پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۴:۲۰Oct 2019 17

جدیدترین‌های «اشتغال»

فرماندار قوچان با اشاره به اینکه از سال گذشته طرح های مختلفی برای ایجاد اشتغال در این شهرستان اجرا شده است، گفت: برای کاهش بیکاری در قوچان تشکیل صندوق تسهیلات اشتغال خرد و تعیین معین های اقتصادی از جمله اقدامات انجام شده بوده است.
بدون تردید یکی از جدی ترین دغدغه های اقتصادی و اجتماعی فعلی جامعه ایران به اشتغال و امنیت شغلی معطوف می شود، در این میان فعالیت ادارات کاریابی از اهمیت مضاعفی برخوردار شده، مراکزی که جوانان جویای کار را به مراکز جذب نیروی انسانی سوق می دهند. ...
رییس اتاق تعاون در همایش جهانی اتحادیه بین المللی تعاون در کشور روآندا پیشنهادهایی برای توسعه نهضت تعاون دیگر
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
فیروزکوه- فرماندار فیروزکوه گفت: دربخش اشتغال روستایی عشایری با تصویب 16 طرح مبلغی بالغ بر 104 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره پرداخت و برای 303 نفر اشتغال ایجاد شده است .
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: از روز اول گفته ایم که اشتغال اولویت اول ما است و برنامه هایی برای آن تدوین شده است، در 6 ماه نخست سال جاری توفیقات خوبی در این موضوع به دست آمد.
حیی آل اسحاق می گوید: حضور نیروی کار ایرانی در اقلیم کردستان عراق در محدوده ای طبیعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت : دو موضوع کنترل تورم و اشتغال در اولویت فرمانداران استان قرار داشته باشد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه کشاورزی موتور محرکه اقتصاد شهرستان است گفت: باید از توان تشکل های پیشرو و نظام صنفی کشاورزی در زمینه ارتقای تولید و ایجاد اشتغال کمک گرفت.
آفتاب نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
افراد نابینا و کم بینا به رغم تمام مشکلاتشان تحصیل کرده ترین قشر بین افراد دارای معلولیت به شمار می روند؛ این سطح دانش و آگاهی موجب شده تا مطالبه گری آن ها نسبت به مشکلات خود از اشتغال تا تجهیزات کمکی، همواره روندی فزاینده داشته باشد.
تابناک ایلام   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با اشاره به اینکه ایجاد زنجیره ارزش موفقیت طرح های اقتصادی را به دنبال دارد، گفت: طرح های بزرگ مقیاس که اقتصادی و اشتغال زایی بالایی دارند باید در استان اجرا شوند.
کمیته امداد امام خمینی   ۶ ساعت پیش    
معاون اشتغال و خودکفایی خراسان رضوی یکی از خدمات اشتغال در آن حوزه را کاریابی برای مددجویان جویای کار دانست و گفت: در نیمه نخست امسال 262 مددجو توسط این نهاد و با همکاری اداره کاریابی اداره کل فنی و حرفه ای استان شاغل شدند.
به مناسبت روز جهانی عصای سفید از نابینایان فعال در حوزه های علمی، ورزشی، اشتغال و گردشگری بهزیستی شیراز تجیل شد.
دیار میرزا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دلق پوش با اشاره به تعطیلی4 ساله کاشی خزر در گذشته، اظهار داشت: بسیاری از دستگاه ها و ماشین آلات بر اثر سوء مدیریت قبلی دچار آسیب و مشکلاتی شده اند که شکر خدا با به کارگیری دانش فنی و پشتکار مهندسین دلسوز این مرز و بوم این سرمایه گذاری عظیم مجدداً احیا می شود.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از جام جم، جمعیت غیرفعال نیز به گروهی از جامعه گفته می شود که نه شاغل هستند و نه تمایلی برای ورود به بازار کار دارند. دانشجویان و افراد در حال آموزش، زنان خانه دار و افراد دارای درآمد از محل های غیرکاری، بخش مهمی از جمعیت غیرفعال را به خود اختصاص می دهند ...
جماران   ۸ ساعت پیش    
به گزارش جماران؛ فاطمه سعیدی، سخنگوی فراکسیون امید مجلس، در صفحه توییتر خود نوشت: روز نابینایان بار دیگر لزوم تسهیل شرایط زندگی روزمره و اشتغال معلولان و به ویژه روشندلان عزیز را به ما یادآوری می کند ...
