یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۵:۴۶Oct 2019 20

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی مجلس»

خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران به هیچ کشوری تجاوز نکرده و پس از اعلام نتیجه تحقیقات نهایی در خصوص حمله به نفتکش ایرانی، برخورد قاطع خواهیم کرد.
نمایندگان بخش خصوصی در نشست خود که با حضور سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی همراه بود، به مساله عدم اجازه دولت ها به بخش خصوصی برای نقش آفرینی در حوزه نفت و انرژی پرداختند و از واگذاری پالایشگاه ها به شبه دولت انتقاد کردند ...
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دولت به دنبال این است که نرخ سوخت را افزایش دهد. این در حالی است که هرگونه افزایش قیمت سوخت تاثیری بر جلوگیری از قاچاق نخواهد داشت.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ حسن بهرام نیا نماینده مردم شهرستان نهاوند و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در حمایت از اقدام سازمان اطلاعات سپاه جهت دستگیری سر شبکه معاند “آمد نیوز ” در پایمی از این اقدام بزرگ تشکر و قدردانی کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اندیمشک-ایرنا-رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: اربعین حسینی اوج وحدت مسلمانان جهان است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: نیروهایی که در این روزگار سخت جنگ اقتصادی همچون رزمندگان 8 سال دفاع مقدس در حال جهاد مقدس اقتصادی، شکوفایی کشور و چرخیدن چرخ اقتصادی توسعه مملکت هستند شایسته بیشترین حمایت ها هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: اقدام خصمانه حمله به نفتکش ایرانی در دریای سرخ بزدلانه بوده و وقتی این کشتی بدون مشکل در حال حرکت به سمت کشورمان است یعنی اهداف پشت پرده این قضیه شکست خورده است.
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: ارزهای دیجیتال در اندازه و حجمی نیستند که بتوانند مشکلات عظیم تبادلات مالی کشور را حل کنند. هدایت الله خادمی با اشاره به تحریم ها و کمبود نقدینگی برای جذب سرمایه در بخش خصوصی گفت: در واقع دولت و مجلس برنامه ای برای چنین موضوعی ندارند ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۵    
عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به خدمات کیفی و کمی درمانی به کارگران و بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان بوشهر گفت: کارنامه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ما مثبت است.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، سیدعلی ادیانی؛ عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص خروج شرکت چینی از میدان گازی فاز 11 پارس جنوبی گفت: مجموعه شرکت ایرانی ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اکنون برای معرفی عامل حادثه رخ داده برای نفتکش ایرانی زود است، گفت: این اقدام یک حرکت بُزدلانه بود که قطعا پس از روشن شدن جزئیات ماجرا بی پاسخ نخواهد ماند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر ضرورت تشکیل وزارت بازرگانی در شرایط فعلی اقتصاد برای مقابله با تحریم ها گفت: دشمن تجارت کشور را هدف قرار داده و برای مقابله با این اقدام باید نهادهای مرتبط با آن را تقویت کنیم . وزارت بازرگانی نهادی است که برای شرایط فعلی کشور نیاز به آن حس می شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : اسدالله قره خانی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آیا مجلس با توجه به تحریم ها و کمبود نقدینگی برنامه ای برای جذب سرمایه گذاران و ترغیب بخش خصوصی دارد یا خیر گفت: سرمایه گذاری ها در وزارتخانه های نفت و نیرو به صورت کلان انجام می شود و رقم ها بسیار بالاست ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد که اکنون برای معرفی عامل حادثه رخ داده برای نفتکش ایرانی در دریای سرخ زود است و باید موضوع را از جوانب مختلف سنجید.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس حمله اخیر به نفتکش ایرانی در دریای سرخ را اقدامی مذبوحانه دانست وتاکید کرد: این اقدامات تاثیری منفی بر اراده مردم ایران ندارد، بلکه باعث می شود با صلابت بیشتری از منافع خود دربرابر تهدیدات دفاع کند.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۸    
