جمعه ۰۳ اسفندساعت ۰۹:۳۷Feb 2019 22
 

جدیدترین‌های «وزیر نیرو»

خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
وزیر نیرو با بیان اینکه استان کرمان با بیان اینکه بیش از 70 درصد جمعیت روستایی کشور از نعمت آب آشامیدنی برخوردار هستند گفت: زمینه های لازم برای تبدیل شدن به گلوگاه تولیدی را فراهم کردیم و بازارهای همسایه در انتظار تولیدات ما هستند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا - وزیر نیرو گفت : در آستانه آغاز پنجمین دهه حیات انقلاب اسلامی زمینه های متعددی را برای یک گزارش افتخار آمیز و غرور آمیز به جامعه جهانی داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
با حضور وزیر نیرو پروژه برق رسانی به 40 روستای جنوب استان کرمان به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۴    
برآورد اعتبار اولیه پروژه آب رسانی به جبالبارز براساس توافق نامه 123 هزار و 200 میلیون ریال و تا اتمام این پروژه 220 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری، وزارت نیرو و بخشی از اعتبارات ان از طریق استان تأمین شده اس
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۰    
وزیر نیرو از اجرای 147 طرح بزرگ آب و برق در استان کرمان خبر داد.
پاون   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۸:۳۲    
وزیر نیرو با بیان اینکه در استان کرمان سالانه یک میلیارد مترمکعب بیلان منفی آب وجود دارد، افزود: متاسفانه برداشت بی رویه از سفره های آب، پایداری توسعه و حیات استان را تهدید می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۰    
با حضور وزیر نیرو عملیات اجرایی طرح تامین آب شهر کهنوج عصر امروز آغاز شد .
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۸    
اجرای عملیات تامین آب آشامیدنی شهرستان های لامرد و مهر و منطقه ویژه اقتصادی لامرد امروز با حضور علوی ، وزیر اطلاعات ، رحمانی ، وزیر صنعت، معدن و تجارت و اردکانیان وزیر نیرو آغاز شد.مدیرعامل شرکت آب منطقه ای فارس گفت: این طرح تا 2 سال آینده با اعتبار 500 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۴    
جیرفت - ایرنا - نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: 220 روستای بدون آب آشامیدنی در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد وجود دارد که امیدواریم در سفر وزیر نیرو به جنوب کرمان این مشکل برطرف شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۱    
وزیرنیرو درکهنوج گفت: آبرسانی روستایی در کشور از 12 درصد در چهل سال قبل به 75 درصد رسیده است.
پاون   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۰    
عملیات اجرایی پروژه تامین اضطراری آب شهر کهنوج و پروژه های برق منطقه ای استان با حضور وزیر نیرو با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۶    
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب شهری استان کرمان گفت: آبرسانی به شهرهای کهنوج، قلعه گنج و رودبار با حضور وزیر نیرو انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۴    
کرمان - ایرنا - وزیر نیرو گفت : تامین آب شرب سالم و با کیفیت به هر طریق ممکن از اولویت های اصلی و نخست کاری این وزاتخانه هست و تاکنون در این حوزه نیز هم اقدامات زیرساختی خوبی انجام گرفته است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۳    
وزیر نیرو گفت: نگاه بخشی و منطقه ای به مسئله آب کاردرستی نیست و هیچ دستگاهی به تنهایی موفق نمی شود و باید در ارتباط با این موضوع، ملی تصمیم گیری شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۴    
کرمان - ایرنا- وزیر نیرو گفت: در طول فعالیت دولت تدبیر و امید6میلیون نفر از جمعیت روستایی کشور از شبکه آب مطمئن، پایدار و سالم برخوردار شده اند که دستاورد بزرگی است.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۲    
وزیر نیرو در سفر یک روزه به جنوب استان کرمان از نیروگاه سیکل ترکیبی و پارک انرژی کهنوج بازدید کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۱    
وزیر نیرو در کرمان از برداشت بیش از حد آب از سفره های زیرزمینی در کرمان انتقاد کرد و گفت: برداشت آب باید مدیریت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۵    
اردکانیان وزیر نیرو از نیروگاه سیکل ترکیبی و پارک انرژی شوباد کهنوج بازدید کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۳    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز علی رشیدی نژاد ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح پروژه های آبرسانی جنوب استان کرمان با حضور وزیر نیرو ضمن تبریک گفت: از جمعیت یک میلیون نفری روستایی استان کرمان حدود 480 نفر در جنوب حضور دارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۰    
وزیر نیرو با بیان اینکه از ابتدای دولت حدود 6 میلیون نفر از نعمت آب سالم برخوردار شدند گفت: تا قبل از پایان سال جشن آب برگزار می کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۵    
نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزیر نیرو اظهار کرد: نیروگاه شهید سلیمی سالانه حدود یک میلیارد سوخت مازوت مصرف کرده و موجب آلودگی محیط زیست می شود هرچه سریع تر نسبت به تامین سوخت گاز طبیعی به جای سوخت مازوت اقدام کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۲    
با حضور وزیر نیرو به 45 روستا در جنوب کرمان به طور همزمان آبرسانی شد.