کلام تازه   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | در این دیدار که معاونین فرماندار و بخشدار مرکزی نیز حضور داشتند، حمید انصاری هنر را غذای روح و هنرمندان را موتور محرکه نشاط اجتماعی در جامعه برشمرد و گفت: فردی که کار هنری انجام می دهد باید عاشق باشد و صبوری کند تا همانطور که علم با تجاری سازی به ثروت تبدیل می شود ...
کلام تازه   ۹ ساعت پیش    
پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | ر این جلسه که مهندس اکبری معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری نیز حضور داشت مهندس انصاری با تاکید استفاده موثر از ظرفیت معین های اقتصادی شهرستان در ایجاد اشتغال خصوصا حوزه اشتغال روستایی گفت ...
روزنامه آسیا نیوز   ۹ ساعت پیش    
سوال مهمی که در شرایط اقتصادی امروز و راجع به اشتغال بایستی به آن اشاره کنیم این است که آیا به راستی علت اصلی بیکاری، تحریم اقتصادی است؟ آیا همه مشکلات اقتصادی امروز ما و به ویژه مشکل بیکاری و نبود اشتغال به واسطه تحریم هاست؟ ...
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس گفت: خرما یک محصول استراتژیک و با ارزش غذایی، اقتصادی و قابلیت اشتغال زایی بالاست که می تواند در توسعه صادرات محصولات غیر نفتی نقش قابل ملاحظه ای داشته باشد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
معافیت مالیاتی صنایع مستقر در شعاع 120 کیلومتری یکی از مهم ترین دغدغه های البرز است که علاوه بر بحث مالیات، مشکلات دیگری برای صنایع به وجود آورده که لازم است در راستای حفظ اشتغال موجود و همراهی با تولید برای رفع این مساله اقدامی عاجل صورت پذیرد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با اشاره به طرحی با عنوان مهارت آموزی اشتغال محور، گفت: مقرر شد این طرح به عنوان پروژه اشتغالزایی مهارت محور به صورت پایلوت در استان اجرا و در صورت موفقیت در کل کشور عملیاتی شود.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز بر اهمیت ایجاد بازارچه دائمی صنایع دستی، تاکید کرد و گفت: با ایجاد چندین بازارچه دائمی صنایع دستی در استان علاوه بر اشتغال و رونق اقتصادی در جذب گردشگر به البرز موثر است.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
کارگر جوانی با دریافت وام قرض الحسنه اشتغال ضمن راه اندازی کارگاه پرورش و صادرات ماهی های زینتی برای چهار نفر نیز کارآفرینی کرد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان ستاره خلیج فارس را ستاره موفقیت صنعت کشور خواند و افزود: پمپاژ برخی اطلاعات نادرست در جامعه سبب نگرانی افکار عمومی شده بود اما ارائه ی آمار اشتغال بومیان از سوی این شرکت وضعیت را برای همگان روشن کرد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
نهضت اشتغال زایی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به قلب ایران و استان مرکزی رسید.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار گلوگاه گفت: بیکاری و کاهش اشتغال در شهرستان گلوگاه بسیار آزار دهنده است.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) امسال 300 طرح اشتغال زایی را با ایجاد 1000 شغل در روستاهای شهرستان های گرمسار و آرادان استان سمنان راه اندازی می کند.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با اشاره به تامین میزان اشتغال استان توسط واحدهای صنعتی گفت: 85 درصد از اشتغال استان زنجان توسط واحدهای صنعتی کوچک ایجاد شده است.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
استاندار زنجان بر ضرورت حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای افزایش تولید و اشتغال تاکید کرد و گفت: تمام عواید حاصل از پسماند فعلی به سود مردم و برای تکمیل پروژه های نیمه تمام هزینه خواهد شد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
پنجمین نمایشگاه اشتعال و توسعه کار آفرینی دانشگاه علمی کاربردی استان در ارومیه افتتاح شد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بر اساس مأموریت های محوله از سوی ستاد اجرایی، در دومین سال فعالیت اشتغال زایی اجتماع محور خود در استان کردستان، بیش از 1500 طرح را در این استان راه اندازی می کند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم کردستان در شورای عالی استان ها درخصوص وضعیت کولبران هشدار داد و گفت: جای تاسف است که بگویم با زنان و دخترانی مواجه هستیم که مجبورند در نقش یک مرد یا پسر ظاهر شوند تا به صف طولانی کولبران بپیوندند. ...
