جمعه ۲۲ آذرساعت ۱۹:۱۶Dec 2019 13

جدیدترین‌های «فرصت شغلی»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- فرماندار ویژه کاشان گفت: طرحی در حال برنامه ریزی داریم که بر اساس آن، هر یک از کارگاه ها و کارخانه های این شهرستان تا پایان سال جاری دست کم نسبت به ایجاد یک فرصت شغلی اقدام کنند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه گفت: از محل پرداخت تسهیلات روستاییان و عشایر در حوزه شهرستان،92 میلیارد و 500 میلیون تومان در قالب 188 طرح اشتغالزا اجرایی شده که 829 فرصت شغلی را ایجاد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مطابق آمارها تعداد کل اعضاء تعاونی های ثبت شده در خرداد 5543 نفر و تعداد شاغل 3118 نفر و سرمایه اولیه حدود 43 میلیارد ریال می باشد. متوسط تعداد اعضاء و شاغل مربوط به این تعاونی ها به ترتیب 26 و 14 نفر می باشد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، بیکاری و آسیب های اقتصادی اجتماعی ناشی از آن یکی از مهمترین چالش های دولت هاست. بر این اساس دولت همواره در سال های گذشته در فرآیند رسیدگی به بودجه سالیانه 1396 تا 1399 در قالب تبصره 18 به امر اشتغال و تامین منابع و تجهیز آن توجه لازم را داشته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: پیش بینی می شود امسال به طور قطع 170 هزار فرصت شغلی در کمیته امداد ایجاد شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - مدیرعامل بنیاد برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: این بنیاد تا پایان سال آینده 100 هزار طرح اشتغالزا اجرا می کند که هر طرح سه فرصت شغلی و در مجموع 300 هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با حمایت سیستم بانکی و پرداخت تسهیلات از ابتدای امسال تاکنون 92 هزار فرصت شغلی در کشور توسط این نهاد ایجاد شده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - استاندار کرمان از شناسایی 100 هزار فرصت شغلی در این استان خبر داد و گفت: سازمان فنی و حرفه ای باید بر اساس یک برنامه زمانبندی مشخص تعدادی از فرصت های شغلی شناسایی شده تحت مهارت آموزی قرار دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روزنامه بیلد آلمان اعلام کرده است که تسلا بنا دارد سالانه 500 هزار دستگاه از محصولات برقی خود را در کارخانه آلمان بسازد. کارخانه جدید گیگافکتوری در نزدیکی شهر برلین ساخته می شود. براساس این گزارش، تسلا قرار است با این کارخانه، 10 هزار فرصت شغلی در آلمان ایجاد کند ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از ایجاد 100 فرصت شغلی برای دانشجویان در نخستین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی شرکت های دانش بنیان این دانشگاه خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۵۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی از ایجاد بیش از 100 هزار فرصت شغلی در جریان طرح اقدام ملی مسکن در استان اصفهان خبر داد و توسعه گردشگری، رفع مشکلات حاشیه نشینی و تولید مسکن را از اولویت های این وزارتخانه برشمرد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، این درحالی است که این پرسش مطرح می شود، در شرایطی که کشور به دلیل تحریم ها با تنگناهای مالی و همچنین رکود در بخش های مختلف اقتصادی روبه رواست چگونه خواهد توانست اشتغالزایی یک میلیون نفری را در سال آینده محقق کند ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: از ابتدای شروع طرح اشتغال پایدار روستایی تعداد 710 مورد فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت ایجاد شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۹    
مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه پنج هزار فرصت شغلی برای بهره مندی مددجویان تحت حمایت وجود دارد، گفت: باید از فرصت ها و ظرفیت های موحود نهایت استفاده را ببریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۳    
تبریز- ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: امسال با بهره برداری از طرح های درحال احداث 2 هزار نفر به 12 هزار و 500 نفر شاغل منطقه اضافه می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۸    
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان از واگذاری 3 هزار واحد مسکونی تا پایان سال به مددجویان تحت پوشش این نهاد خبر داد و گفت: 12 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ضیاء رضایی در دیدار با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان ایلام بیان کرد: با این مبلغ اعتبار 220 فرصت شغلی برای نیازمندان مددجوی زیرپوشش ایجاد می شود. وی افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۸    
اراک - ایرنا - مدیرکل دفتر روستایی و امور شوراهای اسلامی استانداری مرکزی گفت: 26 طرح اشتغال روستایی با 400 فرصت شغلی از نقاط مختلف این استان از مردادماه امسال تا کنون به بانک معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان اشکذر استان یزد : یک میلیارد و 708 میلیون تومان تسهیلات اشتغال در سالجاری به مددجویان پرداخت شده است.
