یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۳:۳۷Jul 2018 22

جدیدترین خبرهای «وزیر نیرو»

خبرگزاری فارس   ۸ دقیقه پیش    
نماینده مردم اصفهان در تذکری به رئیس جمهور و وزیر نیرو خواستار اجرای مصوبات شورای عالی آب شد و عنوان کرد: اجازه ندهید بحران آب شرب و آب کشاورزی به فتنه آب تبدیل شود.
ستار محمودی به همراه مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با خانواده شهید بابتراش دیدار کردند.
رضا اردکانیان از تلاش های ارزنده و احساس مسئولیت کارکنان نیروگاه ری در انجام وظایف محوله قدردانی کرد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر نیرو با اشاره به رشد 70 درصدی توسعه انرژی های تجدیدپذیر در سال گذشته، گفت: میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی در این بخش به 10 هزار میلیارد تومان رسیده است و 46 هزار نفر در حوزه انرژی های پاک در حال فعالیت هستند.
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در مسکن مهر، با تاکید براینکه پروژه های مسکن مهر مورد بی مهری مسئولان قرار گرفته است، گفت: در صورت تخصیص نیافتن منابع مالی نمی توانیم خدمات زیربنایی آب، برق و فاضلاب را انجام دهیم.
شرق   ۱۰ ساعت پیش    
افتتاح زیرساخت های افزایش صادرات به افغانستان لیلا مرگن: وزیر نیرو در سفر خود به سیستان وبلوچستان طرحی را افتتاح کرد که امکان افزایش صادرات برق به افغانستان را فراهم می کرد ...
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۲    
در دیدار استاندار قزوین با وزیر نیرو بر ضرورت اختصاص سهم 25 میلیون مترمکعبی از اب شاهرود برای کشاورزی استان قزوین تاکید جدی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۲    
مشاور وزیر نیرو در امور بین الملل : در همه قراردادها و تفاهمنامه های صادرات برق به کشورهای دیگر، اولویت با تامین نیاز داخلی است.
دانا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۳    
وزیر نیرو گفت: دولت دوازدهم طرح تامین پایدار آب برای سیستان و بلوچستان را در دست پیگیری دارد که امیدواریم این طرح به همراه مصوبه جبران خشکسالی به نتایج امیدوار کننده ای برسد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۳    
معاون امور برق و انرژی وزیر نیرو گفت:هزینه مورد نیاز برای کاهش هر یک درصد از تلفات شبکه توزیع برق کشور، 10 هزار میلیارد تومان است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۱    
جان بسته کولر شد٬ دل بسته چیلر شد/ برگرد و بار دیگر با ما دمی صفا کن/ گو با وزیر نیرو با آن عزیز خوش رو/ اینکه به جای خنده این درد را دوا کن!
طاهری گفت: سال 86 به صورت بنیادی و با رویکرد نهادینه سازی، ساختار جدید HSE در وزارت نیرو پیاده سازی شد، به طوری که این حرکت بزرگ موجب شد، امروز حتی یک صنعت بزرگ بدون ساختار HSE در کشور دیده نشود.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۰    
پاون| وزیر نیرو در سفر روز پنجشنبه خود به استان سیستان و بلوچستان، در مراسم بهره برداری همزمان از طرح های صنعت آب و برق سیستان و بلوچستان که در محل فرمانداری زابل برگزار شد
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۳    
دنیای اقتصاد : اقتصاد سیاسی حوزه نیرو در ایران و بررسی چالش آب و قطع برق محور تحلیلی بود که با عنوان کلید خاموشی بحران از سوی حمید چیت چیان، وزیر نیرو در دولت یازدهم ...
روزنامه شروع   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۳۰    
رضا اردکانیان وزیر نیرو که برای یک سفر یک روزه به سیستان و بلوچستان سفر کرده است، پس از ورود به فرودگاه زاهدان، مورد استقبال سید دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استان قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۷:۰۸    
امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: وزیر نیرو با سفر به این شهرستان مسئله سد معشوره را شفاف سازد.
استانداری سیستان بلوچستان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۰    
وزیر نیرو گفت: با پیشنهاد شرکت آب و فاضلاب سیستان وبلوچستان برای احداث آب شیرین کن، شرکت مهندسی رعد آب جنوب به عنوان سرمایه گذار این فاز انتخاب شد. اردکانیان افزود: 170 میلیارد ریال برای این فاز هزینه شده و ظرفیت آن 15 هزار متر مکعب در شبانه روز است. ...
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۰    
مشاور وزیر نیرو و رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی سیاست گذاری اجتماعی و اقتصادی بدون ملاحظه محیط زیست را کار عبث و خطرناکی عنوان کرد.
برق نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۰    
هفت طرح زیربنایی شبکه انتقال برق در شمال سیستان و بلوچستان به طور همزمان در مراسمی با حضور وزیر نیرو در محل فرمانداری زابل به بهره برداری رسید.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۷    
وزیر نیرو با اشاره به اجرای طرح جامع آبرسانی پایدار از چابهار به زابل، گفت: روند اجرای این پروژه در کارگروه سازگاری با کم آبی استان در حال بررسی است و پس از ارزیابی نهایی در استان برای اجرا به هیئت دولت و کارگروه ملی سازگاری با کم آبی ارجاع خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۵    
وزیر نیرو گفت: عملیات اجرایی نیروگاه 540 مگاواتی برق مردادماه سال جاری توسط گروه مپنا در سیستان و بلوچستان آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۱    
وزیر نیرو: خط دوم انتقال آب از چاه نیمه ها به زاهدان شتاب می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۸:۳۷    
وزیر نیرو گفت: مرداد ماه امسال عملیات اجرایی نیروگاه بزرگ 540 مگاواتی در سیستان وبلوچستان آغاز می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۷:۴۶    
وزیر نیرو در سفر به سیستان و بلوچستان گفت: وزارت امور خارجه به عنوان دستگاه مسئول از طریق کانال های دیپلماتیک پیگیر حقآبه سیستان از رودخانه هیرمند است. به گزارش ایرنا، رضا اردکانیان روز پنجشنبه اظهار داشت: وزارت نیرو در رابطه با حقآبه رودخانه هیرمند به وظایف خود عمل خواهد کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۵۵    
2 طرح آبرسانی شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان پنجشنبه، به طور همزمان در مراسمی در زاهدان با حضور وزیر نیرو کلنگ زنی و یک طرح نیز به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۴۷    
رضا اردکانیان وزیر نیرو و هیأت همراه در سفر به سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات اجرایی نیروگاه بزرگ 540 مگاواتی در این استان در نیمه مرداد ماه امسال خبر داد و گفت: مصمم هستم هر دو ماه یک بار یک جلسه 1.5 ساعته برای پیگیری مسئل سیستان و بلوچستان برگزار کنم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۳۰    
زاهدان- ایرنا- وزیر نیرو در زاهدان گفت: ساخت نیروگاه 540 مگاواتی حداکثر تا نیمه مرادماه در استان سیستان و بلوچستان آغاز می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۳۰    
زاهدان- ایرنا- وزیر نیرو در زاهدان گفت: ساخت نیروگاه 540 مگاواتی حداکثر تا نیمه مرادماه در استان سیستان و بلوچستان آغاز می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۶    
ردپای فساد اداری در رمزگشایی از طرح های ضربتی انتقال آب پانزدهم آبانماه 1396 بود که رضا اردکانیان وزیر نیرو با سفر به مرز چذابه، طرح انتقال آب شرب تصفیه شده از شهر بستان به پایانه مرزی چذابه را از محل طرح آبرسانی غدیر افتتاح کرد. ...