جمعه ۰۶ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۹Apr 2019 26

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی مجلس»

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، عدل هاشمی پور درخصوص اینکه مسئولان کشور هند به تازگی در پی عدم تمدید معافیت نفتی برخی از کشورها از سوی ترامپ اعلام کرده اند؛ نفت مورد نیاز خود را از جای دیگر به غیر از ایران تهیه خواهند کرد در صورتی که این کشور جزو مخالفان سیاست های امریکا بود ...
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: امسال دولت درباره تعیین تکلیف قیمت حامل های انرژی به ویژه قیمت بنزین لایحه یا برنامه ای به مجلس ارائه نکرده و این موضوع را مسکوت گذاشته است ضمن اینکه افزایش قیمت بنزین به صلاح نیست و موجب افزایش بهای چندین کالا خواهد داشت.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: اگر افزایش قیمت بنزین برای توسعه، ایجاد اشتغال، حمایت از اقشار کم درآمد و خرج زیرساخت ها باشد، توجیه دارد، اما اگر بخواهیم کسری های بودجه جاری را از این طریق جبران کنیم توجیه پذیر نیست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۰۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت که برای مقابله با اقدام اخیر آمریکا در عدم تمهید معافیت های نفتی باید وفاقی بین مجلس و دولت در مورد راهکارها ایجاد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۲۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اندیمشک - رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید به دام ایجاد اختلاف و نفاق دشمنان افتاد، گفت: وحدت مسیر توسعه و پیشرفت کشور است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۳    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:ترامپ تصمیم گرفته که گام به گام در اقداماتی که از قبل علیه ایران گرفته است را عملی کند ولی ما باید مجموعه ای از اقدامات کارشناسی را برای مقابله و خنثی کردن اقدام آمریکا طراحی و به مرحله اجرا بگذاریم.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۴    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه مردم به دلیل ارزانی بنزین چندان گرایشی به CNG ندارند، گفت: اکنون به اندازه و به درستی از ظرفیت سوخت سی.ان.جی در کشور استفاده نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در افشای فسادها نباید به گونه ای عمل شود که تمام بخش خصوصی آسیب فساد یک یا دو شرکت را ببیند، علاوه بر این از دیگر موضوعاتی که در این زمینه اهمیت دارد، اثبات یا شک مستدل فساد است.
پایگاه اطلاع رسانی رادیو   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۶    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت هنوز تصمیم رسمی در کمیسیون و صحن مجلس در خصوص افزایش نرخ بنزین مطرح نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس انفعال دولت در برابر اقدامات آمریکا را عامل گستاخی های ترامپ خواند و گفت: باید امنیت تولید نفت در عربستان و امارات را مورد تهدید قرار دهیم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس نظر مساعدی برای افزایش قیمت بنزین در شرایط فعلی ندارد. حسن بهرام نیا با بیان اینکه زمزمه هایی برای افزایش قیمت بنزین در دولت شنیده می شود اظهار کرد: البته این صحبت ها هنوز به صورت رسمی انجام نشده است و ما نیز نقل قول ها را شنیدیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که عربستان نمی تواند جایگزینی برای نفت ما باشد ، گفت که پیش بینی می شود با قطع معافیت نفتی آمریکا به کشورها شاهد افزایش قیمت نفت باشیم. البته که دراین وضعیت هم بعید است میزان خرید نفت ایران به صفر برسد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه جبران خلاء نفتی ایران توسط برخی از کشورها امکان پذیر نیست، گفت: با تحریم نفتی ایران قیمت جهانی نفت افزایش چشمگیری خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۶:۲۷    