نرخ نفت اکنون بشکه ای 64 دلار است. گسترش نیوز: صادرات روزانه یک میلیون بشکه نفت می رسد. محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه: برای سال 99 صادرات روزانه یک میلیون بشکه نفت به نرخ بشکه ای 50 دلار پیش بینی شده است. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته اعلام کرد: صدور ضمانت های این صندوق در سال 1398 نسبت به سال گذشته افزایش 85 درصدی و تسهیلات صندوق نیز افزایش 17 درصدی داشته است.
ایران جیب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه وعده داد که از این به بعد روز 10 هر ماه مبلغ حمایت معیشتی و 20 هر ماه یارانه نقدی خانوار ها و قبل از ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: برنامه ایجاد 300 هزار فرصت شغلی و اجرای 100 هزار طرح اشتغالزایی در سال 99 در کشور را در دستور کار داریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار ویژه گنبدکاووس درشرق گلستان سهمیه و تعهد اشتغال گنبدکاووس درسال جاری را چهار هزار و 850 شغل اعلام کرد و گفت: تاکنون دو هزار و 552 فرصت شغلی ایجاد شده است که معادل 53 درصد سهمیه امسال است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سعید مازندرانی روز دوشنبه در کارگروه اشتغال شهرستان گنبدکاووس اعلام کرد که با توجه به علل اعلام شده، از ابتدای امسال تا الان فقط 15 هزار فرصت شغلی معادل 50 درصد تعهد پیش بینی شده گلستان در سال 98 ایجاد شده که باید تلاش شود در سه ماه باقی مانده درصدی بیشتری از تعهد اشتغال استان محقق شود. ...
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه وعده داد که از این به بعد روز 10 هر ماه مبلغ حمایت معیشتی و 20 هر ماه یارانه نقدی خانوار ها و قبل از 30 هر ماه حقوق کارکنان دولت را پرداخت می کنیم و سال آینده یک میلیون فرصت شغلی ایجاد می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره برنامه های اشتغالی دولت گفت: سال آینده برنامه ایجاد یک میلیون شغل داریم و از کل تسهیلات اشتغال روستایی، تاکنون یک میلیارد و 255 میلیون دلار پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه وعده داد که از این به بعد روز 10 هر ماه مبلغ حمایت معیشتی و 20 هر ماه یارانه نقدی خانوار ها و قبل از 30 هر ماه حقوق کارکنان دولت را پرداخت می کنیم و سال آینده یک میلیون فرصت شغلی ایجاد می کنیم.
شانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: با بهره مندی از الگوی برون سپاری فعالیت ها در توسعه میدان های غرب کارون، همگام با پیشرفت طرح های توسعه ای این منطقه در 6 سال اخیر، شرکت های خصوصی تقویت شدند و بالغ بر 2500 فرصت شغلی مستقیم در غرب کارون ایجاد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت- معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی گیلان با اشاره به اینکه 295 طرح گردشگری در این استان در حال اجرا است، گفت: با بهره برداری از این طرح ها برای چهار هزار و 300 نفر فرصت شغلی ایجاد می شود.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محمود ابراهیمی ، رئیس کمیته امداد شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با عصر همدان با اشاره به اینکه طی 8 ماهه سال جاری 73 فرصت شغلی برای مددجویان زیرپوشش ایجاد شده است ...
پانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۰    
تهران (پانا) - رئیس سازمان برنامه و بودجه در هجدهمین ستاد بودجه99 تاکید کرد که برنامه ای برای ایجاد حدود یک میلیون فرصت شغلی جدید در بودجه 99 مهیا شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار علی قراباغی روز یکشنبه در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی و تجلیل از کارآفرینان موفق بسیجی افزود: برای راه اندازی این تعداد کارگاه 62 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که منجر به ایجاد 9 هزار فرصت شغلی شده است. ...