پاون   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۰    
همزمان با سفر وزیر نیرو به استان کرمان، آبرسانی به 45 روستای استان برای جمعیت 13 هزار و 500 نفر و هشت مجتمع آبرسانی با اعتبار 210 میلیارد ریال و جمعیت 11 هزار و 200 نفر در 56 روستای جیرفت و عنبرآباد افتتاح و کلنگ زنی شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۶    
رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق گفت: پیش بینی می شود که از سال آینده بتوانیم همان طور که برق فسیلی را صادر می کنیم، برق تجدیدپذیر را در سبد صادراتی کشور داشته باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۷    
تهران - ایرنا - معاون وزیر نیرو گفت: تقریبا همه تجهیزات مورد نیاز تولید انرژی های تجدیدپذیر بلا استثنا در داخل تولید می کنیم، اما احداث کنندگان نیروگاه ها را ملزم به استفاده از ساخت داخل نمی کنیم و می خواهیم بازار تجهیزات رقابتی و کیفیت تولید داخل با خارجی قابل رقابت باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۱    
مردم، کشاورزان و نمایندگان مردم جنوب استان کرمان در مجلس از وزیر نیرو خواستند در خصوص حق آبه های هلیل رود که حق مردم منطقه است، تصمیمات فوری گرفته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۳    
جیرفت - وزیر نیرو گفت: از ابتدای سال 92 تاکنون حدود شش میلیون نفر از جمعیت روستایی از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۱    
وزیر نیرو در عنبر آباد طرح برقرسانی به 40روستای در جنوب وشرق استان کرمان را همزمان افتتاح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۷    
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع بحران آب آبادان گفت : وزیر نیرو و وزیر کشاورزی بحران آب را در آبادان جدی بگیرند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۷    
جیرفت - ایرنا - وزیر نیرو با بیان اینکه خدمات انجام شده در مقایسه با فداکاری مردم، ناچیز است، گفت: ظرفیت نیروگاهی کشور از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون، 11 برابر افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۵    
وزیر نیرو در عنبرآباد ، طرحهای آبرسانی به 45 روستا در جنوب استان کرمان را، همزمان افتتاح کرد.
پاون   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۵    
در ادامه سفر وزیر نیرو به استان کرمان، طرح آبرسانی به 45 روستای محروم در جنوب کرمان افتتاح و به بهره برداری رسید.
گفتارنو   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۴    
وزیرنیرو برلزوم توجه ویژه به مساله آب رسانی به روستاها در سطح کشور تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۳    
جیرفت - ایرنا - با افتتاح سامانه آبرسانی منطقه جبالبارز جیرفت در جنوب استان کرمان 13هزار و 200 نفر از ساکنان این منطقه از آب سالم آشامیدنی برخوردار شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۶    
وزیر نیرو با اشاره به اینکه وضعیت بسیار خوبی در سطح کشور در آب و برق رسانی به روستاها داریم گفت: آب رسانی به 45 روستای استان کرمان با اعتبار 600 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۵    
معاون وزیر نیرو گفت: براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر افزایش عوارض برق از هشت به 10 درصد، میزان سرمایه تجدیدپذیرها از محل عوارض برق به 1800 میلیارد تومان افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۱    
جمعی از نمایندگان به وزیر نیرو در رابطه با سوء استفاده از ظرفیت های اضطراری قانون اساسی برای دور زدن قانون منع بکارگیری بازنشتگان تذکر دادند.
پاون   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۵    
یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی صبح امروز با حضور معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱    
وزیر نیرو طرح آبرسانی به جبالبارز جیرفت را با هزینه 220 میلیارد ریالی را افتتاح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱    
وزیر نیرو گفت: با اذن مقام معظم رهبری منابع خوبی از صندوق توسعه ملی در اختیار وزارت نیرو قرار می گیرد که شاخص های آب و برق رسانی در کشور بهبود یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۱    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت:پروژه آبرسانی به شهر جبالبارز به بهره برداری رسید.
شفاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۵    
اجرای عملیات تامین آب آشامیدنی شهرستان های لامرد و مهر و منطقه ویژه اقتصادی لامرد امروز با حضور علوی، وزیر اطلاعات، رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، اردکانیان وزیر نیرو و مرتضی شهیدزاده، رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی آغاز شد.
گفتارنو   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۴    
رضا اردکانیان وزیر نیرو به منظور افتتاح چندین طرح عمرانی، صبح امروز (پنجشنبه) از طریق فرودگاه جیرفت وارد استان کرمان شد و مورد استقبال استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی قرار گرفت.
جنوب نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۰    
وزیر نیرو با تاکید بر اهمیت مهم و استراتژیک خوزستان در کشور، بیان کرد: از مجموع 51 میلیارد مترمکعب حجم مخازن سدهای بزرگ ساخته شده، 22 میلیارد مترمکعب آن در خوزستان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۷    
وزیر نیرو برای افتتاح و کلنگ زنی چند طرح در جنوب استان کرمان وارد فرودگاه جیرفت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۱    
وزیر نیرو در بدو ورود به جیرفت با حضور در گلزار شهیدان به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.
برق نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۴    
وزیر نیرو دقایقی پیش وارد فرودگاه جیرفت شد و در این سفر 15 پروژه آب و برق جنوب استان کرمان را افتتاح خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۱    
اردکانیان وزیر نیرو به منظور شرکت در آئین افتتاح و کلنگ زنی دهها طرح برق رسانی و آبرسانی شهری و روستایی به جنوب استان کرمان سفر کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۶    
وزیرنیرو به منظور افتتاح و آغاز چند طرح آبرسانی و برقرسانی وارد جیرفت در استان کرمان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۱    
وزیرنیرو به منظور افتتاح و آغاز چند طرح آبرسانی و برق رسانی وارد جیرفت در استان کرمان شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز کرمان ، اردکانیان در این سفر ، طرح برق رسانی به 40 روستای شهرستان های بم ، نرماشیر ، ریگان ، ارزوئیه ، بردسیر ، بافت ، سیرجان ، جیرفت و عنبرآباد ...