و در این زمینه ظرفیتهای کشاورزی و گردشگری در جهت ایجاد فرصتهای شغلی به کار گرفته می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
واحد اشتغال و خود کفایی در دفاتر یازده گانه کمیته امداد استان سمنان با همکاری و هم افزایی بانک ها، صندوق امداد ولایت، تسهیلات اشتغال روستایی و سایر منابع توانست 1800 فرصت شغلی باپرداخت 66 میلیارد و 280 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی ایجاد کنند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد با تشریح روش های مشارکت مردم در جشن نیکوکاری گفت: علاوه بر 10 هزار پایگاه در سراسر کشور، سامانه پیامکی، کد دستوری، شماره حساب و کارت امداد، اپلیکیشن سکه و شماره ملی نیکوکاری به منظور جذب کمک های مردم نیکوکار پیش بینی شده است. ...
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در 11ماه امسال تعداد 156 تعاونی با یک هزار و 832 عضو و یک هزار و 564 فرصت شغلی در خوزستان به ثبت رسیده است که از این تعداد تعاون، شهرستان هندیجان با 25 تعاونی و 175 عضو و 123 فرصت شغلی بیشترین تعاونی ثبت شده را دارد. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه گفت: تاکنون 19 هزار و 338 فرصت شغلی در مناطق زلزله زده این استان ایجاد شده است. حسن عزیزی روز گذشته اظهار کرد: برای ایجاد این تعداد فرصت شغلی پنج هزار و 465 میلیارد و 169 میلیون ریال تسهیلات جهت اجرای 17 هزار و 347 طرح پرداخت شده است ...