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مرکز آمار کانادا در گزارشی اعلام کرد که خالص اشتغال زایی در ماه نوامبر به منفی 71 هزار و 200 فرصت شغلی رسیده که باعث شده است تا نرخ بیکاری در این کشور به 5.9 درصد افزایش پیدا کند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد آمریکا در شرایطی وارد یازدهمین سال رشد اقتصادی مثبت متوالی خود می شود که عملکرد بازار این کشور در یکی از کم نظیر ترین سطوح تاریخی خود قرار دارد ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: امنیت شغلی شاغلان در برخی بنگاه های اقتصادی زیر مجموعه شستا در فارس با مخاطره مواجه است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۸    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج هزار و 100 فرصت شغلی تا پایان سال 1398 برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان ایجاد می شود.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش آسوشیتد پرس، معاملات آخر هفته بازارهای سهام جهان تحت تاثیر اخبار مربوط به اشتغال زایی بسیار خوب آمریکا، مساله چگونگی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا و جنگ تجاری بین چین و آمریکا قرار گرفت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ستاد توسعه فناوری نانو با برگزاری کمپ اشتغال نانو امکان ایجاد جایگاه شغلی برای دانش آموختگان و دانشجویان حوزه های مرتبط با فناوری نانو را فراهم می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۵    
گرگان - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت که امسال 15 هزار فرصت شغلی جدید با بهره گیری از تسهیلات ارزان قیمت در این استان ایجاد شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشارکت های اقتصادی و عضو هیات مدیره بنیاد برکت کشور با بیان اینکه توانمندسازی و توسعه شهرستان بهاباد با کمک بنیاد برکت انجام خواهد شد گفت : تعداد 400 فرصت شغلی از طریق طرح سحاب به این شهرستان اختصاص داده شده است . ...
اعتدال   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
با ایجاد 266 هزار فرصت شغلی در ماه نوامبر، اشتغالزایی در ایالات متحده به بالاترین میزان خود در سال 2019 رسید.
طلا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۸    
طلانیوز:بر اساس جدیدترین تازه ترین نظرسنجی کیتکو چشم انداز بازار هفته آینده طلا شاهد پیام های مخلوطی است ،چراکه برخی وال استریتی ها اعتقاد دارند داده های قوی بازار کار بر قیمت هیا طلا فشار وارد خواهد کرد در حالیکه احساس کلی مین استریتی ها ( سرمایه گذاران خرد ) برای کوتاه مدت افزایش است . ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رمضان پودینه، معاون کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: در 8 ماهه نخست سال جاری 2 هزار و 700 فرصت شغلی از محل منابع مختلف اعتباری برای مددجویان تحت حمایت و فرزندان مددجو در سیستان و بلوچستان اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: با پرداخت 31 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال و توان مندسازی، یک هزار و 500 فرصت شفلی از ابتدای سال جاری تاکنون توسط کمیته امداد برای مددجویان زنجانی ایجاد شده است.
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۱    
بیست فرصت شغلی AECOM در امارات متحده عربی - 30 نوامبر 2019
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نقش بی بدیل آموزش در توسعه جوامع بر کسی پوشیده نیست از این رو کشور های توسعه یافته بیشترین سرمایه گذاری را در جهت ارتقای سطح آموزش و پرورش انسان ها انجام می دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نیپنا : عملیات طراحی و مهندسی مجموعه پالایشی و پتروشیمی جدید ترکیه تا سال 2021 میلادی تکمیل خواهد شد و پیش بینی می شود ساخت وساز این مجموعه 10 هزار فرصت شغلی ایجاد کند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد – ایرنا - معاون مشارکت های اقتصادی و عضو هیات مدیره بنیاد برکت کشور با بیان اینکه توانمندسازی و توسعه شهرستان بهاباد با کمک بنیاد برکت انجام خواهد شد گفت : تعداد 400 فرصت شغلی از طریق طرح سحاب به این شهرستان اختصاص داده شده است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۲    
معاون مرکز تحقیقات بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هر فرصت شغلی به قدری ارزشمند است که دولت ها باید به جامعه کارگری و کارفرمایی کمک کنند که فرصت شغلی حفظ شود.