یکشنبه ۰۱ مهرساعت ۱۳:۵۳Sep 2018 23

جدیدترین خبرهای «وزیر نیرو»

ایسکانیوز   ۱ ساعت پیش    
معاون حقوقی و امور مجلس وزیرنیرو از کمبود هماهنگی و وحدت رویه بین استان ها در اجرای قوانین، گلایه کرد و گفت: باید با موشکافی و هماهنگی مؤثر و دقیق و احصاء موفقیت ها، کارهای حقوقی را به پیش ببریم.
وزارت نیرو   ۳ ساعت پیش    
مشاور وزیر نیرو و سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق، پشتیبانی صنعتی و حاکمیتی و نیز پشتیبانی مدیریت کیفی و محیط زیستی صنایع آب و برق را جزو رویکردهای جدید این مرکز برشمرد.
وزارت نیرو   ۳ ساعت پیش    
وزیر نیرو در پیامی، حادثه تروریستی اهواز و شهادت شماری از هم وطنان در این حادثه را به مردم و خانواده شهدای این حادثه تسلیت گفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: جلسه علنی صبح امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با دستور کار بررسی سؤال نماینده مردم اصفهان از وزیر نیرو آغاز شد.
ایسکانیوز   ۵ ساعت پیش    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با حضور وکلای ملت آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با دستور کار بررسی سؤال نماینده مردم اصفهان از وزیر نیرو آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با حضور وکلای ملت آغاز شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۳    
کمیسیون کشاورزی این هفته با رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، وزیر نیرو و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور جلسه دارد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۵    
وزیر نیرو با صدور پیامی از تمامی مدیران و همکاران تلاشگر صنعت برق ایران به جهت عبور سربلند از دوره اوج مصرف برق تابستان سال جاری تقدیر به عمل آورد.
الف   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۴    
این هفته سه وزیر در صحن مجلس وهفت وزیر برای توضیح به نمایندگان و همچنین پاسخ به سوالات آنها در کمیسیونهای تخصصی مجلس حاضر می شوند. البته وزیر نیرو هم در صحن و هم در کمیسیون تخصصی مجلس حاضر می شود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۰    
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از اردبیل، معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل با اعلام این خبر افزود :از این تعداد 2 نیروگاه در شهرستان نیر و یک نیروگاه در بخش کلور شهرستان خلخال هر کدام به ظرفیت 5 کیلووات بوده که در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۷    
حجتی وزیر کشاورزی، اردکانیان وزیر نیرو و بطحایی وزیر آموزش و پرورش این هفته با حضور در صحن علنی مجلس به سوالات نمایندگان پاسخ خواهند داد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۸    
خبرآنلاین: محمد فاضلی می گوید: یک عده ای می گویند به داد برسید. همه بدبخت می شویم و باید همه مهاجرت کنند و فلات مرکزی ایران خشک می شود. اینها کجا مطالعه شده و با چه سناریویی این حرف ها را زده اند؟ ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۰    
محمد فاضلی مشاور وزیر نیرو و رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو و عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی با حضور در کافه خبر به بررسی چالش های ایران در حوزه آب، انرژی و مدیرت مصرف آب پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۴    
در حالیکه وزیر نیرو بارها از افزایش تعرفه برق و آب پرمصرف ها خبر داده و دولت و مجلس نیز در این خصوص با یکدیگر هم نظر هستند اما خبرها حاکی از این است که ظاهرا هنوز این موضوع به دغدغه جدی این دو قوه و وزارت نیرو تبدیل نشده است.
دولت   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۷    
اردکانیان گفت: حمایت از کالای با کیفیت ساخت داخل علاوه بر اینکه خودکفایی و توسعه اقتصادی کشور را سبب می شود گامی برای تقویت خودباوری و توانمندی جوانان مستعد ایرانی است. ...
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۱:۲۰    
سخنگوی کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی در بخش گفتگوی ویژه خبری و رسانه ای سبلان ما گفت: افزایش سهم منطقه مغان از آب ارس یکی از مطالبات جدی مسئولان و مدیران شهرستانی از مسئولان کشوری است که با حضور وزیر نیرو در این منطقه این مطالبه مهم و به حق استان از حق آبه ارس پیگیری می شود.
شرکت توانیر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۳    
در پانزدهمین نشست فصلی دبیران هیئت های ورزشی صنعت آب و برق کشور که با حضور دکترانجم شعاع معاون حقوقی، مجلس و پشتیبانی وزیر نیرو همراه بود، از سامانه جامع اطلاعات ورزش وزارت نیرو که به ابتکار شرکت توزیع برق استان سمنان تولید شده، رونمایی شد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۸    
حمید رنجبری روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: اتصال این روستاها به خط انتقال آب از سد کوچری، زمینه بهره مندی از آب آشامیدنی سالم برای بیش از 10 هزار جمعیت ساکن را فراهم کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۸    
تهران- ایرناپلاس- مشاور وزیر نیرو معتقد است مسئله آب تبدیل به یک مناقشه شده که گروه های ذی نفع منابع آب را درگیر کرده است و حل این مناقشه فرایند خطی ندارد. وی گفت وگو بین گروه های ذی نفع را راهکار اصلی برای حل مسئله آب می داند.
مرور نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۰    
مراسم معرفی طرح های تبصره 19 قانون بودجه 97 وزارت نیرو و امضای قراردادهای مشارکت بخش خصوصی صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و رضا اردکانیان وزیر نیرو در سالن همایش های وزارت نیرو برگزار شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۰    
هیات وزیران در جلسه هجدهم شهریورماه سال جاری وزارت نیرو را به عنوان دستگاه مسئول کمیسیون مشترک اقتصادی ایران با کشورهای روسیه و آلمان تعیین کرد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۲    
فلاحتیان گفت:مدیریت تقاضا و کاهش پیک بارمصرف 98 باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد و برنامه ریزی های گسترده ای در سطح توانیر برای مدیریت مصرف در دست اجراست. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۱    
محمد فاضلی مشاور وزیر نیرو می گوید: همه کسانی که درباره مسئله آب کار کرده اند می گویند ما از دهه 30 وارد اشتباه در بهره برداری از آب و انرژی شده ایم. پس از سال 57 هم این اشتباهات را تشدید کردیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۸    
وزیر نیرو به پیشنهاد وزارت امور خارجه و تصویب هیئت وزیران بعنوان رئیس کمیسیون مشترک ایران، روسیه و آلمان تعیین شد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۶    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت امور خارجه، وزیر نیرو را بعنوان رییس کمیسیون مشترک ایران ، روسیه و آلمان تعیین نمود.
سیتنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۰    
وزیر نیرو برای صرفه جویی و تولید برق در ساعات اوج مصرف از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر کرد و تصمیم آذری جهرمی را برای افزایش مشارکت واحدهای تولیدکننده برق و توسعه اقدامات مربوط به بهینه سازی مصرف را ستود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۲    
دکتر محمد فاضلی مشاور وزیر نیرو و رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی وزارت نیرو و عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی با حضور در کافه خبر به بررسی چالش های ایران در حوزه آب، انرژی و مدیرت مصرف آب پرداخت. در ویدئوی زیر گوشه هایی از صحبت های او را می شنوید.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۳:۵۱    
وزیر نیرو گفت: برآوردمان این است در تا سال98، 61 هزار مگاوات نیازمان خواهد بود و در حال حاضر بیش از 53 هزار مگاوات موجود است و نیاز به تامین 8 هزار مگاوات داریم.