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح مشترکی کمیسیون انرژی با وزارت نفت درباره فروش نفت دارد که بسیار محرمانه و طبقه بندی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۶:۲۴    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به سازوکارهایی که داریم قطعا صادرات نفت ایران ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه پاسخ ایران در واکنش به تحریم های نفتی امریکا سخت خواهد بود گفت: برای مقابله با تحریم های امریکا برنامه ریزی کرده ایم و جای نگرانی وجود نخواهد داشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۲:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که سیاست های خصمانه آمریکا راه به جایی نخواهد برد، بیان کرد: زمانی که دنیا بنا داشت تا صادرات نفت ما را به صفر برساند ما یک میلیون و 500 هزار بشکه صادرات نفت داشتیم ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقدام کمیسیون انرژی مجلس در اعمال ماده 234 برای پالایشگاه کرمانشاه خلاف قانون است
می متالز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با حضور در نشست عصر دیروز این کمیسیون، گزارشی از برنامه های آینده این شرکت به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۵    
عضو کمیسیون انرژی مجلس از پاسخگویی زنگنه درباره کرسنت و توتال در صحن مجلس در جلسه بعدازظهر امروز مجلس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دولت یازدهم و دوازدهم با فسخ قراردادهای گازی، بازار گاز ایران را به رقبا واگذار کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۷    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با وجود اینکه میزان ذخایر ایران و روسیه مشابه است اما ایران سهم چندانی از بازار گاز جهان ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با وجود اینکه ایران 18 درصد ذخایر گازی جهان را دارد اما سهم چندانی از بازار گاز دنیا نداشته که این نشان از وضعیت نامطلوب تجارت گاز ایران دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد که تصمیم اخیر دولت ترامپ مبنی بر اعمال محدودیت بیشتر در فروش نفت ایران نشان از استیصال و نقشه های شوم آنها دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه زنگنه زمینه ساز تحریم های فعلی نفتی ایران است که خام فروشی را علی رغم نهی رهبری ادامه داده گفت: شرکت های شرقی با فشارها و بی محلی زنگنه و وزارت نفت از کشورمان خارج شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در برخورد با تحریم های نفتی نباید منفعل بود و به جای بستن تنگه هرمز می توان به گزینه های دیگری از جمله به خطر افتادن امنیت تولید نفت عربستان و همپیمانانش نیز فکر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از آغاز مجدد آبرسانی به شهر لیکک از سد کوثر خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۸    
علی بختیار، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تأکید کرد: به ازای هر صددرصد افزایش قیمت بنزین 4 درصد به نرخ تورم افزوده می شد. به دلیل این که نرخ تورم بیش از این، فشار بسیار زیادی را وارد می کند و از سوی مردم قابل تحمل نیست ...
پانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹    
تهران (پانا) - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی معتقد است که باتوجه به برنامه های تهران برای مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا و مخالفت های جهانی با یکجانبه گرایی های این کشور، تحریم های نفتی کاخ سفید علیه ایران نتیجه ای را که آمریکا به دنبال آن است، در پی نخواهد داشت. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۳:۵۵    
دکتر علی گلمرادی نماینده ی مجلس و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه ای اختصاصی با خبرنگار اسپوتنیک در واکنش به اقدام آمریکا در لغو معافیت های نفتی ایران گفت: ...