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری تهران برنامه ای برای کاهش ترفیک و آلودگی هوای تهران ندارند، گفت: وعدهه های داده شده محقق نشد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، اسدالله قره خانی؛ عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص توان ایران برای تبدیل شدن به قطب تولید برق منطقه گفت: برای اینکه کشوری به قطب تولید تبدیل شود نیازمند چند عامل است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۷:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر لزوم ورود قوی وزارت نفت برای توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی علیرغم خروج چین از این پروژه گفت که باید با اعتمادسازی و دادن تضامین لازم به مردم آن ها را تشویق به سرمایه گذاری کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۰    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: صادرات مواد خام آن هم در شرایطی که امکان فرآوری وجود دارد، بی سیاستی محض است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره احتمال حذف درآمدهای حاصل از فروش نفت در بودجه سال آینده کشور گفت: ممکن است در بودجه سال 99 وابستگی به درآمد نفت کاهش پیدا کند، اما به نظرم امکان صفر شدن این وابستگی وجود نخواهد داشت.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر نفت با حضور در این کمیسیون به پرسش های نمایندگان پاسخ داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: کسانی که به دنبال خام فروشی برای کسب سود هستند، دغدغه اشتغال زایی و به طور کلی منافع ملی را ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی درآمدهای نفتی و مصارف آنان با حضور وزیر نفت در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس به نقل از وزیر نفت، گفت: تنها 8 درصد مردم از کارت سوخت شخصی استفاده می کنند به همین دلیل سوخت گیری به 20 لیتر در هر مرحله محدود شده تا مردم از کارت های خود استفاده کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی امروز 16 مهر ماه 1398 با حضور بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۹    
وزیر نفت پس از حضور در نشست کمیسیون انرژی مجلس گفت: تاکنون 900 هزار تن فرآورده در بورس عرضه شده است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: هدایت الله خادمی نماینده ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس برای حذف یارانه پنهان ما از دولت حمایت می کند، گفت: دولت هرچه سریع تر باید این کار را انجام دهد، یارانه پنهان نه تنها در بخش انرژی بلکه در بخش مالیات ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر اینکه باید به شرکت های داخلی اعتماد کرد ، گفت: شرکت پتروپارس می تواند توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی را انجام دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان گفت: هیچ عاملی اندازه بافت خاک توانایی جلوگیری و مقابله با ریزگردها را ندارد. غلامرضا شرفی نماینده مردم آبادان و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۲    
شفقنا- عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیشترین هدررفت سوخت در حوزه حمل و نقل شکل می گیرد، گفت: اگر حمل و نقل جاده ای را تبدیل به حمل و نقل ریلی کنیم قطعا 30 الی 40 درصد کاهش مصرف سوخت خواهیم داشت. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه حمله پهپادی انصارالله به عربستان کاخ های شیشه ای سعودی ها را به لرزه درآورد گفت: این حمله تکنولوژی و فناوری نظامی آمریکا را زیر سؤال برده و مشخص شد گنبد آهنین حرفی پوشالی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف پروژه های پیر حوزه صنعت آب و برق در استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از گذشت سال ها شد.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزارت نفت با فراهم کردن زمینه تکمیل و بهره برداری از طرح پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس برای پایان سال جاری، در زمینه جمع آوری گازهای مشعل گام های موثری برداشته و پیشرفت های خوبی رقم زده است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۶    