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت در سفر به استان آذربایجان شرقی و شهرستان اهر گفت: 6 ماهه اول امسال به رغم مشکلات ایجاد شده توسط دشمنان در تولید محصول نهایی مس 18 درصد نسبت به 6 ماهه نخست سال قبل رشد داشته ایم.
روزنامه کسب و کار   ۱۰ ساعت پیش    
کسب و کار نیوز-منطقه ای شدن دستمزد، پیشنهادی است که به منظور تسهیل شرایط کار در مناطق مختلف کشور و کمک به اشتغال ، از سوی برخی از اعضای کارفرمایی شورای عالی کارمطرح شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
شهرکرد- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: بهره گیری از ظرفیت شغل های خانگی برای اشتغال بانوان در این استان ضروری است.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان آبیک از کاهش 57 درصدی تعدیل نیرو در واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان طی 6 ماه نخست امسال خبر داد.
دولت برای رونق اشتغال در روستا ها وعشایر کهگیلویه وبویراحمد تسهیلات باسود 6 درصد پرداخت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
دولت برای رونق اشتغال در روستا ها وعشایر کهگیلویه وبویراحمد تسهیلات باسود 6 درصد پرداخت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
با حمایت معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار اولین نهاد توسعه اشتغال پایدار در رسته فناوری اطلاعات وارتباطات با عنوان بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال تاسیس می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان تنگستان گفت: از سال گذشته تا مهرماه سال جاری بالغ بر 400 میلیارد ریال وام اشتغال روستایی پرداخت شده و از این حیث رتبه دوم استان را داریم.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام خواستار اجرای طرح های بزرگ و اشتغالزا در استان شد و گفت: این طرح ها نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رونق تولید دارند
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
مسوول امور باغبانی جهاد کشاورزی شهرستان خلخال گفت: در فصل برداشت محصول سیب در باغات خلخال سه هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار می شوند.
اقتصاد آنلاین / گیل خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، علی ربیعی سخنگوی دولت پس از پایان جلسه امروز هیات وزیران در تشریح موضوعات، اظهار داشت: امروز مصوبه ای در خصوص منطقه آزاد انزلی داشتیم که بر اساس این مصوبه تا هزار متر به منطقه تجاری صنعتی انزلی افزوده شد. ...
اتاق نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از مهر، برنامه سیاست های فعال بازارکار در ایران طی دو دهه گذشته به صورت متفرق و بدون ارتباط سیستماتیک با سایر برنامه های توسعه ای کشور اجرا می شد که اغلب به دلیل همین ویژگی جدا انگاری از سایر برنامه ها، به موفقیت قابل توجهی منتهی نمی شد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
محمد سنجری روز چهارشنبه در نشست کارگروه اشتغال شهرستان سبزوار افزود: افزایش نرخ مشارکت اقتصادی استان خراسان رضوی حاصل مدیریت، برنامه ریزی مناسب و اجرای طرح مثلث اقتصادی بوده است. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
2 آبگرم یله گنبد و خرقان اگرچه ظرفیتی بالا برای تبدیل قزوین به یکی از قطب های گردشگری درمانی و طبیعی کشور به شمار می روند اما به دلیل عدم سرمایه گذاری و نداشتن امکانات زیربنایی تاکنون این ظرفیت هنوز در خدمت توسعه اقتصادی و رونق اشتغال این استان قرار نگرفته است.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
عدم حمایت از اشتغال پایدار در حوزه تولید، یک هزار و 600 کارگر شرکت فولادین ذوب آمل، از بزرگ ترین واحدهای فولادی و قطعه سازی صنعت خودروی مازندران را در آستانه تعطیلی قرار داده است. ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با روز جهانی نابینایان و عصای سفید؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با هنرمند و کارآفرین روشندل؛ ابوالفضل شیروانی دیدار و از وی تجلیل کرد. ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مهندس فلاح فر عضو هیأت مدیره پست بانک ایران با اشاره به عاملیت این بانک در اجرای قانون حمایت از توسعه و اشتغال پایدار درمناطق روستائی و عشایری اعلام کرد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۱    
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، سید جمیل احمدی در نشست شورای مهارت شهرستان قروه با محوریت بررسی و تدوین سند توسعه مهارت با رویکرد محلی و منطقه ای ...