چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۷:۰۲Aug 2018 15

جدیدترین خبرهای «فرصت شغلی»

خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
از ابتدای امسال تاکنون هزار و 696 میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان صورت گرفته و بر اسا آمارهای موجود 4 هزار و 300 فرصت شغلی به وجود آمده است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
شیراز - رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ازایجاد 10 هزار فرصت شغلی توسط راه اندازی فعالیت های اجتماعی محور ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
در جلسه کارگروه سرمایه گذاری و اشتغال لنگرود میزان پرداختی تسهیلات اشتغال روستایی 36 درصد با ایجاد 288 اشغال اعلام و به لزوم بررسی دقیق و به موقع پرونده ها و کمک به ایجاد بیشتر اشتغال روستایی تأکید شد.
تیتر ۱   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز گفت: امسال تجهیز 100 روستای البرز به اینترنت پرسرعت در دستور کار است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
در سفر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به استان فارس 2 طرح توانمندسازی اقتصادی اقتصادی و اشتغال زایی مورد بهره برداری قرار گرفت.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
خمین - ایرنا - مسئول آمار سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: بیش از 425 میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی امسال در شهرستان دلیجان محقق شده که 165 فرصت شغلی پایدار به همراه داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته اداد امام خمینی(ره) در استان مرکزی با بیان اینکه 1500 فرصت شغلی برای زنان سرپرست در استان مرکزی ایجاد شد گفت: 240 میلیارد ریال سرمایه گذاری برای اشتغال زنان در استان مرکزی انجام شد.
جماران   ۶ ساعت پیش    
عزیز سهندی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه برای ایجاد این تعداد فرصت شغلی حدود 93 میلیارد و 950 میلیون ریال هزینه شده است، افزود: سال گذشته این نهاد حمایتی برای پنج هزار مددجوی تحت پوشش با اعتباری بالغ بر 900 میلیارد ریال اشتغال ایجاد کرد. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۱۲    
امضای تفاهم نامه ایجاد 156 هزار شغل در فاز نخست و 190 هزار فرصت شغلی در فاز دوم با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس صندوق توسعه ملی و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صورت گرفت ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۱۶    
به گزارش ایرنا، علی الهیاری عصر سه شنبه در بازدید از طرح های اشتغال مددجویان استان افزود: 950 میلیون ریال از این میزان در مناطق روستایی با سرانه 500 میلیون ریال و 720 میلیون ریال در مناطق شهری با سرانه 200 میلیون ریال برای هر فرصت شغلی به مددجویان پرداخت می شود. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۳۳    
اقتصاد ایران: اردبیل - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ایجاد 200 مورد فرصت شغلی با راه اندازی اولین نمایشگاه دایمی صنایع دستی این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۳    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل گفت: طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی از جمله طرح های مهم در راستای اشتغال بوده و برنامه ریزی شده در قالب این طرح دو هزار فرصت شغلی در استان اردبیل ایجاد شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۱    
مدیرعامل مجمع نوشت افزار ایرانی – اسلامی گفت: گردش مالی حوزه نوشت افزارخارجی ا 4 هزار میلیارد تومان است که 50 هزار فرصت شغلی را گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۱    
بوشهر- ایرنا- مدیر توانمندسازی و مشارکت های مردمی بنیاد علوی گفت: از سال گذشته تاکنون با اجرای 800 طرح اشتغالزایی هفت هزار فرصت شغلی در مناطق روستایی کشور ایجاد شده است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۸    
بوشهر- ایرنا- مدیر توانمندسازی و مشارکت های مردمی بنیاد علوی گفت: از سال گذشته تاکنون با اجرای 800 طرح اشتغالزایی هفت هزار فرصت شغلی در مناطق روستایی کشور ایجاد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۶    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: براساس هدفگذاری های انجام شده نمایشگاه دائمی صنایع دستی در خیابان مقدس اردبیلی راه اندازی خواهد شد که این نمایشگاه زمینه برای ایجاد 200 فرصت شغلی را در این حوزه فراهم می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۷    
اقتصاد ایران: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ایجاد 200 مورد فرصت شغلی در پی راه اندازی اولین نمایشگاه دائمی صنایع دستی این استان خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۳    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تهران گفت : یکی از مهمترین سیاست های وزارت جهاد کشاورزی در استفاده بهینه از منابع کشاورزی ، احداث گلخانه است که با اجرای هر هکتار آن 10 فرصت شغلی مستقیم ایجاد می شود. ...
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۴۴    
گیلانی گفت : این هلدینگ از سال 86 در کرمان پایه گذاری و به لطف خدا توانسته است با تکیه بر دانش و بنیان تخصص نیروهای جوان انقلابی بیش از 4 هزار فرصت شغلی را در استان کرمان و در سال 97 در سراسر ایران ایجاد کند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۵۷    
اراک- معاون عمرانی استاندار مرکزی گفت: شش طرح سرمایه گذاری حوزه گردشگری در استان مرکزی مصوب شد که به دنبال اجرای این طرح ها، 260 فرصت شغلی در این بخش ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۳    
کرج-ایرنا- سرپرست شرکت شهرک های صنعتی البرز با بیان اینکه 153واحد تولیدی تملک شده بانکی در این استان وجود دارد گفت که با رفع مشکل این واحد ها و فعال سازی دوباره آنها 3 هزار و 500 فرصت شغلی ایجاد می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۰۵    
دکتر نادر حبیبی استاد اقتصاد در مطالعات خاورمیانه دانشگاه کرون دکتر غلامرضا کشاورز حداد دانشیار دانشکده اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف در سال های اخیر اقتصاد ایران ناتوان از ایجاد فرصت شغلی مناسب برای سیل دانش آموختگان دانشگاهی بوده است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۰۵    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: باید در سال جاری، مشکلات واحدهای غیرفعال مرتفع و 132 هزار شغل جدید در استان ایجاد شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۰:۴۴    
تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: باید در سال جاری، مشکلات واحدهای غیرفعال مرتفع و 132 هزار شغل جدید در استان ایجاد شود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۰:۴۴    
تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: باید در سال جاری، مشکلات واحدهای غیرفعال مرتفع و 132 هزار شغل جدید در استان ایجاد شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۰۵    
اقتصاد ایران: شیراز-ایرنا- مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس، 95 درصد از صنایع مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان را صنایع کوچک برشمرد و گفت: این صنایع تا کنون افزون بر 94 هزار فرصت مستقیم شغلی در این شهرک ها ایجاد کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۳    
شیراز-ایرنا- مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس، 95 درصد از صنایع مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان را صنایع کوچک برشمرد و گفت: این صنایع تا کنون افزون بر 94 هزار فرصت مستقیم شغلی در این شهرک ها ایجاد کرده اند.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۳    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد در چهار ماهه نخست سال جاری 378 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد ایجاد شد .
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۶    
در فاز اول طرح اشتغال زایی پایدار در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قرار بر ایجاد 156 هزار فرصت شغلی جدید در شهرها و روستاها است. 334112904551956.jpg ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۲    
رییس دانشگاه فرهنگیان گفت: 43 هزار ردیف یا فرصت شغلی در این 7 ماه ایجاد کردیم و این افراد جذب مدارس دولتی می شوند.