شفقنا- عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه هیچ تصمیم جدیدی در حوزه سوخت اتخاذ نشده است گفت: اگر روزی تولیدات داخلی ما تکاپوی نیازمان را ندهد و ناگزیر شویم بنزین زیادی را وارد کنیم قطعا تصمیمات جدیدی اتخاذ می کنیم. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس می گوید: 8 میلیارد دلار سرمایه گذاری برای جلوگیری از سوختن گازهای در مشعل تا پایان برنامه ششم توسعه نیاز است.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس با اعتقاد به اینکه عرضه نفت در بورس تعداد مشتریان را بیشتر و ردیابی خریداران را سخت می کند، گفت: فروش نفت بدون ضمانت ابهاماتی مانند خلق بابک زنجانی های کوچک را نیز ایجاد خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با اعتقاد به اینکه عرضه نفت در بورس تعداد مشتریان را بیشتر و ردیابی خریداران را سخت می کند، گفت: فروش نفت بدون ضمانت ابهاماتی مانند خلق بابک زنجانی های کوچک را نیز ایجاد خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
حسن بهرام نیا ، عضو کمیسیون انرژی مجلس در نطق میان دستور گفت: متاسفانه قیمت لوازم التحریر نسبت به سال گذشته حداقل سه برابر شده است و خانواده هایی که سه دانش آموز دارند حداقل 900 هزار تومان برای خرید لوازم التحریر هزینه کردند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۴    
غلامرضا شرفی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ایران، صنعت گاز را مهم ترین حوزه در همکاری ایران و روسیه در زمینه انرژی نامید.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
علی ادیانی راد نماینده قائمشهر و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارسینه با انتقاد از پرداخت یارانه به تمامی ایرانیان، گفت: بحث مربوط به حذف یارانه مقوله چالش زایی است که تقریبا پس از تصویب این قانون در مجلس هشتم و اجرای آن پس از دو سال همیشه مطرح می شد مبنی بر اینکه پرداخت ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که ایران پایبندی خود به مقررات و تعهدات بین المللی را در برجام به جامعه بین الملل نشان داد گفت: اروپایی ها تا به امروز صرفا اظهار نظر در خصوص برجام کردند و در عمل گامی برای نداشته اند. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۶:۵۸    
شفقنا- عضو کمیسیون انرژی مجلس در رابطه با وضعیت سوخت در کشور اظهار کرد: مجلس تصمیمی برای افزایش قیمت سوخت ندارد و در خصوص سهمیه بندی هم صحبتی در کمیسیون انرژی مطرح نشده و بعید می دانم حداقل برای امسال این تصمیم گرفته شود. ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، حسن بهرام نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس گفت: از رهبر معظم انقلاب به دلیل ابلاغ سیاست های کلی نظام قانون گذاری تقدیر و تشکر می کنم و خود را در خانه ملت موظف به اجرای مو به موی این سیاست های ابلاغی تعالی بخش ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
گازرسانی روستایی، موضوع قیر و اختصاص بودجه برای تهیه آن و همچنین فروش نفت در بورس انرژی از جمله مواردی بود که روز دوشنبه (هشتم مهرماه) در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بررسی شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای از بررسی عملکرد بودجه سال 97 و ساختار بودجه سال 98 در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس می گوید:به اعتقاد نمایندگان کمیسیون انرژی نظام بودجه ریزی کشور به جراحی نیاز دارد و به یقین برای اصلاح کشور تمامی مسئولان باید عواقب این جراحی را بپذیرند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۲    
نشست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 8 مهر 98 با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی طرح شفافیت آرا را مطالبه ای ملی دانست و گفت: از مجمع تشخیص مصلحت نظام می خواهم مصوبه مجلس درخصوص طرح بخشودگی سود مرکب و دیرکرد وام های بانکی را تایید کند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت که هنوز گزارشی درمورد کاهش کیفیت بنزین و سایر سوخت ها به کمیسیون انرژی ارائه نشده است، گزارش های قبلی همه حاکی از افزایش کیفیت حامل های انرژی بودند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، فریدون حسنوند در تحلیل اتفاقات اخیر حوزه نفت پس از تخریب بخشی از تاسیسات نفتی سعودی ها و کاهش 50 درصدی تولیدشان، گفت: این اتفاق نشان دهنده آسیب پذیری اقتصاد و انرژی جهان است با همین استدلال می توان گفت؛ تحریم ها شکننده و آسیب پذیر هستند. ...