روزنامه باختر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۰:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
اواخر سال گذشته و با تصویب بودجه سال 98، بیشتر افراد گمان می کردند که بنزین امسال گران نمی شود و وضعیت شرایط موجود حفظ خواهد شد زیرا هیچ کدام از سناریوهای مطرح شده در کمیسیون انرژی مجلس رای نیاورد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۸    
نشست اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی امروز 2 اردیبهشت ماه 1398 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه شرکت ملی پتروشیمی به دنبال افزایش 40 درصدی تولیدات خود است گفت: قرار است در سال جاری 3 طرح و مجتمع، در سال 99 هم 15 طرح و مجتمع و در سال 1400 هم 2 طرح و مجتمع به بهره برداری برسد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم بخشی از استراتژی ترامپ در خصوص سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ابزاری برای فشار بیشتر بر بازار نفت ایران و جبران بخشی از مشکلات خود در مسیر تحریم نفتی ایران باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: مبارزه با فساد در فضای ملتهب، انتشار اخبار ضد و نقیض و همراه با شایعه میسر نمی شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۰۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با رد دونرخی شدن بنزین گفت: بحث های زیادی در خصوص دونرخی شدن بنزین مطرح می شود، اما نمایندگان مجلس بر این باورند که در شرایط فعلی هیچ گونه افزایش قیمتی به مصلحت نیست.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مطلبی به نقل از یک عضو کمیسیون انرژی مجلس در حال انتشار است مبنی بر اینکه خسارت سیل اگر از جنگ تحمیلی بیشتر نباشد برابر است زیرا تمامی دار و ندار و کشاورزی و دام های مردم از بین رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در چند روز گذشته بزرگ ترین پارک جنوب کشور با اعتبار 460 میلیارد ریال در نخل تقی افتتاح شد که چشم و چراغ ساحل منطقه در کنار صنایع عظیم نفت و گاز است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۷:۴۷    
رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: تحریم سیل زدگان و جلوگیری از ارسال و دریافت های کمک به هموطنان ما نه تنها نقطه قوت نیست بلکه بیانگر ضعف دشمنان برای مقابله با ایران اسلامی است.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، هدایت الله خادمی با اشاره به اینکه عرضه هشتم نفت از طریق بورس بدون مشتری مانده است، گفت: تاکنون تقریبا تمام عرضه های نفت از طریق بورس موفق نبوده اند چراکه تنگنای ایجاد شده برای فروش نفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت:دولت باید مشخص کند منابع حاصل از افزایش قیمت یا سهمیه بندی بنزین را قرار است کجا هزینه کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اندیمشک - رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه مدعیان دروغین حقوق بشر سیل زدگان را تحریم کردند، گفت: حساب ها را به بهانه تحریم در این شرایط مسدود و مانع از دریافت کمک ها شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: طرح جهاد همبستگی ملی طرح بسیار خوبی است که هم می تواند پشتوانه مردمی داشته باشد و هم از نیروهای خلاق، فنی و متخصص برخوردار شود.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه های کاهش سوزاندن گازهای ارسالی به مشعل در منطقه پارس جنوبی بسیار مهم هستند و باید به عنوان یکی از برنامه های واحدهای صنعتی فعال در این حوزه در دستور کار قرار گیرند.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، عملکرد وزارت نفت در بحران سیل را مطلوب دانست و گفت: به گفته وزیر نفت قرار است فعالیت نیروهای این وزارتخانه در استان های سیل زده به ویژه خوزستان تا پایان رفع مشکلات ادامه یابد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگرافزایش قیمتی قراراست باشد از جانب دولت است و نه مجلس گفت: نمایندگان مجلس با افزایش قیمت حامل های انرژی مخالف هستند.
598   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۵    
در حالی که روند بازیابی کارت های سوخت برای ورود به فرآیند سهمیه بندی آغاز شده و اخباری مبنی بر دونرخی شدن بنزین منتشر می شود، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس می گوید که تاکنون چیزی در این مورد نشنیده است و در صورت مطرح شدن موضوع دونرخی شدن بنزین یا گرانی آن، مجلس مخالفت خواهد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
در حالی که روند بازیابی کارت های سوخت برای ورود به فرآیند سهمیه بندی آغاز شده و اخباری مبنی بر دونرخی شدن بنزین منتشر می شود، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس می گوید که تاکنون چیزی در این مورد نشنیده است و در صورت مطرح شدن موضوع دونرخی شدن بنزین یا گرانی آن، مجلس مخالفت خواهد کرد.
بیتوته   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۸   + ۵۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در اسفندماه در جریان بررسی بودجه 98 با هرگونه افزایش قیمت بنزین و بازگشت سهمیه بندی مخالفت کرده بودند و اینطور نیست که بتوان این تصمیم نمایندگان مجلس را در جلسه ای بیرون از مجلس تغییر داد.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس نهم با اشاره به تروریستی اعلام شدن سپاه از سوی آمریکا گفت: امروز خود دولت باید صریحاً اعلام کند که دیگر تحت هیچ شرایطی مایل به پیوستن به کنوانسیون های مرتبط با FATF نیست. ...